Strona 169 z 198 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,561 do 7,605 z 8898

Wątek: KS UNIA LESZNO 2014 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7561
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Jak to jest z tą ZZ za PUK'a bo ludzie coś piszą że w rewanżu Gorzów nie będzie mógł z niej skorzystać?
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  2. Powrót do góry    #7562
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Pierwsze co powinni zrobić w przyszłym sezonie to powiesić twoje zdjęcie na płotach jako przykład parówy i pojeżdżacza po rowach rywali ...Normalnie gdybym nie kojarzył to obstawiałbym ze dzisiejszy mecz oglądałeś z klatki gości .Odnoszę wrażenie ze im gorzej w leszczyńskim speedwayu tym dla ciebie lepiej .
    Takie chloptasie w krotkich spodniach jak Ty Lemurowi do piet nie dorastaja.On nie jest jak choragiewka ( nie mylic ze szmata ) i nie wyrzuca z klubu wszystkich na czele z Pawlickimi i Balonem jak chlopakom nie idzie ,by kilka tygodni pozniej lizac im dupska i stawiac pomniki.
    Spojrz w lusterko zanim na plocie wywiesisz jakies zdjecie.Podejrzewam,ze jestes bardziej fotogeniczny od niego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (29-09-2014)

  4. Powrót do góry    #7563
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Podsumowanie:

    - Smok pełen mega cieszy.
    - odrodzenia kapitana, perfekcyjne rozegranie 1 łuku w 11, 13 i 15 biegu, jako jedyny potrafił to robić!
    - postawa juniorów porażka, nie unieśli ciężaru, Piotr jedynie w końcówce się odrodził,
    - tor do 10 biegu totalne zaskoczenia dla byków! Skóra przekombinował,
    - Dzik bardzo przeciętnie , wolny w 15 biegu nie zdołał dołączyć do Przema po wygranym starcie 5-1.
    - w 14 mimo wszystko postawiłbym na Kenia zamiast Zena, szkoda defektu,
    - Damian na ikonę nic nie powiem, ale może warto zaryzykować z Michelsenem.

    Ogólnie szans na wynik w Tarnowie jest, potrzebna taka jazda i koncentracja jak w Tarnowie, juniorka gorzej nie pojedzie, jeśli Przemek i Duńczycy pojadą swoje to można powalczyć o dobry wynik.

    I absolutna zmiana w ustawieniu, Zengota nie ma prawa prowadzić pary w Gorzowie! Tam trzeba umieć trzymać kredę na wyjściu z I łuku a on tego nie umie co na Smoku co mecz pokazuje!

    Moje ustawienie:

    1.Pedersen
    2.Michelsen (Baliński)
    3.Przemek
    4.Zengota
    5.Bjerre
    6.Piotr
    7.Musielak

    Przemek pokazał wczoraj jak potrafi rozprowadzić bieg jak wygra start i jak trzeba trzymać kredę na wyjściu.

    Na dziś Stal murowanym faworytem, ciśnienie będzie po stronie Gorzowa i to trzeba wykorzystać.
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 29-09-2014 o 13:03

  5. Powrót do góry    #7564
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Też uważam że Skóra powinien zmienic ustawienie. Szkoda że wczoraj rozdzielił parę Bjerre - Zengota, ostatnio dość dobrze sobie radzili
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  6. Powrót do góry    #7565
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    To fakt 3 razy Przemek kapitalnie przytrzymał kredę, za każdym razem w ten sam sposób. Dwa razy się udało, szkoda, że za trzecim razem papierowy lider nie nadążył, we 2 mogliby Zmarzlika zatrzymać, który był mega szybki, więc musiał Przema minąć.

    Zengi - narzekacie, że drewno, ale moim zdaniem on naprawdę robi postępy. Na trasie jest agresywny, nie mniej niż jeden Falubaz, a tak go wyśmiewają. Oby w następnym sezonie jednak nie zaczął jeździć dopiero od połowy. Moim zdaniem miejsce w Lesznie mu się należy.

  7. Powrót do góry    #7566
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    On nie jest jak choragiewka ( nie mylic ze szmata ) i nie wyrzuca z klubu wszystkich na czele z Pawlickimi i Balonem
    Jak on może kogoś wyrzucać z klubu skoro napisał że nie jest za żadnym klubem? Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem.

    Widać było, że nasi są trochę spięci. Większość pierwszy raz jechała w tak ważnym meczu (nawet chyba Nicki) więc nie ma co się dziwić że się co niektórzy spalili. Następnym razem będzie lepiej bo żużel się na tym finale nie kończy

    W Gorzowie trzeba po prostu wygrać albo zremisować i tyle. W każdym razie obojętnie jak będzie to i tak jestem dumny z chłopaków że tak daleko zaszli

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 29-09-2014 o 13:50

  8. Powrót do góry    #7567
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Prezes Rusiecki bedzie dzis w MZ w elce.

  9. Powrót do góry    #7568
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jak on może kogoś wyrzucać z klubu skoro napisał że nie jest za żadnym klubem? Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem.
    No gdybym był Leszczyńskim Mariuszem to bym Cię poprosił (uprzejmie) o wskazanie stosownego cytatu na poparcie owej tezy.
    Ale, że jestem jedynie Leszczyńskim Rustim, sugeruje Ci żebyś odstawił już to zioło.

    KingPin, dzięki za wsparcie, widzisz z jakimi wiatrakami ja tu muszę walczyć
    UNSCARED

  10. Powrót do góry    #7569
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    PS> Lemur - jakiej drużynie w końcu kibicujesz? W "obiektywizmie" niebezpiecznie blisko do zawsze cieszącego się z potknięć Unii mistrza z Wrocławia.
    Twoja odpowiedź:

    Zawsze kibicuję drużynie najbliższej DMP. Aktualnie zatem Stali Gorzów. (wbrew temu co Adaś opowiada)

    Mildura tak to zrozumiał:

    Aha - czyli bezklubowiec. W porządku - kolejny koneser żużla na forum.
    I ja też tak to zrozumiałem.

    Poza tym nie mam tyle czasu aby czytać każdy Twój post i skąd jesteś. Przeczytałem ostatnią stronę i według niej wynika że nie kibicujesz nikomu.

    Więc zacznij pisać jak normalny człowiek a jakbyś skończył osiem klas i całe życie rowy kopał. Zresztą z tego co pamiętam to już kiedyś wziąłem Cię za przygłupa i teraz to potwierdzasz.

    Do Mariusza się nie porównuj bo możesz mu buty lizać.

    Bez pozdrowień.

  11. Powrót do góry    #7570
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Zobaczymy jaki tor przygotuje Paluch pod okiem grubego wojtka ,,,,,niekoniecznie bedzie on pasował miejscowym ,
    15 biegów do DMP , więc nie ma co się załamywać ,
    Czy Unia nie potrafi jechać w Gorzowie ,(bardziej bałem się Tarnowa) z nas ciśnienie już zeszło a Stal je dopiero ma, więc to może ją zgubić .

  12. Powrót do góry    #7571
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Takie chloptasie w krotkich spodniach jak Ty Lemurowi do piet nie dorastaja.On nie jest jak choragiewka ( nie mylic ze szmata ) i nie wyrzuca z klubu wszystkich na czele z Pawlickimi i Balonem jak chlopakom nie idzie ,by kilka tygodni pozniej lizac im dupska i stawiac pomniki.
    Spojrz w lusterko zanim na plocie wywiesisz jakies zdjecie.Podejrzewam,ze jestes bardziej fotogeniczny od niego.
    Klęknijcie sobie teraz do miecza i po sprawie. Jak by mnie bronił przed swoimi ,,,najpłaczkowaciejszy z płaczkowatych ,, to bym chyba w domu wszystkie lustra powybijał zamiast w nie patrzeć..... z uśmiechem jak dotychczas...szczególnie jak mi się w nim odbija tabela na koniec rundy zasadniczej ekstraligi żużlowej 2014 a obok niej skład Apatora.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    white_and_blue (30-09-2014)

  14. Powrót do góry    #7572
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Luz mości Panowie. Ja cały czas błędnie zakładałem, że Lemur jest kibicem Unii Leszno. Mea Culpa. Nie odbieram nikomu prawa do interesowania się żużlem na swój własny, indywidualny sposób.
    Może ewentualnie prosiłbym, żeby w wątku klubowym zachowywał się trochę jak w gościach. Dobrze wychowani wiedzą o co chodzi.

    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #7573
    Początkujący Awatar salman
    Dołączył
    04-11-2013
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To ja może trochę dla odmiany o czymś innym.... Czy widzieliście może tych dwóch sk.... ów którzy urzadzali polowanie na pojedynczych kibiców wychodzacych z baru przy kregielni? Podchodzili do pojedynczych kibiców pytali skąd jest i walili w ryj. Pytam bo może ktoś to zauważył i zna tych grzbietow?

    Wystukane z Sony Xperia S z apki Tapatalk

  16. Powrót do góry    #7574
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta

    KingPin, dzięki za wsparcie, widzisz z jakimi wiatrakami ja tu muszę walczyć
    Nie ma za co.
    Mam tylko nadzieje,ze nie dasz sie leszczynskim Talibom.
    Rusty daje rade to i Ty podolasz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #7575
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma za co.
    Mam tylko nadzieje,ze nie dasz sie leszczynskim Talibom.
    Rusty daje rade to i Ty podolasz.
    Chyba raczej konserwatywna leszczyńska prawica żużlowa nie pozwoli na zbezpłciowienie ideologiczne i ztęczowacenie przekonań a'la toruń prowadzące do całkowitego wyzbycia się leszczyńskiej tożsamości kibicowskij na rzecz ,,betonowej ideii nowoczesnego żużla,, wedle myśli toruńskiej ...żużlowe gender sobie uskuteczniajcie w swoich patykach.
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 29-09-2014 o 18:03

  18. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Biskupian (29-09-2014), Bruczkow (29-09-2014), JODA (29-09-2014), Lucson (30-09-2014), MaciekGKS (29-09-2014), Mildura (29-09-2014), pawel_KST (29-09-2014), white_and_blue (30-09-2014)

  19. Powrót do góry    #7576
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Malo z tego zrozumialem.Belkot pozostaw na tlumaczenie sie mamie dlaczego znowu z zabawy w remizie wracasz po kubusiu.

    Konserwatywna leszczynska prawica to ta ktora co chwile wyrzuca z klubu Pawlickich i Balona a Nickusa ktory rok temu pokazal im dupe ,teraz po niej caluja?
    To ja juz wole lemura.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-09-2014 o 18:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #7577
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Chyba raczej konserwatywna leszczyńska prawica żużlowa nie pozwoli na zbezpłciowienie ideologiczne i ztęczowacenie przekonań a'la toruń prowadzące do całkowitego wyzbycia się leszczyńskiej tożsamości kibicowskij na rzecz ,,betonowej ideii nowoczesnego żużla,, wedle myśli toruńskiej ...żużlowe gender sobie uskuteczniajcie w swoich patykach.
    Dobre, fajna konstrukcja. Daj namiary na dilera. Z góry dziękuję

  21. Powrót do góry    #7578
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Może ewentualnie prosiłbym, żeby w wątku klubowym zachowywał się trochę jak w gościach.
    Bardzo proszę, zatem jeśli pozwolicie. Małe przeprosiny. Niepotrzebnie z tym podsumowaniem sezonu zacząłem po pierwszym meczu. Nie było to zbyt eleganckie. W ramach rewanżu dołączam się do tych wszystkich, którzy wierzą w możliwość utrzymania 2 punktowej przewagi. Klęknijmy razem i złapmy się za ręce. Ja klękam tu przed wami i rozdzieram szaty. Wybaczcie albowiem syn marnotrawny powrócił.

    Prawda, że jest poprawa ?
    UNSCARED

  22. Powrót do góry    #7579
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Lemur - myśl sobie co chcesz, po prostu w wątku klubowym Unii Leszno mało to kogo obchodzi.
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Mefitzo (29-09-2014)

  24. Powrót do góry    #7580
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    A ja dopiszę tylko, że będąc "koneserem/bezstronnym/jak wolisz" mógłbyś niekiedy zachować chociaż pozory obiektywności. Unia to nie samo zło, a Ty w ostatnim czasie robisz nieustanny pojazd po klubie. A nie wiem, czym zasłużyli. No chyba, że wyjaśnisz.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Thomas za jego przydatny post!

    GoTrEk (30-09-2014)

  26. Powrót do góry    #7581
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cos ciekawego Rusiecki w magazynie posiedzial?
    Ktos sluchal i moze trescic kilka najwazniejszych faktow z magazynu?
    Z gory dzieki

  27. Powrót do góry    #7582
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Cos ciekawego Rusiecki w magazynie posiedzial?
    Ktos sluchal i moze trescic kilka najwazniejszych faktow z magazynu?
    Z gory dzieki
    Generalnie dużo nie straciłeś.Program się opierał na telefonicznych pytaniach słuchaczy .Mertytoryka tych pytań sięgała momentami kanału.Rusiecki robił sobie ewidentnie jaja.Wiara głownie z ościennych miejscowości łykała jak ciepłe bułeczki od Kurasiaka .Wystarczyło podpuścić i już jeeebut w słuchawce ... ,Rusiecki stwierdził dla jaj że złoty medal wyśle Adamsowi a srebrnego nie bo skupi w cenie złomu od Zmory ...jasny uju ..gościnaka mało co słuchqawki nie zjadłą że Adams medalu nie dostanie ...najlepsze było ,,advocem ,, do pretensji gościa że ,że kiełbas w połowie meczu zabrakło ...zadzwonił ,,dyrektor sprzedaży ,, z Relaksu .. i mówił ile kiedłbas gdzie jeszcze byo i po którym biegu ....

    ja pierdo..le po co ja to pisze ..??obiecałem sobie kiedyś że więcej tego chłamu słuchał nie będę a już w szczególności jak będzie ,,panel otwarty ,, z telefonami od fanatyków ....przepraszam sam siebie .

  28. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    GoTrEk (30-09-2014), Kuba_88 (30-09-2014), Martines (30-09-2014), Petrov (30-09-2014), Raymond (30-09-2014), Scroll (30-09-2014), Świstak (29-09-2014)

  29. Powrót do góry    #7583
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Słuchałem fragmencik...ale mowa była o jakimś srebrnym medalu dla Adamsa i ...wywaleniu Balona...ogólnie jest cacy ... licencje na przyszły sezon mamy pewną i ...w Gorzowie wygramy ... najfajniejsze było to że na rodzinnym nie będzie piwa i fajek ..hej!

  30. Powrót do góry    #7584
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Generalnie dużo nie straciłeś.Program się opierał na telefonicznych pytaniach słuchaczy .Mertytoryka tych pytań sięgała momentami kanału.Rusiecki robił sobie ewidentnie jaja.Wiara głownie z ościennych miejscowości łykała jak ciepłe bułeczki od Kurasiaka .Wystarczyło podpuścić i już jeeebut w słuchawce ... ,Rusiecki stwierdził dla jaj że złoty medal wyśle Adamsowi a srebrnego nie bo skupi w cenie złomu od Zmory ...jasny uju ..gościnaka mało co słuchqawki nie zjadłą że Adams medalu nie dostanie ...najlepsze było ,,advocem ,, do pretensji gościa że ,że kiełbas w połowie meczu zabrakło ...zadzwonił ,,dyrektor sprzedaży ,, z Relaksu .. i mówił ile kiedłbas gdzie jeszcze byo i po którym biegu ....

    ja pierdo..le po co ja to pisze ..??obiecałem sobie kiedyś że więcej tego chłamu słuchał nie będę a już w szczególności jak będzie ,,panel otwarty ,, z telefonami od fanatyków ....przepraszam sam siebie .
    Ja pierdyle, można tego gdzieś posłuchać?

  31. Powrót do góry    #7585
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Świstak Zobacz posta
    Ja pierdyle, można tego gdzieś posłuchać?
    jutro tu: http://sport.elka.pl/zuzel/magazyn-zuzlowy
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Świstak (30-09-2014)

  33. Powrót do góry    #7586
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Generalnie dużo nie straciłeś.Program się opierał na telefonicznych pytaniach słuchaczy .Mertytoryka tych pytań sięgała momentami kanału.Rusiecki robił sobie ewidentnie jaja
    Wszystko fajnie pięknie- masz słuszność, jednakże z jednym Rusiecki popłynął:
    Zarzucono Mu iż jest zakochany w Dziku, podczas gdy ten nie robi swojej roboty. Prezes dostał padaczki i zasugerował kibicowi, że każdy kto jest taki mądry to niech wsiada w 15 i atakuje po 3 punkty....

    Trochę ciśnienie mi wezbrało w moczu... po pierwsze nie my bierzemy tą grubą kasę....
    Po wtóre: Znam staty, dzik ma srednią powyżej 2 .. to ładnie, ale niestety muszę się zgodzić z przeciwnikami Dzika.: FACET NIE ROBI SWOJEJ ROBOTY W NOMINOWANYCH I TOTALNIE NIE POTRAFI WYGRYWAĆ Z LIDERAMI DRUŻYN PRZECIWNYCH.
    - Hampel na Smoku- zlał Dzika
    - Kasper - to samo
    - Kołodziej - to samo
    - Greg - oczywiście
    - Iversen - jasna sprawa
    - Vacul - oczywiście
    - Emil - to samo
    -... na naszym torze dał sobie wlać nawet Janowskiemu, czy słabemu w tym sezonie Pavlicowi....
    Punkty są, ale niestety nie wtedy gdy trzeba i nie na tym, na kim trzeba.
    Cieszę, się że Dzik jest z nami, wiele cennych oczek nam przywiózł... ale miłość Prezesa Rusieckiego robi się toksyczna..

    .... dziku ma wiele do poprawy, jednak jak zaznaczyłem - fajnie iż jest z nami. Jednakże postawa prezesa "jesteśmy zadowoleni z Pracy Pedersena" to chyba lekka przesada.
    Jeżeli z pracy Dzika zarząd jest zadowolony, to taki Zengota miejsce powinien mieć w Unii dożywotnio...

    pozdrawiam z Leszna


    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 30-09-2014 o 09:19

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    GoTrEk (30-09-2014)

  35. Powrót do góry    #7587
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    elgato, usuń ten tekst o żonie prezesa, proszę

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi windykator za jego przydatny post!

    BEZA (30-09-2014), Martines (30-09-2014), elgato (30-09-2014)

  37. Powrót do góry    #7588
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    To prawda że Nicki w tym sezonie obnizył loty. Facet jeździć potrafi bez dwóch zdań. Jednak w tym sezonie nie jest zawodnikiem na 15 bieg którego szukaliśmy. Oczywiście przywiózł sporo cennych punktów. W ostatnią niedzielę był strasznie wolny, mało go Cyfer nie objechał w końcówce biegu. Za czasów Adamsa mało kto by pomyślał że prowadząc przed nominowanymi 4 lub 6 pkt możemy ten mecz jeszcze przegrać. Teraz jest nerwówka bo w sumie mamy zawodników w których drzemie ogromny potencjał a jednak rzadko mogą sobie poradzić w nominowanych z liderami gości. W niedzielę podczas meczu oglądając 13 bieg niby cieszyłem się ze zwycięstwa 5:1 ale miałem też mieszane uczucia pamiętając mecz z ZG. Wiedziałem że pojedzie 2 x Zmarzlik i tak sie stało. Dwa razy jechał i dwa razy wygrał Nie mieliśmy nikogo kto by mu przeszkodził. To samo zrobił Hampel w meczu z ZG dwa razy wygrał. Tyle że wtedy było 1:5,1;5 a teraz 2:4, 2:4.
    Szkoda defektu Zengiego bo 14 wyścig mógł zakończyć sie korzystniej dla nas. Jednak fakt jest taki że kolejny raz najlepsi nasi zawodnicy są objeżdżani dwukrotnie (na swoim torze) w nominowanych przez lidera gości.
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 30-09-2014 o 09:10
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  38. Powrót do góry    #7589
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    elgato, usuń ten tekst o żonie prezesa, proszę
    Elgato pisze, dowodzi, tłumaczy. Merytorycznie. A Tyś się przyczepił.
    Nie wszyscy muszą wiedzieć, że żona Prezesa zginęła w tragicznych okolicznościach. Świeć Panie nad jej duszą.
    UNSCARED

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    kingpin (30-09-2014)

  40. Powrót do góry    #7590
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Panowie Wielki nietakt z mojej str... Nie. Wiedziałem / nie skojarzyłem ... Już poprawione.

    pozdrawiam z Leszna
    Ostatnio edytowane przez elgato ; 30-09-2014 o 10:39

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    kingpin (30-09-2014)

  42. Powrót do góry    #7591
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Ktoś sluchal dokladnie wczorajszy MŻ?? Cos bylo o ewentualnym stworzeniu drugiej drużyny????

  43. Powrót do góry    #7592
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ktoś sluchal dokladnie wczorajszy MŻ?? Cos bylo o ewentualnym stworzeniu drugiej drużyny????
    Tak, prezes przyznał, że są takie pomysły, jednak na razie bez konkretow. Zarząd uważa, że lepsze starty w I lidze niż trening. Chodzi o młodzież.

    http://sport.elka.pl/zuzel/magazyn-z...uzlowy-40-2015
    00:48:50
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  44. Powrót do góry    #7593
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Widać że rosną nam następcy Piotrka i Tofika, wczora super występ naszych juniorów w Gnieźnie. Dominik tyle co zdał licencje a już mógł stać na podium w pierwszych zawodach :O http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...ral-w-gnieznie

  45. Powrót do góry    #7594
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adamski za jego przydatny post!

    Havel (30-09-2014)

  47. Powrót do góry    #7595
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Michelsen za Balińskiego w rewanżu. Moim zdaniem dobry wybór. Damian mnie nie przekonał w ogóle w Lesznie, a ponoć na treningu przed pierwszym meczem Mikkel był szybszy 2 razy.

  48. Powrót do góry    #7596
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Nicki pod 2! Może być ciekawie😜

  49. Powrót do góry    #7597
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Nicki pod 2! Może być ciekawie��
    ryzyko, ucieczka od standardu. uda sie albo sie nie uda. nie maja nic do stracenia.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Phenomenon (01-10-2014)

  51. Powrót do góry    #7598
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Michelsen za Balińskiego w rewanżu. Moim zdaniem dobry wybór. Damian mnie nie przekonał w ogóle w Lesznie, a ponoć na treningu przed pierwszym meczem Mikkel był szybszy 2 razy.
    Zamienił stryjek.
    UNSCARED

  52. Powrót do góry    #7599
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,788
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Zamienił stryjek.

    Się zobaczy przed meczem z Gorzowem młody 2* spod taśmy ogrywał Balona, na dodatek bedzie miał pola wewnętrzne może namieszać ale oczywiście nie musi....tak jak napisał "zz" może byc ciekawie itego sie bede trzymał

  53. Powrót do góry    #7600
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Czy ktoś może przedstawić zasady sprzedaży biletów na mecz w Gorzowie. Kiedy będzie wiadomo czy będą dostępne bilety dla tych co chcą jechać samochodem ?

  54. Powrót do góry    #7601
    Stały bywalec Awatar Yaras
    Dołączył
    08-04-2006
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Czy ktoś może przedstawić zasady sprzedaży biletów na mecz w Gorzowie. Kiedy będzie wiadomo czy będą dostępne bilety dla tych co chcą jechać samochodem ?
    Tutaj masz całe info:
    http://info.ksul.pl/artykul/2358

    Byłem dzisiaj w Byczym i bilety dla osób chcących jechać samochodem już się skończyły z tego co mówili.. Więc w pociąg i jazdaaa

  55. Powrót do góry    #7602
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Skoro pierwszeństwo mają Ci co chcą jechać pociągiem to jak mogły się skończyć dla tych co samochodem ?

  56. Powrót do góry    #7603
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,997
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Czy ktoś może przedstawić zasady sprzedaży biletów na mecz w Gorzowie. Kiedy będzie wiadomo czy będą dostępne bilety dla tych co chcą jechać samochodem ?
    Na dzisiaj, jak nie jedziesz pociągiem, to czeka Cię oczekiwanie do piątku/soboty (a nóż się coś zwolni). Powstał niepotrzebny bałagan z tymi biletami. Sam planowałem pojechać autem, ale mogło się okazać, że w ogóle nie pojadę. Cóż czeka nas długa podróż po DMP 2014 dosłownie i w przenośni

  57. Powrót do góry    #7604
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Czyli z prostej rzeczy jak sprzedaż biletów przez kolesiostwo i znajomości zrobiono bałagan.

  58. Powrót do góry    #7605
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kupowałem bilety i była pula przeznaczona dla samochodów i pula dla przejazdu pociągiem.Jak byłem przy kasie pula dla aut się kończyła.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •