Strona 171 z 198 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,651 do 7,695 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7651
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Czyzby Nicki za rok znowu u Marty?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #7652
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    No to teraz rozmowy się zaczną:
    Przemek - kontrakt w dół
    Piotr - wiadomo do tego dołożyłby Kapitana!
    Toffek - jest
    Pedersen - out a jak nie to kontrakt w dół i to mocno
    Zengota - zostawić bo czego się nie robi dla córki/córek Prezesa hehe
    Bjerre - chyba trzeba jednak kogoś innego, marzeniem byłoby Doyla mieć ale pewnie kasy mało..
    Bali - myślę że koniec kariery albo inny klub np. w pierwszej lidze na wyciszenie przed emeryturą
    Mikkiel - waleczny to może jest ale nie widać niestety tego u nas..
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 05-10-2014 o 21:49

  3. Powrót do góry    #7653
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta

    Po raz kolejny potwierdziło sie ze gdzie jest Niki to nie ma DMP!
    Przeważnie tam gdzie Nicki tam spadek, więc progres jest *****isty.

  4. Powrót do góry    #7654
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Mamy srebro. W sumie dobry wynik.

  5. Powrót do góry    #7655
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Mamy 8 my srebrny medal w druzynowce �� to jest powód do dumy , za rok walczymy dalej o złoto
    Hej hej Unia ��

  6. Powrót do góry    #7656
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Dlaczego Skóra nie dostał do medalu???
    Bo aż źle się patrzy jak Jankowski i Jąder a Skóry nie ma w tej ekipie.

    A.. nie... ma aż nie mógł mówić
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 05-10-2014 o 21:54

  7. Powrót do góry    #7657
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Mamy srebro. W sumie dobry wynik.
    Można nawet stwierdzić, że Unia nie przegrała tego złota, tylko wygrała srebro.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #7658
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Gdyby nie Nicki to nie byłoby finału. W półfinałach wymiatał.

  9. Powrót do góry    #7659
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Gdyby nie Nicki to nie byłoby finału. W półfinałach wymiatał.
    Zostawię to bez komentarza... po za tym ta kasa a pkt to niestety są nie porównywalne.. finał a przywozi 7pkt?

  10. Powrót do góry    #7660
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    I po sezonie...

    Rzadko kiedy tu coś piszę, zdecydowanie częściej czytam, ale czas na pożegnanie coś napisać...

    Szczerze mówiąc stawiałem, że zajmiemy w tym sezonie miejsce 4-5 więc srebrny medal uważam za ogromny sukces.
    Jest to jednak czas kiedy moja przygoda jako kibica z żużlem się kończy...
    Mimo iż przez 20 lat byłem wiernym fanem, to już od kilku sezonów (a zaczęło się to po zakończeniu kariery przez Leigh Adamsa) coraz mniej ciągnęło mnie do żużla.
    Wychowałem się na porażkach naszego klubu i dopiero po kilkunastu sezonach doczekałem sie mistrzostwa Polski. Jednak kiedyś porażki wynagradzały to, że kibicowało się chłopakom z Leszna i okolic uzupełnionych tylko pojedyńczymi "obcymi". Wtedy mimo wszystko człowiek miał większe serce do żużla do klubu do zawodników.
    A dzisiaj...
    Zawodnicy tacy jak Pedersen, Bjerre, wcześniej Lindgren itp jedyne czym mogą zyskać sympatię kibiców, to wynikami. Niestety wyników nie ma, a częścto i serca zostawionego na torze.
    Może jestem dinosaurem, który pamięta inne czasy, ale ciężko jest pewne rzeczy zaakceptować gdy pamieta się jak to kiedyś wygladało...
    Z każdym meczem w tym sezonie spędzonym na stadionie upewniałem się w tym, zę nie mam juz do tego serca.
    Czynnikiem, który także upewnił w przekonaniu, że czas najwyzszy odpocząć od zuzla jest to co dzieje się na stadionie. Jak słyszę ludzi którzy przychodzą z dziećmi na stadion i słyszę komentarze typu ten ch.., wy ku... itp to wiem, że tak jak kiedyś chciałem zarazić żużlem moje dzieci, tak dzisiaj wybiłem to sobie z głowy.

    Tak więc mam głupią nadzieję, że jeszcze kiedyś doczekam czasów, gdy żużel bedzię przyciągał, jak kiedyś, że bedzie okazja oglądać jak najwięcej swoich - wówczas nawet bez wielkich sukcesów będzie to zupełnie coś innego niz dzisiaj.

    Jeszcze raz gratulacje dla całego zespołu za srebrny medal!

    Pozdrowienia dla wszystkich

  11. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi szefo za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-10-2014), Martines (06-10-2014), irish82 (05-10-2014), lemur6666 (06-10-2014), prezes200 (05-10-2014), umberto (05-10-2014)

  12. Powrót do góry    #7661
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Zostawię to bez komentarza... po za tym ta kasa a pkt to niestety są nie porównywalne.. finał a przywozi 7pkt?
    No niestety, ale zawiódł. I najgorsze, że chyba nie zdał sobie z tego sprawy.

  13. Powrót do góry    #7662
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    Zostawię to bez komentarza... po za tym ta kasa a pkt to niestety są nie porównywalne.. finał a przywozi 7pkt?
    3 z tych 7 w biegu gdzie Stal już miała wszystko co chciała. Porażka. Nie moge patrzeć jak koleś odcina kupony za duża kasę.
    Mam nadzieje, ze po sezonie podziękujemy duńskiej kolonii w Lesznie.

    A jak słyszę, ze córki prezesa układają kadrę Unii to tylko szlag mnie trafia.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    GoTrEk (05-10-2014), kingpin (05-10-2014)

  15. Powrót do góry    #7663
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Na moje będzie taki skład w przyszłym sezonie
    1.N.Pedersen
    2.Musielak
    3.T.Jonasson
    4. Zengota
    5.Prz.Pawlicki
    6.P.Pawlicki
    7.Smektala
    Niczego więcej nie mamy się spodziewać.....Ale z Teamem Pawlickich negocjacje będą długie i ciężkie
    Wow....Skóra zostaje z nami

  16. Powrót do góry    #7664
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Z Jonassonem to naprawdę dajcie sobie na wstrzymanie. Gość nie wyrósł z czasów juniorskich, kiedy to w Gorzowie w parze z Hlibem imprezowali do rana, a nad ranem ładowali go nieprzytomnego z powodu upojenia alkoholowego ("zgon") do taksówki, a kilka godzin później był mecz. Niepoważny człowiek.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    no comment (05-10-2014)

  18. Powrót do góry    #7665
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    co Wy macie z tym Jonassonem? Przecież to jest średniak, do tego jak nie ma kasy to nie jeździ.. po co nam taka osoba? Ściągamy jakieś zużyte wynalazki, które niespodzianki nie zrobią..
    To już lepiej starać się o Doyla bo to jest żużlowiec wart ryzyka
    no i jeszcze z Kildemandem spróbować..
    Ostatnio edytowane przez no comment ; 05-10-2014 o 22:06

  19. Powrót do góry    #7666
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja proponuje pogonić Nickiego "spełniam oczekiwania zarządu" Pedersena.

    A najlepiej cały duński zaciąg.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 05-10-2014 o 22:24

  20. Powrót do góry    #7667
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Ja tylko na chwilkę z gratulacjami za srebrny medal. Nie smucić się Leszczyniaki bo jakby wam ktoś w połowie sezonu powiedział że skończycie ze srebrem to byście sie w głowę popukali. Jeszcze raz gratuluję.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  21. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Donpedini (05-10-2014), GoTrEk (06-10-2014), Kibic_2005 (06-10-2014), Martines (06-10-2014), Mildura (06-10-2014), Petrov (06-10-2014), Thomas (06-10-2014), mhsol (05-10-2014), pedrosio (05-10-2014)

  22. Powrót do góry    #7668
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Po tym sezonie wyrzucił bym cały duński zaciag na czele z Pedersenem......Ale Nicki jest pupilem prezesa a po drugie kto by mu to powiedział

  23. Powrót do góry    #7669
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Po tym sezonie wyrzucił bym cały duński zaciag na czele z Pedersenem......Ale Nicki jest pupilem prezesa a po drugie kto by mu to powiedział
    Ja mu mogę powiedzieć, że kontrakt 40% w dół, lub szuka nowego klubu

  24. Powrót do góry    #7670
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Srebro - piękny wynik, płakałem ze szczęścia i nadal jestem mega szczęśliwy i dumny

    Tylko takie pytanko - dlaczego Skóry nie było na pudle?

  25. Powrót do góry    #7671
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może oficjalnie nie jest menadżerem.

  26. Powrót do góry    #7672
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Na moje będzie taki skład w przyszłym sezonie
    1.N.Pedersen
    2.Musielak
    3.T.Jonasson
    4. Zengota
    5.Prz.Pawlicki
    6.P.Pawlicki
    7.Smektala
    Niczego więcej nie mamy się spodziewać.....Ale z Teamem Pawlickich negocjacje będą długie i ciężkie
    Wow....Skóra zostaje z nami
    Taki skład, a wszystko wskazuje, że taki będzie (prawda Brzuch?) jest na pewno do zaakceptowania.

    Tylko jest to cały czas skład bez LIDERA...

    Nicki jest już za STARY, a Piotrek jeszcze za MŁODY, żeby wygrywać decydujące biegi, jak choćby dziś!
    Ostatnio edytowane przez Biskupian ; 05-10-2014 o 22:53
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  27. Powrót do góry    #7673
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Biskupian Zobacz posta
    Taki skład, a wszystko wskazuje, że taki będzie (prawda Brzuch?) jest na pewno do zaakceptowania.

    Tylko jest to cały czas skład bez LIDERA...

    Nicki jest już za STARY, a Piotrek jeszcze za MŁODY, żeby wygrywać decydujące biegi, jak choćby dziś!

    A skąd ja to mogę wiedzieć .

    Fakt jest taki, że wynik w tym sezonie osiągnęliśmy lepszy niż personalne możliwości. Mieliśmy trochę szczęścia, które niekoniecznie musi się powtórzyć w roku ubiegłym. Widać też, że kibic leszczyński częściej gości na Smoku, jak drużyna klepie rywali. Tak więc jeśli zarząd/prezes mają głowę na karku to powinni wiedzieć, że wzmocnienia są konieczne. Na razie się na to nie zanosi. Zobaczymy.

    Brawa dla chłopaków. Zen to jednak fajny chłopak. Miło się go słucha. Sam nie wierzę, że to piszę: niech zostanie w tej naszej Unii .

    Pozdro

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Biskupian (05-10-2014)

  29. Powrót do góry    #7674
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    DZIĘKUJE ZAWODNIKOM ZA TEN MEDAL I SEZON. Może sporo nerwów straciłem przez nich i sporo nie cenzurowanych słów poszło ale medal srebrny uznaje za mega sukces. Naprawdę wielu z nas nie liczyło na play-offy a patrząc na tabelę po rundzie zasadniczej gdzie skończyliśmy na 4 miejscu to zyskaliśmy w nich najwięcej z wszystkich drużyn. Awans o 2 miejsca dał na medal i drugie miejsce na koniec sezonu. To nawet złoty Gorzów tak wiele nie zyskał Jestem dumnym kibicem Unii choć dzisiejszy pokaz możliwości naprawdę boli. I tu koniec sentymentów i przywiązania do nazwisk. Po tym meczu niestety widać ile są warci nie którzy zawodnicy. Nie ukrywam że za Duńczyków (liderów) marzyli by mi się G.Łaguta i Janusz. Pewnie żaden do nas nie przyjdzie ale Bjerre na pewno czas minął w Unii. Dzik ma ważny kontrakt i tu pewnie będzie problem. Dziś radość pomieszana z żalem i rozgoryczeniem, za masę błędów naszych. Na złoto i tak było za mało ale co ważne to podobała mi się atmosfera po meczu. Wszyscy zadowoleni, szczęśliwi, bez złośliwości, nienawiści i głupich docinek. Wywiady z naszymi zawodnikami po meczu super sprawa. Widać jak Piotr cieszy się na podium i rozkręca zabawę, nie zapomniane chwile. Dla takich chwil warto kochać ten sport!!! Szczere gratulacje dla Gorzowa za złoto i dziękuje za wzajemny szacunek w tym dwumeczu, mimo nerwów i różnych problemów kadrowych, zdrowotnych i różnych sytuacji na torze. Coś co w ostatnim czasie zanikło w żużlu, czyli radość, zrozumienie, szacunek i jazda fair dziś pokazały dwa bardzo utytułowane kluby i pewnie część kibiców to doceni, nie patrząc na nazwy klubów które te dwa wspaniałe widowiska nam zgotowały przez ten tydzień. Dziękuje jeszcze raz za ten dwumecz obu drużynom i gratulacje dla zawodników obu klubów za wynik w tym sezonie.

  30. Powrót do góry    #7675
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez szefo Zobacz posta
    I po sezonie...

    Rzadko kiedy tu coś piszę, zdecydowanie częściej czytam, ale czas na pożegnanie coś napisać...

    Szczerze mówiąc stawiałem, że zajmiemy w tym sezonie miejsce 4-5 więc srebrny medal uważam za ogromny sukces.
    Jest to jednak czas kiedy moja przygoda jako kibica z żużlem się kończy...
    Mimo iż przez 20 lat byłem wiernym fanem, to już od kilku sezonów (a zaczęło się to po zakończeniu kariery przez Leigh Adamsa) coraz mniej ciągnęło mnie do żużla.
    Wychowałem się na porażkach naszego klubu i dopiero po kilkunastu sezonach doczekałem sie mistrzostwa Polski. Jednak kiedyś porażki wynagradzały to, że kibicowało się chłopakom z Leszna i okolic uzupełnionych tylko pojedyńczymi "obcymi". Wtedy mimo wszystko człowiek miał większe serce do żużla do klubu do zawodników.
    A dzisiaj...
    Zawodnicy tacy jak Pedersen, Bjerre, wcześniej Lindgren itp jedyne czym mogą zyskać sympatię kibiców, to wynikami. Niestety wyników nie ma, a częścto i serca zostawionego na torze.
    Może jestem dinosaurem, który pamięta inne czasy, ale ciężko jest pewne rzeczy zaakceptować gdy pamieta się jak to kiedyś wygladało...
    Z każdym meczem w tym sezonie spędzonym na stadionie upewniałem się w tym, zę nie mam juz do tego serca.
    Czynnikiem, który także upewnił w przekonaniu, że czas najwyzszy odpocząć od zuzla jest to co dzieje się na stadionie. Jak słyszę ludzi którzy przychodzą z dziećmi na stadion i słyszę komentarze typu ten ch.., wy ku... itp to wiem, że tak jak kiedyś chciałem zarazić żużlem moje dzieci, tak dzisiaj wybiłem to sobie z głowy.

    Tak więc mam głupią nadzieję, że jeszcze kiedyś doczekam czasów, gdy żużel bedzię przyciągał, jak kiedyś, że bedzie okazja oglądać jak najwięcej swoich - wówczas nawet bez wielkich sukcesów będzie to zupełnie coś innego niz dzisiaj.

    Jeszcze raz gratulacje dla całego zespołu za srebrny medal!

    Pozdrowienia dla wszystkich

    Nie demonizujmy,nie jest tak źle, jest po prostu inaczej. Widziałeś żużel inaczej, bo wszystko było inne.. Kiedyś jeździli lokalni grajkowie, ale też był zaciąg, nie przymierzając, Korolev, albo Corey, Dryml, Loram czy inny Nichols,chyba że mówisz o czasach PRL, Na stadion przyjeżdżaliśmy pociągiem, albo maluchem, siedziało się na drewnianych ławkach, szale były trzy na stadionie i jedna flaga z prześcieradła pomalowanego plakatówką, kolorowy motor to miał tylko Romek i jeździli za czapkę śliwek, dziś jest INACZEJ, nie gorzej/lepiej. Ludzie tak samo 'rzucali mięsem' przy dzieciach, pili, jedli kiełbasę i ...narzekali.. Czepiacie się dzika, że cienki ale czy każdy z was każdego dnia w pracy daje z siebie maksimum? Żeby nie było, nie jestem wielkim fanem dzika i choćby przez jego kontuzjogenność nie chciałem go w UL, w dodatku mam wrażenie, że odkąd stał się bardziej 'drużynowy' jakby proporcjonalnie mniej skuteczny. Macie pretensje, że zawodnicy chcą zarbiać więcej, a nie bawić lokalnej gawiedzi? a kto z was nie chciałby otrzymywać większego wynagrodzenia za tą samą pracę, nawet kosztem przeprowadzki do np. ZG? Piszesz o Adamsie, owszem fenomenalny zawodnik i fakt dla niego chodziło się na smoka, ale czy nie za bardzo go ubóstwiamy? Lejk miał płacone zaraz po meczu (kontrakt podpisywany z gwarancjami sponsorów itd.) nawet wtedy, kiedy inni mieli tylko obiecywane i to nieporównywalnie mniejsze kontrakty, chodzi mi oto, że też jeździł dla kasy (jak dzik i wszyscy w dzisiejszych czasach). A innych, nie mniej zasłużonych, jak choćby Jankes nie doceniamy tak bardzo.

    GRATY za srebro.


    PS.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    JaacPoz (06-10-2014), Petrov (06-10-2014)

  32. Powrót do góry    #7676
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Mysle ze nie ma co narzekac.
    Zobaczcie zachowanie Unistow po meczu. Jesli Oni sie ciesza to my tez powinnismy. Wydaje mi sie ze dzisiejszy final i atmosfera po finale byly na poziomie finalow w Anglii/Szwecji gdzie tam jest to traktowane jako sport i zawsze ktos musi wygrac i ktos musi przegrac.
    U nas czasami zwykly mecz w sezonie jest jak walka na smierc i zycie. Prezesi groza, zawodnicy sie kloca. W kopanej co kolejka to dymisja i inny trener.
    A dzis Unia pojechala, przegrala a wszyscy sie ciesza. Nikt nie skacze sobie do gardel.
    Wyobrazacie sobie takie podejscie do finalu patzac na nasza druzyne np w Czerwcu?

    Jeszcze dluuuuuugo bedziemy mogli sie szczycic NAJBARDZIEJ UTYTULOWANYM KLUBEM ZUZLOWYM W POLSCE.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Martines (06-10-2014), prezes200 (06-10-2014)

  34. Powrót do góry    #7677
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Czepiacie się dzika, że cienki ale czy każdy z was każdego dnia w pracy daje z siebie maksimum?
    16 punktów w 10 biegach w finale to wystarczająco na niego?
    Pokonał:
    Sundstroem 3x
    Cyfer 2x
    Świderski 3x
    Zagar 1x

    Przegrał:
    Kasprzak 3x
    Zmarzlik 4x
    Zagar 2x
    Sundstroem 1x
    Cyfer 1x
    Jak bym zarabiał grubo 2 bańki za 18 meczów gdzie każdy po 2 godziny to wierz mi, że w tym momencie dawał bym z siebie maksimum.
    To jest profesjonalista i za takiego się każdy sportowiec uważa przy rozmowach, podbijaniu stawek i podpisywaniu kontraktów.
    Jedyny plus to, że przynajmniej nie płacze przed kamerami jak Hampel.

    Ale ogólnie i tak się cieszę z tego srebra
    Ostatnio edytowane przez marass ; 06-10-2014 o 00:56

  35. Powrót do góry    #7678
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    (...) Piszesz o Adamsie, owszem fenomenalny zawodnik i fakt dla niego chodziło się na smoka, ale czy nie za bardzo go ubóstwiamy? Lejk miał płacone zaraz po meczu (kontrakt podpisywany z gwarancjami sponsorów itd.) nawet wtedy, kiedy inni mieli tylko obiecywane i to nieporównywalnie mniejsze kontrakty, chodzi mi oto, że też jeździł dla kasy (jak dzik i wszyscy w dzisiejszych czasach). A innych, nie mniej zasłużonych, jak choćby Jankes nie doceniamy tak bardzo.
    Ale też Leigh nie miał rozpisanych na pięciu stronach wszystkich obowiązków jakie były po jego stronie, a potrafił je co do joty wypełnić bez słowa protestu. Sam rozumiał, że przed ważnym meczem trzeba było potrenować na Smoku, żeby w sobotę pojechać na wywiad do radia... A kontrakt na następny sezon najlepiej podpisać pod koniec bieżącego. Co ważne - był gorącym towarem na rynku - nie raz i nie dwa robili pod niego podchody z różnych klubów. Ale właśnie dla niego wartością nie do przecenienia były terminowość wypłat i wzajemny szacunek, jaki miał w klubie. No i pan Bortel... Ech temat rzeka. Dzisiaj takich żużlowców już nie ma, wszyscy to w mniejszym lub większym stopniu juz biznesmeni czystej krwi...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    BEZA (06-10-2014), GoTrEk (06-10-2014), Havel (06-10-2014), Lucson (06-10-2014), Martines (06-10-2014), Petrov (06-10-2014), PiotrHa (07-10-2014), welna (06-10-2014)

  37. Powrót do góry    #7679
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Tak się zastanawiam, czy wy aby nieco nie przesadzacie z krytyką Nicki Pedersena. Owszem, za wczorajszy mecz należą mu się gorzkie słowa, ale przede wszystkim złoto przegraliście w Lesznie. 49:41 na wyjeździe to i tak bardzo dobry wynik. Jakoś Falubaz pokazał, że miewa problem z przekroczeniem 30 punktów. Niestety, ale dwupunktowa zaliczka okazała się zbyt mała. W pierwszym meczu nie tylko on zawinił.

    Jakby nie patrzeć NP się w tym sezonie naprawdę zmienił. Wziął sobie krytykę do serca (chociaż nie wiem, jak to się stało), zaczął więcej myśleć o partnerach z drużyny, a po szamotaninie z Jąderem i Pawlickim z tego co wiem, nikt na niego słowa złego nie powiedział. Leigh Adamsem nie będzie, bo być nie może, ale cały czas gwarantuje znakomity wynik sportowy.

    Że woli GP?Wielu woli. Tylko, że jakoś Hancocka nikt nie przedstawia jako kogoś, kto ma w nosie swój zespół. Zdecydowana większość zawodników nie tyle marzy o złocie DMP, co o złocie IMŚ.

    Dużo zarabia? Sam sobie tych pieniędzy nie wypłaca, kto mu je daje i każdorazowo godzi się na warunki. Ponadto 80% tej kasy idzie na inwestycje w sprzęt, a nie w budowę daczy na Bermudach. No i trzeba pamiętać, że płacą mu w złotówkach, a wydaje w euro.

    Nie jeździ parą? Zwykle do tanga trzeba dwojga. Nie zawsze się da, jak ma się za sobą szybkiego rywala, a obok wolniejszego kolegę z drużyny. Różnice sprzętu się tak zminimalizowały, że czasy "holowania" a`la Tomasz Gollob minęły. Zaczniesz blokować, zwalniać - istnieje duża szansa, że także i ty stracisz.

    Można mieć zarzuty do sportowych umiejętności NP. Owszem, nie jeździ widowiskowo technicznie, ale on sam ma tego świadomość i skupia się na tym, co jest jego receptą na sukces: świetnie przygotowany sprzęt, znakomite starty i odpieranie ataków rywali. Z uwagi na świadomość swoich wad, chce w maksymalnym stopniu wykorzystać swoje zalety. Już nie zapominajmy, że w przeciwieństwie do duetu rozrywkowych z Austalii, jakoś o nim nikt nie mówi, że widział go na mieście pijanego. To też o czymś świadczy.

    Rozpierdziela mnie już maksymalnie gadanie, że tam gdzie jest Nicki jest spadek. Co on ma na to poradzić, że jeździł z paralitykami w drużynie? Jakoś Szmalaska czy Okoniewskiego w Rzeszowie mniej czepiano się o spadek. Tak samo Gdańsk w 2012 r. No powiedzcie, kim oni poza Powerem mieli tę ligę obronić? Bogdanovsem? Sucheckim? Chrzanowskim? A może połamanym Świderskim? A już najbardziej roz*****la mnie, jak ktoś do tej niechlubnej listy dodaje Start Gniezno z 1999 r., gdy NP po raz pierwszy posmakował polskiej ligi i pojechał raptem raz.

    I już na koniec: jestem pewien, że jakbyście popytali polskich zawodników Unii Leszno to myślę, że chcieliby Nickiego w drużynie na kolejny rok. A oni chyba znają go lepiej, niż laikat z forum(w tym ja).
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 06-10-2014 o 09:00

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    JaacPoz (06-10-2014), pakosik (06-10-2014)

  39. Powrót do góry    #7680
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Dziękuję wszsytkim za sezon 2014. Dla mnie był przełomowy, bo poza ligami polskimi niczym się nie interesowałem. Efekt? Nie traciłem czasu na GP, które ostatnimi laty kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze stratą czasu, bo osobiście nie mam komu kibicować. Szczurowi nie będę, jedynie Kasprzakowi dobrze życzę, niech ten brązowy medal wydrze elicie.

    Co do Unii - w połowie sezonu myśleliśmy, że będziemy największą porażką tego roku. Na szczęście zespół się spiął i pokazał że potrafi wygrywać bez /pseudo/lidera (Nickiego). Pedersen nie wygrał nam kompletnie żadnego meczu! Ja dla tego człowieka nie widzę miejsca w naszej drużynie. Jedyne biegi z jego udziałem po których się cieszyłem, to te z Tarnowa. Ale tamten zespół był osłabiony, kontuzjowany, czy tylko z rehabilitantami i średniakami potrafi wygrać nasz lider? Kiedyś taki był Kasprzak, dzisiaj taki jest Pedersen. Dlatego won z Leszna.

    Reszta chłopaków - dokonali wielkiego, wespół ze Skórą, który - jak wynika z ich relacji - poukładał, wytłumaczył, spoił zespół. Oby został z nami na kolejne lata i prowadził drużynę jeszcze lepiej. Srebro to nasz suckes, mamy kolejny medal, chłopaki poznali smak finału i pewnie mają ochotę na złoto. Doświadczenia też trochę zebrali, także ten sezon można uznać za udany w pełni. Mamy po nim worek medali, w tym IMŚJ!

    Oby tylko te sukcesy nie zmąciły finansowej zimy . Dla mnie w przyszłym sezonie powinien wylecieć Pedersen, za niego ktoś z jajcami, do tego profilaktyczna wymiana Bjerre - chociaż to jest temat do głębszej analizy, bo on nas raczej nie zawiódł, a jak nie będzie jeździł w GP, to punktów przywiezie więcej. Reszta bez zmian, tylko Damian niestety na rezerwę. Ale zobaczymy co tam zima nam przyniesie, oby nie za wiele.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #7681
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dobrze że okienko transferowe otwiera się bodajże 2 listopada, więc na początku grudnia będziemy wiedzieli w jakim składzie pojedziemy w sezonie 2015.!!! Mi się marzy Kołodziej i Kildemand w miejsce Pedersena i Bjerre Ale to raczej nierealne......
    Ostatnio edytowane przez ZZ ; 06-10-2014 o 09:20

  41. Powrót do góry    #7682
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Dla mnie w przyszłym sezonie powinien wylecieć Pedersen, za niego ktoś z jajcami,
    Czyli kto dokładnie?

    Fajnie jest wywalać z drużyny ale trzeba tych ludzi kimś zastąpić.

    Kontrakty mają być obniżone więc taki Nicki może w tym roku dostać max 1,7. Kogoś dobrego weźmiesz/wyrwiesz? Chętnie posłucham propozycji. Poza tym, każdemu się zdarza słabszy sezon. Holder też zawalił w Toruniu a nikt go jakoś nie chce wyrzucić. PUK według statystyk jest z Nickim więc ze Stali też mają go wywalić bo nie spełnia oczekiwań? Poza tym różnice między nim a zawodnikami którzy są wyżej od niego nie są jakieś drastyczne tylko zbliżone. Więc się pytam.. kim go zastąpisz?

    Obecnie żużel się tak wyrównał, że żaden zawodnik nie gwarantuje na 100% że będzie miał dobry sezon.

    Ja osobiście dałbym mu szanse w tym sezonie i jeśli ten zawali to bym mu podziękował wtedy. Jakby wyglądał Tarnów jakby po zeszłym kiepskim sezonie wywalił Vaculika?

    Jeśli Nicki się zgodzi na obniżkę tak jak zapowiadał prezes to bym go zostawił na następny sezon.

    Bjerre chcesz wyrzucić? To kim go zastąpisz za podobną kasę ale lepszej jakości?

    W sumie zarząd ma ciężki orzech do zgryzienia bo w sumie każdy pojechał średnio (chodzi o seniorów) i nie wiadomo kogo tak na prawdę można wymienić. Także jestem ciekaw czy ktoś poleci i kto to będzie

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #7683
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    W kontekście całego sezonu to srebro jest cudem! I przy mizernej frekwencji w rundzie zasadniczej te 12 tys. z Tarnowem i 17 tys. z Gorzowem powinno spowodować, że powinniśmy sezon zamknąć na zero! Tarnów zrobił 300 pkt małych więcej niż my w tych 18 meczach (drożej zapewne o 2-3 mln) i ma brąz. O Hollywood z ZG nie wspominam.

    Klub sporo zrobił w przestrzeni PR w tym roku! Aby tego nie zniweczyć musi iść wynik sportowy! I w klubie muszą o tym pamiętać! I aby nie dokładać po sezonie playoffy są konieczne! Co do 2015 to zmiany w składzie mają być kosmetyczne co mnie martwi. Ale jak się nie ma kasy ze spółek skarbu państwa to jedzie się tym co się ma. Ja osobiście podziękowałbym wszystkim Duńczykom! I mimo wszystko Zengocie, ale wiem że to pupil fanek i ciężko będzie mu podziękować, jego technika mnie załamuje, szczególnie notoryczna nieumiejętność trzymania kredy na wyjściach z łuku, przez co straciliśmy mnóstwo punktów! Zen pracowity ale talentu to nie ma.

    Co do Pedersena to porażka na całej linii, gość pojechał nam 2 mecze w sezonie na swoim poziomie z lat ubiegłych! Tylko w półfinale z Tarnowem, w finale zawiódł. Po Nikim została już legenda. Ponadto ma braki kondycyjne jak wszyscy Duńczycy w Lesznie. W żadne odrodzenie nie wierzę, idzie ścieżka przetartą przez Golloba. Do tego wczoraj w jednym z biegów mógł nam okaleczyć Piotra! Nicki to killer ale bez zębów, Cyfer go wczoraj ośmieszał! Ale wątpię aby prezes przyznał się, ze popełnił błąd z jego zakontraktowaniem i podziękował mu po sezonie. Na pewno jego punkty były najdroższymi w Lesznie w porównaniu do efektu! Zostawiłbym go tylko pod jednym warunkiem kasa tylko i wyłącznie na torze! I kontrakt - 30%!

    Sezon pokazał, ze za Unię umierali Piotr i Tobiasz, Przemek i Zengi. Optymalnie byłyby pozyskanie 2 strzelb w miejsce Kenia i Pedersena typu Kołodziej i Kildemand, którzy zgryźliby tor! Jedna zmiana typu Jonasson za Kenia spowoduje, ze nasza siła będzie na tym samym poziomie, a może będziemy słabsi bo Smektała to nie Toffik. A jak mamy walczyć o złoto to potrzebujemy seniora (seniorów) co pociągną wynik! A trzeba pamiętać, że Toruń nie będzie miał - 8 pkt w 2015 roku! Potrzebujemy prawdziwego lidera a nie na papierze!

    ps.1.
    Podzielam zdanie welny, że takiego dopingu jak na Jancarzu wczoraj to Unia dawno nie miała! I trzeba dodać znakomite zachowanie zawodników i klubu po meczu!

    ps.2.
    Cieszę się, że nie tylko moim marzeniem byłałaby dwójka Kołodziej - Kildemand za Nickiego i Kenia. Frekwencja byłaby mega i wielkie widowiska na Smoku! I pewna jazda o złoto!
    Ostatnio edytowane przez bally ; 06-10-2014 o 11:06

  43. Powrót do góry    #7684
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Pamiętajcie o tłumikach. Swoja drogą może ktoś zrobi porównanie stare vs nowe i kto najbardziej zaniżył loty.
    UNSCARED

  44. Powrót do góry    #7685
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Leszno 2015

    1. Pedersen
    2. Toffek
    3. Przemo
    4. Zengi
    5. Kołodziej
    6. Piter
    7. Smyk

    dziękuje

    P.S gratki dla chlopakow za srebro...super wynik

  45. Powrót do góry    #7686
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Co do składu ...hmmm .Zakładając ,że zostana Pawliccy jest już Musielak i Pedersen ,kótry ma kontrakt ważny zostaje nam trzech grajków z wyłączeniem jednego juniora ,czyli w zasadzie dwóch Zengota i Bjerre.To co z nimi zrobić zależy od tego o co chcemy walczyć w przyszłym sezonie .Nie wiemy jakie klub ma możliwości finansowe więc jest to gdybanie .Możliwości podejscia klubu sa dwie ...albo jedziemy tym co mamy i liczymy na to co w tym roku ,bowyciągnąć z takim Pedersenem i początkowa mizerią finał to majstersztyk ,albo inwestujemy i liczymy naprawdę na to ze będziemy się liczyć w stawce ,a nie że może będzie dobrze .

    Jezeli zakłada klub wariant pierwszy to bez sensu uważam jest w ogóle ruszać ten skład .Jak słysze o Jonasonie zamiast Bjerrre to mnie smiech ogarnia .Chcecie czy nie licząc na to że liderem będzie Pedersen i Pawliccy lepszej drugiej lini niż obecna w postaci Zena i pstrokatego nie znajdziemy .I tek mozna powiedziec zyskujemy tym że na seniorkę przesuwa się Tofik i liczymy na to że pojedzie na niej o niebo lepiej niż Bali i Michelsen, do tego są rezerwy u Przema Pawlickiego i Pedersena .Jednym słowem walka o play off z tylnego fotela z ewentualnoscią odpału tego skąłdu na naprawdę coś dużego .

    jeżeli zakładamy wariant drugi to wymieniamy kogoś z dwójki Zegi Bjerre na lidera typu Kołodziej lub inny i liczymy na to w pierwszym wariancie bo bez progesu Pawlickich i Pedersena Kołodziej nam tylko zawyży budżet i nic więcej .Przyjście lidera mozna powiedzieć że powinien ruszyć publikę na stadion i stworzyć atmosferę walki o złoto -ale tak na prawdę o złoto z szansami ,pod warunkiem że wszystko się dobrze ułoży .Z tej dwójki (która nomen omen jest i tak świetną drugą linią )będzie trzeba postawić na kogoś kto lepiej będzie pasował do skadu mentalnie .Moim zdaniem będzie to Zengi z tego tytułu że jest po prostu poczciwiejszy i przede wszystkiem tańszy...

    Znając życie obstawiam za wariantem pierwszym ale nie grzebcie przy Zengocie i Bjerre bo po co ..lepszych za te pieniądze w okresie transferowym nie znajdziemy , a po 4-5 kolejce już się okarze kogo mozna było brać na zasadzie Kildemanda ,który odpalił ale takich mądrych to były by miliony .

    Jeszcze kwestia jedna ...Balona zostawmy ,dajmy m,u szansę walki o skąłd -może będa inne tumiki wróci stare dobre 8-9 pkt w razie czego .

    Unierzcie że my złego skadu nie mamy ,porównywalny z Tarnowem .Różnicę robi tylko tor do którego jest się w Tarnowie ciękżko a u nas łatwo przystosowac oraz dyspozycja sezonu u niektórych zawodników .Nie powiecie mi chyba że trójka Vaculik ,Buczkowski ,Łaguta odbiega od Bjerre Przema i Tofika .Podstawa to zrobić coś z torem aby był tylko ,,nasz ,, i dobry menago .
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 06-10-2014 o 11:24

  46. Powrót do góry    #7687
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Smok jest za szeroki! Nie mamy atutu swojego toru. Pokazał to mecz finałowy! Stal w GW wycinała nas w pierwszych biegach jak cytrynę! I tego musimy się nauczyć w 2015 roku!

    Co do składu i Pedersena. Ma ważny kontrakt, ale KK też w 2009 roku miał ważny kontrakt a został on rozwiązany! Duńczycy wczoraj 10 pkt, juniorka 17 i to tyle w temacie. Jeśli Nicki ma robić takie dziadostwo i babole jak wczoraj za taką kasę to rozwiązanie jest tylko jedno.

    Obecnie wszystkie kluby mają spore zaległości w wypłatach i być może za "niewiele" ale za to "za gotówkę" można kogoś zakontraktować. Myślę, że wielu zawodników po tym sezonie kart kredytowych nie będzie chciało z klubu zabierać. Na koniec października wszystkie karty zostaną rozdane (o ile już nie są).

    I nasza wartość dodana w 2015 to drugi junior! Trzeba doinwestować Smektałę i Kuberę! Nie mogą jeździć na klubowym sprzęcie w e-lidze! Jak pokazał ten sezon inwestowanie w swoich popłaca! Myślę, ze na wiosnę obaj będą bardzo mocnymi juniorami w Polsce i będziemy mieli z nich dużo radości! Liczę, ze Roman dobrze przepracują z nimi zimę, a ich teamy wzmocnią się sprzętowo.

    I na zakończenie! Wczoraj był smutek, bo złoto zostało w Gorzowie, ale w perspektywie całego sezonu i finału w Lesznie, sezon na duży plus! Wczorajszy wyjazd na Jancarza to kibicowsko jeden z najlepszych w historii klubu! Znakomity debiutancki sezon Rusieckiego i Skóry! Ten sezon to od zera do bohatera! Bez wątpienia Skóra to wartość dodana! Znakomita robota PR klubowych! Dobra komunikacja facebook, twitter, relacja klub-kibice (dofinansowanie wyjazdów), mnóstwo spotkań w terenie. Do tego Smyk dopiero co skończył 16 lat a ma już 3 mecze objechane w e-lidze i pierwsze punkty! Toffik ma debiut na pozycji seniora, zatem bez wątpienia są dobre prognostyki na przyszłość!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 06-10-2014 o 12:37

  47. Powrót do góry    #7688
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Smok jest za szeroki! Nie mamy atutu swojego toru. Pokazał to mecz finałowy! Stal wycinała nas w pierwszych biegach jak cytrynę! I tego musimy się nauczyć w 2015 roku!
    Spasowana Stal nas wycinała na starcie i dojeździe do łuku. Nauczyć to się musimy powtarzalnego przygotowywania toru by
    od pierwszego biegu był naszym atutem.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Iras72 za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-10-2014), Martines (06-10-2014)

  49. Powrót do góry    #7689
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Leszno 2015

    5. Kołodziej

    dziękuje
    Hehe. To coś w Twoim stylu : Kołodziej jest nie do wyjęcia, podobnie zresztą jak Pawliccy z Leszna

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Noski (06-10-2014)

  51. Powrót do góry    #7690
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    napiszę coś bardzo kontrowersyjnego ale ...gdybym miał kogoś wymienić to Pedersena na Hampela - facet jezdzic potrafi i akurat jest w dołku a w przyszłym roku znowu bedzie zapie...dalał....forma to sinusoida a sportowa złość może zrobić swoje..Falubazy kupiły na górce my możemy go kupić w dołku - a co Hampel w formie potrafi nie trzeba chyba nikogo przekonywać
    Z KB napewno bym nie rezygnował - facet sezon rozpoczał bardzo dobrze - niestety w tym sezonie miał więcej kontuzji niż wyjazdów na tor....

    Z Hampelkiem pewnie temat nieralny ale napisałem co mi na sercu leży.....

    btw,

    znając życie skład pozostanie bez zmian

  52. Powrót do góry    #7691
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A ja po tegorocznym sukcesie zaryzykowałbym i zrobił zmianę pokoleniową na juniorce i widziałbym to tak:

    9. Nicki Pedersen
    10. Tobiasz Musielak/Przemek Pawlicki
    11. Piotr Pawlicki
    12. Grzegorz Zengota
    13. Kenneth Bjerre/(ktoś solidniejszy? Kildemand, Woffinden?)
    14. Dominik Kubera
    15. Bartosz Smektała

    Niech się młodzi objeżdżają, i za rok, dwa możemy mieć jeszcze lepszą parę juniorów niż mieliśmy w tym roku. W razie problemów zawsze może wskoczyć Piotrek na pozycję juniora.

    PS. A przy takim składzie to bym już chyba totalnie odleciał

    9. Janusz Kołodziej
    10. Tobiasz Musielak
    11. Piotr Pawlicki
    12. Przemysław Pawlicki
    13. Jarosław Hampel
    14. Dominik Kubera
    15. Bartosz Smektała

    Na taki by nas chyba było stać?
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 06-10-2014 o 15:15

  53. Powrót do góry    #7692
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Problem z Hampelem jest taki, że nie wróci tutaj jako zbawiciel, czyli tak jak by wrócił Kołodziej. Jarek stracił status "swojego" i o ile sponsorzy by mu może wybaczyli, by lecieć ja jego "marce", o tyle w łaski kibiców wbijałby się cały sezon... Ja go u nas nie widzę, ale wydaje mi się, że jest jego powrotu nie można rozpatrywać w kategoriach since-fiction.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #7693
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Unia Leszno
    2 min · Edytowany ·
    Unia Leszno zaprasza na leszczyński Rynek o godzinie 16 na PIWO!!!
    Każdy z obecnych oprócz złotego trunku będzie mógł z bliska zobaczyć Puchar za wicemistrzostwo Polski
    Ciąg dalszy świętowania srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski
    Wybieracie się?

    Kolejna akcja na "+" Klubu

    Filmik z dopingiem kibiców też niby taka prosta rzecz, a cieszy

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filipek za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-10-2014)

  56. Powrót do góry    #7694
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filek Zobacz posta
    napiszę coś bardzo kontrowersyjnego ale ...gdybym miał kogoś wymienić to Pedersena na Hampela - facet jezdzic potrafi i akurat jest w dołku a w przyszłym roku znowu bedzie zapie...dalał....forma to sinusoida a sportowa złość może zrobić swoje..Falubazy kupiły na górce my możemy go kupić w dołku - a co Hampel w formie potrafi nie trzeba chyba nikogo przekonywać
    Z KB napewno bym nie rezygnował - facet sezon rozpoczał bardzo dobrze - niestety w tym sezonie miał więcej kontuzji niż wyjazdów na tor....

    Z Hampelkiem pewnie temat nieralny ale napisałem co mi na sercu leży.....

    btw,

    znając życie skład pozostanie bez zmian
    Również widziałbym Hampela z powrotem w Lesznie. W następnym roku będzie na pewno latał, a na Smoku to on jest po prostu kozak.

  57. Powrót do góry    #7695
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Problem z Hampelem jest taki, że nie wróci tutaj jako zbawiciel, czyli tak jak by wrócił Kołodziej. Jarek stracił status "swojego" i o ile sponsorzy by mu może wybaczyli, by lecieć ja jego "marce", o tyle w łaski kibiców wbijałby się cały sezon... Ja go u nas nie widzę, ale wydaje mi się, że jest jego powrotu nie można rozpatrywać w kategoriach since-fiction.
    Skoro trafił do nas Nicki Pedersen to nie ma transferu nierealnego.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    kingpin (06-10-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •