Strona 75 z 198 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Dla mnie ustawienie par to żadne zaskoczenie. Mamy trzech liderów i są oni prowadzącymi parę. Jedyne co ja bym zmienił to Zengiego z Mikkelem. Oby tylko nie doszło do zmian w składzie przed meczem, konkretnie Michelsena na Balona.

    Wystukane w Tapatalk

  2. Powrót do góry    #3332
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Dla mnie ustawienie dziwne. W każdej parze wolalbym mieć po jednym dobrym startowcu. Takimi w moim mniemaniu sa Nicki, Zenga i Kenio. Para Przemo - Piter to wogole nieporozumienie bo wbrew ich opinii, nie umieja jeździć parą co im pokazał protas na memoriale. Poza tym dobrymi startami oni nie grzesza wiec przy torze na ktorym nie da sie walczyc ( a taki moze byc przy kapryśnej aurze) to moze byc niewesolo w biegach z ich udzialem. Moim zdaniem najbardziej zbilansowane i optymalne pary to: Nicki-Mikkel, Przemo-Zenga i Kenio-Junior, no ale to tylko moje zdanie, pozdro

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    bullfan (09-04-2014), no comment (09-04-2014), robbertinho (09-04-2014)

  4. Powrót do góry    #3333
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Tyle sparingów było przed sezonem a nasz sztab szkoleniowy na ligę robi całkowicie wymieszane ustawienie. Oby to się źle nie skończyło.

  5. Powrót do góry    #3334
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    KSUL nareszcie oficjalnie na twitterze pod nickiem @UniaLesznoKS http://bit.ly/1hgAfW1

  6. Powrót do góry    #3335
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Dla mnie ustawienie dziwne. W każdej parze wolalbym mieć po jednym dobrym startowcu. Takimi w moim mniemaniu sa Nicki, Zenga i Kenio. Para Przemo - Piter to wogole nieporozumienie bo wbrew ich opinii, nie umieja jeździć parą co im pokazał protas na memoriale. Poza tym dobrymi startami oni nie grzesza wiec przy torze na ktorym nie da sie walczyc ( a taki moze byc przy kapryśnej aurze) to moze byc niewesolo w biegach z ich udzialem. Moim zdaniem najbardziej zbilansowane i optymalne pary to: Nicki-Mikkel, Przemo-Zenga i Kenio-Junior, no ale to tylko moje zdanie, pozdro
    To dowodzi tylko jednego, że nasz duet menagersko-trenerski nie czuje tego co się dzieje na smoku. Większość obstawiała taki skład jak podałeś, co wynikało ze sparingów i z doświadczeń z 2012 i 2013. Wyobraźmy sobie, że gdyby były jakieś problemy z samolotem Mikkaela to Balon zamiast jechać z Nickiem pojedzie z Keniem. Poza tym to co piszecie bracia nie czują jazdy parą, w sumie dobrze, że Piotr pod 15 bo pojedzie z Przemkiem tylko 1 bieg, a Toffik - 2.

    Ale obojętnie w jakim pojedziemy zestawieniu wierzmy, że pojedziemy z medalikami na maxa aby bonus był przesądzony już na Smoku! Największa jednak niewiadoma to jednak Toffik.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 09-04-2014 o 15:27

  7. Powrót do góry    #3336
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Już narzekanie ze ten z tym a nie z tym poczekajmy do meczu dla mnie pary są ok i myślę że ten mecz wygramy ze spokojem

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    Filipek (09-04-2014), Thomas (09-04-2014)

  9. Powrót do góry    #3337
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mam małe pytanie. Gdzie w okolicach stadionu jest jakiś lokal, gdzie transmitowane są mecze żużlowe. Chciałbym przez głównym daniem zobaczyć mecz Sparta - Stal.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #3338
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez pankracy_ckm Zobacz posta
    Mam małe pytanie. Gdzie w okolicach stadionu jest jakiś lokal, gdzie transmitowane są mecze żużlowe. Chciałbym przez głównym daniem zobaczyć mecz Sparta - Stal.

    Pozdrawiam
    Z tego co wiem to przy stadionie jest kręgielnia i tam chyba można obejrzeć speedway ale niech ktoś z Leszna potwierdzi

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    pankracy_ckm (09-04-2014)

  12. Powrót do góry    #3339
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez pankracy_ckm Zobacz posta
    Mam małe pytanie. Gdzie w okolicach stadionu jest jakiś lokal, gdzie transmitowane są mecze żużlowe. Chciałbym przez głównym daniem zobaczyć mecz Sparta - Stal.

    Pozdrawiam
    w barze-namiocie przed stadionem. od 17 stycznia
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  13. Powrót do góry    #3340
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    09.04.2014- Teoretycznie najmocniejsze są zespoły z Torunia i Zielonej Góry - mówi na kilka dni przed startem rozgrywek Rufin Sokołowski. Były prezes Unii Leszno odniósł się także do potencjału Byków i sposobu zachęcania kibiców do przychodzenia na mecze.

    - Wydaje mi się, że Unia ma dużą szansę na awans do pierwszej czwórki i walkę o medal - mówi Rufin Sokołowski, były prezes Unii Leszno. - Serdecznie życzę tego Unii i jej nowemu zarządowi. Trzeba jednak podchodzić do tej sprawy ze spokojem. Zdarzały się sezony, kiedy faworyci przegrywali z powodu kontuzji czołowych zawodników. Na końcowe wyniki wpływ będzie miała też atmosfera w poszczególnych zespołach i sytuacja finansowa klubów.
    Zdaniem byłego prezesa Unii Leszno teoretycznie najmocniejszymi zespołami w lidze będą ekipy z Torunia i Zielonej Góry. - Jestem w stu procentach pewny, że Unibax poradzi sobie mimo tych minusowych punktów - mówi Rufin Sokołowski. - Zastanawiam się jak spiszą się inne zespoły, które mają w mojej ocenie podobny potencjał jak leszczynianie.
    „Ceny biletów należy traktować nie jako źródło dochodów, tylko jako sposób zapełnienia trybun. W tym kierunku zmierzała moja ekipa. Bilety były tanie, a trybuny pełne.”
    Myślę choćby o Stali Gorzów. Uważam, że Byki mają realną szansę na miejsce w pierwszej czwórce.
    Nowa ekipa zarządzająca Unią Leszno podjęła tej zimy szereg inicjatyw zmierzających do podniesienia frekwencji na stadionie. - Takie działania to bardzo pozytywne zjawisko - ocenia Rufin Sokołowski. - Osobiście uważam jednak, że dużo większe pieniądze można pozyskać nie tyle z biletów co z wykorzystania faktu, że żużel jest pokazywany w telewizji. Radziłbym nowemu zarządowi, żeby ruszyć w Polskę i wykorzystać fakt, że firma reklamująca się na stadionie będzie wielokrotnie pokazywana podczas transmisji. Sponsora trzeba kusić nie tylko telewizją, ale też pełnymi trybunami. W tym kontekście ceny biletów należy traktować nie jako źródło dochodów, tylko jako sposób zapełnienia trybun. W tym kierunku zmierzała moja ekipa. Bilety były tanie, a trybuny pełne. Dzięki dobrej frekwencji i transmisjom telewizyjnym pozyskiwaliśmy reklamodawców z zewnątrz.

    elka.pl

  14. Powrót do góry    #3341
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    09.04.2014- Teoretycznie najmocniejsze są zespoły z Torunia i Zielonej Góry - mówi na kilka dni przed startem rozgrywek Rufin Sokołowski. Były prezes Unii Leszno odniósł się także do potencjału Byków i sposobu zachęcania kibiców do przychodzenia na mecze.

    - Wydaje mi się, że Unia ma dużą szansę na awans do pierwszej czwórki i walkę o medal - mówi Rufin Sokołowski, były prezes Unii Leszno. - Serdecznie życzę tego Unii i jej nowemu zarządowi. Trzeba jednak podchodzić do tej sprawy ze spokojem. Zdarzały się sezony, kiedy faworyci przegrywali z powodu kontuzji czołowych zawodników. Na końcowe wyniki wpływ będzie miała też atmosfera w poszczególnych zespołach i sytuacja finansowa klubów.
    Zdaniem byłego prezesa Unii Leszno teoretycznie najmocniejszymi zespołami w lidze będą ekipy z Torunia i Zielonej Góry. - Jestem w stu procentach pewny, że Unibax poradzi sobie mimo tych minusowych punktów - mówi Rufin Sokołowski. - Zastanawiam się jak spiszą się inne zespoły, które mają w mojej ocenie podobny potencjał jak leszczynianie.
    „Ceny biletów należy traktować nie jako źródło dochodów, tylko jako sposób zapełnienia trybun. W tym kierunku zmierzała moja ekipa. Bilety były tanie, a trybuny pełne.”
    Myślę choćby o Stali Gorzów. Uważam, że Byki mają realną szansę na miejsce w pierwszej czwórce.
    Nowa ekipa zarządzająca Unią Leszno podjęła tej zimy szereg inicjatyw zmierzających do podniesienia frekwencji na stadionie. - Takie działania to bardzo pozytywne zjawisko - ocenia Rufin Sokołowski. - Osobiście uważam jednak, że dużo większe pieniądze można pozyskać nie tyle z biletów co z wykorzystania faktu, że żużel jest pokazywany w telewizji. Radziłbym nowemu zarządowi, żeby ruszyć w Polskę i wykorzystać fakt, że firma reklamująca się na stadionie będzie wielokrotnie pokazywana podczas transmisji. Sponsora trzeba kusić nie tylko telewizją, ale też pełnymi trybunami. W tym kontekście ceny biletów należy traktować nie jako źródło dochodów, tylko jako sposób zapełnienia trybun. W tym kierunku zmierzała moja ekipa. Bilety były tanie, a trybuny pełne. Dzięki dobrej frekwencji i transmisjom telewizyjnym pozyskiwaliśmy reklamodawców z zewnątrz.

    elka.pl
    Taaa, takie miał pełne trybuny, takie miał tanie bilety, miał tyluuuuuuuuuuuuuu sponsorów, że na samym końcu zostawił Unię z 1 mln długów i ze stadionem ruiną! Rufin, dziękujemy!

  15. Powrót do góry    #3342
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoul Zobacz posta
    taaa, takie miał pełne trybuny, takie miał tanie bilety, miał tyluuuuuuuuuuuuuu sponsorów, że na samym końcu zostawił unię z 1 mln długów i ze stadionem ruiną! Rufin, dziękujemy!
    no nie dokonca kolego
    zostal prezesem z lapanki gdyz zadnego chetnego nie bylo wtym czasie z powodu.... Wlasnie tonacej w dlugach unii ktora byal juz wtedy bankrutem wiec klubu miodem i mlekiem plynacym nie dostal to po ra oprocz uspokoil atmosfere wokol unii po dwoch bodaj poprzednikach ktorzy niedosc ze zadluzyli unie zadnego wyniki nie zrobili to sie jeszcze strzelali w warsztatach . Po dwa kilka lat byl prezesem i jakos sie to krecilo nawet medal w 2002 roku byl .po trzy to ze dzisiaj masz swiatelka na stadionie to miedzy innymi jego zasluga to on naciskal na miasto zeby dolozylo czesci pieniazkow a nie bylo to latwe wieksza czesc kasy zalatwil bodaj z ministerstwa sportu lub totka w kazym razie z budzetu panstwa.czyli leszno oswietlnie duzo mniej kosztowalo niz inne miasta ktore w pozniejszym terminie wykonywalo oswietlenie swoich stadionow . Co zreszta stalo sie pozniej wymogiem ekstraligi. tak wiec jakis podwali stworzyl i nie pogorszyl znaczaco sytuacji unii po swoich poprzednikach. rowniez dla przypomniienia rowniez on i jego zarzad sprowadzili do leszna adamsa
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 10-04-2014 o 12:12
    pyra

  16. Powrót do góry    #3343
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no nie dokonca kolego
    zostal prezesem z lapanki gdyz zadnego chetnego nie bylo wtym czasie z powodu.... Wlasnie tonacej w dlugach unii ktora byal juz wtedy bankrutem wiec klubu miodem i mlekiem plynacym nie dostal to po raz. Po dwa kilka lat byl prezesem i jakos sie to krecilo nawet medal w 2002 roku byl .po trzy to ze dzisiaj masz swiatelka na stadionie to miedzy innymi jego zasluga to on naciskal na miasto zeby dolozylo czesci pieniazkow a nie bylo to latwe wieksza czesc kasy zalatwil bodaj z ministerstwa sportu lub totka w kazym razie z budzetu panstwa.czyli leszno oswietlnie duzo mniej kosztowalo niz inne miasta ktore w pozniejszym terminie wykonywalo oswietlenie swoich stadionow . Co zreszta stalo sie pozniej wymogiem ekstraligi
    Czasów, kiedy został prezesem nie pamiętam, smarkaczem wtedy byłem. Ale 2002 pamiętam, opłacaliśmy Ułamka, Okoniew$$kiego za grubą kasę, jak się później okazało na spory kredyt, który nie został spłacony. Dobra, nawet jeśli przjemował klub z długiem to na bank nie był aż tak duży jak go zostawił, to po pierwsze a po drugie skoro nie potrafił długu spłacić to niech się nie wymądrza. Czasy, kiedy normalny bilet był za około 15 zł nie wrócą już nigdy.

  17. Powrót do góry    #3344
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Czasów, kiedy został prezesem nie pamiętam, smarkaczem wtedy byłem. Ale 2002 pamiętam, opłacaliśmy Ułamka, Okoniew$$kiego za grubą kasę, jak się później okazało na spory kredyt, który nie został spłacony. Dobra, nawet jeśli przjemował klub z długiem to na bank nie był aż tak duży jak go zostawił, to po pierwsze a po drugie skoro nie potrafił długu spłacić to niech się nie wymądrza. Czasy, kiedy normalny bilet był za około 15 zł nie wrócą już nigdy.
    a wczoraj hampelka dzis pedersena nie oplacamy za wielka kase ? byc moze tez sporo na kredyt . co do dlugu. gdy przejmowal uniie mowilo sie ze jest zadluzona na 600-700 tys a to wtedy byl kosmos finansowy.dzisiaj tyle zarabia sredni zawodnik . pewnie ze bilety za 15 zl nie wroca choc ja pamietam za jego czasow normalny za 22 zl .tak wiec przez tyle lat zdrozaly okolo 15 zl. ja rufina nie bronie bo jak kazdy popelnil wiele bledow popelnil je jozef popeni pewnie obecny prezes. rufina mozna nie lubiec ale jakis szacunek trzeba miec bo cos dla naszego klubu jednak zrobil przynajmniej nie skonczylismy jak np pila . a czy sie wymadrza teraz . coz zalzey jak to kto odbiera
    pyra

  18. Powrót do góry    #3345
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    W tym kontekście ceny biletów należy traktować nie jako źródło dochodów, tylko jako sposób zapełnienia trybun. W tym kierunku zmierzała moja ekipa. Bilety były tanie, a trybuny pełne.
    Zapomniał dodać, że połowa tych trybun dostawała bilety za darmo, bo byli znajomymi znajomego.
    Jak dla mnie to jedynym plusem Rufina było to, że zawsze walczył o dobre imię Unii i za Unię dałby się pokroić, i właśnie tą walką nie zaskarbił sobie sympatii innych prezesów i środowiska. Był kontrowersyjny, a i pogłoski o sprzedażach meczów się pojawiały.

  19. Powrót do góry    #3346
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Ja tylko nadmienię, że kontrakt Okoniewskiego pokrył wtedy wschodzącyc przedsiębiorca Andrzej Rozwalka z firmy Delmet po czym od razu został radnym.

    Mówienie tutaj, że Rufin brał jakieś kredyty jest dużym nadużyciem. Owszem zostawił Unię w trudnej sytuacji, ale chyba wcześniej wyciągnął z większego bagna niż Józef.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #3347
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Ja tylko nadmienię, że kontrakt Okoniewskiego pokrył wtedy wschodzącyc przedsiębiorca Andrzej Rozwalka z firmy Delmet po czym od razu został radnym.
    Ale chyba nie pokrył całkowicie, bo z tego co pamiętam, Okoniewski dość długo jeszcze po sezonie walczył o jakieś zaległe pieniądze, czy słusznie czy nie tego już nie wiem.

  21. Powrót do góry    #3348
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Kurcze Michelsen poobijany! Na moje powinien odpuscic sobotni mecz i jechac do Leszna. W przeciwnym razie moze nie byc w dobrej formie na niedziele.

  22. Powrót do góry    #3349
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Ja tylko nadmienię, że kontrakt Okoniewskiego pokrył wtedy wschodzącyc przedsiębiorca Andrzej Rozwalka z firmy Delmet po czym od razu został radnym.
    Andrzej Rozwalka i Delmet?
    Chyba coś pokręciłeś...

  23. Powrót do góry    #3350
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Andrzej Rozwalka i Delmet?
    Chyba coś pokręciłeś...
    Zgadza się chodziło o Deltę Plus chyba. A jeśli chodzi o Rufina to gdyby nie on i jego podejście do prowadzenia klubu to w Lesznie żużla by nie było

  24. Powrót do góry    #3351
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Dokładnie, moja pomyłka. Naturalnie chodziło o firmę Delta Plus.

  25. Powrót do góry    #3352
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...nibaksem-torun

    jeszcze się liga nie zaczęła, a ktoś już poKRYJOMU załatwił z tatuśkiem Juleczki , co by Unibeks miał ułatwione zadanie... pewnie jakaś ekstra premia od wujka K dla pana Stasia

  26. Powrót do góry    #3353
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...nibaksem-torun

    jeszcze się liga nie zaczęła, a ktoś już poKRYJOMU załatwił z tatuśkiem Juleczki , co by Unibeks miał ułatwione zadanie... pewnie jakaś ekstra premia od wujka K dla pana Stasia

    W domu wszyscy zdrowi? Co cię ten Toruń tak boli? Trudno zrozumieć ze Lindgrena olewal sparingi i został odsunięty od składu? Ehh pokolenie Macierewicza ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Petrov (12-04-2014), Yozayan (11-04-2014), apator_uk (11-04-2014), spitt22 (11-04-2014)

  28. Powrót do góry    #3354
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    W domu wszyscy zdrowi? Co cię ten Toruń tak boli? Trudno zrozumieć ze Lindgrena olewal sparingi i został odsunięty od składu? Ehh pokolenie Macierewicza ...
    Uhm.. "Olewał sparingi i został odsunięty..." Rzeczywiście mają kilku równorzędnych zawodników w tym Gdańsku.. Gdyby zależało Gdańskiej drużynie na walce o wygraną i /lub gdyby Gdańsk miał kasę to raczej Lindgren miałby miejsce w składzie...
    Wyobrażam sobie teraz frekwencję na pierwszym meczu. Przecież praktycznie oddali mecz (pierwszy mecz po powrocie do ligi!) Toruniowi.

    Śmiech na sali...

    No ale, to zmartwienie kibiców w Gdańsku. My na szczęście możemy już szykować się na mecz z Częstochową , na pewno w lepszych humorach..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 11-04-2014 o 10:17

  29. Powrót do góry    #3355
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    No właśnie, przecież to na kilometr widać że Gdańsk się poddał już przed meczem, więc zastosowali wariant oszczędnościowy, bo tam Lindgren chyba najdroższy z tej całej łapanki. Olewanie sparingów jako powód to bajka, THJ olał zgrupowanie, prezentacje, a w meczu jedzie Lindgren w GP pokazał że formę ma.

  30. Powrót do góry    #3356
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Panowie nie oceniajcie na odległość, jeżeli nie znacie sytuacji dokładnie. A kto to jest Lindgren żeby miał zapewnione stałe miejsce w składzie? Puszczać zawodnika na najsilniejszą ekipę w Elidze, przy założeniu, że nie odjechał on ani jednego biegu w tym roku na torze w Gdańsku? Do tego motory Lindgrena te z Auckland dojadą do Trójmiasta w sobotę przy pomyślnych wiatrach. A może dopiero po niedzieli... Na tą chwilę Lindgren niczym nie wyróżnia się spośród czterech naszych obcokrajowców. No może olewactwem. Każdy jest w takiej samej sytuacji finansowej ale inni potrafili przyjechać i trenować. Do tego każdy z nich prezentuje bardzo zbliżony wysoki poziom. Jeżeli Lindgren jest tak dobry na drugiej półkuli to niech tam go do składu meczowego wstawią! Prawda jest taka, że z Lindgrenem czy bez mecz będzie w plecy. A wystawienie jego zamiast Gafurova czy Madsena zrobi różnicę maksymalnie 3-4 punktów. W mojej ocenie do zwycięstwa zabraknie ich około 8-10.

    Przepraszam, że w tym wątku ale sami zaczęliście.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MELAS za jego przydatny post!

    Aussie (11-04-2014), Petrov (12-04-2014)

  32. Powrót do góry    #3357
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Mimo wszystko, jednak aż tylu rozpoznawalnych gwiazd żużla w składzie nie posiadacie. Marketingowo można by lekko rozdmuchać fakt, że w meczu (w składzie Wybrzeża) jedzie finalista ostatniego turnieju z cyklu SGP... A tak...? Szło mi głownie o frekwencję..

    Ale ok, to problem Wybrzeża i jego kibiców. Więc nie do końca na ten wątek...



    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #3358
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Święte słowa...czy z Lindgrenem czy bez mecz i tak w plecy wiec po co tracić kasę. Jeśli ktoś wierzy, że kasa nie odegrała tu kluczowej różnicy to jest naiwniakiem.

    Swoją drogą to szkoda tego Gdańska. Nie dość, że mogą meczu nawet nie wygrać to jeszcze będę długo do siebie dochodzić po sezonowej zabawie w Ekstralidze.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #3359
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Kurcze Michelsen poobijany! Na moje powinien odpuscic sobotni mecz i jechac do Leszna. W przeciwnym razie moze nie byc w dobrej formie na niedziele.
    Ja wiem że dla nas liga jest najważniejsza, ale nie liczmy na to że obcokrajowcy będą odpuszczali zakontraktowane spotkania w innych ligach po to by jechać w pełni sił dla Unii. Ja takiego zawodnika bym nie szanował.
    Podjął zobowiązanie wobec tamtego klubu, i jego kibiców również, i musi się z tego wywiązywać. W końcu w czym my jesteśmy lepsi od nich?

  35. Powrót do góry    #3360
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    A kto to jest Lindgren żeby miał zapewnione stałe miejsce w składzie?
    A kto to jest MELAS, żeby parafrazować słynne pytanie PaczPana?

  36. Powrót do góry    #3361
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Kurcze Michelsen poobijany! Na moje powinien odpuscic sobotni mecz i jechac do Leszna. W przeciwnym razie moze nie byc w dobrej formie na niedziele.
    Mikkel nie czuje się podobno tak źle, przecież w tym samym meczu zdążył jeszcze trójkę przywieźć. Ponadto teraz w radiu Igielski mówił, że z samego rana w niedzielę Mikkel będzie w Lesznie i już mają dla niego zaplanowane jakieś zabiegi regeneracyjne.

  37. Powrót do góry    #3362
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Panowie ..kurna jameryka ...siedze sobie w domku przed kompem słucham muzy ,klikam kup bilet na Unia -Ckm ...rach ciach ,esemesik jeden ,drugi zwrotny ....bach bilecik kupiony ....pełen szacun .

  38. Powrót do góry    #3363
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Takie pytanko:
    Dlaczego zdecydowano sie na sprzedaz programow na koronie stadionu, a nie np w alejce przed stadionem?
    Wzorem lat ubieglych fajnie bylo kupic program przed wejsciem na stadion. W ogrodku przy browarze poczytac, poanalizowac sklad itp.
    Osobne stoisko napewno usprawnia sprzedaz, ale niepotrzebnie kociol zrobi sie na gorze, zamiast w alejce przed.
    Wiem, ze mozna program zakupic w kasie, ale chyba nie po to byly specjalnie tworzone stoiska na koronie.
    Ja sobie ten program kupie i tak do poludnia gdy kolejek nie bedzie, ale pytam o ogolny sens stoisk na koronie z programami, a nie przed wejsciem na stadion.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 11-04-2014 o 16:05

  39. Powrót do góry    #3364
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Takie pytanko:
    Dlaczego zdecydowano sie na sprzedaz programow na koronie stadionu, a nie np w alejce przed stadionem?
    Wzorem lat ubieglych fajnie bylo kupic program przed wejsciem na stadion. W ogrodku przy browarze poczytac, poanalizowac sklad itp.
    Osobne stoisko napewno usprawnia sprzedaz, ale niepotrzebnie kociol zrobi sie na gorze, zamiast w alejce przed.
    Wiem, ze mozna program zakupic w kasie, ale chyba nie po to byly specjalnie tworzone stoiska na koronie.
    Ja sobie ten program kupie i tak do poludnia gdy kolejek nie bedzie, ale pytam o ogolny sens stoisk na koronie z programami, a nie przed wejsciem na stadion.
    Masz rację, ale zważ na to, że nie każdy przebywa w alejce przed meczem. Zgadzam się, że powinno być jak mówisz. Niemniej na koronie też powinna być taka możliwość. Zwłaszcza, że na sektory przy wieży wchodzi się od ul. Strzeleckiej. Jak ktoś idzie posiedzieć sobie przy piwku w alejce, to nie robi tego też na ostatnią chwilę i wtedy zapewne przy kasach są też mniejsze kolejki. Ja akurat widzę sens sprzedaży programów na koronie.

  40. Powrót do góry    #3365
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie takie pytanko odnośnie biletów przez internet będę tak zamawiał pierwszy raz więc tych którzy już to robili proszę o pomoc mam 3 pytania

    1 Jak zamówie np. 3 bilety to jakie dostane potwierdzenia ze zapłaciłem ?? będzie to jakiś kod w telefonie czy co??
    2 Jak ochrona sprawdza to zamówienie ?? odczytują z telefonu??
    3 działa to bez kłopotu ??

  41. Powrót do góry    #3366
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Panowie ..kurna jameryka ...siedze sobie w domku przed kompem słucham muzy ,klikam kup bilet na Unia -Ckm ...rach ciach ,esemesik jeden ,drugi zwrotny ....bach bilecik kupiony ....pełen szacun .
    No tu jest ok. ciekawe jak będzie dalej tj przy weryfikacji.

  42. Powrót do góry    #3367
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    http://1938.pl/index.php?option=com_...news&Itemid=16

    2 rzeczy przykuly moja uwage:

    "Bilety na mecz można nabyć także w sklepie klubowym w Galerii Leszno. Jeśli ktoś zechce kupić program zawodów, będzie mógł to uczynić na koronie stadionu."

    Tak to brzmi jakby programy byly TYLKO na koronie stadionu.

    "Kolejną zmianą jest też to, że dzieci oglądają mecze tylko na sektorze rodzinnym oraz na sektorze przeciwległa prosta. "

    Niewiem czy napawde TYLKO w tych sektorach czy ktos nadinterpretuje pewne zmiany. Kibic nie wejdzie z dzieckiem na sektor numerowany nawet jakby zaplacil za dziecko normalny bilet?

    zauwazyliscie ze na plakatach w miescie nie ma podanych cen biletow? Ale plus za to ze jest info o zakupie biletow online
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 11-04-2014 o 17:09

  43. Powrót do góry    #3368
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Bo to są naczynia połączone ....Brak infa o cenie biletu prawdopodobnie w zamyśle ma zachęcić jak najwięcej osób do zajrzenia na stronę klubową w zakładke on line i tam sprawdzając cenę kupić przy okazji bilet .

    Jeszcze pytanko .Czy na sektor rodzinny na bilet za 30 zł wchodzi osoba dorosła i trójka dzieci ???
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 11-04-2014 o 17:32

  44. Powrót do góry    #3369
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    http://1938.pl/index.php?option=com_...news&Itemid=16



    "Kolejną zmianą jest też to, że dzieci oglądają mecze tylko na sektorze rodzinnym oraz na sektorze przeciwległa prosta. "

    Niewiem czy napawde TYLKO w tych sektorach czy ktos nadinterpretuje pewne zmiany. Kibic nie wejdzie z dzieckiem na sektor numerowany nawet jakby zaplacil za dziecko normalny bilet?
    Mój młody ma karnet na sektor B, swoje miejsce, więc to nie jest tak, że tylko na rodzinny wejdziesz z dziećmi

  45. Powrót do góry    #3370
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mój młody ma karnet na sektor B, swoje miejsce, więc to nie jest tak, że tylko na rodzinny wejdziesz z dziećmi
    Chodzi zdaję się o to, że na sektory numerowane nie ma biletów dziecięcych, tylko szkolne.

  46. Powrót do góry    #3371
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Chodzi zdaję się o to, że na sektory numerowane nie ma biletów dziecięcych, tylko szkolne.
    A to już inna ,,para kaloszy''

  47. Powrót do góry    #3372
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Mam tez info, ze programy na ta chwile beda do kupienia tylko na koronie stadionu.
    Z tego plynie wnuosek, ze kupujac bilet w kasie, program kupisz na koronie. Bedziesz stal w dwoch kolejkach.

  48. Powrót do góry    #3373
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Mam tez info, ze programy na ta chwile beda do kupienia tylko na koronie stadionu.
    Z tego plynie wnuosek, ze kupujac bilet w kasie, program kupisz na koronie. Bedziesz stal w dwoch kolejkach.
    To by było dziwne rozwiązanie. Nie chce mi sie wierzyć żeby nie było można kupić programu razem z biletem w kasie.

  49. Powrót do góry    #3374
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Programy są do kupienia od dzisiaj w galerii.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi windykator za jego przydatny post!

    Scroll (11-04-2014)

  51. Powrót do góry    #3375
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Pytanko do tych co mają karnet.

    Czy sprawdzane są dane zgodne z kartą kibica? Chodzi o to, że ojciec dostał kartę od kumpla, który z różnych przyczyn na stadion chodzić nie będzie mógł. Pytanie czy na bramce będą sprawdzać jego dane z dowodu i czy patrzą na zdjęcie. A może da się przekierować kartę kibica na inną osobę? Z góry dzięki za info!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •