Strona 17 z 47 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    O JAKIEJ DEGRADACJI MÓWICE?

    Wolne żarty. Marta odwalając taki numer zapłąciła jakies drobniaki i straciła punkt meczowy. Klub z Torunia stracia pewnie medal srebrny i dostanie kare pieniezną. Procesy o odszkodowania będą sie ciagneły latami.

    Inną pewną kwestią jest KONIEC PROJEKTU - UNIBAX TORUŃ. Tego jestem pewien.

    Za rok wracamy do starej nazwy. W Toruniu speedway bez Oligarchy nie zginie. Choc takim ruchem moze zadłuzyc klub na długie lata

    pozdro dla tych którzy juz wrócili juz z otępienia i szoku

  2. Powrót do góry    #722
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Mogli jeszcze zażądać żeby odjechać finał za rok jak już Holder dojdzie do siebie

  3. Powrót do góry    #723
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez krisracingteam Zobacz posta
    Czemu nie postawili się Ząbik, Kowalik, zawodnicy - sportowcy, którzy chcieli walczyć na torze?
    Gdzie przeciwstawienie się durnej decyzji właściciela?
    Nie wyobrażam sobie, że ktoś przez telefon zabrania mi walczyć o złoty medal DMP.
    Kto w Unibaxie miał się postawić dzisiaj? Ząbki, Kowalik, którzy są od zawsze związani z Toruniem i nikt nigdzie ich by nie wziął na żadne stanowisko?
    Kryjom, który jest już dawno skompromitowany i nikt Go nigdy nie wezmie na zadne stanowisko?
    Miedzinski, którego żaden ekstraligowy klub nie chciałby w swoim składzie?
    Przedpelski, Wolender, Pulczynski? Co oni mieli do gadania?

    Jedyne, co mnie dziwi to postawa Warda, który WSZĘDZIE znalazłby zatrudnienie, ale On też jest przecież jeszcze młody i wątpie, żeby grał pierwsze skrzypce w takim politycznym bagnie. Chyba tylko gdyby Holder, Mistrz Świata, gdyby był na miejscu mógłby coś zdziałać.

  4. Powrót do góry    #724
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    W wątku zaczyna się robić nerwowo, więc zaapeluję - Panowie, ciszej nad tą trumną!!! Jeszcze tylko ja cichutko, pod nosem: Mistrz!! Mistrz!! Falubaz!!!

  5. Powrót do góry    #725
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez abarth Zobacz posta
    Toruń Rzeszów Leszno, tegoroczna trójka do spadku.
    miod na moje serce moze nawet jakis medal nam dadza tu wszystko jest mozliwe

  6. Powrót do góry    #726
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Marne tłumaczenie postawy zawodników i działaczy tym iż drżeli o pracę:

    - Kryjomowi pracę proponował Jankowski byle nie robili cyrku;
    - Janek Ząbik też spokojnie znalazłby pracę w innym klubie;
    - zawodnicy klasy Warda, Miedzińskiego, Przedpełskiego czy nawet Brzozowskiego na bezrobocie nie narzekaliby;
    - Chomiki i tak skończą "kariery" niedługo ale w II lidze też zapewne znaleźliby spokojnie pracę.

    Skończcie więc z wybielaniem postawy uczestników tej afery. Winni są wszyscy zarówno zatrudnieni jak i rządzący spółką Unibaks.
    Nie bój o nic. Karkosik jakby zobaczył, że Toruń wyjeżdża do pierwszego biegu wsiadłby do swojego prywatnego samolotu i zjawił się w Zielonej. Wpadłby do parku maszyn, pospuszczał metanol z motorów, poprzebijał opony. Trudno byłoby w takiej sytuacji wyjechać na tor

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Pijąc na smutno doszedłem do jednego pozytywnego wnioski. Teraz Witkowski chwyci wszystkich za mordę i nie biędzie zmiłuj. Hurra! Jupi! ****a....
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  8. Powrót do góry    #728
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    O JAKIEJ DEGRADACJI MÓWICE?

    Wolne żarty. Marta odwalając taki numer zapłąciła jakies drobniaki i straciła punkt meczowy. Klub z Torunia stracia pewnie medal srebrny i dostanie kare pieniezną. Procesy o odszkodowania będą sie ciagneły latami.

    Inną pewną kwestią jest KONIEC PROJEKTU - UNIBAX TORUŃ. Tego jestem pewien.

    Za rok wracamy do starej nazwy. W Toruniu speedway bez Oligarchy nie zginie. Choc takim ruchem moze zadłuzyc klub na długie lata

    pozdro dla tych którzy juz wrócili juz z otępienia i szoku


    Jeśli dla Ciebie degradacja jest czymś niemożliwym, to powiedz mi jak sobie wyobrażasz brak srebrnych medali dla Aniołów ?

  9. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ku.rwa sprawiedliwi się znaleźli. A czy np. za Maślanką nie stali wszyscy w Częstochowie murem, mimo że ten wpędził klub w tarapaty, które powinny się zakończyć degradacją?
    A co to ma wspólnego z przekrętami Unibak$u. Przez działania Mariana cierpieli przede wszystkim zawodnicy czekający na kasę za jazdę i kibice CKM-u drżący czy klub przetrwa czy nie. Nie cierpieli kibice i działacze innych klubów, nie było odmowy jazdy, nie było robienia z siebie pośmiewiska na całą żużlową Polskę i co najważniejsze to zawodnicy wywalczyli wszystko na torze bez pomocy panów na wieżyczce sędziowskiej. Więc nie szukaj w ten sposób usprawiedliwienia dla żenady jaką odwala klub, któremu kibicujesz.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #730
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez bart89 Zobacz posta
    Kto w Unibaxie miał się postawić dzisiaj? Ząbki, Kowalik, którzy są od zawsze związani z Toruniem i nikt nigdzie ich by nie wziął na żadne stanowisko?
    Kryjom, który jest już dawno skompromitowany i nikt Go nigdy nie wezmie na zadne stanowisko?
    Miedzinski, którego żaden ekstraligowy klub nie chciałby w swoim składzie?
    Przedpelski, Wolender, Pulczynski? Co oni mieli do gadania?

    Jedyne, co mnie dziwi to postawa Warda, który WSZĘDZIE znalazłby zatrudnienie, ale On też jest przecież jeszcze młody i wątpie, żeby grał pierwsze skrzypce w takim politycznym bagnie. Chyba tylko gdyby Holder, Mistrz Świata, gdyby był na miejscu mógłby coś zdziałać.
    Ward nic by nie powiedział bo nie zna polskiego, notabene nikt z Unibaxu nie zna angielskiego. Jak mógł się przeciwstawić?
    Ostatnio edytowane przez RaDar ; 22-09-2013 o 20:22

  11. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A wywód Władka G., iż "E T Y C Z N I E Unibax postąpił prawidłowo,gdyż finał jakiejkolwiek imprezy bez Chudego nie powinien się odbyć" pozostawię bez komentarza...
    Odwołać IMP 6 października w Tarnowie

  12. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    O JAKIEJ DEGRADACJI MÓWICE?
    Takiej, która jest zapisana w regulaminie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #734
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    ale zaraz zaraz, jak to jest?

    kiedy forumowicze z Leszna pisali o tym kto pociąga za sznurki to wszystkie Rify, Buszmeni, Kingpiny, Kowjanki z Torunia pisały, że mamy się leczyć i większość z nas to mitomani i Pisowcy wietrzący spisek.

    Odszczekacie to burki? z pewnością nie, nie macie honoru, dobrze, że są pojedyncze przypadki normalnych kibiców z tego miasta jak Zabovsky

  15. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    Jeśli dla Ciebie degradacja jest czymś niemożliwym, to powiedz mi jak sobie wyobrażasz brak srebrnych medali dla Aniołów ?
    Zawodnicy powinni te srebrne medale które przyjdą pewnie Pocztą, zanieść pewnemu panu do gabinetu , niech je sobie powiesi na ścianie w gabinecie!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #736
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A co to ma wspólnego z przekrętami Unibak$u. Przez działania Mariana cierpieli przede wszystkim zawodnicy czekający na kasę za jazdę i kibice CKM-u drżący czy klub przetrwa czy nie. Nie cierpieli kibice i działacze innych klubów, nie było odmowy jazdy, nie było robienia z siebie pośmiewiska na całą żużlową Polskę i co najważniejsze to zawodnicy wywalczyli wszystko na torze bez pomocy panów na wieżyczce sędziowskiej. Więc nie szukaj w ten sposób usprawiedliwienia dla żenady jaką odwala klub, któremu kibicujesz.
    Nie zrozumiałeś. Macie do nas pretensje, że staliśmy murem za Karkosikiem. Czy wy nie nosiliście Maślanki na rękach, gdy w klubie był tylko miód?
    Czy Zielona Góra nie była wniebowzieta, gdy Morawski pompował grubą kasę? Można tak dalej wymieniać, tylko po co?
    A teraz dalej sobie poużywajcie....

  17. Powrót do góry    #737
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zawodnicy powinni te srebrne medale które przyjdą pewnie Pocztą, zanieść pewnemu panu do gabinetu , niech je sobie powiesi na ścianie w gabinecie!
    Zanieśli by je i w zamian za to dostaliby pochwałę. Być może jakaś premie finansowa, dlatego że się go posłuchali

  18. Powrót do góry    #738
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...#comment-10822

    "NOWE!!! A było tak, że Roman Karkosik zadzwonił do Roberta Dowhana i zaproponował przełożenie meczu. Prezes Dowhan się nie zgodził. Karkosik poirytowany odmową lekko się zgrzał. W odpowiedzi usłyszał, że ten jego Gollob coś stary, a w Grand Prix w Toruniu pojedzie Dudek zamiast Miedzińskiego, bo Witkowski miał to Dowhanowi obiecać. Tego już było panu Romanowi za dużo, więc rzucił słuchawką mówiąc „ja wam dam święto”. I dał.

  19. Powrót do góry    #739
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś. Macie do nas pretensje, że staliśmy murem za Karkosikiem. Czy wy nie nosiliście Maślanki na rękach, gdy w klubie był tylko miód?
    Czy Zielona Góra nie była wniebowzieta, gdy Morawski pompował grubą kasę? Można tak dalej wymieniać, tylko po co?
    A teraz dalej sobie poużywajcie....
    konsumencie unibaxu, widzu, zrozum wreszcie, że w każdym klubie znajdą się biznes dziady, które chcą zrobić szybki zarobek, wy konsumenci popierać będziecie ich zawsze. są jednak KIBICE, którzy zawsze i wszędzie stoją w opozycji do pseudo właścicieli i nie są wierni klubowi, ale BARWOM. wy w Toruniu macie tego najlepszy przykład, ale ty przecież tego nie zrozumiesz....

  20. Powrót do góry    #740
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś. Macie do nas pretensje, że staliśmy murem za Karkosikiem. Czy wy nie nosiliście Maślanki na rękach, gdy w klubie był tylko miód?
    Czy Zielona Góra nie była wniebowzieta, gdy Morawski pompował grubą kasę? Można tak dalej wymieniać, tylko po co?
    A teraz dalej sobie poużywajcie....
    Problem polega na tym, że nasi "dobroczyńcy" działali na korzyść swoich klubów, ale nie działali na niekorzyść całej dyscypliny i wszystkich innych klubów żużlowych w Polsce.

  21. Powrót do góry    #741
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  22. Powrót do góry    #742
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Uważam, że mecz powinien zostać przełożony i nie przekonuje mnie, że było za późno na decyzję. W duchu fair play mecz powinien zostać przełożony, ale u nas w żużlu każdy klub dba o swój interes. Więc jedynie działacze centrali mogli podjąć tą decyzję, ale tutaj zabrakło rozsądku.

    Szczerze powiem to nie dziwię się takiej decyzji zawodników Torunia, niezależnie kto za tym stoi. Naraża się zdrowie zawodników wprowadzając tłumiki na których są dziesiątki groźnych kontuzji w sezonie, co dziesiątkuje drużyny. Przez to o spadkach i medalach nie decyduje klasa sportowa i rywalizacja, ale mniejsza ilość kontuzji. Do tego wprowadza się play offy, które w żużlu się nie sprawdzają, bowiem zwykle wygrywa ten, kto na koniec roku nie ma kontuzji.

    Nie dziwię się, że w końcu ktoś nie wytrzymał tej pseudorywalizacji. Żeby nie było - uważam, że Falubaz zasłużył na tytuł, ale w innych warunkach i normalnej rywalizacji.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 22-09-2013 o 20:35

  23. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    Zanieśli by je i w zamian za to dostaliby pochwałę. Być może jakaś premie finansowa, dlatego że się go posłuchali
    W sumie kto by mu się postawił, on ich karmi i wymaga. Tacy ludzie w sporcie to grabarze sportu, oni nie mają skrupułów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #744
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Pytanie z innej beczki, jakim sposobem powiedzcie mi pan senator Dowhan dostał złoty medal na szyję od pana Witkowskiego, skoro pan senator w klubie osobom funkcyjną żadną nie jest a w kewlarze na motorze w żadnym biegu też go nie uświadczyliśmy w tym sezonie przynajmniej?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sputnick za jego przydatny post!

    kondziu (22-09-2013)

  26. Powrót do góry    #745
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    na początku myślałem, że Karkosik po prostu za dużo gra w Manadżera żużlowego Mańskich i myślał, że za walkower to tam pikuś kara finansowa...

    Ale z drugiej strony... jakby grał to by wiedział, że bardziej opłaca się jechać, ale nie dać zawodnikom motorów.

    A bardziej na serio [ale nie do końca]: mogli za puste miejsce wstawić Kamila Pulczyńskiego, za Golloba Brzozę i byłby walkower z powodu nieuzyskania minimalnego KSMU. Wałek ten sam, ale przynajmniej mieliby jakieś wątpliwe wytłumaczenie

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaioh za jego przydatny post!

    Polonez_Truck (22-09-2013)

  28. Powrót do góry    #746
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Gratulacje dla Falubazu za DMP.
    Chciał miliarder wydymać senatora.
    Z dedykacją dla miliardera:

    I tylko żużla żal i kibiców.

  29. Powrót do góry    #747
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Uważam, że mecz powinien zostać przełożony i nie przekonuje mnie, że było za późno na decyzję. W duchu fair play mecz powinien zostać przełożony, ale u nas w żużlu każdy klub dba o swój interes. Więc jedynie działacze centrali mogli podjąć tą decyzję, ale tutaj zabrakło rozsądku.

    Szczerze powiem to nie dziwię się takiej decyzji zawodników Torunia, niezależnie kto za tym stoi. Naraża się zdrowie zawodników wprowadzając tłumiki na których są dziesiątki groźnych kontuzji w sezonie, co dziesiątkuje drużyny. Przez to o spadkach i medalach nie decyduje klasa sportowa i rywalizacja, ale mniejsza ilość kontuzji. Do tego wprowadza się play offy, które w żużlu się nie sprawdzają, bowiem zwykle wygrywa ten, kto na koniec roku nie ma kontuzji.

    Nie dziwię się, że w końcu ktoś nie wytrzymał tej pseudorywalizacji. Żeby nie było - uważam, że Falubaz zasłużył na tytuł, ale w innych warunkach i normalnej rywalizacji.
    Coś mi mówi że jesteś kibicem jednej z dwu drużyn Apatora albo Unibaxu.

  30. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez spoo Zobacz posta
    Gratulacje dla Falubazu za DMP.
    Chciał miliarder wydymać senatora.
    Z dedykacją dla miliardera:


    I tylko żużla żal i kibiców.
    na takie oceny jeszcze za szybko. zobaczymy kto kogo. cały czas mam wrażenie że tam jest i drugie i trzecie dno.

  31. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś. Macie do nas pretensje, że staliśmy murem za Karkosikiem. Czy wy nie nosiliście Maślanki na rękach, gdy w klubie był tylko miód?
    Czy Zielona Góra nie była wniebowzieta, gdy Morawski pompował grubą kasę? Można tak dalej wymieniać, tylko po co?
    A teraz dalej sobie poużywajcie....
    Kowianko czy nikt z toruńskich kibiców nie widział wcześniej ,że przed drużyną jest tylko i wyłącznie jeden cel?... mianowicie złoto (i tylko złoto!) bez innej alternatywy...
    Tak wiem cele trzeba sobie stawiać wysokie ,tylko że te cele przykryły chore ambicje ludzi którzy zarządzają tym klubem (ot choćby zakup Golloba) mimo veta sporej liczby kibiców.

  32. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Uważam, że mecz powinien zostać przełożony i nie przekonuje mnie, że było za późno na decyzję. W duchu fair play mecz powinien zostać przełożony, ale u nas w żużlu każdy klub dba o swój interes. Więc jedynie działacze centrali mogli podjąć tą decyzję, ale tutaj zabrakło rozsądku.

    Szczerze powiem to nie dziwię się takiej decyzji zawodników Torunia, niezależnie kto za tym stoi. Naraża się zdrowie zawodników wprowadzając tłumiki na których są dziesiątki groźnych kontuzji w sezonie, co dziesiątkuje drużyny. Przez to o spadkach i medalach nie decyduje klasa sportowa i rywalizacja, ale mniejsza ilość kontuzji. Do tego wprowadza się play offy, które w żużlu się nie sprawdzają, bowiem zwykle wygrywa ten, kto na koniec roku nie ma kontuzji.

    Nie dziwię się, że w końcu ktoś nie wytrzymał tej pseudorywalizacji. Żeby nie było - uważam, że Falubaz zasłużył na tytuł, ale w innych warunkach i normalnej rywalizacji.

    Czemu mnie nie dziwi takie zdanie kibica Stali Gorzów.
    zzz.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #751
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Pytanie z innej beczki, jakim sposobem powiedzcie mi pan senator Dowhan dostał złoty medal na szyję od pana Witkowskiego, skoro pan senator w klubie osobom funkcyjną żadną nie jest a w kewlarze na motorze w żadnym biegu też go nie uświadczyliśmy w tym sezonie przynajmniej?

    "osobom"? hahah, niezwykle smakuje to, że wasze karkosiki dziś nie zdobyły nawet srebrnego medalu))))

  34. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    "osobom"? hahah, niezwykle smakuje to, że wasze karkosiki dziś nie zdobyły nawet srebrnego medalu))))
    z tego co wiem to zdobyły... w walkowerze nie mam mowy o zabieraniu medali.

  35. Powrót do góry    #753
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    leszczynianin (22-09-2013)

  37. Powrót do góry    #754
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    z tego co wiem to zdobyły... w walkowerze nie mam mowy o zabieraniu medali.
    po dzisiejszej akcji waszego od borygo i posłużnych klakierów unibaxików to wy nawet na 1 ligę nie zasługujecie. o ile wiem karkosiki po medale nie wyszły- jakże symboliczne a jednocześnie w opinii większości prawdziwe!

  38. Powrót do góry    #755
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Na moje to zgadzam sie z tym ze wydarzenia w Lesznie otworzyły furtkę dla takich działań. Gdyby wtedy ukarano Rzeszów a nie Unie to dzisiaj nie było by tej szopki. Teraz to jestem pewien ze Apator nie dostanie jakiś wielkich kar i rozejdzie sie po kościach. Moze teraz niektórym się oczy otworzą, ze ten sport umiera.

  39. Powrót do góry    #756
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Uważam, że mecz powinien zostać przełożony i nie przekonuje mnie, że było za późno na decyzję. W duchu fair play mecz powinien zostać przełożony, ale u nas w żużlu każdy klub dba o swój interes. Więc jedynie działacze centrali mogli podjąć tą decyzję, ale tutaj zabrakło rozsądku.

    Szczerze powiem to nie dziwię się takiej decyzji zawodników Torunia, niezależnie kto za tym stoi. Naraża się zdrowie zawodników wprowadzając tłumiki na których są dziesiątki groźnych kontuzji w sezonie, co dziesiątkuje drużyny. Przez to o spadkach i medalach nie decyduje klasa sportowa i rywalizacja, ale mniejsza ilość kontuzji. Do tego wprowadza się play offy, które w żużlu się nie sprawdzają, bowiem zwykle wygrywa ten, kto na koniec roku nie ma kontuzji.

    Nie dziwię się, że w końcu ktoś nie wytrzymał tej pseudorywalizacji. Żeby nie było - uważam, że Falubaz zasłużył na tytuł, ale w innych warunkach i normalnej rywalizacji.
    Niby na jakiej podstawie mialby mecz zostac przelozony? Po co sa zawodnicy rezerwowi w druzynach ? Gdyby mecz zostal przlozony to dopiero pokazaloby kto tak naprawde rzadzi w Polskim zuzlu. Uwazam, ze Unibax powinien zostac zdegradowany do 2 ligi a zawodnicy ukarani rocznym zakazem zmian barw klubowych i dzieki temu przykladowi inni juz wiecej by takich bledow nie popelniali.
    Komin
    Unia Leszno Fan

  40. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Uważam, że mecz powinien zostać przełożony i nie przekonuje mnie, że było za późno na decyzję. W duchu fair play mecz powinien zostać przełożony, ale u nas w żużlu każdy klub dba o swój interes. Więc jedynie działacze centrali mogli podjąć tą decyzję, ale tutaj zabrakło rozsądku.

    Szczerze powiem to nie dziwię się takiej decyzji zawodników Torunia, niezależnie kto za tym stoi. Naraża się zdrowie zawodników wprowadzając tłumiki na których są dziesiątki groźnych kontuzji w sezonie, co dziesiątkuje drużyny. Przez to o spadkach i medalach nie decyduje klasa sportowa i rywalizacja, ale mniejsza ilość kontuzji. Do tego wprowadza się play offy, które w żużlu się nie sprawdzają, bowiem zwykle wygrywa ten, kto na koniec roku nie ma kontuzji.

    Nie dziwię się, że w końcu ktoś nie wytrzymał tej pseudorywalizacji. Żeby nie było - uważam, że Falubaz zasłużył na tytuł, ale w innych warunkach i normalnej rywalizacji.
    Jedynym klubem, który się nie zachował normalnie był Unibaks.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #758
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wielkie gratulacje dla Zielonej Góry ! Wspaniała drużyna, wspaniali kibice. Zielonka jest od dziś stolicą polskiego speedway'a w pełni zasłużenie !

    Współczuję kibicom Apatora... Wy nie macie się czego wstydzić, szczególnie grupa, która pojechała za Aniołami do ZG. Sytuacja jest tu komentowana już szeroko, dla mnie również jest to PARANOJA, ŻENADA i KPINA z całego polskiego żużla, kibiców, telewizji i całej otoczki. Niestety idziemy na dno

    Mam nadzieję, że kara będzie bardzo surowa i najbardziej odczują ją odpowiedzialni za ten cały cyrk... Toruń musi zostać na żużlowej mapie polski, bo to wspaniały ośrodek, świetni kibice i genialny stadion, ale nie może to tak wyglądać... Katastrofa.

    Jeszcze raz graty dla Myszy od "wąsa" - to Wy, a nie nieudacznicy z Unibaksu, powinniście być w centrum. Na rozliczenie winnych będzie czas od jutra.

    Udanej zabawy

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  42. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak tam koledzy z Torunia humorki dopisują... Piękny finał nie ma co...

    Dalej uważacie ,że w 2011 wasza drużyna na czele z Kryjomem nie jechała po pewny WALKOWER bez ochoty na jazdę w meczu??!!


    Kar żadnych wielkich nie będzie nawet się nie łudzę... Gruby Wojtuś może sobie mamrotać a Torunia i tak nie skrzywdzi tak samo jak "pięknej" Martuni...
    Ewentualnie spodziewam się kolejnych kar dla UNII LESZNO przy procesie licencyjnym co by kasę na odszkodowanie dla TV i ENEI zarobić...

    Jeśli prawdą jest ze cały teatrzyk to wina Karkosika to:

    Jeśli Sławomirze Kryjomie masz choć troche honoru to jutro powinnieneś w trybie natychmiastowym złożyć wypowiedzenie!!!


    A no i KINGPIN gdzie jesteś?? zapadłeś się pod Ziemie ze wstydu???
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 22-09-2013 o 20:54
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  43. Powrót do góry    #760
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    "osobom"? hahah, niezwykle smakuje to, że wasze karkosiki dziś nie zdobyły nawet srebrnego medalu))))
    Sputnick, świat się wali. Wzięli ciebie za kibica Unibaxu... Eh

  44. Powrót do góry    #761
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    ALE POJECHALI....JA BYM IM ODEBRAŁ SREBRNY MEDAL BO NIE SĄ TEGO GODNI. PRZEKLINAM DZIEŃ W KTÓRYM ZACZĄŁEM KIBICOWAĆ TOurNOWI W ODDŁUŻANIU KLUBU SPRZED LAT. OD TEGO CZASU NIE PAMIĘTAM SEZONU BEZ AFERY W TEJ DRUŻYNIE. PRZEDSMAK FINAŁU MIELIŚMY JUŻ W PÓŁFINALE W DWUMECZU "CUDÓW". W OGÓLE SPUŚCIŁBYM ICH DO LIGI NIŻEJ, NA NIC WIĘCEJ NIE ZASŁUGUJĄ. W MOICH OCZACH STRACILI RESZTKI HONORU...
    Ostatnio edytowane przez mloody ; 22-09-2013 o 20:55

  45. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jak tam koledzy z Torunia humorki dopisują... Piękny finał nie ma co...

    Dalej uważacie ,że w 2011 wasza drużyna na czele z Kryjomem nie jechała po pewny WALKOWER bez ochoty na jazdę w meczu??!!


    Kar żadnych wielkich nie będzie nawet się nie łudzę... Gruby Wojtuś może sobie mamrotać a Torunia i tak nie skrzywdzi tak samo jak "pięknej" Martuni...
    Ewentualnie spodziewam się kolejnych kar dal UNII LESZNO przy procesie licencyjny co by kasę na odszkodowanie dla TV i ENEI zarobić...

    Jeśli prawdą jest ze cały teatrzyk to wina Karkosika to:

    Jeśli Sławomirze Kryjomie masz choć troche honoru to jutro powinnieneś w trybie natychmiastowym złożyć wypowiedzenie!!!


    A no i KINGPIN gdzie jesteś?? zapadłeś się pod Ziemie ze wstydu???
    Najwięksi obrońcy moralnośći nagli poznikali A Kryjom był tylko "narzędziem" w tej gierce.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #763
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sputnick, świat się wali. Wzięli ciebie za kibica Unibaxu... Eh
    No właśnie płaczę z tego powodu w sumie może nie Unibaxu może chociaż Apatora.

  47. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    Niby na jakiej podstawie mialby mecz zostac przelozony? Po co sa zawodnicy rezerwowi w druzynach ? Gdyby mecz zostal przlozony to dopiero pokazaloby kto tak naprawde rzadzi w Polskim zuzlu. Uwazam, ze Unibax powinien zostac zdegradowany do 2 ligi a zawodnicy ukarani rocznym zakazem zmian barw klubowych i dzieki temu przykladowi inni juz wiecej by takich bledow nie popelniali.
    Nastepny madrala
    Polamanych Holdera i Golloba tez chcesz karac?

  48. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jak tam koledzy z Torunia humorki dopisują... Piękny finał nie ma co...

    Dalej uważacie ,że w 2011 wasza drużyna na czele z Kryjomem nie jechała po pewny WALKOWER bez ochoty na jazdę w meczu??!!
    Ty tak na serio? A kto z Torunia bronił wtedy Kryjoma?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

Strona 17 z 47 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •