Strona 33 z 198 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2013
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ten menadżer będzie w końcu nowy czy nie ? Najpierw poszło info z klubu, że będzie nowy i nie Czernicki a teraz Jąder powiedział, że bez zmian

  2. Powrót do góry    #1442
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...z-nizszych-lig

    "Wspomógł Fogo Unię Leszno w trudnej sytuacji w tegorocznym sezonie."



    Rawicz i tylko Rawicz
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  3. Powrót do góry    #1443
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Skład może i w grudniu ale wtedy tylko prezentacja całego zespołu, a info o podpisaniu kontraktu z liderem może być wcześniej poza tym w tym tygodniu ma być ogłoszony nowy trener bo z tego co pamiętam to w jakimś artykule było info że będzie NOWY więc napewno nie Jankes, a czy Jąder tego nie wiem. Wcześniej ktoś odpisał, że Damian ma być rezerwowym to kto będzie 5 seniorem? Przemo, lider, Bjerre, Zengi i Michelsen? Czy może ma być jeszcze ktoś nowy? Całkiem poważnie teraz: czy w klubie był brany pod uwagę powrót Juricy? Walka o skład np z Damianem, ja byłbym za.
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 20-11-2013 o 21:51

  4. Powrót do góry    #1444
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Obyś miał rację z tym szarym papierem bo rzeczywiście wygląda to personalnie lepiej a wielkiego świętowania nie widać..
    Co do samego NP to może wyjść wszystkim na zdrowie szczególnie Pawlickim. Nic przew nim nie mam ale rok temu klan obiecywał Dworakowskiemu sporo i co pokazał sezon... Ogólnie kicha wystąpił u nich przerost formy nad treścią. Sprowadzili kolegę Zengotę i nie mam nic przeciw Grzesiowi bo jest super gość na drugiego w parze. Przed sezonem wszyscy Bjerre, Fred, Przemo, Zengota mieli być liderami a było jak było wiele meczy szczególnie bolesnych u siebie przegranych w 15 biegu. Dzik jest jaki jest ale jeśli będzie robił 10-12 pkt to będzie OK szczególnie nie dając się dmuchać w 15 biegu. Nasi sporo się nauczą i może doczekamy się rozwinięcia talentów Pawlickich (bo na moje nastapił u nich zastój) Musielaka czy np. Smektały. Co do pitów 100% zgoda sytuacja wygląda tak, że nie ma już patriotyzmu w narodzie nawet na protesty wymajmuje się klakierów i w sporcie jest tak samo 95% zawodników w czasie meczu nie zna wyniku spotkania ważniejsze są dla nich czyszczenie reklam na kombinezonie bo z tego mają kasę itd. Każdy z nas to wie choć głośno mówić nie chce ale nawet nasz idol LA i Jaro wozili czasami swoich po płotach bo liczy się kasa. Więc jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości i rozterki niech sobie je włoży między bajki. Nicki jest po to aby robić punkty będzie je robił dostanie kasę a nasi niech podpatrują i się uczą wszak to 3-krotny mistrz świata i wielokrotny medalista a nikt mu tego darmo nie dał i trochę szacunku choćby z tej racji mu się należy.
    Co do Twojej aluzji w pitach 100% zgoda
    Cytat Zamieszczone przez killus Zobacz posta
    co wy za fochy strzelacie na tego Pedersena? Po bezbarwnym sezonie w Lesznie potrzeba igrzysk, a NP jest gwarantem emocji. Podniecacie się wychowankami itp. itd. - żużel to biznes, gdzie nie ma miejsca na rodzinną, sielankową atmosferę! Ci goście nie jeżdżą darmo - wszyscy prowadzą działalność gospodarczą, a celem każdej firmy jest 1. maksymalizacja jej wartości oraz osiąganie zysków. W pitach i sf nie ma miejsca na wpisanie przywiązania do barw klubowych, jest tylko przywiązanie do złotówek. ma być skład gwarantujący emocje i stabilny budżet - tego oczekujmy od zarządu.
    co do tajemniczej otoczki związanej z prezentacją składu - klapa na maksa, tyle zmian w klubie, lider, prezes -noż qr... tego nie można było az tak spindolić! a jednak udało się.
    Mam jednak nadzieję, że jak w zeszłym roku była mega akcja z SM to kiepski produkt został ładnie opakowany - cel został osiągnięty. Stosując analogię liczę, że w tym roku mega towar po prostu jest owijany w szary papier...

  5. Powrót do góry    #1445
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Tu nie chodzi o Nickiego, tu chodzi o ten posrany duet z programem w ręce i nie wiem czym w głowie... Jakim trzeba być ślepcem, by nie zauważać ich nieudolności. Szastać pieniędzmi i kupować Dziczyznę, to każdy jeden bogacz potrafi. Sztuką jest dostrzeganie dziur i podejmowanie adekwatnych działań. Uważam, że Nicki nam wcale do walki o medale nie jest potrzebny. Wystarczyłby zawodnik pokroju Janowskiego i do tego odpowiedni trener/menadżer. Wartość zespołu byłaby taka sama.
    chyba pokroju Jankowskiego... ech łza się w oku nie mieści...

  6. Powrót do góry    #1446
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Według mnie to 1 mistrz świata w Lesznie i to od razu 3-krotny

  7. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Szykuje się zakaz wyprzedzania na Smoku, mało kto się odważy wyprzedzić tą pare
    A poważniej, to gratuluje prawdziwego lidera, tego wam brakowało. Wygra wam jakiś ważny mecz np. z Falubazem, to wielu zacznie go tolerować.
    Najemnik jak każdy inny, dziś pluje się na takiego a za rok ten sam wygrywa nam mecze. Taka to dyscyplina sportu, i nie można wybierać z setki zawodników, nic nie poradzimy.

    zzz.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #1448
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Nicki w Unii i juz kilka osób zapowiedzialo ze w 2014 na stadion nie przyjda.
    A dla kogo Ci ludzie chodzili na stadion w tym roku?
    Wazniejsze jest aby nie ogladac 1 zawodnika niz ogladac pozostalych zawonikow Unii.
    A jakby nagle jakims k.... cudem procz Nickiego pojawilby sie jeszcze Kolodziej to co?
    Polecicie po karnety, i bedziecie ogladac biegi z kolodziejem, a jak pojedzie Nicki to do ogrodka po browar/kielbase.
    A jak bieg 15? Jednym okiem?

    Ja szczesliwy nie jestem, nickiego nie lubilem, ale dochodze do wniosku ze gdybym mial wybrac miedzy pedersenem, a powrotem Hampela wybieram Pedersena.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    JODA (21-11-2013), darsen (21-11-2013)

  10. Powrót do góry    #1449
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Paradoks. Przyjście Dzika do Unii jest transferem jakiego nie było w naszej drużynie chyba jeszcze nigdy, a przynajmniej ja takiego nie pamiętam. Przychodzi do nas topowy zawodnik, prezentujący wysoki poziom sportowy, jak dotąd wszyscy co do nas dojrzewali do roli lidera właśnie w Lesznie , tu wskakiwali na ten najwyższy poziom Janek Kołodziej, wcześniej Parówa Złotówa, jeszcze wcześnie L> Adams. Pytanie Skoro dołącza do nas ukształtowany zawodnik to dlaczego wywołuje on tak negatywne emocje:
    1. Bo nas wydymał bez gumy na wiosnę??
    2. Bo gdzie dzik to tam największym sukcesem jest utrzymanie się w lidze??
    3. Bo gdzie jest dzik tam są niesnaski w drużynie, brak team spirit??
    4. Bo jakoś trudno klaskać komuś na kogo się jeszcze rok wcześniej gwizdało??
    5. Bo chyba każdy obawia się iż z tej mąki chleba nie będzie, raczej kiepski zakalec??

    Jeszcze wczoraj byłem oswojony z tą alternatywą ale jak dzisiaj stało się to faktem to jest jednak mega niesmak. To jeżeli nie stać nas było na Emila, to może było warto zaryzykować wariant z Klindemandem?? wiem wiem potrzebujemy lidera na 15 bieg, ale jak Janek Kolodziej przychodził do nas zima 2009/2010 to też nie był jakimś wielkim pewniakiem, sezon wcześniej spędził w lidze niżej, gdzie był czołowym zawodnikiem vide Klindemand 2013. Medalu i tak pewnie nie będzie, spaść nie spadlibyśmy w końcu jest Gdańsk) to może warto było spróbować tej koncepcji?? Patrzcie na Medaliki postawili kiedyś na braci Łagutów i dzisiaj maja pewniak Grigorija, Sparta dała szansę Wofindenowi i co ten zrobił w 2013r?? a Zagar z Iversenem w Gorzowie??? też z przeciętniaków stali się mega liderami? a u nas stawia się na wielkie nazwisko, totalna zmiana polityki kadrowej klubu. (chyba zaczynam już tęsknić w tej materii za Józefem)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Kasyx (20-11-2013)

  12. Powrót do góry    #1450
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach

  13. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Edziol (21-11-2013), Kasyx (20-11-2013), Mildura (20-11-2013), Raymond (20-11-2013), anixon (21-11-2013), chris8 (20-11-2013), domino2321 (20-11-2013), jimmy126 (20-11-2013), kingpin (21-11-2013)

  14. Powrót do góry    #1451
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Kto pamięta akcję Balona na Jagusiu - chyba wszyscy a setki nudnych zwycięstw Hampela prawie nikt i chodzi mi tu o konkretny bieg i mecz. Bo to, że sporo wygrywał Jaro to pamiętamy
    Cytat Zamieszczone przez zott Zobacz posta
    tez nie jestem wielbicielem NP i troche mrozi mnie ta informacja.
    ale wyobrazcie sobie sytuacje z filmiku w innym wymiarze czasu... torun, rok 2014, motoarena
    po 14 biegach unia prowadzi 43:41...
    w bialym kasku NP, w zółtym powiedzmy Przemo
    w czerwonym Gollob, w niebieskim Emil...

    i Nicki wygrywa nam mecz. mysle ze wielu z was sceptycznie nastawionych obecnie do transferu, siedzac przed TV( bo przeciez na stadion już nie chodzimy) krzyknie pod nosem z radosci...
    a że jezdzi ostro i wywozi w płot? na tym ten sport polega, a do takich akcji trzeba miec duzo odwagi

  15. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Podpisanie kontraktu z Pedersenem to jedna wielka klapa, wiec pewnie żadnej konferencji nie będzie bo nie ma czym sie chwalić. Dla mnie ten zawodnik pokazał juz wielokrotnie jakie wartości prezentuje i nikt juz go nie zmieni. Ale widzę, ze niektórzy muszą sie przekonać na własne oczy jak Nicki wywozi Pawlickich czy Balona w deski. Wiadomo, ze potrzebny był nam lider, ale moim zdaniem nie na sile i nie taki. Nikt mnie nie przekona, ze to był dobry ruch naszych włodarzy.

  16. Powrót do góry    #1453
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    A mnie się ta opcja coraz bardziej podoba.

    Przynajmniej będzie trochę szalonych biegów na Smoku. Nudno być nie powinno. Jeżeli jeszcze Damian się dosprzętowi nieco (czyt. poważnie), to mogą razem stworzyć parę, która będzie postrachem ligi. Dwóch kozaków w jednym biegu... Przecież taki Miedziak na ich widok z toru ucieknie

  17. Powrót do góry    #1454
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Panowie mamy mieszanke duńsko-polską i zobaczymy co z tego wyjdzie, jaki jest Nicki każdy wie jak jeździ też i może dać go do pary ze swoim rodakiem np.Mikkelem może cześciej spojrzy na niego niż na jakiegoś Kuciape czy Lamparta i mam nadzieje że nie bedzie rywalizował z Keniem kto lepszym Dunem bo to źle wyjdzie dla drużyny.

  18. Powrót do góry    #1455
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Kildemand może wystrzelić w 2014 tak samo jak Tajski to samo dotyczy Pawlickich/Musielaka/Michelsena ale jeśli nic się nie zmieniłoby to lecimy z ligi. Czas się oswoić z nowym najemnikiem i liczyć, że będzie nam walił punkty.
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Paradoks. Przyjście Dzika do Unii jest transferem jakiego nie było w naszej drużynie chyba jeszcze nigdy, a przynajmniej ja takiego nie pamiętam. Przychodzi do nas topowy zawodnik, prezentujący wysoki poziom sportowy, jak dotąd wszyscy co do nas dojrzewali do roli lidera właśnie w Lesznie , tu wskakiwali na ten najwyższy poziom Janek Kołodziej, wcześniej Parówa Złotówa, jeszcze wcześnie L> Adams. Pytanie Skoro dołącza do nas ukształtowany zawodnik to dlaczego wywołuje on tak negatywne emocje:
    1. Bo nas wydymał bez gumy na wiosnę??
    2. Bo gdzie dzik to tam największym sukcesem jest utrzymanie się w lidze??
    3. Bo gdzie jest dzik tam są niesnaski w drużynie, brak team spirit??
    4. Bo jakoś trudno klaskać komuś na kogo się jeszcze rok wcześniej gwizdało??
    5. Bo chyba każdy obawia się iż z tej mąki chleba nie będzie, raczej kiepski zakalec??

    Jeszcze wczoraj byłem oswojony z tą alternatywą ale jak dzisiaj stało się to faktem to jest jednak mega niesmak. To jeżeli nie stać nas było na Emila, to może było warto zaryzykować wariant z Klindemandem?? wiem wiem potrzebujemy lidera na 15 bieg, ale jak Janek Kolodziej przychodził do nas zima 2009/2010 to też nie był jakimś wielkim pewniakiem, sezon wcześniej spędził w lidze niżej, gdzie był czołowym zawodnikiem vide Klindemand 2013. Medalu i tak pewnie nie będzie, spaść nie spadlibyśmy w końcu jest Gdańsk) to może warto było spróbować tej koncepcji?? Patrzcie na Medaliki postawili kiedyś na braci Łagutów i dzisiaj maja pewniak Grigorija, Sparta dała szansę Wofindenowi i co ten zrobił w 2013r?? a Zagar z Iversenem w Gorzowie??? też z przeciętniaków stali się mega liderami? a u nas stawia się na wielkie nazwisko, totalna zmiana polityki kadrowej klubu. (chyba zaczynam już tęsknić w tej materii za Józefem)

  19. Powrót do góry    #1456
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez GREG78 Zobacz posta
    Kildemand może wystrzelić w 2014 tak samo jak Tajski to samo dotyczy Pawlickich/Musielaka/Michelsena ale jeśli nic się nie zmieniłoby to lecimy z ligi.
    Jak na razie tą zakontraktowaliśmy zawodnika który jest specjalistą w spadkach do lig niżej

    Żużel co prawda ma coraz mniej wspólnego ze sportem, ale jednak jeszcze to jest sport, a sport ma to do siebie że jest nieobliczalny, a nazwiska same nie jadą. I czasami warto dać szanse teoretycznie komuś słabszemu. Chyba więcej radości przynosi eksplozja talentu zawodnika któremu dało się szansę niż 220 pkt Pedersena, bo medali i tak nam one nie dadzą.

  20. Powrót do góry    #1457
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A mnie się ta opcja coraz bardziej podoba.

    Przynajmniej będzie trochę szalonych biegów na Smoku. Nudno być nie powinno. Jeżeli jeszcze Damian się dosprzętowi nieco (czyt. poważnie), to mogą razem stworzyć parę, która będzie postrachem ligi. Dwóch kozaków w jednym biegu... Przecież taki Miedziak na ich widok z toru ucieknie
    Miedziak z pewnoscia ucieknie i zamknie gaz niech Balinski z Pedersenem uwazają zeby nie padli ofiarą jak Dudek czy jeszcze czestochowski Emil. Poza tym kim ty straszysz? Balinskim? bez jaj. w jego zasiegu to moze byc O.Fajfer

  21. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nic dodać nic ująć.... Jak sie komuś wydaje ze Pawlicccy są bardziej Unijni bo na kazdym kroku podkreślają "że chcą tu jeździć do końca kariery" to jest zwykłym FRAJEREM....
    Chyba Cię trochę poniosło Ja uważam, że Pawliccy są bardziej Unijni i nie dlatego, że tak mówią. Sam fakt, że są z tego samego miasta co ja, stawia ich w pozycji nieosiągalnej dla Nickiego, czy Emila. Więc zluzuj trochę z tymi inwektywami

    W ostatnim czasie mniej udzielam się na forum, ale śledzę regularnie i czytać się niektórych nie da. Co tak przeżywacie tego Nickiego? Rok temu zafundowali nam Zengiego, Lindgrena i Bjerre i też psioczyli niektórzy, a okazało się, że dwa z tych kontraktów to były całkiem rozsądne inwestycje. Do pewnych rzeczy po prostu trzeba już przywyknąć - ten sport, przywiązanie do barw klubowych, itd. tak właśnie wygląda. Dzisiaj masz w składzie Hampela, jutro kibicujesz kompletnie innej Unii. Mnie cieszy to (taką mam nadzieję), że w składzie będzie czterech wychowanków. Ile klubów będzie się mogło poszczycić takim osiągnięciem? W dobie modern speedway taka rzecz, to według mnie powód do dumy. Inna kwestia - jakie to będzie miało przełożenie na wynik.

  22. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    hahahaha sikam z tego !

    ale znalazłem coś "gorącego" i ciekawego...

    "W niedzielę Greg Hancock negocjował z Unią Tarnów kontrakt na sezon 2014. Do wtorki miał odpowiedzieć, czy przyjmuje ofertę, ale wciąż milczy. W poniedziałek zawodnik wsiadł na pokład samolotu lecącego do Stanów. Umowę oczywiście zabrał ze sobą, żeby raz jeszcze ją przeanalizować.

    Odpowiedź miał dać Unii do wtorku wieczorem czasu polskiego, ale nadal milczy. - Na co on czeka - zdają się pytać w klubie, bo też Hancock jest ostatnim brakującym ogniwem. Jego pozyskanie będzie oznaczać zamknięcie składu. Warto zaznaczyć, że Tarnów zgodził się zaakceptować warunki Grega. Ostatecznie dostał on propozycję kontraktu gwarantującego 1,3 mln zł (przy 180, a nie 200 punktach). Klub zobowiązał się też zapewnić mu nowy bus."

  23. Powrót do góry    #1460
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Panowie ...to nie jest moja bajka i swego czasu napisałem dlaczego ale odnosze wrażenie ,że trochę dramatyzujecie .Przychodzi do nas zawodnik ,który nikomu nie robi łaski i my mu tez takiej łaski nie musimy robić ,wiemy czego można się po nim spodziewac ,do czegop jest zdolny ,ale wiemy tez na co go stac

    Biorą pod uwagę wszystkie za i przeciw jest to najlepsza opcja na rynku transferowym patrząc na to czysto biznesowo. Emil jest po kontuzji i nie wiadomo na co można liczyć a zapłacić trzeba ,Hancock -dziadostwo na emeryturze ,Walasek - sami wiecie .Powtarzam ...jest to najbardziej racjonalna opcja.Solidne wzmocnienie robiące dużą różnice

    Co do frekwencji ...spokojnie .Ludzie przyjdą ..jest lider i są nadzieje .Beda i klaskać ,a oszaleją przy pierwszej akcji władowania Hampelka pod bandę bez zbędnej kurtuazji .

    Pierdniczenie że Pedersen spuszcza kluby ...ale w jakich on jeździł ...??Niedługo musiałby je sam utrzymywac w pojedynkę .Przede wszystkim jest zawodnik ,który jest w stanie przechylić nam szale zwycięstwa w biegach nominowanych .Ide o flachę że mając takiego zawodnika z boku zupełnie inaczej w piętnastych biegach wypadnie Pawlicki ....no i najwazniejsze ...

    Marzyłem swego czasu o parze Baliński Pedersen ...Dla słabych psychicznie zawodników to nie jest wymarzona para rywali na torze .

    Ja do Nickiego jako zawodnika nigdy nic nie miałem .pasował mi bardzo .Jeżgo zachowania okołotorowe to już inny problem .

    Cieszmy się tym co mamy bo ktoś na to wydał dużo pieniędzy ,uszanujmy to ,nie róbmy typowo polskiej stypy z wesela .

  24. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    GoTrEk (21-11-2013), Martines (21-11-2013), anixon (21-11-2013), chezik (21-11-2013), darsen (21-11-2013), tomason (21-11-2013)

  25. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    579
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Dać Pedersena z parzystym numerem do pary z Michelsenem/Balińskim i powinno być ok. Dzik jest jaki jest, przez tyle lat się nie zmienił, to nie widzę szans, żeby nagle pokochał nasz klub. Ważne żeby w 15 jechał do przodu i wygrał nam kilka biegów, bo przez brak takiego zawodnika straciliśmy w tym sezonie wiele punktów. Z taktycznymi też było średnio, bo czasem nie wiadomo było na kogo postawić, skoro wszyscy jechali na średnim poziomie. Na bank nie dawał bym Duńczyka do pary z juniorami czy Przemkiem. Ogólnie skład jest niezły i oby omijały nas kontuzje (szczególnie Tobiasza i Piotrka). Już w zeszłym sezonie mieliśmy niezłą parę juniorów, a w 2014 powinno być jeszcze lepiej.

  26. Powrót do góry    #1462
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    "Słuchajta" ludzie, ja nie trawię Nickiego nie za to że jeździ ostro. Ten typ jest po prostu aspołeczny i to mnie w nim mierzi. On się nie nadaje do kolektywu (czyt. drużyny). Mówicie że wygra niejeden bieg 15. Zgadzam się - byle w tym momencie mecz nie był już w plecy, bo nasz "lider" raczył wywieźć w płot wcześniej i Pawlickiego, i Balińskiego, i Bjerre i kto mu tam jeszcze się na koło nawinie. Mówicie, że Michelsena i Bjerre będzie traktował lepiej bo Duńczycy - no nie osłabiajcie mnie, a Andersen to nie Duńczyk? Jesteście naiwni!!! Jeśli na koniec przyszłego sezonu wygramy jakiś medal to proszę mi przypomnieć dzisiejszy wpis, a ja ładnie będę się kajał i przepraszał. Mówię o wygraniu medalu, a nie o przegraniu medalu z lepszego kruszcu (to tak dla ścisłości). Jakoś jestem spokojny o to, że Nicki przysporzy nam niezapomnianych przeżyć, niestety w negatywnym sensie.
    Jeszcze dla wyjaśnienia - będę chodził na mecze. Będę kibicował Unii (nawet Prosiakowi). Niestety, jak już pisałem wcześniej historia mówi, że się przejedziemy na tym transferze. A ja wolę się uczyć z historii, niż na własnych błędach. Obym się mylił. Oby Prosiak okazał się następnym Adamsem, który też był sobkiem, ale nie woził po płotach swoich kolegów. Żeby Unia zdobyła mistrzostwo w półfinale eliminując Toruń, a w finale pokonując Zielonkę. Ach jak dobrze, że marzenia nie kosztują...
    Pozdrawiam

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kasyx za jego przydatny post!

    MarQes (21-11-2013)

  28. Powrót do góry    #1463
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 24 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    Mówicie, że Michelsena i Bjerre będzie traktował lepiej bo Duńczycy - no nie osłabiajcie mnie, a Andersen to nie Duńczyk? Jesteście naiwni!!!
    Tajemnicą poliszynela jest, że Pedersen z Andersenem nie lubią się. Nie emocjonuj się tak, nie warto. Transfer Pedersena do Unii to obok zmiany nazwy klubu swego rodzaju symbol czasów. Zbyt duże pieniądze, które pojawiły się w żużlu zepsuły ten sport do cna i tylko ponowny ich brak w całej dyscyplinie sprawi, że znowu zrobi się swojsko i żużel stanie się zabawą, która przyciąga tłumy które chcą zobaczyć lokalnych młokosów. Na razie na to się nie zanosi.

    Jeśli chodzi o tegoroczny transfer lidera, analizując potencjalnych kandydatów przewijających się w tym wątku:

    Hancock - transfer spóźniony co najmniej o dekadę
    Walasek - kiepski pomysł
    Saifutdinow - trochę drogo jak za kota w worku
    Kildemand - średniaków w Lesznie pod dostatkiem
    Janowski - kolejny średniak, drewno
    Kołodziej - najlepsza opcja
    Pedersen - egoista, gwarant wysokich zdobyczy punktowych

    Trzeba pamiętać o tym, że w nadchodzącym sezonie będzie więcej trudnych biegów i może okazać się że taki Walasek czy Hancock nawet nie zbliżą się do poziomu "lidera". Pedersen zawsze nim był, a że robi kwasy - Suskiewicz też, tylko że nie na torze.

    Może się jeszcze okazać że zamiast dużej armaty w Lesznie wylądują dwie mniejsze, to też ciekawa opcja.

  29. Powrót do góry    #1464
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    A ja mam wrażenie że jeszcze ktoś do składu dojdzie Bo jeden rezerwowy w postaci Michelsena to troche mało.

  30. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chyba nie tylko na smoku?? W sumie jakby drużyna której kibicuję uciekała z stadionu, to bałbym się za nią jeździć na wyjazdy, jedziesz tu człowieku przez pól Polski, a oni jeszcze przed prezentacją myk do busików i powrocik, do domku, a nóz korki na drodze i nie zdążą na wieczorna imprezę w klubie Moskwa.

    Fakt,ale w takim przypadku mozna milo spedzic czas na piffku z "tubylcami"
    Tak czy siak oplaca sie ,bo piwko zdrowe na nerki jest.
    Ba,w Lesznie na Smoku nawet cos na spirycie mozna lyknac,co sie mnie podoba.
    No ale jak pisalem.........noga nie postanie.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Dobre.

    Ale stracisz... Wyobraź sobie ten bieg:

    Z jednej strony Damian i Nicki a z drugiej.. Tomasz i Adrian.. Tzn. Tomasz i Adrian mieli być, ale nie wyjeżdżają do biegu. I trzeba im w parkingu z kewlarów .. wygarniać... Bo gdy usłyszeli, kto przeciw nim , to ... Nawet nie będę pisał...



    Na MA taki bieg obejrze a Adik z Tomkiem beda widzieli przeciwnikow jedynie w lusterkach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-11-2013 o 07:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #1466
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Nicki w Unii to nie koniec świata, za to niesmak gwarantowany. On należał do piątki żużlowców, których w plastronie z bykiem sobie NIGDY nie wyobrażałem. Ale tak jak piszecie - czasy się zmieniają, tutaj dcydują pieniądze. Oby tylko klub nie przepłacił i niech ma jakiś wpływ na jego podejście do klubu-bankomatu. Szczerze nie liczę na to i pewnie bedzie po staremu. Kiedyś się śmialiśmy z ojcem, że to by była zabójcza para: Pedersen-Baliński, teraz żart stał się rzeczywistością. A ja się w sumie cieszę, że mój ojciec tego doczekał.

    Po drugim sezonie ze zmianami w składzie przyznam, że mam dodatkowy bodziec by iść na stadion i zobaczyć nowych zawodników. Ten zapał zapewne się wyczerpie po dwóch kolejkach, ale ja na Smoczyka chodzę przede wszystkim dla Damiana (co bieg liczę, że to będzie przełamanie), Tobiasza i Piotra.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1467
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Info z dziś za Przeglądem Sportowym "Greg Hancock zaakceptował nasze warunki - mówi nam trener Unii Marek Cieślak"

    http://bit.ly/1aw0ljO

    Greg już nam nie grozi! Rusiecki niech dopina kontrakt z Powerem, co by w Gdańsku jakiś sponsor przypadkiem się nie znalazł

  33. Powrót do góry    #1468
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Prezesa znamy, Lidera znamy, menago znamy.
    To kto jest w końcu tym menago? Bo ja nie wiem a chciałbym się dowiedzieć

  34. Powrót do góry    #1469
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A ja tam będę Unii kibicował. Lubię Was i myślę że Pedersen po prostu bedzie solidnym pracownikiem ktorego Wam brakowało! Skład macie piękny, tylko ten Zengota nie pasuje

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  35. Powrót do góry    #1470
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Moim zdaniem Zengota będzie jeszcze lepszy w tym roku. Niby wszystkim nie pasuje, ale na pewno robi dobrą robotę i wprowadza ducha drużyny. W końcu jest sympatyczny i to dobry kolega Przemka.

  36. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Moim zdaniem Zengota będzie jeszcze lepszy w tym roku. Niby wszystkim nie pasuje, ale na pewno robi dobrą robotę i wprowadza ducha drużyny. W końcu jest sympatyczny i to dobry kolega Przemka.
    no wlasnie chodzą głupie słuchy , że aż za dobry

  37. Powrót do góry    #1472
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Dlatego są to głupie słuchy

  38. Powrót do góry    #1473
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Dlatego są to głupie słuchy
    uff to dobrze . jakos nie moge sobie wyobrazic teczowej szprycy

  39. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tego jeszcze nie grali. Sezon ogórkowy w pełni.

  40. Powrót do góry    #1475
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Uważajcie co piszecie, bo jeszcze Ostafiński podłapie i napisze ze widział 2 żużlowców na jednej z demonstracji w różowych koszulach

  41. Powrót do góry    #1476
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...ign=newswidget

    Ciekawe czy nie można było się zdecydować na operację trochę wcześniej? Dobrze, że chociaż pozostałe kończyny będzie mógł trenować...

    pozdr

  42. Powrót do góry    #1477
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    ...

    10/10 za "tęczową szprycę"

  43. Powrót do góry    #1478
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Czy ktoś z osób bliżej klubu może odnieść się do kolejnej plotki jaka słyszałem odnośnie Janowskiego w Unii? Myślałem ze on już jest raczej dogadany z Wrockiem a tu dziś z rana taki news ze Nicki i właśnie Janowski wczoraj podpisali. Podaje to tylko do weryfikacji a nie jako słynne "info 100%"
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 21-11-2013 o 12:50

  44. Powrót do góry    #1479
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Ja podejrzewam, że Janowski, to ma już dawno podpisaną umowę z Wrockiem. Jedynie oficjalnie o tym nie powiedzieli, bo do końca listopada ma ważną umowę z Azotami. Nie sądzę, aby Klocowa chwaliła się Maćkiem, nie mając papieru w ręce.

  45. Powrót do góry    #1480
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrlander Zobacz posta
    Czy ktoś z osób bliżej klubu może odnieść się do kolejnej plotki jaka słyszałem odnośnie Janowskiego w Unii? Myślałem ze on już jest raczej dogadany z Wrockiem a tu dziś z rana taki news ze Nicki i właśnie Janowski wczoraj podpisali. Podaje to tylko do weryfikacji a nie jako słynne "info 100%"
    To byłoby coś pięknego! A skąd to info?
    Z tego, co wiem Unia miała w planie pozyskanie "Magica", ale on chyba jednak już dogadany z Wrockiem, bo to, że z Tarnowa odchodzi to już pewne. Więc albo Wrocław albo Leszno?

    PS. Kiedy ma być ta cała konferencja w ogóle?

  46. Powrót do góry    #1481
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Nie daje najmniejszych, nawet w granicach 1 promila szans na przyjscie do Leszna Janowskiego.
    Jak z 3 klubow:
    Tarnow (Cieslak - trener jeszcze z czasow Wrocka)
    Wroclaw (miasto rodzinne, klub w ktorym jezdzil najdluzej, mialby wrocic jak kolodziej po 2 latach z Leszna do Tarnowa)
    Leszno (?????, pieniadze? Jakie i skad?)

    Jesli zdecydowal sie zostawic Tarnow, to napewno nie po to aby isc do obcego, nieznanego Leszna.
    Wydaje mi sie ze on wlasnie pasuje do mlodego, nieobliczalnego - co pokazal 2013 - skladu Wroclawia.

  47. Powrót do góry    #1482
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Tej konferencji pewnie nie bedzie wcale. Mialo byc wielkie wejscie nowego prezesa ale Torun nas uprzedzil. Wszystko wiadomo juz, wiec konferencja jest zbedna Prezesem Rusiecki, liderem Nicki Pedersen, a trener zostaje jaki byl.

  48. Powrót do góry    #1483
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Mi osobiście też jest ciężko uwierzyć w Janowskiego u nas, ale skoro mamy okres plotek i rozważań to postanowiłem się tą informacją podzielić. Wg mnie Janowskiemu zdecydowanie bliżej do Wrocka niż do Leszna

  49. Powrót do góry    #1484
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Nie daje najmniejszych, nawet w granicach 1 promila szans na przyjscie do Leszna Janowskiego.
    Jak z 3 klubow:
    Tarnow (Cieslak - trener jeszcze z czasow Wrocka)
    Wroclaw (miasto rodzinne, klub w ktorym jezdzil najdluzej, mialby wrocic jak kolodziej po 2 latach z Leszna do Tarnowa)
    Leszno (?????, pieniadze? Jakie i skad?)

    Jesli zdecydowal sie zostawic Tarnow, to napewno nie po to aby isc do obcego, nieznanego Leszna.
    Wydaje mi sie ze on wlasnie pasuje do mlodego, nieobliczalnego - co pokazal 2013 - skladu Wroclawia.
    Leszno = kumple w postaci Pawlickich i Zengoty, kasa pewnie podobna jaką dostałby w innych klubach.
    Mimo to, nie wierzę w ten transfer

  50. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Panowie, chyba zaszło nieporozumienie.
    Klub stara się o JANKOWSKIEGO a nie o JANOWSKIEGO.
    Zgubiliście K jak Kasprzak.
    UNSCARED

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    lego (21-11-2013), spitt22 (21-11-2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •