Strona 35 z 198 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nicki nie tylko w Polsce wzbudza negatywne emocje, taki to już typ człowieka.

    http://espeedway.pl/news,jrn_lorenze...i,66336,2.html
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-11-2013 o 12:50
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nicki nie tylko w Polsce wzbudza negatywne emocje, taki to już typ człowieka.

    http://espeedway.pl/news,jrn_lorenze...i,66336,2.html

    To są juz jakieś jaja ! Poważny portal zamieszcza artykuł o ponad 40 letnim gościu który obraził sie na klub bo zakontraktowali 3-krotnego mistrza swiata ... Same placzki.

    Dziki Byku trzymaj gaz!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    To są juz jakieś jaja ! Poważny portal zamieszcza artykuł o ponad 40 letnim gościu który obraził sie na klub bo zakontraktowali 3-krotnego mistrza swiata ... Same placzki.

    Dziki Byku trzymaj gaz!
    Dokładnie.
    Nickiego nie trzeba lubić, każdy gdy go kontraktuje wie po co. Ma przyjechać trzasnąć sporo punktów i ma się kasa na koncie zgadzać.
    On pewnie też zbytnio się nie przejmuje, co tam kto o nim sądzi, ważne żeby swoje na torze robił.

    Takie czasy , dziś na kogoś gwizdzesz, a jutro ten ktoś reprtezentuje Twój klub.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #1534
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Ja mam tylko takie małe pytanko. Czy ci wszyscy, którzy chcą Michaelsena wrzucić na stałe do składu są niespełna rozumu ?
    Przecież ten koleś pojechał dobrze bodajże tylko JEDEN mecz i to był SPARING przedsezonowy !!!!!! Cały sezon jechał kompletne dno. Ja rozumiem, że jest młody itd, ale to nie znaczy ze musi mieć miejsce w składzie. Poduczy się przez parę sezonów u nas i pójdzie za kasą do takiego Torunia, albo Zielonej Góry. Więc darujcie sobie tego Michaelsena bo aż zal tego czytać. Może walczyć z Balonem i np. Pavlicem o skład. Nie mam nic przeciwko, ale nie róbcie z niego jakiegoś super ridera !

  5. Powrót do góry    #1535
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Ja mam tylko takie małe pytanko. Czy ci wszyscy, którzy chcą Michaelsena wrzucić na stałe do składu są niespełna rozumu ?
    Przecież ten koleś pojechał dobrze bodajże tylko JEDEN mecz i to był SPARING przedsezonowy !!!!!! Cały sezon jechał kompletne dno. Ja rozumiem, że jest młody itd, ale to nie znaczy ze musi mieć miejsce w składzie. Poduczy się przez parę sezonów u nas i pójdzie za kasą do takiego Torunia, albo Zielonej Góry. Więc darujcie sobie tego Michaelsena bo aż zal tego czytać. Może walczyć z Balonem i np. Pavlicem o skład. Nie mam nic przeciwko, ale nie róbcie z niego jakiegoś super ridera !
    Po 1 nie "Michaelsen" tylko Michelsen, a po 2 On jechał swój 1 sezon w Polsce i to od razu w E-lidze!! W tym roku jak już wie co i jak w naszej lidze może być tylko lepiej i może jechać na wysokim poziomie bo na pewno go na to stać.

  6. Powrót do góry    #1536
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Po 1 nie "Michaelsen" tylko Michelsen, a po 2 On jechał swój 1 sezon w Polsce i to od razu w E-lidze!! W tym roku jak już wie co i jak w naszej lidze może być tylko lepiej i może jechać na wysokim poziomie bo na pewno go na to stać.
    A co to kogo obchodzi, który on sezon w Ekstralidze startował ??? Liczy się poziom jaki może prezentować w przyszłym sezonie. A ten wnioskując po jego zeszłorocznej postawie będzie RACZEJ MARNY. Dlatego może on być uzupełnieniem składu i może dostać szanse się wykazać, ale BEZ JAJ nie może być podstawowym zawodnikiem do składu. Czy wy tego nie rozumiecie ? Czy kolejny sezon chcecie żebyśmy skończyli w sierpniu ?
    Aby nasz skład był kompletny potrzebujemy jeszcze jednego pewniaka conajmniej na 2 linie. Moim zdaniem Pavlic byłby dobrym i niezbyt drogim rozwiązaniem.
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 23-11-2013 o 14:56

  7. Powrót do góry    #1537
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    A co to kogo obchodzi, który on sezon w Ekstralidze startował ??? Liczy się poziom jaki może prezentować w przyszłym sezonie. A ten wnioskując po jego zeszłorocznej postawie będzie RACZEJ MARNY. Dlatego może on być uzupełnieniem składu i może dostać szanse się wykazać, ale BEZ JAJ nie może być podstawowym zawodnikiem do składu. Czy wy tego nie rozumiecie ? Czy kolejny sezon chcecie żebyśmy skończyli w sierpniu ?
    Aby nasz skład był kompletny potrzebujemy jeszcze jednego pewniaka conajmniej na 2 linie. Moim zdaniem Pavlic byłby dobrym i niezbyt drogim rozwiązaniem.
    Pewnie taką samą opinie miałeś o A.Łagucie. W Bydgoszczy ledwo jechał, a w Tarnowie lider...

  8. Powrót do góry    #1538
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    A co to kogo obchodzi, który on sezon w Ekstralidze startował ??? Liczy się poziom jaki może prezentować w przyszłym sezonie. A ten wnioskując po jego zeszłorocznej postawie będzie RACZEJ MARNY. Dlatego może on być uzupełnieniem składu i może dostać szanse się wykazać, ale BEZ JAJ nie może być podstawowym zawodnikiem do składu. Czy wy tego nie rozumiecie ? Czy kolejny sezon chcecie żebyśmy skończyli w sierpniu ?
    Aby nasz skład był kompletny potrzebujemy jeszcze jednego pewniaka conajmniej na 2 linie. Moim zdaniem Pavlic byłby dobrym i niezbyt drogim rozwiązaniem.
    I kto tu jest niespełna rozumu??? W czym jest lepszy Pavlic od Michelsena, słucham?

  9. Powrót do góry    #1539
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Początek sezonu a właściwie sparingi powinni dać nam odpowiedź: Damian czy Mikkael. Powinnismy postawić na młodego Duna i musi jechać w każdym sparingu. Nie mamy innego wyjścia. Obecność Bjerre i Nicolasa powinna mu pomóc szczególnie w dopasowaniu się do toru. I musi dużo trenować na smoku. W tym roku w Lesznie jechał piach, ale to wina Romana,gość prawie wcale nie trenował na smoku tylko przyjeżdżał na mecze, do tego na każdym meczu inny tor! A w przypadku gdyby obaj nic nie jechali to po 1lub 2 biegach Piotr z Toffikiem. I koniecznie nasza młodzież musi popracować z psychologiem, w tym roku podczas meczu byli jakby rozkojarzeni. Do tego koncentracja,aby Pawliccy tylu taśm nie mieli. Potencjał jest na PO!

    Skład na cały sezon na wyjazd i dom. A nie co mecz inne pary i numery. Gdyby Przemek nic nie jechał to Bjerre do Zengiego a Przemo do juniorów.

    1.Nicki
    2.Mikkael/Damian
    3.Przemek
    4.Zengota
    5.Bjerre
    6.Piotr
    7.Tobiasz

    Przy tym składzie w domu Nicki robi 13 i 15 bieg a na wyjazdach, 12, 13 lub 14 (taktyczna-jak będzie potrzebna) i 15. Jak widać menager w Unii na 2014 nie jest potrzebny, ustawienie składu ma już zrobiony przeze mnie.

    Kluczem na 2014 będzie dopasowanie do toru, w tym roku co mecz był inny. Warto zastanowić się nad zwężeniem smoka do rozmiarów przed przeróbką na 6, wówczas możnaby jechać parą i być może powróciłby atut smoka. Tak jak pisano zwężenie smoka pozwolioby na szybsze jego przygotowanie, ile się bronuje 17 m łuki a 12 m, tak samo proste ponadto mniej wody potrzeba. I przygootowanie toru pod okiem komisarza można by skrócić o 1/3 czasu, ważne aby podczas zwężenia toru zachować odpowiednie nachylenie łuków, aby chodziła tzw. duża.
    Minimalna szerokość łuków to 14 m, a prostych 10 m, co i tak wydaje mi się zbyt wąsko dla ewentualnej pary Baliński + Pedersen oraz ich przeciwników Lepiej zostawmy tak jak jest i skupmy się na przygotowaniu nawierzchni, żeby była taka sama na każdym meczu. Era bronowania raczej odeszła w niepamięć, poza tym zobaczmy ile było walki na memoriale na twardo przygotowanym torze. Więcej emocji,więcej walki i dłużej wyścig trwał

  10. Powrót do góry    #1540
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Ja mam tylko takie małe pytanko. Czy ci wszyscy, którzy chcą Michaelsena wrzucić na stałe do składu są niespełna rozumu ?
    Przecież ten koleś pojechał dobrze bodajże tylko JEDEN mecz i to był SPARING przedsezonowy !!!!!! Cały sezon jechał kompletne dno. Ja rozumiem, że jest młody itd, ale to nie znaczy ze musi mieć miejsce w składzie. Poduczy się przez parę sezonów u nas i pójdzie za kasą do takiego Torunia, albo Zielonej Góry. Więc darujcie sobie tego Michaelsena bo aż zal tego czytać. Może walczyć z Balonem i np. Pavlicem o skład. Nie mam nic przeciwko, ale nie róbcie z niego jakiegoś super ridera !
    Popatrz na wyniki indywidualne Duńczyków na Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów w Pardubicach, a to już był koniec sezonu, więc może to była zwyżka formy. Nie chcę tego powiedzieć, ale w tej chwili dla mnie Michaelsen jest grubo przed Ballym
    Pozdrawiam Jasinek

  11. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    "Jeszcze niedawno Jurica Pavlic dementował pogłoski o rozmowach z klubami z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, ale jak się dowiedzieliśmy, pochodzący z Gorican żużlowiec prowadzi obecnie negocjacje z włodarzami Betardu Sparty. "

    No i macie swojego kłamczuszka.
    UNSCARED

  12. Powrót do góry    #1542
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Minimalna szerokość łuków to 14 m, a prostych 10 m, co i tak wydaje mi się zbyt wąsko dla ewentualnej pary Baliński + Pedersen oraz ich przeciwników Lepiej zostawmy tak jak jest i skupmy się na przygotowaniu nawierzchni, żeby była taka sama na każdym meczu. Era bronowania raczej odeszła w niepamięć, poza tym zobaczmy ile było walki na memoriale na twardo przygotowanym torze. Więcej emocji,więcej walki i dłużej wyścig trwał
    Niektórzy to mam wrażenie od 2 lat chodzą na żużel... Nie potraficie zrozumieć tego, że taki tor jak na tegorocznym memoriale nie jest się w stanie przygotować w okresie letnim!! Przy wyższych temperaturach tor bez polewania robi się suchy i mocno się kurzy. To, że był taki tor zawdzięczamy niskiej temperaturze. Dzięki temu zrobił się taki śliski i zbity, mało sypki.

  13. Powrót do góry    #1543
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Pewnie taką samą opinie miałeś o A.Łagucie. W Bydgoszczy ledwo jechał, a w Tarnowie lider...
    I dalej ledwo jedzie. Poza Tarnowem. Koło lidera nawet nie stał. Pavlic - na dzień dzisiejszy jego jazda wygląda bardzo asekurancko. Wjazd w wiraż niczym KK za najlepszych czasów. Chyba jednak dzwon w ZG swoje zrobił.
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 23-11-2013 o 18:02
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  14. Powrót do góry    #1544
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    oczekiwania wobec konferencji 27.11:
    - szczegółowe informacje co do juniorów (kto na wypożyczenie, kto zostaje),
    - ceny karnetów/biletów na sezon 2014,
    - utrzymanie sektora rodzinnego.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  15. Powrót do góry    #1545
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    "Jeszcze niedawno Jurica Pavlic dementował pogłoski o rozmowach z klubami z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, ale jak się dowiedzieliśmy, pochodzący z Gorican żużlowiec prowadzi obecnie negocjacje z włodarzami Betardu Sparty. "

    No i macie swojego kłamczuszka.
    no i powiem Cie ze skład Wrocławia zaczyna mi sie coraz bardzioej podobać.
    to własnie ten skład bedzie miał w sobie młodosć i nieobliczalność.
    Woffinden, Janowski, Baychelor, Pavlic...
    osobiscie nie miałbym żadnych przeciwskazań, aby w Lesznie jeżdzili Pavlic, jak i Batchelor.

    Nie rozumiem tez skąd w wielu nienawisc do Pavlica.
    Jego zachowanie podczas meczu Unia-Rzeszów? cieszcie sie ze na tej próbie sie nie wyje....
    Że odszedł z Unii? bylismy zbyt opewni tego ze bedzie tu jeżdził do usr śmierci, nawet za freee i to siedzc na ławie. Wybrał pewne miejsce w składzie.
    Pawliccy juz 2 krotnie zwiali

    edit:

    nalezy też pamietac że to nie do Pavlic osobiscie rozmawia z WTS, a robi to za niego jego menadżer - Kryjom
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 23-11-2013 o 18:36

  16. Powrót do góry    #1546
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Niektórzy to mam wrażenie od 2 lat chodzą na żużel... Nie potraficie zrozumieć tego, że taki tor jak na tegorocznym memoriale nie jest się w stanie przygotować w okresie letnim!! Przy wyższych temperaturach tor bez polewania robi się suchy i mocno się kurzy. To, że był taki tor zawdzięczamy niskiej temperaturze. Dzięki temu zrobił się taki śliski i zbity, mało sypki.
    Masz rację na memoriale był mróz -10 i przez to taki tor. Chodzę na żużel prawie 30 lat, więc nie wymądrzaj mi się na temat leszczyńskiego toru. Pewnie nie pamiętasz, bo nie było Cię wtedy jeszcze na świecie, ale zanim nadeszła era trenera Jankowskiego i bronowania nawierzchni (w celu wystraszenia już przed meczem gości), to wielokrotnie można było zobaczyć piękne ściganie na torze podobnie przygotowanym jak ten na memoriale i było to zarówno wiosną, latem jak i późną jesienią. Logicznym jest to, że jak jest wyższa temperatura powietrza, to tor trzeba częściej polewać. Najlepsze jest to, że większość jest przekonana, że Jankowski robi bardzo przyczepny tor, bo nasi zawodnicy preferują taką nawierzchnię
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 23-11-2013 o 18:19

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Thomas (23-11-2013), pedrosio (23-11-2013)

  18. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    I kto tu jest niespełna rozumu??? W czym jest lepszy Pavlic od Michelsena, słucham?
    Bardzo proszę :

    Poz. Zawodnik M B 1 2 3 4 u w t pkt. Bonus Raz. Śr/bieg Śr/m KSM dom Wyjazd

    - Mikkel Michelsen 6 20 2 2 6 9 1 0 0 0 16 4 20 1,000 2,67 1,000 1,000
    42 Jurica Pavlic 18 84 19 22 18 20 1 0 4 0 119 9 128 1,524 6,61 1,714 1,333

    3 razy więcej biegów i 5 razy więcej punktów. Wystarczy ?

    Dodam do tego, że Pavlic zrobi 2 x tyle punktów, co duńczyk w Gorzowie.

    EDIT: CO do toru, ja myślę, że warto by było Czeczenowi zapłacić 300 zł dniówki za utrzymanie toru w jednolitym stanie przez cały tydzień. Po pół roku i Roman by pojął o co chodzi... ale pewności nie mam.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 23-11-2013 o 18:31
    UNSCARED

  19. Powrót do góry    #1548
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Masz rację na memoriale był mróz -10 i przez to taki tor. Chodzę na żużel prawie 30 lat, więc nie wymądrzaj mi się na temat leszczyńskiego toru. Pewnie nie pamiętasz, bo nie było Cię wtedy jeszcze na świecie, ale zanim nadeszła era trenera Jankowskiego i bronowania nawierzchni (w celu wystraszenia już przed meczem gości), to wielokrotnie można było zobaczyć piękne ściganie na torze podobnie przygotowanym jak ten na memoriale i było to zarówno wiosną, latem jak i późną jesienią. Logicznym jest to, że jak jest wyższa temperatura powietrza, to tor trzeba częściej polewać. Najlepsze jest to, że większość jest przekonana, że Jankowski robi bardzo przyczepny tor, bo nasi zawodnicy preferują taką nawierzchnię
    Wymądrzasz to Ty się teraz. A za Czernickiego nie było bromowiania może? Jakoś w 2010 nikt nie narzekał na to, a Unia śmigała jak miło. Teraz nagle wielkie pretensje, ehh, jakie to leszczyńskie Pamiętam czasy, kiedy Jankes jeździł, a jedynym słusznym torem był beton. Pamiętam też, jak już nie pamiętam w którym roku (nie chce mi się sprawdzać w googlach) nasi olali jazdę na kopie w Pile, w meczu o brązowe medale. Jeździł normalnie o ile dobrze pamiętam tylko Adams, a chociażby Jankes po starcie udawał defekt.
    Gratuluję pamięci, ja nie pamiętam aby kiedykolwiek tor wyglądał tak samo bez względu na porę roku. Idę o zakład, że nikt nie jest zrobić takiego toru przy normalnej letniej pogodzie (25 stopni, słońce, godzina 18). To jest nierealne! Często kiedyś bywałem latem na młodzieżówkach, a tam zawsze jest beton, a jak był beton to i zawsze były kurze. Polewanie co 4 biegi efekt dawało na raptem 2 biegi, po czym robiła się sachara na maxa.

  20. Powrót do góry    #1549
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Jura i jego opowieści. Opowiada bzdury w wywiadzie bo liczy, że Marta się nad nim zlituje.
    Pewno ma bez liku ofert z 1 ligi i z Wybrzeża. Oczywiście nie tak atrakcyjnych, jak to co miał u Marty w ubiegłym sezonie.

    I jeszcze to bajanie, że nie będzie jeździł w Polsce. Ciekawe co będzie jadł.
    akurat jura bedzie co mial jesc nawet jak nie bedzie jedzil w polsce o to nie musisz sie martwic
    pyra

  21. Powrót do góry    #1550
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Wymądrzasz to Ty się teraz. A za Czernickiego nie było bromowiania może? Jakoś w 2010 nikt nie narzekał na to, a Unia śmigała jak miło. Teraz nagle wielkie pretensje, ehh, jakie to leszczyńskie Pamiętam czasy, kiedy Jankes jeździł, a jedynym słusznym torem był beton. Pamiętam też, jak już nie pamiętam w którym roku (nie chce mi się sprawdzać w googlach) nasi olali jazdę na kopie w Pile, w meczu o brązowe medale. Jeździł normalnie o ile dobrze pamiętam tylko Adams, a chociażby Jankes po starcie udawał defekt.
    Gratuluję pamięci, ja nie pamiętam aby kiedykolwiek tor wyglądał tak samo bez względu na porę roku. Idę o zakład, że nikt nie jest zrobić takiego toru przy normalnej letniej pogodzie (25 stopni, słońce, godzina 18). To jest nierealne! Często kiedyś bywałem latem na młodzieżówkach, a tam zawsze jest beton, a jak był beton to i zawsze były kurze. Polewanie co 4 biegi efekt dawało na raptem 2 biegi, po czym robiła się sachara na maxa.
    Jakie pretensje chłopcze? Każdy patrzy nam na ręce w sprawie przygotowania toru, to trzeba zacząć przygotowywać tor pod siebie, a nie przeciw przeciwnikom. Wystarczy już chyba szopek z ciągłymi wyścigami traktorów przed meczem, potem kar,odwołań itp.

  22. Powrót do góry    #1551
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Odnośnie Jury to do chłopaka nic nie mam ale startujac jako junior nic wielkiego nie jechał i wiadomo że pewnego progu już nie przeskoczy w Lesznie każdy następny sezon miał być lepszy ale nie był i zawsze będzie średniakiem na druga linie.

  23. Powrót do góry    #1552
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Bardzo proszę :

    Poz. Zawodnik M B 1 2 3 4 u w t pkt. Bonus Raz. Śr/bieg Śr/m KSM dom Wyjazd

    - Mikkel Michelsen 6 20 2 2 6 9 1 0 0 0 16 4 20 1,000 2,67 1,000 1,000
    42 Jurica Pavlic 18 84 19 22 18 20 1 0 4 0 119 9 128 1,524 6,61 1,714 1,333

    3 razy więcej biegów i 5 razy więcej punktów. Wystarczy ?

    Dodam do tego, że Pavlic zrobi 2 x tyle punktów, co duńczyk w Gorzowie.

    EDIT: CO do toru, ja myślę, że warto by było Czeczenowi zapłacić 300 zł dniówki za utrzymanie toru w jednolitym stanie przez cały tydzień. Po pół roku i Roman by pojął o co chodzi... ale pewności nie mam.
    Z matematyką nie będę dyskutował. Masz rację, z tego punktu widzenia Jura jest lepszy. Jednak pytanie miało inny sens (przepraszam nie sprecyzowałem). Chodzi mi o to, że Jura jest z roku na rok słabszy. W tej chwili
    ewidentnie widać strach w jego jeździe i nikt mi nie powie, że chodzi o kłopoty sprzętowe. Na domiar złego przy bojaźliwej jeździe trzyma się uparcie tylko zewnętrznej (paradoks), dochodzi gościa na prostej po czym
    "klapuje" i tak w kółko. Po prostu cofa się w rozwoju. Gdzie te czasy gdzie jako junior kładł się na Pedersena zamykając mu krawężnik, gdzie walka na całym dystansie, ehh... szkoda go, ale nie pierwszy, nie ostatni.
    Michelsen z kolei rozwija się. Z meczu na mecz się uczy. Starty w Szwecji pokazały, że przy stałej obecności w składzie robi szybkie postępy. W Lesznie był wystawiany w sytuacjach awaryjnych, do tego nasze problemy
    z komisarzami (ta nazwa kojarzy mi się nieodmiennie z komunizmem). Jest młodszy od Pavlica, a ponieważ przestałem wierzyć w odrodzenie Jury, uważam że Duńczyk jest bardziej perspektywicznym zawodnikiem.
    Oczywiście mogę się mylić, ale bez dania zawodnikowi szansy nie można stwierdzić, że jest od kogoś gorszy. Jestem przekonany, że przy tej samej częstotliwości startów ci dwaj zawodnicy byliby na tym samym poziomie
    punktowym. A jaka jest między nimi różnica w doświadczeniu w naszej lidze.
    Na koniec, nie jestem przeciwnikiem Juricy, naprawdę lubię tego zawodnika (głównie jako miłego człowieka). Niestety od dłuższego czasu nie czyni on postępów, a regres w jego jeździe jest aż nadto widoczny.
    Pozdrawiam

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kasyx za jego przydatny post!

    Jasinek (24-11-2013), lemur6666 (24-11-2013)

  25. Powrót do góry    #1553
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Donvito słusznie prawi. Jakoś w innych ośrodkach potrafią przygotowywać tor, do którego mało kto (wiadomo, jeden ośrodek zawsze się znajdzie ) ma pretensje, a u nas od dłuższego czasu jazda. Owszem, część pretensji jest nieuzasadniona, a przynajmniej na wyrost, ale nie można powiedzieć, że w kwestii przygotowania toru jesteśmy niewiniątkami. Pal licho że inne kluby narzekają, ale na takie mecze człowiekowi niespecjalnie chce się iść. Mam nadzieję, że nikt nie wyskoczy za chwilę z argumentem, że na żużel idę bo kocham Unię... Przywiązanie do klubu to jedno, niemała zapłata za kiepskie widowisko to drugie.

  26. Powrót do góry    #1554
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jura jeździ ok 7 lat w polskiej elidze. Mikael tak naprawdę jechał pierwszy sezon w Polsce, Szwecji, Anglii. W ligach poza Polską był absolutną rewelacją! Każdy kto oglądał go w Szwecji na Orange widział że Damiana i Jure bije na głowę. Trzeba go w Leaznie w 2014 poważnie potraktować i dać mu szansę.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bally za jego przydatny post!

    jimmy126 (24-11-2013)

  28. Powrót do góry    #1555
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Odpowiedzcie sobie najpierw na pytanie ile bylo i jest takich zawodnikow, ktorzy w anglii i szwecji jada dobrze, a w polsce padake ??? A w juniorskich zawodach to nawet Slawek Musielak dobrze jezdzil !!

    Pytacie w czym Jurica jest lepszy od Michelsena ?? We wszystkim. Miedzy innymi zebral duzo doswiadczenia w naszej lidze i stac go na dobry wynik. Z Michelsenem podpisac kontrakt na 5 lat i wypozyczyc do 1 ligi jako goscia. Niech sie objezdza. Nie twierdze ze w przyszlosci nie bedzie dobrym riderem, ale podkreslam jeszcze raz, na chwile obecna to nie jest zawodnik na ekstralige !!

    Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

  29. Powrót do góry    #1556
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Jakie pretensje chłopcze? Każdy patrzy nam na ręce w sprawie przygotowania toru, to trzeba zacząć przygotowywać tor pod siebie, a nie przeciw przeciwnikom. Wystarczy już chyba szopek z ciągłymi wyścigami traktorów przed meczem, potem kar,odwołań itp.

    Daj cie spokój

    Swoją drogą pamięta ktoś mecz z Apatorem, początek lat 90 - tych z Perem Jonssonem Był taki beton, że do 15 biegu nikt praktycznie nie wyjechał poza połowę toru, Bajerski, który parę dni wcześniej brylował w memorialne nie istniał. U nas pierwsze skrzypce grał Zibi Krakowski, a co A pany były co drugi bieg, taka była skała

    pozdrawiam serdecznie
    let the metal flow.

  30. Powrót do góry    #1557
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Pamiętam swoje początki na żużlu w Lesznie ( a były to czasy gdy B. Jąder zdobywał tu IMP) - tor generalnie był twardy i tak się kurzyło, że czasem ledwo jeźdźców było widać. Wiadomo, że tak długo jak w użyciu będą felerne tłumiki, tak długo będzie presja na przygotowywanie twardych torów.

  31. Powrót do góry    #1558
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiotrHa Zobacz posta
    Pamiętam swoje początki na żużlu w Lesznie ( a były to czasy gdy B. Jąder zdobywał tu IMP) - tor generalnie był twardy i tak się kurzyło, że czasem ledwo jeźdźców było widać. Wiadomo, że tak długo jak w użyciu będą felerne tłumiki, tak długo będzie presja na przygotowywanie twardych torów.
    do tego dojdzie odgórny nakaz dbania o Klub Rekonwalescentów z Torunia.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kondziu za jego przydatny post!

    JODA (25-11-2013)

  33. Powrót do góry    #1559
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Gruby Wojtek przy układaniu terminarzu krzywdy im nie zrobi. Weźmie pod uwage tych rekonwalescentów i dostaną najpierw na wyjazdach słabeuszy,średniaków u siebie, a na koniec najsilniejsze drużyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi damianos81 za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-11-2013)

  35. Powrót do góry    #1560
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Wie ktoś czy w środe będzie transmitowana gdzieś na żywo konferencja Unii ?? W zeszłym roku była na Telewizji Leszno dlatego się pytam

  36. Powrót do góry    #1561
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach

  37. Powrót do góry    #1562
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    A ja pamiętam te czasy jak w krakowskim Tempie pisano, że wystarczy Unii splunąć na tor przed meczem i nie pojadą....To było za czasów Jankesa i Zenka. Jak to się świat zmienia.
    Sullivan

  38. Powrót do góry    #1563
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    A ja pamiętam te czasy jak w krakowskim Tempie pisano, że wystarczy Unii splunąć na tor przed meczem i nie pojadą....To było za czasów Jankesa i Zenka. Jak to się świat zmienia.
    Stepniewski to Ty?

  39. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Nie to nie ja.
    Mam na imię Sławek. Ale to też nie ja.
    Sullivan

  40. Powrót do góry    #1565
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Wie ktoś czy w środe będzie transmitowana gdzieś na żywo konferencja Unii ?? W zeszłym roku była na Telewizji Leszno dlatego się pytam
    pewnie nie.
    rok temu był akcja secret man. w tym roku już wszystko jasne.

    a na poważnie, to zależy od tv leszno.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  41. Powrót do góry    #1566
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Wklei ktoś wywiad z bossem Fogo z elki?

  42. Powrót do góry    #1567
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    pewnie nie.
    rok temu był akcja secret man. w tym roku już wszystko jasne.

    a na poważnie, to zależy od tv leszno.
    No w sumie tak już wszystko jest wiadomo xD

  43. Powrót do góry    #1568
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    A ja pamiętam te czasy jak w krakowskim Tempie pisano, że wystarczy Unii splunąć na tor przed meczem i nie pojadą....To było za czasów Jankesa i Zenka. Jak to się świat zmienia.
    teraz już nawet pluć nie trzeba. w listopadzie płakać zaczynają, to wilgoci tyle, ze w marcu będzie bagno.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #1569
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Za dwa dni DZIK wyjdzie z lasu... tzn. zostanie oficjalnie zaprezentowany z resztą stada!

    Paradoksalnie większe szanse mieliśmy na awans do PO w tym sezonie bez lidera niż będzie to miało miejsce w 2014 z liderem.

    Poza Toruniem "- 8" i Zielonką, pozostałe zespoły (pomijając na razie Gdańsk) mają ciekawe i wyrównane składy. Czewa włączyła się w walkę o Walaska i może być wtedy groźna dla każdego.

    Czuję, że to może być sezon Stali Gorzów...

    A co do Unii, to będzie to sezon prawdy dla Przemka. Jeśli odpali, to zajedziemy daleko. Dla mnie jest to najważniejsze ogniwo, a zarazem niewiadoma...
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  45. Powrót do góry    #1570
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2013
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Wklei ktoś wywiad z bossem Fogo z elki?
    Błaszak:
    Lepiej żeby pieniądze zostały u nas


    24.11.2013- Sponsorowanie sportu to dobry sposób na reklamę i budowanie dobrego wizerunku firmy - zapewnia prezes Fogo Tomasz Błaszak. Leszczyńska firma związała się aż z trzema dyscyplinami - piłką nożną, spadochroniarstwem, a przede wszystkim żużlem – od roku jest sponsorem tytularnym Unii Leszno. - Kontrakt obejmuje dwa sezony, ale niewykluczone, że go przedłużymy - dodaje Błaszak.


    Czy jest pan zadowolony ze współpracy z Unią Leszno? Czy pańska firma zyskała na tym porozumieniu?

    Nie da się ukryć, markę Fogo słyszałem w wielu mediach, zarówno w prasie, jak i telewizji, w radiu, także Radiu Elka. Często ta nazwa była wymieniana. Media współpracują z klubami i faktycznie rozumieją potrzebę sponsoringu i tej pomocy finansowej dla klubów sportowych i za to im dziękuję.

    Podsumowując sezon, czy wszystko się udało? Czy wyszło tak, jak państwo zakładaliście? Czy może jakiś niedosyt?

    Myślę, że to co zakładaliśmy, zostało osiągnięte.

    Umowa o sponsoringu tytularnym będzie obowiązywała w przyszłym roku?

    Tak, kontrakt był dwuletni, oczywiście niewykluczone, że go przedłużymy. Jesteśmy otwarci na współpracę z Unią Leszno, ale nie mnie o tym decydować. Myślę, że decyzję musimy podjąć wspólnie.

    Jak odbierają to państwa partnerzy biznesowi? Kojarzą nazwę z żużlem, z Lesznem?

    Tak, często słyszymy wyrazy sympatii w regionie, ale również nasi przedstawiciele w całej Polsce spotykają się z podobnymi reakcjami. Ktoś wspominał. Gratulują nam tego wyboru.

    Ale były też trudniejsze momenty, na przykład kiedy na Unię sypały się kary...

    Był to ciężki czas, ale nie nam oceniać decyzje zarządzających ligą i związkiem. Myślę, że często powodem zamieszania był nie do końca jasny i przejrzysty regulamin.

    Firma Fogo wspiera nie tylko Unię Leszno, ale i cykl Grand Prix.

    To dla nas taka wisienka na torcie. Daje naszej marce prestiż na arenie międzynarodowej i nie ukrywam, że w przyszłości rozważamy również współpracę z imprezą, która debiutowała w tym roku, czyli SEC.

    Czy brał pan pod uwagę możliwość, by pod swoje skrzydła przyjąć jakiegoś zawodnika, który byłby okrętem flagowym firmy Fogo?

    Plany były i są cały czas rozważane. Zastanawiamy się czy na przyszły rok trochę nie zmienić wydatków marketingowych, przeszeregować je na sport. Rozważaliśmy również sponsoring indywidualny. Faktycznie rozmowy były prowadzone z jednym z zawodników. Na razie są jednak zawieszone, ponieważ czekam na rozwiązanie sytuacji w samym klubie.

    Czyli będzie to zawodnik leszczyńskiej Unii?

    Najbliżej byłoby nam do takiego właśnie łączonego porozumienia.

    Trwa okres transferowy, wiadomo, że zawodników na rynku jest już bardzo mało. Kogo pan wdziałby jako lidera w składzie Unii Leszno?

    Wiem, że ofertę do klubu składał Greg Hancock, w klubie mówi się też o Duńczyku Nicki Pedersenie, natomiast Emil Sajfutdinow jest już nieosiągalny. No ale nie będziemy się licytowali z biznesmenami innego szczebla…

    Bywał pan na stadionie Smoczyka, ale też poza granicami kraju.

    Zdarzyło mi się być na imprezie, która jest najbardziej prestiżową imprezą cyklu Grand Prix, czyli w Cardiff.
    Poza tym bywałem głównie na leszczyńskim Smoku.

    Firma Fogo kojarzy się nie tylko ze sportem naziemnym…

    Tak, w tym roku zaczęliśmy współpracę z leszczyńskimi spadochroniarzami. Są to młodzi chłopacy, którzy mają ogromny zapał do tego, co robią i dlatego postanowiliśmy im trochę pomóc. Zazwyczaj nie angażujemy się w takie przedsięwzięcia, ale w związku z tym, że widzieliśmy możliwość uświetnienia w ten sposób różnych imprez w Lesznie, w tym także żużlowych poprzez skoki spadochronowe, to stwierdziliśmy, że byłoby to fajne połączenie obu dyscyplin. Jesteśmy po pierwszym “przetarciu”, ja też skoczyłem ze spadochronu (śmiech). Myślę, że był to udany rok.

    Od niedawna firma Fogo jest też sponsorem Lecha Poznań.

    Przyznam szczerze, że była to dość spontaniczna decyzja, gdyż to nie my wyszliśmy z propozycją, a Lech. Najprawdopodobniej zadziałała reklama i ktoś pomyślał, że stać nas na Lecha Poznań skoro sponsorujemy ekstraligową drużynę żużlową. Początkowo nie wierzyłem, że uda się sfinalizować ten kontrakt, ale tytułem testu, próby, jakie jest przebicie do potencjalnego klienta poprzez tę dyscyplinę sportu, spróbowaliśmy. Wiadomo, że piłka nożna w Polsce jest dyscypliną sportową numer 1, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że polska piłka nie jest na najwyższym poziomie i coraz więcej ludzi ogląda mecze zagranicznych lig. Powiem szczerze, że po pierwszych meczach oddźwięk był przyzwoity, pomimo tego, że nie jesteśmy w nazwie, a jedynie albo aż na koszulkach.

    A nie bał się pan reakcji kibiców żużla w regionie? Nie jest tajemnicą, że fani Unii i Kolejorza się nie kochają, przynajmniej nie wszyscy...

    Tego w ogóle nie rozumiem, przecież obie drużyny są z Wielkopolski, obie, moim zdaniem, są wizytówką naszego województwa, tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak jest. Kibice Lecha Poznań bardzo często są kibicami leszczyńskich Byków, w drugą stronę też chyba ma to miejsce, może w troszkę mniejszym stopniu, ale również daje się to zauważyć. Tak że nie do końca zgadzam się z opinią, że kibice się nie lubią. Myślę, że są to tylko te najbardziej zatwardziałe grupy kibiców, które w ten sposób to odbierają.

    Może firma Fogo pogodzi te dwa zwaśnione ośrodki?

    Łączyć to my nic nie będziemy, to co robimy, robimy dla swojej marki, dla promocji firmy. Poznańska drużyna jest bardzo medialną, zauważalną przez media, często gości na antenach, z kolei leszczyńskie Byki, to jest, jak wszyscy wiemy, klub z ogromnymi tradycjami i najbardziej utytułowany w Polsce, dlatego taki jest nasz wybór. Zresztą nie raz już to powtarzałem, że wybraliśmy wielkopolskie kluby z racji miejsca zamieszkania i siedziby firmy. Nie wyobrażam sobie współpracy z Falubazem Zielona Góra czy Legią Warszawa. Są to dwa kluby, które dałyby nam może ten sam wydźwięk, ale uważam, że lepiej, żeby pieniądze zostawały w naszym regionie.

    Rozmawiał Michał Konieczny
    Ostatnio edytowane przez jimmy126 ; 25-11-2013 o 21:28

  46. Powrót do góry    #1571
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Mam pytanie będzie można gdzieś oglądnąć lub posłuchać "live" konferencję prasową w środę. W zeszłym roku leciało na tv Leszno i można było posłuchac w elce a teraz?????

  47. Powrót do góry    #1572
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Nie to nie ja.
    Mam na imię Sławek. Ale to też nie ja.
    To jak pamietasz te czasy,to rownie dobrze powinienes pamietac,ze wowczas na Apatorze robiło sie niekiedy kope przy ktorej Leszczynski tor z ostatnich lat ciezko nazwac zroszonym.No i popatrz jak to czasy sie zmieniejaW XXI wieku tez zdarzało sie robic w Toruniu Janowi Zabikowi trudny tor,co pozniej tłumaczył ,tak jak dzis tłumacza w Lesznie,czy ZG.Punkt widzenia zalezy od siedzenia,no ale teraz to Torun jest promotorem zasad "fair play" i dbania o bezpieczenstwo,wiec łatwo wytykac

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    JODA (26-11-2013), pyra (25-11-2013)

  49. Powrót do góry    #1573
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Mam pytanie będzie można gdzieś oglądnąć lub posłuchać "live" konferencję prasową w środę. W zeszłym roku leciało na tv Leszno i można było posłuchac w elce a teraz?????
    w tym roku ma być dostęp w elce za sms 9 pln + vat. info 50%

    a poważnie, to czytaj kilka postów wyżej ; )
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  50. Powrót do góry    #1574
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    teraz już nawet pluć nie trzeba. w listopadzie płakać zaczynają, to wilgoci tyle, ze w marcu będzie bagno.
    i klub rekowalescenci z torunia juz jesienia maja w nie uszyte jeszcze unibeksowskie nowe kevlary na srane ale do spierd.... z ligi jakby co juz przygotowane i po sezonie 2013 nawet zmodyfikowane hehe
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 26-11-2013 o 00:11
    pyra

  51. Powrót do góry    #1575
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Dzięki jimmy! Widać FOGO mocno się rozwija. Jak widać, jednak sponsoring w sporcie daje zyski. Prawda jest taka, że nikt by nie sypał tysiakami jakby to się nie opłacało (bez wyjątków). Business is business Niech oleją tylko tego Lecha i lepiej wesprą inny leszczyński sport, najlepiej szczypiorniaka Polonia Leszno to skończony klub bez perspektyw...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •