Strona 148 z 198 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    My kibice co odje***iśmy, bo nie pamietam ??

    A wy co odjeba***cie w 1984r ?? Pytam się gdzie wtedy była wasza godność ??

    p.s.

    A Pawliccy nadal nie do wyjęcia ??
    jak byś nie wiedział to teraz jest chwalebne bo walczyliśmy z układem i systemem , no ale jak ktoś ma naście lat to nie pamięta ,
    jaki układ chcieli w tym meczu zburzyć ....

  2. Powrót do góry    #6617
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Na koniec sezonu zasadniczego będzie to 23 do 16 (chyba nie liczysz, że macie szanse obronić bonus w Cz-wie), a jeszcze z 3 punkty z 16-stu, to podarunki z lubuskiego. Wyjdzie 23 do 13. Przepaść
    Jakby była konieczność wygrania w Czewie to byśmy wygrali. Na szczęście dzięki papudrakom z Torunia nie musimy na siłę reaktywować naszej kontuzjowanej pary, tylko na lajciku możemy potrenować i dać szansę nowemu juniorowi. Rozwiązanie idealne.

  3. Powrót do góry    #6618
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Panowie chyba pora dać na luz i skończyć z tym opluwaniem i wypominaniem w 1984 Leszno straciło tytuł czyli zostało ukarane, -8 pkt Torunia jest również karą. Taka decyzja została podjęta i koniec. Nie ma sensu dyskutowac na sprawiedliwością tych kar bo to juz przeszłość. Gdyby Apator nie miał tych ujemnych punktów byłby w PO a tak nie jest. Przed sezonem wszyscy w Toruniu wiedzieli jaka jest sytuacja. Kara została przyznana w ubiegłym roku ale konsekwencje tej kary widoczne są w tym sezonie. Więc nie narzekajcie drodzy kibice z Torunia na te punkty, nie szukajcie spisków, PO przegraliście na własne życzenie min. na Inaugurację z Gdańskiem czy też w Lesznie. Z takim składem mogliście pozamiatać całą ligę jednak kolejny raz okazało się że "papier" nie jedzie nie miejcie o to pretensji do Nas czy innych klubów. Przypomina to bowiem sytuację naszej narodowej reprezentacji piłkarskiej która jest jak jądra biorą udział ale nigdy nie wchodzą. Najpierw przegrywają pierwsze mecze grupowe a później kalkulują kto z kim powinien przegrać aby jeszcze zachować szansę na awans.

    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 02-09-2014 o 14:55
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  4. Powrót do góry    #6619
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jakby była konieczność wygrania w Czewie to byśmy wygrali. Na szczęście dzięki papudrakom z Torunia nie musimy na siłę reaktywować naszej kontuzjowanej pary, tylko na lajciku możemy potrenować i dać szansę nowemu juniorowi. Rozwiązanie idealne.
    Pedersen ma w nosie Unię i choćbyś go ładnie prosił, to olałby ten mecz i nawet ZZ-tki nie wręczył. Zresztą szykuj się na kolejne jego akcje w PO. Każdy klub to przerabiał.
    W Czewie byście nie wygrali, choćby nie wiem co

  5. Powrót do góry    #6620
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy ja dobrze czytam, że:

    1. Uważacie, że starty na technicznych angielskich torach nic nie dały takiemu młodemu zawodnikowi?

    2. Nie przyjeżdżanie na mecz drużyny bez podania powodów jest jak najbardziej w porządku?

    Nie wierzę. Co do punktu drugiego to fajne macie podejście do życia. Daleko z nim nie zajdziecie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #6621
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Pedersen ma w nosie Unię i choćbyś go ładnie prosił, to olałby ten mecz i nawet ZZ-tki nie wręczył. Zresztą szykuj się na kolejne jego akcje w PO. Każdy klub to przerabiał.
    W Czewie byście nie wygrali, choćby nie wiem co
    Wiadomo że Dzik za Unie umierał nie będzie to typowy najemnik. Czy byśmy nie wygrali w Czewie może tak a może nie?
    Pewien tego nie możesz być chyba że jeszcze podasz numery w Lotto.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy ja dobrze czytam, że:

    1. Uważacie, że starty na technicznych angielskich torach nic nie dały takiemu młodemu zawodnikowi?

    2. Nie przyjeżdżanie na mecz drużyny bez podania powodów jest jak najbardziej w porządku?

    Nie wierzę. Co do punktu drugiego to fajne macie podejście do życia. Daleko z nim nie zajdziecie.
    vicar

    Jak już min welna napisał że Angielskie techniczne tory mają duży wpływ na doskonalenie jazdy i tu pełna zgoda większość się z tym zgadza

    Co do punktu 2 to nie znamy konkretnie szczegółów być może mu nie płacili , byc może miały miejsce jakieś inne zajścia na razie znamy tylko stanowisko jednej strony czyli klubu. Chodzi o to że nie można kogoś osadzać na postawie jednego artykułu nie znając dobrze sytuacji. Jezeli Piter postąpił tak jak przedstawili to włodarze angielskiego klubu to rzeczywiście przegiął. Ale tego dokładnie nie wiemy.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  7. Powrót do góry    #6622
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy ja dobrze czytam, że:

    1. Uważacie, że starty na technicznych angielskich torach nic nie dały takiemu młodemu zawodnikowi?

    2. Nie przyjeżdżanie na mecz drużyny bez podania powodów jest jak najbardziej w porządku?

    Nie wierzę. Co do punktu drugiego to fajne macie podejście do życia. Daleko z nim nie zajdziecie.
    Dwa razy nie.

  8. Powrót do góry    #6623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    jak byś nie wiedział to teraz jest chwalebne bo walczyliśmy z układem i systemem , no ale jak ktoś ma naście lat to nie pamięta ,
    jaki układ chcieli w tym meczu zburzyć ....
    Przypomnieli sobie o walczeniu z ukladem na ostatnie 4 biegi.
    Postaraj sie bardziej.

    Kasprzak w 15 biegu z kim walczyl? Tez z ukladem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #6624
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2013
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 62 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przypomnieli sobie o walczeniu z ukladem na ostatnie 4 biegi.
    Postaraj sie bardziej.

    Kasprzak w 15 biegu z kim walczyl? Tez z ukladem?
    A skąd ja mam wiedzieć co i dlaczego on zrobił? Czy to nasza wina?
    Gadanie dzisiaj o 1984 i wypominanie co było 30 lat temu jest tak samo głupie, jakbyście teraz mieli pretensje i winili znajomego niemca za 1939...

  10. Powrót do góry    #6625
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Za przewały z kasą Włókniarz nie powinien wystąpić w tym roku w żadnym meczu ... i mam nadzieję, że za te "jaja" z juniorami na przyszły rok nie dostanie licencji na Ekstraligę ... taką patologię w żużlu trzeba tępić !!!
    Licencji możemy nie dostać za długi, natomiast skład w całym sezonie i w każdym meczu był regulaminowi, nie wiem dlaczego mówisz że za jaja z juniorami mamy nie dostać licencji

  11. Powrót do góry    #6626
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przypomnieli sobie o walczeniu z ukladem na ostatnie 4 biegi.
    Postaraj sie bardziej.

    Kasprzak w 15 biegu z kim walczyl? Tez z ukladem?
    Skończcie już. Gdyby to nie był 15 bieg tego spotkania to nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi.

  12. Powrót do góry    #6627
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Skończcie już. Gdyby to nie był 15 bieg tego spotkania to nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi.
    Trolunczycy niestety bedą tak jeszcze długo , No przecież trzeba popsuć innym święto !!!!

  13. Powrót do góry    #6628
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Trolunczycy niestety bedą tak jeszcze długo , No przecież trzeba popsuć innym święto !!!!
    Jakie święto ? Żony trzeba szukać a nie .....

  14. Powrót do góry    #6629
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Trolunczycy niestety bedą tak jeszcze długo , No przecież trzeba popsuć innym święto !!!!
    Ja rozumiem, że od pługa masz zgrabiałe dłonie ale postaraj się trafiać we właściwe klawisze i pisać poprawnie nazwę naszego miasta.

  15. Powrót do góry    #6630
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przypomnieli sobie o walczeniu z ukladem na ostatnie 4 biegi.
    Postaraj sie bardziej.

    Kasprzak w 15 biegu z kim walczyl? Tez z ukladem?
    Chyba naprawdę jesteś młodziak skoro nie wiesz na czym polegała walka z gwardyjskim klubem ... tam nikt nikogo za rękę nie złapał a karę zasądzono z góry ... nie ma to żadnego porównania z ucieczką Torunia z finału DMP co oglądał cały świat w TV ... Jak porównasz akcję Kasprzaka w 15 biegu w Lesznie z jego podobnym zachowaniem w GP to okazuje się że paluszek i kolanko coś nie teges skoro po dwóch kółkach wynosi go na zewnątrz toru ... niestety ...
    Ostatnio edytowane przez Slaw ; 03-09-2014 o 00:18

  16. Powrót do góry    #6631
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Welny i Buszmen
    Nie pierwszy Polak tak usunięty z BEL, nie ostatni. Czasami ktoś przedstawia inne priorytety, w tym przypadku zakładam były naciski i tłumaczenie słabych wyników w Lesznie częstotliwością startów młodego.
    Owszem styl, można było uprzedzić o potrzebie chwilowego rozbratu, ale o ile mnie pamięć nie myli, Piter to już recydywa, bodajże odpuszczał już w Coventry. Angole jednak się nie obrażą, za często startują i zbyt wiele jest kontuzji. Chyba że kodują sobie się odkują w czasie przyszłej glorii.
    Wczoraj rozmawiałem ze znajomym spoza polskiej ligi i mówił, że Pitera tam raczej nie ceniono, nie jeździł parowo, a tam mają na tym punkcie hopla (może przez ch).

    Anglia jak wiecie to droga rozwoju, w 2003 spotkałem "Cegłę". Po rozbracie z BEL, tłumaczył się budżetem i zbyt późno postawioną logistyką, ja na cały wytoczyłem cały arsenał argumentacyjny w kontekście rozwoju. Największe rewolucje klubowe z polskich zawodników zrobił Gollob w Danii w 94' i właśnie Cegła w Poole, do dziś pamiętam śledzenie artykułów i wyników.
    A młody się jeszcze nawróci, zresztą jaki jest jego status sam nie wiem, pożyczenie? Przecież w Zielonej był wystawiony jako zawodnik Poole.

    Żużel mimo miłości do klubu, traktuję jako sport indywidualny (za twórcą świetnego portalu z wynikami, niestety byłego)
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 03-09-2014 o 08:24

  17. Powrót do góry    #6632
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach

  18. Powrót do góry    #6633
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Podwyżka biletów na PO?

  19. Powrót do góry    #6634
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Podwyżka biletów na PO?
    A co chciałeś takie same jak na Gdańsk? Dla karnetowców (którzy mieli 1 mecz w RZ, memoriał i sparingi na za darmo) ceny takie same, pozostali + 5 złotych. Zatem nie dużo. Niech każdy z nas przyprowadzi po 1 - 2 osoby aby zrobić atmosferę na Smoku!

  20. Powrót do góry    #6635
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Oj widzę, że wielu tu rydzyków się tu udziela, wiec pytanie mam do nich. Jak ta Anglia jest taka potrzebna i niezbędna, to dlaczego nikt z toruńskiego, krajowego składu tam nie jeździ ?

  21. Powrót do góry    #6636
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Wynika, że płacili a Pawlicy załatwili to tak jak można było przypuszczać czyli jak zwykłe buraki i na dodatek menadżer ma pretensje, że ludzie z WW to nagłośnili w taki sposób i że to nie profesjonalne. Po prostu ręce opadają. Mam nadzieje, że nikt w Anglii boskiego Piotrusia już nie zatrudni.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    Buszmen (03-09-2014)

  23. Powrót do góry    #6637
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja rozumiem, że od pługa masz zgrabiałe dłonie ale postaraj się trafiać we właściwe klawisze i pisać poprawnie nazwę naszego miasta.
    nietety nie trafiłeś , rolnictwo nie jest moją profesją , mieszkam w większym mieście niż ten twój Rydzykogród , a obrazać nie musisz rolników którzy mają trudną profesje zebyś ty mógł czasami coś zjeść normalnego jak mama odbierze kuroniówkę .
    Choć nie jestem leszczynianinem , to rzucane obelg twoich krajan w stronę Leszna nie jest dla mnie miłe ,chociaż wychowałem sie w mieście którę nie darzy się sympatią z Lesznem .
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 03-09-2014 o 11:58

  24. Powrót do góry    #6638
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Więc pisz poprawnie nazwę miasta, bo obrażasz jego mieszkańców (choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy).

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Penhall (03-09-2014)

  26. Powrót do góry    #6639
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Więc pisz poprawnie nazwę miasta, bo obrażasz jego mieszkańców (choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy).
    Mam wielu znajomych w Toruniu,(nie wszyscy są fanami speedwaya), fajnych ludzi i dlatego wiem że w każdym mieście są tacy i tacy ,,,,,
    ale nie do wszystkich można pisać grzecznie ,kiedy oni obrażają innych ....

  27. Powrót do góry    #6640
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    http://info.ksul.pl/artykul/2204

    ceny biletów na półfinał PO

  28. Powrót do góry    #6641
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Oj widzę, że wielu tu rydzyków się tu udziela, wiec pytanie mam do nich. Jak ta Anglia jest taka potrzebna i niezbędna, to dlaczego nikt z toruńskiego, krajowego składu tam nie jeździ ?
    Nie czytałeś wyżej? Pawełek Przedpełski i Adik nie jeżdżą w Anglii, bo wszyscy w Anglii myślą, że każdy Polak to oszust i złodziej po tym, jak Piotruś złamał wszelkie międzynarodowe zasady i konwencje. Tak samo, jak my tu wszyscy w Polsce na podstawie konkretnych przykładów uważamy każdego Australijczyka za pijaka, ćpuna i gwałciciela.

    Postawa Piotrka jest naganna, smutna i przykra. Ale ma ten plus, że dzięki niemu kilku kolegom-trolom z Torunia choć na jeden dzień zaświeciło słoneczko i mają trochę radości na wakacjach gdy temat koleiny Kasprzaka się wypalił. Więc piszą.

  29. Powrót do góry    #6642
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    dominacja jest sprawą oczywistą ....zapytaj Polaków ...

    ps .Wpisujcie miasta co uważają że od kilku lat trwa dominacja Unii nad Apatorem ....


    LESZNO ....
    Pedrosio a Ty konto na SB przekazałeś może swojemu dzieciaczkowi?

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Pedersen ma w nosie Unię i choćbyś go ładnie prosił, to olałby ten mecz i nawet ZZ-tki nie wręczył. Zresztą szykuj się na kolejne jego akcje w PO. Każdy klub to przerabiał.
    W Czewie byście nie wygrali, choćby nie wiem co

    To jest tylko przypuszczenie...
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 03-09-2014 o 14:32

  30. Powrót do góry    #6643
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Oj widzę, że wielu tu rydzyków się tu udziela, wiec pytanie mam do nich. Jak ta Anglia jest taka potrzebna i niezbędna, to dlaczego nikt z toruńskiego, krajowego składu tam nie jeździ ?
    A kto o tym decyduje?

    mingozi: Poczytaj brytyjskie fora. Piotra jak najbardziej w Anglii ceniono Chociaż teraz wylewają na niego (słusznie) wiadra pomyj.

  31. Powrót do góry    #6644
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Dla karnetowców (którzy mieli 1 mecz w RZ, memoriał i sparingi na za darmo) ceny takie same, pozostali + 5 złotych.
    Takie same,ALE TYLKO od 3 do 6 września.
    Wiem to tylko 5 zł,ale tu bardziej chodzi o samo podejscie do kazdego kibica,czy posiadacza karnetu.
    Nie wiem czy w klubie sa tak zadowoleni z frekwencjii,ze juz podnosza ceny biletów?Wg SF jestesmy na 6 miejscu i wyprzedzamy tylko Wrocław i Gdańsk...
    No zobaczymy jak im to wyjdzie,ja zycze powodzenia i zapełnienia Smoczyka.

  32. Powrót do góry    #6645
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    No ale co poradzisz na sraczkę ...

  33. Powrót do góry    #6646
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Poradze Smecte

  34. Powrót do góry    #6647
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Za podwyższeniem cen biletów musi iść potężna akcja marketingowa przed spotkaniem.
    Same flagi mogą nie wystarczyć.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  35. Powrót do góry    #6648
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Czy na ostatnim meczu z Gorzowem naprawdę było tylko 7tys. kibiców?

  36. Powrót do góry    #6649
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Czy na ostatnim meczu z Gorzowem naprawdę było tylko 7tys. kibiców?
    co najmniej 9 500 - sektor FAN wypełniony po brzegi, prosta tak jak na Sparcie (gdzie było 8 koła)
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  37. Powrót do góry    #6650
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy ja dobrze czytam, że:

    1. Uważacie, że starty na technicznych angielskich torach nic nie dały takiemu młodemu zawodnikowi?

    2. Nie przyjeżdżanie na mecz drużyny bez podania powodów jest jak najbardziej w porządku?

    Nie wierzę. Co do punktu drugiego to fajne macie podejście do życia. Daleko z nim nie zajdziecie.
    Nie, nie czytasz dobrze. Uważam (moje zdanie), że WW zawdzięczają więcej Piotrowi, niż on im. Jeżeli nie startowałby w WW, jeździłby gdzie indziej. I żeby było jasne, ja nie napisałem nigdzie, że mi się podoba, jak postąpił Piotr. Można to było załatwić inaczej, ale pisanie, że to wielkia hańba, że zamyka drogę innym zawodnikom z Polski jest dla mnie śmieszne. Podobnie jak pisanie, że bez startów w WW nie byłoby jakiegoś tytułu. Buszmen nam tutaj ładnie wykłada, że Brytyjczycy (kluby, fani) to inna kultura, inne podejście. Zatem wątpię, by na podstawie zachowania jednego zawodnika z naszego kraju drastycznie zmienili pogląd na Polaków. Także trochę sobie Buszmen sam przeczy, ale nie pierwszy raz.

    I na koniec. Bądź łaskaw następnym razem pisać konkretnie do określonych osób, jeżeli coś Ci nie pasuje w ich postawie. Twoje uogólnienie w ostatnim zdaniu jest w****iające, jak każde zresztą.

  38. Powrót do góry    #6651
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    co najmniej 9 500 - sektor FAN wypełniony po brzegi, prosta tak jak na Sparcie (gdzie było 8 koła)
    Mało. SF sporo zaniżyło jeszcze do tego.

  39. Powrót do góry    #6652
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Mało. SF sporo zaniżyło jeszcze do tego.
    SF strzelają sobie z tą frekwencja jak chcą i kompletnie nie można się nimi sugerować... Napewno nie było 7 tys na Gorzowie tylko sporo więcej...

    Sami w relacji zaraz po meczu podawali 9,800, potem zmienili na 9 tys, a teraz nagle wyskoczyli z 7 tys...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #6653
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Buszmen
    Nie mówię, że nie słusznie, ale fakt faktem jak wspomina jego menago, iż sprawa nabrała niewspółmierne głośniejszego rozmachu niż podobne przypadki, których było wiele. Z drugiej strony od czego ma menago?

  41. Powrót do góry    #6654
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Buszmen
    Nie mówię, że nie słusznie, ale fakt faktem jak wspomina jego menago, iż sprawa nabrała niewspółmierne głośniejszego rozmachu niż podobne przypadki, których było wiele. Z drugiej strony od czego ma menago?
    Nie zajmujecie się mało istotnymi sprawami, najważniejsze, że po 3 latach wracamy do gry o medale i nie mamy we wrześniu wakacji. Myślę, że po meczu w Czewie cały region wkręci się w klimat walki w PO.

  42. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Nie zajmujecie się mało istotnymi sprawami, najważniejsze, że po 3 latach wracamy do gry o medale i nie mamy we wrześniu wakacji. Myślę, że po meczu w Czewie cały region wkręci się w klimat walki w PO.
    I tu bym polemizowal...wszak wiadomo jak jest w Lesznie od pewnego czasu co by klub nie zrobil to i tak bedza za DROGO wiecznie się cos nie podoba...w tym roku nastapily pewne zmianę które sa nowe, które byly sukcesywnie wdrażane które ufam będą plepszane a i tak slychac marudzenie.......mimo wszystko lidze na 15 tys 14.09

  43. Powrót do góry    #6656
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Łaguta nie jedzie z nami - pewnie sprawka spółdzielni.

    Wystukane w Tapatalk

  44. Powrót do góry    #6657
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,797
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Łaguta nie jedzie z nami - pewnie sprawka spółdzielni.

    Wystukane w Tapatalk
    te spółdzielnie tylko zycie utrudniaja. chcialem zrobic remont mieszkania i instalacji elektrycznej i spoldzielnia razem ze wspolnota mieszkaniowa mi to blokuje. skur*** zawsze cos znajda zeby Ci zycie utrudnic

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Aussie (04-09-2014), Thomas (04-09-2014)

  46. Powrót do góry    #6658
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    co się dzieje...Vaculik złamał obojczyk, nie wiadomo co z Michelsenem......wysyp kontuzji na koniec sezonu

  47. Powrót do góry    #6659
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez amann77 Zobacz posta
    co się dzieje...Vaculik złamał obojczyk, nie wiadomo co z Michelsenem......wysyp kontuzji na koniec sezonu
    Z Mikim wszystko ok , ma tylko zbity Bark

    A Vacula pospawac i na 14 bedzie gotowy , oby!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #6660
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Z Mikim wszystko ok , ma tylko zbity Bark

    A Vacula pospawac i na 14 bedzie gotowy , oby!
    Nie jest fizycznie mozliwe, zeby wyleczyc w 10 dni zlamany obojczyk (jesli to rzeczywiscie to).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •