Strona 85 z 198 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,825 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3781
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Adams był wyjątkowym zawodnikiem drugiego takiego ze świeczką szukać. Zasłuzył sobie na ogromny szacunek kibiców zaliczył bardzo mało wpadek może kilka na grubo ponad sto występów w barwach Unii. Zadebiutował w 1996 roku kiedy jeździlismy w 2 lidze chyba w meczu w Gdańsku zrobił wtedy 0 pkt to była jego jedna z nielicznych wpadek. Nie wyobrażam sobie co Nicki musiałby zrobić aby w kwestii lojalności, solidności, jazdy fair play przeskoczyć Adamsa to niemożliwe. Adams przez swoje podejście może zbyt fair play (żadnego chamstwa na torze) nie zdobył nigdy tytułu MŚ choć vicemistrzem był. Adams to swojego rodzaju profesor żużla jak Hans Nielsen czy Greg Hancock. Dlatego porównywanie go z Nickim nie ma sensu.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    Martines (05-05-2014), olivka (05-05-2014)

  3. Powrót do góry    #3782
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Popieram w 100%. Na Falubaz Piotrek do składu za Zengiego i Kaczmarek na juniorkę. Moja propozycja:
    9. Pedersen
    10. Michelsen
    11. Piotr Pawlicki
    12. Baliński
    13. Przemek Pawlicki
    14. Kaczmarek
    "Matko Boska" mam nadzieje, że nasz sztab menagersko trenerski tego nie widzi, bo jeszcze wpadną na tak genialny pomysł. Kolego, jeżeli sie ma dziury w podstawowym składnie (Zengi, Mike i Balli) i ma się wymiatacza juniora jakim jest Piotrek. To kuźwa trzeba tego wymiatacza wstawić na numer juniorski, by mógł wchodzić z rezerwy zwykłej za te dziury w składzie. Tak jak to robiono z Dudkiem, Janowskim. Oni zawsze jechali z pozycji juniorskich, chociaż lepiej wypadali w meczach od seniorów.
    Uwierz mi, że Zengi na smoku prędzej zaskoczy niż Kaczmarek, on ma jeszcze czas, na obecną chwilę nie jest gwarantem choćby na jeden punktu.

    PS Jadąc takim składem, z góry skazujemy się na porażkę. Co za tym idzie w następnym meczu na smoku, max 4 tys kibiców.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    lemur6666 (05-05-2014)

  5. Powrót do góry    #3783
    Zbanowany
    Dołączył
    13-04-2014
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Adams był wyjątkowym zawodnikiem drugiego takiego ze świeczką szukać. Zasłuzył sobie na ogromny szacunek kibiców zaliczył bardzo mało wpadek może kilka na grubo ponad sto występów w barwach Unii. Zadebiutował w 1996 roku kiedy jeździlismy w 2 lidze chyba w meczu w Gdańsku zrobił wtedy 0 pkt to była jego jedna z nielicznych wpadek. Nie wyobrażam sobie co Nicki musiałby zrobić aby w kwestii lojalności, solidności, jazdy fair play przeskoczyć Adamsa to niemożliwe. Adams przez swoje podejście może zbyt fair play (żadnego chamstwa na torze) nie zdobył nigdy tytułu MŚ choć vicemistrzem był. Adams to swojego rodzaju profesor żużla jak Hans Nielsen czy Greg Hancock. Dlatego porównywanie go z Nickim nie ma sensu.
    Czy to przypadkiem nie Adams spowodował upadek Śwista w Wiener Neustadt? Moim zdaniem jednak Hancock jeździ bardziej fair.

  6. Powrót do góry    #3784
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Shogun90 Zobacz posta
    Czy to przypadkiem nie Adams spowodował upadek Śwista w Wiener Neustadt?
    Tak było: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...enskiego-walca
    Trudno jednak znaleźć zawodnika, którego w młodości brawura nigdy nie poniosła ...

  7. Powrót do góry    #3785
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Tak było: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40...enskiego-walca
    Trudno jednak znaleźć zawodnika, którego w młodości brawura nigdy nie poniosła ...
    http://youtu.be/2vALp3XDPfI

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Mildura (05-05-2014)

  9. Powrót do góry    #3786
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    czyli teraz ida argumenty na wiare ok luz, dodam jeszcze ze w sezonie 2008-2009 naliczylem Adamsowi jeszcze 10 takich spotkan takze w waznym meczu o zloto... nawet mi sie nie chce atakowac Adamsa. nie o to mi chodzilo. bo to nie ja poruszylem jego temat tylko Wasz kolega twierdzac ze byl taki zawodnik ktory nie schodzil ponizej 10 pkt i nie miewal wpadek... O_o luz panowie co do czystych liczb. uwierz mi mam wszystko ladnie rozpisane iii NP zjada Adamsa nie jestes tego pewien ale ja jestem poparte faktami bo dostep do takich danych jest. a tak btw jakby ktos mial mecze ligi szwedzkiej przed 2004 rokiem to z checia bym przegladnal
    Boze widzisz i nie grzmisz?
    W moim wpisie chodziło mi o to,ze dla Nas kibicow Unii wszelkie statystyki i liczby mozesz sobie w przypadku Adamsa odłozyc z spokojem na bok.Praktycznie to powinnismy sie obrazic,ze wogole smiesz ich dwoch porywnywac Mysle,ze wyrazam sie dosc jasno.

    Czesc wpisu o ilosci sezonow w poszczegolnych ligach,dodałem,zeby zobrazowac,ze przed twoim guru,jeszcze pare sezonow,wkroczenie w trudny wiek dla sportowca(schyłek kariery) i wtedy bedziemy ich porownywac.W sumie to skoro Leigh spedził w najwyzszej lidze 19 z 20 sezonow,a Nicki ma ich dopiero 12...
    Czujesz roznice?
    Adams w 2008 miał 37 lat,czyli dokladnie tyle ile teraz Nicki.Naliczyłes mu kilkanascie meczy pozniej dychy wlasnie od jego 37 urodzin.Wiem zaraz znajdziesz kolejnych kilkanascie przed 2008

    Jak masz jakies ciekawe liczby,statystyki,srednie biegopunktowe Dzika to wrzuc mi je na prv(tutaj,moze nie kazdego to interesowac).Z uwzglednieniem wszystkich sezonow oczywiscie,a nie wybranych np.od 2006.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #3787
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Robi - zrozum mnie dobrze, Adams nam pełno meczów wygrał wiktoriami w kluczowych momentach. Póki co Pedersen nie zrobił tego dla nas ani razu - a szczególnie we Wrocławiu miał wielką szansę. Z Gorzowa 11 pkt w 6 startach to też blado, szału nie robi.
    Do końca sezonu jest jeszcze daleko i szans do rehabilitacji nie zabraknie. Wystarczy, że uda się już w niedzielę z Falubazem. Oby tylko nie powtórzył się scenariusz z zeszłego roku, bo zaczną się zgrzyty.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  11. Powrót do góry    #3788
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Koledzy i Koleżanki po szalu!

    Aby uniknąć huśtawki nastrojów po każdym wygranym, przegranym czy zremisowanym meczu, musimy sobie jasno postawić zasadnicze pytanie i na nie odpowiedzieć sobie samemu: O co My jedziemy w tym roku?

    Na dzień dzisiejszy większość z nas kibiców realnie oceniających szanse stwierdza - i słusznie -, że z taką jazdą jaką po 3. kolejkach prezentujemy, to w PO nie będzie z nas co zbierać.

    Zgoda. Ja na dzień dzisiejszy również tak uważam.

    Ale, jesteśmy "tylko" i "aż" po 3. kolejkach...

    Proszę sobie przypomnieć, co mówiono o Stali G. po 2. kolejkach...

    Teraz już się obraz trochę zamazał.

    Toruń też miał łatwo wywieźć z nad morza 2 pkt.

    Zremisowaliśmy mecz we Wrocławiu, gdzie jeszcze polegnie moim zdaniem nie tylko Wybrzeże Gdańsk.

    Jak na razie dla mnie największym rozczarowaniem jest nie Damian czy Młody Dun, tylko Grzesiu z Zielonej.

    To jest bardzo miły i sympatyczny chłopak, ale do żużla się po prostu nie nadaje. I nie piszę tego, bo jest z ZG.

    Piotrek P. ma szanse być liderem Unii tak jak kiedyś Romek Jankowski i Leigh Adams. Od niego za 2 - 3 lata będzie trzeba zaczynać budować skład.

    Gorzej już ze starszym bratem. Ale póki co, ja go jeszcze "nie skreślam".

    Nicki jak to Nicki. Punkty będzie przywoził i wygra nam jeszcze nie jeden mecz. Bądźmy cierpliwi.

    Kenio najpierw niech wróci do zdrowia, a potem zobaczymy w jakiej będzie formie. Choć on po ostatnim hamowaniu nogami na Jancarzu, pokazał, że za Unię umierać nie zamierza

    Martwi Tobiasz. Choć w jego przypadku może być tylko lepiej.

    Trzeba się zatem cały czas bić o to 4.miejsce.

    W niedzielę gościmy Falubaz - Mistrza Polski, i - nie bójmy się tego napisać - zdecydowanego faworyta meczu z nami.

    Dlatego tym bardziej będę się rozkoszował tą niespodzianką i wynikiem 46:44 dla Jedynej

    Wszak, to jest SPORT!
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    darsen (05-05-2014)

  13. Powrót do góry    #3789
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Skończcie gadać głupoty. Dajcie Adamsowi (legendzie) spokój, bo mam duży niesmak wasz czytając.

    Przypomnę, że tydzień temu Zbugniew Jąder radio elka powiedział, że Mikael Michelsen nie nadaje się do ekstraligi. A gdyby nie dał się powieść Ogórkowi w 3 biegu byłoby 10 pkt.

    Ustawienie na falubaz to na dziś wróżenie z fusów, bo mamy 2,5 zawodników klasowych, Piotr (lider) i Nicki oraz 1/2 Przemek. Reszta zależy od której zawieje.

    9.Pedersen
    10.Baliński
    11.Zengota
    12.Michelsen
    13.Przemek
    14.Piotr
    15.Toffik

    1 i 3 para ma starać się wygrywać biegi a 2 para każdy remis biegowy to biedzie mega sukces.

    W tym roku awans do 1/4 będzie cudem, bo znowu mamy pecha w postaci kontuzji Bjerrego. Z perspektywy należy żałować, że nie zakontraktowano Kildemanda, a gość był do wzięcia w porównaniu do tego co jedzie za czapkę śliwek (3 silniki). Bo dziś z nim bylibyśmy w gronie faworytów ligi.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 05-05-2014 o 21:51

  14. Powrót do góry    #3790
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Robi - zrozum mnie dobrze, Adams nam pełno meczów wygrał wiktoriami w kluczowych momentach. Póki co Pedersen nie zrobił tego dla nas ani razu .
    ale z tego co wiem Nicki ma na to jeszcze 13 sezonow wiec o co Tobie chodzi? jak podalem liczby ktore pokazuja prawde to zaczyna sie szukanie "prawdy" gdzie indziej takie to Wasze forum sarkazm sarkazm ironia ironia nie bierzcie tego na powaznie co napisalem
    Adams to swojego rodzaju profesor żużla jak Hans Nielsen
    Wy sie na prawde nie znacie na tym zuzlu. choc mlody jestem to jakos ja ogladnalem kazdy zuzel jaki moglem sciagnac zobaczyc przegladnac i porownac Adamsa dzentelmena zuzla do chama jakim byl Hans dzieki czemu byl MS to ja juz nie mam pytan wiec chlopaki wyluzujcie moze co? jak ja slyszalem nazwisko Adams to mialem ciarki ze zawsze naszych zrobi w Rzeszowie jak juniorow i tylko temu zawdzieczamy braz w 99 bo go nie bylo...
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 06-05-2014 o 05:52

  15. Powrót do góry    #3791
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dokonania Adamsa nie podlegają żadnej dyskusji.Nikt w najbliższych latach nie zrobi dla naszego klubu tyle co on.
    Od kiedy będzie można kupować bilet na niedzielny mecz????

  16. Powrót do góry    #3792
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Skończcie gadać głupoty. Dajcie Adamsowi (legendzie) spokój, bo mam duży niesmak wasz czytając.

    Przypomnę, że tydzień temu Zbugniew Jąder radio elka powiedział, że Mikael Michelsen nie nadaje się do ekstraligi. A gdyby nie dał się powieść Ogórkowi w 3 biegu byłoby 10 pkt.

    Ustawienie na falubaz to na dziś wróżenie z fusów, bo mamy 2,5 zawodników klasowych, Piotr (lider) i Nicki oraz 1/2 Przemek. Reszta zależy od której zawieje.

    9.Pedersen
    10.Baliński
    11.Zengota
    12.Michelsen
    13.Przemek
    14.Piotr
    15.Toffik

    1 i 3 para ma starać się wygrywać biegi a 2 para każdy remis biegowy to biedzie mega sukces.

    W tym roku awans do 1/4 będzie cudem, bo znowu mamy pecha w postaci kontuzji Bjerrego. Z perspektywy należy żałować, że nie zakontraktowano Kildemanda, a gość był do wzięcia w porównaniu do tego co jedzie za czapkę śliwek (3 silniki). Bo dziś z nim bylibyśmy w gronie faworytów ligi.
    Nie zdziwię się jeśli nasz super sztab menadżersko-trenerski odpuścił temat Kildemanda po zeszłorocznym memoriale, gdzie Peter zajął 15 miejsce

  17. Powrót do góry    #3793
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Jak nie pkombinujemy z torem nie mamy z falubazem żadnych szans. Należy zrobić beton i to taki żeby się nawet z czego nie miało kurzyć.
    Wygrywać starty i liczyć na cud.
    UNSCARED

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Donpedini (06-05-2014)

  19. Powrót do góry    #3794
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Nie zdziwię się jeśli nasz super sztab menadżersko-trenerski odpuścił temat Kildemanda po zeszłorocznym memoriale, gdzie Peter zajął 15 miejsce
    Kildemand pewnie chciał gwarancji startów, a tego w Lesznie nikt nie mógł mu dać. Dochodził lider (padlo na Nickiego), i potrzebny był jescze ktoś do walki o miejsce w składzie z balińskim/Zengotą
    sytuacja identyczna jak z odejsciem Pavlica z Leszna

  20. Powrót do góry    #3795
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    Nicki we Wrocławiu

    w 1 przypadku wręcz mam wrażenie, że Jędrzejak sam sie prosi o kontakt.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 06-05-2014 o 13:36

  21. Powrót do góry    #3796
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta

    Nicki we Wrocławiu

    w 1 przypadku wręcz mam wrażenie, że Jędrzejak sam sie prosi o kontakt.
    Jedyne co miał zrobić Nicki to przytrzymać Janowskiego na krawężniku. Być może skończyło by się na 3:3.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  22. Powrót do góry    #3797
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Reprezentacja narodowa to była i obecna Unia Leszno
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43...tego-powolania
    Żużel i piwo to moje paliwo Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3798
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    A tymczasem wczoraj w Szwecji Zengota 6+2 a Michelsen 3+1... I bądź tu mądry.
    Wydaje się jednak, że z uwagi na dziwną niemoc Grzegorza w meczach z Falubazem oraz słabą postawę we Wrocławiu należałoby dać mu odpocząć w ten weekend...
    Co prawda w zeszłorocznym meczu w Lesznie przywiózł 8 punktów, ale de facto respekt budziło tylko zwycięstwo w parze z Przemkiem w biegu 13 nad Hampelem i Jabłońskim.

  24. Powrót do góry    #3799
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Boże widzisz i nie grzmisz. Jak widzę te wasze narzekania to odechciewa mi się kibicowania Unii, bo takich ma wspaniałych kibiców. Ile razy chłopaki muszą dać wam kopa w d... żebyście skończyli narzekać po każdym meczu przegranym lub nawet zremisowanym. Jak wygrają to wiadomości na kilka stron nie klepiecie, a ja wam mówię że falubazów zjedzą. Myślałem, że tutaj jest wyższy poziom niż na SF, ale widzę że to jest ten sam gnój tylko w pisany wyważonymi słowami.

  25. Powrót do góry    #3800
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Ja rozumiem, każdy może mieć słabszy dzień, każdy może przegrać, taki jest sport! Ale jak można miec tak w dupie swoich kibiców i nawet nie wyjść podziękować po meczu!!!!!!!!!!

    Nicki to dla mnie zwykły najemnik, postać która jeździ w kevlarze Unii i nic więcej. Na początku się łudziłem, że może pod naciskiem swojego fana w postaci prezesa Rusieckiego ten chłop się zmieni, ale się mocno pomyliłem!

    Ale nigdy przenigdy nie spodziewałbym się takiego olania przez pipowatego Zengotę. Wożenie się w barwach po mieście, tysiące autografów, słitaśny fanpage po co to wszystko? Zwykłe pozerstwo! Po blamażu w Gorzowie do Wrocławia w weekend majowy jedzie około 400 szala a on nawet na 3 minuty nie potrafi wyjść pokiwać! Niech spada do swojego magicznego Falubazu, z którego go pogonili jak się nie nadawał. ZERO SZACUNKU DLA TEGO PANA, ZERO!!!!!!!! Już wolę na przyszły rok Kościucha w składzie niż tego bojaźliwego szczura.

  26. Powrót do góry    #3801
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    [QUOTE
    Od 3 do 4 milionów złotych ma kosztować przebudowa terenu wokół stadionu żużlowego w Lesznie. Przy Smoczyku mają powstać m.in. aleja gwiazd żużla i mini tor żużlowy dla dzieci.
    Koncepcja rewitalizacji całego terenu okalającego stadion powstała przy okazji projektowania alei gwiazd żużla, która ma być w sąsiedztwie alejki prowadzącej z ulicy 17 Stycznia na stadion. Projektanci poszli jednak dalej i zaproponowali przebudowę całej okolicy stadionu. We wtorek przedstawili ją radnym z Komisji Kultury i Sportu.
    Plan zakłada nie tylko powstanie alei poświęconej utytułowanym zawodnikom, ale także inne inwestycje. W obecnym parku przy jednostce wojskowej miałby powstać mini tor żużlowy dla dzieci, wymieniona zostałaby nawierzchnia na dojeździe na stadion, zniknąć mają obecne ubikacje, a nowe mają być albo w kontenerach albo wbudowane w trybuny. Widownia ma stanąć przy torze speedrowerowym.
    Co ważne, dzięki przebudowie przy ul. 17 Stycznia ma powstać 100 nowych miejsc parkingowych oraz ścieżki piesza i rowerowa.
    Realizacja całej inwestycji, jak wyliczyli projektanci, może kosztować od 3 do 4 milionów złotych. To spora kwota. W dyskusji radni mówili o tym, że być może jest szansa na pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Tomkowiak proponował, aby podzielić zadanie na kilka etapów, na początek przebudowując teren przyległy do wojska i wjazd na stadion.
    - Etapami od kilku lat modernizujemy Park 1000-lecia i końca nie wiadać. Lepiej jest robić inwestycję w całości, tak jak na przykład skateplazę. Powstała w ciągu kilku miesięcy i jesteśmy w niej dumni - mówił radny PO Sławomir Mocek.
    Co będzie dalej z przedstawioną koncepcją zależeć będzie tylko od pieniędzy. Na pewno po modernizacji przy stadionie powstanie miejsce sportowe-rekreacyjne z prawdziwego zdarzenia - wizytówka miasta.

    [/QUOTE]


    http://leszno24.pl/Rewolucja_przed_stadionem,20064.html

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (07-05-2014)

  28. Powrót do góry    #3802
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiotrHa Zobacz posta
    A tymczasem wczoraj w Szwecji Zengota 6+2 a Michelsen 3+1... I bądź tu mądry.
    Wydaje się jednak, że z uwagi na dziwną niemoc Grzegorza w meczach z Falubazem [...] należałoby dać mu odpocząć w ten weekend...
    O to szczególnie chodzi. Jak chłop odszedł z Zielonej to zapomniał jak się na wrocławksiej jeździ. I w barwach włokniarza i rok temu był zawodnikiem na którego szczególnie liczono (jako grajka znającego ów tor) a z zielonej parę punktów tylko przywiózł.
    Rok temu na naszym stadionie, też nie był zawodnikiem który "wygrałby" mecz.
    Grzesiu daży falubaz nieodwzajemnioną, platoniczną miłością i w jakimkolwiek klubie by nie jechał, w meczach przeciwko falubazowi przywiezie zawsze zera.
    Ot, taki pokaz miłości.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    JODA (08-05-2014)

  30. Powrót do góry    #3803
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    O to szczególnie chodzi. Jak chłop odszedł z Zielonej to zapomniał jak się na wrocławksiej jeździ. I w barwach włokniarza i rok temu był zawodnikiem na którego szczególnie liczono (jako grajka znającego ów tor) a z zielonej parę punktów tylko przywiózł.
    Rok temu na naszym stadionie, też nie był zawodnikiem który "wygrałby" mecz.
    Grzesiu daży falubaz nieodwzajemnioną, platoniczną miłością i w jakimkolwiek klubie by nie jechał, w meczach przeciwko falubazowi przywiezie zawsze zera.
    Ot, taki pokaz miłości.
    Oj, mnie sie wydaj ze Wy go zdecydowanie przeceniacie i zbyt wiele oczekujecie. Grzesiu to zawodnik na 5-8 pkt w meczu i nic wiecej i oby tyle robil.
    Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Skończcie gadać głupoty. Dajcie Adamsowi (legendzie) spokój, bo mam duży niesmak wasz czytając.

    Przypomnę, że tydzień temu Zbugniew Jąder radio elka powiedział, że Mikael Michelsen nie nadaje się do ekstraligi. A gdyby nie dał się powieść Ogórkowi w 3 biegu byłoby 10 pkt.

    Ustawienie na falubaz to na dziś wróżenie z fusów, bo mamy 2,5 zawodników klasowych, Piotr (lider) i Nicki oraz 1/2 Przemek. Reszta zależy od której zawieje.

    9.Pedersen
    10.Baliński
    11.Zengota
    12.Michelsen
    13.Przemek
    14.Piotr
    15.Toffik

    1 i 3 para ma starać się wygrywać biegi a 2 para każdy remis biegowy to biedzie mega sukces.

    W tym roku awans do 1/4 będzie cudem, bo znowu mamy pecha w postaci kontuzji Bjerrego. Z perspektywy należy żałować, że nie zakontraktowano Kildemanda, a gość był do wzięcia w porównaniu do tego co jedzie za czapkę śliwek (3 silniki). Bo dziś z nim bylibyśmy w gronie faworytów ligi.
    Drogie ma te silniki skoro jeden kosztuje cwierc miliona zlotych.
    Co nie zmienia faktu, ze liczac koszt zawodnika do efektywnosci to Kildemand bez dwoch zdan jest w elidze najlepszy
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3804
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    [...]Podobnie też uważam, że przyjdzie nam zapłacić za już niemal 10 lat braku polityki prorodzinnej. Zaraz mnie zjedzą tu na forum, ale ja cały czas twierdzę, że zamiast sektora rodzinnego w najgorszym punkcie stadionu lepiej było pozwolić po dawnemu dzieciakom <7 wchodzić za free wszędzie z rodzicami. I się cieszyć, że w ogóle są. Dzisiaj wśród moich znajomych widzę coraz częściej, że pociechy w wieku 12-14 lat w ogóle nie chcą iść na mecz, bo jakaś kopana dla przykładu w tv. Zgroza.[/COLOR]
    Tak sobie wspominałem stare czasy, pierwsze mecze, lata 1997-2002.
    Najlepszą godziną na mecz była godzina.... 14-ta. Wróciło się z kościoła, zjadło obiad, w samochód i jazda na Unię. O 17-tej zpowrotem w domu i jeszcze sporo niedzieli zostało.
    Godziny rozpoczęcia meczu od 14 do 16-tej były najlepsze. Teraz mecz który jest na godzinę 19:30 kończy się około 21:30. Wyjazd ze stadionu i w domu człowiek jest o 22:30. To nie zachęca aby ciągnąć syna na mecz, kiedy rano trzeba nawijać do szkoły czy przedszkola.

    Dlatego tez, małych "knajdrów" (do ósmego roku zycia) latających za polewaczką pod ogrodzeniem już nie doświadczymy. Godzina wybitnie nie odpowiada.
    Ja w tym roku tylko na wybrzeżu będę. Ludzi mało będzie, godzina pewnie około 16-te,j więc małemu to pasuje.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Mildura (07-05-2014), santiagoUL (07-05-2014)

  33. Powrót do góry    #3805
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    O to szczególnie chodzi. Jak chłop odszedł z Zielonej to zapomniał jak się na wrocławksiej jeździ. I w barwach włokniarza i rok temu był zawodnikiem na którego szczególnie liczono (jako grajka znającego ów tor) a z zielonej parę punktów tylko przywiózł.
    Rok temu na naszym stadionie, też nie był zawodnikiem który "wygrałby" mecz.
    Grzesiu daży falubaz nieodwzajemnioną, platoniczną miłością i w jakimkolwiek klubie by nie jechał, w meczach przeciwko falubazowi przywiezie zawsze zera.
    Ot, taki pokaz miłości.
    Tylko ten tor został chyba troche przebudowany po jego odejściu.

  34. Powrót do góry    #3806
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Oj, mnie sie wydaj ze Wy go zdecydowanie przeceniacie i zbyt wiele oczekujecie. Grzesiu to zawodnik na 5-8 pkt w meczu i nic wiecej i oby tyle robil.
    Pozdrawiam
    Ale nikt nie wymaga od niego więcej niż 8 punktów. Rok temu był całkiem dobrym zawodnikiem, ale mecze z falubazem w ZG to zupełnie coś innego.
    Zdobycze punktowe Grzesia w meczu z falubazami w ZG :
    1. W meczu w ZG (12.05.2013) startował z jednyką, zdobył dwa zera
    2.W 2012 roku jako zawodnik Częstochowy w ZG (24.06.2012) zdobył 1 pkt

    Czy w zielonej przed meczem grożą mu śmiercią? Bo tam wybitnie nie umie jechac, gdzie był wieloletnim zawodnikiem zgrzeblarek.

    Jak chcłop powtórzy wynik sprzed roku (8 pkt) fochów nikt mieć nie będzie..
    Tylko wiadomo (tak jak to było w meczu ze spartą). Przed meczem remis wszyscy brali w ciemno, obecnie wynik nie powala.
    Więc jakby Grzesiu po dwóch okrążeniach w każdym biegu prowadził, a potem przywiózł w sumie owe 8 pkt to hurra optymizmu nie będzie.

  35. Powrót do góry    #3807
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    [QUOTE
    Od 3 do 4 milionów złotych ma kosztować przebudowa terenu wokół stadionu żużlowego w Lesznie. Przy Smoczyku mają powstać m.in. aleja gwiazd żużla i mini tor żużlowy dla dzieci.
    Koncepcja rewitalizacji całego terenu okalającego stadion powstała przy okazji projektowania alei gwiazd żużla, która ma być w sąsiedztwie alejki prowadzącej z ulicy 17 Stycznia na stadion. Projektanci poszli jednak dalej i zaproponowali przebudowę całej okolicy stadionu. We wtorek przedstawili ją radnym z Komisji Kultury i Sportu.
    Plan zakłada nie tylko powstanie alei poświęconej utytułowanym zawodnikom, ale także inne inwestycje. W obecnym parku przy jednostce wojskowej miałby powstać mini tor żużlowy dla dzieci, wymieniona zostałaby nawierzchnia na dojeździe na stadion, zniknąć mają obecne ubikacje, a nowe mają być albo w kontenerach albo wbudowane w trybuny. Widownia ma stanąć przy torze speedrowerowym.
    Co ważne, dzięki przebudowie przy ul. 17 Stycznia ma powstać 100 nowych miejsc parkingowych oraz ścieżki piesza i rowerowa.
    Realizacja całej inwestycji, jak wyliczyli projektanci, może kosztować od 3 do 4 milionów złotych. To spora kwota. W dyskusji radni mówili o tym, że być może jest szansa na pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Tomkowiak proponował, aby podzielić zadanie na kilka etapów, na początek przebudowując teren przyległy do wojska i wjazd na stadion.
    - Etapami od kilku lat modernizujemy Park 1000-lecia i końca nie wiadać. Lepiej jest robić inwestycję w całości, tak jak na przykład skateplazę. Powstała w ciągu kilku miesięcy i jesteśmy w niej dumni - mówił radny PO Sławomir Mocek.
    Co będzie dalej z przedstawioną koncepcją zależeć będzie tylko od pieniędzy. Na pewno po modernizacji przy stadionie powstanie miejsce sportowe-rekreacyjne z prawdziwego zdarzenia - wizytówka miasta.

    http://leszno24.pl/Rewolucja_przed_stadionem,20064.html[/QUOTE]




    i tenże incydent może spowodować "NOWE ROZDANIE"......3 mam kciuki pomysł przedni

  36. Powrót do góry    #3808
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Należy też jednak Grześkowi oddać, że w 2012 w Częstochowie dzięki jego ostremu atakowi na pozycję Dudka, Włókniarz wyrównał stan meczu przed ostatnim wyścigiem

    12. Grzegorz Zengota (3,1,0,3,2*) 9+1

  37. Powrót do góry    #3809
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Ja rozumiem, każdy może mieć słabszy dzień, każdy może przegrać, taki jest sport! Ale jak można miec tak w dupie swoich kibiców i nawet nie wyjść podziękować po meczu!!!!!!!!!!

    Nicki to dla mnie zwykły najemnik, postać która jeździ w kevlarze Unii i nic więcej. Na początku się łudziłem, że może pod naciskiem swojego fana w postaci prezesa Rusieckiego ten chłop się zmieni, ale się mocno pomyliłem!

    Ale nigdy przenigdy nie spodziewałbym się takiego olania przez pipowatego Zengotę. Wożenie się w barwach po mieście, tysiące autografów, słitaśny fanpage po co to wszystko? Zwykłe pozerstwo! Po blamażu w Gorzowie do Wrocławia w weekend majowy jedzie około 400 szala a on nawet na 3 minuty nie potrafi wyjść pokiwać! Niech spada do swojego magicznego Falubazu, z którego go pogonili jak się nie nadawał. ZERO SZACUNKU DLA TEGO PANA, ZERO!!!!!!!! Już wolę na przyszły rok Kościucha w składzie niż tego bojaźliwego szczura.


    Ja rozumiem twoje rozgorycznie ale nie jest kolega troszke niesprawiedliwy???? Zengi pojechał piach,chłopak sie zdołował moze własnie ze wzgledu na piach który pojechał nie chcial wyjsc......NIe chce jakos przesadnie usprawiedliwiac jego NIE wyjscia ale badzmy ludzmi

  38. Powrót do góry    #3810
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Dlatego tez, małych "knajdrów" (do ósmego roku zycia) latających za polewaczką pod ogrodzeniem już nie doświadczymy. Godzina wybitnie nie odpowiada.
    "Knajdrów" latających pod ogrodzenie już nie zobaczysz,bo takich maluch musiałby przedrzeć się przez bramkę przy której stoi dwóch ochroniarzy.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    JODA (08-05-2014)

  40. Powrót do góry    #3811
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Fogo Unia Leszno
    9. Nicki Pedersen
    10. Damian Baliński
    11. Przemysław Pawlicki
    12. Mikkel Michelsen
    13. Grzegorz Zengota
    14. Tobiasz Musielak

    Padłem, powstałem, spojrzałem jeszcze raz i znowu padłem. Zengi prowadzącym parę - tego nie grali chyba jeszcze w Unii. Jeżeli Grzegorz powtórzy występ z pierwszych dwóch spotkań, to leżymy i kwiczymy. A jedziemy przeciwko "jego" drużynie, to się chłop spali wyjeżdżając z parkingu do biegu. Wszystko w rękach juniorów, a Tobiasz póki co nie zachwyca. Pierwsza para przednia, pachnie gipsem w każdym biegu z ich udziałem. Czas zacząć się modlić o cud.

  41. Powrót do góry    #3812
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Fogo Unia Leszno
    9. Nicki Pedersen
    10. Damian Baliński
    11. Przemysław Pawlicki
    12. Mikkel Michelsen
    13. Grzegorz Zengota
    14. Tobiasz Musielak

    Padłem, powstałem, spojrzałem jeszcze raz i znowu padłem. Zengi prowadzącym parę - tego nie grali chyba jeszcze w Unii. Jeżeli Grzegorz powtórzy występ z pierwszych dwóch spotkań, to leżymy i kwiczymy. A jedziemy przeciwko "jego" drużynie, to się chłop spali wyjeżdżając z parkingu do biegu. Wszystko w rękach juniorów, a Tobiasz póki co nie zachwyca. Pierwsza para przednia, pachnie gipsem w każdym biegu z ich udziałem. Czas zacząć się modlić o cud.
    He, he. Jankes liczy pewnie, ze w pierwszym biegu Nicki z Balonem, wyeliminują dwóch konkurentów. A potem już będzie z górki, Zengi startuje dopiero w czwartym biegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3813
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Nie wiem jak ten skład pojedzie ale ja byłem zwolennikiem takiego ustawienia niech się Zengi wykaże bo jak nie to na Gdańsk pauza o ile Kenio bedzie zdrowy.

  43. Powrót do góry    #3814
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Super Duo pewnie liczy ze będący w Życiowej megaformie Piotruś będzie wygrywać biegi , tylko zapomnieli ze 3 biegi musi jechać Musielak

    Ps.Od wielu lat na każdy mecz chodziłem w grupie 5-6 osób , w Niedziele muszę iść sam kumple czekali z decyzja do ogłoszenia składu , dziś zobaczyli w składzie "lidera" Zengote i spasowali ... Grzesiu odejdz po sezonie i juz nigdy nie wracaj NIGDY!

  44. Powrót do góry    #3815
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Jankes liczy pewnie, ze w pierwszym biegu Nicki z Balonem, wyeliminują dwóch konkurentów. A potem już będzie z górki, Zengi startuje dopiero w czwartym biegu.

    I to jest słuszna koncepcja... praktycznie po 10 biegu zostanie Wam może jeden rajder...jak będą działać na zmianę to może po jednym "żółtku" złapią,...ale co wygrana to wygrana, chyba że Różowy rzuci "magię"....

  45. Powrót do góry    #3816
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja rozumiem twoje rozgorycznie ale nie jest kolega troszke niesprawiedliwy???? Zengi pojechał piach,chłopak sie zdołował moze własnie ze wzgledu na piach który pojechał nie chcial wyjsc......NIe chce jakos przesadnie usprawiedliwiac jego NIE wyjscia ale badzmy ludzmi
    Wiesz, Balonowi czy też innym zawodnikom kiedyś też zdarzały się (i wciąż się zdarzają, niestety ) bardzo słabe występy. Jakoś sobie nie przypominam aby olewali kibiców, szczególnie tych na wyjeździe, którzy całą niedziele poświęcają na kibicowanie. Może i jestem niesprawiedliwy, ale ja od tego meczu mam zero szacunku i tyle. Wejdź sobie na jego profil na Facebooku. Brak jakichkolwiek postów dotyczących meczu w Gorzowie i szczególnie Wrocławiu. Ale za to po wtorkowym meczu w Szwecji obszerna relacja z takimi informacjami jak warunki pogodowe i nawet kiedy przeprawa promowa Dla mnie to zwykły pozer, reprezentujący grupę żużlowców MODERN SPEEDWAY. Czyli trzeba wszystkich kochać, robić sobie wszędzie słit focie i dupie mięc słabsze występy. Ci ludzie dzięki nam. kibicom wiądą na prawdę dostatnie życie. Stać ich na podróże do USA i nie tylko, a nie stać ich na proste gesty dla ludzi, dla których kibicowanie to pasja związana z wyrzeczeniami i niemałymi wydatkami.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi santiagoUL za jego przydatny post!

    Kuba_88 (08-05-2014)

  47. Powrót do góry    #3817
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ustawienie ustawieniem. Przy dyspozycji kilku naszych zawodników i braku Bjerre nie ma dobrego ustawienia. No bo kogo byście chcieli mieć po 13? Damiana czy Mikkela? Moim zdaniem nie ma większej różnicy. Żadnemu z nich nie można przypisać minimalnej dyspozycji w tym pojedynku.

    Dla Zengiego, ale również dla Damiana to chyba ostatni dzwonek przed przerwą, bo któryś z nich po powrocie Bjerre będzie musiał się na nią udać. Mikkel w tej chwili jest o krok z przodu.

    Po meczu z Falubazem może się to jednak zmienić, nie ma co dyskutować, mecz prawdę powie.

    Na dzień dzisiejszy nie ma większych przesłanek, żeby sądzić, że Unia może ten mecz wygrać, ale będziemy walczyć.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    GoTrEk (08-05-2014)

  49. Powrót do góry    #3818
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Będzie przed meczem przedsprzedaz biletów???? Mamy czwartek a o tym nic nie słychac a potem ze wielkie kolejki przed kasami

  50. Powrót do góry    #3819
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Jankes liczy pewnie, ze w pierwszym biegu Nicki z Balonem, wyeliminują dwóch konkurentów. A potem już będzie z górki, Zengi startuje dopiero w czwartym biegu.
    Nie wiem jak będzie w pierwszym biegu, natomiast w biegu z Protasiewiczem nic nie będą musieli robić, jest duża szansa, że "wywrotas" sam się skasuje

  51. Powrót do góry    #3820
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Super Duo pewnie liczy ze będący w Życiowej megaformie Piotruś będzie wygrywać biegi , tylko zapomnieli ze 3 biegi musi jechać Musielak

    Ps.Od wielu lat na każdy mecz chodziłem w grupie 5-6 osób , w Niedziele muszę iść sam kumple czekali z decyzja do ogłoszenia składu , dziś zobaczyli w składzie "lidera" Zengote i spasowali ... Grzesiu odejdz po sezonie i juz nigdy nie wracaj NIGDY!

    Oj to kiepskich masz kolegów , chyba pikniki jacyś , mecz z Falubazem to święto ! CAŁY rok można na żużel nie chodzić ale na Falubaz trzeba iść ! Ciekawy jestem kogo Ci towi koledzy widzieli pod 13?? Może Baline? albo MIkelsena? myślę że Zengota to najlepsze rozwiązanie ! i wręcz jestem pewien że te 6-8 pkt zdobędzie ! nie wiem dlaczego go tak wszyscy skreślili ?, zgodzę się że apetyty były większe bo w sparingach jeździł kapitalnie , ale coś nie tak chyba z ciśnieniem u niego i na pewno mecz z Falubazem mu nie pomożę ....a może akurat wyzwoli w nim jakieś dodatkowe "w****ienie" i Zengi pokaże że sparingi to nie przypadek? nie wiem , ale jestem dziwnie spokojny że pojedzie całkiem dobrze !
    P.S namów jeszcze kolegów póki nie za późno ..nie jesteśmy faworytem będzie ******** ciężko ...też nastawienie mam takie że ,może być porażka ... ale wierzę w Unię i tli sie nadzieja na zwycięstwo , a pamietaj takie zwycięstwo w osłabieniu z odwiecznym rywalem smakuje kapitalnie ! tego się nie zapomina !

  52. Powrót do góry    #3821
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Będzie przed meczem przedsprzedaz biletów???? Mamy czwartek a o tym nic nie słychac a potem ze wielkie kolejki przed kasami
    Podbijam pytanie.Mamy czwartek a nie ma ani przedsprzedaży,ani cen biletów na mecz.

  53. Powrót do góry    #3822
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Podbijam pytanie.Mamy czwartek a nie ma ani przedsprzedaży,ani cen biletów na mecz.
    Przepraszam a karnetów zimą nie było? Zresztą możesz i dziś zakupić karnet.

  54. Powrót do góry    #3823
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Przepraszam a karnetów zimą nie było? Zresztą możesz i dziś zakupić karnet.
    A to już jest moja sprawa dlaczego nie mam karnetu.

  55. Powrót do góry    #3824
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Patrząc na prognozy pogodowe na niedziele i nasze osłabienie, można było zakombinować i odwołać ten mecz, tak jak to w zeszłym roku zrobiła Półtorakowa przed meczem Rzeszów- Leszno. Wówczas miała kontuzjowanego Pedersena, a na kila dni przed meczem prognozy pogodowe były nie ciekawe . Dworakowski zgodził się na odwołanie meczu, został on przełożony na 3 lub 4 tygodnie później, Pedersen wrócił do składu rzeszowskiego, a my jechaliśmy bez kontuzjowanych Lingrena Musielaka (pierwotnie był pełen skład).
    Zagrywka Marcie się udała, zważywszy na to, że w dniu meczu odwołanego w Rzeszowie nie padał deszcz, a nawet swieciło słńce.
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 08-05-2014 o 15:23

  56. Powrót do góry    #3825
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Patrząc na prognozy pogodowe na niedziele i nasze osłabienie, można było zakombinować i odwołać ten mecz, tak jak to w zeszłym roku zrobiła Półtorakowa przed meczem Rzeszów- Leszno. Wówczas miała kontuzjowanego Pedersena, a na kila dni przed meczem prognozy pogodowe były nie ciekawe . Dworakowski zgodził się na odwołanie meczu, został on przełożony na 3 lub 4 tygodnie później, Pedersen wrócił do składu rzeszowskiego, a my jechaliśmy bez kontuzjowanych Lingrena Musielaka.
    Zagrywka Marcie się udała, zważywszy na to, że w dniu meczu odwołanego w Rzeszowie nie padał deszcz, a nawet świeciło słńoce.
    Nie sądzisz chyba, że nasze kierownictwo ZNIŻY SIĘ DO POZIOMU tej pseudo działaczki !!! Jeszcze tylko tego brakuje.
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •