Strona 32 z 47 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czyli jeśli taki numer wytnie ktoś biedny to wystarczy kara finansowa a bogatemu trzeba dowalić mocniej? Ciekawa sprawiedliwość...

    A kto tak powiedział?Kara finansowa niczego nie nauczy a tylko biedny na tym bardziej ucierpi.Spadek to nauczka za takie numery.Karkosik jak kocha żużel to Was nie zostawi a straty w pierwszej lidze zrekompensuje.On przecież jest wielkim miłośnikiem dyscypliny.

  2. Powrót do góry    #1397
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Pan Tomasz przemówił:

    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt

    Dlaczego przeprasza za to, że doznał kontuzji?!

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 25-09-2013 o 13:44

  3. Powrót do góry    #1398
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nie ma to jak przepraszać wszystkich jednym zdaniem, tylko nie powiedzieć za co,i czy w ogóle wszystkich za to samo.

  4. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    "Bardzo przepraszam moich kibiców. Klub, szefostwo jak i właściciela klubu, pana Romana Karkosika."

    Nic, tylko zaprosić go do programu "Wybacz mi".
    Teraz podejrzewam, że Gollob też by wyjechał z parkingu do domu jak by była taka wola bossa.
    To jakaś sekta. Jak owieczki idą za swoim pasterzem.

    Ale RK musiał mieć ciśnienie na złoto. Z chwilą, gdy dotarło do niego, że nie ma szans na złoto postanowił zepsuć wszystkim święto.

    EDIT:
    Obejrzałem sobie wywiad w TV i w sumie stwierdzam, że trzeba poczekać tydzień i wtedy zapytać Golloba o zdanie. Teraz nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 25-09-2013 o 14:29

  5. Powrót do góry    #1400
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czyli jeśli taki numer wytnie ktoś biedny to wystarczy kara finansowa a bogatemu trzeba dowalić mocniej? Ciekawa sprawiedliwość...
    ...ale stosowana i działa fenomenalnie. W Norwegii w taki sposób naliczane są mandaty - procent od zarobków. Np. żaden bogacz nie olewa ograniczeń prędkości.

    P.S.
    W kwestii kary już się wypowiadałem. To to u góry, to tylko luźna uwaga.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Jap (25-09-2013)

  7. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "Pan Tomasz przemówił:
    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt
    Dlaczego przeprasza za to, że doznał kontuzji?!"

    Nie , w/g mnie to nie Karkosik ani Kryjom zabronili jechać. To Gollob zakazał i teraz mu trochę głupio. Kryjom dzwonił do Karkosika, ale ten akurat w golfa po lunchu grał i nie odbierał.

  8. Powrót do góry    #1402
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Minstra wie co zrobić, Ona zawsze na straży.

    MM.jpg

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "Pan Tomasz przemówił:
    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt
    Dlaczego przeprasza za to, że doznał kontuzji?!"

    Nie , w/g mnie to nie Karkosik ani Kryjom zabronili jechać. To Gollob zakazał i teraz mu trochę głupio. Kryjom dzwonił do Karkosika, ale ten akurat w golfa po lunchu grał i nie odbierał.
    Wszyscy przepraszają Karkosika za to ,że nie zdobyli dla niego złota DMP.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #1403
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...ale stosowana i działa fenomenalnie. W Norwegii w taki sposób naliczane są mandaty - procent od zarobków. Np. żaden bogacz nie olewa ograniczeń prędkości.

    P.S.
    W kwestii kary już się wypowiadałem. To to u góry, to tylko luźna uwaga.
    No to fajnie, tylko powiedz mi, czy my żyjemy w Norwegii? Takie argumenty to sobie w domu w ramkę opraw i się do nich módl...

  10. Powrót do góry    #1404
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...ale stosowana i działa fenomenalnie. W Norwegii w taki sposób naliczane są mandaty - procent od zarobków. Np. żaden bogacz nie olewa ograniczeń prędkości.

    P.S.
    W kwestii kary już się wypowiadałem. To to u góry, to tylko luźna uwaga.
    Procentowo od zarobkow jest ok, sprawiedliwie. Ale jak procentowo obliczyc dochodowasc klubow? Przyjdzie co do czego a i kluby wszystkie wychodza na zero

  11. Powrót do góry    #1405
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ale jak procentowo obliczyc dochodowasc klubow?
    A po co? Budżety mają różne i te przykładowo 100 tys. kary dla klubu z 4 mln budżetem to nie to samo co z 11 mln. Kary kwotowe są łatwe do wymierzania ale nie sprawiedliwe, choć przyznaję, że czasami nie da się inaczej, bo :
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko
    No to fajnie, tylko powiedz mi, czy my żyjemy w Norwegii? ...
    Nie i dlatego u nas kary kwotowe są jakkolwiek skuteczne. Spora część rozbijających się w drogich autach łajdaków bez trudu wykaże całkowity brak środków do życia.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 25-09-2013 o 15:52

  12. Powrót do góry    #1406
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,247
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wg Ciebie korupcja ma miejsce tylko wtedy gdy sie ja udowodni?
    Dobrze wiec, ze zyjemy w kraju niemal CALKOWICIE wolnym od korupcji..!
    Wg mnie, w państwie prawa nie można imputować nikomu (tym bardziej publicznie ) korupcji, jeżeli nie ma na to dowodów. Inaczej można by każdego tak oczernić. Ponadto sprawdź znaczenie słowa korupcja...

  13. Powrót do góry    #1407
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Dowhan zamiast spotykać się z radnymi Torunia, powinien zwołać specjalne posiedzenie Parlamentu Europejskiego i wnioskować o uchwalenie stosownej rezolucji przez ONZ. Ten gość bywa czasem w senacie?

  14. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    ckmista - ok budzety maja rozne, ale w wiekszosci przypadkow oparte sa na wirtualnej wizji frekwencji. A sposnrzoy daja kase na sklad, na walke o medale a nie na ewnetualne kary. Przyklad w Tarnowie. Budzet klubu maly, bo Azoty wziely na siebie ciezar najwiekszych kontraktow. Myslisz ze takich kombinacji by nie bylo? Utopia..

    JaacPoz - nie wiem czy jest sens tutaj na ten temat dyskutowac, bo to sie nadaje do glebokiej moralnej analizy - co komu mozna kiedy i w jakich okolicznosciach.

  15. Powrót do góry    #1409
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ...Budzet klubu maly, bo Azoty wziely na siebie ciezar najwiekszych kontraktow. Myslisz ze takich kombinacji by nie bylo? Utopia...
    Przyjacielu!
    To jest wynalazek na miarę "koła"! Wspólnymi siłami wynaleźliśmy sposób na urealnienie klubowych budżetów. Z samej chęci przycwaniakowania kluby pozbędą się obciążenia, na które niejednokrotnie nie mają najmniejszego wpływu. Byłby to pierwszy (,a może i ostatni) krok do zakończenia cyrków z licencjami.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2013)

  17. Powrót do góry    #1410
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apator sam w pewnym sensie acz wyraźnie przyznał się do własnej winy i wstydu. Jak? Otóż nie odbierając "swoich" medali. Można deliberować, czy powinni jechać czy nie, czy rozpakowywać motorki czy nie itd itd. Ale jeśli są niewinni i jeśli CZULI że są niewinni i że są w porządku, to powinni byli odebrać swoje "zasłużone" nagrody.
    Tymczasem... nawet nie mruknąwszy o srebrze chyłkiem umknęli.
    "Mowa ciała" mówi niekiedy więcej niż słowa.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

  18. Powrót do góry    #1411
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Falubaz - GRATULACJE!
    co,by nie powiedzieć o niedzieli i tej lidze to jednak szambo. w niedzielny wieczór przekroczono nieprzekraczalną granicę. zgodnie żużlowa Polska orzekla,że to świnstwo. również kibice Poligrafii Toruń. zgodność i zgoda była jak po śmierci JPII. do czasu,do czasu. gdy niektórzy uświadomili sobie jakie kary regulaminowe grożą drużynie/klubowi/zawodnikom no i w konsekwencji kibicom o zgrozo zaczeło się usprawiedliwanie tego zwykłego tchorzostwa i nerwowe poszukiwanie podobnego skur.....teraz piewcy i wielbiciele wojów ucikajacych z placu boju mówią,że nic się nie stało a inni to są jeszcze gorsi od tych co "kryjom się w lesie". i to jest własnie najgorsze.osobiscie od konferencji prasowej zecerów i korektorów nie mam złudzeń - to zwykłe tchorzostwo i wyrachowanie. gdyby tak postęowali PIŁKARZE z San Marino wogólenie zgłaszaliby sie do żadnych rozgrywek sportowych.ale oni jednak w duchu sportowej rywalizacji się zgłaszają i walczą,będąc z góry na straconej pozycji. nie można pominąć wypowiedzi papy G dla Przeglądu SPortowego - to farmazony i obrażanie rywali i prawdziwych sportowców.widać, że do dzis woda się gotuje po tym jak Polacy zdobyli DMS 2013 bez synusia w składzie.emocje jeszce nie opadły i dalej pier.... głupoty,coś o ochłapach dla Falubazu itd.ciekawe jak pan WG widzi mozliwość pozaregulaminowego wyrównania szanas drużyn? finał w lutym na hali?a może w przyszłym roku np. 15 sierpnia? co w takim razie z półfinałem z Częstopchowy?powtózryć? co z finałem z 2007 (chyba) - Unia Leszno bez Hampela?powtarzać? to jest kuriozum. jak się to czyta to zaczynam rozumieć dlaczego tak się stało w niedziele. bo w tym sporciejest grupa ludzi ,która mówi albo jest tak jak my chcemy albo wcale. Jak Kali zabic krowę to dobrze ale jak Kalemu to źle. Jak Unia Leszno to dopierdo...z górnych widełek nawet za nieswoje grzechy, za wszystko, za 2011rok, za Goloba i jego "kłopoty żoładkowe" i kilka punkcików w mefczu ze SG, za doprowadzenie toru do stanu używalności aleniezgopdnie z regulaminem itd. ale jak Unibax to wszystko jest cacy. dlatego własnie przez takich ludzi ten sport pozostanie tylko w takim wymiarze w jakim jest. kiedys świetą krową była Polonia Bydgoszcz, później Sparta a teraz Unibaks i dopóki będą swięte krowy to będzie szambo, obora i kupa smrodu . żaden klub nigdy niemoże być na uprzywilejowanej pozycji i preferowany przez władze tego sportu. wolę żużel z lat 80 -tych,bez tych mega pieniędzy,supersponsowrów itd.może nie na światowym poziomie ale z pewnością w większym tchnieniem prawdziwego ducha sportu niż dziś.
    Ostatnio edytowane przez WielkiGonzo ; 25-09-2013 o 21:28

  19. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi WielkiGonzo za jego przydatny post!

    AdamZG (26-09-2013), Ares (25-09-2013), CKMik (25-09-2013), Falubaz (26-09-2013), Gadol (26-09-2013), GoTrEk (26-09-2013), JaacPoz (26-09-2013), OlafLudwig (25-09-2013), kapitan bomba (26-09-2013)

  20. Powrót do góry    #1412
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Kto nei widział zapraszam

    Wiara czyni cuda...

  21. Powrót do góry    #1413
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Pan Tomasz przemówił:

    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt

    Dlaczego przeprasza za to, że doznał kontuzji?!

    pozdr
    bo jest jeszcze otumaniony i nie wie co mówi

  22. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Pan Tomasz przemówił:

    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...ml#BoxSportTxt

    Dlaczego przeprasza za to, że doznał kontuzji?!

    pozdr
    Widać że jest w kiepskiej kondycji. Swoją drogą to pokazuje co są warte brednie Papcia i Kryjoma. Jak oni sobie wyobrażali, że człowiek w tak złym stanie psychofizycznym będzie w ciągu 2 tygodni zdolny do jazdy?! I to jeszcze jego ojciec. Szczerze to mi się po tym filmie żal zrobiło p. Tomasza.

  23. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Swoją drogą to pokazuje co są warte brednie Papcia i Kryjoma. Jak oni sobie wyobrażali, że człowiek w tak złym stanie psychofizycznym będzie w ciągu 2 tygodni zdolny do jazdy?!
    Szczerze, to ja myślę, ze ktoś tam u nich postradał zmysły. A że miał pod sobą takie kreatury jak Kryjom czy Kurzawski to wykorzystał ten fakt. Teraz już wiemy przynajmniej czemu w Unibaxie pracują ci osobnicy. Taki Gajewski się tam nie nadawał, bo gość nie dawał pomiatać sobą. Ci co pozostali to pewnie gotowi są utopić jeden drugiego. W sytuacji jak boss tylko o tym wspomni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Vice versa Sherlocku. Cieslaka magia tez nie ujela. Juz wiem dlaczego nie chcial tam pracować.
    Pewnie nie dal telefonu buniowi żeby ten mogl dyktować zmiany.
    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2013)

  26. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Za espeedway.pl:

    - W zasadzie niewiele tu można skomentować - twierdzi torunianin - W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody. Dość powiedzieć, że przygotowania do spotkania w Zielonej Górze trwały cały tydzień. Decyzja Rady Nadzorczej klubu była jednak taka, a nie inna. Nie jesteśmy osobami władnymi, żeby się temu przeciwstawiać - wyjaśnia (Adrian Miedziński).
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  27. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Vice versa Sherlocku. Cieslaka magia tez nie ujela. Juz wiem dlaczego nie chcial tam pracować.
    Pewnie nie dal telefonu buniowi żeby ten mogl dyktować zmiany.
    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Bo Cieślak to zepsuty człowiek jest. Gość jest tak skażony, ze jego nawet diabli wziąć nie chcą. A co dopiero mówić żeby magia go ujęła
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1419
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    Za espeedway.pl:

    - W zasadzie niewiele tu można skomentować - twierdzi torunianin - W niedzielę przybyliśmy na stadion, byliśmy gotowi do jazdy i chcieliśmy odjechać te zawody. Dość powiedzieć, że przygotowania do spotkania w Zielonej Górze trwały cały tydzień. Decyzja Rady Nadzorczej klubu była jednak taka, a nie inna. Nie jesteśmy osobami władnymi, żeby się temu przeciwstawiać - wyjaśnia (Adrian Miedziński).
    Dobre ! co nie powie czy zrobi Adrian to jest kłamca i bandytą i do psychiatry go odsyłacie. Ale jak powie coś co "wam" pasuje to już jest fajny

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    mhsol (25-09-2013)

  30. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dobre ! co nie powie czy zrobi Adrian to jest kłamca i bandytą. Ale jak powie coś co "wam" pasuje to już jest fajny
    JA tam nie wiem czy Adrian to kłamca. Ale ten tekst Adriana słyszało kilka osób w ZG. min. kilku zawodników. I żeby nie było to nie tylko Adrian wypowiadał się w ten deseń.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ze lzami w oczach...

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  32. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Dexter. Morderca z ludzka twarza....

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  33. Powrót do góry    #1423
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dobre ! co nie powie czy zrobi Adrian to jest kłamca i bandytą i do psychiatry go odsyłacie. Ale jak powie coś co "wam" pasuje to już jest fajny
    czekaj, wiem, że jest już późno i jakby sen ogarnia, ale nie widzę tu ani jednego wpisu, że Adrian jest fajny, przeoczyłem coś?
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 26-09-2013 o 00:24

  34. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Unibeksy starają się dostrzegać to co niezauważalne. Choćby sens i sportową postawę w wyczynie z niedzieli.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #1425
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dobre ! co nie powie czy zrobi Adrian to jest kłamca i bandytą i do psychiatry go odsyłacie. Ale jak powie coś co "wam" pasuje to już jest fajny
    Gdzieś padło słowo fajny poza Twoim wpisem? Przytoczony cytat to odpowiedź na wcześniejsze w tym wątku dywagacje jakie stanowisko zajmą i co powiedzą zawodnicy. Zamiast nazwiska Miedziński (on pierwszy ku zaskoczeniu zabrał głos) wstaw tu sobie dowolne inne zawodnika z Torunia.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  36. Powrót do góry    #1426
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dobre ! co nie powie czy zrobi Adrian to jest kłamca i bandytą i do psychiatry go odsyłacie. Ale jak powie coś co "wam" pasuje to już jest fajny
    Adrian fajny nie jest masz rację, ale to co chlapnął by ratować swój start w G,P niezależnie od tego czy jest fajny czy nie, zaprzecza słowom Kryjoma, który gadał wręcz przeciwnie chcąc ratować swoją licencję menadżerską.

  37. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Adrian fajny nie jest masz rację, ale to co chlapnął by ratować swój start w G,P niezależnie od tego czy jest fajny czy nie, zaprzecza słowom Kryjoma, który gadał wręcz przeciwnie chcąc ratować swoją licencję menadżerską.
    Sputnick nie wiesz jak było to nie gadaj głupot. Miedziński z całej toruńskiej ekipy zachował się w niedzielę najlepiej. Przyszedł na górę i przeprosił zgromadzonych że nie może jechać, ale on nie ma na to wpływu i że nakazano im natychmiastowe opuszczenie stadionu. Reszta tyle odwagi nie miała.
    Teraz widać że nie boi się o tym nawet mówić otwarcie. Nie ze strony władz ekstralipy grożą mu sankcje tylko z własnego klubu. Podejrzewam że pan K. mu tego nie zapomni.

    PS - jeśli Kryjom myśli że tymi tłumaczeniami utrzyma licencje to jest naiwnym głupcem. Dostanie wilczy bilet na wiele lat. Niech sobie szuka pracy w innej branży bo w speedwayu jest skończony. I dobrze.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 26-09-2013 o 08:41

  38. Powrót do góry    #1428
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Beka


  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-09-2013), lemur6666 (26-09-2013)

  40. Powrót do góry    #1429
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sputnick nie wiesz jak było to nie gadaj głupot. Miedziński z całej toruńskiej ekipy zachował się w niedzielę najlepiej. Przyszedł na górę i przeprosił zgromadzonych że nie może jechać, ale on nie ma na to wpływu i że nakazano im natychmiastowe opuszczenie stadionu. Reszta tyle odwagi nie miała.
    Teraz widać że nie boi się o tym nawet mówić otwarcie. Nie ze strony władz ekstralipy grożą mu sankcje tylko z własnego klubu. Podejrzewam że pan K. mu tego nie zapomni.

    PS - jeśli Kryjom myśli że tymi tłumaczeniami utrzyma licencje to jest naiwnym głupcem. Dostanie wilczy bilet na wiele lat. Niech sobie szuka pracy w innej branży bo w speedwayu jest skończony. I dobrze.
    Mój post miał być ironiczną odpowiedzią na twierdzenia dzieciaków myślących zero-jedynkowo "skoro krytykujecie miedziaka za jego jazdę to nie macie prawa przytaczać jego słów w dyskusji na temat zachowania Unibaxu w związku z walkowerem" tak jakby jedno z drugim miało związek.

  41. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło matko, a wy długo tak jeszcze?

    Uciekli to uciekli, na wuj drążyć temat?

    Wszystkiego dowiemy się w sobotę, to naprawdę niedługo.

  42. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Klancyk (26-09-2013), Yozayan (26-09-2013), alienisko (26-09-2013), spitt22 (26-09-2013), terrax (26-09-2013)

  43. Powrót do góry    #1431
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No to fajnie. Miedziank twierdzi, że był gotowy do jazdy. Gollob też stwierdził, że drużyna powinna powalczyć. Czyli RK wydał decyzję nawet wbrew zawodnikom. To się powinno leczyć.

    Coś jednak czuję, że kary dla Unibaxu będą minalne. Takie organizacje jak PZM, SE czy GKSŻ nie mają szans w starciu z prawnikami RK.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #1432
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sputnick nie wiesz jak było to nie gadaj głupot. Miedziński z całej toruńskiej ekipy zachował się w niedzielę najlepiej. Przyszedł na górę i przeprosił zgromadzonych że nie może jechać, ale on nie ma na to wpływu i że nakazano im natychmiastowe opuszczenie stadionu.
    Potwierdzam.
    Stał, kiwał się, MYŚLAŁ i głośno zastanawiał co on ma właściwie zrobić... i minę miał naprawdę nietęgą, nawet jak na Niego

  45. Powrót do góry    #1433
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    [ciach]
    Dostanie wilczy bilet na wiele lat. Niech sobie szuka pracy w innej branży bo w speedwayu jest skończony. I dobrze.
    to chyba nie ma stresu, bo jak pamiętam Pan Sławomir już w zasadzie miał dobrą posadę w ubezpieczeniach.
    fachowiec nie zginie..

  46. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    to chyba nie ma stresu, bo jak pamiętam Pan Sławomir już w zasadzie miał dobrą posadę w ubezpieczeniach.
    fachowiec nie zginie..
    Ja to nawet mam dla niego hasło do tych ubezpieczeń: "Pewne jak mecz Unibaxu"!

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kingpin (26-09-2013)

  48. Powrót do góry    #1435
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dla zresetowania negatywnych emocji, z dedykacją dla Kryjoma i tych wszystkich którzy uważają że Falubaz dostał ochłapy - http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Borat za jego przydatny post!

    RUSTY (26-09-2013)

  50. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Wszyscy tylko Kryjom ,Kryjom a czasem to nie kierownik druzyny jest odpowiedzialny za zgloszenie druzyny do zawodow?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #1437
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Karkosik = dożywotnia dyskwalifikacja. Inni pracownicy Unibaxu też.

  52. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Potwierdzam.
    Stał, kiwał się, MYŚLAŁ i głośno zastanawiał co on ma właściwie zrobić... i minę miał naprawdę nietęgą, nawet jak na Niego
    Czy Jankowski zaproponowal mu kontrakt na poziomie tego z Unibaxu jak jednak pojedzie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszyscy tylko Kryjom ,Kryjom a czasem to nie kierownik druzyny jest odpowiedzialny za zgloszenie druzyny do zawodow?
    Surowe kary mają też spotkać osoby funkcyjne, szczególnie menedżera Sławomira Kryjoma, który pełnił w Zielonej Górze funkcję kierownika drużyny.

    http://www.nowosci.com.pl/look/nowos...67&NrSection=2

  54. Powrót do góry    #1440
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,452
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Karkosik = dożywotnia dyskwalifikacja. Inni pracownicy Unibaxu też.

    Hehe 10/10 . Muszę przestać wchodzić tu w porze kolacji, prawie się zadławiłem paróweczką.
    Ostatnią paróweczką Hrabiego Barry Kenta....
    UNSCARED

Strona 32 z 47 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •