Strona 60 z 198 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nicki gotowy na treningi we Francji (koniec przyszłego tygodnia), potem Lonigo! Pic via Nicki's Twitter.1798824_10202267774228338_1419630837_n (1).jpg

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    GM model Flinstone ?

  3. Powrót do góry    #2658
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    "Pamiętam skąd pochodzę, gdzie się wychowałem i nauczyłem żużla - mówi Sławomir Kryjom. - Unia Leszno zawsze będzie dla mnie najważniejszym klubem. Menedżer Unibaxu otwarcie przyznaje, że łączy go silna więź z rodzinnym miastem."

    Albo się naćpał, albo szykuje sobie grunt na powrót

  4. Powrót do góry    #2659
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    czy słuchał ktoś z Was wczorajszego magazynu żużlowego? Co Skóra mówił na temat Leigh?

  5. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,232
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    czy słuchał ktoś z Was wczorajszego magazynu żużlowego? Co Skóra mówił na temat Leigh?
    - Adams wypytywał mnie o dosłownie każdy zakątek Leszna - mówi Adam Skórnicki, który kilka ostatnich tygodni spędził w Australii. Legendarny żużlowiec Unii nadal porusza się na wózku inwalidzkim. Jak relacjonuje Skórnicki, Adams bardzo chce przyjechać do Leszna, ale w jego stanie podróż samolotem byłaby bardzo kłopotliwa.

    Adam Skórnicki podczas swoich australijskich wojaży miał okazję spotykać się z Leigh Adamsem. Panowie po raz pierwszy zetknęli się ze sobą podczas jednego z turniejów o mistrzostwo kraju. - Powiem szczerze, że byłem bardzo zdenerwowany przed tym spotkaniem - relacjonuje Adam Skórnicki. - Wiele lat spędziłem z nim na torze i bardzo przeżyłem jego tragiczny wypadek. Kiedy nasze spojrzenia spotkały się, zobaczyłem jednak ten sam wyraz twarzy, do jakiego byłem przyzwyczajony. Całe napięcie wtedy ze mnie zeszło. Rozmawialiśmy przez chwilę, po czym Leigh zaprosił mnie do siebie, do Mildury.

    Wychowanek Unii Leszno często odwiedzał Adamsa w jego rodzinnym mieście. - Muszę powiedzieć, że z jego psychiką jest bardzo dobrze. Podobnie oceniają sytuację rodzice Adamsa, z którymi miałem okazję rozmawiać. Po swoim wypadku Leigh długo leżał, zanim została mu udzielona jakakolwiek pomoc. Jego organizm był bardzo odwodniony. Te zdarzenia nie zmieniły jednak jego usposobienia - opowiada Adam Skórnicki. - Nadal jest to osoba bardzo pogodna i pomocna. Mogłem się o tym przekonać, bo przegadaliśmy wiele godzin.
    Sytuacja zdrowotna Leigh Adamsa jest nadal bardzo trudna. Były zawodnik Unii Leszno ma sparaliżowane kończyny. - Kiedy przebywał w klinice w Stanach Zjednoczonych, miał okazję ćwiczyć systematycznie, kilka razy dziennie. Pracował wtedy w grupie osób, które doznały podobnych urazów. Teraz też musi wkładać wiele pracy w to, żeby jego dzień wyglądał normalnie. To jest bardzo męczące, ale mimo to Leigh jest nadal silny psychicznie.

    Były zawodnik leszczyńskich Byków porusza się na wózku inwalidzkim.Intensywna rehabilitacja przyniosła jednak pozytywne efekty. - Miło było zobaczyć jak chwali się wypracowanymi postępami - opowiada Adam Skórnicki. - Leigh może stać na lewej nodze, czy przemieścić się z wózka na fotel. Pływa też w basenie. Mimo wszystko bardzo cierpi. Ból jaki odczuwają osoby przykute do wózka, jest nie do pisania. Cały czas trzeba łykać tabletki przeciwbólowe. To jest męczarnia. Prawa noga Adamsa jest - jak on sam twierdzi - tylko po to, żeby go bolała. Czasami było smutno, ale widać, że mimo wszystko on się nie załamuje swoją sytuacją.

    Australijczyk przez piętnaście sezonów bronił barw Byków. Wiele pytań, które kierował do Adama Skórnickiego dotyczyły właśnie Leszna. - Interesowały go sprawy związane z miastem klubem i ludźmi, których tu poznał. Jego pytania były tak szczegółowe, że nie na wszystkie potrafiłem odpowiedzieć - opowiada "Skóra". - Interesowało go nawet to, jak Leszno się rozbudowuje. Pytał o praktycznie każdą część miasta. Było widać, że niesamowicie zapamiętał Leszno. Kiedy wyjeżdżałem od Leigh przyjechał jeden z jego znajomych. Adams przedstawił mnie mówiąc, że pochodzę z tego samego miasta co on. Było bardzo miło widzieć i słyszeć jak ważne miejsce w jego sercu zajmują nasze strony. Leigh bardzo chciałby przyjechać do Leszna, ale wszystko zależy od stanu jego zdrowia. Na razie kwestia lotu samolotem jest bardzo skomplikowana w kontekście jego wszystkich potrzeb fizjologicznych. On wierzy, że kiedyś do nas przyjedzie, ale jednocześnie jest w tym wszystkim dosyć sceptyczny.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Megan (18-02-2014), Mildura (19-02-2014), ania15 (18-02-2014), olivka (18-02-2014)

  7. Powrót do góry    #2661
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Kurde jednak uzależnienie od sportu i adrenaliny robi swoje...
    Leigh Adams, Schumacher, inni.
    Oni nie mogli sobie po końcu kariery spocząć "na dupie".

    Ogromnie szkoda mi Adamsa.
    Oby z czasem mógł odwiedzić Polskę i Leszno.

  8. Powrót do góry    #2662
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Ktoś miły się podzieli tym co piszą na Elce o stanie naszego toru?

  9. Powrót do góry    #2663
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Ktoś miły się podzieli tym co piszą na Elce o stanie naszego toru?
    Na życzenie;
    Trwają już prace związane z przygotowaniem do jazdy toru na Stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zdaniem trenera Romana Jankowskiego niewiele brakuje do tego, żeby mogli pojawić się na nim żużlowcy. Pogoda w ciągu najbliższych dni będzie sprzyjała osuszaniu toru.

    Od kilku dni w Lesznie panuje wiosenna aura. Czasu nie marnuje zatem sztab szkoleniowy Fogo Unii Leszno, który przygotowuje nawierzchnię toru do pierwszych treningów. - Zabraliśmy się już za osuszanie nawierzchni, od poniedziałku będziemy zakładali dmuchane bandy - mówi Roman Jankowski, trener biało-niebieskich. - Tor wymaga tylko drobnej kosmetyki, żeby można było trenować. Myślę, że jeden dzień i nawierzchnia byłaby gotowa do jazdy. Tradycyjnie już wolniej schnie nawierzchnia na prostej startowej. Jest to spowodowane tym, że przez większość dnia pada na nią cień z wieżyczki sędziowskiej. Tor musi tam dostać jak najwięcej powietrza, żeby mógł odparowywać - dodaje

    Mimo sprzyjającej pogody w Lesznie żużlowcy Fogo Unii swoje pierwsze jazdy na żużlowym owalu zaliczą w Lonigo na początku marca. Tor na Stadionie Alfreda Smoczyka będzie musiał przejść weryfikację techniczną. Pierwsze treningi na swoim obiekcie Byki przeprowadzą po powrocie z Włoch.

  10. Powrót do góry    #2664
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Na życzenie;
    Trwają już prace związane z przygotowaniem do jazdy toru na Stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie. Zdaniem trenera Romana Jankowskiego niewiele brakuje do tego, żeby mogli pojawić się na nim żużlowcy. Pogoda w ciągu najbliższych dni będzie sprzyjała osuszaniu toru.

    Od kilku dni w Lesznie panuje wiosenna aura. Czasu nie marnuje zatem sztab szkoleniowy Fogo Unii Leszno, który przygotowuje nawierzchnię toru do pierwszych treningów. - Zabraliśmy się już za osuszanie nawierzchni, od poniedziałku będziemy zakładali dmuchane bandy - mówi Roman Jankowski, trener biało-niebieskich. - Tor wymaga tylko drobnej kosmetyki, żeby można było trenować. Myślę, że jeden dzień i nawierzchnia byłaby gotowa do jazdy. Tradycyjnie już wolniej schnie nawierzchnia na prostej startowej. Jest to spowodowane tym, że przez większość dnia pada na nią cień z wieżyczki sędziowskiej. Tor musi tam dostać jak najwięcej powietrza, żeby mógł odparowywać - dodaje

    Mimo sprzyjającej pogody w Lesznie żużlowcy Fogo Unii swoje pierwsze jazdy na żużlowym owalu zaliczą w Lonigo na początku marca. Tor na Stadionie Alfreda Smoczyka będzie musiał przejść weryfikację techniczną. Pierwsze treningi na swoim obiekcie Byki przeprowadzą po powrocie z Włoch.
    Wielkie dzięki! Nie wiem w sumie na co liczyłem po tym artykule, bo nic nowego nie napisali.

  11. Powrót do góry    #2665
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nicki od dziś trenuje na torze we Francji, VIDEO: http://bit.ly/1l614OX

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi morrisdoe za jego przydatny post!

    Jasinek (23-02-2014)

  13. Powrót do góry    #2666
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Hej wszystkim. Mam pytanie. Czy drużyna trenuje na swoim torze jeszcze w dniu meczu? Mam na myśli mecz 4 maja z Wrockiem.

    Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk

  14. Powrót do góry    #2667
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2012
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Smoczyk i stan nawierzchni toru - foty z dziś, 23.02.2014



    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez morrisdoe ; 24-02-2014 o 06:37

  15. Powrót do góry    #2668
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Pierwszy trening na smoku 3 marca!!!

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Witam a kiedy pierwszy sparing .bo podobno plan ulegl zmianie

  17. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dobrze, że liga ruszy dopiero w połowie kwietnia. Może do tego czasu Musielak będzie już mógł normalnie jeździć.

  18. Powrót do góry    #2671
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi regres za jego przydatny post!

    kapitan bomba (24-02-2014), kingpin (24-02-2014)

  20. Powrót do góry    #2672
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    czarny kewlar czyli jakiś zabłąkany falubaz raczej..

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    GoTrEk (24-02-2014)

  22. Powrót do góry    #2673
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pawlicki team
    Daty sparingu się nie zmieniły jedynie zamienili gospodarzy pierwszych sparingów z Gnieznem, czyli 15 mecz w Lesznie a w niedziele w Gnieźnie. Pech chce że już w pracy wolne załatwiłem na 16 a teraz zmieniają na 15 Wiadomo co jest ze Sławkiem Musielakiem? Podobno w Rawiczu się nie pokazuje, czyżby koniec kariery?

  23. Powrót do góry    #2674
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Wie ktos co z tymi karnetami na raty?Ucichło cos w tym temacie.

  24. Powrót do góry    #2675
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Wie ktos co z tymi karnetami na raty?Ucichło cos w tym temacie.
    Wszystko tak jak na filmiki

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...AQ-infografika

  25. Powrót do góry    #2676
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie mam ochoty ani na magie,ani na wypady do cyrku,poki co jestem zainteresowany zuzlem

  26. Powrót do góry    #2677
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Prosił bym o wklejenie z elki, artykułu o Kołodzieju (do tych co maja aktywne konto sportowe)

  27. Powrót do góry    #2678
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Janusz Kołodziej w latach 2010-2011 reprezentował barwy leszczyńskich Byków. W rozmowie z nami przyznał, że pragnie wrócić do Leszna. - To co robią dla mnie kibice, nie pozwala mi zapomnieć o leszczyńskim klubie - powiedział.


    Wychowanek Unii Tarnów zajął czwarte miejsce w gronie najpopularniejszych żużlowców ubiegłego roku w Plebiscycie Tygodnika Żużlowego. - Cieszę się z zajęcia miejsca w pierwszej dziesiątce, ale jeszcze większą satysfakcję daje mi wyróżnienie za najbardziej widowiskową jazdę - mówił Janusz Kołodziej. - Od najmłodszych lat marzyłem o tym, żeby być postrzeganym jako zawodnik, którego jazda dostarcza wielu emocji. Życzyłbym sobie, żeby takie wyróżnienie przyznawano mi do końca kariery.

    Dla Janusza Kołodzieja udział w imprezie Tygodnika Żużlowego był dużym przeżyciem. Wychowanek tarnowskiej Unii bardzo ciepło wspomina lata 2010-2011, kiedy reprezentował Byki. - Wracam do Leszna z wielkim sentymentem. Trudno mi o tym mówić, bo wiadomo, że obecnie jeżdżę w Tarnowie - mówi Janusz Kołodziej. - Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w Unii Leszno. Mam nadzieję, że w przyszłości będę jeszcze mógł wystartować z Bykiem na plastronie. Nie ukrywam, że takie jest moje nastawienie. To co przeżyłem w Lesznie wstrząsnęło moim życiem i nigdy tego nie zapomnę. Obecnie jeżdżę jednak w Unii Tarnów i muszę w 100 procentach oddawać się tej drużynie. To czego nauczyłem się w Lesznie, co tu zobaczyłem i czego doświadczyłem to coś niesamowitego. To co do dziś robią dla mnie kibice Byków nie pozwala mi zapomnieć o leszczyńskim klubie. Mówię to prosto z serca - dodał.

    W 2010 roku Janusz Kołodziej będąc zawodnikiem Unii Leszno zaliczył najbardziej udany sezon w swojej żużlowej karierze. Zarówno indywidualnie jak i z drużyną zdobywał złote medale mistrzostw Polski. Zjawiskowo prezentował się zwłaszcza w meczach rozgrywanych na Stadionie im. Alfreda Smoczyka, gdzie dwukrotnie bił rekord toru. W spotkaniach ligowych był skuteczniejszy zarówno od Leigh Adamsa jak i Jarosława Hampela.

    EDIT: http://info.ksul.pl/artykul/1407 - Tobi wraca!!
    Ostatnio edytowane przez Filipek ; 25-02-2014 o 16:37

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Filipek za jego przydatny post!

    damianos81 (25-02-2014)

  29. Powrót do góry    #2679
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    wersja audio z Jankiem

    http://www32.zippyshare.com/v/78178698/file.html

    jak ktoś chce sobie posłuchac


    edit:
    żołnierz to nie sensacja tylko spokojna rozmowa z Koldim może zrobi sie tu jakis szum w tym naszym wątku bo o nie ma o czym pisac do pierwszego treningu
    Ostatnio edytowane przez robbertinho ; 25-02-2014 o 17:20

  30. Powrót do góry    #2680
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Nie róbcie sensacji. Chłopak to mówi być może po drinku, po "50" przywitaniach w finezji... z fanami jedynej, więc spokojnie. A Kim jest Janusz dla fanów Unii Leszno to wszyscy wiedzą, Jednym Królem Smoka.

  31. Powrót do góry    #2681
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Wie ktoś, czy trening 3 marca będzie otwarty dla kibiców?

  32. Powrót do góry    #2682
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Wie ktoś, czy trening 3 marca będzie otwarty dla kibiców?
    Nie widzę powodów dla których nie miałby być. W zeszłym roku były małe jaja z tym związane, bo kończona była instalacja monitoringu i stadion był formalnie placem budowy i w razie jakiegoś wypadku (kibica) klub miałby nie lada problemy.

  33. Powrót do góry    #2683
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Nie widzę powodów dla których nie miałby być. W zeszłym roku były małe jaja z tym związane, bo kończona była instalacja monitoringu i stadion był formalnie placem budowy i w razie jakiegoś wypadku (kibica) klub miałby nie lada problemy.
    Dzięki za odpowiedź

  34. Powrót do góry    #2684
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Wie ktoś, czy trening 3 marca będzie otwarty dla kibiców?
    Pierwszy trening na torze zaplanowano na 4 MARCA I będzie dostępny dla kibiców. Nie wiadomo tylko , o której godzinie.
    Pozdrawiam
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2685
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Skąd takie wiadomości że 4, a nie 3 marca?

  36. Powrót do góry    #2686
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Skąd takie wiadomości że 4, a nie 3 marca?
    "Jeśli nic się nie zmieni, a pogoda będzie nadal tak łaskawa, to pierwsze jazdy planowane są na wtorek. Mają w nich wziąć udział krajowi zawodnicy "Byków", a także Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre."

    Z tego co pamietam to gdzies bylo napisane ze 3 przybeda zawodnicy. Jakies spotkanko ze sponsorami, moze kibicami. Dzien pozniej - 4 marca trening
    Edit:
    www.sportowefakty.pl/zuzel/420145/fogo-unia-szybsza-niz-rywale-4-marca-pierwszy-trening-w-lesznie
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 26-02-2014 o 16:06

  37. Powrót do góry    #2687
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    "Jeśli nic się nie zmieni, a pogoda będzie nadal tak łaskawa, to pierwsze jazdy planowane są na wtorek. Mają w nich wziąć udział krajowi zawodnicy "Byków", a także Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre."

    Z tego co pamietam to gdzies bylo napisane ze 3 przybeda zawodnicy. Jakies spotkanko ze sponsorami, moze kibicami. Dzien pozniej - 4 marca trening
    Edit:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...ning-w-lesznie
    Mój błąd, bije się w piersi. Cały czas byłem przekonany że 4 to środa, a nie wtorek...

  38. Powrót do góry    #2688
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Tak Rzeszów odpłaca się Rafałowi, za grę aktorską w Lesznie
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...ign=newswidget

  39. Powrót do góry    #2689
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    https://twitter.com/nickipedersenDK

    Na Twitterze Nicolas zaprezentował nowe kaski z logiem nowego sponsora z Leszna.

    Duński Dzik będzie sponsorowany przez "Duńskie Świnie".

    http://www.farm2farm.pl/
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 27-02-2014 o 23:08

  40. Powrót do góry    #2690
    Użytkownik Awatar Patrol91
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 84 w 7 postach
    "We wtorek żużlowcy FOGO Unii Leszno odbędą pierwszy trening na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Obecni mają być prawie wszyscy zawodnicy leszczyńskich Byków. Nad przygotowaniem nawierzchni leszczyńskiego toru czuwają Roman Jankowski i Paweł Jąder. Wtorkowy trening prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 14:00."


    http://info.ksul.pl/artykul/1411

  41. Powrót do góry    #2691
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...nii-od-7-marca

    Tymczasem Znów opóźnienie z kartami kibica!!! Do Memoriału faktycznie jest trochę czasu ale już 15-go marca mamy sparing. Czy posiadacze karnetów bez KARTY KIBICA będą zmuszeni zapłacić za te sparingi??? Skoro klub chwali się dużą sprzedażą karnetów to nie sądzę, że wszyscy zdążą wyrobić KARTY do tego czasu. Pytanie, czy KLUB ma jakieś rozwiązanie tego problemu??
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2692
    Początkujący Awatar beniu31
    Dołączył
    16-12-2012
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Czy karty kibica będzie również mozna odebrać np. w galeri Leszno?.Czy tylko w siedzibie klubu.

  43. Powrót do góry    #2693
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez ania15 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/42...nii-od-7-marca

    Tymczasem Znów opóźnienie z kartami kibica!!! Do Memoriału faktycznie jest trochę czasu ale już 15-go marca mamy sparing. Czy posiadacze karnetów bez KARTY KIBICA będą zmuszeni zapłacić za te sparingi??? Skoro klub chwali się dużą sprzedażą karnetów to nie sądzę, że wszyscy zdążą wyrobić KARTY do tego czasu. Pytanie, czy KLUB ma jakieś rozwiązanie tego problemu??
    Przecież karnet upoważnia do wejścia (kod), więc nie widzę problemu.

  44. Powrót do góry    #2694
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Zastanawiam się ile tak naprawdę "więcej" zostało sprzedanych tych karnetów?. Niby klub się chwali, że więcej, tylko dlaczego nie powiedzą ile ? W ubiegłym roku było ich zaledwie 1200 (o ile sie nie mylę). To " więcej" jest zapewne o kilka-set. Nie sądzę by było ich 2000 , klub by się pochwalił taką liczbą (to i tak mało porównując do innych). Niby progres, ale czy aż taki duży ? Nie wydaje mi się, zważywszy na wzmocnienie składu i miejsca numerowane. Chyba że moje przypuszczenia sa błędne i karnetów jest sprzedane grubo ponad 2 tysie.

  45. Powrót do góry    #2695
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach

  46. Powrót do góry    #2696
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Dobrze, że Janusz zawita na Smoka, emocje gwarantowane. Oby w nadchodzącym memoriale było tyle emocji co w roku ubiegłym.
    Poniżej przypomnienie akcji Kołodzieja z roku ubiegłego:

    http://www.youtube.com/watch?v=VW8xXG_ktI4
    http://www.youtube.com/watch?v=Y_lOPuutVmA
    http://www.youtube.com/watch?v=adE_FZPIxgQ
    http://www.youtube.com/watch?v=HG-rJ_KOmPo
    http://www.youtube.com/watch?v=2G5KkShjKHk

  47. Powrót do góry    #2697
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Piątek ładna pogoda, sobota i niedziela jeszcze lepsze, jutro też zapowiada się ładnie, a od wtorku deszcz... Nad czym jeszcze się w klubie zastanawiają? Jutro przyjeżdża jakiś granatowomarynarkowiec tor zatwierdzać?
    http://new.meteo.pl/um/php/meteorogr...ype=0u&id=2405

  48. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Piątek ładna pogoda, sobota i niedziela jeszcze lepsze, jutro też zapowiada się ładnie, a od wtorku deszcz... Nad czym jeszcze się w klubie zastanawiają? Jutro przyjeżdża jakiś granatowomarynarkowiec tor zatwierdzać?
    http://new.meteo.pl/um/php/meteorogr...ype=0u&id=2405
    Nie Marudź tylko wybierz sie na spacer z rodzinką skoro taka piękna pogoda


    https://www.youtube.com/watch?v=31CpXuofFgc Smoczyk z lotu ptaka
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2699
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nie Marudź tylko wybierz sie na spacer z rodzinką skoro taka piękna pogoda


    https://www.youtube.com/watch?v=31CpXuofFgc Smoczyk z lotu ptaka
    Ale czy nie byłoby fajnie wybrać się na spacer na Smoka i posłuchać wytęsknionych dźwięków?

  50. Powrót do góry    #2700
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Ale czy nie byłoby fajnie wybrać się na spacer na Smoka i posłuchać wytęsknionych dźwięków?
    Może Jankes i Jąder nie wiedzą, że licencja toru zgodnie z Regulaminem jest ważna do 30.03?))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •