Strona 32 z 198 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Proszę nie piszcie tekstów typu moja noga na stadionie nie stanie bo jest Nicki bo jesteście śmieszni weźcie foremki i do piaskownicy

  2. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    JaacPoz (20-11-2013), Martines (20-11-2013), PawlickiTeam (20-11-2013), anixon (20-11-2013), bizon (20-11-2013), darsen (20-11-2013), jimmy126 (20-11-2013), michalgruby (20-11-2013), sentex (20-11-2013), sobotch (20-11-2013)

  3. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W zwiazku z zakontraktowaniem Nickiego Pedersena oswiadczam ,ze moja noga na Smoku w przyszlym sezonie nie postanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JaacPoz (20-11-2013), Mildura (20-11-2013), Slaw (20-11-2013), _jaskolka_ (20-11-2013), anixon (20-11-2013), domino2321 (20-11-2013), gajewmic (20-11-2013), sobotch (20-11-2013), umberto (20-11-2013), white_and_blue (20-11-2013)

  5. Powrót do góry    #1398
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Kurcze mam nadzieje ze Unia z Dzikiem nie spadnie
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  6. Powrót do góry    #1399
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W zwiazku z zakontraktowaniem Nickiego Pedersena oswiadczam ,ze moja noga na Smoku w przyszlym sezonie nie postanie.
    Chyba nie tylko na smoku?? W sumie jakby drużyna której kibicuję uciekała z stadionu, to bałbym się za nią jeździć na wyjazdy, jedziesz tu człowieku przez pól Polski, a oni jeszcze przed prezentacją myk do busików i powrocik, do domku, a nóz korki na drodze i nie zdążą na wieczorna imprezę w klubie Moskwa.

  7. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    JaacPoz (20-11-2013), Martines (20-11-2013), _jaskolka_ (20-11-2013), dockm (20-11-2013), kingpin (21-11-2013), michalgruby (20-11-2013)

  8. Powrót do góry    #1400
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Nie rozśmieszajcie mnie z tym spadaniem z ligi. Gdańsk miał cały zespół lipny i Pedersen nie mógł czekać na tych wolnych żużlowców. Rzeszów to był zlepek zawodników, każdy z innej parafii i nie mieli nikogo kto by to ogarnął. No bo kto miał, na pewno nie Marta ze swoimi dolarami czy Darek. Lindgren w ogóle się nie utożsamiał z klubem, ale wyników też zero. Więc lepszy Dzik, który jeździ widowiskowo niż Lindgren, który jest nudny.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojciech.k za jego przydatny post!

    GUBIKZATORZE (20-11-2013), PawlickiTeam (20-11-2013)

  10. Powrót do góry    #1401
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Radzę co po niektórym trochę ochłonąć z zapowiedziami nie chodzenia na mecze, żeby później wstydu nie było Scenariusz pewnie będzie taki, jak niektórzy piszą. Pierwszy i drugi mecz to gwizdy, jednak po wygranym meczu będą ucichać (coś na styl Golloba w Toronto). Za chwile na forum ludzie, którzy teraz opluwają ze złości monitor, wcale nie będą się na jego temat wypowiadać, by z biegiem czasu zacząć zapominać o nienawiści

    Osobiście bardzo się ciesze, że trafił do nas Nicki. Jest to profesjonalista w każdym calu i wie do czego dąży. Z Emilem to w przyszłym sezonie trochę gra w ciemno (Przemek z tego sezonu). Więc nie ma co narzekać tylko tym bardziej wspierać klub swoją obecnością na stadionie w przyszłym sezonie!!! Cieszmy się, że w tak małym grajdołku jakim jest Leszno, stać nas na taką ekipę! ...swoją drogą, czy nie jest to pierwszy w historii zawodnik z tytułem mistrza świata, który będzie jeździł w Unii Leszno??

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kucharz00 za jego przydatny post!

    Filipek (20-11-2013), PawlickiTeam (20-11-2013), sentex (20-11-2013)

  12. Powrót do góry    #1402
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Proszę nie piszcie tekstów typu moja noga na stadionie nie stanie bo jest Nicki bo jesteście śmieszni weźcie foremki i do piaskownicy
    Tu nie chodzi o Nickiego, tu chodzi o ten posrany duet z programem w ręce i nie wiem czym w głowie... Jakim trzeba być ślepcem, by nie zauważać ich nieudolności. Szastać pieniędzmi i kupować Dziczyznę, to każdy jeden bogacz potrafi. Sztuką jest dostrzeganie dziur i podejmowanie adekwatnych działań. Uważam, że Nicki nam wcale do walki o medale nie jest potrzebny. Wystarczyłby zawodnik pokroju Janowskiego i do tego odpowiedni trener/menadżer. Wartość zespołu byłaby taka sama.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    domino2321 (20-11-2013), white_and_blue (20-11-2013)

  14. Powrót do góry    #1403
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Zakładając, że to prawda o :

    Pawle Jąderze jako manager - czyli "zamienił stryjek siekierke na kijek " bo współpracując z Jankowskim w minionym sezonie nie było widać zmiany w myśleniu i taktyce w czasie meczy.

    Nicki Pedersenie jako liderze - jako dostarczyciel punktów to chyba najpewniejszy zawodnik na chwile obecną ale jego zachowanie na torze jak i ostatnia jego wizyta w Lesznie na meczu ligowym powoduje, że zatrudnieni go w Unii budzi pewien niesmak.

    Brakuje jeszcze żeby zmienić nazwę na Polcopper Fogo Leszno i nowy prezes swoim "wielkim" wejściem nie osiągnie wzrostu frekwencji.

  15. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz00 Zobacz posta
    Swoją drogą, czy nie jest to pierwszy w historii zawodnik z tytułem mistrza świata, który będzie jeździł w Unii Leszno??
    Nieeee. Loram 2006

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi michalgruby za jego przydatny post!

    Kucharz00 (20-11-2013), PawlickiTeam (20-11-2013)

  17. Powrót do góry    #1405
    Początkujący Awatar Denitzzz
    Dołączył
    12-11-2007
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz00 Zobacz posta
    Radzę co po niektórym trochę ochłonąć z zapowiedziami nie chodzenia na mecze, żeby później wstydu nie było Scenariusz pewnie będzie taki, jak niektórzy piszą. Pierwszy i drugi mecz to gwizdy, jednak po wygranym meczu będą ucichać (coś na styl Golloba w Toronto). Za chwile na forum ludzie, którzy teraz opluwają ze złości monitor, wcale nie będą się na jego temat wypowiadać, by z biegiem czasu zacząć zapominać o nienawiści

    Osobiście bardzo się ciesze, że trafił do nas Nicki. Jest to profesjonalista w każdym calu i wie do czego dąży. Z Emilem to w przyszłym sezonie trochę gra w ciemno (Przemek z tego sezonu). Więc nie ma co narzekać tylko tym bardziej wspierać klub swoją obecnością na stadionie w przyszłym sezonie!!! Cieszmy się, że w tak małym grajdołku jakim jest Leszno, stać nas na taką ekipę! ...swoją drogą, czy nie jest to pierwszy w historii zawodnik z tytułem mistrza świata, który będzie jeździł w Unii Leszno??
    Mark Loram majster 2002, jazda w Unii 2005 woli ścisłości.

  18. Powrót do góry    #1406
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

  19. Powrót do góry    #1407
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    nie zgodze sie ze zawodnik pokroju janowski nam starczy sorry . kolejny mlody nie nadajacy sie jeszcze na lidera prez duze L utalentowany chlopak. na ta chwile wlasnie ktos taki jak niki czyli maszyna poki co do robienia punktow tak aby przemki piotrki tobiasze mogli uciec troszke od presji jaka na nich spoczywala a to moze tylko pomoc w jeszcze szybszym spokojniejszym i lepszym rozwoju po to aby moze w przyszlosci jesli tu zostana unii byc liderami jak jaknkes adams kiedys. sezon 2013 pokazal ze tego brakowalo no i troszke zabraklo a kto wiem moze i niki uspokoi sie w lesznie . ale jeszcze jedno ale oficjalnie go w unii jeszcze nie mam wiec.....a sztab szkoleniowy hym byl jaki byl i jesli zostana moze ten lider tez pozwoli i mysle spokojniej i bez az tak wielkiej presji to i moze mniej bledow bedzie w taktyce
    pyra

  20. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denitzzz Zobacz posta
    Mark Loram majster 2002, jazda w Unii 2005 woli ścisłości.
    Loram mial majstra w 2000, a jezdzil 2006

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #1409
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  22. Powrót do góry    #1410
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Tu nie chodzi o Nickiego, tu chodzi o ten posrany duet z programem w ręce i nie wiem czym w głowie... Jakim trzeba być ślepcem, by nie zauważać ich nieudolności. Szastać pieniędzmi i kupować Dziczyznę, to każdy jeden bogacz potrafi. Sztuką jest dostrzeganie dziur i podejmowanie adekwatnych działań. Uważam, że Nicki nam wcale do walki o medale nie jest potrzebny. Wystarczyłby zawodnik pokroju Janowskiego i do tego odpowiedni trener/menadżer. Wartość zespołu byłaby taka sama.
    Przestań trenerzy nie jada tylko zawodnicy a błedy taktyczne robi każdy nawet Cieślak a Romanowi sie nie ma co dziwić bo kogo miał w tamtym sezonie wstawiać z taktyka jak lidera nie było i każdy jechał w kratkę , i ten duet trenerów wie wiecej od ciebie w kwesti żużla a ty siedzisz za klawiaturą i wylewasz żale daj im przepracować sezon z tym składem co mają.

  23. Powrót do góry    #1411
    Początkujący Awatar zott
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 19 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    tez nie jestem wielbicielem NP i troche mrozi mnie ta informacja.
    ale wyobrazcie sobie sytuacje z filmiku w innym wymiarze czasu... torun, rok 2014, motoarena
    po 14 biegach unia prowadzi 43:41...
    w bialym kasku NP, w zółtym powiedzmy Przemo
    w czerwonym Gollob, w niebieskim Emil...

    i Nicki wygrywa nam mecz. mysle ze wielu z was sceptycznie nastawionych obecnie do transferu, siedzac przed TV( bo przeciez na stadion już nie chodzimy) krzyknie pod nosem z radosci...
    a że jezdzi ostro i wywozi w płot? na tym ten sport polega, a do takich akcji trzeba miec duzo odwagi

  24. Powrót do góry    #1412
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Przestań trenerzy nie jada tylko zawodnicy a błedy taktyczne robi każdy nawet Cieślak a Romanowi sie nie ma co dziwić bo kogo miał w tamtym sezonie wstawiać z taktyka jak lidera nie było i każdy jechał w kratkę , i ten duet trenerów wie wiecej od ciebie w kwesti żużla a ty siedzisz za klawiaturą i wylewasz żale daj im przepracować sezon z tym składem co mają.
    Żużel szczególnie ligowy, to nie tylko wiedza na temat składania się w łuk i wychodzenia z niego. Żużel to także szachy, taktyka. Gdyby nie szczęście w postaci osłabionej Częstochowy, wkur*ionego Zagara w Gnieznie i ucieczki Rzeszowian teraz bilibyśmy się o Kuciape, a nie Emilow czy Dzikow. I to wszystko przez "geniusz" taktyczny Jankowskiego. Przyklady: 1. W Gnieznie zmienia Balinskiego na słabiutkiego Przemusia, ten przywozi zero. 2. Z Tarnowem Balinskiego zmienia na Piotrusia - z braciszkiem przegrywają mecz. 3. Hampel daje się objechać Przemusiowi, co umozliwia rezerwę taktyczna Falubazowi. Oczywiście Romek zadnych wytycznych przed biegiem nie udzielil, bo glowa za tega. 4. Ile razy nie wykorzystal w pelni potencjalu Piotrka i Tobiasza puszczając ich po 3 razy w tym i zeszłym sezonie to już sam w stanie zliczyć nie jestem... I on się wg Ciebie zna na zuzlu? Nie wiem jak to wygląda ze szkoleniem młodzieży, ale poki co to kojarzy mi się z Nowakiem przegrywającym z Koza na swoim torze i z Urbanskim nie potrafiącym przejechać 4 okrazen. O Kaczmarku, Piosickim, Smektale narazie nie ma się co wypowiadać, ale mam nadzieje, ze będzie lepiej niż z wcześniej wymienionymi. STOP dla duetu Jankowski(without)Jąder. Czasami z zewnątrz czyt. trybun widać lepiej niż z parkingu
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 20-11-2013 o 18:39

  25. Powrót do góry    #1413
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    tez nie jestem wielbicielem NP i troche mrozi mnie ta informacja.
    ale wyobrazcie sobie sytuacje z filmiku w innym wymiarze czasu... torun, rok 2014, motoarena
    po 14 biegach unia prowadzi 43:41...
    w bialym kasku NP, w zółtym powiedzmy Przemo
    w czerwonym Gollob, w niebieskim Emil...

    i Nicki wygrywa nam mecz. mysle ze wielu z was sceptycznie nastawionych obecnie do transferu, siedzac przed TV( bo przeciez na stadion już nie chodzimy) krzyknie pod nosem z radosci...
    a że jezdzi ostro i wywozi w płot? na tym ten sport polega, a do takich akcji trzeba miec duzo odwagi
    zapodałem filmik tak na rozluźnienie

    Nicki jest dla mnie neutralny

    moje zdanie: http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1559685
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  26. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    No nic, jeśli z Nickim to prawda, to nowy Prezes podjął spore ryzyko. Tak jak ktoś pisał - dobre wejście w sezon i będzie dobrze. Ale kilka głupich porażek i w kontekście frekwencji będzie modlitwa, by nasi młodzi mieli fenomenalny sezon. Kibice są pamiętliwi i będą śledzić każdy bieg Nickiego. W razie porażek przez Leszno przejdzie tajfun...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  27. Powrót do góry    #1415
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W zwiazku z zakontraktowaniem Nickiego Pedersena oswiadczam ,ze moja noga na Smoku w przyszlym sezonie nie postanie.

    Dobre.

    Ale stracisz... Wyobraź sobie ten bieg:

    Z jednej strony Damian i Nicki a z drugiej.. Tomasz i Adrian.. Tzn. Tomasz i Adrian mieli być, ale nie wyjeżdżają do biegu. I trzeba im w parkingu z kewlarów .. wygarniać... Bo gdy usłyszeli, kto przeciw nim , to ... Nawet nie będę pisał...



    PS

    Ja liczę na to, że Nicki (bynajmniej nie mój faworyt, ale trudno...) kilkoma dobrymi meczami przekona do siebie kibiców. Jeżeli będą sukcesy Unii (a przede wszystkim wygrane na Smoku - czego szczególnie w tym roku nam brakowało...) stadion się zapełni...
    Będzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-11-2013 o 19:28

  28. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ciekawi mnie jedna sprawa niby w klubie wszystko wybrane ale dlaczego nie ma konferencji !? ani żadnej informacji o niej !? czyżby faktycznie pojawiła się ciekawa oferta np. podpisania z Walaskiem za nie duże pieniądze? lub nie wszystko jeszcze ustalone?? welna , Myla ? wy coś wiecie?

  29. Powrót do góry    #1417
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nicki ponownie na treningi do Hiszpanii; )

    Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez morrisdoe ; 20-11-2013 o 19:29

  30. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie wiem, czy nie prościej byłoby przestać się ośmieszać niż pisać, że chodziło o 95%, a teraz NIE WIEM. Nie wiesz nie pisz, piszesz podaj źródło.
    Lemurze.......

    Ośmieszać, nie ośmieszać, pisać, nie pisać, 95%,100%

    Każdy ma prawo do interpretacji, swoich spostrzeżeń. Dlatego nie zamierzam się absolutnie bronić. W Twoich oczach ośmieszyłem się. W innych nie.

    Wiem swoje i wiem jak miało być. Miała być informacja, jakiś fajny rebusik, zagadka, wczoraj wieczorem i nie było. Dlaczego? Nie wiem i wcale mnie to już nie interesuje.

    Pzdr.

    A teraz słów kilka bo kilka stron przybyło na temat DZIKA, a jego jeszcze wcale w Lesznie nie ma...........

    1. Pisanie, że Unia spadnie, bo drużyny z Nickim ,,zawsze'' spadają nawet nie jest śmieszne. Porównywanie Leszna do Gdańska, czy Rzeszowa???? Obudźmy się.

    2. Pisanie, że Unia zbankrutuje bo Dzik będzie woził 12 pkt co mecz? Wozili i więcej tych pkt i to w jednym sezonie Adams z Hampelem i Kołodziejem i jakoś nikt nie zbankrutował. Zrozumcie, że akurat w tej kwestii klub jest poukładany, a pieniądze na pokrycie kontraktów gwiazd zazwyczaj idą z prywatnych kieszeni sponsorów.

    3. Pisanie, że nie ,,przyjdziemy'' na stadion bo w czerwonym pojedzie Pedersen........ Mam wrażenie, że mój 9 letni syn, jest już na tyle rozgarnięty, że nie wypowiedziałby takiej głupoty........Nie przychodźcie! Komu zrobicie na złość?? Pederesenowi??? On ma Nas głęboko w ......nosie. W tym samym miejscu co mają Nas bracia Pawliccy, Zengota Baliński i reszta ekipy!!!

    4. Dzisiejszy dzień uświadomił mnie jeszcze w jednym. Mita - z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale do tej roboty się nie nadajesz absolutnie. Prosiłeś mnie, abym dał Wam trochę czasu. Minęły 3 lata, a Wy dalej sprzedajecie tylko ....................byczą wodę. To jest absolutny dramat. Mam nadzieję, że już żadnej konferencji nie będzie. Bo i po co??? Ja nie oczekuję, że będziesz drugim Fazim i drugim Falubazem, ale nie widzę , ani odrobiny chęci i zaangażowania w Twoim działaniu!!! A tu wystarczyłoby tylko trochę chęci! Leszno mimo wszystko nadal żyje żużlem, a nikt w klubie tego faktu nie chce wykorzystać!

    Sorry, że tak osobiście, ale jeszcze po wczorajszych informacjach, myślałem, że fajnie to wszystko będzie zorganizowane z ,,przybyciem'' Lidera. Niestety wyszła z tego znowu ,,kupa''.

    Szkoda. Wielka szkoda.

    Pzdr.

    ps. To co? Będzie ten Hancock czy nie?
    Ostatnio edytowane przez welna ; 20-11-2013 o 19:25

  31. Powrót do góry    #1419
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Czyli co to nie Nicki będzie w Lesznie? Jak nie On to kto? Greg Hancock? Grzegorz Walasek? A może oni obaj? Już nic nie wiem...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 20-11-2013 o 22:49

  32. Powrót do góry    #1420
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Czyli co to nie Nicki będzie w Lesznie? Jak nie On to kto? Greg Hancock? Grzegorz Walasek? A może oni obaj? Już nic nie wiem...
    Może rzeczywiście chodzilo o Pulczynskiego? ...

  33. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Nie przychodźcie! Komu zrobicie na złość?? Pederesenowi??? On ma Nas głęboko w ......nosie. W tym samym miejscu co mają Nas bracia Pawliccy, Zengota Baliński i reszta ekipy!!!
    Nic dodać nic ująć.... Jak sie komuś wydaje ze Pawlicccy są bardziej Unijni bo na kazdym kroku podkreślają "że chcą tu jeździć do końca kariery" to jest zwykłym FRAJEREM....

    4. Dzisiejszy dzień uświadomił mnie jeszcze w jednym. Mita - z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale do tej roboty się nie nadajesz absolutnie. Prosiłeś mnie, abym dał Wam trochę czasu. Minęły 3 lata, a Wy dalej sprzedajecie tylko ....................byczą wodę. To jest absolutny dramat. Mam nadzieję, że już żadnej konferencji nie będzie. Bo i po co??? Ja nie oczekuję, że będziesz drugim Fazim i drugim Falubazem, ale nie widzę , ani odrobiny chęci i zaangażowania w Twoim działaniu!!! A tu wystarczyłoby tylko trochę chęci! Leszno mimo wszystko nadal żyje żużlem, a nikt w klubie tego faktu nie chce wykorzystać!

    Sorry, że tak osobiście, ale jeszcze po wczorajszych informacjach, myślałem, że fajnie to wszystko będzie zorganizowane z ,,przybyciem'' Lidera. Niestety wyszła z tego znowu ,,kupa''.
    No niestety zbłaźnili się totalnie... Nie pierwszy raz.... Miał mieć Rusiecki wielkie wejście a będzie WIELKI ****! Nie dość że decyzje kadrowe nie popierane przez kibiców to nawet tego dobrze sprzedać nei potrafią....

    Pewno siedzą i myślą co by tu teraz zrobić, zeby było jednak fajnie... Pozostało by zajrzeć na konto Polcoppera i wykonać telefon do Amerykańca czy by nie pokulał u nas razem z Liderem...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #1422
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Ja osobiście obserwuję wszystko na luzie , co będzie to będzie
    Po zeszłorocznych roszadach nic , ale to na prawdę nic mnie już nie zaskoczy w żużlu.Dlatego nie lajkuje na fejsie "Emil do Leszna" lub "Nie dla Nickiego w Lesznie" bo po pierwsze jestem na to za duży , a po drugie i tak nikt z nas szaraczków nie ma na to najmniejszego wpływu ! Jak kogoś Nicki wk***ia i go nie akceptuje to uszanuję to,że go na Smoku nie zobaczę Osobiście też za prosiaczkiem za bardzo nie przepadam , ale wojować potrafi . I po cichu licze na to , że jak z kolegami dobrze potrenujemy przed meczem to nawet nie będą na niego gwizdać
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Petrov za jego przydatny post!

    Martines (20-11-2013), bizon (20-11-2013)

  36. Powrót do góry    #1423
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    W tym tygodniu konferencji nie bedzie Nicki jest wiec spokojnie

  37. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jak sie komuś wydaje ze Pawlicccy są bardziej Unijni bo na kazdym kroku podkreślają "że chcą tu jeździć do końca kariery" to jest zwykłym FRAJEREM....
    Hmm, ja tam im wierze. Naturalnie, że chcą jeździć w Lesznie do końca kariery. Oczywiście za wynagrodzenie na odpowiadającym im poziomie

    Każdy zawodnik to potwierdzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1425
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    W tym tygodniu konferencji nie bedzie Nicki jest wiec spokojnie
    Tylko Nicki będzie ?

  39. Powrót do góry    #1426
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Tylko czemu w tym naszym Lesznie nie mogą napisać po prostu, że Nicki będzie startował z Bykiem na piersi, a bawią się w jakieś konferencję i wszystko się przeciąga.. Debilizm.

  40. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A teraz słów kilka bo kilka stron przybyło na temat DZIKA, a jego jeszcze wcale w Lesznie nie ma...........

    1. Pisanie, że Unia spadnie, bo drużyny z Nickim ,,zawsze'' spadają nawet nie jest śmieszne. Porównywanie Leszna do Gdańska, czy Rzeszowa???? Obudźmy się.

    2. Pisanie, że Unia zbankrutuje bo Dzik będzie woził 12 pkt co mecz? Wozili i więcej tych pkt i to w jednym sezonie Adams z Hampelem i Kołodziejem i jakoś nikt nie zbankrutował. Zrozumcie, że akurat w tej kwestii klub jest poukładany, a pieniądze na pokrycie kontraktów gwiazd zazwyczaj idą z prywatnych kieszeni sponsorów.

    3. Pisanie, że nie ,,przyjdziemy'' na stadion bo w czerwonym pojedzie Pedersen........ Mam wrażenie, że mój 9 letni syn, jest już na tyle rozgarnięty, że nie wypowiedziałby takiej głupoty........Nie przychodźcie! Komu zrobicie na złość?? Pederesenowi??? On ma Nas głęboko w ......nosie. W tym samym miejscu co mają Nas bracia Pawliccy, Zengota Baliński i reszta ekipy!!!

    4. Dzisiejszy dzień uświadomił mnie jeszcze w jednym. Mita - z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale do tej roboty się nie nadajesz absolutnie. Prosiłeś mnie, abym dał Wam trochę czasu. Minęły 3 lata, a Wy dalej sprzedajecie tylko ....................byczą wodę. To jest absolutny dramat. Mam nadzieję, że już żadnej konferencji nie będzie. Bo i po co??? Ja nie oczekuję, że będziesz drugim Fazim i drugim Falubazem, ale nie widzę , ani odrobiny chęci i zaangażowania w Twoim działaniu!!! A tu wystarczyłoby tylko trochę chęci! Leszno mimo wszystko nadal żyje żużlem, a nikt w klubie tego faktu nie chce wykorzystać!

    Sorry, że tak osobiście, ale jeszcze po wczorajszych informacjach, myślałem, że fajnie to wszystko będzie zorganizowane z ,,przybyciem'' Lidera. Niestety wyszła z tego znowu ,,kupa''.
    Peace. Teraz ładnie pocisnąłeś. Zgadzam się w 100%.
    Wielu wiedziało od dawna, jak to się skończy, ale wielu chciało się dowiedzieć. I mieli prawo.
    I mieli nadzieję, że klub wzorem ubiegłorocznym, secret mana a tu ..... pssssssst i powietrze zeszło.
    UNSCARED

  41. Powrót do góry    #1428
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Emil Sajfutdinow: Złe wspomnienia z Motoareny? Lubię ten tor

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...-lubie-ten-tor


    już wkrótce:
    Nicki Pedersen: leszczyńscy kibice zawsze z entuzjazmem reagowali na moje występy na Smoczyku
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  42. Powrót do góry    #1429
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Kontrakt z Dzikiem został podobno w poniedziałek podpisany, natomiast
    Tak naprawdę w tym tygodniu zacząłem myśleć nad tym, żeby przejść do Torunia. We wtorek późnym wieczorem powiedziałem, że się zgadzam Mamy środę, jest konferencja, trafiam do Torunia.
    Czyżby Rusiecki rozdał kardy ?? Jakoś nie chce się w to wierzyć

  43. Powrót do góry    #1430
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    co wy za fochy strzelacie na tego Pedersena? Po bezbarwnym sezonie w Lesznie potrzeba igrzysk, a NP jest gwarantem emocji. Podniecacie się wychowankami itp. itd. - żużel to biznes, gdzie nie ma miejsca na rodzinną, sielankową atmosferę! Ci goście nie jeżdżą darmo - wszyscy prowadzą działalność gospodarczą, a celem każdej firmy jest 1. maksymalizacja jej wartości oraz osiąganie zysków. W pitach i sf nie ma miejsca na wpisanie przywiązania do barw klubowych, jest tylko przywiązanie do złotówek. ma być skład gwarantujący emocje i stabilny budżet - tego oczekujmy od zarządu.
    co do tajemniczej otoczki związanej z prezentacją składu - klapa na maksa, tyle zmian w klubie, lider, prezes -noż qr... tego nie można było az tak spindolić! a jednak udało się.
    Mam jednak nadzieję, że jak w zeszłym roku była mega akcja z SM to kiepski produkt został ładnie opakowany - cel został osiągnięty. Stosując analogię liczę, że w tym roku mega towar po prostu jest owijany w szary papier...

  44. Powrót do góry    #1431
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nie wiem jak to wygląda ze szkoleniem młodzieży, ale poki co to kojarzy mi się z Nowakiem przegrywającym z Koza na swoim torze
    z Edkiem Mazurem
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    dajmisuke (20-11-2013)

  46. Powrót do góry    #1432
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciekawi mnie jedna sprawa niby w klubie wszystko wybrane ale dlaczego nie ma konferencji !? ani żadnej informacji o niej !? czyżby faktycznie pojawiła się ciekawa oferta np. podpisania z Walaskiem za nie duże pieniądze? lub nie wszystko jeszcze ustalone?? welna , Myla ? wy coś wiecie?

    Poczekajmy teraz już na informacje z klubu. Zarząd zbudował skład który zostanie oficjalnie zaprezentowany. Nie ma konferencji hm... co to zmieni w chwili obecnej NIC. Czy zarząd klubu zaskoczy kibiców....
    Jeśli ktoś piszę, że dla danego zawodnika nie przyjdzie to znaczy, że nie jest kibicem Unii. Mi osobiście transfer tego zawodnika też nie bardzo prasuje ale taka była decyzja większości udziałowców i proszę wszystkich uszanujcie taką czy inną decyzję. Zadajcie sobie pytanie czy lepiej wydać ok 2 milionów czy też 2,5 miliona ? odpowiedź jest jedna, bo tą pozostałą kwotę można bardzo dobrze wykorzystać

    P.S poczekajmy na oficjalne wieści z klubu.

    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Kontrakt z Dzikiem został podobno w poniedziałek podpisany, natomiast Czyżby Rusiecki rozdał kardy ?? Jakoś nie chce się w to wierzyć
    Tak dokładnie było

    Cytat Zamieszczone przez killus Zobacz posta
    co wy za fochy strzelacie na tego Pedersena? Po bezbarwnym sezonie w Lesznie potrzeba igrzysk, a NP jest gwarantem emocji. Podniecacie się wychowankami itp. itd. - żużel to biznes, gdzie nie ma miejsca na rodzinną, sielankową atmosferę! Ci goście nie jeżdżą darmo - wszyscy prowadzą działalność gospodarczą, a celem każdej firmy jest 1. maksymalizacja jej wartości oraz osiąganie zysków. W pitach i sf nie ma miejsca na wpisanie przywiązania do barw klubowych, jest tylko przywiązanie do złotówek. ma być skład gwarantujący emocje i stabilny budżet - tego oczekujmy od zarządu.
    co do tajemniczej otoczki związanej z prezentacją składu - klapa na maksa, tyle zmian w klubie, lider, prezes -noż qr... tego nie można było az tak spindolić! a jednak udało się.
    Mam jednak nadzieję, że jak w zeszłym roku była mega akcja z SM to kiepski produkt został ładnie opakowany - cel został osiągnięty. Stosując analogię liczę, że w tym roku mega towar po prostu jest owijany w szary papier...

    W poprzednich latach szary papier był w cenie

  47. Powrót do góry    #1433
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Teraz tylko pytanie: Ile na te wieści z klubu będziemy musieli czekać? Tydzień? :/

  48. Powrót do góry    #1434
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ja pier... a skad ty wiesz myla ze tak bylo. bo mi sie wydaje ze go.... wiesz a siejesz swoja propagande
    pyra

  49. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ja pier... a skad ty wiesz myla ze tak bylo. bo mi sie wydaje ze go.... wiesz a siejesz swoja propagande
    Myla dużo wie. To ci gwarantuje!

    Kontrakt został podpisany w poniedziałek. Informacje miałem o 22.00 z minutami

  50. Powrót do góry    #1436
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Welna widzę, że Ty jesteś naprawdę dobrze poinformowany - wiesz może już coś kiedy konferencja?

  51. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Welna widzę, że Ty jesteś naprawdę dobrze poinformowany - wiesz może już coś kiedy konferencja?
    Ale, po co komu teraz ta konferencja????

    Prezesa znamy, Lidera znamy, menago znamy.

    Niech napiszą na stronie...............
    Ostatnio edytowane przez welna ; 20-11-2013 o 21:00

  52. Powrót do góry    #1438
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Na temat Lidera wypowiem się później.

    Co do PR-u naszego klubu, to trzeba napisać, że go po prostu nie ma!

    "Dobrze żarło, ale zdechło"

    I powiem tak, że podobała mi się dyplomacja i powściągliwość naszego nowego Prezesa.

    Brakowało tylko zwołać na dziś rano te cholerne pismaki i ogłosić "urbi et orbi" - LESZNO MA LIDERA i JEST NIM... (no właśnie kto?

    Od 7 lat zajmuje się zawodowo m.in. marketingiem i public relations i powiem, że: TEGO NIE MOŻNA BYŁO SPIE...PRZYĆ, A NAM SIĘ UDAŁO TO ZROBIĆ
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    welna (20-11-2013)

  54. Powrót do góry    #1439
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ja pier... a skad ty wiesz myla ze tak bylo. bo mi sie wydaje ze go.... wiesz a siejesz swoja propagande
    możesz wierzyć w to co piszę lub nie twoja osobista decyzja, ważne, że ja wiem i nieliczne grono na forum a ty niestety opierasz się na tym co piszą inni

  55. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    A się zdziwicie, jak PEŁNY skład zostanie ogłoszony 14 grudnia Wtedy wątek KSUL 2014 chyba będzie miał ze 100 stron!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •