Strona 146 z 198 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,526 do 6,570 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6526
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    pewnie będzie taki sam skład jak na Gorzów

  2. Powrót do góry    #6527
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zachował się jak ostatni balas. Wątpię, czy bez Wolves miałby srebro IMP i złoto IMŚJ. Ogromny talent, ale postawa haniebna. Dobrze, że Anglicy tak z nim postąpili.
    To co powinni zrobić z Wardem, który podejrzewany był o gwałt, przyłapany na jeździe po wypaleniu zielska oraz na promilach? Standardy panie, że pozazdrościć. W Toruniu takich uczą?

    Wystukane w Tapatalk

  3. Powrót do góry    #6528
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Nicki a`la Rzeszów 2013

  4. Powrót do góry    #6529
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,576
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Spokojnie nie ma co dramatyzować. Play offy są nasze a to było do przewidzenia wiec jedziemy do Czewy w takim samym skladzie jak z Gorzowem. Nicki i Przemek mają odpoczywać regenerować się i być w 100% przygotowanych na bój z Tarnowem
    Skład na Czewe
    1.Bjerre
    2.Smektała
    3.Zengota
    4.Baliński
    5.Michelsen
    6.Pawlicki
    7.Musielak

  5. Powrót do góry    #6530
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    To co powinni zrobić z Wardem, który podejrzewany był o gwałt, przyłapany na jeździe po wypaleniu zielska oraz na promilach? Standardy panie, że pozazdrościć. W Toruniu takich uczą?
    A wiesz, że w Ameryce Murzynów biją? To dopiero jest dramat.

  6. Powrót do góry    #6531
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    JaacPoz masz to do siebie, ze czepiasz sie jednego detalu i drazysz. Tu uczepiles sie slowa "wszelkie", uzytego zapewne w celu podkreslenia powagi sprawy (chyba kazdy sie tego domyslil)
    A co do reszty, to chyba jednak jestes lokalnym szownistą, skoro na slowo klubik panikujesz i masz ochote wklejac medalografie.
    Tak, wiem, zaslon sie argumentem, ze Cie nie znam..

    Trzeba patrzec na to z szerszej perspektywy. Tu Busz ma racje, bo Wolves ma specyficzny tor, na ktorym wielu naszych juniorow mogloby szlifowac umiejetnosci w przyszlosci.
    Tylko nie wiem jak teraz beda sie zapatrywac na zatrudnianie polskiego juniora po takich szopkach.
    "Uczepiłem się" słowa "wszelkie" bo to bzdura do kwadratu. Zasad jest wiele i dotyczą różnych tematów, więc siłą rzeczy nie mógł ich wszystkich naruszyć PP .
    Tak, czy nie?

    Druga kwestia, której "się uczepiłem" to idiotyczne stwierdzenie,że Unia ma "ZERO" wpływu na rozwój Piotrka P. Przecież to bzdura do kwadratu.

    A może się z tym stwierdzeniem Buszmena zgadzasz? Totalne "zero" nawet minimalnego wpływu?

    Buszmen po prostu przesadził. Strzelił głupotę i zasłania się jakąś wizją ogólną...

    Co do "lokalnych szowinistów" to już jest totalna bzdura. Każdemu na tym forum można przypiąć taką łatkę , Tobie też.


    Ale ok, niech będzie,że Buszmen ma rację - wszystkie kluby to po prostu "klubiki", a ja jestem "szowinistą:" bo nie jestem zachwycony, gdy klub któremu kibicuję (najbardziej utytułowany w historii polskiego żużla) nazywa się "klubikiem", co ma przecież charakter CELOWO lekceważący (a może nie?).

    Proponuję by Buszmen w wątku toruńskim pisał o klubiku z Torunia, w wątku Zielonogórskim o "klubiku" z Zielonej Góry itd... Liczę na zrozumienie... Spodziewam się raczej niechętnych uwag..


    Jeżeli nie zauważyłeś, że gdy pisał o "klubiku z Leszna", chciał ewidentnie dopiec i nie było to stwierdzenie neutralne, to o czym mamy rozmawiać?

    "Czepiam się szczegółów"? Ze szczegółów składa się całość. Śmieszą mnie ludzie, który najpierw plotą ewidentnie głupoty, a następnie twierdzą,że wypomina im się "szczegóły" a przecież oni chcieli przekazać prawdy ogólne...


    Głupi tekst zawsze pozostanie tylko głupim tekstem...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 21:38

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Biskupian (01-09-2014), Mildura (01-09-2014)

  8. Powrót do góry    #6532
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    Nicki a`la Rzeszów 2013
    Tylko, że nikt nie oczekuje startu Pedersena w Unii Leszno w obecnych okolicznościach. Co innego gdyby był potrzebny bonus. Mamy PO i do tego w 2 ostatnich meczach nie pojedzie Pedersen a Smektała. Same plusy, conajmniej 100 tys. złotych zostało w kasie i Smyk zdobywa bezcenne doświadczenie w kontekście następnego sezonu, gdzie będzie podstawowym juniorem, za Musielaka. Do tego dzięki temu układowi Skóra może przetestować w warunkach meczowych formę Damiana i Michelsena. Toffik może po raz drugi zobaczyć to co go będzie czekać za rok na seniorce. Rewelacja. A włókniarz jak będzie chciał bonus to będzie musiał nam go wyrwać, bo zwycięstwo CKM-u nie powinno podlegać w tym układzie dyskusji.

    Skład podany przez ZZ wydaje się optymalny w celu uzyskania dobrego wyniku, sam byłem za takim (smyk pod numerem seniorskim i za niego juniorzy) ustawieniem na Gorzów, ale skoro mamy to co chcieliśmy to może warto aby Smyk odjechał kolejne 3 biegi. Jedyne co mnie zastawia czy Smykowi podstawią w końcu jakiś e-ligowy silnik. Testowanie juniora na pewno nie będzie fair wobec Sparty Wrocław. A z drugiej strony Troy, Jura, Magic chętnie pojechaliby mecze barażowe i zarobili dodatkowy grosz.

    Moje 2 propozycje:

    1.Bjerre
    2.Michelsen
    3.Zengota
    4.Baliński
    5.Smektała (i tu juniorzy i walczy na maxa)
    6.Musielak
    7.Piotr

    1.Musielak
    2.Michelsen
    3.Zengota
    4.Baliński
    5.Bjerre
    6,Smektała
    7.Piotr

    Albo:

    1.Musielak
    2.Baliński
    3.Zengota
    4.Michelsen
    5.Piotr Pawlicki
    6.Smektała
    7.Kaczmarek

    Jedziemy do Częstochowy 5 juniorami!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 01-09-2014 o 21:57

  9. Powrót do góry    #6533
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Przesądzone jest także to, że w meczu z Unią wystąpią Rune Holta, Michael Jepsen Jensen i Peter Kildemand, których zabrakło podczas ostatniego, wyjazdowego spotkania w Zielonej Górze. - Nie licząc kontuzjowanego Walaska, pojedziemy w optymalnym składzie. Holty czy Jensena zabrakło w meczu ze SPAR Falubazem, ponieważ nie mieliśmy tam szans na nawiązanie walki o wynik. Zapewniam jednak, że w konfrontacji z Unią powalczymy o trzy punkty - podsumował Śleszyński.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...na-sto-procent

    Do Częstochowy za takie słowa prezesa powinnismy jechać juniorami , niech im te zbrojenia wyjdą kasa za punkty , jak w zielonej chcieli zaoszczędzić to u siebie mogą zapłacić. !!! Brawo panie prezesie. Mam tylko nadzieje ze sprawa punktów dudka sie wyjaśni i wtedy taka powinna być nasza podstawa, bo za rok Częstochowa będzie znowu odstawiać szopki !

  10. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Falubaz (01-09-2014), GoTrEk (02-09-2014), Lucson (01-09-2014), Mildura (01-09-2014), Świstak (01-09-2014)

  11. Powrót do góry    #6534
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    To co powinni zrobić z Wardem, który podejrzewany był o gwałt, przyłapany na jeździe po wypaleniu zielska oraz na promilach? Standardy panie, że pozazdrościć. W Toruniu takich uczą?

    Wystukane w Tapatalk
    Nie wiem co powinni. Wiem, że Ward został uniewinniony z zarzutów o gwałt, to raz. A dwa - owszem, to jego wyczyn z Australii był głupotą, ale to trochę inne przewinienie niż cyniczne okłamywanie drugiej strony. Nie chciał jeździć w WW? Trzeba było to załatwić inaczej: a) rozwiązać kontrakt, b) nie zgłaszać absencji w dniu meczu.

    JackPoz: wyjątkowo upierdliwy jesteś, wszystko ci wyjaśniłem i nie wiem czego oczekujesz. Jesteś szowinistą, a jak nie masz odwagi przyznać prawdy przed samym sobą, to już nie mój problem. Dla mnie ogólne zasady są ważniejsze niż lokalny interes - w tym przypadku leszczyński, stąd sformułowanie "klubik", które tak bardzo stanęło ci ością w gardle. Mylisz się - nie każdemu można przypiąć taką łatkę. Co prawda, większość "kibiców" w Polsce faktycznie wpisuje się w to miano, ale wszyscy to przesada. Najwięcej lokalnych szowinistów jest niestety wśród kibiców klubów z małych miasteczek.

  12. Powrót do góry    #6535
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    N

    JackPoz: wyjątkowo upierdliwy jesteś, wszystko ci wyjaśniłem i nie wiem czego oczekujesz. Jesteś szowinistą, a jak nie masz odwagi przyznać prawdy przed samym sobą, to już nie mój problem. Dla mnie ogólne zasady są ważniejsze niż lokalny interes - w tym przypadku leszczyński, stąd sformułowanie "klubik", które tak bardzo stanęło ci ością w gardle. Mylisz się - nie każdemu można przypiąć taką łatkę. Co prawda, większość "kibiców" w Polsce faktycznie wpisuje się w to miano, ale wszyscy to przesada. Najwięcej lokalnych szowinistów jest niestety wśród kibiców klubów z małych miasteczek.

    Buszmen , zadałem proste pytania. Zero odpowiedzi. Wciąż uciekasz. Nie masz odwagi przyznać ze napisałeś głupoty.

    Dla mnie zasady także są ważne (Ty raczej tylko to deklarujesz). Wśród tych zasad, jest m.in. nie obrażenie bez powodu(wiem, tego nie zrozumiesz..).

    Pisząc o :klubiku" , nazywając mnie (gdy zaprotestowałem) "szowinistą" pisząc bzdury o naruszeniu "wszystkich zasad" przez PP, po prostu wystawiasz sobie świadectwo. Wiem wiem, to tylko "szczegóły" i "się czepiam", jestem "upierdliwy"... Ty chciałeś wyrażić w ten sposób prawdy zasadnicze...

    I znowu kolejny epitet. Najwięcej szowinistów jest "z małych miasteczek".?

    Sprawdziłeś? I znowu ludzi sklasyfikowałeś. Na podstawie swojej wiedzy nie popartej niczym.

    Poza tym , ciebie bardziej to dotyczy niż np. mnie. Bo jesteś właśnie z takiego "miasteczka". Ja mieszkam w Poznaniu a Toruń przy tym to żadna metropolia... . Więc jak tam szowinisto z małego "miasteczka"?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 22:15

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Biskupian (01-09-2014)

  14. Powrót do góry    #6536
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem co powinni. Wiem, że Ward został uniewinniony z zarzutów o gwałt, to raz. A dwa - owszem, to jego wyczyn z Australii był głupotą, ale to trochę inne przewinienie niż cyniczne okłamywanie drugiej strony. Nie chciał jeździć w WW? Trzeba było to załatwić inaczej: a) rozwiązać kontrakt, b) nie zgłaszać absencji w dniu meczu.
    Ale skoro piszesz, że Piotr złamał wszelkie zasady, to co dopiero Ward. Zachowanie Piotra przy kangurze to mały pikuś. A co dopiero powiedzieć o takim Gollobie i jego głośnym kredycie. W tamtej sytuacji wszystko było w Twojej ocenie cacy, o czym pisałeś tutaj na forum. A żeby było weselej to niedawno napisałeś, że bronisz całe życie moralności. Coś kiepsko Ci momentami idzie.

    Wystukane w Tapatalk

  15. Powrót do góry    #6537
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Tylko, że nikt nie oczekuje startu Pedersena w Unii Leszno w obecnych okolicznościach. Co innego gdyby był potrzebny bonus ...
    I myślisz, że Nicki by się tym bonusem i ew. oczekiwaniami przejął?

  16. Powrót do góry    #6538
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Częstochowa kpiła cały rok z EE. Dlatego proponuje juniorski skład:

    1,Musielak
    2.Nowak
    3.Michelsen
    4.Piosicki
    5.Pawlicki
    6.Smektała
    7.Kaczmarek

    Nie wiem czy jest drugi klub w Polsce, który mógłby wystawić taki skład juniorski. Jak to mowią w Częstochowie trzeba oszczędzać.

  17. Powrót do góry    #6539
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Ale skoro piszesz, że Piotr złamał wszelkie zasady, to co dopiero Ward. Zachowanie Piotra przy kangurze to mały pikuś. A co dopiero powiedzieć o takim Gollobie i jego głośnym kredycie. W tamtej sytuacji wszystko było w Twojej ocenie cacy, o czym pisałeś tutaj na forum. A żeby było weselej to niedawno napisałeś, że bronisz całe życie moralności. Coś kiepsko Ci momentami idzie.

    Wystukane w Tapatalk
    Fuj, szowinisto...!

    Negujesz zdanie wybitnie obiektywnego intelektualisty tego forum...??

    A, tak... Prawdopodobnie jesteś "z małego miasteczka"...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 22:07

  18. Powrót do góry    #6540
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    I myślisz, że Nicki by się tym bonusem i ew. oczekiwaniami przejął?

    Nie zapominaj ze NICKI ma dwuletni kontrakt z klubem i umowy z Leszczyńskimi sponsorami (FOGO, POLCOPPER,AGROMIX, FARM2FARM)


    Unia potrafi, krótko rozwiązywać sprawy z ludźmi którzy próbują ustawiać klub a nie na odwrót...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (01-09-2014), Mildura (01-09-2014)

  20. Powrót do góry    #6541
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Częstochowa kpiła cały rok z EE. Dlatego proponuje juniorski skład:

    1,Musielak
    2.Nowak
    3.Michelsen
    4.Piosicki
    5.Pawlicki
    6.Smektała
    7.Kaczmarek

    Nie wiem czy jest drugi klub w Polsce, który mógłby wystawić taki skład juniorski. Jak to mowią w Częstochowie trzeba oszczędzać.
    To i tak za mocny ! Trzeba jeszcze Pitera i toffika wymienić i będzie git , !!!!
    Jestem pewien ze czewa niezłe by dołożyła , punkty +brak kibiców to z 300 tysi moze być

  21. Powrót do góry    #6542
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Ale skoro piszesz, że Piotr złamał wszelkie zasady, to co dopiero Ward. Zachowanie Piotra przy kangurze to mały pikuś. A co dopiero powiedzieć o takim Gollobie i jego głośnym kredycie. W tamtej sytuacji wszystko było w Twojej ocenie cacy, o czym pisałeś tutaj na forum. A żeby było weselej to niedawno napisałeś, że bronisz całe życie moralności. Coś kiepsko Ci momentami idzie.

    Wystukane w Tapatalk
    Ward miał swoje winy poza torem. Piotr w życiu sportowym, wystawił klub, któremu wiele w tym sezonie zawdzięcza w bardzo kiepskim stylu. Na forum było to jednak bronione (Warda nikt raczej nie bronił, na pewno nie ja), bo "po co to Anglia, skoro ma jechać w Unii" i to spotkało mój sprzeciw, bowiem to bardzo płytkie spojrzenie, pełne szowinizmu. TG i kredytu nie ma co w to mieszać, bo tam TG w ogóle nie zrobił nic złego.

  22. Powrót do góry    #6543
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ward miał swoje winy poza torem. Piotr w życiu sportowym, wystawił klub, któremu wiele w tym sezonie zawdzięcza w bardzo kiepskim stylu. Na forum było to jednak bronione (Warda nikt raczej nie bronił, na pewno nie ja), bo "po co to Anglia, skoro ma jechać w Unii" i to spotkało mój sprzeciw, bowiem to bardzo płytkie spojrzenie, pełne szowinizmu. TG i kredytu nie ma co w to mieszać, bo tam TG w ogóle nie zrobił nic złego.

    Ward naprawdę nie wystawił swoich klubów - a co startuje w nich , bo Poole jakoś dzisiaj jedzie i go nie widzę i nawet zz nie ma ? Ciekawe czemu ?


    buszmen mam wrażenie ze nabijasz posty bo u was cicho !

  23. Powrót do góry    #6544
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    I myślisz, że Nicki by się tym bonusem i ew. oczekiwaniami przejął?
    Jak to mawiał klasyk: "A ty czego taki zmartwiony? Był czas przywyknąć przecie…"

  24. Powrót do góry    #6545
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Unia potrafi, krótko rozwiązywać sprawy z ludźmi którzy próbują ustawiać klub a nie na odwrót...
    Tak jak obiecywana przed sezonem zespołowa jazda? W Rzeszowie też miał sponsorów, którzy wykładali dużą kasę na GP ... to niczego nie zmienia.

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Jak to mawiał klasyk: "A ty czego taki zmartwiony? Był czas przywyknąć przecie…"
    Zmartwiony? Bynajmniej. Tyle, że od początku w "bajki" o cudownej przemianie Pedersena nie wierzyłem. I teraz to się tylko potwierdziło.
    Ostatnio edytowane przez Mruczek ; 01-09-2014 o 22:40

  25. Powrót do góry    #6546
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    buszmen mam wrażenie ze nabijasz posty bo u was cicho !
    Padliśmy ofiarą wrednej koleiny.

  26. Powrót do góry    #6547
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    JaacPoz, a Ty dalej wyrzucasz medale zdobyte przez Unie z Leszna. Oczywscie, jest to historycznie duza sprawa, ale takie wyciaganie tego jako argument mnie osobiscie smieszy.
    Przypomina mi to standardowe "...ale przypomnijmy sobie ten wspanialy mecz na Wembley.."
    Tak jakbys mial potrzebe udowadniania tego, ze Unia Leszno jest najbardziej utytulowanym klubem w historii. No jest ale czy kogos spoza Leszna to musi "grzac" ?
    Ja, choc nie jestem typowym Unistom z Tarnowa, mam wiele szacunku do osiagniec swojej druzyny, a przetrwanie bardzo chudych lat tez jest osiagnieciem.
    Tylko, ze taki sam szacun mam do zuzla np w Krosnie czy Opolu.
    Rozumiem, ze o Tarnowie mozna napisac ze Unia to klubik z racji tego ze ma o niebo mniej meddali od imienniczki z Leszna? Bo tak brzmi ten Twoj argument.
    Mnie to jakos specjlanie nie zaboli, ale pewnie niektorych tak. I tak kolo sie zamyka.

    A, ze czepiasz sie detali, ktore rzekomo tworza calosc.. Sorry, ale dla mnie to taka gadka-szmatka. Z wypowiedzi nalezy wyciagnac sens calosciowo - to mi sie wydaje logicznie.

    PS. Oczywiscie, ze mozesz mnie nazwac szowinistą lokalnym, ale uwierz mi, ze nie bede pisal o najbardziej otytulowanym klubie z Tarnowa ostatniej dekady >jesli< uda sie Jaskolkom wyciagnac w tym sezonie zloto.
    Nie mam takiej potrzeby, bede sie cieszyl z druzyny a wynik? Raz jest raz nie ma

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 01-09-2014 o 22:48

  27. Powrót do góry    #6548
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Przesądzone jest także to, że w meczu z Unią wystąpią Rune Holta, Michael Jepsen Jensen i Peter Kildemand, których zabrakło podczas ostatniego, wyjazdowego spotkania w Zielonej Górze. - Nie licząc kontuzjowanego Walaska, pojedziemy w optymalnym składzie. Holty czy Jensena zabrakło w meczu ze SPAR Falubazem, ponieważ nie mieliśmy tam szans na nawiązanie walki o wynik. Zapewniam jednak, że w konfrontacji z Unią powalczymy o trzy punkty - podsumował Śleszyński.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46...na-sto-procent

    Do Częstochowy za takie słowa prezesa powinnismy jechać juniorami , niech im te zbrojenia wyjdą kasa za punkty , jak w zielonej chcieli zaoszczędzić to u siebie mogą zapłacić. !!! Brawo panie prezesie. Mam tylko nadzieje ze sprawa punktów dudka sie wyjaśni i wtedy taka powinna być nasza podstawa, bo za rok Częstochowa będzie znowu odstawiać szopki !
    Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
    Niewazne jakim skladem pojedzie Wlokniarz i tak bedzie zle.
    Jedzie tanim skladem to naraza innych na koszta, jedzie mocnym to sa teksty ze sie zbroi.

    Podajcie moze sklad w jakim Wlokniarz moze wystapic w meczu z wami

    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  28. Powrót do góry    #6549
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    JaacPoz, a Ty dalej wyrzucasz medale zdobyte przez Unie z Leszna. Oczywscie, jest to historycznie duza sprawa, ale takie wyciaganie tego jako argument mnie osobiscie smieszy.
    Przypomina mi to standardowe "...ale przypomnijmy sobie ten wspanialy mecz na Wembley.."
    Tak jakbys mial potrzebe udowadniania tego, ze Unia Leszno jest najbardziej utytulowanym klubem w historii. No jest ale czy kogos spoza Leszna to musi "grzac" ?
    Ja, choc nie jestem typowym Unistom z Tarnowa, mam wiele szacunku do osiagniec swojej druzyny, a przetrwanie bardzo chudych lat tez jest osiagnieciem.
    Tylko, ze taki sam szacun mam do zuzla np w Krosnie czy Opolu.
    Rozumiem, ze o Tarnowie mozna napisac ze Unia to klubik z racji tego ze ma o niebo mniej meddali od imienniczki z Leszna? Bo tak brzmi ten Twoj argument.
    Mnie to jakos specjlanie nie zaboli, ale pewnie niektorych tak. I tak kolo sie zamyka.

    A, ze czepiasz sie detali, ktore rzekomo tworza calosc.. Sorry, ale dla mnie to taka gadka-szmatka. Z wypowiedzi nalezy wyciagnac sens calosciowo - to mi sie wydaje logicznie.

    PS. Oczywiscie, ze mozesz mnie nazwac szowinistą lokalnym, ale uwierz mi, ze nie bede pisal o najbardziej otytulowanym klubie z Tarnowa ostatniej dekady >jesli< uda sie Jaskolkom wyciagnac w tym sezonie zloto.
    Nie mam takiej potrzeby, bede sie cieszyl z druzyny a wynik? Raz jest raz nie ma

    Pozdro
    "Klubiki"....
    Ja coś takiego napisałem? W którym miejscu? Pomyliło ci się. To Buszmen napisał (gdy próbował obrócić koto ogonem) , że wszystkie kluby to klubiki".. Nie zauważyłeś?


    No skoro detale nieważne. To ok. Czyli wg Ciebie możemy pisać o innych co tylko się chce, bo to tylko "szczegóły".... ?


    Przypominam także, że z "szowinistami lokalnymi " to zaczął Buszmen nie ja.

    Nie mylisz mnie przypadkiem z kimś? Bo kompletnie nietrafione te zrzuty...

    Co do logiki.... Proponuję jeszcze trochę poćwiczyć..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 22:59

  29. Powrót do góry    #6550
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    ...
    Podajcie moze sklad w jakim Wlokniarz moze wystapic w meczu z wami

    ...
    Za przewały z kasą Włókniarz nie powinien wystąpić w tym roku w żadnym meczu ... i mam nadzieję, że za te "jaja" z juniorami na przyszły rok nie dostanie licencji na Ekstraligę ... taką patologię w żużlu trzeba tępić !!!

  30. Powrót do góry    #6551
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "Klubki"....
    Ja coś takiego napisałem? W którym miejscu? Pomyliło ci się. To Buszmen napisał (gdy próbował obrócić koto ogonem) , że wszystkie kluby to klubiki".. Nie zauważyłeś?


    No skoro detale nieważne. To ok. Czyli wg Ciebie możemy pisać o innych co tylko się chce, bo to tylko "szczegóły".... ?



    Przypominam także, że z "szowinistami lokalnymi " to zaczął Buszmen nie ja.

    Nie mylisz mnie przypadkiem z kimś? Bo kompletnie nietrafione te zrzuty...
    No tak, czekalem na argument, ze myle Cie z kims bo Cie nie znam

    Napisales, ze nie godzi sie pisac "klubik" o Unii z Leszna bo to najbardziej utytulowany klub w Polsce. Czyli ta gadka ma zastosowanie tylko dla najbardziej utytulowanych?
    Czyli o innych juz mozna pisac klubik? Bo nie osiagnely az tyle? O to mi chodzilo.

    Dla mnie to, ze Busz napisal klubik jest detalem, bo dyskuja byla o Pawlickim i jego zachowaniu wobec Wilkow. I do tego sie wole odnosic.

    Z szownistami lokalnymi zaczal Buszmen, ale przeniosles to tez w wypowiedzi do mnie, wiec sie do tego odnioslem - szok co nie?

  31. Powrót do góry    #6552
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Piotr w życiu sportowym, wystawił klub, któremu wiele w tym sezonie zawdzięcza w bardzo kiepskim stylu.

    Jasne...

    UNII LESZNO według Ciebie nie zawdzięcza nic natomiast klubowi z Anglii bardzo wiele bo pojechał tam raptem około 20 spotkań w tym sezonie...

    Wszystko tam u Ciebie w porządku z głową?

    Kompletnie nie masz pojęcia dlaczego Piotr podejmuje taką, a nie inną decyzje a się czepiasz! Może mu nie płacą, a może chciał już dawno kontrakt rozwiązać bo jest przemęczony? A może zwyczajnie nie chce się narażać na kontuzje w obliczu decydujących meczy w Polsce i turnieju o IMŚJ, a w Anglii o to nietrudno bo tam Pan Tomasz Gollob nie dotarł ze swoimi fochami i komisarzami i jadą nawet na wodzie....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #6553
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No tak, czekalem na argument, ze myle Cie z kims bo Cie nie znam

    Napisales, ze nie godzi sie pisac "klubik" o Unii z Leszna bo to najbardziej utytulowany klub w Polsce. Czyli ta gadka ma zastosowanie tylko dla najbardziej utytulowanych?
    Czyli o innych juz mozna pisac klubik? Bo nie osiagnely az tyle? O to mi chodzilo.

    Dla mnie to, ze Busz napisal klubik jest detalem, bo dyskuja byla o Pawlickim i jego zachowaniu wobec Wilkow. I do tego sie wole odnosic.

    Z szownistami lokalnymi zaczal Buszmen, ale przeniosles to tez w wypowiedzi do mnie, wiec sie do tego odnioslem - szok co nie?
    Nietrafione, bo nigdzie nie pisałem, że o innych można tak pisać. Nawet tego nie sugerowałem. Chciałem jedynie wskazać jak durny jest tekst Buszmena, piszącego o Unii L per "klubik"...

    Buszmen napisał też merytorycznie idiotyczny tekst, że Pawlicki złamał "wszystkie zasady" (międzynarodowe? )... Więc zauważyłem, że to bzdura. Czyżbym nie miał racji?


    Rzeczywiście szok... O co Ci właściwie chodzi?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 23:11

  33. Powrót do góry    #6554
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No to mógł rozwiązać kontrakt, dogadać się, a nie przysyłać faksy, że jest chory i nie przyjedzie - w dodatku w dniu meczu.

    JP: Ale ty jesteś nudny, masakra.

  34. Powrót do góry    #6555
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to mógł rozwiązać kontrakt, dogadać się, a nie przysyłać faksy, że jest chory i nie przyjedzie - w dodatku w dniu meczu.

    JP: Ale ty jesteś nudny, masakra.
    Za to Ty jesteś bardzo interesujący i zawsze masz rację. Nawet gdy jej nie masz...(to taki twój świat..)


    PS
    Ok, kończę tą "dyskusję"... Miłego wieczoru
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-09-2014 o 23:21

  35. Powrót do góry    #6556
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Widzę, że Unia dorobiła się kilku zagorzałych kibiców z innych żużlowych ośrodków
    Buszmen - czy jesteś pewien, że znasz wszystkie motywy decyzji Pawlickiego? Czy wierzysz tylko w oświadczenie menadżera jakiegoś tam "klubiku" z Anglii? Ja bym się powstrzymał z wydawaniem takich jednoznacznych wyroków.
    No ale muszę przyznać, że masz dzielnych adwokatów - j-rules, kowjanko, brakuje mi jeszcze mistrza z Wrocławia

    Dobrze, że Pedersena nie będzie pod Jasną Górą, niech się leczy w spokoju. Do Częstochowy jechać w eksperymentalnym składzie bez presji. Byleby tylko dać młodym dobry sprzęt na miarę ich umiejętności.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Powrót do góry    #6557
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Widzę, że Unia dorobiła się kilku zagorzałych kibiców z innych żużlowych ośrodków
    Buszmen - czy jesteś pewien, że znasz wszystkie motywy decyzji Pawlickiego? Czy wierzysz tylko w oświadczenie menadżera jakiegoś tam "klubiku" z Anglii? Ja bym się powstrzymał z wydawaniem takich jednoznacznych wyroków.
    Wierzę, ponieważ nie spotkałem się z kłamstwem, intrygami zarówno wśród działaczy, jak i wśród kibiców brytyjskich. Tam panują inne zwyczaje. Gdyby wina leżała po stronie klubu, to nie wywaliłby on tak sobie najlepszego zawodnika. A jeżeli były jakieś inne motywy, to trzeba było odmówić startu, a nie pisać, że jest się chorym - bo to chyba różnica?

    I żeby było jasne - ja krytykuje Pawlickiego głównie dlatego, że jestem jego fanem i po prostu się na nim zawiodłem. "Klubik" z Leszna mnie mało obchodzi, przy czym śmieszy mnie jak lokalni szowiniści wybielają tak jednoznacznie haniebne zachowanie, które jest działaniem na szkodę całego polskiego żużla (patrząc szerzej). Najpierw Zmarzlik (tyle, że on jechał u bankruta), teraz Piotr. Sorry, jaką łatkę mają młodzi polscy zawodnicy na Wyspach? Łatkę krętaczy, co niestety współgra też z łatką (nie bez kozery) przypiętą "zwykłym" polskim emigrantom. Przez takie zachowania, następny klub zastanowi się 3x zanim zakontraktuje Polaka. Do Unii "przypieprzyłem się" jedynie dlatego, że padły sugestie, iż to klub dał "zakaz" jazdy na Wyspach, wymusił to na zawodniku. To akurat może być nieprawda, wtedy tym bardziej dziwię się Piotrowi. I tak, w 2014 nie byłby w tej formie, w jakiej jest - gdyby nie jazda dla Wolves. Mądremu nawet nie trzeba tego tłumaczyć.

    ps. Nie wiem co masz do sparty_mistrza, ale to jedna z rozsądniej piszących osób na forum. Zastanów się natomiast czyim adwokatem teraz się ty stajesz. Sorry, JaacPoz to nie jest twój poziom intelektualny (zrozum to jak chcesz ).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-09-2014 o 00:10

  37. Powrót do góry    #6558
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ps. Nie wiem co masz do sparty_mistrza, ale to jedna z rozsądniej piszących osób na forum. Zastanów się natomiast czyim adwokatem teraz się ty stajesz. Sorry, JaacPoz to nie jest twój poziom intelektualny (zrozum to jak chcesz ).
    ??? Czego ten błazen znów chce ode mnie? I do tego mnie obraża..

    Buszmen,. Ty chyba naprawdę masz problem z sobą... Moim zdaniem jesteś największym błaznem tego forum .
    Prawdopodobnie zdrowo zacpałeś...? Wszystko ci się miesza. Pozostaje współczuć...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-09-2014 o 00:56

  38. Powrót do góry    #6559
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,793
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ??? Czego ten błazen znów chce ode mnie?
    He, he. Ile razy już to słyszałem na tymże forum. I to nie tylko w stosunku do mojej skromnej osoby

    Buszmen,. Ty naprawdę masz problem z sobą... Moim zdaniem jesteś największym błaznem tego forum .
    Buszmen to taki gość który potrafi być do bólu konsekwentny w swoich przekonaniach, nawet jak pieprzy trzy po trzy. Do tego stopnia konsekwenty, ze czasami aż wku..wiający

    Taki właśnie potrafi być Buszmen. Ale czy to źle ?

    Więcej dystansu do siebie i tego sportu Panowie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6560
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Buszmen to taki gość który potrafi być do bólu konsekwentny w swoich przekonaniach, nawet jak pieprzy trzy po trzy. Do tego stopnia konsekwenty, ze czasami aż wku..wiający
    Mariusz, ale jakich przekonań? Przecież on po prostu "pisze od rzeczy" (odpowiadał na post Mildury a zaatakował mnie..) ... Powinien się może przebadać...?

    PS
    Piszę to z troski, nie złośliwie. Żal mi go, tak po prostu, tak po ludzku....
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-09-2014 o 00:57

  40. Powrót do góry    #6561
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nigdzie cię nie zaatakowałem. Napisałem jedynie, szanowanemu przeze mnie Mildurze, że reprezentuje inny poziom intelektualny niż ty. Chyba mam prawo tak twierdzić, nawet jeżeli tobie się to nie podoba (prawda boli...)?

    Jeżeli krytyka postępowania Piotra Pawlickiego, to pisanie od rzeczy... No spoko - akceptujmy kłamstwa, oszustwa, przekręty, niewywiązywanie się z umów. Spoko. Wg mnie to jest moralność Kalego, bo "dyma" Anglików. Gdyby to samo robił z Unią = rozbój w biały dzień.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 02-09-2014 o 01:17

  41. Powrót do góry    #6562
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Częstochowa kpiła cały rok z EE. Dlatego proponuje juniorski skład:

    1,Musielak
    2.Nowak
    3.Michelsen
    4.Piosicki
    5.Pawlicki
    6.Smektała
    7.Kaczmarek
    I rozumiem, że w nagrodę chcecie im umożliwić kpienie kolejny sezon? Bardzo taka postawa będzie fair wobec innych klubów, do których jeździliście pełnym składem.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2014)

  43. Powrót do góry    #6563
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Widzę, że Unia dorobiła się kilku zagorzałych kibiców z innych żużlowych ośrodków
    Buszmen - czy jesteś pewien, że znasz wszystkie motywy decyzji Pawlickiego? Czy wierzysz tylko w oświadczenie menadżera jakiegoś tam "klubiku" z Anglii? Ja bym się powstrzymał z wydawaniem takich jednoznacznych wyroków.
    No ale muszę przyznać, że masz dzielnych adwokatów - j-rules, kowjanko, brakuje mi jeszcze mistrza z Wrocławia
    Heh, zapewniam Ciebie, że Buszmen potrafi sam się bronić, na nic mu adwokaci. A że w sprawie Pawlickiego mam takie same zdanie? Każdy rozsądnie myślący człowiek powinien mieć takie same/podobne.

  44. Powrót do góry    #6564
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    I rozumiem, że w nagrodę chcecie im umożliwić kpienie kolejny sezon? Bardzo taka postawa będzie fair wobec innych klubów, do których jeździliście pełnym składem.

    SPÓŁDZIELNIA nie mam nic wspólnego z postawą FAIR więc nie wiem co się oburzasz...


    Buszmen to taki gość który potrafi być do bólu konsekwentny w swoich przekonaniach, nawet jak pieprzy trzy po trzy. Do tego stopnia konsekwenty, ze czasami aż wku..wiający
    I kto to mówi...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 02-09-2014 o 01:32
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #6565
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nigdzie cię nie zaatakowałem. Napisałem jedynie, szanowanemu przeze mnie Mildurze, że reprezentuje inny poziom intelektualny niż ty. Chyba mam prawo tak twierdzić, nawet jeżeli tobie się to nie podoba (prawda boli...)?
    .
    Ten gość naprawdę wymaga interwencji lekarza - specjalisty....
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-09-2014 o 05:42

  46. Powrót do góry    #6566
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Szanujmy się Panowie. Większość z nas wychowała się przy okazji kibicowania klubom, mamy to we krwi. Ja jestem świadomym kibicem Unii Leszno tak gdzieś od 1984 roku. Nie podoba mi się, że ktoś z tego powodu może mnie nazwać "lokalnym szowinistą", bo przy okazji mam wiele szacunku do każdego klubu, nawet do Wilków z Wolverhampton. To, że ktoś ma inne poglądy nie świadczy o różnicach w poziomie intelektualnym, martwi mnie trochę takie wywyższanie się ponad innych. Przepraszam Buszmen, ale tak to odbieram. Przywołałem kolegę z Wrocławia i się nie zawiodłem. "Lepiej piszący na forum"... No cóż, szkoda tylko, że cały czas do jednej bramki. Ewidentnie pachnie jakimś problemem z Unią. Ale wiem, Ciebie takie "klubikowe" relacje nie zajmują za bardzo.
    Więcej szacunku. Skoro już mam "taki świętoszkowaty ton", to pozwolę sobie poprosić by nie pisać na klubowym wątku z pogardą o gospodarzach. Można o tym napisać, jak się ma takie poglądy na przykład w wątku o lidze brytyjskiej. No chyba, że z premedytacją chciało się takiej reakcji.
    Wiem, że i moi koledzy po szalu robią niejednokrotnie osobiste wycieczki po innych wątkach. Ale czy to oznacza, że możemy wszyscy zejść do tego poziomu? Jeśli tak się stanie, to z mojego punktu widzenia przyjdzie czas na opcję "usuń konto". SB od początku podobało mi się dlatego, że generalnie jest wysoki poziom wypowiedzi. I niech tak zostanie.

    Nie znam wszystkich powodów Pawlickich, dlatego wstrzymuję się od kategorycznych ocen. Ale zgadzam się, że umów powinno się dotrzymywać. Koniec sezonu w miarę blisko, następny można było odpuścić. Albo wprost powiedzieć, że jeździmy tylko do lipca.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    GoTrEk (02-09-2014), JaacPoz (02-09-2014), el_kwas (02-09-2014)

  48. Powrót do góry    #6567
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Padliśmy ofiarą wrednej koleiny.
    Padliscie ofiara własnej finałowej ucieczki !!!!!

  49. Powrót do góry    #6568
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Czyli z tego wynika, ze...
    Jesli komus sie nie podoba zachowanie zawodnika z jakiegos klubu to NIE NALEZY o tym pisac w watku klubowym? Zeby przypadkiem nie urazic jakiegos fana?
    A jak sie z kims zgadza to sie zostaje jego adwokatem? Tak jakbym sie zawsze z Buszmenem zgadzal..

    JaacPoz jak piszesz, ze Buszmen sie nacpal to rozumiem, ze piszesz to wypelniony po uszy szacunkiem?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2014)

  51. Powrót do góry    #6569
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    I rozumiem, że w nagrodę chcecie im umożliwić kpienie kolejny sezon? Bardzo taka postawa będzie fair wobec innych klubów, do których jeździliście pełnym składem.
    Spokojnie, Dudek zrobi różnicę. Nawet 3pkt im nie wystarczą.

  52. Powrót do góry    #6570
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Spokojnie, Dudek zrobi różnicę. Nawet 3pkt im nie wystarczą.
    Kolego Sparta mistrz właśnie mi tez o to chodzio, wystawiając skład juniorów na mecz Częstochowie ,kim by nie jechali i tak bedą musieli zapłacić za oszczędności na innych torach .a wy i tak zostajecie ee .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •