Strona 24 z 47 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Ponoć z konferencji prasowej też Unibax ma zdezerterować

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ale Cegła pojechał Karkosikowych, niczym Jankowoski wczoraj
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Abstrahując juz od tego całego bagna, w które wszyscy wleżli po szyje, ciekawe...

    co takiego zaszło na lini Dowhan Karkosik, ze ten drugi zdecydował sie na taki strzał z armaty. W miare kumaty człowiek, może łatwo ocenić skutki takiej bomby. Oczywiście megalomania Oligarchy miała tu znaczny wkład.

    Tacy też dają się ponieść emocjom, tylko oni bez konsekwencji dla siebie, cierpi na tym wizerunek wielu innych ludzi. Oni zazwyczaj sa czyści i w białych rekawiczkach mordują ten sport..
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-09-2013 o 12:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #1039
    Użytkownik Awatar gagatek
    Dołączył
    20-12-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    A mi się właśnie wydaje, że nie megalomania. Dla mnie w tej całej sytuacji, gdy trochę emocje już opadły, zastanawiające są motywy, takiej, a nie innej decyzji. Co by nie mówić o Romanie, to jest to poważny biznesmen, który potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań. Tak jak nie kupuję bajki o tym, że nie było minimalnego KSM, tak nie kupuję o tym, że to był foch za niechęć Falubazu do przełożenia tego meczu. Wydaje mi się, że przyczyna leży gdzieś zupełnie indziej, o czym nam, zwykłym kibicom w ogóle się nie śni. R.K. to biznesmen, który nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji. To biznesmen, dla którego motywem takiej, a nie innej decyzji mogłyby być tylko interesy. Na ten moment dla mnie najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że w przyszłym roku startuje np. Boryszew Ekstraklasa Żużlowa, transmitowana np. przez TV Trwam i że wszystko jest już ustalone w tym temacie. Wszak buntownicy grozili już wycofaniem z rozgrywek, a wczorajsza manifestacja to tak naprawdę był pokaz siły. Bardzo prymitywny i małostkowy dodajmy.

    I jeżeli rzeczywiście u podłoża wczorajszych wydarzeń leży wrocławskie spotkanie buntowników, to mam dla nich radę. Bawcie się sami we własnej piaskownicy, pytanie, kto będzie chciał tę zabawę oglądać.
    Ostatnio edytowane przez gagatek ; 23-09-2013 o 12:04

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    przestancie sie spuszczac i zastanowcie sie...
    czego sie spodziewaliscie po unibeksach? honorowej walki? prosze was.
    ta druzyna cyrkowcow i cyrkowych komiwojazerow znana jest wlasnie z tego ze cyrk wazniejszy od wszystkiego.
    gratulacje dla falubazow za dmp.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lynx za jego przydatny post!

    dockm (23-09-2013), t_zg (23-09-2013)

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gagatek Zobacz posta
    A mi się właśnie wydaje, że nie megalomania. Dla mnie w tej całej sytuacji, gdy trochę emocje już opadły, zastanawiające są motywy, takiej, a nie innej decyzji. Co by nie mówić o Romanie, to jest to poważny biznesmen, który potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań. Tak jak nie kupuję bajki o tym, że nie było minimalnego KSM, tak nie kupuję o tym, że to był foch za niechęć Falubazu do przełożenia tego meczu. Wydaje mi się, że przyczyna leży gdzieś zupełnie indziej, o czym nam, zwykłym kibicom w ogóle się nie śni. R.K. to biznesmen, który nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji. To biznesmen, dla którego motywem takiej, a nie innej decyzji mogłyby być tylko interesy. Na ten moment dla mnie najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że w przyszłym roku startuje np. Boryszew Ekstraklasa Żużlowa, transmitowana np. przez TV Trwam i że wszystko jest już ustalone w tym temacie. Wszak buntownicy grozili już wycofaniem z rozgrywek, a wczorajsza manifestacja to tak naprawdę był pokaz siły. Bardzo prymitywny i małostkowy dodajmy.

    I jeżeli rzeczywiście u podłoża wczorajszych wydarzeń leży wrocławskie spotkanie buntowników, to mam dla nich radę. Bawcie się sami we własnej piaskownicy, pytanie, kto będzie chciał tę zabawę oglądać.
    I w takiej prywatnej lidze wszyscy beddą szczęsliwy i pewnie Unibax nie zostanie co roku mistrzem
    Żaden poważny sponsor nie da na to grosza. Nikt nie chce być marionetką jednej osoby która bedzie sterowała tym swoim cyrkiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    przestancie sie spuszczac i zastanowcie sie...
    czego sie spodziewaliscie po unibeksach? honorowej walki? prosze was.
    ta druzyna cyrkowcow i cyrkowych komiwojazerow znana jest wlasnie z tego ze cyrk wazniejszy od wszystkiego.
    gratulacje dla falubazow za dmp.
    Nic tylko przyklasnąć koledze widzącemu jednorożce.
    Damian Baliński FOREVER.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Abstrahując juz od tego całego bagna, w które wszyscy wleżli po szyje, ciekawe...

    co takiego zaszło na lini Dowhan Karkosik, ze ten drugi zdecydował sie na taki strzał z armaty. W miare kumaty człowiek, może łatwo ocenić skutki takiej bomby. Oczywiście megalomania Oligarchy miała tu znaczny wkład.
    Domyślam się, że Karkosik zaczął traktowac Dowhana z góry, był pewnie przekonany, że taki Dowhan będzie mu się kłaniał w pas. Zrobił telefon do Dwohana i przekazał, ze ten mecz powinien być przełożony. Nastepnie wysłał Kryjoma z ekipą do ZG. I ten miał pewnie załatwić to od strony formalnej. A tu zonk. Kryjoma wyśmiali. Karkosik się wkrewił i kazał wycofać swoje zabawki z ZG. No przeciez takim Karkosikom się nie odmawia

    Zasatnawia mnie jeszcze jedno, skoro spiskowcom z Wrocławia "przewodniczył" Nadachewicz (człowiek Karkosika) to by mogło znaczyć, że karkosik chce zamieszac całą SE. Ale w jakim celu ? Milioner chce KSM - u ? Ograniczenia budżetów ? Gołym okiem tu widać, że takiemu Lesznu czy Wrocławowi jest nie po drodze z Karkosikowymi. Czyżby taki Józef czy Klocowa, nie zdawali sobie sprawy, że są rozgrywani przez Karkosika ? Jak do tego wszystkiego odniosą się "buntownicy z Wrocławia" ? Dalej będą się trzymać razem ? Pozostałe kluby poprą czy potępią postawę Unibaxu w ZG ?

    Bardzo jestem ciekaw komentarzy Józefa, Klocowej, Zmory czy Władka. Schowaja głowę w piasek ? Czy może zajmą jakiekolwiek stanowisko ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-09-2013 o 12:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Muszę przyznaż, że Kryjom całkiem racjonalnie uzasadnił swoją wczorajszą decyzję. Nie jechaliśmy, bo nie. To mnie w 100 % przekonuje

  11. Powrót do góry    #1045
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Myślałem że przedstawią jakieś pokrętne argumenty, które przerzucą całą winę na Unię...tzn na Falubaz, ale okazuje się, że oni idą w zaparte nie mając żadnego pseudoasa w rękawie.

    Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by Unibax spuścić o ligę niżej.

  12. Powrót do góry    #1046
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bardzo jestem ciekaw komentarzy Józefa, Klocowej, Zmory czy Władka. Schowaja głowę w piasek ? Czy może zajmą jakiekolwiek stanowisko ?
    Mam nadzieję Mariusz, że zachowa się jak Dowhan na aferę w Lesznie. Nie będzie się wypowiadał. Będzie czekał z boku.

  13. Powrót do góry    #1047
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Bardzo jestem ciekaw komentarzy Józefa, Klocowej, Zmory czy Władka. Schowaja głowę w piasek ? Czy może zajmą jakiekolwiek stanowisko ?

    Takie samo jak klub z zg odnośnie wydarzeń z 2.06.2013 r. Przypomnij nam Mariuszu jak odniósł się do tamtych wydarzeń senator RP i jego przyboczny?? Jak skomentowali kary nałożone na Unię??
    No tak jak myślałem

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Aussie (23-09-2013)

  15. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,268
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Kary nałożone na Unię, to prywatna sprawa tego klubu. Za darmo tych kar Unia nie dostała. Wczorajszy finał to juz sprawa grubszego kalibru, bo dotyczy ona zużla globalnie, a nie tylko jednego klubu. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to nie mamy nawet o czym rozmawiać.

  16. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez gagatek Zobacz posta
    że w przyszłym roku startuje np. Boryszew Ekstraklasa Żużlowa, transmitowana np. przez TV Trwam i że wszystko jest już ustalone w tym temacie. Wszak buntownicy grozili już wycofaniem z rozgrywek, a wczorajsza manifestacja to tak naprawdę był pokaz siły. Bardzo prymitywny i małostkowy dodajmy.
    Teoria o nowej lidze ma jedną zasadniczą wadę.
    Zawodnicy będą musieli wybierać między FIM, a naszą ligą. Nie pojadą i tu i tu, bo FIM da im bana na udział w nieswoich rozgrywkach.
    A wiadomo, że każdy z tych rajderów chce śmigać o IMŚ.
    Tylko Pulczasów by nowa liga ucieszyła.
    Poza tym nawet jeśli taka liga miałaby powstać, to nie ma sensu kompromitowanie klubu w taki sposób.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  17. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...wencji-wkrotce

    Enea już grozi konsekwencjami, jak dołoży do tego się jeszcze NC+ to Unibax może być pewny wysokich kar.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #1051
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Po przeczytaniu wielu stron postów i Ja dorzucę swoje trzy grosze. Na początku gratulacje dla Falubazów, szkoda że Unibaxy nie dały wam tego meczu odjechać. Mimo że kibicuję Unii Leszno i pamiętam dobrze szopki jakie zafundowali nam działacze z Torunia, szkoda mi kibiców z Torunia, to nie ich wina że kilka osób wysoko postawionych tym wszystkim trzęsie, jednak może ta skandaliczna sytuacja w końcu zdejmie bielmo z ich oczu pokazując że obecny żużel to zabawa wyżej wspomnianych osób tylko że w tej piaskownicy mogą niedługo zostać sami. Sam jestem ciekawy konsekwencji tego zajścia. Niestety Marta niewiele warta pokazała że można się uprzeć i nie stracić. Brak konkretnej reakcji wtedy i nieobiektywnej oceny sytuacji spowodował że takie cyrki mogą się powtarzać niestety. Wielu wyśmiewało się z tego że kibice z Leszna snują teorię spiskową która okazuje się prawdziwa. To nie wina kibiców że władze Ekstraligi są stronnicze, poza tym na decyzje Ekstraligi mają wpływ wysoko postawione osoby trzecie. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny że tego nie zauważa to niech dalej się łudzi. W żużlu potrzeba zmian na początku osób zarządzających tym całym bałaganem.

  19. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mam pomysł, dajmy spokój zawodnikom. Założę się że mają w kontraktach zapisane, że za sprzeciwienie się decyzjom wydawanym przez sztab drużyny obowiązuje ich kara w wysokości rocznych zarobków, czy coś takiego. A niektórzy mają z klubem podpisane kontrakty na przyszły rok. I co to za dziwna gadka z minimalnym KSM? Przecież był wczoraj spełniony.

  20. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Brzuchu, za przeproszeniem pieprzysz bez sensu. Pisałem o stanowisku w/w klubów w kontekście sztamy jaką zawarły w/w kluby we Wrocławiu. Dlatego to jest takie ważne. Ciekawi mnie czy Józkowi, Klocowej, Zmorze dalej jest po drodze z Unibaksem. Czy może po tym incydencie w ZG teraz Józek przejrzy na oczy.

    I jak na zawołanie, za SF:

    Dworakowski przyznał, że nie do końca wierzy w spekulacje, że to właściciel Unibaksu miał zabronić swoim żużlowcom udziału w spotkaniu finałowym. - Nie chce mi się za bardzo w to wierzyć, bo to rozsądny właściciel. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ja, jako prezes klubu, mógłbym zakazać swoim zawodnikom startu w meczu - przyznał.
    No, czyli Józef, nieborak, wierzy, że to Nadachewicz lub Kryjom podjął taką decyzję
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-09-2013 o 12:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1054
    Użytkownik Awatar gagatek
    Dołączył
    20-12-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Teoria o nowej lidze ma jedną zasadniczą wadę.
    Zawodnicy będą musieli wybierać między FIM, a naszą ligą. Nie pojadą i tu i tu, bo FIM da im bana na udział w nieswoich rozgrywkach.
    A wiadomo, że każdy z tych rajderów chce śmigać o IMŚ.
    Tylko Pulczasów by nowa liga ucieszyła.
    Poza tym nawet jeśli taka liga miałaby powstać, to nie ma sensu kompromitowanie klubu w taki sposób.
    Zgadza się Alien. Wiem, że ta teoria ma wady. Tyle tylko, że na ten moment nie jestem w stanie wyobrazić sobie innych motywów RK, no bo przecież nie to, że chcieli ciekawego finału w optymalnych składach

    Wydaje mi się, że okoliczności, które były (finał DMP, duży szum medialny itp) i sposób w jaki unibaxy zagrały pokazuje, że gra toczy/toczyła się o dużo wyższą stawkę. Ale to tylko moje przypuszczenia. Co nie zmienia faktu, że przez ten czas jak chodzę na żużel, nigdy nie czułem się tak wydymany przez swój klub.

  22. Powrót do góry    #1055
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Nie rozumiem krytyki zawodników i działaczy. Patrząc na nich to wyglądało to tak, jak gdyby mieli wpisane jakieś kilkuset tysięczne kary za niezastosowanie się do poleceń przełożonych. Mogli jedynie rozłożyć ręce, zrobić krzywą minę i wyjechać...

  23. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    kontuzje są częścią tego sportu. W tamtym roku Dudek był kontuzjowany i co ? Jechalismy , zawodnicy walczyli do konca . Przegali le kibice im bili brawo. Wczoraj jakby Unibax przegrał po walce było by tak samo. Idąc jeszcze dalej wstecz. 2004 rok . Powiesił się Kurmanek. Wtedy był argument odwołać mecz. Ale mimo to zawodnicy pojechali dla niego.

    Jezeli maja ci gosci z Torunia za grosz honoru to powinni sami zwrócic kase do ZG i zlozyc na pismie prosbę o degradacje do 1 ligi. I to jeszcze dzisiaj. Ale gdzie tam to są kombinatorzy . Ząbik , Kowalik , Kryjom . Dla mnie to są totalne zera . Rzucic im pare zlotych i chodzą jak pies przy nodzie. Wyrzucic ich ze sportu raz na zawsze.

  24. Powrót do góry    #1057
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Jozin przemówił:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...iga-na-swiecie

    ...no tak RK to tak naprawde spoko gosc

  25. Powrót do góry    #1058
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Kary nałożone na Unię, to prywatna sprawa tego klubu. Za darmo tych kar Unia nie dostała. Wczorajszy finał to juz sprawa grubszego kalibru, bo dotyczy ona zużla globalnie, a nie tylko jednego klubu. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to nie mamy nawet o czym rozmawiać.
    Chłopie wytrzeźwiej.
    Ruda nie jechała w Lesznie z tych samych względów co wczoraj Toruń, czyli z powodu braku optymalnego składu - N.Pedersen miał złamaną rękę (rozpiszę Ci wszytsko bo kompletnie nie ogarniasz tematu). Cała afera z torem to była tylko przykrywka. Uczepili się toru bo nie myśleli, że można ot tak po prostu nie wyjechać do meczu (wczoraj okazało się jednak że można ). Ruda głupia nie była. Wykorzystała fakt, że od 2011 r. trwa wieczna nagonka związana z przygotowaniem toru przez Unię i na starała się ugrać coś na tym, stając się jednocześnie obrończynią zdrowia zawodników i symbolem zdrowego rozsądku. Tylko ślepcy nie widzieli tej gry. Co więcec była okazja aby dopierdol.. karę, bo klub faktycznie naruszył regulamin. Podkreślić należy, że chory. Ideą zapisu, który został złamany, miało być zabezpieczenie interesów ligi przed ewentualnym kombinowaniem przez gospodarza przełożenia meczu z powodu złych warunków atmosferycznych. Klub z Leszna uczynł dokładnie odwrotnie. Dołożył wszelkich starań aby ten mecz, pomimo skrajnie niesprzyjających warunków atmosferycznych, się odbył. Przygotował tor nadający się do jazdy, ale z naruszeniem przepisów. I za to został ukarany bo ruda odstawiła szopkę, dokładnie taką samą jak wczoraj Toruń i dokładnie z tych samych powodów. Jeśli nie dostrzegałeś wówczas naruszenia intersu całej ligi, a jak po Twoim wpisie widać, nie zauważyłeś, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać, bo poza swoim zielonym światem nie dostrzegasz nic innego.
    Kara choć nałożona na podstawie regulaminu to całkowicie niesłuszna i wbrew zdrowemu rozsądkowi oraz duchowi rywalizacji sprotowej. To była sprawa dotycząca żużla globalnie, ale że dotykała tylko jednego klubu to takie b... jak Tobie podobni kompletnie tego nie dostrzegli. Co więcej uśmiechali się pod nosem, że znowu rywal dostał finansowo po uszach.
    Klbu złamał regulamin, ale:
    1) szkodliwość czynu była żadna - tor nadawał się do jazdy,
    2) brak było szkody

    Kumasz kapitanie bomba?!


    Mariusz

    To Ty pieprzysz. Jóżef mógł się nie odnosić do sytuacji, a swoje przemyślenia zachować dla siebie, w tym także decyzję o ewentualnym przystąpieniu do jakieś "nowej iluzorycznej ligii". Co Wy w ogóle z tą ligą. To jest jakiś sf, którego by się Lem nie powstydził.
    Powiedział w zasadzie tyle ile powinien. Zaakcentował, że podobny numer miał już miejsce i wtedy nikt nie reagował, a nasrodzej ukarany został wówczas najbardziej poszkodowany.
    Ostatnio edytowane przez Brzuch ; 23-09-2013 o 12:56

  26. Powrót do góry    #1059
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, czyli Józef, nieborak, wierzy
    Mariusz, to, że Józef tak powiedział, wcale nie oznacza, że w to wierzy. Uważam, że starał się zachować po prostu jak dyplomata. W mediach co rusz padają rozmaite wypowiedzi, czy to żużlowców, czy działaczy, a wspólnego z rzeczywistością mają tyle, co Unibax z jazdą we wczorajszym finale. Józef pewnie powiedział, a w głowie myślał "Roman, co Ty za szopę odwaliłeś?".

  27. Powrót do góry    #1060
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez nierobmitego Zobacz posta
    ZAPYTANIE

    Czy jak nie posiadam paragonu za zakup biletów to oddadzą mi kase?

    (nie spodziewalem sie ze takie jaja bedą i paragon wy%@#%#@)....
    Zgodnie z regulaminem nie dostaniesz kasy bez dowodu zakupu..... Natomiast klub pewnie otrzyma zwrot z kary za sprzedane "wszystkie" bilety

  28. Powrót do góry    #1061
    Użytkownik Awatar Gira
    Dołączył
    10-10-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    wszystko już jasne:
    "Bez Golloba nie było sensu jechać."
    to wszystko tłumaczy, żadnych kar nie będzie
    ...w życiu piękne są tylko chwile... -R.R.

  29. Powrót do góry    #1062
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    No wiec Józef (w przeciwieństwie do np. Różowego Senatora, który po wałkach Koleżanki Marty milczał jak grób ze strachu by komuś, kto kiedyś może być przydatny, czasem nie podpaść) się wypowiedział. Można się zgadzać lub (raczej) nie z jego oceną, ale chociaż coś k... powiedział, a nie jak ta reszta prezesów-pajaców, co boi się własnego cienia i póki to nie ich krzywdzą, to udają, że nic nie widzą. A i w sumie śmiesznie i trafnie by wyglądał ten napis "Najgłupsza żużlowa liga świata" nad wczorajszym podium.

  30. Powrót do góry    #1063
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...ac-bez-golloba

    Tłumaczenie jest mega! Po prostu się wzruszyłem... "Bez Golloba nie było sensu jechać" - nie daję rady. Brawa za sportową postawę, brawa za zrobienie takiego syfu.

    pozdr

  31. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja tam bym na ich miejscu (innych prezesów) milczał. Nie warto wchodzić do tego szamba. Co najwyżej wypowiedzą się po tym jak kary nałoży PZM. Jakie by nie były przyklasną, że są dobre dla sportu
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  32. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,506
    Kliknij i podziękuj
    2,641
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Po tlumaczeniu Kryjoma na konferencji prasowej rozumiem, dlaczego nei podjeli rekawicy. Klub z Torunia jest w moich oczach w 100% usprawiedliwiony. Nawet nei jestem zły, ze nie bylo wczoraj zuzlowego swieta. Nie bylo sensu....no ja pier****

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    alienisko (23-09-2013)

  34. Powrót do góry    #1066
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    [...]a konferencji zjawili się menedżer Sławomir Kryjom i prezes Mateusz Kurzawski. Jak tłumaczyli mediom, decyzja o rezygnacji ze startu została podjęta dopiero na miejscu w Zielonej Górze. Torunianie jeszcze w niedzielę rano mieli nadzieję, iż Tomasz Gollob będzie w stanie pojawić się w składzie. - Występ bez niego, w osłabionym składzie, nie miał większego sensu - tłumaczyli.


    To jest jawne sku_rwysyństwo, żenada, tupet, arogancja... Kryjom ! Gdybyś miał choć resztkę honoru, wstydu, zapadłbyś się jutro wieczorem pod ziemię i nie wystawiał swojej gęby na powierzchnie, przez najbliższe parę miesięcy, ale czegoż można się po Tobie spodziewać ?! Dalej rób z siebie idiotę na polecenie szefostwa Unibaksu. Nie zapomnij tylko, po wszystkim, kiedy już przestaniesz pracować w Toruniu, opowiedzieć "całej prawdy i kulis finałowej afery". Dla mnie, ten człowiek to definicja hipokryty w pełnej krasie.

    Co za świat.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Mariusz (23-09-2013), darsen (23-09-2013), herbie13 (23-09-2013)

  36. Powrót do góry    #1067
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,244
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No ciekawe czy znowu zarzadzajacy zmiekna po nalozeniu mega kar finansowych ktore pierniki powinny zobaczyc bo degradacji pewno nie bedzie jak nie to na stracie -20 . chociaz tak dla przykladu powinni ich wypierdzielic z setruktur polskiego zuzla.

  37. Powrót do góry    #1068
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Na tym całym torcie absurdu brakuje jeszcze wisienki. Czekam niecierpliwie na interpretację Paczpana

  38. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SiostraIrena Zobacz posta
    Na tym całym torcie absurdu brakuje jeszcze wisienki. Czekam niecierpliwie na interpretację Paczpana
    Podejrzewam że mimo wszystko wypowie się całkiem sensownie. On teraz jest ziomalem Wicia więc będzie trzymał stronę ekstralipy a nie Karkosika.

  39. Powrót do góry    #1070
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    "Bez Golloba nie było sensu jechać"
    To mogli ku...a Oskara wystawić. Mieliby Golloba w składzie.

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi scooby zg za jego przydatny post!

    Falubaz (23-09-2013), Gadol (23-09-2013), Tampax (23-09-2013), artem (23-09-2013), krisracingteam (24-09-2013), woojo (23-09-2013)

  41. Powrót do góry    #1071
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Ja ********,za grosz wstydu nie maja.
    Ale chociaz mowia szczerze czemu nie jechali.
    Ta druzyna powinna byc zdegradowana,a taki człowiek jak Sławomir Kryjom zawieszony dozywotnio w działalnosci żużlowej.
    Dopoki władze w Unibaksie sie nie zmienia,cyrki moga trwac dalej.

  42. Powrót do góry    #1072
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2010
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 11 razy w 1 poście
    Najgorsze jest to, że do tej pory nikt z klubu i zarządu nie powiedział ani razu słowa PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #1073
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    "Nie było sensu jechać bez Golloba".

    Kurna, w Ekstralidze jakieś 9 nieuświadomionych drużyn! Jechali bez Golloba cały sezon! SZOK!!!

    Aha, Tomek zakończył sezon. O jakim przekładaniu więc mowa? Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj lub jutro usłyszymy jakikolwiek logiczny powód.

  44. Powrót do góry    #1074
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach


    To na melanżu, to było na melanżu brat
    Było tak, Monopol – Zodiak.
    To na melanżu, to było na melanżu brat
    Było tak, Monopol – Zodiak.

    Że na te kluby mamy gruby (He) patent
    Zobacz te ups za 2 stówy gdzie masters
    Miłe VIP roomy i zdjęciówy, chcę szklankę
    Zanim podbijam jeszcze jednego machnę


    Ja przy tej płycie ubaw mam, ta, kozak
    Po dłuższym czasie będzie jak narkoza

    Liczy się zodiak, słuchaj man, weź zrozum
    Nie bądź pan cham, tylko miej (miej) rozum

    Że balet był do rana nie pamiętam,
    Sztuka jest sztuka jedziesz tam, nie mięta,
    Ten, co tarki w oczach się zabujał,
    W metrze na rampie wzorki rasta muła

    Tam od plaż Helu po Międzyzdroje
    To jest monopol, czworo, a nie troje
    Olo daj znaka jak z projektem stoje (no nieźle, nieźle)
    I chwila, szybko do Roberta dzwonie (Siemanko byku!)
    Kacha dorzuci refreny w środę (tak!)
    Słucham Monopol jak jadę samochodem (no a jak!)


    wszelka zbieżność pogrubionego tekstu z autentycznymi wydarzeniami jest przypadkowa!

  45. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak jechali z osłabionym Włókniarzem, bez Emila, bez SZombierskiego to było k... fajnie i mega zawody.

    Teraz bez Golloba nie ma prawa nic ruszyć, na to wychodzi że teraz dla Torunia Gollob jest Bogiem, świat się przewraca.
    A ja głupi myślałem ,że to tylko taki "najemnik" do robienia punktów.

    Ten klub skompromitował się jeszcze bardziej niż wczoraj.
    Jeszcze powinni zarządać powtórke finału i to byłaby ta wisienka na tym "gówienku"
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #1076
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Jak na razie to po meczu Falubaz-Unibax karę dostanie na pewno Józef Dworakowski za wypowiedź, że liga jest głupia.

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sputnick za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-09-2013), Nigel (23-09-2013), t_zg (23-09-2013)

  48. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Stępniewski to już powinien zacierać łapki. kasa taka wpadnie że aż miło
    będzie na premie świąteczne.

  49. Powrót do góry    #1078
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    coś na poprawe humoru..
    b067b5f7da74439c7137a053e99556fc.jpg

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-09-2013), Misiek_T (23-09-2013), mr_theo (23-09-2013), t_zg (23-09-2013)

  51. Powrót do góry    #1079
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Jak podkreślono, zawodnicy uszanowali zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach ENEA Ekstraligi i cieszą się ze zdobycia srebrnych medali.
    Koniec świata! Oni naprawdę nie mają sobie NIC do zarzucenia! Chciałbym jakąś wypowiedź zawodników.

  52. Powrót do góry    #1080
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Panowie działacze, prezesi i inni odpowiedzialni za ten burdel co narobiliście ponieważ BEZ GOLLOBA NIE MA SENSU JECHAĆ to wnioskuje o przeniesienie ostatniego GP z Torunia do Częstochowy!!!
    CKM&AZS

Strona 24 z 47 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •