Strona 187 z 198 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,371 do 8,415 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8371
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mariano szkoda, że nie wymieniłeś jeszcze Kaliny i Ralisa. Ich przecież też nikt nie znał


    Jeśli naprawdę uważasz, że Jason, czy Scoti u Nas się wybili i stali się gwiazdami, to jeszcze mała prośba.

    Ostatnia


    Napisz mi, kto nam podkupił te perły Nasze i jaką rolę, już w tych nowych drużynach odgrywali.......




    Ze względu na dużą sympatię do Ciebie, nie kontynuuję dalej tematu, bo zapędzisz się w taki czarny róg, że nawet siostra Cię z niego nie wyciągnie bystrzaku


    ciao
    tych "perel ' nam nikt nie podkupil .. odeszli bo taki byl regulamin i nie miescicli sie w ksm.. i nie mieli problemow z znalezieniem pracy w ekstralidze po sezonie w lesznie. a greg jest 3 mistrezm swiata...

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Jaro i koleda?
    Moze mi ktos przypomniec na ktorych spotaniach z kibicami bywal Hampel?

    Przed tym sezonem zaangazowanie Nickiego w spotkania byly wieksze niz Jaroslawa przez ostatnie 6 lat
    w gostyniu!!!!!
    pyra

  2. Powrót do góry    #8372
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Noski wypluj te słowa, bo na samą myśl...

    Elgato i skąd Ty chłopie masz te rewelacje?

    Generalnie nie ma się czym podniecać, bo na dzisiaj tak, jak napisał wełna nie ma nic pewnego. Zawodnicy sondują rynek, tylko w jednym celu i rozmowa wygląda tak...


    Zawodnik X- jestem zainteresowany jazda u was...

    Prezes- super! KSUL także! Ile chcesz?

    Zawodnik X- tyle i tyle

    Prezes- ale wiesz liga tnie koszty

    Zawodnik X- Tak? A na południu i w Disneylandzie dają tyle

    I tak dali i tak dali, jak to były bos powiada

    I tak zabawa trwa parę tygodni do 1 listopada. Zawodnicy dostają swoje i jadą na My natomiast zajmujemy się odśnieżaniem, jak już karty są poukładane (zeszłoroczna sytuacja z Pedersenem, gdzie po fakcie "ktoś" zapytał, co kibice o nim sądzą)

    Martwi mnie jedno...temat (plotki) Walaska, bo tego Pana nie zniosę...

    TYLKO UNIA!
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 15-10-2014 o 23:11

  3. Powrót do góry    #8373
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    THJ ma u siebie w zespole Korolewa a z nim po drodze Adasiowi

  4. Powrót do góry    #8374
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez majac Zobacz posta
    THJ ma u siebie w zespole Korolewa a z nim po drodze Adasiowi
    W Lesznie będzie THJ i Emil S. za Zengote o Bjerre - tak mówią w Toruniu

  5. Powrót do góry    #8375
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    W Lesznie będzie THJ i Emil S. za Zengote o Bjerre - tak mówią w Toruniu
    1.Pedersen
    2.Jonasson
    3.Przemek
    4.Toffik
    5.Emil/Hampel
    6.Piotr
    7.Smyk/Kubera

    Myślę, że na PO powinno starczyć. Ale chyba będzie jednak za drogo jak na Leszno. Emil na dziś raczej droższy niż Hampel. Na dobrą stronę Jonasson jak i Toffik mogą być prowadzącymi parę. Zastanawiam się tylko czy warto brać Jonassona (choć Leszno mu służy) jak będzie w SGP. Jak wiemy cykl to zmęczenie i szansa na dzwony.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 16-10-2014 o 07:40

  6. Powrót do góry    #8376
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    1.Pedersen
    2.Jonasson
    3.Przemek
    4.Toffik
    5.Emil/Hampel
    6.Piotr
    7.Smyk/Kubera

    Myślę, że na PO powinno starczyć. Ale chyba będzie jednak za drogo jak na Leszno. Emil na dziś raczej droższy niż Hampel. Na dobrą stronę Jonasson jak i Toffik mogą być prowadzącymi parę. Zastanawiam się tylko czy warto brać Jonassona (choć Leszno mu służy) jak będzie w SGP. Jak wiemy cykl to zmęczenie i szansa na dzwony.
    Mi taki skład pasuje Jeszcze kogoś za Dzika ze wścieklizną, którego starano się leczyć i jazda ! byle bez parówy! I będzie CZYSTY skład, na który nie będzie wymówek,ze nie chodzę bo ten nie pasuje i takie tam.

  7. Powrót do góry    #8377
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Na to drodzy forumowicze Hampelka mamy " raczej" z glowy.....patrz ES

  8. Powrót do góry    #8378
    Początkujący Awatar Lucson
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    62
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje espeedway JH jest skazany na Falubaz.... co niektórym troszkę ulży szkoda tylko zawodnika(ogólnie) który w przeszłości bronił naszych barw... bo nie wątpliwie ten klimat mu nie służy i troszkę widać że się "dusi" w FZG.

  9. Powrót do góry    #8379
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    [B]
    Elgato i skąd Ty chłopie masz te rewelacje?
    Chwila chwila.... nie wywołuj nutrii z lasu
    Pisałem, że to są info z kategorii science fiction ? Pisałem ..... ot na forum chodzi temat co kto słyszał, to i ja dorzuciłem swoje " ktoś mówił , że" ..... Także spokojnie, spokojnie, nic sie nie stresuj, nikt normalny wiary w to nie da [ nawet ja- wiem że Ciężko Ci w to uwierzyć .].. nadal pozostajesz moim najpewniejszym źródłem niedorzecznych informacji

    pozdro z Leszna men !

    P.S Ciesz się , że nie napisałem : " No przecież w sms'ie pisałeś ! "

  10. Powrót do góry    #8380
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lucson Zobacz posta
    Jak podaje espeedway JH jest skazany na Falubaz....
    nie espeedway tylko Przeglad Sportowy

    to tylko kopiuj wklej
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...717,1,984.html

    autor: Dariusz Ostafinski

    najpierw chłop zostaje wysmiewany ze bajki pisze a pozniej połowa jego tekstow trzesie forum...

    to jak to w koncu...?

    fantasta czy rzetelny pismak?

    czy wklejamy co wygodne dla kazdego?

  11. Powrót do góry    #8381
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    nie espeedway tylko Przeglad Sportowy

    to tylko kopiuj wklej
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...717,1,984.html

    autor: Dariusz Ostafinski

    najpierw chłop zostaje wysmiewany ze bajki pisze a pozniej połowa jego tekstow trzesie forum...

    to jak to w koncu...?

    fantasta czy rzetelny pismak?

    czy wklejamy co wygodne dla kazdego?


    W takim razie to zmienia postać rzeczy.... nie zajrzalem wczesniej na PS a Ostafinskiego trzeba traktować w kategoriach Matrixowych zdecydowanie

  12. Powrót do góry    #8382
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    nie espeedway tylko Przeglad Sportowy

    to tylko kopiuj wklej
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...717,1,984.html

    autor: Dariusz Ostafinski

    najpierw chłop zostaje wysmiewany ze bajki pisze a pozniej połowa jego tekstow trzesie forum...

    to jak to w koncu...?

    fantasta czy rzetelny pismak?

    czy wklejamy co wygodne dla kazdego?
    Kwestia " HAMPEL SKAZANY NA FALUBAZ" ..... nie sądzę... Adamczewski też miał w Lesznie ważny kontrakt... dało się? Dało.
    W Zielonej Górze nie są głupi... wiedzą, że taki niewolnik może się zemścić w najmniej odpowiednim momencie nie robiąc sobie wcale krzywdy finansowej [ ot- przy dorobku 12 punktów w decydującym biegu ze Stalą uślizg i spada z pozycji 1 na 3... Stal wygrywa 2 punktami i wchodzi do finału]..... wiem, że daleko idę... ale to Polski żużel, tu oskarżanie o sprzedaz meczów jest na porządku dziennym....
    Nie sądzę by w przypadku ZDECYDOWANEJ niechęci Jarosława- Falubaz trzymał Go na siłę i modlił się czy nie połozy m kluczowego spotkania.

    Sprawa Dariusza Ostafińskiego: Każdy czasami lubi przeczytać to co chciałby przeczytać..... i dlatego czasami wierzymy w informacje Pana Ostafińskiego... I tak jest w tym przypadku.
    Nie zmienia to jednak faktu, że faceta z całą odpowiedzialnością należy uznać za fantastę w sytuacjach gdy zaczyna pisać o kuluarach transferowych czy finansowych, gdyż wypuszcza w rynek informacje niesprawdzone / przejściowe / pomysły ubiera w pewniaki i nie bierze za to żadnej odpowiedzialności. Nie sprawdziło się? "A CH**J - trudno... może teraz trafię".
    Także mogę być takim rzetelnym żurnalistą jak On, bo skoro połowa strzalów idzie w płot i to jest wyznacznik rzetelności to Panowie- każdy z nas ma tę pracę

    Inn sprawa: zawsze zastanawiało mnie, że nikt nie pomyśli dłużej nad tym.. wszyscy wiedzą w światku żużlowym że Ostafiński to największa "klejdra" w powiecie, ale mimo wszystko ZAWSZE Jemu powierzają wszystkie super tajne informacje
    Śmiem wątpić.. raczej takie, z których chcieliby się pośmiać dnia następnego przy kawie.... Już widzę jak Marta Półtorak wchodząc do ekstraligii gardzi Hampelem, bo 2 lata temu odrzucił Jej propozycję... litości....

    pozdrawiam z Leszna

  13. Powrót do góry    #8383
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Kwestia " HAMPEL SKAZANY NA FALUBAZ" ..... nie sądzę... Adamczewski też miał w Lesznie ważny kontrakt... dało się? Dało.
    W Zielonej Górze nie są głupi... wiedzą, że taki niewolnik może się zemścić w najmniej odpowiednim momencie nie robiąc sobie wcale krzywdy finansowej [ ot- przy dorobku 12 punktów w decydującym biegu ze Stalą uślizg i spada z pozycji 1 na 3... Stal wygrywa 2 punktami i wchodzi do finału]..... wiem, że daleko idę... ale to Polski żużel, tu oskarżanie o sprzedaz meczów jest na porządku dziennym....
    Nie sądzę by w przypadku ZDECYDOWANEJ niechęci Jarosława- Falubaz trzymał Go na siłę i modlił się czy nie połozy m kluczowego spotkania.

    Sprawa Dariusza Ostafińskiego: Każdy czasami lubi przeczytać to co chciałby przeczytać..... i dlatego czasami wierzymy w informacje Pana Ostafińskiego... I tak jest w tym przypadku.
    Nie zmienia to jednak faktu, że faceta z całą odpowiedzialnością należy uznać za fantastę w sytuacjach gdy zaczyna pisać o kuluarach transferowych czy finansowych, gdyż wypuszcza w rynek informacje niesprawdzone / przejściowe / pomysły ubiera w pewniaki i nie bierze za to żadnej odpowiedzialności. Nie sprawdziło się? "A CH**J - trudno... może teraz trafię".
    Także mogę być takim rzetelnym żurnalistą jak On, bo skoro połowa strzalów idzie w płot i to jest wyznacznik rzetelności to Panowie- każdy z nas ma tę pracę

    Inn sprawa: zawsze zastanawiało mnie, że nikt nie pomyśli dłużej nad tym.. wszyscy wiedzą w światku żużlowym że Ostafiński to największa "klejdra" w powiecie, ale mimo wszystko ZAWSZE Jemu powierzają wszystkie super tajne informacje
    Śmiem wątpić.. raczej takie, z których chcieliby się pośmiać dnia następnego przy kawie.... Już widzę jak Marta Półtorak wchodząc do ekstraligii gardzi Hampelem, bo 2 lata temu odrzucił Jej propozycję... litości....

    pozdrawiam z Leszna
    Chyba wszyscy źle patrzymy na sprawę Jarka. A ona jest bardziej przyziemna niż nam się wydaje. Rzecz w tym, że większość z nas chyba jednak przeszacowuje konflikt Jarka w Falubazie. W zasadzie to sprawa jest prosta. Jarek poprzez swój kryzys miał nerwy napięte jak postronki. Wystarczyła mała iskra i chłopak wybuchł. Zdarza się, pewnie po czasie ochłonął i sprawę przemyślał. Według mnie to on ma bardzo dobry kontrakt w Falubazie. Dostał też potężnych sponsorów na SGP. Czy Leszno jest w stanie dać mu lepsze warunki ? Tego nie wiem ale nie sądzę. CZy Marta jest w stanie dać mu lepsze warunki ? Może jest, ale tu należy pamiętać jak rozgrywa sprawę taka Marta w przypadku nagłej, nieoczekiwanej, obniżki formy przez kluczowego zawodnika. Ona to dopiero się nie pierdzieli w tańcu. Sprawa Okonia czy Holty jest tu dobrym przykładem. Przy którym ewentualne odstawienie od składu w Falubazie to pikuś w porównaniu z tym co taka Marta potrafi zrobić. Więc po co Jarek miałby zaprzątać sobie głowę Rzeszowem ? No chyba, że chce wpaść z deszczu pod rynnę. Więc kto jeszcze może zaproponować lepszy kontrakt Jarkowi ? Toruń ? Nie sądzę, oni muszą ostro negocjować aby utrzymać to co mają. Tarnów ? Niemożliwe, tam GA ogranicza fundusze. Gorzów ? Też odpada, tam Zmora będzie happy jak uda mu się zatrzymać Puka i Zagara. Więc po co Jarek miałby zmieniać klub w sytuacji kiedy w Falubazie ma bardzo dobry kontrakt ? Nie wydaje mi się aby sam Jarek dążył do tego. Byłoby to nieracjonalne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #8384
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba wszyscy źle patrzymy na sprawę Jarka. A ona jest bardziej przyziemna niż nam się wydaje. Rzecz w tym, że większość z nas chyba jednak przeszacowuje konflikt Jarka w Falubazie. W zasadzie to sprawa jest prosta. Jarek poprzez swój kryzys miał nerwy napięte jak postronki. Wystarczyła mała iskra i chłopak wybuchł. Zdarza się, pewnie po czasie ochłonął i sprawę przemyślał. Według mnie to on ma bardzo dobry kontrakt w Falubazie. Dostał też potężnych sponsorów na SGP. Czy Leszno jest w stanie dać mu lepsze warunki ? Tego nie wiem ale nie sądzę. CZy Marta jest w stanie dać mu lepsze warunki ? Może jest, ale tu należy pamiętać jak rozgrywa sprawę taka Marta w przypadku nagłej, nieoczekiwanej, obniżki formy przez kluczowego zawodnika. Ona to dopiero się nie pierdzieli w tańcu. Sprawa Okonia czy Holty jest tu dobrym przykładem. Przy którym ewentualne odstawienie od składu w Falubazie to pikuś w porównaniu z tym co taka Marta potrafi zrobić. Więc po co Jarek miałby zaprzątać sobie głowę Rzeszowem ? No chyba, że chce wpaść z deszczu pod rynnę. Więc kto jeszcze może zaproponować lepszy kontrakt Jarkowi ? Toruń ? Nie sądzę, oni muszą ostro negocjować aby utrzymać to co mają. Tarnów ? Niemożliwe, tam GA ogranicza fundusze. Gorzów ? Też odpada, tam Zmora będzie happy jak uda mu się zatrzymać Puka i Zagara. Więc po co Jarek miałby zmieniać klub w sytuacji kiedy w Falubazie ma bardzo dobry kontrakt ? Nie wydaje mi się aby sam Jarek dążył do tego. Byłoby to nieracjonalne.

    noooooormalnie jestem pod wrażeniem

    W Lesznie też go głaskano, poklepywano, miał sponsorów (nie wiem czy gorszych niż obecnie w ZG), mówił o miłości do Unii, najlepszych kibicach a wystarczył jeden konflikt (sprzeczka) i.... Jarek zapałał miłością do zielonogórskich braw.
    Po konflikcie w Lesznie - jak widać po plotkach krążących w światku żużlowym - ochłonął po 2 latach. A ZG miałby ochłonąć po miesiącu????
    Jarek jak 99% żużloków nie ma sentymentów. idzie gdzie będzie mu lepiej

  15. Powrót do góry    #8385
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Ze względu na dużą sympatię do Ciebie, nie kontynuuję dalej tematu, bo zapędzisz się w taki czarny róg, że nawet siostra Cię z niego nie wyciągnie bystrzaku
    ciao

    uuu czyżbyś podszedł do postów Mariana zbyt osobiście? widzę, że w kolejnych wpisach mu docinasz chociaż on nie podejmował już z Tobą tematu...prawda Cię zabolała?
    mnie w tą całą Waszą dyskusję nie mieszaj. Mimo tego, że zgadzam się z w pełnej okazałości z bratem to nie mam zamiaru uczestniczyć w Waszej wymianie zdań.
    podsumuje to wszystko tak: kto chce niech wierzy w Twoje informacje z klubu. Wybacz ale jeśli Igielski (czy inne Twoje źródło informacji) sprzedaje informacje na temat transferów, ich kwot itd zwykłemu gościowi z ulicy to albo:
    a) to są tylko Twoje urojenia
    b) Igielski to nieprofesjonalista i naiwniak (który wierzy w to, że nie wygadasz tego co on Tobie przekazał)

    I jeśli takie coś ma miejsce, że zwykły kibic może sobie zadzwonić do Pana X czy Y i zapytać "co Jurica zażądał za podpisanie kontraktu" i dostanie odpowiedź, że dom, samochód czy rower to Klub powinien tegoż osobnika jak najszybciej wywalić z Unii.

    Bez odbioru Danielku i życzę więcej spokoju

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi olivka za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-10-2014)

  17. Powrót do góry    #8386
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    noooooormalnie jestem pod wrażeniem

    W Lesznie też go głaskano, poklepywano, miał sponsorów (nie wiem czy gorszych niż obecnie w ZG), mówił o miłości do Unii, najlepszych kibicach a wystarczył jeden konflikt (sprzeczka) i.... Jarek zapałał miłością do zielonogórskich braw.
    Po konflikcie w Lesznie - jak widać po plotkach krążących w światku żużlowym - ochłonął po 2 latach. A ZG miałby ochłonąć po miesiącu????
    Jarek jak 99% żużloków nie ma sentymentów. idzie gdzie będzie mu lepiej

    W bajeczki o miłości do barw czy klubu to chyba tylko w Lesznie wierzycie. Szkoda byłoby oddać takiego zawodnika jak Jarek, ale jak pojdzie w długą to trudno.

  18. Powrót do góry    #8387
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Igielski zwykłemu gościowi z ulicy pary z ust nie puści, nauczony przeszłością.

  19. Powrót do góry    #8388
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba wszyscy źle patrzymy na sprawę Jarka. A ona jest bardziej przyziemna niż nam się wydaje. Rzecz w tym, że większość z nas chyba jednak przeszacowuje konflikt Jarka w Falubazie. W zasadzie to sprawa jest prosta. Jarek poprzez swój kryzys miał nerwy napięte jak postronki. Wystarczyła mała iskra i chłopak wybuchł.
    W sumie jestem w stanie w to uwierzyć.... kiedy nie ma wyników, za to są ogromne oczekiwania- zawsze jest nerwówka.
    patrz Unia Leszno początek sezonu 2014- po kaskach się lali... wyniki przyszły i wszyscy w ramiona sobie padają
    Czy Leszno nie jest w stanie zaproponować więcej niz Falubaz... nie siedzę w kasie ani jednych ani drugich.. ale skoro było nas stać na Dzika... Nie wiem jeszcze jak Falubaz wyjdzie z finansami po tym sezonie... może być różnie.

    Pytanie jest natomiast inne: CZY W LESZNIE W OGÓLE JAROSŁAWA CHCĄ/ MAJĄ W PLANACH... my sobie tu pitu pitu możemy... dzika też nie chcieliśmy, a Prezes zrobił swoje

    pozdrawiam z Leszna

  20. Powrót do góry    #8389
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Olivka

    Ceni się to, że bronisz brata

    Prawda? Jak prawda? Ty też uważasz, że Lyons i Nicholls to gwiazdy, które się w Unii wybiły, a potem w innych klubach, na świecie, dominowały i odgrywały rolę liderów swoich drużyn.

    Do tej pory argumenty Mariana tłumaczyłem sobie faktem,że faktycznie, ja kto sam zresztą napisał, na stadionie jest dla piwa, a przy okazji obejrzy speedway.

    Wiesz po kilku piwach to i pewnie Zengota fajnie wygląda na motocyklu A i ze Scotta można zrobić lidera pokroju Crumpa czy Rickardsona

    Ale Ciebie o nadmiar alkoholu nie podejrzewałem......

    Poza tym moje ,,urojenia'' to moje urojenia

    I nie mieszaj do tego Pana Igielskiego, z którym nie mam kontaktu

    Pozdrawiam Cię i Twojego brata.

    ps. Przy okazji pamiętajcie, że to forum i należałoby do siebie pisać po ,,niku''. Imiona, nazwiska zostawmy sobie na spotkania na ulicy, na stadionie, lub przy piwku Być może nie życzę sobie, aby ktoś na forum, publicznie używał mojego brzydkiego, bądź co bądź imienia ......
    Ostatnio edytowane przez welna ; 16-10-2014 o 12:14

  21. Powrót do góry    #8390
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Janowski i Hampel wystapia w niedziele u Sqry

  22. Powrót do góry    #8391
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Janowski i Hampel wystapia w niedziele u Sqry
    http://info.ksul.pl/artykul/2425 Info potwierdzone 100 %

  23. Powrót do góry    #8392
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    noooooormalnie jestem pod wrażeniem

    W Lesznie też go głaskano, poklepywano, miał sponsorów (nie wiem czy gorszych niż obecnie w ZG), mówił o miłości do Unii, najlepszych kibicach a wystarczył jeden konflikt (sprzeczka) i.... Jarek zapałał miłością do zielonogórskich braw.
    Po konflikcie w Lesznie - jak widać po plotkach krążących w światku żużlowym - ochłonął po 2 latach. A ZG miałby ochłonąć po miesiącu????
    Jarek jak 99% żużloków nie ma sentymentów. idzie gdzie będzie mu lepiej
    Hmm, ja tam nie wiem jak mocno głaskano go w Lesznie. Nie widzę też aby ktoś Jarka głaskał w ZG. Różnica jest tylko taka, że Józef uparł się i chciał mu mocno obniżyć kontrakt. W ZG póki co nikt o tym głośno nie mówi. Podobno aneksy finansowe są już podpisane do 2016 roku włącznie i obowiązują. Dlatego uważam, że jeżeli Kopernik z senatorem nie ruszą mu jego finansów to Jarek w ZG zostanie.

    Odnośnie turnieju Skóry. Módlcie się aby w sobotę nie popadało w ZG. Jeśli popada to niedziela jest terminem rezerwowym WSL. A to z kolei może storpedować waszą imprezę.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-10-2014 o 12:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #8393
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    W składzie Unii pojawi się jeszcze jeden zawodnik, ale organizatorzy w tej chwili nie zdradzają jego nazwiska.

    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosci/13985-hampel-i-janowski-wystapia-w-lesznie

  25. Powrót do góry    #8394
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Moze byc suprise i sqra przekona np Hancocka albo Nickiego?
    Mysle ze byloby to pewne zaskoczenie

  26. Powrót do góry    #8395
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja tam nie wiem jak mocno głaskano go w Lesznie. Nie widzę też aby ktoś Jarka głaskał w ZG. Różnica jest tylko taka, że Józef uparł się i chciał mu mocno obniżyć kontrakt. W ZG póki co nikt o tym głośno nie mówi. Podobno aneksy finansowe są już podpisane do 2016 roku włącznie i obowiązują. Dlatego uważam, że jeżeli Kopernik z senatorem nie ruszą mu jego finansów to Jarek w ZG zostanie.

    Odnośnie turnieju Skóry. Módlcie się aby w sobotę nie popadało w ZG. Jeśli popada to niedziela jest terminem rezerwowym WSL. A to z kolei może storpedować waszą imprezę.
    A co to za ważna impreza się u Was odbywa? Oprócz Falubazu, to w jakiś innych zespołach wystąpią zawodnicy, którzy tam startują na codzień?

  27. Powrót do góry    #8396
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    A co to za ważna impreza się u Was odbywa? Oprócz Falubazu, to w jakiś innych zespołach wystąpią zawodnicy, którzy tam startują na codzień?
    Pewnie Plecha i Jankowskiego chcieli zaprosic aby troche ludzi na trybuny przyszlo

  28. Powrót do góry    #8397
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Jak tak wszyscy się chwalą co słyszeli to i ja się pochwalę otóż:

    Jonasson jak przyjdzie do Leszna to przyjdzie nie za KB a za Grzesia Zengotę.

    Zaś za Bjerra chcemy kogoś z trójki: Grisza Łaguta, Martin Vaculik, Jarek Hampel.

    Łagute można już raczej wykreślić, bo chce ponoć astronomiczne pieniądze.

  29. Powrót do góry    #8398
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Jak tak wszyscy się chwalą co słyszeli to i ja się pochwalę otóż:

    Jonasson jak przyjdzie do Leszna to przyjdzie nie za KB a za Grzesia Zengotę.

    Zaś za Bjerra chcemy kogoś z trójki: Grisza Łaguta, Martin Vaculik, Jarek Hampel.

    Łagute można już raczej wykreślić, bo chce ponoć astronomiczne pieniądze.

    THJ za Zengote to MEGA niewypal.....

  30. Powrót do góry    #8399
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Jonasson jak przyjdzie do Leszna to przyjdzie nie za KB a za Grzesia Zengotę.
    Chłopak rok temu bał się, że nie znajdzie angażu i mówił jak mu jest dobrze w Lesznie, ale z drugiej strony jak ma wrócić do domu, to życzę mu wszystkiego najlepszego.

    Na miejscu zarządu - raz że bym nie mówił że idziemy po złoto, dwa że wykiwałbym jeszcze kilku grajków i wstawił na seniorkę piotra, albo juniora po prostu. Mamy dwóch perspektywicznych chłopaków, do tego całą ławę młodych. Wolałbym im dać pojeździć i zarobić niż gwiazdorom. Dwa-trzy lata takiej polityki z odnoszeniem sukcesu (PO+medale) i o to jedno miejsce gwiazdroskie w składzie jakie jest u nas, będzie wojować pół obsady GP. No ale to jest moje zdanie, bez starcia z wielką polityką i biznesem. Na stadionie byłby wypas, wszyscy by mówili jak Kubera ze Smektałą przewieźli Jonssona i Łoktajew, a Musielak znowu zrobił miejsce Pedersenowi i poszli na 5-1 z Walaskiem.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #8400
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    THJ za Zengote to MEGA niewypal.....
    Tak jak bardzo lubię THJ i chętnie bym go widział w składzie Unii, to muszę się z Tobą zgodzić, że w tym roku nie pora na THJ. Grześ jest mega sympatycznym, pracowitym i utożsamiającym się z klubem zawodnikiem. Dodatkowo uważam, że jeżeli tylko zarząd na niego postawi, to bardzo szybko dojdzie z nim do porozumienia w kwestii kontraktu. Pozbywanie się go byłoby dużym błędem, tym bardziej że mało jest sensownych Polaków na drugą linię. Dokoptować za Kenia Vacula i jazda. A jak to się nie uda to zostawić to, co jest, bo w Emila i Griszę to nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
    Trochę spokoju w tym wszystkim daje mi fakt, że Skóra powiedział że jeżeli zostanie to chce uczestniczyć w budowie składu. Nie wiem jak wy, ale ja Adasiowi ufam.

  32. Powrót do góry    #8401
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    nestor. Piękny byłby skład pod warunkiem, że Smektała i Kubera, czy Kaczmarek podołaliby startom w EE.
    Jednak obawiam się, że po kilku porażkach runęłoby to co zbudował w tym sezonie Skóra. I przyszłym sezonie Unia byłaby na przeciwległym biegunie.

    Mariusz napisał: "Hmm, ja tam nie wiem jak mocno głaskano go w Lesznie. Nie widzę też aby ktoś Jarka głaskał w ZG. Różnica jest tylko taka, że Józef uparł się i chciał mu mocno obniżyć kontrakt. W ZG póki co nikt o tym głośno nie mówi. Podobno aneksy finansowe są już podpisane do 2016 roku włącznie i obowiązują. Dlatego uważam, że jeżeli Kopernik z senatorem nie ruszą mu jego finansów to Jarek w ZG zostanie".
    to obowiązują w końcu czy nie. Moze Jarek odejść czy nie? Co do głaskania to senator już dobrze go pogłaskał by Jarek wybrał ZG, tak jak kiedyś nasz Dżozef. Głaskać przestano i Jarek płacze.

  33. Powrót do góry    #8402
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Na miejscu zarządu - raz że bym nie mówił że idziemy po złoto, dwa że wykiwałbym jeszcze kilku grajków i wstawił na seniorkę piotra, albo juniora po prostu. Mamy dwóch perspektywicznych chłopaków, do tego całą ławę młodych. Wolałbym im dać pojeździć i zarobić niż gwiazdorom. Dwa-trzy lata takiej polityki z odnoszeniem sukcesu (PO+medale) i o to jedno miejsce gwiazdroskie w składzie jakie jest u nas, będzie wojować pół obsady GP. No ale to jest moje zdanie, bez starcia z wielką polityką i biznesem. Na stadionie byłby wypas, wszyscy by mówili jak Kubera ze Smektałą przewieźli Jonssona i Łoktajew, a Musielak znowu zrobił miejsce Pedersenowi i poszli na 5-1 z Walaskiem.
    W świecie idealnym to piękna perspektywa, ale nikt nie da pewności, że ta młodzież nie wyfrunie za 2 lata w świat gdzie lepiej zapłacą. Nasi bracia już nam pokazali jak juniorzy są przywiązani do klubu. jeden Tofeek wiosny nie czyni, choć baaaardzo bym tego chciał. narazie cieszmy się naszą młodzieżą i tym, że nie mamy problemu co 2 lata "bo nie ma drugiego juniora".

    Edit.
    Strona www THJ w wersji polskiej powala na kolana..... "Jazdy speedway zawsze było jednym z moich największych chęci. Jako dziecko, mogę iść z
    tatą na grach na później odebrać mi korzystać rzucanie szklane (tear-off), jako kierowcy wyrzucony podczas upałów. " translator nie dał rady
    Ostatnio edytowane przez system_c ; 16-10-2014 o 16:49

  34. Powrót do góry    #8403
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    W momencie przydzielenia stałej dzikiej karty na GP dla THJ nasz klub powinien dać sobie spokój z tym zawodnikiem.
    Przy stylu jego jazdy i częstotliwości zaliczanych upadków dokładając 12 rund GP to nie ma chyba szans żeby przejechał sezon bez kontuzji.
    To już lepiej chyba żeby został Bjerre szczególnie jeśli prawdą jest że rezygnuje tez z ligi angielskiej. Wtedy będzie miał czas i większe chęci do skupienia się najbardziej na lidze polskiej.

  35. Powrót do góry    #8404
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Skład 2015:

    1. Tobiasz
    2. THJ (TAK! Przypominacie sobie występy Szweda u nas?) za bezjajecznego Bjerre!
    3. Przemek P.
    4. Grześ (nie przepadam za gościem, ale niejeden "leszczynianin" może mu buty wyczyścić po tym sezonie, szacun za zaangażowanie w sezonie się należy)
    5. Pedesen (z uwagi na kontrakt, ale po tym sezonie dziękujemy)
    6. Piotrek Pan
    7. Smektała/Kubera/Kaczmarek (każdy z nich gość w 1 lidze)

    Uzasadnienie?

    Budujmy skład na lata drogi Zarządzie KS Unia Leszno. Gdybyście posłuchali głosu kibiców i zamiast Pedersena byłby inny grajek, to złoto w tym sezonie stało by się faktem. Dla mnie w przyszłym roku walka o złoto nie będzie priorytetem. Wolę za 2-3 lata oglądać leszczyńską Unię dominująca w całej lidze ku ogólnym w**** zamożnych, magicznych i szybko uciekających ekipach. Dajmy szansę tym młodym chłopakom, a radość będzie podwójna!

    Elgato ciiiii

  36. Powrót do góry    #8405
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Jeżeli THJ ma przyjść za Zengiego, to nie widze innej opcji niż połączenie to z wymianą Bjerre na Polaka (czyt. Hampela, broń Boże przed Walaskiem).

    Przy składzie:
    1. Dzik
    2. Tofeek
    3. Bjerre/(inny obcokrajowiec)
    4. THJ
    5. Przemek
    6. Piter
    7. Smyk/Kubera

    koniecznie Bally musi zostac na rezerwie, bo kogo wstawimy w razie kontuzji Tofeeka lub Przemka? Tylko czy Damian na to pojdzie?

    Skład:
    1. Dzik
    2. Tofeek
    3. Złotousty
    4. THJ
    5. Przemo
    6. Piter
    7. Smyk/Kubera

    + jakis obco na rez. typu Michelsen, nie sprawia juz takiego problemu w raize kontuzji Polaka. Chyba, ze wstawiamy wtedy i Smyka i Kubere, i znow wierzymy w cuda na Smoku?

  37. Powrót do góry    #8406
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Popatrzcie jaki paradoks Pawliccy podpisali nadzwyczaj szybko co nie którzy do tej pory pewnie nie wierzą zapada ogólny spokój sklad " prawie " mamy będzie krótką zima niech inni się martwia a tymczasem okazuje się ze będzie nerwowka kto za Bjerre, czy Zen zostanie, Hampel............ehhhhhh

  38. Powrót do góry    #8407
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Hampel
    Przed wczoraj rozmawiałem z mechanikiem Hampela. Jak ukarany w Unii i jest na 90%, teraz mam mętlik.
    Jonasson mimo sympatii nie jest wzmocnieniem, poza tym czemu nikt nie dostrzega, że Zengi najlepsze wyniki robił z Kennethem. Za łatwo się go pozbywamy.
    Ciekawie byłoby z Vaculem i Kildemandem
    Regulamin finansowy.
    Z Zielonką, a raczej jej przywódca, jest jak z gangreną, by organizm nie poległ trzeba odciąć chorą kończynę, dlatego żywo kibicuję wam w drodze do degradacji. Nawet Złotówa otrząsnął się ze złudzeń, a w magazynie NC+ raz Cegła wypunktował hipokryzję Różowego, a po jednym meczu w play off'ach po klęsce Falubazu inny z gości wypunktował banowanie reform i obecny kryzys jako karmę.

    system_c
    Bzdura, Tobiasz sam poszedł do Rawicza, a Pawlickich Józef wywalił za negocjacje.

  39. Powrót do góry    #8408
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Hampel
    Przed wczoraj rozmawiałem z mechanikiem Hampela. Jak ukarany w Unii i jest na 90%, teraz mam mętlik.
    Czyli Hampel na 90% w Unii? Bo trochę ciężko zrozumieć to drugie zdanie

  40. Powrót do góry    #8409
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Pięknie piszecie o leszczyńskim młodym składzie z Smektałą, Kuberą, Piterem, Tobiaszem, Przemkiem i Damianem. Do tego Nicki i Jonasson. Ale jak to nie wypali, a jest to:
    1. bardzo kontuzjogenny skład,
    2. bardzo impulsywny skład,
    3. bardzo nieprzewidywalny skład,
    to na koniec przyszłego sezonu nikt w Unii no może poza Damianem i Toffikiem nie zostanie.
    Gdy drużyna przestanie wygrywać, a z takim składem ryzyko spore, to nawet tegoroczny cudotwórca Skóra tego nie ogarnie.
    Są wyniki jest atmosfera, wszyscy się poklepują, pomagają, przyjdzie 1,2 porażka, a nie daj Boże niezrozumienie na torze z Nickim i zacznie się szukanie winowajcy, szlak trafi to co obecnie zbudowano.
    Kibice przestaną zapełniać stadion, w kasie braki... itd.

    Moim zdaniem potrzebny jest nam taki rajder jak Kildemann, Jensen (o Hampelu nawet nie mówię) i nikt więcej. Żegnamy się Bjerre lub Zengim i jedziemy po medal.
    Powtarzam piękny leszczyński, młody skład, ale ryzyko że to nie wypali spore z konsekwencjami jak wyżej.

    PS. Nicki, Jonasson, a może od czasu do czasu Przemek jak I rezerwowy w Gp. Wyobrażacie sobie nerwy podczas takiego GP, a np w niedzielę ważny mecz ligowy. To są zawodnicy nieodpuszczający, (Nicki chce byc IMŚ, Jonasson i Przemek bedą chceili sie pokazać) i przez to często łapiący kontuzje. Zamiast spokojnych letnich sobotnich wieczorów, nerwy...
    Ostatnio edytowane przez KrzychoJ ; 16-10-2014 o 19:01

  41. Powrót do góry    #8410
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Na to drodzy forumowicze Hampelka mamy " raczej" z glowy.....patrz ES
    w żużlu różne historie były jak Jarek jeździł w Unii to wszyscy byli za nim jak przeszedł do ZG to skandowali że jest złoty tak samo było z Okoniewskim, za dzikiem jak nie jeździł w Lesznie też każdy gwizdał a teraz większość zmieniła zdanie. Jarek przez lata które był w Unii wniósł bardzo dużo ale kiedyś historia się kończy ale z drugiej strony HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ

  42. Powrót do góry    #8411
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Myla Zobacz posta
    w żużlu różne historie były jak Jarek jeździł w Unii to wszyscy byli za nim jak przeszedł do ZG to skandowali że jest złoty tak samo było z Okoniewskim, za dzikiem jak nie jeździł w Lesznie też każdy gwizdał a teraz większość zmieniła zdanie. Jarek przez lata które był w Unii wniósł bardzo dużo ale kiedyś historia się kończy ale z drugiej strony HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ
    Prawda jest taka ze Hampel na smoku będzie nie do ugryzienia zwlaszcza na przelocie i albo zapominamy co bylo albo kontrakyujemy wynalazki

  43. Powrót do góry    #8412
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Prawda jest taka ze Hampel na smoku będzie nie do ugryzienia zwlaszcza na przelocie i albo zapominamy co bylo albo kontrakyujemy wynalazki
    nie tylko na smoku tak jak prezes powiedział 1 lub 2 zmiany jedna jest pewna druga zalezy od sytuacji w ZG

  44. Powrót do góry    #8413
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Hampel
    Przed wczoraj rozmawiałem z mechanikiem Hampela. Jak ukarany w Unii i jest na 90%, teraz mam mętlik.
    .
    Czy Ty chciałeś nam przekazać coś konstruktywnego, czy podobnie jak THJ na polskojęzycznej wersji swojej strony ww- korzystałeś z google translatora?

    Hampel to niewątpliwe wzmocnienie, ale nie... Nie mam już ani złości, ani ochoty Go wyzywać.. ale Nie..niech siedzi sobie w tym prawdziwym klubie.
    THJ... może , może.. ale po Jego awansie do GP na stałe- kontuzjogenność tego zawodnika wzrasta do 100 %. nieopłacalny biznes...

    Pozostaje modlić się o Vacula i koniec.

    pozdrawiam z Leszna

  45. Powrót do góry    #8414
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    A co z tematem Grega? Od jakiegoś czasu jest zawsze w gronie szerokiego zainteresowania naszego klubu. Tarnów z kasą się sypie, może odejść.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  46. Powrót do góry    #8415
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    nestor. Piękny byłby skład pod warunkiem, że Smektała i Kubera, czy Kaczmarek podołaliby startom w EE.
    Jednak obawiam się, że po kilku porażkach runęłoby to co zbudował w tym sezonie Skóra. I przyszłym sezonie Unia byłaby na przeciwległym biegunie.

    Mariusz napisał: "Hmm, ja tam nie wiem jak mocno głaskano go w Lesznie. Nie widzę też aby ktoś Jarka głaskał w ZG. Różnica jest tylko taka, że Józef uparł się i chciał mu mocno obniżyć kontrakt. W ZG póki co nikt o tym głośno nie mówi. Podobno aneksy finansowe są już podpisane do 2016 roku włącznie i obowiązują. Dlatego uważam, że jeżeli Kopernik z senatorem nie ruszą mu jego finansów to Jarek w ZG zostanie".
    to obowiązują w końcu czy nie. Moze Jarek odejść czy nie? Co do głaskania to senator już dobrze go pogłaskał by Jarek wybrał ZG, tak jak kiedyś nasz Dżozef. Głaskać przestano i Jarek płacze.
    Z tego co mówi Kopernik to kontrakt wraz z aneksami finansowymi są podpisane do 2016. I one obowiązują obydwie strony.

    Jeśli jednak Jarek przyjdzie i powie, że chciałby z jakichś przyczyn rozwiązać ten kontrakt to pewnie nikt na siłę trzymał go nie będzie. Nie sądzę aby ktoś robił mu pod górkę. Jednak tu Jarek musi wiedzieć, ze decyzje trzeba podjąć w miarę szybko. Bo jeśli za długo będzie zwlekał to wtedy sam się ugotuje.

    mingozi

    Hampel
    Przed wczoraj rozmawiałem z mechanikiem Hampela. Jak ukarany w Unii i jest na 90%, teraz mam mętlik.
    Oj, kolega chyba jest po małym kubusiu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    elgato (16-10-2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •