Strona 31 z 47 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Są różne paragrafy do zastosowania, sytuacje nie były identyczne ,żeby kara była identyczna. Są też tzw. "Widełki" jedni za to samo mogą dostać kare najmniejszą przewidzianą w owych widełkach inni mogą dostać kare maksymalną w wymienionych widełkach.

    Ale widze ,że tego nie rozumiesz.

    Przykład prosty ; Jeden dostaje za zabójstwo dożywocie a inny za to samo 15 lat. Wszystko zależy od okoliczności.

    Dlaczego jeden zawodnik gdy sfauluje dostaje ostrzeżenie a inny żółtą, czerwoną kartke a jeszcze inny nic lub upomnienie?

    Nie ma wszystkim po równo, nie te czasy
    No nie myslalem, ze oczywistosci trzeba tlumaczyc. Zawodnik dostaje zolta lub czerwona bo tak interpretuje sedzia i to on odpowiada za swoja decyjze (kij z tym czy decyzja sluszna czy nie - chodzi o to ze ma on narzedzia w rekach i swoja ocena ich uzywa)

    Nie ma wszystkim po rowno, nie te czasy? Czy ty rozumiesz to co piszesz? Pojecie sprawiedliwosci samo w swojej istocie "wyrownuje".

  2. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie myslalem, ze oczywistosci trzeba tlumaczyc. Zawodnik dostaje zolta lub czerwona bo tak interpretuje sedzia i to on odpowiada za swoja decyjze (kij z tym czy decyzja sluszna czy nie - chodzi o to ze ma on narzedzia w rekach i swoja ocena ich uzywa)
    To teraz to samo odnieś do w/w sytuacji. To odpowiedni organ uzna jaka go spotka kara.

    Za taki sam faul zawodnik może dostać inne kary, jeden nic drugi czerwoną itd

    Teraz za taki sam jak piszesz numer Marta dostała swoje a Unibax moze dostać 3 razy większą kare.

    Po co ten cyrk, powinni Unibaxom dać 200 tys do zapłaty jak Marcie i po sprawie. Przecież numer był taki sam to i kara taka sama się należy

    Zreszta powinni skserować to pismo co Marta dostała, tylko zmienić nazwy klubu i nazwiska i wysłać taką samą karę Unibaxowi

    Masz 100% racji. Wysiadam
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2013 o 19:37
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #1353
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    http://sport.wp.pl/kat,33566,title,O...?ticaid=1115db

    To i Władek zabrał głos w tej sprawie ciekawe ile jeszcze głupot będzie się mówić o tym nieszczęsnym wydarzeniu z niedzieli ??

  4. Powrót do góry    #1354
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ...ile by się nie powiedziało jeszcze takich głupot, to nic nie zmieni tego, że teraz "Apator" zamiast z dokonaniami Żabiałowicza będzie się kojarzył ze spier.dalaniem....
    Ostatnio edytowane przez duncan ; 24-09-2013 o 20:16

  5. Powrót do góry    #1355
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Gorzej, dalej ból dupy u niektórych, bo zawodników wykluczonych do końca zawodów za taktyczne upadki było już wielu. Degradacji z kolei nie dostała nawet Unia Leszna za wałek z 84 roku.
    Widzisz dziecko.., Ten 84 rok to było odpuszczenie kilku ostatnich biegów (gdy Unia miał wysoka przewagę). Proponuję wiec spuszczać każda drużynę, która odpuści kilka biegów w meczu dając innej w efekcie np remis (przypominam także, że nikt wtedy Unii nie zarzucał że przyjęła jakieś korzyści z tego tytułu. ..)

    To tak gdyby zgodzić się z twoim hm...hm,... "rozumowaniem" ...


    Co innego bezczelne olanie całej Polski, bo "nie warto jechać" w finale. I do tego kompletny brak skruchy. I to jest chyba w tym najgorsze - buta tych pionków Karkosika. Zero słowa "przepraszam".

    Skoro ma być równo to wszyscy powinni mieć takie prawo w przyszłym sezonie,. Każdy musi mieć prawo powiedzenia "nie warto" i mecz odwołujemy/ I możemy zwijać ligę... Ale tego nie zrozumiesz.. Może gdy dorośniesz...?

  6. Powrót do góry    #1356
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Widzisz dziecko.., Ten 84 rok to było odpuszczenie kilku ostatnich biegów (gdy Unia miał wysoka przewagę). Proponuję wiec spuszczać każda drużynę, która odpuści kilka biegów w meczu dając innej w efekcie np remis (przypominam także, że nikt wtedy Unii nie zarzucał że przyjęła jakieś korzyści z tego tytułu. ..)
    Drogi wujku, Toruń odpuścił 15 wyścigów i również nie przyjął z tego tytułu korzyści. Rozumiem, że postępowanie Unii było moralnie usprawiedliwione, a torunian powinno być piętnowane.

  7. Powrót do góry    #1357
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 559 w 266 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    http://sport.wp.pl/kat,33566,title,O...?ticaid=1115db

    To i Władek zabrał głos w tej sprawie ciekawe ile jeszcze głupot będzie się mówić o tym nieszczęsnym wydarzeniu z niedzieli ??
    Nie znam Pana Władysława i nigdy z nim nie rozmawiałem, ale mam wrażenie, że chyba na sobie testował te środki o których wspomina... i to nie raz...

  8. Powrót do góry    #1358
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Drogi wujku, Toruń odpuścił 15 wyścigów i również nie przyjął z tego tytułu korzyści. Rozumiem, że postępowanie Unii było moralnie usprawiedliwione, a torunian powinno być piętnowane.
    Po pierwsze Unii tak naprawdę niczego nie udowodniono, bo objechała wszystkie te ostatnie biegi....

    A po drugie , w sytuacji torunia spraw jest oczywista.

    Jeżeli nie widzisz różnicy, to albo masz góra 14 lat... Albo... Cóż... Szkoda to nawet komentować ...

  9. Powrót do góry    #1359
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    Wyznawca teorii zamachu smoleńskiego Pan Bartłomiej Czekanski na FB :

    Falubaz w imię własnych egoistycznych interesów jest przeciw innym klubom. Zło wyrządzone innym zawsze wraca. Teraz więc wróciło do Falubazu. Dowhan, Jankowski, Kryjom, Stępniewski, R. Kowalski i Witkowsk, antyredaktor Lis. Tych ludzi nie chcemy w polskim żużlu. Dowhan swemu kumplowi Stępniewskiemu krzydwy nie zrobi. Podsłość zawitala do naszego speedwaya. Cyniczne białe kołnierzyki rządzą.

    Jak takiemu kolesiowi za pisanie mogą płacic sportowefakty i tygodnik żużlowy?
    ble

  10. Powrót do góry    #1360
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Widzisz dziecko.., Ten 84 rok to było odpuszczenie kilku ostatnich biegów (gdy Unia miał wysoka przewagę). Proponuję wiec spuszczać każda drużynę, która odpuści kilka biegów w meczu dając innej w efekcie np remis (przypominam także, że nikt wtedy Unii nie zarzucał że przyjęła jakieś korzyści z tego tytułu. ..)

    To tak gdyby zgodzić się z twoim hm...hm,... "rozumowaniem" ...


    Co innego bezczelne olanie całej Polski, bo "nie warto jechać" w finale. I do tego kompletny brak skruchy. I to jest chyba w tym najgorsze - buta tych pionków Karkosika. Zero słowa "przepraszam".

    Skoro ma być równo to wszyscy powinni mieć takie prawo w przyszłym sezonie,. Każdy musi mieć prawo powiedzenia "nie warto" i mecz odwołujemy/ I możemy zwijać ligę... Ale tego nie zrozumiesz.. Może gdy dorośniesz...?
    "Odpuszczenie kilku ostatnich biegów" - dobre, dobre! To była korupcja chłopaczku, powinna być prokuratorska sprawa i wyroki. Niedzielny, przyznaję, głupi wybryk naszych to przy tym mały pikuś. Coś cierpisz na jakieś kompleksy związane z wiekiem zabierających głos na tym forum i nie bardzo wiem, po jakie licho czynisz z tego argument. Może z braku innych, chłopaczku?
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Co ten stary Gollob bierze?

  12. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wolne_benice Zobacz posta
    Wyznawca teorii zamachu smoleńskiego Pan Bartłomiej Czekanski na FB :

    Falubaz w imię własnych egoistycznych interesów jest przeciw innym klubom. Zło wyrządzone innym zawsze wraca. Teraz więc wróciło do Falubazu. Dowhan, Jankowski, Kryjom, Stępniewski, R. Kowalski i Witkowsk, antyredaktor Lis. Tych ludzi nie chcemy w polskim żużlu. Dowhan swemu kumplowi Stępniewskiemu krzydwy nie zrobi. Podsłość zawitala do naszego speedwaya. Cyniczne białe kołnierzyki rządzą.

    Jak takiemu kolesiowi za pisanie mogą płacic sportowefakty i tygodnik żużlowy?
    Nie wiem jak mogą, ale Czekański i stary Gollob mają tego samego dilera. Swoją droga, że też chce Ci się jeszcze czytać te jego brednie. Szacun za cierpliwość!

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    comora (24-09-2013), kwidzin (24-09-2013)

  14. Powrót do góry    #1363
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    "Odpuszczenie kilku ostatnich biegów" - dobre, dobre! To była korupcja chłopaczku, powinna być prokuratorska sprawa i wyroki. Niedzielny, przyznaję, głupi wybryk naszych to przy tym mały pikuś. Coś cierpisz na jakieś kompleksy związane z wiekiem zabierających głos na tym forum i nie bardzo wiem, po jakie licho czynisz z tego argument. Może z braku innych, chłopaczku?
    .

    "wybryk niedzielny" "mały pikuś"

    Super ! Pisz dalej... Rozwiń tę myśl.. . Unibax tylko sobie zażartował... Nic się nie stało. Prawda?



    . Ustal sobie może znaczenia pojęcia "korupcja"... Po co używasz słów, których nie rozumiesz?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-09-2013 o 22:09

  15. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wiem jak mogą, ale Czekański i stary Gollob mają tego samego dilera. Swoją droga, że też chce Ci się jeszcze czytać te jego brednie. Szacun za cierpliwość!
    a co bo mają inne zdanie niż twoje? komuna z jednym zdaniem się na szczęście skończyła. tak samo jak nie chcę Kryjoma i Stępniewskiego w żużlu tak samo nie chcę Dowhana-senatora, białego kołnierzyka kłamcy, hipokryty. to są ludzie którzy niszczą ten sport...

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Stev (24-09-2013)

  17. Powrót do góry    #1365
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    .

    "wybryk niedzielny" "mały pikuś"

    Super ! Pisz dalej... Rozwiń tę myśl.. . Unibax tylko sobie zażartował... Nic się nie stało. Prawda?



    . Ustal sobie może znaczenia pojęcia "korupcja"... Po co używasz słów, których nie rozumiesz?
    Wiem, ze to co napisze bedzie malo popularne na tym forum ale ustawienie meczu pomiedzy dwoma druzynami w celu spuszczenia z ligi trzeciej druzyny jest dla mnie znacznie wiekszym przestepstwem niz odpuszczenie meczu finalowego przez jedna z druzyn i pogodzenie sie tejze druzyny z zajeciem nizszego miejsca w klasyfikacji generalnej ligi.
    Moim zdaniem bronisz beznadziejnej sprawy JaacPoz.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    alienisko (24-09-2013)

  19. Powrót do góry    #1366
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Marek Cieślak mnie dziś po raz pierwszy zadziwił (dot. Pawła Przedpełskiego). Marek wielki szacun !!!!

  20. Powrót do góry    #1367
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a co bo mają inne zdanie niż twoje? komuna z jednym zdaniem się na szczęście skończyła. tak samo jak nie chcę Kryjoma i Stępniewskiego w żużlu tak samo nie chcę Dowhana-senatora, białego kołnierzyka kłamcy, hipokryty. to są ludzie którzy niszczą ten sport...
    Jakie inne zdanie ? Przeczytałeś w ogóle ten cytat albo ostatnie wynurzenia Papcia ? Z czym tu w ogóle polemizować?
    Przecież to jest matrix. Ci kolesie już dawno odlecieli na Matplanetę. Nawet nie chce mi się do tego odnosić, bo to tak jakbym miał siłą argumentów przekonać taliba do liberalizmu. No sorry ale to mission impossible.

  21. Powrót do góry    #1368
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a co bo mają inne zdanie niż twoje? komuna z jednym zdaniem się na szczęście skończyła. tak samo jak nie chcę Kryjoma i Stępniewskiego w żużlu tak samo nie chcę Dowhana-senatora, białego kołnierzyka kłamcy, hipokryty. to są ludzie którzy niszczą ten sport...
    Pytanie tylko kto chce Ciebie ? . Generalnie zaraz dojdzie, że nie chcemy Póltorakowej, charyzmatycznego Dworakowskiego itp. To kto ma być?

    Jak dla mnie pewni ludzie rzeczywiście nie nadają się do sportu, tak jak Wojciechowski w piłce, tak Karkosik w żużlu. Nie wszystko można kupić. Szybko znaleziono kozła ofiranego w postaci Kryjoma, ale sam się dał w to wmanewrować, więc ani trochę mi go nie szkoda.

    Na dzień dzisiejszy to Falubaz na przestrzeni ostatnich 4 lat wywalczył 3 złote medale. Nic dziwnego, że Nas nie lubicie.


    Władek oszalał, coś jednak jest w tym imieniu

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #1369
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiem, ze to co napisze bedzie malo popularne na tym forum ale ustawienie meczu pomiedzy dwoma druzynami w celu spuszczenia z ligi trzeciej druzyny jest dla mnie znacznie wiekszym przestepstwem niz odpuszczenie meczu finalowego przez jedna z druzyn i pogodzenie sie tejze druzyny z zajeciem nizszego miejsca w klasyfikacji generalnej ligi. Moim zdaniem bronisz beznadziejnej sprawy JaacPoz.
    Cokolwiek by nie pisac o srawie sprzed blisko 20 lat to nie mozna umniejszac wagi czystego sk....synstwa jakie odstawil Unibax teraz. A juz powolutku zaczyna sie wybielanie nie tylko w mediach. Nawet tu na forum - gdzie tuz po kibice trzymali sie za raczki w zgodnym chorze niczym fani Wisly i Cracovii po smierci papieza - nie musialo minac wiele czasu by zaczely sie pojawiac pierwsze "ale".

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    CKMik (25-09-2013), Thomas (25-09-2013)

  24. Powrót do góry    #1370
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie wiem jak mogą, ale Czekański i stary Gollob mają tego samego dilera. Swoją droga, że też chce Ci się jeszcze czytać te jego brednie. Szacun za cierpliwość!
    Zawsze można poczytać brednie na blogu Różowego Koszula albo posłuchać jego ucznia Kopernika jak chce dymać swoich kibiców na zwracanych biletach.
    PS. Czekańskiego nie trawię od dawna.

  25. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Cokolwiek by nie pisac o srawie sprzed blisko 20 lat to nie mozna umniejszac wagi czystego sk....synstwa jakie odstawil Unibax teraz. A juz powolutku zaczyna sie wybielanie nie tylko w mediach. Nawet tu na forum - gdzie tuz po kibice trzymali sie za raczki w zgodnym chorze niczym fani Wisly i Cracovii po smierci papieza - nie musialo minac wiele czasu by zaczely sie pojawiac pierwsze "ale".
    Akurat moje zdanie na temat finalu jest jednoznaczne i zupelnie zbiezne z Twoim.

  26. Powrót do góry    #1372
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Marek Cieślak mnie dziś po raz pierwszy zadziwił (dot. Pawła Przedpełskiego). Marek wielki szacun !!!!
    Podchody do stanowiska menago w Toruniu? W Tarnowie krucho z kasą się robi.

  27. Powrót do góry    #1373
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiem, ze to co napisze bedzie malo popularne na tym forum ale ustawienie meczu pomiedzy dwoma druzynami w celu spuszczenia z ligi trzeciej druzyny jest dla mnie znacznie wiekszym przestepstwem niz odpuszczenie meczu finalowego przez jedna z druzyn i pogodzenie sie tejze druzyny z zajeciem nizszego miejsca w klasyfikacji generalnej ligi.
    Moim zdaniem bronisz beznadziejnej sprawy JaacPoz.
    Swego czasu Toruń spuścił Unię podkładając się Motorowi... Pamiętasz ?


    Wrocław pojechał do Bydgoszczy w "eksperymentalnym" składzie (ostatni mecz sezon) , odpuścił mecz i pomógł temu klubowi w utrzymaniu pierwszego miejsca w lidze (wtedy nie było jeszcze play offów)

    Tak możemy rozwijać. Każdy nietypowy wynik może budzić wątpliwości.


    Tylko, że w tych wszystkich sytuacjach (łącznie z meczem Unii w 84 - tutaj była jeszcze komuna a Polonia była klubem milicyjnym, a wtedy kluby tych resortów były szczególnie traktowane.. więc ją ratowano kosztem Unii i Stali..), nikt tak naprawdę niczego nie udowodnił. Nie można na takiej podstawie ferować wyroków.

    Toruń teraz działał na bezczelnego. Sami to tak naprawdę przyznali. I Unibax nie ma sobie (jak można przeczytać z wypowiedzi przedstawicieli tego klubu) nic do zarzucenia,...

    To co zrobił unibax to kpina z kibiców w całej Polsce, ze sponsorów, innych klubów (szczególnie Falubaz), i nawet przepraszam nie potrafią wygęgać... Kur.stwo najwyższej próby..
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-09-2013 o 22:41

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    leszczynianin (25-09-2013)

  29. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zawsze można poczytać brednie na blogu Różowego Koszula albo posłuchać jego ucznia Kopernika jak chce dymać swoich kibiców na zwracanych biletach.
    PS. Czekańskiego nie trawię od dawna.
    Ale mowa była o Czekańskim i Papciu to co tu Dowhana wrzucasz ? Ja nigdy jego bloga nie reklamowałem, bo nie czytam

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podchody do stanowiska menago w Toruniu? W Tarnowie krucho z kasą się robi.
    Przesadzasz, tu nie chodzi o przynależność klubową kogokolwiek. Szrek jak już na kogoś postawi to go broni i nienawidzi jak mu się krawaciarze wpier...lają do pracy.

  30. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    "Odpuszczenie kilku ostatnich biegów" - dobre, dobre! To była korupcja chłopaczku, powinna być prokuratorska sprawa i wyroki. Niedzielny, przyznaję, głupi wybryk naszych to przy tym mały pikuś. Coś cierpisz na jakieś kompleksy związane z wiekiem zabierających głos na tym forum i nie bardzo wiem, po jakie licho czynisz z tego argument. Może z braku innych, chłopaczku?
    Co ty bredzisz człowieku jaka korupcja to było nieudane spuszczenie Bydzi z ligi tanim kosztem. Afera wybuchła bo uderzało to w Bydzię. Gdyby dotyczyło innego klubu to by nikt nie robił problemu.

  31. Powrót do góry    #1376
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale mowa była o Czekańskim i Papciu to co tu Dowhana wrzucasz ? Ja nigdy jego bloga nie reklamowałem, bo nie czytam
    Czekański wrzucił go do wora osób psujących polski żużel i tu akurat się z nim zgadzam.
    I tak samo jak Czekańskiego nie da się czytać Kreszowego Dresika.



    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przesadzasz, tu nie chodzi o przynależność klubową kogokolwiek. Szrek jak już na kogoś postawi to go broni i nienawidzi jak mu się krawaciarze wpier...lają do pracy.
    Biorąc jednak pod uwagę jawną niechęć do toruńskich zawodników okazywaną na przestrzeni kilku ostatnich lat to dzisiejsze oświadczenie Shreka daje do namysłu.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 24-09-2013 o 22:44

  32. Powrót do góry    #1377
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiem, ze to co napisze bedzie malo popularne na tym forum ale ustawienie meczu pomiedzy dwoma druzynami w celu spuszczenia z ligi trzeciej druzyny jest dla mnie znacznie wiekszym przestepstwem niz odpuszczenie meczu finalowego przez jedna z druzyn i pogodzenie sie tejze druzyny z zajeciem nizszego miejsca w klasyfikacji generalnej ligi.
    Moim zdaniem bronisz beznadziejnej sprawy JaacPoz.
    Nie zapomnij dodać innej drużyny pod którą bywało że zmieniano przepisy w trakcie sezony, byle tylko nigdy nie spadła.

  33. Powrót do góry    #1378
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Co ty bredzisz człowieku jaka korupcja to było nieudane spuszczenie Bydzi z ligi tanim kosztem. Afera wybuchła bo uderzało to w Bydzię. Gdyby dotyczyło innego klubu to by nikt nie robił problemu.

    Bo Bydzia byla klubem milicyjnym, tak? Bo tam nie jezdzili na motorach zuzlowcy tylko zomowcy z palami, ktorzy po krwawym rozbijaniu demonstracji wsiadali na motocykle dla ukojenia nerwow? Bo kibicami na stadionie byli sami milicjanci, partyjni i ich rodziny? Wybacz Sputnick ale pierd.. kompletnie bez sensu (mam nadzieje ze pan moderator tez mi wybaczy) a dorabiajac do waszego haniebnego postepku jakas antykomunistyczna ideologie osmieszasz sie i to okrutnie.
    Chetnie moge z toba na ten temat dluzej podyskutowac ale moze lepiej nie w tym watku.

  34. Powrót do góry    #1379
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Bo Bydzia byla klubem milicyjnym, tak? Bo tam nie jezdzili na motorach zuzlowcy tylko zomowcy z palami, ktorzy po krwawym rozbijaniu demonstracji wsiadali na motocykle dla ukojenia nerwow? Bo kibicami na stadionie byli sami milicjanci, partyjni i ich rodziny? Wybacz Sputnick ale pierd.. kompletnie bez sensu (mam nadzieje ze pan moderator tez mi wybaczy) a dorabiajac do waszego haniebnego postepku jakas antykomunistyczna ideologie osmieszasz sie i to okrutnie.
    Chetnie moge z toba na ten temat dluzej podyskutowac ale moze lepiej nie w tym watku.
    Pod bydzie ustawiano przepisy, nawet w trakcie sezonu np nagle stwierdzono, ze sezon ma trwać dwa lata bo na koniec normalnego sezonu się okazało że bydzia spada, więc trzeba było "reformować", ja myślę, że inne kluby miały prawo bydzi nie lubić.

  35. Powrót do góry    #1380
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Cokolwiek by nie pisac o srawie sprzed blisko 20 lat to nie mozna umniejszac wagi czystego sk....synstwa jakie odstawil Unibax teraz. A juz powolutku zaczyna sie wybielanie nie tylko w mediach. Nawet tu na forum - gdzie tuz po kibice trzymali sie za raczki w zgodnym chorze niczym fani Wisly i Cracovii po smierci papieza - nie musialo minac wiele czasu by zaczely sie pojawiac pierwsze "ale".

    Najpóźniej jutro Torunianie zażądają nałożenie najsurowszych kar (z degradacją włącznie) na Unię za 22.09.2013 na podstawie 1984. Cyrk Macierewicza ma wiernych fanów.

  36. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zawsze można poczytać brednie na blogu Różowego Koszula albo posłuchać jego ucznia Kopernika jak chce dymać swoich kibiców na zwracanych biletach.
    PS. Czekańskiego nie trawię od dawna.

    O dymaniu kibiców przez klub raczej nie dyskutujmy na ten czas , bo to co się stało w niedziele to nie wiem jak nazwać co z wami zrobił wasz kllub.

    A Kopernik z Robercikiem nie dadzą sobie krzywdy zrobić
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-09-2013 o 23:16
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #1382
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Najpóźniej jutro Torunianie zażądają nałożenie najsurowszych kar (z degradacją włącznie) na Unię za 22.09.2013 na podstawie 1984. Cyrk Macierewicza ma wiernych fanów.
    Mialo byc ironicznie a wyszlo tak sobie
    Ja sie nie dziwie ze zielonogorzanie sa wkurzeni i zadaja ostrych kar. Maja prawo.
    Natomiast symptomatyczne jest to, ze najbardziej im przytakuja kibice Czestochowy i Leszna, czyli ci ktorzy z Toruniem mieli na pienku podczas sezonu.
    Zwrocilem tylko uwage na to, ze troche smiesznie brzmia nawolywania kibicow z Leszna do przestrzegania zasad fair ply w swietle dawnych wydarzen.
    I co z tego ze to wydarzenia sprzed trzydziestu lat? Na tym forum przeczytalem, ze postepek Unibaxu bedzie im zapamietany na zawsze, dlaczego wiec
    przekret Leszna ma byc zapomniany?
    Nie chodzi mi jednak o to aby rozmydlac temat finalu w Zielonej Gorze, dlatego w jednym z moich poprzednich postow zaproponowalem przeniesienie
    dyskusji do innego watku - np klubowego leszczynskiego.

  38. Powrót do góry    #1383
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiem, ze to co napisze bedzie malo popularne na tym forum ale ustawienie meczu pomiedzy dwoma druzynami w celu spuszczenia z ligi trzeciej druzyny jest dla mnie znacznie wiekszym przestepstwem niz odpuszczenie meczu finalowego przez jedna z druzyn i pogodzenie sie tejze druzyny z zajeciem nizszego miejsca w klasyfikacji generalnej ligi.
    Moim zdaniem bronisz beznadziejnej sprawy JaacPoz.
    Zgadzam się ,że to większa szkodliwość społeczna . Występek Torunia jednak był przy pełnym świetle reflektorów na oczach całej żużlowej Polski w dniu kiedy każde pierdnięcie byłoby postrzegane jako to kluczowe decydujące o ..... . Spektakularny wyjazd był bardzo głupim posunięciem w obliczu wielu podejrzanych i notorycznych wydarzeń w ekstralipie . Nie wierzę ,że Was spuszczą z ligi nie odważą się bo jakkolwiek by się nie oburzać można to nazwać co najwyżej głupkowatym tchórzostwem przed blamażem .... wizerunek macie .... pracuje w takiej firmie gdzie podstawą jest wizerunek i za taki numer by wy...na zbity pysk . To jest polska liga żużlowa tu wszystko zdarzyć się może ..... w zasadzie coraz więcej sensacji po za torem ekscytuje nas niż same zawody na nim .Będzie się działo tak dalej aż się ktoś poważny wkurzy

  39. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    Zgadzam się ,że to większa szkodliwość społeczna . Występek Torunia jednak był przy pełnym świetle reflektorów na oczach całej żużlowej Polski w dniu kiedy każde pierdnięcie byłoby postrzegane jako to kluczowe decydujące o ..... . Spektakularny wyjazd był bardzo głupim posunięciem w obliczu wielu podejrzanych i notorycznych wydarzeń w ekstralipie . Nie wierzę ,że Was spuszczą z ligi nie odważą się bo jakkolwiek by się nie oburzać można to nazwać co najwyżej głupkowatym tchórzostwem przed blamażem .... wizerunek macie .... pracuje w takiej firmie gdzie podstawą jest wizerunek i za taki numer by wy...na zbity pysk . To jest polska liga żużlowa tu wszystko zdarzyć się może ..... w zasadzie coraz więcej sensacji po za torem ekscytuje nas niż same zawody na nim .Będzie się działo tak dalej aż się ktoś poważny wkurzy
    Ja nie jestem z Torunia Sztucer. Mam do niego duzo dalej niz Ty z Gdanska

  40. Powrót do góry    #1385
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Mialo byc ironicznie a wyszlo tak sobie
    Ja sie nie dziwie ze zielonogorzanie sa wkurzeni i zadaja ostrych kar. Maja prawo.
    Natomiast symptomatyczne jest to, ze najbardziej im przytakuja kibice Czestochowy i Leszna, czyli ci ktorzy z Toruniem mieli na pienku podczas sezonu.
    Zwrocilem tylko uwage na to, ze troche smiesznie brzmia nawolywania kibicow z Leszna do przestrzegania zasad fair ply w swietle dawnych wydarzen.
    I co z tego ze to wydarzenia sprzed trzydziestu lat? Na tym forum przeczytalem, ze postepek Unibaxu bedzie im zapamietany na zawsze, dlaczego wiec
    przekret Leszna ma byc zapomniany?
    Nie chodzi mi jednak o to aby rozmydlac temat finalu w Zielonej Gorze, dlatego w jednym z moich poprzednich postow zaproponowalem przeniesienie
    dyskusji do innego watku - np klubowego leszczynskiego.
    A kto tu nawołuje do fair play ? Cały sezon Wojtek spędził na wymyślaniu kar za mniej lub bardziej wyimaginowane złamania regulaminu na Unię przy głośnym aplauzie Torunian wciąż nie potrafiących zapomnieć 2011 i na koniec tej ciężkiej roboty zonk - ukochany, umiłowany klub robi mu numer, na który w tym gniocie i zakalcu zwanym regulaminem są całkiem poważne kary. My chcemy jedynie dla zaspokojenia sadystycznych upodobań, aby Wojtek użył regulaminu na świętym dla niego Unibaxie, dla którego poświęcił wszystko łącznie z twarzą i dobrą opinią. Czy to sprawiedliwe ? Ale ogromną radość sprawia, gdy jedyni moralni i czyści sami wpadają w swoje własne sidła, a ich białe szatki aniołków upstrzone są .... powiedzmy błotem. A jako bonus komentarze absolutnie niezdolnych do jakiekolwiek refleksji kingpina, lego et consortes. Miód.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kondziu za jego przydatny post!

    leszczynianin (25-09-2013)

  42. Powrót do góry    #1386
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    ..... dla tego to nie było nic osobistego ... jedynie sugestia do Twojego tonu wypowiedzi

  43. Powrót do góry    #1387
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Od niedzieli zastanawiam się nad tym co się stało.
    Czytam, słucham, oglądam, bo chcę spojrzeć na sprawę z każdej strony.
    Dzwoniłem też do paru (moim zdaniem) mądrych kolegów, kibiców z wieloletnim stażem.
    Usłyszałem wiele na temat zachowania i kar dla Unibaxu, zarządu czy też zawodników.
    Ale kto tu jest moim zdaniem najbardziej winny?
    Karkosik? za decyzję? czy może zawodnicy za brak sprzeciwu? Kryjom z brak własnej trzeźwej oceny sytuacji?
    Oczywiście.
    Uważam że największą winę ponosi Karkosik, który bez wątpienia podjął decyzję lub też ją "przyklepał"
    Tylko jak go teraz ukarać?
    Finanse? ponoć go nie ruszają.
    Degradacja? Zabierze zabawki i pójdzie bawić się gdzie indziej?
    Jak dotknąć boleśnie czlowieka, który taką decyzją pokazuje że ma wszystkich w dupie?
    Jak nauczyć go że jego pieniądze to nie wszystko?
    Że jest jeszcze sport? Ambicja? uczciwość?
    Była taka szansa. Nic by go bardziej nie dotknęło jak to że oni mimo jego decyzji to spotkanie by odjechali.
    Gdyby któryś z trojki Kowalik, Kryjom, Ząbik miał na tyle ducha sportu w sobie, by powiedzieć - on nie chce, ale my jedziemy. To "nieposłuszeństwo" mogło by go zaboleć.
    Kryjom który staje przed setkami tysięcy ludzi i mówi: sponsor kazał nam się zabierać, ale my jesteśmy sportowcami i jedziemy!
    Nie piszcie mi tu głupot o karach dla zawodników, bo jeżeli nawet istnieje zapis o posłuszeństwie wobec zarządu (ciekawe jak jest skonstruowany?) to każdego sportowca w każdym sądzie wybroni w tym przypadku nawet najgorsza papuga.
    I nie piszę tego b tak mi się zdaje ale rozmawiałem o tym z prawnikami. Nie można w klubie sportowym żądać od zawodnika postawy sprzecznej od fair play.
    Szkoda, bo można było utrzeć nosa ludkowi który dojrzał do tego by zdobyć wielkie pieniądze, ale nie dojrzał do tego aby je posiadać.
    Szkoda mi kibiców z Torunia. Nieraz sam wstydziłam się za zagrywki R.D i Falubazu, ale nigdy nie postawiły one EE w takim świetle. Myślałem że numer Półtorakowej to już max. Myliłem się. Smutno mi jakoś. Nie czuję tego złota Panie Karkosik. Udało się Panu popsuć mi to święto. Mam nadzieję, że to do Pana wróci, choć wiem że będzie bardzo ciężko.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kurmaniunia za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-09-2013), apator_uk (25-09-2013)

  45. Powrót do góry    #1388
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Mialo byc ironicznie a wyszlo tak sobie
    Ja sie nie dziwie ze zielonogorzanie sa wkurzeni i zadaja ostrych kar. Maja prawo.
    Natomiast symptomatyczne jest to, ze najbardziej im przytakuja kibice Czestochowy i Leszna, czyli ci ktorzy z Toruniem mieli na pienku podczas sezonu.
    Zwrocilem tylko uwage na to, ze troche smiesznie brzmia nawolywania kibicow z Leszna do przestrzegania zasad fair ply w swietle dawnych wydarzen.
    I co z tego ze to wydarzenia sprzed trzydziestu lat? Na tym forum przeczytalem, ze postepek Unibaxu bedzie im zapamietany na zawsze, dlaczego wiec
    przekret Leszna ma byc zapomniany?
    Nie chodzi mi jednak o to aby rozmydlac temat finalu w Zielonej Gorze, dlatego w jednym z moich poprzednich postow zaproponowalem przeniesienie
    dyskusji do innego watku - np klubowego leszczynskiego.
    Witam. Ja jestem z Leszna i nie wyobrażam sobie innych kar dla Unibaxu niż te:
    - 316 pkt 46 RSŻ, którzy brzmi"
    "za publiczne wypowiedzi działaczy klubu albo osób powiązanych lub działania tych osób mogące naruszyć bądź narazić na utratę dobrego wizerunku bądź imienia, poniżyć lub znieważyć PZM, GSKŻ, SE, klub, osoby urzędowe i funkcyjne, członków władz PZM, GKSŻ, SE, klubów bądź ich przedstawicieli albo pracowników, zawodników, menedżerów, trenerów, mechaników lub na-razić je na utratę zaufania potrzebnego dla wykonywania powierzonej funkcji lub działalności (np. krytyczne lub obraźliwe wypowiedzi w ramach wywiadów prasowych, radiowych, telewizyjnych, konferencji prasowych, itp.)"
    Nałożona kara: 10 000 zł

    - 316 pkt 36 RSŻ, którzy brzmi:
    "za usiłowanie bądź podejmowanie niegodnych działań przez działaczy lub osoby powiązane (przewinienia korupcyjne, szantaż, zastraszenie, uniemożliwienie udziału w zawodach, oszustwo, itp.)"
    Nałożona kara: 200 000 zł oraz ujemny punkt meczowy

    - 316 pkt 35 RSŻ, którzy brzmi:
    "Za naruszenie przepisów Regulaminu Organizacyjnego Rozgrywek DMP obowiązującego w rozgrywkach o DMP"
    Nałożona kara: 5000 zł

    - art. 316 pkt 1 RSŻ (w związku z art. 11 ust 3 RSŻ, poprzez zabranie z parku maszyn motocykli bez zgody sędziego), który brzmi:
    "za nie wykonywanie lub nieterminowe wykonywanie poleceń sędziego, postanowień regulaminów, czynności wynikających z przepisów regulaminów, zarządzeń, decyzji i uchwał GKSŻ lub SE"
    Nałożona kara: 20 000 zł

    - art. 316 pkt 1 RSŻ (w związku z art. 17 ust 2 RSŻ, poprzez opuszczenie zawodów przez zawodników bez zezwolenia sędziego), który brzmi"
    "za nie wykonywanie lub nieterminowe wykonywanie poleceń sędziego, postanowień regulaminów, czynności wynikających z przepisów regulaminów, zarządzeń, decyzji i uchwał GKSŻ lub SE"
    Nałożona kara: 20 000 zł
    Oczywiście po odwołaniu Toruńczyków do Trybunału jedyną sprawiedliwą karą będzie zmniejszenie kary za opuszczenie zawodów przez zawodników do 10 tysięcy złotych oraz całkowite oczyszczenie z zarzutów podejmowania niegodnych działań przez działaczy lub osoby powiązane.

  46. Powrót do góry    #1389
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kurmaniunia Zobacz posta
    Nie można w klubie sportowym żądać od zawodnika postawy sprzecznej od fair play.
    Od zawodnika w klubie sportowym może i nie, ale spółka akcyjna SSA Unibax od podwykonawcy dla przykładu F.H.U. Miedziński Racing na podstawie kontraktu to już inna bajka.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sputnick za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2013), polewaczka (25-09-2013)

  48. Powrót do góry    #1390
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Bodaj w Regulaminie Przynależności Klubowej istnieje punkt mówiący, że wszystkie zapisy w kontrakcie niezgodne z tymi obowiązującymi w sporcie żużlowym nie są ważne.

  49. Powrót do góry    #1391
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

  50. Powrót do góry    #1392
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    .

    "wybryk niedzielny" "mały pikuś"

    Super ! Pisz dalej... Rozwiń tę myśl.. . Unibax tylko sobie zażartował... Nic się nie stało. Prawda?



    . Ustal sobie może znaczenia pojęcia "korupcja"... Po co używasz słów, których nie rozumiesz?
    Wg Ciebie korupcja ma miejsce tylko wtedy gdy sie ja udowodni?
    Dobrze wiec, ze zyjemy w kraju niemal CALKOWICIE wolnym od korupcji..!

  51. Powrót do góry    #1393
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 43 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez kurmaniunia Zobacz posta
    Od niedzieli zastanawiam się nad tym co się stało.
    Czytam, słucham, oglądam, bo chcę spojrzeć na sprawę z każdej strony.
    Dzwoniłem też do paru (moim zdaniem) mądrych kolegów, kibiców z wieloletnim stażem.
    Usłyszałem wiele na temat zachowania i kar dla Unibaxu, zarządu czy też zawodników.
    Ale kto tu jest moim zdaniem najbardziej winny?
    Karkosik? za decyzję? czy może zawodnicy za brak sprzeciwu? Kryjom z brak własnej trzeźwej oceny sytuacji?
    Oczywiście.
    Uważam że największą winę ponosi Karkosik, który bez wątpienia podjął decyzję lub też ją "przyklepał"
    Tylko jak go teraz ukarać?
    Finanse? ponoć go nie ruszają.
    Degradacja? Zabierze zabawki i pójdzie bawić się gdzie indziej?
    Jak dotknąć boleśnie czlowieka, który taką decyzją pokazuje że ma wszystkich w dupie?
    Jak nauczyć go że jego pieniądze to nie wszystko?
    Że jest jeszcze sport? Ambicja? uczciwość?
    Była taka szansa. Nic by go bardziej nie dotknęło jak to że oni mimo jego decyzji to spotkanie by odjechali.
    Gdyby któryś z trojki Kowalik, Kryjom, Ząbik miał na tyle ducha sportu w sobie, by powiedzieć - on nie chce, ale my jedziemy. To "nieposłuszeństwo" mogło by go zaboleć.
    Kryjom który staje przed setkami tysięcy ludzi i mówi: sponsor kazał nam się zabierać, ale my jesteśmy sportowcami i jedziemy!
    Nie piszcie mi tu głupot o karach dla zawodników, bo jeżeli nawet istnieje zapis o posłuszeństwie wobec zarządu (ciekawe jak jest skonstruowany?) to każdego sportowca w każdym sądzie wybroni w tym przypadku nawet najgorsza papuga.
    I nie piszę tego b tak mi się zdaje ale rozmawiałem o tym z prawnikami. Nie można w klubie sportowym żądać od zawodnika postawy sprzecznej od fair play.
    Szkoda, bo można było utrzeć nosa ludkowi który dojrzał do tego by zdobyć wielkie pieniądze, ale nie dojrzał do tego aby je posiadać.
    Szkoda mi kibiców z Torunia. Nieraz sam wstydziłam się za zagrywki R.D i Falubazu, ale nigdy nie postawiły one EE w takim świetle. Myślałem że numer Półtorakowej to już max. Myliłem się. Smutno mi jakoś. Nie czuję tego złota Panie Karkosik. Udało się Panu popsuć mi to święto. Mam nadzieję, że to do Pana wróci, choć wiem że będzie bardzo ciężko.
    Jest jedna instytucja, która go przywita "po swojemu"
    Nasłać ZUS i niech sie do wszystkiego dopieprzą a jak nie będzie do czego to ... niech się do wszystkiego dopieprzą, oni już wiedzą jak to robić.

  52. Powrót do góry    #1394
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Wiesz co Ale spotkań z ZUS to się najgorszemu wrogowi nie życzy.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  53. Powrót do góry    #1395
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    a mozna to jakos powiekszyc?
    Wiara czyni cuda...

Strona 31 z 47 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •