Strona 51 z 198 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    karnet będzie imienny więc wątpię aby można go było odsprzedać, ale mogę się mylić
    no to trochę lipa.. wystarczy że zachorujesz (nikomu tego nie życzę), wyjazd służbowy, cokolwiek i jesteś stratny..

  2. Powrót do góry    #2252
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    no to trochę lipa.. wystarczy że zachorujesz (nikomu tego nie życzę), wyjazd służbowy, cokolwiek i jesteś stratny..
    to są uroki kart niestety, ale wydaje mi się, że zliczając plusy i minusy to lepiej mieć taką kartę

  3. Powrót do góry    #2253
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    dobra... nie warto kontynuować tego tematu, każdy oceni czy mu się opłaca czy nie.

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Ceny biletów i karnetów od wyboru do koloru. Wszyscy chcieli Dzika albo Emila za 2 mln a niektórym dużo 30 złotych za bilet na ekstraligę! Pomysły z sektorami i różnymi cenami na dziś wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Tak jak mówi Prezes każdy może iść za stadion, za tyle na ile go stać albo tam gdzie lubi oglądać. Został sektor rodzinny to extra dla dzieciaków. Rewelacja z karnetami dla kobiet, ulgowymi, dla dzieci, osobiście dam szansę "nowemu rozdaniu" i kupię ze 2 karnety. Połączenie karnetu z rabatami to kolejny krok we właściwą stronę, budowanie tzw. marki... Kupujmy karnety bo są one nie tylko po to aby Wam dobrze zrobić, ale wspomóc klub w trudnych zimowych chwilach, gdzie nie ma gotówki z trybun! Pokażmy, że Leszno nie musi być gorsze w karnetach niż FZ, FG, CT! Na forum wszyscy deklarują miłość do swojego klubu a jak trzeba wydać kilka złotych na to co się kocha, to ludzi ze strzeleckiej od złodziei się wyzywa.

    Co do filmu ze zgrupowania i kolędy super montaż i muza, wielkie gratki. Szkoda, że do sezonu 4 miesiące...

    ps.
    Bardzo jestem zdegustowany poziomem dyskusji o cenach biletów, bo jak kogoś traktować poważnie jak płacze, ze musi płacić 2 złote za 6 letnie dziecko! Przepraszam w imieniu klubu, ale może temu dziecku będzie unia dawać co mecz długopis i zeszyt do szkoły?!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 18-12-2013 o 22:52

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi zolnierz za jego przydatny post!

    Ares (18-12-2013), Arkadius (22-12-2013), Biskupian (19-12-2013), FRANCISZEK (20-12-2013), Noski (19-12-2013)

  6. Powrót do góry    #2255
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    no comment - malkontencie najpierw czytaj uważnie, zanim zaczniesz wypisywać brednie. Ceny podane, ile karnet, a ile bilet a ty swoje, ze nie ma cen biletów. Jak już cie naprowadzono, ze są podane ceny biletów to pie*rzysz, że się nie opłaca, bo cena biletu tak samo wychodzi jak karnet. Jak już ta trudna kalkulacja przeszłą przez twój ciężko trybiący mózg, to zaczynasz szukać problemu w imiennych karnetach. Człowieku skąd się urwałeś? Szkoda, że nasz klub ma takich idi*tów za kibiców... ehh

    ps. No serio chciałem się powstrzymać, ale czytam ostatnie wpisy tego kolesia i się nie da!!! Wszystko na NIE
    Ostatnio edytowane przez MJ_Bull ; 19-12-2013 o 01:48

  7. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Hmmm
    Jak dla mnie ceny biletow to jest PORAZKA przez duze P.
    Mialy byc nizsze a wychodzi na to ze dla normalnego kibica, ktory nie chce skakac przez caly mecz na sektorze FAN to te ceny sa wrecz wyzsze zakladajac ze siedzial na sektorze przy starcie od strony sektora gosci !!!! lol
    Wydawac by sie moglo ze cena biletu na przeciwlegla prosta powinna byc nizsza niz na miejsca numerowane sektora przy starcie od strony parkingu, a tu znowu niespodzianka.
    Szumnie zapowiadane ceny biletow "dla kazdego" staly sie tylko kolejna obietnica bez pokrycia.
    Takze moim zdaniem nie ma najmniejszych szans na zwiekszenie frekfencji w tym sezonie. Co najwyzej bedzie wiecej ludzi na pierwszych meczach ktorzy prsyjda zeby zobaczyc prosiaka.

    Pytanie za 100 punktow: czy na sektor rodzinny mozna wejsc za 30 zl bez zadnego dziecka ???

    Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 19-12-2013 o 06:27

  8. Powrót do góry    #2257
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Sektor fan na luku, nad parkingiem.
    Czyli w tym sezonie Ultrasi wlasnie tam zasiada? Czy to tylko zacheta dla tyc ktorzy czuja sie najglosniejszymi fanami, a Ultrasi i tak zasiada na "S"
    Jestem ciekawy czy to byla ich propozycja i czy juz w 1 kolejce kierownicy druzyny gosci beda zglaszac ze leca na nich glazy, butelki, jogurty itd
    Jednak są idioci na tym forum.... O takim czymś myślisz a to że kibice pomagają w różnych akcjach np.Biało-Niebieskie Mikołajki to już wogóle nikt na tym forum nie wspomni.

  9. Powrót do góry    #2258
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Umieszczenie sektora FAN nad parkingiem to tak samo poroniony pomysł jak sektora rodzinnego obok klatki gości. Ceny biletów dla przeciętnego kibica bez zmian, a ten kto wpadł na pomysł karnetu dla malucha za 12zł na cały sezon lub 2zł za mecz, zasługuje na nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii Zmniejszyłbym jeszcze czcionkę w tej infografice na stronie, bo trochę bije po oczach wielkością
    Ostatnio edytowane przez prezes200 ; 19-12-2013 o 07:11

  10. Powrót do góry    #2259
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Ja sie tylko pytam czy to ich, Wasz pomysl aby tam byl teraz ten sektor.
    Nie potrafisz normalnie odpowiedziec tylko nazywac ludzi idiotami?
    Po takiej odpowiedzi odrazu widac gdzie w ktorym sektorze zasiadziesz.
    Nie mozesz odpowiedziec czy to miejsce Wy sobie wybraliscie czy Wam narzucono?
    Czy nie pojawialy sie obawy ze goscie moga stwarzac problemy i sztucznie naglasniac problem ze umieszczenie tego sektora przy parkingu tto bedzie dla nich problem.
    Znasz odpowiedz - prosze napisz. Nie znasz? To czy to powod aby nazywac ludzi idiotami?
    Jestes pewien ze nikt nie pisal o mikolajkach na tym forum?
    Po co Te nerwy.

  11. Powrót do góry    #2260
    Użytkownik Awatar no comment
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 24 w 18 postach
    wypowiadam swoje zdanie bo mam takie prawo.. z tego co widzę to nie tylko ja narzekam! Nie szukam żadnych karnetów ale klub po raz kolejny robi sobie sam problem, nie będę kupował karnetu skoro wiem że na wszystkich meczach nie będę.
    Po za tym życzę Ci żebyś kupił karnet i tak 2 mecze opuścił.. ciekawe czy będzie wtedy tak pozytywnie nastawiony do braku odsprzedaży karnetów...

  12. Powrót do góry    #2261
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Odnosnie karnetu dla dziecka.
    Nie wnikam w kwote bo jednym ona bedzie odpowiadac, innym nie.
    Natomiast jesli dziecko lubi chodzic na zuzel to taka karta kibica gdzie prawdopodobnie pojawi sie dziecka imie i nazwisko, logo klubu a moze i fotka (fajnie jak bykby byly wlasnie tak profesjonalne) to dla takiego dziecka taka karta bedzie skarbem, swietoscia.

  13. Powrót do góry    #2262
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Niestety ale dla kobiet bilety ostro poszly do gory i pytanie czy klub chce je odstraszyc? W przyszlym sezonie para zapllaci za 1 luk 7 dych a w tym 63. Takze nie widac taniosci. Jak wyglada sprawa imiennych karnetow tj czy razem z nim trzeba miec dowod tozsamosci ze zdjeciem? W przeciwnym razie kazdy bedzie mogl wejsc na moj karnet bo kto zweryfikuje czy to moj karnet czy kolegi. Innym rozwiazaniem byloby zdjecie na tym karnecie, ma ktos info jak bedzie wygladac ta wersja plastikowa tzn jakie dane mają tam byc?

  14. Powrót do góry    #2263
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dolaczam do tych, którzy maja juz dosyć narzekania. Ludzie przestańcie być typowym stereotypowym Polakiem. Matko każda dyskusja kończy się narzekaniem. Moim zdaniem super ruch w podział stadionu i numerowanie miejsc. Jest krok albo nawet dwa do przodu i to jest super. Dzisiaj liczą się szybkie decyzje i taka została podjęta. Nie wyjdzie-będzie trezba coś zmienić zmodyfikować ale jest punkt wyjścia. Najgorzej to nic nie robić i stać w miejscu a tak naprawdę się cofać. Ja kupuje karnet na "0" bo tam zawsze chodziłem i kiedy widzę, że zapłacę mniej ponad stówe to się cieszę i tyle.

    PS. Proszę nie komentować, że nie każdego stać itp. Ja po prostu porównuję co miałem a co mam w ofercie.

    Wesołych Świąt i Optymizmu w Nowym 2014 roku dla wszystkich.

    Sorry prawie dwie stówy mniej teraz sprawdzam więc gdzie mam narzekać?


    Cytat Zamieszczone przez cart Zobacz posta
    Dolaczam do tych, którzy maja juz dosyć narzekania. Ludzie przestańcie być typowym stereotypowym Polakiem. Matko każda dyskusja kończy się narzekaniem. Moim zdaniem super ruch w podział stadionu i numerowanie miejsc. Jest krok albo nawet dwa do przodu i to jest super. Dzisiaj liczą się szybkie decyzje i taka została podjęta. Nie wyjdzie-będzie trezba coś zmienić zmodyfikować ale jest punkt wyjścia. Najgorzej to nic nie robić i stać w miejscu a tak naprawdę się cofać. Ja kupuje karnet na "0" bo tam zawsze chodziłem i kiedy widzę, że zapłacę mniej ponad stówe to się cieszę i tyle.

    PS. Proszę nie komentować, że nie każdego stać itp. Ja po prostu porównuję co miałem a co mam w ofercie.

    Wesołych Świąt i Optymizmu w Nowym 2014 roku dla wszystkich.

  15. Powrót do góry    #2264
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    ja mam wtakim razie jeszcze dwa pytania: jestem kobietą. chce wykupić karnet na sektor fan.mogę to zrobić kupując karnet normalny czy może kobiety nie mają prawa wstępu na ten sektor? dziwi mnie to, że na niektóre sektory są zrobione niższe ceny dla kobiet a na inne sektory już nie. z czego to wynika?
    i jeszcze jedna sprawa: załóżmy, że mam 5-cio bądź 6-cio letnie dziecko. wykupuję sobie karnet na sektor pomarańczowy. w trakcie sezonu okazuje się, że chcę iść na mecz a nie mam z kim zostawić dzieciaczka. co wtedy? mogę wejść z tym dzieckiem na ten sektor tylko musze je trzymać na kolanach czy może będę mogła wejść z dzieckiem na sektor biały (taka sama cena karnetu), kupić mu bilet za 2 zł i siedzieć spokojnie każde z nas na swoim miejscu? a może będę mogła wtedy wejść z moim karnetem na sektor rodzinny?

  16. Powrót do góry    #2265
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez cart Zobacz posta
    Dolaczam do tych, którzy maja juz dosyć narzekania. Ludzie przestańcie być typowym stereotypowym Polakiem. Matko każda dyskusja kończy się narzekaniem. Moim zdaniem super ruch w podział stadionu i numerowanie miejsc. Jest krok albo nawet dwa do przodu i to jest super. Dzisiaj liczą się szybkie decyzje i taka została podjęta. Nie wyjdzie-będzie trezba coś zmienić zmodyfikować ale jest punkt wyjścia. Najgorzej to nic nie robić i stać w miejscu a tak naprawdę się cofać. Ja kupuje karnet na "0" bo tam zawsze chodziłem i kiedy widzę, że zapłacę mniej ponad stówe to się cieszę i tyle.

    PS. Proszę nie komentować, że nie każdego stać itp. Ja po prostu porównuję co miałem a co mam w ofercie.

    Wesołych Świąt i Optymizmu w Nowym 2014 roku dla wszystkich.

    Sorry prawie dwie stówy mniej teraz sprawdzam więc gdzie mam narzekać?
    To teraz policz ile osób chodzi na "0" i zaoszczędzi, a ile na resztę stadionu i zapłaci więcej. Po drugie szybkie decyzje nie zawsze oznaczają (a w zasadzie rzadko kiedy) dobre decyzje. Można było usiąść, pomyśleć i zrobić to inaczej? Można było. Nie nazywaj ludzi "stereotypowymi Polakami" tylko dlatego, że mają odwagę mówić że coś im się nie podoba. Podział stadionu? Mam się cieszyć że dzieci wyłapujące wszystko i najbardziej podatne będą siedziały tuż obok gości i przez cały mecz słuchały przekleństw, wyzwisk, i jak to "Falubaz Mistrzem Polski jest?" Czy mam się cieszyć, że sektor FAN zajmuje prawie cały łuk i 8 "starych" sektorów, mniej więcej dla tylu osób, które i tak będą zagłuszane przez ryk motorów?
    Ostatnio edytowane przez prezes200 ; 19-12-2013 o 09:47

  17. Powrót do góry    #2266
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Olivka logiczne jest, że jeśli będziesz miała karnet na sektor pomarańczowy nie wjedziesz choćby nie wiem co na inny sektor. Gdyby każdy kto zabierze dziecko chciał iść z karnetem pomarańczowym na sektor biały okazałoby się, że w białym nie ma gdzie usiąść, a w pomarańczowym są pustki. Na podstawie ilości karnetów sprzedanych przez sezonem drukuje się przecież określoną pulę biletów. Jak widać miejsca na sektor pomarańczowy są numerowane, więc jeśli dziecko będzie chciało usiąść koło Ciebie to musisz my kupić bilet szkolny na miejsce obok. Inaczej pewnie będzie musiało siedzieć na Twoich kolanach. Decyzja o zrobioniu sektora rodzinnego przy klatce gości to jakieś nieporozumienie.

    Prezes200, sektor fan faktycznie zajmuje dużo miejsca, ale zauważ, że są to teoretycznie najgorsze miejsca na stadionie żużlowym i w związku z tym są również najtańsze.

    To wszystko ma ręce i nogi (poza tym sektorem rodzinnym), tylko musicie się przyzwyczaić.

  18. Powrót do góry    #2267
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Po drugie szybkie decyzje nie zawsze oznaczają (a w zasadzie rzadko kiedy) dobre decyzje. Można było usiąść, pomyśleć i zrobić to inaczej? Można było.
    Nie wiem kiedy wg Ciebie powinna rozpocząć się sprzedaż karnetów, w marcu? Poza tym może nie zdajesz sobie sprawy, ale z tego co wiem, to było kila spotkań z kibicami, na których były dyskutowane te kwestie.

    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Mam się cieszyć że dzieci wyłapujące wszystko i najbardziej podatne będą siedziały tuż obok gości i przez cały mecz słuchały przekleństw, wyzwisk, i jak to "Falubaz Mistrzem Polski jest?"
    Tu się zgodzę, że sektor rodzinny nie jest umieszczony w najszczęśliwszym miejscu, ale jeżeli to przemyśleć to tak naprawdę nie ma raczej sensownych alternatyw.


    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Czy mam się cieszyć, że sektor FAN zajmuje prawie cały łuk i 8 "starych" sektorów, mniej więcej dla tylu osób, które i tak będą zagłuszane przez ryk motorów?
    Jedne z najgorszych miejsc na stadionie dla młyna, to źle? Poza tym z łuków jest najlepsza akustyka na naszym stadionie. Co do liczebności tego sektora to liczę na to, że wielu skusi się na tańszy bilet i nie będzie tam siadało po 200 osób.

    Ludzie szukacie dziury w całym. Chcieliście mieć w składzie Emila i Walaska, ale coś od siebie dać to już ciężko. Ceny nie spadły, a zauważcie że jest Nicki w składzie i Rusiecki zapowiadał większą ilość atrakcji na stadionie. Po jego dotychczasowych akcjach jestem dobrej myśli.

  19. Powrót do góry    #2268
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    czyli w takiej sytuacji będę 5-cio letniemu dziecku musiala kupić bilet za 16 zł bo dziecięcych na ten sektor nie ma.to sobie klub nieźle wymyślił...zarobi na tym sporo kasy

  20. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    No chyba jednak się OPŁACA TEN KARNET maruderzy...

    http://info.ksul.pl/artykul/1269


    96 zł to mało??? No comment czy ty myślisz ze karnet to Ci ma dać z 3 mecze za darmo?? Przecież wiadomo że może coś wypaść ale jak widać oszczędność i tak jest...


    Co do Kobiet to przepraszam bardzo ale jakie "ostro w górę" Chris??? W zeszłym roku cena dla kobiet dokładnie ta sama czyli 30 zł... Wzrosły minimalnie ceny za miejsca numerowane i tyle...

    Sektor rodzinny jest po taniości na maksa wiec jak ktoś jeszcze tam na cenę chce narzekać to po prostu "ręce opadają"....

    Olivka będziesz najprawdopodobniej mogła śmiało wejść na sektor rodzinny!. Prezes mówił z droższym biletem na tańszy sektor BEZ PROBLEMU!!! Sektor Fan nie ma biletów Kobiecych ale, Kobieta może wejść tyle ze na Normalny bilet.

    Scroll to miejsce nie było tym, które my chcielibyśmy otrzymać jednak ze względu na wiele uwarunkowań naszego stadionu musi być to w tym miejscu... A butelką czy puszką tak samo mogę rzucić JA jak i Ty czy inny Kowalski wiec to jest argument z dupy za przeproszeniem i szukanie kolejnego śmiesznego argumentu na Przypierdolenie się! Debil może się znaleźć ZAWSZE I WSZĘDZIE! I uwierz dużo szybciej znajdzie się wśród zwykłych kibiców niż tzw.KIBOLI vide mecz z Rzeszowem gdzie w "ataku" na Marme nie było nikogo z SSKUL, UUL czy innych grup KIBICOWSKICH!!! Trzeba troche wzajemnego szacunku i zaufania a takie sytuacje myślę że zdarzać się nie będą! Zresztą w najbliższym czasie powinno pojawić się pewne wyjaśnienie co do sektora FAN!

    Pytanie za 100 punktow: czy na sektor rodzinny mozna wejsc za 30 zl bez zadnego dziecka ???

    Oczywiście.... ŻE NIE!!!
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 19-12-2013 o 10:31
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  21. Powrót do góry    #2270
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Jedne z najgorszych miejsc na stadionie dla młyna, to źle? Poza tym z łuków jest najlepsza akustyka na naszym stadionie. Co do liczebności tego sektora to liczę na to, że wielu skusi się na tańszy bilet i nie będzie tam siadało po 200 osób.
    Z łuków faktycznie jest najlepsza akustyka, ale chyba nie nad parkingiem gdzie w trakcie meczu chodzi odpalonych kilka maszyn! Poza tym, uważam że miejsca na I łuku są gorsze od tych na II ze względu na większą odległość od toru. Dlaczego nie zamienić tych sektorów miejscami, ultrasi byliby blisko (+bufor) gości i mogliby się wzajemnie przekrzykiwać, a dzieciaki miałyby blisko do zawodników i motorów?

  22. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Nie mogę tego nigdzie doczytać. Może ktoś mi podpowie.

    Na sektor A i B miejsca są tylko numerowane?

    Zakładam, że kupuje dwa karnety sobie, dla mnie i dla młodego. Jednak na mecz np. z Gdańskiem chcę zabrać wujka z Gdańska, to czy On będzie miał możliwość obejrzeć te zawody w moim towarzystwie, czy jednak nie i będzie musiał siedzieć np. 7 rzędów niżej???

  23. Powrót do góry    #2272
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Karnety wcale nie pomogą w przyciągnięciu ludzi na stadion. Przede wszystkim miały być niższe ceny biletów a niestety tak sie nie stało. Niższe mają tylko Ci "najwierniejsi" ale to chyba nagroda dla nich że zdzierają gardła w czasie meczu.
    W tej chwili klub może liczyć tylko na to że będzie odpowiedni wynik i będą przychodzić tzw. "kibice sukcesu". Bo inaczej zbliżenie się do 10 tysięcy w meczu będzie graniczło z cudem.
    Chyba że nie zależy im na wzroście frekwencji...
    ps. A dla mnie i tak najważniejsze jest widowisko. Jeśli tor bedzie znowu przygotowywany w skandaliczny sposób jak to miało miejsce w ubiegłym roku to ochota na oglądanie na żywo w Lesznie żużlowćów szybko mi przejdzie.

  24. Powrót do góry    #2273
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie mogę tego nigdzie doczytać. Może ktoś mi podpowie.

    Na sektor A i B miejsca są tylko numerowane?

    Zakładam, że kupuje dwa karnety sobie, dla mnie i dla młodego. Jednak na mecz np. z Gdańskiem chcę zabrać wujka z Gdańska, to czy On będzie miał możliwość obejrzeć te zawody w moim towarzystwie, czy jednak nie i będzie musiał siedzieć np. 7 rzędów niżej???
    No TYLKO NUMEROWANE.

    Jeśli koło Ciebie będzie wolne miejsce to będzie je mógł wykupić jeśli nie to niestety...

    Ale LUDZIE TAK JEST NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Czy w Anglii na Chelsea albo MAnU możesz zabrać wujka z Gdańska i posadzić koło Siebie??? Tylko jeśli akurat to miejsce nie zostało wykupione... Czy w Dortmundzie albo Monachium możesz??? Też tylko jak miejsce jest nie zajęte... A na Lechu albo Legii??? Ta sama sytuacja....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    PawlickiTeam (19-12-2013)

  26. Powrót do góry    #2274
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Wełna jeśli jest tak jak pisalł Noski to albo bierzesz wuja na sektor fan i on dopinguje gdańsk a Ty leszno albo ewentualnie dajesz wujowi czapeczke z pomponem, balonik i lizaka w ręke i wbijasz na sektor rodzinny
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 19-12-2013 o 10:55

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi olivka za jego przydatny post!

    PawlickiTeam (19-12-2013)

  28. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie mogę tego nigdzie doczytać. Może ktoś mi podpowie.

    Na sektor A i B miejsca są tylko numerowane?

    Zakładam, że kupuje dwa karnety sobie, dla mnie i dla młodego. Jednak na mecz np. z Gdańskiem chcę zabrać wujka z Gdańska, to czy On będzie miał możliwość obejrzeć te zawody w moim towarzystwie, czy jednak nie i będzie musiał siedzieć np. 7 rzędów niżej???
    No jak nie będzie wolnego miejsca (biletu) to i może 7 rzędów niżej. Ale nie dziwmy się, to cywilizowane rozwiązanie, tylko dla nas trochę nowe.

  29. Powrót do góry    #2276
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Z łuków faktycznie jest najlepsza akustyka, ale chyba nie nad parkingiem gdzie w trakcie meczu chodzi odpalonych kilka maszyn! Poza tym, uważam że miejsca na I łuku są gorsze od tych na II ze względu na większą odległość od toru. Dlaczego nie zamienić tych sektorów miejscami, ultrasi byliby blisko (+bufor) gości i mogliby się wzajemnie przekrzykiwać, a dzieciaki miałyby blisko do zawodników i motorów?
    Zgadzam się z Tobą, że byłoby to idealne rozwiązanie, ale na tak bliskie usytuowanie klatki i młyna nie zgodzi się policja.

  30. Powrót do góry    #2277
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,567
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No TYLKO NUMEROWANE.

    Jeśli koło Ciebie będzie wolne miejsce to będzie je mógł wykupić jeśli nie to niestety...

    Ale LUDZIE TAK JEST NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Czy w Anglii na Chelsea albo MAnU możesz zabrać wujka z Gdańska i posadzić koło Siebie??? Tylko jeśli akurat to miejsce nie zostało wykupione... Czy w Dortmundzie albo Monachium możesz??? Też tylko jak miejsce jest nie zajęte... A na Lechu albo Legii??? Ta sama sytuacja....
    Dokładnie zgadzam sie z Tobą kolego w 100%% !! w Angli , czy w Niemczech 70% kibiców kupuje karnety i ma problem z głowy , piłka to dla nich część życia , to normalny dzień uwzględniony w planie tygodniowym ! i tam sie nikt nie zastanawia czy karnet zdrożał o 10 % czy 20% , on musi go miec ! myślę że wielu wielu kibiców w Lesznie stać na zakup karnetu po 180 lub 240 zł ale tej mentalnośći Angielskiego czy Niemieckiego kibica nie posiadamy, i dla nas pójście na mecz to zazwyczaj przeliczanie czy się opłaca i marudzenie czy nie będzie nudny mecz ! , a to powinno być dla prawdziwych kibiców święto tak jak jest to dla mnie i dla wielu innych .

    P.S Ja nie mam zamiaru się oglądać kupuje 2 karnety i do tego namawiam znajomych by również kupili raz odłożyli te 240 zł i przez 3/4 sezonu kłopot kosztu biletu z głowy ! . W klubie idzie ku lepszemu warto im w tym pomóc ... nie bądźmy gorsi od Zielonej, Gorzowa , pokażmy że w Lesznie żużel to relikwia....

  31. Powrót do góry    #2278
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą, że byłoby to idealne rozwiązanie, ale na tak bliskie usytuowanie klatki i młyna nie zgodzi się policja.
    Czy ja wiem? Prędzej uwierze, że klub nie chce mieć żadnych pustych miejsc (pod bufor, szkoda im tej nowej trybuny na łuku) a nie policja, bo takie rozwiązanie było stosowane przez X lat i było dobrze, nasi mieli nawet swoją klatke

  32. Powrót do góry    #2279
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Jedyny słaby punkt, który widzę w nowej propozycji to umiejscowienie sektora rodzinnego.
    Właściwie nawet nie słaby punkt a dramat, chyba gorzej nie można było tego zrobić. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że miałbym z dzieciakiem siedzieć "płot w płot" z przyjezdną gentelman'ką.
    A wystarczyło zorganizować ten sektor na wyjściu z pierwszego łuku i zrobić dodatkowy sektor (taki bufor pomiędzy dzieciakami a przyjezdnymi) na pierwszym łuku.

    Pozostałe propozycje dają sporo możliwości wyboru.
    Szukanie dziury w całym jednak jak zawsze popularne.

  33. Powrót do góry    #2280
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,229
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta

    Olivka będziesz najprawdopodobniej mogła śmiało wejść na sektor rodzinny!. Prezes mówił z droższym biletem na tańszy sektor BEZ PROBLEMU!!! Sektor Fan nie ma biletów Kobiecych ale, Kobieta może wejść tyle ze na Normalny bilet.

    Najprawdopodobniej??? Czyli pewności nie ma. Nie wiadomo też jak będzie to wyglądało w praktyce. Czy np. mądry ochroniarz jednak nie wpuści na sektor rodzinny osoby z karnetem na sektor biały bądź pomarańczowy.

    Chodzi o taką sytuację, że osoba x kupuje karnet na sektor numerowany bądź nienumerowany, a w trakcie sezonu raz czy dwa będzie chciała zabrać rodzinę na mecz. I co wtedy. Czy wystarczy, że kupi jeden rodzinny, na który wchodzi żona plus dzieci, a osoba x wchodzi na sektor rodzinny okazując karnet czy tworzy się problem i mama z dziećmi zasiada w rodzinnym, a tata koło wieży?! Myślę, że sporo będzie takich osób, które będą raczej same chodzić na mecze, ale czasami będą chciały się wybrać z rodziną. Dlatego powinno umożliwić się im wejścia na sektor rodzinny za okazaniem karnetu na inny sektor. Uważam, że klub powinien szybko wydać jakieś oświadczenie w tej kwestii, bo będzie ona miała spory wpływ na sprzedaż karnetów.

    Ja już przedmówcy słusznie zauważyli, umiejscowienie sektora rodzinnego jest WIELKIM nieporozumieniem. Należałoby go przesunąć na sektory umiejscowione w polach 7 i 8, albo nad parking tam gdzie sektor fan. Ten sektor też znajduje się w nienajlepszym miejscu. Czuję, że kibice przyjezdni będą bardziej słyszalni niż nasi ultrasi.

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 19-12-2013 o 11:06

  34. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No TYLKO NUMEROWANE.

    Jeśli koło Ciebie będzie wolne miejsce to będzie je mógł wykupić jeśli nie to niestety...

    Ale LUDZIE TAK JEST NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Czy w Anglii na Chelsea albo MAnU możesz zabrać wujka z Gdańska i posadzić koło Siebie??? Tylko jeśli akurat to miejsce nie zostało wykupione... Czy w Dortmundzie albo Monachium możesz??? Też tylko jak miejsce jest nie zajęte... A na Lechu albo Legii??? Ta sama sytuacja....




    Spokojnie Noski Ja nie piszę tego z wyrzutami. Poza tym wujek z Gdańska to przykład, bo akurat tam rodziny nie mam


    Jest oczywistą sprawą, że wszystkich nie zadowolisz bo najnormalniej w świecie, nie znalazł się jeszcze taki co by wszystkim ,,dobrze zrobił''


    Zastanawiam się tylko na jednym. Ogólnie jestem za tym, żeby sobie kupić karnet. Mógłbym za 180 zł mieć cały sezon. Ja i mój syn. Można by rzec - rewelacja i tak faktycznie jest. Jednak tak jak już pisałem wcześniej - tam nie czuję żużla. Całe życie przesiedziałem między parkingiem a wieżą i tam jest nasze miejsce. Kupuję zatem karnety 2 za kwotę 330 zł. Jak dla mnie pasuje. Do tego dostajemy z młodym karty kibica. Fajna sprawa. Młody będzie szczęśliwy. A jak On jest szczęśliwy to rzecz jasna i Ja.


    Problem jednak zaczyna się teraz. Na żużel od lat chodzę nie tylko w to samo miejsce, ale również w tym samym gronie. I już dziś wiem, że z tej ekipy 7-9 osobowej przynajmniej 2 osoby nie kupią karnetu, bo ich wizyty na Smoku są zazwyczaj do ostatniej chwili niepewne.


    I teraz: Chciałbym mieć karnet, ale również chciałbym siedzieć w niezmienionym składzie. Rozumiem, że karnet kupuje na konkretne miejsce. Ok. Nie ma problemu. Rozumiem również, że akurat koło mnie, ktoś również wykupił sobie karnet. Również to rozumiem.


    Ale......


    ........ czy będę mógł np. w sytuacji, kiedy akurat wszyscy znajomi się zjadą , przesiąść się w inne miejsce, oczywiście tylko w obrębie swojego sektora, nawet na gorsze miejsce, tam gdzie będą te miejsca wolne, tylko po to, aby obejrzeć wspólnie zawody ze znajomymi???


    Jeśli taka ewentualność wchodzi w grę, to pasuje i jest wszystko *****iście! Jeśli jednak, będzie ,,Pan'' chodził i sprawdzał, czy siedzę tam gdzie powinienem to podejrzewam, że wiele osób zrezygnuje właśnie z formy zakupu karnetu przed sezonem.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-12-2013 o 11:13

  35. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Welna stary facet z Ciebie a czasami jak dziecko pytania zadajesz i nie tylko ty....

    To przecież jak w kinie. Masz miejsce wybrane , ale jak usiądziesz na innym na które nikt nie przyjdzie i cie nie wygoni to sobie tam siedzisz cały film...

    To samo na stadionie. Jak usiadziecie razem w innym miejscu to jesli tam nikt nie wykupi miejsca to będziecie sobie mogli siedzieć bo ochrona nie chodzi i nie sprawdza gdzie kto siedzi dopóki dopóty między kibicami nie wynika problem z miejscem... Proste i logiczne...

    Brzuch ja wiem ze taka możliwość ma być... Napisz mail do klubu albo zadzwoń jak cię to nurtuje i po problemie...

  36. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Welna stary facet z Ciebie a czasami jak dziecko pytania zadajesz i nie tylko ty....
    Tu nie jest ważne co mi się wydaje i co jest proste i logiczne

    Zobacz jakie życie jest proste na pierwszy rzut oka.........A czy faktycznie takie jest?


    Tu chodzi o to, aby wszystko było przejrzyście i czytelnie!!!

    Czyli już 2 karnety mają pewne

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-12-2013 o 11:43

  37. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Tu nie jest ważne co mi się wydaje i co jest proste i logiczne

    Zobacz jakie życie jest proste na pierwszy rzut oka.........A czy faktycznie takie jest?
    Masz racje niestety nie zawsze jest... Ale w tym przypadku na prawdę powinno. Nie jest problemem zmiana miejsca numerowanego jeśli nikt inny na to miejsce nie kupi biletu i tyle w temacie


    Czyli już 2 karnety mają pewne

    Pozdrawiam
    3...


    Ogólnie jest ruch do przodu. Będzie karnet w formie karty plastikowej co jest ogromnym plusem jak dla mnie. Zniżka na karnetach jest większa jak w zeszłym roku, a do tego maja być zniżki w punktach partnerskich... Gonimy cywilizowany świat i tak trzymać!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #2285
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    to jeszcze inna sprawa...z droższym karnetem wejde z dzieckiem na tańszy sektor rodzinny ale wyobraźmy sobie taka sytuacje: kupuje z mezem karnety na sektor numerowany. na jeden z meczow nie moze przyjsc moj maz a wiem ze na sektorach na przeciwleglej prostej(tam gdzie karnet jest w tej samej cenie) sa moi znajomi. jakie mam wowczas wyjscie? siedze sama na sektorze numerowanym czy moge wejsc na sektor bialy?
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 19-12-2013 o 11:57

  39. Powrót do góry    #2286
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    to jeszcze inna sprawa...z droższym karnetem wejde z dzieckiem na tańszy sektor rodzinny ale wyobraźmy sobie taka sytuacje: kupuje z mezem karnety na sektor numerowany. na jeden z meczow nie moze przyjsc moj maz a wiem ze na sektorach na przeciwleglej prostej sa moi znajomi. jakie mam wowczas wyjscie? siedze sama na sektorze numerowanym czy moge wejsc na sektor bialy?



    Z DROŻSZYM BILETEM NA TAŃSZY SEKTOR MA NIE BYĆ PROBLEMU Z WEJŚCIEM!!!!


    Z pomarańczowym na biały wejdziesz, z białym na pomarańczowy nie bo nie masz miejsca numerowanego PODANEGO...


    tel. +48 65 5299977
    fax. +48 65 5296272
    e-mail: klub@unia.leszno.pl
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 19-12-2013 o 12:03
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez olivka Zobacz posta
    to jeszcze inna sprawa...z droższym karnetem wejde z dzieckiem na tańszy sektor rodzinny ale wyobraźmy sobie taka sytuacje: kupuje z mezem karnety na sektor numerowany. na jeden z meczow nie moze przyjsc moj maz, jakie mam wowczas wyjscie? siedze sama na sektorze numerowanym ?
    przychodzisz do mnie koleżanko M, siadasz na kolanach i już nie jesteś sama!

    Tylko co, jeśli po meczu, już do męża nie będziesz chciała wrócić?

  41. Powrót do góry    #2288
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Noski jesli faktycznie ceny kobiet byly po 30 zl a nie 25 to przepraszam za pomylke. Bylem przekonany ze kobiety w tym roku mialy tańsze. Bilety o 5 zl. Ja co roku mam karnet wiec do kasy nie musze isc pytalem tez czy przy tym nowym karnecie musi byc dokument ze zdjeciem? Jesli noski lub ktos wie to niech odpowie

  42. Powrót do góry    #2289
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Noski pytałam czy na sektor biały będe mogla wejsc jesli jest on w TEJ SAMEJ CENIE co karnet pomaranczowy. odpisujesz ze tak bo na TANSZE sektory bedzie mozna wejsc z drozszym karnetem bez problemu tylko, ze ten sektor....NIE JEST TANSZY ... nie mniej jednak mam nadzieje ze masz dobre info i rzeczywiscie bede mogla wejsc z pomaranczowym karnetem na bialy... mam nadzieje ze ktos z klubu czyta te wpisy i rozwieje jak najszybciej watpliwosci kibicow co do niektorych kwestii.

    panie Wełna niech sobie pan w ten sposob nie zartuje. Zona pewnie nie bylaby zadowolna gdyby dowiedziala sie o tej propozycji
    Ostatnio edytowane przez olivka ; 19-12-2013 o 15:05

  43. Powrót do góry    #2290
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez prezes200 Zobacz posta
    Czy ja wiem? Prędzej uwierze, że klub nie chce mieć żadnych pustych miejsc (pod bufor, szkoda im tej nowej trybuny na łuku) a nie policja, bo takie rozwiązanie było stosowane przez X lat i było dobrze, nasi mieli nawet swoją klatke
    to się niestety mylisz. Propozycji an sektor dla ultrasów były 3 i na żadną policja nie wydała zgody, jedna to miało być miejsce na wyjściu z drugiego łuku ale argumentacja policji była taka, że jak jest prowadzona grupa przyjezdnych ul.Strzelecką to z młyna jest bardzo blisko do atakowania, kolejna propozycja było przeniesienie kibiców gości na obecny sektor Fan ( tylko że mniejszy ten sektor miał być ) ale i tu się policja nie zgodziła. Także wyjścia jako takiego nie było i jest to konsensus między klubem a kibicami. Co do sektora rodzinnego to powtarzam na każdym spotkaniu mówiliśmy, że to nie jest miejsce na ten sektor ale jak się przypatrzy dokładnie i policzy to nie ma gdzie tego umieścić. Jeśli by policja wyraziła zgodę na inne umiejscowienie sektora Fan to wtedy były by inne możliwości.

  44. Powrót do góry    #2291
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Ogólnie wszystko z karnetami poszło w dobrym kierunku, jednak kilka spraw jest dla mnie dziwnych. Większość ludzi chodzi na szlake w większym gronie znajomych i tu właśnie pojawia się problem z sektorami numerowanymi. Powiedzmy, ze z grona 10 osób(zasiadających na sektorach miedzy wieżą a parkingiem) tylko czterech jest zainteresowanych karnetem. W takim przypadku ekipa sie sypie i raczej nikt nie kupi karnetu na ten sektor. Zostaje wtedy sektor "Leszno wita" i moim zdaniem sporo ludzi tak zrobi co będzie powodować, ze miejsca (wieża - parking) będą puste. Wydaje mi się, ze trochę za dużo jak na początek tych miejsc numerowanych zrobili. Mogli się ograniczyć tylko do sektorów za startem a sektory wieża - parking zrobić nienumerowane. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

  45. Powrót do góry    #2292
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta


    Z DROŻSZYM BILETEM NA TAŃSZY SEKTOR MA NIE BYĆ PROBLEMU Z WEJŚCIEM!!!!


    Z pomarańczowym na biały wejdziesz, z białym na pomarańczowy nie bo nie masz miejsca numerowanego PODANEGO...


    tel. +48 65 5299977
    fax. +48 65 5296272
    e-mail: klub@unia.leszno.pl
    I to jest właśnie bzdura. Ciekawe co na to policja. Hipotetycznie. Sektor biały ma pojemność 8000 osób. Sprzedało się 2000 karnetów. Przed meczem w sprzedaży jest 6000 biletów na sektor biały i załóżmy się wszystkie się sprzedały. Niech 100 osób z karnetem pomarańczowym zechce wejść na sektor biały. Gdzie oni się zmieszczą? I czemu jeśli kupie w kasie bilet na sektor biały to nie będę miał miejsca siedzącego, bo zajmie je ktoś kto ma bilet na sektor pomarańczowy?

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Świstak za jego przydatny post!

    pedrosio (19-12-2013)

  47. Powrót do góry    #2293
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Z góry przepraszam jeśli już pojawiało się to pytanie, ale póki co nie mam czasu na zagłębianie się w wątek. Czy jeśli nie pójdę na jakiś mecz, to bilet z karnetu przepada, czy mogę na inny mecz wejść z kimś znajomym?

  48. Powrót do góry    #2294
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Skoro macie tyle pytań to je umieśćcie a ja je przekaże do klubu a tam postarają się na pewno odpowiedzieć. Jeśli ktoś ma pytanie proszę o zacytowanie lub skopiowanie wszystkich powyższych i dopisanie swojego poważnego pytania.

    1. Z góry przepraszam jeśli już pojawiało się to pytanie, ale póki co nie mam czasu na zagłębianie się w wątek. Czy jeśli nie pójdę na jakiś mecz, to bilet z karnetu przepada, czy mogę na inny mecz wejść z kimś znajomym?

    itd.

  49. Powrót do góry    #2295
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    I to jest właśnie bzdura. Ciekawe co na to policja. Hipotetycznie. Sektor biały ma pojemność 8000 osób. Sprzedało się 2000 karnetów. Przed meczem w sprzedaży jest 6000 biletów na sektor biały i załóżmy się wszystkie się sprzedały. Niech 100 osób z karnetem pomarańczowym zechce wejść na sektor biały. Gdzie oni się zmieszczą? I czemu jeśli kupie w kasie bilet na sektor biały to nie będę miał miejsca siedzącego, bo zajmie je ktoś kto ma bilet na sektor pomarańczowy?
    Ludzie wymyślacie czysto hipotetyczne sprawy, które są tak naprawdę S-F i robicie z tego wielki problem....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •