Strona 125 z 198 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,625 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5581
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Z tym Mariuszem to ładnie przesadziłeś...no cóż... biorę to na klatę

    Branie indywidualnych wyników z zawodów juniorskich...hmmm...ambitnie No ok, w tym temacie są porównywalni, chociaż uważam, że poziom juniorów na świecie w porównaniu chociażby z tym turniejem JEDNODNIOWYM http://pl.wikipedia.org/wiki/Indywid...u%C5%BClu_2004 a teraz przy rozgrywaniu trzech różnych rund, gdzie jeszcze można w następnej rundzie trochę nadrobić jest nieadekwatny.

    Statystyki Bjerre z GP.

    Starty 57
    Zwycięstwa 1
    Miejsca na podium 5
    Finalista 7

    Na prawdę, niech któryś z braci dojdzie do tego poziomu to będzie BARDZO DOBRZE. Jak widać dojście do takiego poziomu nie jest proste. Na palcach 1 ręki można wymienić polskich zawodników, którzy takimi statystykami mogą się pochwalić.
    Ale skoro uważasz, że poziom sukcesów określa się tym, kto ile zdobył za juniora, to DAWID KUJAWA bije ich o całą prostą
    A jednak Mariuszujesz i dalej się pogrążasz
    Po pierwsze wypisałem ich sukcesy z całego okresu kariery a nie tylko okresu juniorskiego, GP pod uwagę nie brałem, bo dla mnie wygranie 1 finału szału nie robi.
    Dalej uważasz że tytułu zdobyte w finałach 1 dniowych więcej znaczą niż w 3 rundach, i na koniec podajesz przykład Dawida Kujawy czyli 1 zaprzecza drugiemu. Wywołany do tablicy przez Ciebie Dawid Kujawa jest właśnie przykładem że w 1 dniowym finale przeciętnemu zawodnikowi było łatwiej zdobyć tytuł niż w 3 rundach, fenomenalna dyspozycja dnia i zostajesz mistrzem chociaż jesteś cieniasem. Teraz zadam Ci pytanie w roku 2000 Mark Loram został IMŚ nie wygrywając żadnego finału, jednocześnie w tym samym sezonie niejaki Martin Dugard wygrał 1 finał,to który z nich był lepszym zawodnikiem w sezonie 2000???

    Co do polskich zawodników, Janusz Kołodziej w GP w praktycznie nic nie wywalczył, a kto jest dla Ciebie lepszym zawodnikiem??? Drewniany Bejerre czy Janusz Kołodziej?? Kogo byś wolał w składzie??

  2. Powrót do góry    #5582
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A jednak Mariuszujesz i dalej się pogrążasz
    Po pierwsze wypisałem ich sukcesy z całego okresu kariery a nie tylko okresu juniorskiego, GP pod uwagę nie brałem, bo dla mnie wygranie 1 finału szału nie robi.
    Dalej uważasz że tytułu zdobyte w finałach 1 dniowych więcej znaczą niż w 3 rundach, i na koniec podajesz przykład Dawida Kujawy czyli 1 zaprzecza drugiemu. Wywołany do tablicy przez Ciebie Dawid Kujawa jest właśnie przykładem że w 1 dniowym finale przeciętnemu zawodnikowi było łatwiej zdobyć tytuł niż w 3 rundach, fenomenalna dyspozycja dnia i zostajesz mistrzem chociaż jesteś cieniasem. Teraz zadam Ci pytanie w roku 2000 Mark Loram został IMŚ nie wygrywając żadnego finału, jednocześnie w tym samym sezonie niejaki Martin Dugard wygrał 1 finał,to który z nich był lepszym zawodnikiem w sezonie 2000???

    Co do polskich zawodników, Janusz Kołodziej w GP w praktycznie nic nie wywalczył, a kto jest dla Ciebie lepszym zawodnikiem??? Drewniany Bejerre czy Janusz Kołodziej?? Kogo byś wolał w składzie??
    Zacna riposta

  3. Powrót do góry    #5583
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A jednak Mariuszujesz i dalej się pogrążasz
    Po pierwsze wypisałem ich sukcesy z całego okresu kariery a nie tylko okresu juniorskiego, GP pod uwagę nie brałem, bo dla mnie wygranie 1 finału szału nie robi.
    Dalej uważasz że tytułu zdobyte w finałach 1 dniowych więcej znaczą niż w 3 rundach, i na koniec podajesz przykład Dawida Kujawy czyli 1 zaprzecza drugiemu. Wywołany do tablicy przez Ciebie Dawid Kujawa jest właśnie przykładem że w 1 dniowym finale przeciętnemu zawodnikowi było łatwiej zdobyć tytuł niż w 3 rundach, fenomenalna dyspozycja dnia i zostajesz mistrzem chociaż jesteś cieniasem. Teraz zadam Ci pytanie w roku 2000 Mark Loram został IMŚ nie wygrywając żadnego finału, jednocześnie w tym samym sezonie niejaki Martin Dugard wygrał 1 finał,to który z nich był lepszym zawodnikiem w sezonie 2000???

    Co do polskich zawodników, Janusz Kołodziej w GP w praktycznie nic nie wywalczył, a kto jest dla Ciebie lepszym zawodnikiem??? Drewniany Bejerre czy Janusz Kołodziej?? Kogo byś wolał w składzie??
    Odwracasz kota ogonem. Napisałem, że "co do Bjerre, żeby bracia w przyszłości chociaż osiągnęli indywidualnie to co on, to będzie dobrze".
    Chyba logicznym jest, że brałem pod uwagę GP, bo co jak co są to (a na pewno były) najtrudniejsze i najważniejsze indywidualne zawody na świecie!
    No ale skoro dla Ciebie zawody ŻŁOTEGO KASKU (które każdy olewał/olewa) lub mega obstawionej imprezy SREBRNEGO KASKU są ważniejsze od rund GP to pozdro dla Ciebie.
    Jedziemy dalej, skoro mnie łapiesz za słówka. Piszesz, że wygranie dla Ciebie jednego finału szału nie robi, a jednak wymieniasz JEDNODNIOWE finały typu złoty kask czy też inne zawody juniorskie. To jak to jest, bo widzę, że sam się zagalopowałeś.

    Kujawę trochę prześmiewczo wywołałem do tablicy, a Ty robisz tego podstawę do ataku na mnie...logicznym jest, że miał kupę szczęścia. A co do niego, do takiego finału IMŚJ też trzeba było awansować z równych kwalifikacji czy to krajowych, czy to już światowych, więc przypadkiem raczej też się tam nie znalazł. A że wygrał...cuda się zdarzają Takim samym cudem byłby dla mnie awans takiego Przemka z Challenge do GP.

    Duggard wygrał rundę GP jadąc z DZIKĄ KARTĄ, więc teoretycznie nie wiesz, czy byłby gorszy od Lorama, gdyby jechał we wszystkich rundach

    Wiadomo, że wolę Kołodzieja...ale argumenty, które ku temu przemawiają nie mają związku z indywidualnymi sukcesami.

    Byczek, Ciebie nie skomentuję, szkoda czasu.

  4. Powrót do góry    #5584
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Santiago......oj oj uraziles się czy co no bez jaj ....

  5. Powrót do góry    #5585
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Odwracasz kota ogonem.
    Mariuszowi też wszyscy odwracają kota ogonem, a on przecież nigdy nie mówi dosłownie, tylko w kontekście

    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Napisałem, że "co do Bjerre, żeby bracia w przyszłości chociaż osiągnęli indywidualnie to co on, to będzie dobrze
    Chyba logicznym jest, że brałem pod uwagę GP, bo co jak co są to (a na pewno były) najtrudniejsze i najważniejsze indywidualne zawody na świecie!
    No ale skoro dla Ciebie zawody ŻŁOTEGO KASKU (które każdy olewał/olewa) lub mega obstawionej imprezy SREBRNEGO KASKU są ważniejsze od rund GP to pozdro dla Ciebie.
    Jedziemy dalej, skoro mnie łapiesz za słówka. Piszesz, że wygranie dla Ciebie jednego finału szału nie robi, a jednak wymieniasz JEDNODNIOWE finały typu złoty kask czy też inne zawody juniorskie. To jak to jest, bo widzę, że sam się zagalopowałeś.
    Jeżeli uważasz że Bjerre coś osiągnął w światowym żużlu, to przyjmując że jako osiągnięcia bierzemy pod uwagę tylko GP, to faktycznie WIELKIM osiągnięciem jest wygranie 1 zawodów. Atakujesz mnie że wymieniam zawody juniorskie a tak naprawdę to Bjerre w juniorce coś jeszcze pokazał, w seniorskim żużlu to już poza tym Twoim jednym zwycięstwem w GP raczej jednak bieda. Zawsze uczono mnie że na zawodnika patrzy się przez cały pryzmat kariery, a nie wybrane kryterium. To popatrzmy na ligi krajowe przez pryzmat ligi duńskiej, łał Pedersen jest świetnym zawodnikiem, przyczyniającym się do zdobycia przez jego drużyny mistrzostwa (6 krotny DM Dani).



    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Kujawę trochę prześmiewczo wywołałem do tablicy, a Ty robisz tego podstawę do ataku na mnie...logicznym jest, że miał kupę szczęścia. A co do niego, do takiego finału IMŚJ też trzeba było awansować z równych kwalifikacji czy to krajowych, czy to już światowych, więc przypadkiem raczej też się tam nie znalazł. A że wygrał...cuda się zdarzają
    A w aktualnych formie to miejsca rozdają za paszport polsatu??


    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Takim samym cudem byłby dla mnie awans takiego Przemka z Challenge do GP.
    w pełni się zgadzam, z tą formą i z zupełnie nie trafionym sprzętem to byłby naprawdę wielki cud. Dodatkowo uważam że w tym sezonie powinien sobie dać spokój z próbą awansu, a bardziej popracować nad swoją jazdą i głową. Popatrzmy na Vaculika awansował gdy był w naprawdę dobrej dyspozycji a w pierwszym roku startów zapłacił frycowe, podobnie jak kilka lat wcześniej KK, Janusz Kołodzej.


    Cytat Zamieszczone przez santiagoUL Zobacz posta
    Wiadomo, że wolę Kołodzieja...ale argumenty, które ku temu przemawiają nie mają związku z indywidualnymi sukcesami.
    Dobra wolisz Kołodzieja, ale nie odpowiedziałeś mi kto wg. Ciebie jest lepszy. Bo jeżeli za kryterium przyjmiemy zwycięstwo w turnieju GP, to mało od Janka nie tylko Bjerre jest lepszy, bo wymienię jeszcze parę innych tuzów światowego żużla:
    - Fredrik Lindgren
    - Chris Haris
    - Troy Batchelor
    - Martin Smoliński
    - Antonio Lindbeck.
    To jak jest z tymi osiągnięciami?? Patrzymy na całość sukcesów czy tylko na Gp??

  6. Powrót do góry    #5586
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Przed ważnymi meczami kolacja w leśniczówce u Władka - żyć nie umierać
    PS.Przy stadionie w lokalu na rogu dobry był swego czasu kebab.
    A na przeciwko jest piekarnia , chyba u Zosi ? To i świeże pieczywo po grillu sie znajdzie

    A pa tak na poważnie Przemek znowu dzisiaj zaliczył upadek coś ostatnio często zapoznaje sie z torem !
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 23-07-2014 o 23:14

  7. Powrót do góry    #5587
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    podaj argumenty a pogadamy. Na razie nie macie nic na swoją obronę, więc i ja was gównem obrzucę. Pasuje?
    nie bardzo rozumiem do czego pijesz kolego

  8. Powrót do góry    #5588
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Przemek po dominiku w Gdańsku ,,

    Przemysław Pawlicki: Czterech staje pod taśmą, czterech chce wygrać. W tych zawodach dużo testowaliśmy i wynik nie był najlepszy, ale cieszę się że mogłem tu pojechać. Było widać dużo walki, mijanek, więc są one na plus. Składy były wyrównane. Skandynawia wygrała, szkoda że nie udało się nam, czy młodzieży. Był pewien moment, w którym to Młode Gwiazdy prowadziły wysoko. W taśmę wjechał mój brat i ta przewaga zmalała, aż w końcu Skandynawia wygrała dwoma punktami.

    Przerwa pomału się kończy , ciekawe czy na Przema dobrze wpłyneła i poprawi znacząco jego postawe na torze
    no i te testy czy przyniosą korzyści .....
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 27-07-2014 o 10:15

  9. Powrót do góry    #5589
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Przemek po dominiku w Gdańsku ,,

    Przemysław Pawlicki: Czterech staje pod taśmą, czterech chce wygrać. W tych zawodach dużo testowaliśmy i wynik nie był najlepszy, ale cieszę się że mogłem tu pojechać. Było widać dużo walki, mijanek, więc są one na plus. Składy były wyrównane. Skandynawia wygrała, szkoda że nie udało się nam, czy młodzieży. Był pewien moment, w którym to Młode Gwiazdy prowadziły wysoko. W taśmę wjechał mój brat i ta przewaga zmalała, aż w końcu Skandynawia wygrała dwoma punktami.

    Przerwa pomału się kończy , ciekawe czy na Przema dobrze wpłyneła i poprawi znacząco jego postawe na torze
    no i te testy czy przyniosą korzyści .....
    "Starość nie radość", ZUS czy OFE, a zegar tyka.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45...zej-przychodzi

  10. Powrót do góry    #5590
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Może na Piotrka dzisiaj troszkę po ujadacie (po turnieju w Krośnie)
    Wielu chce zacząć budować przyszłoroczną Unię od Musielaka. Tylko, że jak się patrzy na jego wyczyny na wyjeździe, to można się przerazić i zapytać, taki zawodnik pewniakiem do składu?? \
    Tofik ok, ale jako uzupełnienie składu, coś "ala" tegoroczny Baliński- Michelsen.
    Dla mnie z Tobiasza to będzie taki zawodnik jak z Balińskiego, czyli matador własnego toru, a do osiągnięć Pawlickich nigdy się nie zbliży, niestety taka prawda. Ja nie wyobrażam sobie Unii bez Piotrka , myśle, że to kwestia czasu jak się przełamie na Smoku, a wtedy będzie już prawie kompletnym grajkiem
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 27-07-2014 o 19:22

  11. Powrót do góry    #5591
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Jeszcze we Wrocławiu zawsze Musielak sporo punktów zrobi

  12. Powrót do góry    #5592
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Może na Piotrka dzisiaj troszkę po ujadacie (po turnieju w Krośnie)
    Wielu chce zacząć budować przyszłoroczną Unię od Musielaka. Tylko, że jak się patrzy na jego wyczyny na wyjeździe, to można się przerazić i zapytać, taki zawodnik pewniakiem do składu?? \
    Tofik ok, ale jako uzupełnienie składu, coś "ala" tegoroczny Baliński- Michelsen.
    Dla mnie z Tobiasza to będzie taki zawodnik jak z Balińskiego, czyli matador własnego toru, a do osiągnięć Pawlickich nigdy się nie zbliży, niestety taka prawda. Ja nie wyobrażam sobie Unii bez Piotrka , myśle, że to kwestia czasu jak się przełamie na Smoku, a wtedy będzie już prawie kompletnym grajkiem
    Nikt tutaj nie kwestionuje talentu Pitera, gratki za Srebny Kask, ale tatuś zapewne juz kalkulator w ręce i z 5% do kontraktu dołoży ,
    więc pytanie czy będzie nas stać na spełnienie żądań seniora.

  13. Powrót do góry    #5593
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Nikt tutaj nie kwestionuje talentu Pitera, gratki za Srebny Kask, ale tatuś zapewne juz kalkulator w ręce i z 5% do kontraktu dołoży ,
    więc pytanie czy będzie nas stać na spełnienie żądań seniora.
    za co ma dołożyc? za srebrny kask? za imsj? co kogo to interesuje?

    czy Twoj szef jak idziesz "na fuche" interesuje sie jak ja wykonasz? wygra IMSJ dostanie kontrakt z Red Bullem a i od innych sponsorow swoje zarobic powinien chyba ze zle ze sponorami kontrakty maja wynegocjowane

    Unia Leszno jest jego pracodawca i od postawy w barwach Unii powinien byc kontrakt!

    ja także uważam ze Piter ma wiekszy talent niz Przem a nawet wiekszy niz Przemek z Tobiaszem razem wzieci ale sam talent nie wystarcza

    mnie zawodzi... przegrywajac biegi juniorskie tak samo jak zawodzi mnie postawa liderow przegrywajacy nominowane biegi

    (1,3,1) 5 Czestochowa dom
    (2,1,2,2*,1,D) 8+1 Gorzów
    (1*,2*,3,3,0) 9+2 Wrocław
    (1,2,1,3,1) 8 Zielona Góra dom
    (2*,3,3,3) 11+1 Gdańsk
    (1*,3,0,1,2) 7+1 Tarnów dom
    (1,1,2,3,2) 9 Torun
    (2,0,1) 3 Torun dom
    (2*,1,3,0,2,2) 10+1 Tarnów
    (1*,1,1*) 3+2 Gdańsk dom

    wiem ze fajnie wyglada np jego wystep w Toruniu ale młodziezowy zrobili na -4 dla Unii a juz takie wpadki jak u siebie z Czaja i Malczewskim przegrac 5-1 to juz całkowicie płacz

    trzeba dodac ze punkty Piotrka wygladaja solidnie jako juniora ale srednia z poprzedniego sezonu spadła (wiem liga jest mocniejsza) wiec nie ma co ruszac tematów podwyzek szczegolnie w połowie sezonu

    zreszta jak wiekszosc uważam ze za bardzo braci w Lesznie wychuchano ze szkoda dla kibicow jak i ich samych wiec nie przepłacac

    skoro na Dzika wieszane sa psy że nie robi trójek w 15 biegu to za swoja postawe w juniorskich biegach powinni byc rozliczani młodzi bo to ich głowna robota dla Unii a każdy kolejny punkt w pozostałych biegach i nie na juniorze to juz oczekiwania w stylu "jak chce kims byc to powinien z seniorami wygrywac" oraz "jak chce cos zarobic w tym meczu niech jedzie"

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    JODA (28-07-2014)

  15. Powrót do góry    #5594
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A jak tam z Bartkiem Smektałą? Kiedy ma wrócić do jazdy?

  16. Powrót do góry    #5595
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    robbertinho
    brawo kolego taki wpis to trzeba bedzie przesłać do zarządu w okresie transferowym,

    Ja tylko uważam że nie można budowac składu na klanie PP, poprostu oni są nie wiarygodni i nawet podpisany kontrakt nie gwarantuje
    że bedą w danej drużynie, niestety ale coroczne zmagania kontraktowe mnie już zmęczyły,
    Wiem że oni są z Leszna itp, ale wczoraj patrzyłem na wikipedi na statystyki zdobywców srebrnego kasku i co zobaczyłem Przemek trzy medale i każdy w innej drużynie.
    a to daje mi wiele do myślenia .

  17. Powrót do góry    #5596
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A jak tam z Bartkiem Smektałą? Kiedy ma wrócić do jazdy?
    Dzisiaj już jeździł.

    Taka ciekawostka-dziś na Smoczyku trenował syn Andy ego Smitha( na 250).

  18. Powrót do góry    #5597
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Bo totalną pomyłką w tej lidze jest negocjowanie co roku. Powinno być tak, że zawodnik zmienia klub /przedłuża umowę, to podpisuje kontrakt i do końca jego obowiązywania nie ma negocjacji. A jak zawodnikowi nie pasuje taki układ, to niech podpisze na rok. A nie podpis niby na cały wiek juniorski, a potem co roku ta sama historia. Ale to nie wina zawodników, tylko działaczy, którzy w imię wspólnego interesu nie potrafią wprowadzić jednakowych rozwiązań w swoich klubach.

  19. Powrót do góry    #5598
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Dzisiaj już jeździł.

    Taka ciekawostka-dziś na Smoczyku trenował syn Andy ego Smitha( na 250).
    Może kolega orientuje się co z mlodym Trofimovem ???

  20. Powrót do góry    #5599
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Może kolega orientuje się co z mlodym Trofimovem ???
    Nadal trenuje pod okiem Romana (wiem dlaczego pytasz ale nie , Witek nie dał sie skusić rozowymi Petrodolarami )

  21. Powrót do góry    #5600
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nadal trenuje pod okiem Romana (wiem dlaczego pytasz ale nie , Witek nie dał sie skusić rozowymi Petrodolarami )
    Super dzięki za info

  22. Powrót do góry    #5601
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Ma ktoś może terminarz , zeby mi podpowiedzieć co mamy jeszcze za imprezy na smoku w tym roku , oczywiście oprócz ligi .
    Bo jak mi się wydaje to jest u nas niezła posucha .

  23. Powrót do góry    #5602
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Ma ktoś może terminarz , zeby mi podpowiedzieć co mamy jeszcze za imprezy na smoku w tym roku , oczywiście oprócz ligi .
    Bo jak mi się wydaje to jest u nas niezła posucha .
    Co sadzicie aby jedna z rund SEC odbyla sięw Lesznie???? OOsobiście uważam ze bylby to strzal w "10"............podobno trwają rozmowy

  24. Powrót do góry    #5603
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Co sadzicie aby jedna z rund SEC odbyla sięw Lesznie???? OOsobiście uważam ze bylby to strzal w "10"............podobno trwają rozmowy

    Zwłaszcza, że FOGO to firmuje ... ale jest problem? .... chyba dyrektor może być przeszkodą....

  25. Powrót do góry    #5604
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Zwłaszcza, że FOGO to firmuje ... ale jest problem? .... chyba dyrektor może być przeszkodą....
    Dyrektor ma tam tyle do gadania co my do Tansferów w Lesznie

    Jak najbardziej jestem za , jeden turniej możnaby zorganizować


    Ps.Tak sobie ostatnio wyliczałem indywidualne trofea Piotrusia na krajowym podwórku i wychodzi na to że brakuje mu juz tylko Złota w IMP(?) No to Piotrek wiesz co trzeba zrobic w ZG
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #5605
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Zwłaszcza, że FOGO to firmuje ... ale jest problem? .... chyba dyrektor może być przeszkodą....
    Dyrektor??????

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Dyrektor ma tam tyle do gadania co my do Tansferów w Lesznie

    Jak najbardziej jestem za , jeden turniej możnaby zorganizować


    Ps.Tak sobie ostatnio wyliczałem indywidualne trofea Piotrusia na krajowym podwórku i wychodzi na to że brakuje mu juz tylko Złota w IMP(?) No to Piotrek wiesz co trzeba zrobic w ZG
    Jeśli jest szansa a nasi tego nie wykorzystają to sa pi*zdy niesamowite .....Ostatnio po meczu z GKS jakimś przypadkiem zaczalem rozmowę ze starszym panem chwalacym się 40 letnim stażem bycia kibicem szlaki i tu cytat: Kolodziej ma problemy rodzinne jest juz po rozmowach z klubem chce wracać do Leszna

  27. Powrót do góry    #5606
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dyrektor??????
    Sławek K. nie pełni tam czasem jakiejś funkcji?

    pozdr

  28. Powrót do góry    #5607
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Sławek K. nie pełni tam czasem jakiejś funkcji?

    pozdr
    Chyba tak ale jaka bylaby logika zrobienia nam na źle i nie zorganizowanie SEC przecież to czysty zysk dla nich....

  29. Powrót do góry    #5608
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Na SEC bym chętnie poszedł. Jak zrobią bilety nie oderwane od rzeczywiśtości to stadion byliby w stanie wypełnić. Już widzę te okrzyki radości jak "nasz Nikuś" wywozi toruńskiego Tomasza. hjehje

    Co do Kołodzieja: czyli jestem bliski prawdy - Kołodziej + Kasprzak + Pedersen + Bjerre + Musielak + juniorki (rezerwa Zengi).
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #5609
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Na SEC bym chętnie poszedł. Jak zrobią bilety nie oderwane od rzeczywiśtości to stadion byliby w stanie wypełnić. Już widzę te okrzyki radości jak "nasz Nikuś" wywozi toruńskiego Tomasza. hjehje

    Co do Kołodzieja: czyli jestem bliski prawdy - Kołodziej + Kasprzak + Pedersen + Bjerre + Musielak + juniorki (rezerwa Zengi).
    Nestor przecież na taki skład to trzeba mieć budżet 8-8,5 mln , a nasz to 7 w porywach do 7,5 , jak skombinujesz jeszcze milion to biore to w ciemno
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5610
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Na SEC bym chętnie poszedł. Jak zrobią bilety nie oderwane od rzeczywiśtości to stadion byliby w stanie wypełnić. Już widzę te okrzyki radości jak "nasz Nikuś" wywozi toruńskiego Tomasza. hjehje

    Co do Kołodzieja: czyli jestem bliski prawdy - Kołodziej + Kasprzak + Pedersen + Bjerre + Musielak + juniorki (rezerwa Zengi).
    Bez Bjerre z Pawlickimi

  32. Powrót do góry    #5611
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bez Bjerre z Pawlickimi
    Kasprzaki + Pawliccy + Pedersen
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #5612
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Kasprzaki + Pawliccy + Pedersen

    nie popadajmy w paranoje ......Kasprzak jesli wróci to nie w 2015 a priorytetem mimo iz bedzie to niemal niewykonalne winien byc Jaśko Kołodziej

  34. Powrót do góry    #5613
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Co do Kołodzieja: czyli jestem bliski prawdy - Kołodziej + Kasprzak + Pedersen + Bjerre + Musielak + juniorki (rezerwa Zengi).
    Widzę, że długotrwałe upały co niektórym szkodzą. Pawliccy aut, a prostak Kasprzak tak . Zima będzie ciekawa .

  35. Powrót do góry    #5614
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Oddano Jarka i wystarczy. Piotr będzie liderem przez lata. Skład trzeba budować wokół braci i Toffika.

    W niedziele zwycięstwo w Zielonej! A kto mas poprowadzi? Piotr, który jest w mega gazie ostatnio!
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 29-07-2014 o 15:10

  36. Powrót do góry    #5615
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Oddano Jarka i wystarczy. Piotr będzie liderem przez lata. Skład trzeba budować wokół braci i Toffika.

    W niedziele zwycięstwo w Zielonej! A kto mas poprowadzi? Piotr, który jest w mega gazie ostatnio!

    Oby tak było.....oczywiście melduje sie na W69

  37. Powrót do góry    #5616
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Taa wpisujcie Kasprzaków, Kołodziejów, Pawlickich....


    W tym klubie jest dużo większy burdel niż wam wszystkim się tu wydaje...


    Za chwile nie tylko nie bedzie nikogo z w/w wymienionych ale i może nie byc Smektały, Kaczmarka czy Piosickiego...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #5617
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Taa wpisujcie Kasprzaków, Kołodziejów, Pawlickich....


    W tym klubie jest dużo większy burdel niż wam wszystkim się tu wydaje...


    Za chwile nie tylko nie bedzie nikogo z w/w wymienionych ale i może nie byc Smektały, Kaczmarka czy Piosickiego...

    uświadom nas zatem.......

  39. Powrót do góry    #5618
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Taa wpisujcie Kasprzaków, Kołodziejów, Pawlickich....


    W tym klubie jest dużo większy burdel niż wam wszystkim się tu wydaje...


    Za chwile nie tylko nie bedzie nikogo z w/w wymienionych ale i może nie byc Smektały, Kaczmarka czy Piosickiego...
    Noski podaj coś wiecej , bo nie wiem czy w dzieciaki mam wpajać miłość do jedynej jak w przyszłym sezonie nie bedzie po co przyjezdzać na smoka

  40. Powrót do góry    #5619
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nowy prezes to cieżki człowiek jak sie okazuje...

    Dodatkow tak długo jak w klubie będzie IGIELSKI tak długo nie będzie dobrze bo ten koleś to pierwszy HAMULCOWY dla którego wszystko jest NIEMOŻLIWE, NIEPOTRZEBNE , NIE DA SIE itp itd...

    Co do wzmocnień to najpierw trzeba mieć KASE... A cieżko myśleć by Kołodziej miał źlke w Tarnowie czy Kasprzak w Gorzowie. Stary Pawlicki ma znów dość UNII, a klub ma dość starego Pawlickiego...

    Co do młodych to mogę powiedzieć tylko tyle, ze na ta chwile nie są traktowani przez klub tak jak powinni być i sami coraz lepiej to dostrzegają... Wystarczy spojrzeć na ostatnią rundę MDMP by się domyślić o co chodzi...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #5620
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nowy prezes to cieżki człowiek jak sie okazujue...

    Dodatkow tak długo jak w klubie będzie IGIELSKI tak długo nie będzie dobrze bo ten koleś to pierwszy HAMULCOWY dla którego wszystko jest NIEMOŻLIWE, NIEPOTRZEBNE , NIE DA SIE itp itd...

    Co do wzmocnień to najpierw trzeba mieć KASE... A cieżko myśleć by Kołodziej miał źlke w Tarnowie czy Kasprzak w Gorzowie. Stary Pawlicki ma znów dość UNII, a klub ma dość starego Pawlickiego...

    Co do młodych to mogę powiedzieć tylko tyle, ze na ta chwile nie są traktowani przez klub tak jak powinni być i sami coraz lepiej to dostrzegają... Wystarczy spojrzeć na ostatnią rundę MDMP by się domyślić o co chodzi...
    Zatem na rozmowy brać Piotrka i Przema a papa za drzwiami jak się nie podoba adios.....z tego co wiem to sam Przemek ma dość ojca może chlopaki wezmą sprawy w swoje ręce........co do reszty to dość dziwne pytanie na ile każde info jest wiarygodne ( nie twierdze ze twoje nie jest)

  42. Powrót do góry    #5621
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nowy prezes to cieżki człowiek jak sie okazuje...

    Dodatkow tak długo jak w klubie będzie IGIELSKI tak długo nie będzie dobrze bo ten koleś to pierwszy HAMULCOWY dla którego wszystko jest NIEMOŻLIWE, NIEPOTRZEBNE , NIE DA SIE itp itd...

    Co do wzmocnień to najpierw trzeba mieć KASE... A cieżko myśleć by Kołodziej miał źlke w Tarnowie czy Kasprzak w Gorzowie. Stary Pawlicki ma znów dość UNII, a klub ma dość starego Pawlickiego...

    Co do młodych to mogę powiedzieć tylko tyle, ze na ta chwile nie są traktowani przez klub tak jak powinni być i sami coraz lepiej to dostrzegają... Wystarczy spojrzeć na ostatnią rundę MDMP by się domyślić o co chodzi...

    Po pierwsze primo trio Smektała-Piosicki-Kaczmarek ma ważne(!) kontrakty do 2017 roku (a jak wiadomo w dzisiejszych czasach wykupić juniora to koszt 300 tys + wola macierzystego klubu) po drugie primo kibice także mają dość Pawlickich a więc krzyż na Droge.

    Co do Irka to fajny , elokwentny dobrze ubrany ale powinien już wylecieć w 2012 (Józef w nim widział prezesa klubu BOŻE PRZENAJŚWIĘTSZY!)

    Rusiecki to twardy zawodnik (nie mylić z ciężkim człowiekiem) jeszcze będziesz mu bił brawa Noski , dajmy czas.
    Milionerami nie jesteśmy , ale Fogo już chce przedłużyć kontrakt na 3 lata , kasa także ma być większa (do tej pory było 0,8mln za sezon)

    Ps.To że nasz klub wszystkie rozgrywki juniorskie traktuje jak zło konieczne to już druga strona medalu , ale tak już było za Rufina i Józefa.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #5622
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    To w końcu jak jest w tym klubie.... jedni piszą że z finansami jest dobrze, marzą o wielkich transferach, a inni że na Unie wypną się nawet juniorzy, którzy nie liznęli tak naprawdę prawdziwego żużla.
    Jeśli nie ma w klubie kasy to pożegnać Pedersena, Bjerre, Pawlickich... i wystartować w II lidze z Damianem, i własnie tymi juniorami, bo nikt im nie zagwarantuje startów w ekstra czy w I lidze. Cyba ze chodzi im o kasę... to proszę niech ida w świat do falubazów. Dokąd prowadzi pompowanie balonika widać w Częstochowie.
    Moim jednak zdaniem.... w Unię stać na przyzwoity skład mogący walczyć może nie o złoto ale o po i brąz.
    Osobiscie po sezonie pożegnałbym: Bjerre, Zengote i Michelsena. Pierwsi dwaj swą "bajeczną" techniką mnie powalają. Bali ewentualnie jako głęboka rezerwa.
    Nie wiem co Wy tak wszyscy się uparli na Kołodzieja. Sympatyczny, fajny chłopak, ale on nie jest pewniakiem. Raz trzaśnie 15 pkt, innym razem uzbiera 5. Ot cały Januszek.
    Ja stawiałbym na taki skład: PEDERSENtylko dlatego że ma kontrakt - MUSIELAK, PRZ. PAWLICKI - PAVLIC/BATCHELOR, HANCOCK - PIOTR PAWLICKI, SMEKTAŁA / KACZMAREK/ INNY JUNIOR.
    Któryś z seniorów zawaliby dalbym Piotra na seniorkę. Juniorów nam nie zabraknie raczej.
    Chętnie zamieniłbym Pedersena na kogoś: Sajtfudinow, Holder, Ward, Woffinden.

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #5623
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    To w końcu jak jest w tym klubie.... jedni piszą że z finansami jest dobrze, marzą o wielkich transferach, a inni że na Unie wypną się nawet juniorzy, którzy nie liznęli tak naprawdę prawdziwego żużla.
    Jeśli nie ma w klubie kasy to pożegnać Pedersena, Bjerre, Pawlickich... i wystartować w II lidze z Damianem, i własnie tymi juniorami, bo nikt im nie zagwarantuje startów w ekstra czy w I lidze. Cyba ze chodzi im o kasę... to proszę niech ida w świat do falubazów. Dokąd prowadzi pompowanie balonika widać w Częstochowie.
    Moim jednak zdaniem.... w Unię stać na przyzwoity skład mogący walczyć może nie o złoto ale o po i brąz.
    Osobiscie po sezonie pożegnałbym: Bjerre, Zengote i Michelsena. Pierwsi dwaj swą "bajeczną" techniką mnie powalają. Bali ewentualnie jako głęboka rezerwa.
    Nie wiem co Wy tak wszyscy się uparli na Kołodzieja. Sympatyczny, fajny chłopak, ale on nie jest pewniakiem. Raz trzaśnie 15 pkt, innym razem uzbiera 5. Ot cały Januszek.
    Ja stawiałbym na taki skład: PEDERSENtylko dlatego że ma kontrakt - MUSIELAK, PRZ. PAWLICKI - PAVLIC/BATCHELOR, HANCOCK - PIOTR PAWLICKI, SMEKTAŁA / KACZMAREK/ INNY JUNIOR.
    Któryś z seniorów zawaliby dalbym Piotra na seniorkę. Juniorów nam nie zabraknie raczej.
    Chętnie zamieniłbym Pedersena na kogoś: Sajtfudinow, Holder, Ward, Woffinden.

    Pozdrawiam

    Było zacząć zdanie od ''chce powrotu Pavlica lub Batchelora'' zaoszczędziłbyś nam wszystkim czasu ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #5624
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Chce czy nie chcę nie tym się sugerowałem... Pewnie ze wolałbym w to miejsce np. Warda, ale kierowałem się kasą a nie sympatiami. Mefitzo specjalnie dla Ciebie: zastępuję Pavlica lub Batchelora ... np Jensenem lub Przedpełskim (to byłby hit) ... Pasi

  46. Powrót do góry    #5625
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Chce czy nie chcę nie tym się sugerowałem... Pewnie ze wolałbym w to miejsce np. Warda, ale kierowałem się kasą a nie sympatiami. Mefitzo specjalnie dla Ciebie: zastępuję Pavlica lub Batchelora ... np Jensenem lub Przedpełskim (to byłby hit) ... Pasi
    wiekszym hitem byłby powrót Sławka K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •