Strona 36 z 47 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #1576
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Najbardziej mi żal niektórych kibiców z Torunia, którym już tak wypaliło mózgi, że bronią własnych włodarzy. Tylko się pogrążacie...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Myślę, że kasa ma w tym przypadku najmniejsze znaczenie. Dla Karkosika to i 20 mln kary nie byłoby jakimś wielkim problemem.

    Karkosik to kolejny-po Solorzu- cwaniak z kasą, który kompromituje klub którego jest głównym udziałowcem.
    Pewnie po orzeczeniu kary, roman ogłosi że ma w d*** żużel i przeniesie się na kopaczy.

    P.S

    Mam pytanko.
    Kto jest właścicielem MA?
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 28-09-2013 o 23:44

  3. Powrót do góry    #1578
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Mam pytanko.
    Kto jest właścicielem MA?
    Miasto.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    zigi1976 (29-09-2013)

  5. Powrót do góry    #1579
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Oni to wszystko zrobili żeby zawstydzić Falubaz ,że postanowił zorganizować turniej Fair Play. Innego wytłumaczenie tutaj nie ma!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #1580
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A tydzień po meczu w Zielonej na MA zostanie zorganizowany "Prawdziwy Puchar Fair Play" gdzie zmierzą się ekipy unibaxu i Marmy.

    O ile jedni nie zwieją a dla drugich tor będzie dostatecznie bezpieczny
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #1581
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Postawy włodarzy nie komentuje. Bo nie ma czego. Bystrzaki potwierdzają swój wysoki poziom.


    Zastanawiam sie tylko. Co zrobią setki pieniaczy, którym nienawiśc i agresja wypala juz mózgi do reszty, kiedy to Torun nie dostanie porządnych kar, a degradacja to tylko mżonki. Potrzeba będzie zbiorowych szczepień na wścieklizne

  8. Powrót do góry    #1582
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Postawy włodarzy nie komentuje. Bo nie ma czego. Bystrzaki potwierdzają swój wysoki poziom.


    Zastanawiam sie tylko. Co zrobią setki pieniaczy, którym nienawiśc i agresja wypala juz mózgi do reszty, kiedy to Torun nie dostanie porządnych kar, a degradacja to tylko mżonki. Potrzeba będzie zbiorowych szczepień na wścieklizne
    To tylko pokaże jak chory jest ten cały bałagan zwany ektralipa i faworyzowanie na sile jedynej słusznej ekipy zwanej Unibeksem

  9. Powrót do góry    #1583
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Powiedz lepiej @agencie kiedy ujawni się to drugie dno tej rozgrywki pomiędzy karkosikiem a senatorem czy tam ekstralipą
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #1584
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Juz dawno wyszło na jaw, a Ty nawet nie zorientowałes sie kiedy

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    Buszmen (29-09-2013)

  12. Powrót do góry    #1585
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Nie przesadzasz??? Moim zdaniem dobrze, że robią to zamieszanie z tym obustronnym walkowerem Mimo , że cenię i podziwiam Falubaz jako drużynę, bo jest naprawdę mocną, zgraną ekipą to oceniając już po ochłonięciu ubiegłotygodniowy wyskok Unibaxu cieszę się, że Toruń zagrał na nosie różowemu. Teraz składa odwołania i mimo, że na pewno zdaje sobie sprawę , że nic nie wskóra to dobrze , że tak robi. Robią tylko to co różowa koszula, polewaczkowy i podobne wynalazki uskuteczniają od dłuższego czasu. To właśnie oni od lat są mistrzami kruczków regulaminowych, furtek, blefu i innych zagrań poniżej pasa, a teraz każdy udaje durnia i przywołuje na Unibexy inkwizycję. Trochę honoru panowie , a zapomniałem, że jeden to senator reprezentujący partię która nie ma żadnych sentymentów. Kanty, machloje są u nich jak chleb powszedni. Przykład idzie od zwierzchników. To tacy panowie jak polewaczka i różowy zapoczątkowali powolną agonię żużla w naszym kraju. Jestem z tym sportem już od 31 lat i widać jak z każdym rokiem robi się coraz większe bagno.

    Ps. Mam już coraz bardziej wylane na ten "sport" tym bardziej , że w naszym ośrodku również zrobiło się szambo. Pozdrawiam kibiców . Więcej luzu i nie grzmijciena tych biednych troluńskich ludków. Wszak co oni mogą jako kibice???
    Co ty gościu bredzisz?
    Kolejny nawiedzony frustrat, któremu żal dupę ściska że Dowhan zrobił coś z niczego.
    W tym naszym smutnym jak radio maryja kraju, sukces jednych kole w dupska całą resztą żałosnych palantów.
    Komuś coś się uda to albo albo krętacz, albo łapówkarz, a już na bank złodziej.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 29-09-2013 o 00:11

  13. Powrót do góry    #1586
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A tydzień po meczu w Zielonej na MA zostanie zorganizowany "Prawdziwy Puchar Fair Play" gdzie zmierzą się ekipy unibaxu i Marmy.

    O ile jedni nie zwieją a dla drugich tor będzie dostatecznie bezpieczny
    Można się śmiać ale możemy dozyć czasów, gdzie bedzie pewne tylko to ,że to kibice przyszli (przyjechali) na mecz a zawodników nie bedzie

    Nie bedzie sensu nawet robić tabeli , bo bedzie taki meksyk

    A mecze żuzlowe będą ciekawsze przed trybunałami niż na torze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Postawa Piotrka ucieszyla kibicow Falubazu ale rozczarowala wszystkich innych Polakow ogladajacych GP.
    Kolejny oszołom.
    Już to widzę jak stado palantów, śmiałaby się do rozpuchu po upadku Protasa nazywając go panienką.
    Nie ośmieszaj się pisząc, że żal ci było z tego powodu że zrezygnował.

  15. Powrót do góry    #1588
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Powiedz lepiej @agencie kiedy ujawni się to drugie dno tej rozgrywki pomiędzy karkosikiem a senatorem czy tam ekstralipą
    Za 2-3 dni możemy się dowiedzieć ,że w ogóle to ta liga jedzie nielegalnie i nikomu nic się nie należy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Karkosik za późno skontaktował się z Kryjomem .

    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 29-09-2013 o 00:44

  17. Powrót do góry    #1590
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Co ty gościu bredzisz?
    Kolejny nawiedzony frustrat, któremu żal dupę ściska że Dowhan zrobił coś z niczego.
    W tym naszym smutnym jak radio maryja kraju, sukces jednych kole w dupska całą resztą żałosnych palantów.
    Komuś coś się uda to albo albo krętacz, albo łapówkarz, a już na bank złodziej.
    Czytaj ze zrozumieniem. Podziwiam Falubaz za to , że po kilkunastu latach posuchy wspiął się na wyżyny. Mimo, że jestem z bydzi to kibicuje po Polonii Falubazowi. za to np. że obok Unii Leszno swego czasu postawił na wychowanków , udało mu się ściągnąć Protasa i Walaska i zaczął seryjnie zdobywać medale. Nie chodzi mi o całokształt tylko o pewne zagrywki koszuli tudzież polewaczki( gdziekolwiek nie przebywał czy to w czewie, czy w rzeszowie, Zg , Tarnowie, Wrocku) Zawsze coś odcyndalał. Pełno szwindli w tej lidze, więc i Apatorek nie święty. Teraz robicie na nich nagonkę, a inni śpią spokojnie. Piszesz Komuś się coś uda??? Jak zwykłemu człekowi miałoby się coś udać na większą skalę to znajdą się tacy co go zniszczą. Spokojna twoja rozczochrana. Nie wierzysz polecam film na faktach Układ zamknięty. niedługo pojawi się na DVD. Obejrzyj i wyciągnij wnioski. To tak poza tematem żużla , a odnośnie do twojego stwierdzenia o tym, że się coś komus uda.

  18. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem. Podziwiam Falubaz za to , że po kilkunastu latach posuchy wspiął się na wyżyny. Mimo, że jestem z bydzi to kibicuje po Polonii Falubazowi. za to np. że obok Unii Leszno swego czasu postawił na wychowanków , udało mu się ściągnąć Protasa i Walaska i zaczął seryjnie zdobywać medale. Nie chodzi mi o całokształt tylko o pewne zagrywki koszuli tudzież polewaczki( gdziekolwiek nie przebywał czy to w czewie, czy w rzeszowie, Zg , Tarnowie, Wrocku) Zawsze coś odcyndalał. Pełno szwindli w tej lidze, więc i Apatorek nie święty. Teraz robicie na nich nagonkę, a inni śpią spokojnie. Piszesz Komuś się coś uda??? Jak zwykłemu człekowi miałoby się coś udać na większą skalę to znajdą się tacy co go zniszczą. Spokojna twoja rozczochrana. Nie wierzysz polecam film na faktach Układ zamknięty. niedługo pojawi się na DVD. Obejrzyj i wyciągnij wnioski. To tak poza tematem żużla , a odnośnie do twojego stwierdzenia o tym, że się coś komus uda.
    A ja polecam film Czterej Pancerni...

  19. Powrót do góry    #1592
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Aż chciałoby się coś napisać o nowym zwrocie w sprawie, ale nie daję rady, bo sam zwracam. Odruch wymiotny nie do powstrzymania...
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  20. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Zwrot był na samym początku a zrobił go unibax, dokładniej w tył zwrot.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #1594
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Gadol, rozbawiłeś mnie.

    Poważniej. Jak rzesz się myliłem sądząc, kiedy Holcie w 15 biegu silnik yebnął, że to nas Bóg nie kocha.

  22. Powrót do góry    #1595
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Karkosik za późno skontaktował się z Kryjomem .

    Jeśli wierzyć ipn-owskim dokumentom to bezmiar knucia przestaje być czymś zaskakującym, choć - jak doczytałem na jednej ze stron - ówcześni mocodawcy nie byli jakoś szczególnie zadowoleni z usług. A szeregowiec Żyto tak był na forumach publicznie bity



    Zatem należy tylko zwrotów akcji oczekiwać, i zaskakujących epilogów, może kiedyś film ktoś uczyni z tego, sensacyjny!
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-09-2013 o 19:18

  23. Powrót do góry    #1596
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    postawa unibaxu ucieszyła tylko idiotów a rozśmieszyła wszystkich innych oglądających finał ligi.
    I to jest właśnie sedno sedna.... klub Unibax to szopka i kompromitacja!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2013 o 09:15

  24. Powrót do góry    #1597
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Obustronny walkower... Kończcie pierniki, wstydu oszczędźcie... Co za żenada...

  25. Powrót do góry    #1598
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Postawy włodarzy nie komentuje. Bo nie ma czego. Bystrzaki potwierdzają swój wysoki poziom.


    Zastanawiam sie tylko. Co zrobią setki pieniaczy, którym nienawiśc i agresja wypala juz mózgi do reszty, kiedy to Torun nie dostanie porządnych kar, a degradacja to tylko mżonki. Potrzeba będzie zbiorowych szczepień na wścieklizne

    Nemo iudex in causa sua
    ...

    A u nas spory wpływ na orzeczenie Unibax pewnie będzie mieć (ot choćby pan Wojtek , który ma co nieco do powiedzenia ... ). Tak być nie powinno. Może powinien się wyłączyć od orzekania?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2013 o 09:36

  26. Powrót do góry    #1599
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Obustronny walkower. Urocze. Ciekawe który geniusz to wymyślił ? Kryjom czy Kurzawski ?
    Widzę, że Panowie naprawdę bardzo chcą degradacji Unibaxu. Jeszcze parę takich genialnych wyskoków w postępowaniu przed Komisją Orzekającą i naprawdę ich zdegradują.

  27. Powrót do góry    #1600
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Śmieszy mnie to jak ktoś pisze: Co to dla Karkosika 2 mln czy tam 20 mln. Otóż tacy goście są większymi sknerami niż "zwykli zjadacze chleba" i dla nich wydanie pieniędzy "za nic w zamian" to jest kara okrutna dla psychiki

  28. Powrót do góry    #1601
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez abarth Zobacz posta
    Śmieszy mnie to jak ktoś pisze: Co to dla Karkosika 2 mln czy tam 20 mln. Otóż tacy goście są większymi sknerami niż "zwykli zjadacze chleba" i dla nich wydanie pieniędzy "za nic w zamian" to jest kara okrutna dla psychiki
    To niewykluczone. A nawet bardzo prawdopodobne.

    Być może ta cała szopka ma na celu przede wszystkim uratowanie kasy, a nie jest walką o jakieś trofea.
    Właśnie może dlatego Unibaxy zastosowali metodę obrony poprzez atak. Umyślili sobie to w ten sposób:
    Wykorzystując regulaminowe łamańce zażądamy złotego medalu dla Unibaksu, potem łaskawie pójdziemy na "kompromis" i zgodzimy się jednak żeby ten mecz rewanżowy rozegrać, w imię fair play. Mamy z tego same korzyści.

    1. Uratowana kasa. ( jak doszło by do takiej sytuacji to przecież nie ma mowy o żadnych karach )
    2. Uratowana twarz ( przynajmniej częściowo ) , bo przecież to my jesteśmy tymi dobrymi, którzy od samego początku mówią o tym żeby mecz rozgrywać w duchu sportowej rywalizacji, tylko ten wstrętny Falubaz nam na to nie pozwala.
    3. Zachowanie szans na tytuł (które co prawda są bardzo małe), ale przy dobrych wiatrach, tudzież pomocy sędziów, po ogarnięciu się Sullego, jednak jakieś są.

  29. Powrót do góry    #1602
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ja to widze znacznie inaczej. Ta cała afera z podpisami nie ma żadnego znaczenia dla sprawy. Unobax już tak napsuł krwi wszystkim, już tak zeszmacił ten sport, że teraz władze SE i PZM nie mają innego wyjścia jak dowalić z grubej rury, tak dla przykładu. Oczywiście to będzie wymagało szczególnej staranności. Ponieważ prawnicy Unibaksu będą zwracali uwagę dosłownie na każdy przecinek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    dillinger (29-09-2013)

  31. Powrót do góry    #1603
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez abarth Zobacz posta
    Śmieszy mnie to jak ktoś pisze: Co to dla Karkosika 2 mln czy tam 20 mln.
    dokładnie. ktoś, kto dochodzi do takiej forsy, ma zakodowaną genetycznie niechęć do wydawania pieniędzy bez sensu, niezależnie od tego, czy to jest 2, 200 czy 2.000.000 zł. opowieści o tym, że karkosik chętnie zapłaci karę, bo to może być co najwyżej tylko 0,1 proc. wartości majątku wkładam więc między bajki.

    między bajki nie wkładam jednak rzekomego konfliktu między karkosikiem a dowhanem w przededniu WUK (WIELKIEJ UCIECZKI KRZYŻAKÓW). dowhan znany jest z buraczanych posunięć, więc nie jest to niemożliwe, a wręcz bardzo prawdopodobne, że doszło między nimi do spięcia, gdzie prowokatorem był dowhan. i zapewne poszło o lokowanie dudka zamiast miedzińskiego w gp toruń. tyle że... co by dowhan nie zrobił, czego nie powiedział - to nic, podkreślam słowo NIC, nie usprawiedliwia późniejszych wydarzeń. jeśli dowhan faktycznie przyburaczył, to karkosik okazał się jeszcze większym burakiem. i jeśli miała to być próba sił, to zwycięsko wyszedł z niej dowhan. karkosik skoncentrował na sobie i unibaksie irytację całej opinii publicznej. człowiek, który zawsze chciał robić interesy z tylnego siedzenia, nagle znalazł się w centrum wydarzeń. na pośmiewisko wystawił swoje nazwisko, swój klub, swoje firmy, kibiców swojego klubu, konsumentów swoich produktów. klęska na całej linii. aż dziw, że człowiek z taką pozycją, doświadczeniem i majątkiem, nie odczytał tak przewidywalnych konsekwencji. to pod dużym znakiem zapytania stawia jego biznesowe kompetencje. bo pieniądze nie lubią głośnych skandali.

    moim zdaniem, w sprawie z podpisami zawodników, nie idzie o obronę pieniędzy, ale o to, żeby jeszcze bardziej do.ebać falubazowi. ale toruń nadal przegrywa to starcie. na razie to senator z jasienia ogrywa wielkiego karkosika jak chce, a kolejne nerwowe ruchy unibaksów świadczą o tym, że emocje wygrywają tam ze zdrowym rozsądkiem.

    karkosikowi na pewno udało się jedno. sp..przył falubazowi święto. ale trzeba być frajerem, żeby chcieć za taką przyjemność tak dużo płacić.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (29-09-2013)

  33. Powrót do góry    #1604
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2013
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ogólnie to ta sytuacja jest dziwna, może mi się wydaje, ale Karkosik chyba chce trochę pokazać, jak chorym tworem jest ekstraliga, może liczy, że w przyszłym sezonie faktycznie otwory coś nowego z buntownikami z Wrocławia?

    Bardzo bym wszystkich prosił, tzn. tych, którym nienawiść do Falubazu przesłania zdrowy rozsądek oraz tych, którym miłość do Unibaxu robi to samo, aby w końcu realnie i chłodno spojrzeli na sytuację z ostatniej niedzieli. Nikt nigdy nie odpierdylił takiego numeru i nikt tego nigdy nie pobije. Pewnie Cieślak się teraz martwi, że mu się pomysły kończą, bo nawet on tego nie ogarnia. Unibax narobił sobie takiej siary, że jeszcze ze dwadzieścia lat minie zanim ludzie nie bedą żyć tymi wydarzeniami. Każdy kibic tego forum, nawet wasze i nasze dzieci będą zbierały plony po tym niedzielnym oraniu. Trzeba będzie im to jakoś tłumaczyć, nie wiadomo jak, bo jak mają się wkręcać w sport, w którym jest może 5% sportu w sporcie?! Każdy inteligenty człowiek,, kibic czy nie kibic, jest w stanie zdać sobie sprawę z tej szopy, tylko jakieś nierozgarnięte niedobitki coś tutaj mamroczą o jakiejkolwiek winie Falubazu! Nawet najwięksi obrońcy Unibaxu i Stępniewskiego piszą dzisiaj w jednym tonie z kibicami klubów, z którymi latami toczyli tutaj różne boje. Nawet ja, choć nienawidzę tych mord z zarządu jak psa, bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy, bo na dzień dzisiejszy Apator, jeśli wróci, będzie moim drugim ulubionym klubem!!! Co za ironia, że takie pastuchy jakie zasiadają we władzach tego klubu, zyskają dla niego po swoim odejściu pewnie jeszcze więcej takich jak ja?!

    Niestety dla nas, prawdziwych kibiców, roywiązanie tej sytuacji jest tylko jedno. I wiem, że nie przechodzi to przez myśl nawet tym kibicom z Torunia, którzy dziś brzydzą się Karkosikiem tak samo jak ja. Mianowicie relegowanie tej drużyny do niższej ligi. Wiem co to może oznaczać dla żużla w Toruniu, ale każdy prawdziwy toruński kibic powinien sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce zacząć z czystym kontem, czy może latami "zbierać" tu od innych kibiców i w razie zdobywania kolejnych medali mieć gdzieś w głębi duszy poczucie, że coś tu jest nie tak, że te medale jakieś inne.... Chyba, że ktoś potrafi się na tyle oszukać, że da radę. Niektórzy wiedzą, że żona zdradza, ale tkwią w tym dalej dla dobra dzieci. Ile jesteście w stanie znieść? Ile człowiek jest w stanie sobie wytłumaczyć? Czy naprawde brak jednego podpisu jest w stanie wytłumaczyć wam tą szope z niedzieli? Czy informacja w wiadomościach sportowych o fakcie braku podpisów i przyznaniu złotych medali Unibaxowi wytłumaczy całej Polsce tą żenadę? Żadna kara finansowa tego nie zmieni, po przeczytaniu o majątku Karkosika, tylko sie uśmiechnąłem. Na miejscu Witkowskiego wymierzył bym karę w wysokości 1 PLN(słownie jeden złoty polski), do tego zakaz jakiegokolwiek oficjalnego kontaktu z żużlem dla pacjentów z zarządu plus Kryjoma, no i niestety degradacja.
    Ostatnio edytowane przez John_McClane ; 29-09-2013 o 12:46

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi John_McClane za jego przydatny post!

    kapitan bomba (29-09-2013)

  35. Powrót do góry    #1605
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    aż dziw, że człowiek z taką pozycją, doświadczeniem i majątkiem, nie odczytał tak przewidywalnych konsekwencji. to pod dużym znakiem zapytania stawia jego biznesowe kompetencje. bo pieniądze nie lubią głośnych skandali.
    Dodać do tego należy, ze Karkosik nie lubi rozgłosu. A ponieważ z jego strony nie było dementi...
    Myślałem o tym już wcześniej ale boję się napisać to co przyszło mi do głowy....

    Myślę, że celem Karkosika nie są złota żużlowego Unibaxu, a Ekstraliga. Już nie Enea. Ale Karkosik Ekstraliga.

    Dla mnie i dla wielu z was to już nie jest Ekstra.
    UNSCARED

  36. Powrót do góry    #1606
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dodać do tego należy, ze Karkosik nie lubi rozgłosu. A ponieważ z jego strony nie było dementi...
    Myślałem o tym już wcześniej ale boję się napisać to co przyszło mi do głowy....

    Myślę, że celem Karkosika nie są złota żużlowego Unibaxu, a Ekstraliga. Już nie Enea. Ale Karkosik Ekstraliga.

    Dla mnie i dla wielu z was to już nie jest Ekstra.
    Wątpię by to było realne. Nie po tym numerze. Kto za nim pójdzie? Przecież widać, ze niemożliwa byłaby rywalizacja z Unibaxem, bo ten nie zastosuje się do reguł sportu... Po co taka liga innym ośrodkom?

    Z drugiej strony, jestem spokojny, że Unibax oberwie i sporą kasę zapłaci w ramach kar i odszkodowań. A to "lekko" wnerwi jednak pana RK,(koszty, zła sława, krytyka w mediach, bluzgi w internecie, zero medalu...po co mu to?? i jeszcze za to płacić?? ).
    Więc rzuci ten interes z hukiem. To będzie koniec potęgi klubu z Torunia na najbliższe (przynajmniej) kilka lat bo skąd pomoc? Kto im pomoże,? Miasto (jak przekonać radnych?)?, sponsorzy ?? Wątpię.. Po tym numerze..?

    W sumie modelowy samobój!


    A tak na marginesie , super patent "na złoto": Wygrywamy pierwszy mecz u siebie , a rewanżu nie jedziemy bo przecież "nie ma sensu"
    Ha!Ha!Ha! Unibax super!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2013 o 13:01

  37. Powrót do góry    #1607
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez John_McClane Zobacz posta
    takie pastuchy jakie zasiadają we władzach tego klubu.
    hola,hola, proszę mi tu takim porównaniem nie obrażać pastuchów

  38. Powrót do góry    #1608
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,012 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dodać do tego należy, ze Karkosik nie lubi rozgłosu. A ponieważ z jego strony nie było dementi...
    Myślałem o tym już wcześniej ale boję się napisać to co przyszło mi do głowy....

    Myślę, że celem Karkosika nie są złota żużlowego Unibaxu, a Ekstraliga. Już nie Enea. Ale Karkosik Ekstraliga.

    Dla mnie i dla wielu z was to już nie jest Ekstra.
    Nawet jeżeli taki pomysł rzeczywiście był, to legł on w gruzach już na samym starcie. Przystąpienie klubów do takiej ligi oznaczałoby wystąpienie przeciwko swoim własnym kibicom. Wątpię, żeby którykolwiek prezes na to poszedł. Nawet Krysia Kloc.
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 29-09-2013 o 12:58

  39. Powrót do góry    #1609
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nawet jeżeli taki pomysł rzeczywiście był, to legł on w gruzach już na samym starcie. Przystąpienie klubów do takiej ligi oznaczałoby wystąpienie przeciwko swoim własnym kibicom. Wątpię, żeby którykolwiek prezes na to poszedł. Nawet Krysia Kloc.
    a ja myślę, że znajdzie się kilka klubów w Polsce, Rosji i Szwecji, które na to pójdą, szczególnie gdy nowa liga zawodowa zapewni (a ponoć tak ma być) na starcie przynajmniej 2 mln zł...

    ponadto ta inicjatywa uderzy w cały obecny układ i to nie tylko w Polsce, PZM będzie zarządzał amatorami, bo wszyscy najlepsi pójdą do ligi zawodowej, będą mieli zakazy startów w innych ligach i oczywiście występowania w reprezentacji kraju bez zgody klubu... hahahaha

    skończy się era dziwnych rozgrywek o indywidualne, drużynowe, parowe itd. mistrzostwa
    albo przynajmniej ich prestiż obniży się ogromnie, a to będzie oznaczać brak kasy, sponsorów itd dla tych amatorów
    vide podobne przypadki w hokeju i koszykówce (NHL, NBA)

  40. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A skąd te 2 mln? Jeśli miały by być to styka kasę na stół bez rozwalania ligi.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #1611
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Ale ktoś tu ma fantazję...

    Jeszcze Unibax czeka zaplata kar, odszkodowań (a być może kosztów procesowych jeżeli pójda do sądu...), a tutaj już rozdają po 2 bańki innym klubom (te 2 bańki "na łba", to może za przyznanie złota Unibaxowi z góry??...

    Super. Coraz śmieszniej...

    Wyjątkowo wesoła jesień się szykuje dla kibiców żużla w Polsce. Będzie się z czego pośmiać. W tym roku klub z Torunia zapewnia super rozrywkę na chłodne jesienne wieczory. Bezcenne!
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-09-2013 o 13:27

  42. Powrót do góry    #1612
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Dodać do tego należy, ze Karkosik nie lubi rozgłosu.
    Patrząc na to: http://www.google.co.uk/trends/explo...arkosik&cmpt=q, łatwo zauważyć, że nazwisko Romana nie było tak popularne w internetach od stycznia 2007. Brawo!

  43. Powrót do góry    #1613
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    A skąd te 2 mln? Jeśli miały by być to styka kasę na stół bez rozwalania ligi.
    liga pozostanie, tyle że amatorska bez gwiazd, najlepsi będą jeździć w zawodowej - nie będzie podlegać PZM, nie będzie Mucha (wielki ekspert) wtrącać swoich 3 groszy, nie będzie kontuzji zawodników poza ligą (bo nie będą musieli odwalać chałtury w innych ligach i reprezentacji) i co najważniejsze wszyscy sponsorzy obecnej ligi i rozgrywek międzynarodowych skupią się na nowej zawodowej lidze, bo tylko tu będą jeździć najlepsi - więc odpowiadając na Twoje pytanie - chodzi o kasę, a ściślej o jej przejęcie

    wiele można mówić o Karkosiku, o jego dobrych i złych stronach, ale wszystko co robi ma swój cel - ot kolejne wrogie przejęcie, tym razem najlepszych z najlepszych w żużlu i przekierowanie wszystkich wpływów do siebie, ale to jest tylko moja diagnoza tego co się wydarzyło (a kontuzja Golloba, a wcześniej Holdera tylko przyspieszyły wydarzenia, które i tak miały nastąpić, ale dopiero za rok)

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Jeszcze Unibax czeka zaplata kar, odszkodowań (a być może kosztów procesowych jeżeli pójda do sądu...), a tutaj już rozdają po 2 bańki innym klubom (te 2 bańki "na łba", to może za przyznanie złota Unibaxowi z góry??...
    )
    a nie bierzesz pod uwagę, że nawet jeśli będą kary i odszkodowania, to nie będzie z czego egzekwować? Unibax to osoba prawna, będą długi to ogłosi się jej niewypłacalność i bankructwo, a do nowej ligi zawodowej zgłosi się nowy twór np. Unibax2 hahahah

    tak więc Falubaz może nie zobaczyć nawet złamanego grosza

  44. Powrót do góry    #1614
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja to widze znacznie inaczej. Ta cała afera z podpisami nie ma żadnego znaczenia dla sprawy. Unobax już tak napsuł krwi wszystkim, już tak zeszmacił ten sport, że teraz władze SE i PZM nie mają innego wyjścia jak dowalić z grubej rury, tak dla przykładu. Oczywiście to będzie wymagało szczególnej staranności. Ponieważ prawnicy Unibaksu będą zwracali uwagę dosłownie na każdy przecinek.
    No i pewnie, że tak. Szombierskiemu dowalili czerwoną, tak dla przykładu, żeby inni tego nie robili to i Apatorka powinni wywalić na zbity pysk do drugiej ligi....tak dla przykładu, aby inni już tego nie robili. Jakaś konsekwencja w karach powinna być.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    dyb (29-09-2013)

  46. Powrót do góry    #1615
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    liga pozostanie, tyle że amatorska bez gwiazd, najlepsi będą jeździć w zawodowej - nie będzie podlegać PZM, nie będzie Mucha (wielki ekspert) wtrącać swoich 3 groszy, nie będzie kontuzji zawodników poza ligą (bo nie będą musieli odwalać chałtury w innych ligach i reprezentacji) i co najważniejsze wszyscy sponsorzy obecnej ligi i rozgrywek międzynarodowych skupią się na nowej zawodowej lidze, bo tylko tu będą jeździć najlepsi - więc odpowiadając na Twoje pytanie - chodzi o kasę, a ściślej o jej przejęcie
    No jasne, a Hancock, Holder, Ward, Sajfutdinov czy Hampel lekką ręką zrezygnują z bardzo lukratywnych umów sponsorskich z Monsterem/Red Bullem i porzucą GP by jeździć w polskiej lidze zawodowej. Zresztą nie tylko o nich chodzi. Praktycznie każdy spośród startujących w Grand Prix zawodników (przynajmniej tych z czołówki) ma co najmniej jednego czy dwóch potężnych sponsorów, którzy w przypadku rezygnacji z jazdy w cyklu zrezygnowaliby ze sponsoringu takiego ridera. Nie wydaje mi się aby którykolwiek z nich poszedł na taki układ.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 29-09-2013 o 13:40

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-09-2013), Kibic_2005 (29-09-2013), dyb (29-09-2013), kwidzin (29-09-2013)

  48. Powrót do góry    #1616
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Jeszcze sie okaże , ze za 5 lat bedziemy dziękować Romanowi za posprzatane tego burdlu i za wpelni zawodowa ligę.
    Do tej teorii pasuje zachowanie różowego. Potulny jak baranek. Jak nie on.

  49. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Od tego jest Jankowski, żeby pyskować w mediach. Oczywiście w Toruniu od pieprzenia trzy po trzy jest Karkosik, a nie ludzie, których prowadzi na smyczy

  50. Powrót do góry    #1618
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No jasne, a Hancock, Holder, Ward, Sajfutdinov czy Hampel lekką ręką zrezygnują z bardzo lukratywnych umów sponsorskich z Monsterem/Red Bullem i porzucą GP by jeździć w polskiej lidze zawodowej. Zresztą nie tylko o nich chodzi. Praktycznie każdy spośród startujących w Grand Prix zawodników (przynajmniej tych z czołówki) ma co najmniej jednego czy dwóch potężnych sponsorów, którzy w przypadku rezygnacji z jazdy w cyklu zrezygnowaliby ze sponsoringu takiego ridera. Nie wydaje mi się aby którykolwiek z nich poszedł na taki układ.
    Trzeba by jeszcze dodać że Karkosik jest zbyt dobrym biznesmenem żeby nie wiedzieć, że taka liga to gówniany interes. Żużel się zwija na całym świecie i ten proces będzie się pogłębiał. Pakowanie w to wszystko dziesiątków milionów złotych rocznie, które nigdy się nie zwrócą, to głupota. Dlatego tego typu teorie jakie przedstawił kolega abcede można wsadzić między bajki.

  51. Powrót do góry    #1619
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    liga pozostanie, tyle że amatorska bez
    gwiazd, najlepsi będą jeździć w zawodowej - nie będzie podlegać PZM, nie będzie Mucha (wielki ekspert) wtrącać swoich 3 groszy, nie będzie kontuzji zawodników poza ligą (bo nie będą musieli odwalać chałtury w innych ligach i reprezentacji) i co najważniejsze wszyscy sponsorzy obecnej ligi i rozgrywek międzynarodowych skupią się na nowej zawodowej lidze, bo tylko tu będą jeździć najlepsi - więc odpowiadając na Twoje pytanie - chodzi o kasę, a ściślej o jej przejęcie

    wiele można mówić o Karkosiku, o jego dobrych i złych stronach, ale wszystko co robi ma swój cel - ot kolejne wrogie przejęcie, tym razem najlepszych z najlepszych w żużlu i przekierowanie wszystkich wpływów do siebie, ale to jest tylko moja diagnoza tego co się wydarzyło (a kontuzja Golloba, a wcześniej Holdera tylko przyspieszyły wydarzenia, które i tak miały nastąpić, ale dopiero za rok)



    a nie bierzesz pod uwagę, że nawet jeśli będą kary i odszkodowania, to nie będzie z czego egzekwować? Unibax to osoba prawna, będą długi to ogłosi się jej niewypłacalność i bankructwo, a do nowej ligi zawodowej zgłosi się nowy twór np. Unibax2 hahahah

    tak więc Falubaz może nie zobaczyć nawet złamanego grosza
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trzeba by jeszcze dodać że Karkosik jest zbyt dobrym biznesmenem żeby nie wiedzieć, że taka liga to gówniany interes. Żużel się zwija na całym świecie i ten proces będzie się pogłębiał. Pakowanie w to wszystko dziesiątków milionów złotych, które nigdy się nie zwrócą to głupota. Dlatego tego typu teorie jakie przedstawił kolega abcede można wsadzić między bajki.
    Oczywiście ze to tylko gdybanie, lecz zaloze sie ze gdyby Karkosik patrzył na swoje zrobione juz interesy naszymi oczami to pewnie nigdy by w nie sie nie angażował. Co za tym idzie nie dorobiłby sie takiej fortuny.
    Kto wie co mu siedzi w głowie. Starzeje sie , nie ma komu zostawić majątku (?) to moze postanowił troche poszaleć bez pewności, ze sie uda.
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 29-09-2013 o 13:57

  52. Powrót do góry    #1620
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Oczywiście ze to tylko gdybanie, lecz zaloze sie ze gdyby Karkosik patrzył na swoje zrobione juz interesy naszymi oczami to pewnie nigdy by w nie sie nie angażował. Co za tym idzie nie dorobiłby sie takiej fortuny.

    zgadzam się, ponadto mam wrażenie - że to czy Unibax będzie miał srebro, złoto czy zostanie zdegradowany nie ma większego znaczenia, to dobra zasłona dymna by spokojnie prowadzić rozmowy o nowej lidze, poza tym takie zamieszanie i nagłośnienie to dobry początek kampanii marketingowej nowej zawodowej ligi, już oczami wyobraźni widzę slogan: ze zgliszcz i popiołów dawnego speedwaya powstała nowa, wolna od układów i zależności LIGA ZAWODOWA

    a sponsorzy pójdą tam gdzie będą jeździć najlepsi, nawet ci sponsorzy z GP

Strona 36 z 47 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •