Strona 74 z 198 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    będzie sparing w tym tygodniu czy po prostu Mikkel na inaugurację?
    W tygodniu ma być jeszcze jakiś turniej , nie wiadomo tylko w jakiej formie.

    Ja osobiście nie widze sensu jeszcze czegoś sprawdzać , Balon zaczyna sezon na ławie jeśli uważamy sie za poważny klub.
    Jeśli pojedzie Balon to na miejscu Michelsena już rozglądałbym sie za nowym klubem.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3287
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    W tygodniu ma być jeszcze jakiś turniej , nie wiadomo tylko w jakiej formie.

    Ja osobiście nie widze sensu jeszcze czegoś sprawdzać , Balon zaczyna sezon na ławie jeśli uważamy sie za poważny klub.
    Jeśli pojedzie Balon to na miejscu Michelsena już rozglądałbym sie za nowym klubem.
    Wątpię aby coś jeszcze było w tym tygodniu, skład praktycznie jest już znany, Trzeba solidnie przeglądnąć sprzęt i max jeden trening. Jedyny który musi solidnie popracować nad sprzętem i nad sobą to Toffik.

  3. Powrót do góry    #3288
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprawa jasna jak dla mnie.
    po kontuzji Warda klub zakazał Emilowi startować na naszym falistym torze.


    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Tylko Mikkel, przynajmniej na początek. Z Bjerre podpisać na rezerwę. Emil dziś mógł jechać, wczoraj nie. Ciekaw jestem co było powodem.

  4. Powrót do góry    #3289
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Wątpię aby coś jeszcze było w tym tygodniu, skład praktycznie jest już znany, Trzeba solidnie przeglądnąć sprzęt i max jeden trening. Jedyny który musi solidnie popracować nad sprzętem i nad sobą to Toffik.
    Też wątpię w jakieś dodatkowe zawody w tym tygodniu. Poza tym Przemek w środę Anglia. Michelsen jeździ w środę i w sobotę. Warto aby Damian był cały czas w pogotowaniu, bo Orły jeżdżą w soboty i może w niedzielę być mgła i problem z przylotem. Jak ubiegły rok pokazał trenować w soboty pod okiem komisarza nie ma sensu bo w niedzielę tak zrobi tor po swojemu. A znając życie Wojtuś z EE przyśle nam komisarza już w sobotę a może i w piątek, dla dobra EE oczywiście.

  5. Powrót do góry    #3290
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Witam kolegow z Leszna.

    Obserwowalem dzis Ballyego na Memoriale w Zielonej Gorze. Mam wrazenie, ze chlopak nie zapomnial jak sie jezdzi ale ma wolne te motocykle, nie ciagna na trasie a ze startu tez bywa srednio. Czy nie moze go ktos wspomoc sponsorsko w tym Lesznie czy on tak zle dopasowuje ustawienia do nawierzchni. Szkoda tego zawodnika bo nie zasluguje moim zdaniem jeszcze na lawke a na odejscie jako ostatni wierny barwom tym bardziej.

    Druga sprawa, bylem w zeszlym roku na Smoczyku pod koniec sezonu (ciekawe, ze wtedy bylo po sezonie a teraz przed?) i super wtedy jechal Swiderski. Bylem przekonany, ze Unia z nim rozmawia a on wlasnie przyklepal sobie kontrakt na 2014. Dlaczego nie wzieliscie tego zawodnika? W koncu Rawiczanin i naprawde pokazuje forme, w szczegolnosci na Smoku.

  6. Powrót do góry    #3291
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Witam kolegow z Leszna.

    Obserwowalem dzis Ballyego na Memoriale w Zielonej Gorze. Mam wrazenie, ze chlopak nie zapomnial jak sie jezdzi ale ma wolne te motocykle, nie ciagna na trasie a ze startu tez bywa srednio. Czy nie moze go ktos wspomoc sponsorsko w tym Lesznie czy on tak zle dopasowuje ustawienia do nawierzchni.

    Akurat Bally od lat nie może narzekać na wsparcie sponsorów...


    Co do biletów to jak już kiedyś się wypowiadałem... Leszczyński kibic w wielu przypadkach jest zaprzeczeniem słowa "kibic"... Potrafi tylko narzekać, wymagać a od siebie nie daje nic... Nie wiem od ilu już lat wałkują prośbę o wcześniejsze przybycie, zakup biletu w wcześniej itp...

    Teraz ludzie mają bilet przez neta, mają galerie, mają kasy otwarte wcześniej... Ale nie... Leszczyński "kibic" to buc, któremu należy dać bilet za darmo, zaprowadzić na stadion, przygotować poczęstunek a po zawodach odprowadzić do domu...

    Jestem ciekaw kabaretu na lidze i tych narzekań jak będą kolejki jaki to znów ten klub niedobry bo tym razem już nikt czekać za spóźnialskimi nie będzie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    FRANCISZEK (07-04-2014)

  8. Powrót do góry    #3292
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Witam kolegow z Leszna.

    Druga sprawa, bylem w zeszlym roku na Smoczyku pod koniec sezonu (ciekawe, ze wtedy bylo po sezonie a teraz przed?) i super wtedy jechal Swiderski. Bylem przekonany, ze Unia z nim rozmawia a on wlasnie przyklepal sobie kontrakt na 2014. Dlaczego nie wzieliscie tego zawodnika? W koncu Rawiczanin i naprawde pokazuje forme, w szczegolnosci na Smoku.
    Bo skład mieliśmy już ustalony, brakowało tylko lidera którym jak wiadomo został Nicki. Swoją drogą ja bym w Unii w przyszłości widział jeszcze Vaculika, zawsze mówił że pasuje mu nasz tor.

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Bo skład mieliśmy już ustalony, brakowało tylko lidera którym jak wiadomo został Nicki. Swoją drogą ja bym w Unii w przyszłości widział jeszcze Vaculika, zawsze mówił że pasuje mu nasz tor.

    To w takim razie do tej pory bardzo skutecznie to ukrywa...Na przestrzeni 5 lat jeden udany występ i to w sezonie, gdzie jechał świetnie wszędzie.

  10. Powrót do góry    #3294
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Bo skład mieliśmy już ustalony, brakowało tylko lidera którym jak wiadomo został Nicki. Swoją drogą ja bym w Unii w przyszłości widział jeszcze Vaculika, zawsze mówił że pasuje mu nasz tor.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...ich-ulubionych

    Ktoś tu kłamie Chociaż nikt chyba nienawidzi naszego toru tak bardzo jak Andersen. No może poza Gollobem.

  11. Powrót do góry    #3295
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    No to ja już nie wiem gdzie to wyczytałem...może w TŻ, a może coś mi się jednak pomyliło. Co nie zmienia faktu że lubię gościa.

  12. Powrót do góry    #3296
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Macropus
    Ważne że Nielsena, Richardssona, Lorama i Adamsa był najlepszy do walki.

    Ania 15
    Masz rację, pachniało mi szowinizmem gdy co chwilę obok tunelu skandowano na stojaco Juricy i bluzgano na Dudka i zwłaszcza Protasia. Po biegu barażowym, gdy mieszali Piotra z błotem spytałem kolesia cytuję: "co masz do Protasia, w porządku koleś", otrzymałem ripostę cytuje "zamknij ryj ****** wieśniaku, to jest ****** Falubaz". Dodam, że było to by moim 72-letnim ojcu. Tryglodyta ruszył w moim kierunku, przyjąłem pozę pokorną i się skończyło.

    Tobiasz dla mnie w tym momencie jest out i jeśli jest opcja dać Daniela Kaczmarka. Może Musielak zrewiduje swoja postawę. Jak mówi mój mentor, junior jak chce się wbić w kolejnym sezonie na seniorkę, powinien być lepszy od połowy od połowy seniorów. Na tę chwilę, Tobiasz miałby kłopot na pozycji seniorskiej w 1 lidze. Trzeba inwestować w młodych: Kaczmarek, Prosicki, Smektała. Moim zdanie Tobiasz na tę chwilę metamorfozy nie przejdzie.

    Bali musi testować sprzęt, bo techniki nie poprawi, może starty. Kłopotem jest beton, ale Tobiasza i Przema również.
    To samo Kasper przechodził w Tarnowie.

    Lasse, nie wiem, ale jestem przekonany, iż maszynę miał brata. Ale zakontraktować w okienku jak najbardziej.

    Swiderski faktycznie mógł być wchłonięty po ostatnim sezonie, byłby tańszy. Trochę ryzyka, ale nie było ryzyka z kontuzjowanym Tobiaszem, Przemem, starzejącym się Balim, czy mającym dołek na końcu sezonu Nickim.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 07-04-2014 o 10:45

  13. Powrót do góry    #3297
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    w Magazynie Żużlowym o 18:15 "chłopaczek od opraw" będzie dziś opowiadał o inauguracji ligi.
    już teraz proszę o relację z tego wywiadu.


    ps. sparing ma być w czwartek.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  14. Powrót do góry    #3298
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Tobiasz dla mnie w tym momencie jest out i jeśli jest opcja dać Daniela Kaczmarka. Może Musielak zrewiduje swoja postawę. Jak mówi mój mentor, junior jak chce się wbić w kolejnym sezonie na seniorkę, powinien być lepszy od połowy od połowy seniorów. Na tę chwilę, Tobiasz miałby kłopot na pozycji seniorskiej w 1 lidze. Trzeba inwestować w młodych: Kaczmarek, Prosicki, Smektała. Moim zdanie Tobiasz na tę chwilę metamorfozy nie przejdzie.
    Tobiasz ma maszyny przygotowane i wszystko zależy od niego. Reszta chłopaków nie ma szaf na Ekstraligę. Nie skreślaj od razu chłopaka po Memoriale, on w tych trzech biegach zrobi na pewno swoje, a już na pewno przywiezie minumum 2-3 punkty. Reszta juniorki nie daje tej pewności.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3299
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    I te bryki ratują jego pozycję, lecz boję się że Czaja go nawet przerasta.

  16. Powrót do góry    #3300
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    chyba gdzieś wczesniej padły pytania jak z rozpoznawaniem kart kibica która karta na który sektor.
    Napewno jest tak ze przy numerze karty mamy na poczatku jakąś literkę.
    P-przeciwległa prosta
    0 - sekltor 0
    W1 - wiraż 1
    W2 - wiraż 2

  17. Powrót do góry    #3301
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja na swojej karcie mam sektor A, podany również rząd i miejsce. Żadnego innego numeru na karcie nie ma.

  18. Powrót do góry    #3302
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    - Niewykluczone, że Lasse Bjerre wystąpi w przyszłości w naszych barwach - mówił po Memoriale Alfreda Smoczyka menedżer Fogo Unii Leszno. Młody Duńczyk okazał się rewelacją tych zawodów. - W każdym wyścigu dawałem z siebie wszystko, stać mnie na dobre wyniki w konfrontacji z mocnymi rywalami - zapewniał Lasse Bjerre.
    Jedną z największych niespodzianek sobotniego Memoriału Alfreda Smoczyka była postawa Lasse Bjerre. Brat zawodnika Byków zdobył 10 punktów, pokonując między innymi triumfatora zawodów - Piotra Świderskiego. Duńczyk jeździł bardzo ambitnie i nie uznawał straconych pozycji. - Moja zdobycz jest bardzo satysfakcjonująca - mówił po zawodach Lasse Bjerre. - Tor był niesamowity. Uwielbiam takie obiekty jak ten w Lesznie. W sobotę udawało mi się dobrze dopasować i świetnie wychodziłem ze startu. W każdym wyścigu dawałem z siebie wszystko i walczyłem do ostatnich metrów. Niewątpliwie miałem dobry dzień - dodaje.
    Młodszy z braci Bjerre liczy na to, że jego występ zostanie zauważony. - Bardzo zależy mi na startach w Polsce. Między innymi dlatego chciałem dobrze zaprezentować się w Memoriale Alfreda Smoczyka. Myślę, że udowodniłem, że stać mnie na skuteczną jazdę w konfrontacji z mocnymi rywalami - dodaje zawodnik.
    Lasse Bjerre wspólnie ze swoim bratem uczestniczył w kilkudniowym zgrupowaniu żużlowców w Lesznie. - Obserwujemy tego zawodnika i wyniki, które osiąga - mówi Paweł Jąder, menedżer Fogo Unii Leszno. - W Memoriale Alfreda Smoczyka pojechał bardzo dobrze. Kibice przyjmowali go ciepło. Podoba nam się jego postawa. To jest dla nas temat do przemyśleń na przyszłość. Niewykluczone, że kiedyś - może już w przyszłym sezonie - Lasse Bjerre zaprezentuje się w składzie naszej drużyny.

  19. Powrót do góry    #3303
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    - Niewykluczone, że Lasse Bjerre wystąpi w przyszłości w naszych barwach - mówił po Memoriale Alfreda Smoczyka menedżer Fogo Unii Leszno. Młody Duńczyk okazał się rewelacją tych zawodów. - W każdym wyścigu dawałem z siebie wszystko, stać mnie na dobre wyniki w konfrontacji z mocnymi rywalami - zapewniał Lasse Bjerre.
    Jedną z największych niespodzianek sobotniego Memoriału Alfreda Smoczyka była postawa Lasse Bjerre. Brat zawodnika Byków zdobył 10 punktów, pokonując między innymi triumfatora zawodów - Piotra Świderskiego. Duńczyk jeździł bardzo ambitnie i nie uznawał straconych pozycji. - Moja zdobycz jest bardzo satysfakcjonująca - mówił po zawodach Lasse Bjerre. - Tor był niesamowity. Uwielbiam takie obiekty jak ten w Lesznie. W sobotę udawało mi się dobrze dopasować i świetnie wychodziłem ze startu. W każdym wyścigu dawałem z siebie wszystko i walczyłem do ostatnich metrów. Niewątpliwie miałem dobry dzień - dodaje.
    Młodszy z braci Bjerre liczy na to, że jego występ zostanie zauważony. - Bardzo zależy mi na startach w Polsce. Między innymi dlatego chciałem dobrze zaprezentować się w Memoriale Alfreda Smoczyka. Myślę, że udowodniłem, że stać mnie na skuteczną jazdę w konfrontacji z mocnymi rywalami - dodaje zawodnik.
    Lasse Bjerre wspólnie ze swoim bratem uczestniczył w kilkudniowym zgrupowaniu żużlowców w Lesznie. - Obserwujemy tego zawodnika i wyniki, które osiąga - mówi Paweł Jąder, menedżer Fogo Unii Leszno. - W Memoriale Alfreda Smoczyka pojechał bardzo dobrze. Kibice przyjmowali go ciepło. Podoba nam się jego postawa. To jest dla nas temat do przemyśleń na przyszłość. Niewykluczone, że kiedyś - może już w przyszłym sezonie - Lasse Bjerre zaprezentuje się w składzie naszej drużyny.
    już 31 października 2013 pewien lekceważony użytkownik o tym pisał: http://www.sportsboard.pl/showthread...se#post1556427
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  20. Powrót do góry    #3304
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    mówił coś ciekawego Miłosz w MŻ?

  21. Powrót do góry    #3305
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Od jutra od 12 rusza internetowa sprzedaz biletow. Maja otworzyc do soboty kilka punktow sprzedazy w Lesznie, jeden z nich gdzies na rynku lub jego okolicach. Przed meczem ma byc niby mnostwo atrakcji, koncert itp., programy mozna bedzie kupic na koronie stadionu przy punktach gastronomicznych.Ogolnie mowa byla o tym, zeby kupic bilet wczesniej, aby uniknac sytuacji z memorialu.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 07-04-2014 o 22:12

  22. Powrót do góry    #3306
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Od jutra od 12 rusza internetowa sprzedaz biletow. Maja otworzyc do soboty kilka punktow sprzedazy w Lesznie, jeden z nich gdzies na rynku lub jego okolicach. Przed meczem ma byc niby mnostwo atrakcji, koncert itp., programy mozna bedzie kupic na koronie stadionu przy punktach gastronomicznych.Ogolnie mowa byla o tym, zeby kupic bilet wczesniej, aby uniknac sytuacji z memorialu.
    A moze klub pomyślał by o przyjezdnych !!! I mobilne punkty w miastach ościennych ,przecież nie każdy moze dojechać i kupić bilet wcześniej ! w piątek i sobotę robi objazdowke i po problemie , przecież kibice Unii nie sa tylko z Leszna ! I stąd moze problem przy kasach a do tego dojdą jeszcze miejscowi i jest co jest

  23. Powrót do góry    #3307
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    A moze klub pomyślał by o przyjezdnych !!! I mobilne punkty w miastach ościennych ,przecież nie każdy moze dojechać i kupić bilet wcześniej ! w piątek i sobotę robi objazdowke i po problemie , przecież kibice Unii nie sa tylko z Leszna ! I stąd moze problem przy kasach a do tego dojdą jeszcze miejscowi i jest co jest
    Zawsze można kupić bilet przez internet. Jest to na pewno wielka dogodność, z której można korzystać. Jak zrobią objazdówkę, to potem będzie problem, że nie przyjechali do takiej a takiej miejscowości, że nie o tej godzinie itp. Nie popadajmy w skrajności.

  24. Powrót do góry    #3308
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez zbn Zobacz posta
    Zawsze można kupić bilet przez internet. Jest to na pewno wielka dogodność, z której można korzystać. Jak zrobią objazdówkę, to potem będzie problem, że nie przyjechali do takiej a takiej miejscowości, że nie o tej godzinie itp. Nie popadajmy w skrajności.
    Dokładnie. Po to jest zakup on line żeby Ci co nie mogą w Lesznie kupili bilet i nie było problemu.

  25. Powrót do góry    #3309
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    A moze klub pomyślał by o przyjezdnych !!! I mobilne punkty w miastach ościennych ,przecież nie każdy moze dojechać i kupić bilet wcześniej ! w piątek i sobotę robi objazdowke i po problemie , przecież kibice Unii nie sa tylko z Leszna ! I stąd moze problem przy kasach a do tego dojdą jeszcze miejscowi i jest co jest
    Internet ma już chyba każdy. Dla mnie kupowanie w tej chwili biletu w kasach jest nieporozumieniem.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Yaras (08-04-2014), santiagoUL (08-04-2014)

  27. Powrót do góry    #3310
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Dokładnie. Po to jest zakup on line żeby Ci co nie mogą w Lesznie kupili bilet i nie było problemu.
    1.Zakup biletu to jedno. WEJŚCIE NA STADION TO DOPIERO BURDEL!!!!! Czytniki kart wstępu ŹLE ODCZYTUJĄ KODY!!!
    I o tym ani słowa.

    2. Mnóstwo atrakcji przed stadionem????? DLA KOGO??????????????
    Posiadacze kart na sektory A,B, W1, W2 MUSZĄ **********Ć przez Lipową albo przez PARK. Park zamykają chyba o 18.00 więc przez Okrężną. PARODIA UNOWOCZEŚNIEŃ!!!
    Ostatnio edytowane przez ania15 ; 08-04-2014 o 10:07 Powód: uzupełnienie
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3311
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez ania15 Zobacz posta
    1.Zakup biletu to jedno. WEJŚCIE NA STADION TO DOPIERO BURDEL!!!!! Czytniki kart wstępu ŹLE ODCZYTUJĄ KODY!!!
    I o tym ani słowa.

    2. Mnóstwo atrakcji przed stadionem????? DLA KOGO??????????????
    Posiadacze kart na sektory A,B, W1, W2 MUSZĄ **********Ć przez Lipową albo przez PARK. Park zamykają chyba o 18.00 więc przez Okrężną. PARODIA UNOWOCZEŚNIEŃ!!!
    Memoriał to moja druga wizyta w tym roku na Smoku, dwukrtonie bilet zakupowałem w internecie, ani razu mojego kodu nikt nie sprawdził, a był na parę osób! NA memoriale PAn na bramce oznajmił, że APLIKACJA NIE DZIAŁA. I takim oto sposobem 3 osoby weszły "na słowo" na stadion. Wczoraj się dowiedziałem, że podobno cały system to do późnych godzin nocnych dopiero programowali!!! Więc mnie nie dziwi, że nie działał, a jak już działał to wskazywał złe miejsca. Dodatkowo od znajomego ochroniarza dowiedziałem się, że klub zakupił specjalnie 40 nowych komórek w celu sprawdzania tych kodów. PRoblem w tym, że nie łapią one zasięgu tego systemu! Czy ogarną to w ciągu tych paru dni? Ja mam wątpliwości...Nie poradzili sobie z ok. 5 tyś publiką to co dopiero jak na Włókniarz zjedzie się ponad 10 tyś ludu !!??? Mita działaj, bo na razie to dajecie ciała! Aha jeszcze jedno, zastanówcie się nad zmianą Pań kasjerek. Nie wiem kto je zatrudniał, czy to są ciatki, matki żony lub też kochanki ludzi powiązanych z klubem ale są MEGA wolne i MAŁO kumate. Młodsze by to 2x szybciej ogrniały jestem tego pewien.

    Co do SEKTORA FAN. Z choinki się urwaliście? NIGDY nie było prowadzonego dopingu na żadnych zawodach indywidualnych więc nie wiem po co to pianie. Fanatycy/ultrasi działają, jest pełno plakatów i vlepek zachęcających do przyjścia na ten sektor i aktywnego wspierania. Został nagrany kozacki filmik promujący, jest ogólna mobilizacja więc liczę, że wróci doping chociażby z poziomu 2008/2009, albo i lepiej! Będzie sporo ludzi z Czewy więc jak już kogoś "nie stać" aby przyjść do sektora FAN to niech chociaż wspiera naszych aktywnie z innych sektorów. Drzemie w nas spory potencjał, tylko trzeba się przełamać!

    AVE UNIA!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Yaras (08-04-2014)

  30. Powrót do góry    #3312
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez ania15 Zobacz posta
    1.Zakup biletu to jedno. WEJŚCIE NA STADION TO DOPIERO BURDEL!!!!! Czytniki kart wstępu ŹLE ODCZYTUJĄ KODY!!!
    I o tym ani słowa.

    2. Mnóstwo atrakcji przed stadionem????? DLA KOGO??????????????
    Posiadacze kart na sektory A,B, W1, W2 MUSZĄ **********Ć przez Lipową albo przez PARK. Park zamykają chyba o 18.00 więc przez Okrężną. PARODIA UNOWOCZEŚNIEŃ!!!

    Nikt Parku o 18 już nei zamyka. nie patrz na tabliczke przy wejściu.
    mam nadzieje ze pomyślano jednak o tym aby po zawodach pootwierac bramy które dziela stadion na sektory, tak aby każdy po koronie stadionu mógł już po zawodach wracać do domu na skróty

  31. Powrót do góry    #3313
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ja mysle, ze jesli bedzie dobra wola z obu stron (kibice, klub) to wszystko pojdzie fajnie i sprawnie. Analogicznie, wiadomo, ze jak wszyscy w danym regionie odpala piekarniki, komputery itp. to siec nie wytrzyma. Wszystko ma swoja przepustowosc. Kupujemy bilety wczesniej (teraz nawet nie ruszajac dupska z domu!) i wszystko bedzie ok. To, ze system moze jeszcze nie dziala najlepiej, to wina firmy, ktora sie tym zajela. Widocznie papudraki zwykle, a nie powazna firma. Do tych co sie nie chce ruszyc tylka przez park... Co klub ma zrobic? Kładkę nad stadionem? A moze darmowy transport helikopterem nad korona stadionu? Czy wam juz sie naprawde w glowach popier... Wczoraj bylo mowione, ze bedzie wszystko ładnie oznakowane jak dojsc na sektory numerowane i zadnego problemu z zamknietym parkiem nie bedzie. A lekki spacerek nikomu nie zaszkodzi! Widac, ze klub sie stara jak moze, by to wszystko fajnie sie zgrało. A zlej woli to widze poki co wiecej w kibicach. Bo czytajac tutaj forum, komentarze na elce i slyszac na memoriale narzekania pieprzonych hipokrytow w kolejce do kas to sie noz w kieszeni otwiera...
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 08-04-2014 o 13:30

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    FRANCISZEK (08-04-2014), Yaras (08-04-2014)

  33. Powrót do góry    #3314
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ja mysle, ze jesli bedzie dobra wola z obu stron (kibice, klub) to wszystko pojdzie fajnie i sprawnie. Analogicznie, wiadomo, ze jak wszyscy w danym regionie odpala piekarniki, komputery itp. to siec nie wytrzyma. Wszystko ma swoja przepustowosc. Kupujemy bilety wczesniej (teraz nawet nie ruszajac dupska z domu!) i wszystko bedzie ok. To, ze system moze jeszcze nie dziala najlepiej, to wina firmy, ktora sie tym zajela. Widocznie papudraki zwykle, a nie powazna firma. Do tych co sie nie chce ruszyc tylka przez park... Co klub ma zrobic? Kładkę nad stadionem? A moze darmowy transport helikopterem nad korona stadionu? Czy wam juz sie naprawde w glowach popier... Wczoraj bylo mowione, ze bedzie wszystko ładnie oznakowane jak dojsc na sektory numerowane i zadnego problemu z zamknietym parkiem nie bedzie. A lekki spacerek nikomu nie zaszkodzi! Widac, ze klub sie stara jak moze, by to wszystko fajnie sie zgrało. A zlej woli to widze poki co wiecej w kibicach. Bo czytajac tutaj forum, komentarze na elce i slyszac na memoriale narzekania pieprzonych hipokrytow w kolejce do kas to sie noz w kieszeni otwiera...

    100% racji...

    2. Mnóstwo atrakcji przed stadionem????? DLA KOGO??????????????
    Posiadacze kart na sektory A,B, W1, W2 MUSZĄ **********Ć przez Lipową albo przez PARK. Park zamykają chyba o 18.00 więc przez Okrężną. PARODIA UNOWOCZEŚNIEŃ!!!
    Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie założyli ruchomych schodów!! Przecież to skandal się wdrapywać tak wysoko na koronę stadionu...



    Jakby jeszcze ktoś nie wiedział to zakup przez neta ma kolejny plus a mianowicie jak odwołają zawody to nie trzeba się przejmować posiadaniem biletu czy też PARAGONU bo kasa automatycznie po zleceniu klubu zostanie zwrócona wszystkim tym którzy nabyli bilety poprzez internet na konto!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    SvR (08-04-2014)

  35. Powrót do góry    #3315
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    QUOTE]

    Noski schodów to nie wymagam ale chociaż tunel mogliby otworzyć po meczu aby szybciej opuścić stadion

    30 lat wychodziłem tunelem a teraz zamykają

  36. Powrót do góry    #3316
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    100% racji...



    Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie założyli ruchomych schodów!! Przecież to skandal się wdrapywać tak wysoko na koronę stadionu...



    Jakby jeszcze ktoś nie wiedział to zakup przez neta ma kolejny plus a mianowicie jak odwołają zawody to nie trzeba się przejmować posiadaniem biletu czy też PARAGONU bo kasa automatycznie po zleceniu klubu zostanie zwrócona wszystkim tym którzy nabyli bilety poprzez internet na konto!
    Noski na studiach zaocznych nie byłeś??

    PŁACISZ?? WYMAGAJ

  37. Powrót do góry    #3317
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Noski na studiach zaocznych nie byłeś??

    PŁACISZ?? WYMAGAJ
    Dobrze wiesz ze bylem ale czasem nie mozna wymagac za duzo....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #3318
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tak trochę w innym temacie Kto by się takich rzeczy spodziewał po R.D.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...+-+Dziennik%29

  39. Powrót do góry    #3319
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez domino2321 Zobacz posta
    Tak trochę w innym temacie Kto by się takich rzeczy spodziewał po R.D.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...+-+Dziennik%29
    Hmm, a konkretnie to jakich ?

    Bo widzę, że nie w temacie jesteś. Już wczoraj w GW napisali, że większość tych rewelacji to bzdura. Króko mówiąc zdementowali je.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #3320
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jak to jakich,przecież nie płacenie alimentów to jedno z największych skur.......w!!!\\
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a konkretnie to jakich ?

    Bo widzę, że nie w temacie jesteś. Już wczoraj w GW napisali, że większość tych rewelacji to bzdura. Króko mówiąc zdementowali je.

  41. Powrót do góry    #3321
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a konkretnie to jakich ?

    Bo widzę, że nie w temacie jesteś. Już wczoraj w GW napisali, że większość tych rewelacji to bzdura. Króko mówiąc zdementowali je.
    GW dementuje wszystko, co napisze GPC,
    a GPC dementuje wszystko, co z GW.

    ale nie róbmy tu polityki!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  42. Powrót do góry    #3322
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    A cóż taki szmatławiec dziennikarski jak GW może obiektywnego pisać kiedy własnych ludzi kalają.

    Mam pytanie o dokładne zasady tyczące się biletów w sektorze rodzinnym.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 09-04-2014 o 01:40

  43. Powrót do góry    #3323
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Panowie - czy ten wątek jest odpowiedni do komentowania spraw związanych z "byłym" prezesem Falubazu? Bez przesady!

    Właściwie codziennie są przewidziane niewielkie opady deszczu, ciekawe jak wpłynie to na przygotowanie toru...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  44. Powrót do góry    #3324
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Dzis zostanie podany skład, zapewne bez Damiana. Jednak w tym tygodniu ma sporo padać, gdyby odpukać w niedzielę było po opadach bardzo przyczepnie to wówczas trzeba mieć Damiana w pogotowiu, bo jak Damian czuje się na przyczepnym Smoku to wszyscy wiedzą.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    JODA (09-04-2014)

  46. Powrót do góry    #3325
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Zaryzykuje:
    Podadza dzis w skladzie Michelsena, a dokonaja zmiany przed meczem na Balinskiego, lub podadza sklad z Balinskim, a zmienia na Michelsena

  47. Powrót do góry    #3326
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Boję się, że możemy zobaczyć w składzie Damiana, słysząc wytłumaczenie, że będzie on na treningach w środę i w sobotę, a Mikkel ma w sobotę mecz w barwach Eastbourne... Z całym szacunkiem jakim darzę Damiana, to nie jest to ewidentnie jego moment, ale w kontekście całego sezonu nie można go skreślać.

  48. Powrót do góry    #3327
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Przecież w wypowiedziach Jądera cały czas można wyczytać, że ewidentnie chcą aby jechał Balon. Tylko czekać na tekst, że Damian dobrze prezentował się na treningach i dostanie szanse. Jeśli tak się stanie to na miejscu Mikkela spakowalbym wszystkie zabawki i usunął numer Igły z telefonu.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #3328
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Romana humor nie opuszcza
    Spokojna o postawę swojego młodzieżowca jest jednak Fogo Unia Leszno. - Owszem, nazywaliśmy Memoriał próbą generalną, ale jeden słabszy występ Tobiasza nie powinien nas niepokoić. Każdemu może przytrafić się gorszy dzień. Zawodnik sprawdzał poza tym rożne ustawienia sprzętowe - wyjaśnił trener Roman Jankowski, przypominając, że Tobiasz Musielak wygrał półfinał eliminacji IMŚJ rozgrywany na torze w Pile.
    Jeden słabszy występ buhaha. Ja to widzę inaczej. Musielak słabo pojechał. "w Rawiczu, memoriale Smoczyka, także w Toruniu i na smoku z Tarnowem też dał dupy. Jak na razie Tobiasz jest najsłabszym naszym ogniwem, na poziomie Balińskiego. Tylko, że Balliego można wytłumaczyć, ma swoje lata i nigdy nie jechał na betonie. Natomiast Musielak dotychczas lepiej się czuł na twardych nawierzchniach iż na kopie po jaja. Więc jego postawa strasznie niepokoi. Widać, że gdzieś popełnił błąd w przygotowaniach sprzętowych .

  50. Powrót do góry    #3329
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Fogo Unia Leszno:
    9. Nicki Pedersen
    10. Grzegorz Zengota
    11. Kenneth Bjerre
    12. Mikkel Michelsen
    13. Przemysław Pawlicki
    14. Tobiasz Musielak

    Uff... Ale pary jakieś dziwne. Pedersen z Zengim jeszcze nie chał, podobnie Bjerre z Mikkelem. Boję się też o biegi, w których bracia pojadą razem, bo w tych biegach to oni głowy mają jak na sprężynkach...

  51. Powrót do góry    #3330
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Zupełnie nie rozumiem tego ustawienia par na mecz w niedzielę - chyba, że nasz mega sztab szkoleniowy pomyślał sobie, że skoro Zengi jest szybki, to przy wygranym starcie z Nickim, ten będzie jechał parą, w końcu gdzieś tam wspominał, że jeśli partner z pary dotrzyma mu kroku, to może jechać parowo.

    Ustawienie Przemka w parze z bratem to też duże ryzyko, bo zakładam, że tylko w pierwszym biegu Przemek pojedzie z Tobiaszem. Wiemy doskonale, że jazda parowa braciom wybitnie nie wychodzi, chyba , że za plecami będzie jakiś ogórek, a takiego w składzie Cze-wy jakoś nie widzę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •