Strona 47 z 47 PierwszyPierwszy ... 37454647
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,114 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #2071
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Zastanawiam się tylko, czy ktokolwiek z Was pamięta jeszcze kto jest właścicielem Stelmetu? Otóż są nimi panowie Bieńkowscy - zielonogórzanie z krwi i kości. Być może ze względu na przekształcenie ze spółki akcyjnej, na komandytowo-akcyjną (w styczniu br.) zmniejszyło ich udziały, ale nie uwierzę, że oddali komukolwiek pakiet kontrolny spółki (a ten miałby jak rozumiem sprzedać go teraz Karkosikowi). Nie mam wątpliwości również, że ww. panowie jeśli posiadają wciąż pakiet kontrolny nie sprzedadzą go spółce powiązanej w Romkiem.

    Z tego, co czytałem wcześniej terrax miał bardzo ciekawe i często zgodne z prawdą informacje nt. toruńskiego klubu, w tę jednak nie wierzę. Potwierdzam słowa przedmówców, że kupując Stelmet najmniej odbije się to na Falubazie. Koszykarze jeszcze w PLK, by jakoś uciągnęli, ale piłkarze musieliby się spakować i pojechać do domu. Dobry tekst o tym, że Stelmet nominował Jankowskiego na prezesa. Nie wiem skąd to wziąłeś terrax, ale każdy kto choć trochę się tym interesuje wie, że Robert ustąpił z fotela, bo nie mógł być nim i jednocześnie nosić miano Senatora RP. To, że zrobił ten ruch wcześniej świadczy tylko o tym, że było to bardzo przemyślanie, bo zmiana prezesa z dnia na dzień mogłaby się bardzo źle odbić na klubie, przynajmniej w pierwszych miesiącach.
    RK zakupił 40% udziałów firmy stelmet a to jest pakiet wiekszosciowy bo reszta ma po 15%.Fakt jest taki za sam wszystkich decyzji nie bedzie mógł podejmować

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  2. Powrót do góry    #2072
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może to też jakaś strategia?!

    Jednymi z ostatnich, to „fakty”, że... „Unibax wydał oświadczenie, iż nie będzie się domagał degradacji Falubazu za oddany walkower w finale” lub „Roman Karkosik właśnie kupił firmę Stelmet”. Ale co tam, „robota nie Unibax, nie ucieknie”, więc jest czas na wymyślanie różnych rzeczy. Irytacja przechodzi pomału w fazę kabaretu. Zastanawiam się, czy przypadkiem torunianom obecnie aby nie zależy na tym, żeby jak najwięcej mówiono, co chwilę dostarczano nowych informacji, żeby powstał jak największy zamęt. Gdzieś tak w połowie listopada ludzie będą mieli taką sieczkę z mózgów, że już pomału przestaną kojarzyć, czy to Unibax odmówił jazdy, czy Falubaz nie przystąpił do meczu, czy w Sztokholmie to Gollob się wywalił, czy np. Hampel. Idąc na „zamęczenie” rywala jest nadzieja, że w końcu wszyscy powiedzą - dobra, panowie, kończymy tę parodię dla świętego spokoju, wszyscy mamy tego dosyć, itd.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-10-2013 o 22:18
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #2073
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Podobno Roman się wk***ił, że papież nie wyklął Dowhana i w związku z tym kupił Watykan. Franciszek na bezrobociu, nowym papą będzie Kurzawski (ojciec Tadeusz odmówił, bo mu się nie opłaca).
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 08-10-2013 o 01:04
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    p00lie (08-10-2013)

  5. Powrót do góry    #2074
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,117
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Komisja Orzekająca, która ma wydać werdykt w tej sprawie, została dodatkowo zaskoczona wnioskiem ze strony toruńskiego klubu. Przedstawiciele Unibaxu chcą wstrzymania prac Komisji Orzekającej do momentu uprawomocnienia się decyzji o weryfikacji wyniku spotkania finałowego.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...a-prac-komisji

  6. Powrót do góry    #2075
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Słusznie. Po weryfikacji walkowera na korzyść Torunia/ogłoszenia obustronnego lub powtórki meczu, okaże się, że członkowie KOL na darmo kilometrówki nabijali i ciastka szamali. Darmozjady jedne

  7. Powrót do góry    #2076
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Gdzie te czasy kiedy liczył się duch sportu.
    Te czasy, kiedy ktoś miał honor....

    Liczą się tylko pieniądze, dla kasy w tym smiesznym klubie potrafią zgnoić nawet własne nazwisko.
    Na miesjcu ludzi zarządzającym śmiesznym klubem z torunia, nie wychodziłbym z domu przez miesiąc za hańbe i wstyd które przynesli i klubowi i swemu nazwisku.

    A się okazuje że chodzą dumni jak paw, klata do przodu bo jacy oni sa cwani, bo umieją regulaminem się zaprzeć i paragrafami żonglować. To już nie jest śmieszne, to jest tragiczne. Płakać się chce...

    WSTYD i HAŃBA!! Gdzie HONOR?!!

  8. Powrót do góry    #2077
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    RK zakupił 40% udziałów firmy stelmet a to jest pakiet wiekszosciowy bo reszta ma po 15%.Fakt jest taki za sam wszystkich decyzji nie bedzie mógł podejmować

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Terrax, idź ty chłopie i się doucz. Nie wiem czy RK zakupił jakieś akcje Stelmetu czy też nie zakupił. Wiem jednak, ze nawet jak by zakupił to nie będzie to miało żadnego wpływu na to kto jest prezesem Falubazu. Jedyne co może się zmienić to to, że zniknie nazwa Stelmet z nazwy naszego klubu. Firma to wykupiła prawa jako sponsor tytularny, Umowa wygasa w tym roku. Kasa za złoto w DMP jest zapisana w umowie i będzie wypłacona jako zobowiązanie firmy Stelmet. Aktualnie DOwhan prowadzi rozmowy z Bieńkowskimi na temat dalszej współpracy. Najprawdopodobniej STelmet dalej będzie sponsorował Falubaz lecz już nie jako sponsor tytularny, o czym było wiadomo już w ubiegłym roku.. O jakieś 40% bedą w tym przypadku mniejsze wpływy od Stelmetu. Sytuacja podobna do tej z Kronopolem. Oni również dalej sponsorują Falubaz. Na miejsce Stelmetu Dowhan ma już nową firmę, informował o tym niedawno.

    I tak na marginesie. Bieńkowscy (właściciele Stelmetu) głupi nie są. Oni również wiedzą, że Dowhan będzie kandydował na urząd prezydenta ZG. Wiedzą, ze gość ma bardzo duże szanse wygrać te wybory. A im również zależy aby utrzymywać dobre kontakty z władzami miasta. Mówiąc wprost, takie firmy jak Stelmet wolą mieć takich ludzi jak Dowhan po swojej stronie. Nigdy nie wiadomo, kiedy taki gość może sie przydać.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-10-2013 o 15:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2078
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Terrax, idź ty chłopie i się doucz. Nie wiem czy RK zakupił jakieś akcje Stelmetu czy też nie zakupił. Wiem jednak, ze nawet jak by zakupił to nie będzie to miało żadnego wpływu na to kto jest prezesem Falubazu. Jedyne co może się zmienić to to, że zniknie nazwa Stelmet z nazwy naszego klubu. Firma to wykupiła prawa jako sponsor tytularny, Umowa wygasa w tym roku. Kasa za złoto w DMP jest zapisana w umowie i będzie wypłacona jako zobowiązanie firmy Stelmet. Aktualnie DOwhan prowadzi rozmowy z Bieńkowskimi na temat dalszej współpracy. Najprawdopodobniej STelmet dalej będzie sponsorował Falubaz lecz już nie jako sponsor tytularny, o czym było wiadomo już w ubiegłym roku.. O jakieś 40% bedą w tym przypadku mniejsze wpływy od Stelmetu. Sytuacja podobna do tej z Kronopolem. Oni również dalej sponsorują Falubaz. Na miejsce Stelmetu Dowhan ma już nową firmę, informował o tym niedawno.

    I tak na marginesie. Bieńkowscy (właściciele Stelmetu) głupi nie są. Oni również wiedzą, że Dowhan będzie kandydował na urząd prezydenta ZG. Wiedzą, ze gość ma bardzo duże szanse wygrać te wybory. A im również zależy aby utrzymywać dobre kontakty z władzami miasta. Mówiąc wprost, takie firmy jak Stelmet wolą mieć takich ludzi jak Dowhan po swojej stronie. Nigdy nie wiadomo, kiedy taki gość może sie przydać.
    Ale ty tylko potwierdziles co ja napisałem a czy ja mówiłem ze wiele to zmieni. To wasi kibice z shelve na czele jak usłyszeli ze jak kupuje stelmet mieli na myśli od razu klub falubaz.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  10. Powrót do góry    #2079
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ale ty tylko potwierdziles co ja napisałem a czy ja mówiłem ze wiele to zmieni. To wasi kibice z shelve na czele jak usłyszeli ze jak kupuje stelmet mieli na myśli od razu klub falubaz.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Nie kolego, to Ty pisałeś ,że Kopernik stracił prace bo Romek kupił Stelmet. Przecież pisałeś ,że Karkosik niszczy żużel w ZG i Kopernik już na bezrobotnym.

    To jest Twój post :

    I co RK jednak rozpitoli falubaz haha
    Dziś Roman właśnie kuouje stelmet i rozwala żużel w ZG
    A Kopernik stracił dziś pracę
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-10-2013 o 17:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #2080
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie kolego, to Ty pisałeś ,że Kopernik stracił prace bo Romek kupił Stelmet. Przecież pisałeś ,że Karkosik niszczy żużel w ZG i Kopernik już na bezrobotnym.

    To jest Twój post :
    A to noe próba rozwalenia ograniczenie sponsoringu na każdym kroku gdzie sie da jak nazwiesz?
    A co do Kopernika faktycznie musiałem zostać wprowadzony w błąd.Choc jeszcze dziś słyszałem ze jednak będzie on bez pracy

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  12. Powrót do góry    #2081
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    A to noe próba rozwalenia ograniczenie sponsoringu na każdym kroku gdzie sie da jak nazwiesz?
    A co do Kopernika faktycznie musiałem zostać wprowadzony w błąd.Choc jeszcze dziś słyszałem ze jednak będzie on bez pracy
    Sam sobie zaprzeczasz, przed chwilą twierdziłeś ,ze to ja mam coś na myśli. A sam piszesz ,ze rozwala Falubaz .

    To Ty piszesz ,że Roman rozwala Falubaz a za chwile mówisz ,że to min. ja tak twierdze

    To Twoje posty a nie moje!

    terrax
    I co RK jednak rozpitoli falubaz haha
    Dziś Roman właśnie kuouje stelmet i rozwala żużel w ZG
    A Kopernik stracił dziś pracę
    terrax
    To wasi kibice z shelve na czele jak usłyszeli ze jak kupuje stelmet mieli na myśli od razu klub falubaz.
    Piszesz jasno ,ze Roman rozpitoli Falubaz, i mówisz ,ze to ja wymyśliłem iż chodzi o Falubaz ?! No nieżle.

    terrax fajny z Ciebie gość, ale troche przeszarżowałeś tym razem
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-10-2013 o 17:48
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #2082
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    I co RK jednak rozpitoli falubaz haha
    Dziś Roman właśnie kuouje stelmet i rozwala żużel w ZG
    Oj chyba zakup Stelmetu to za mało dla RK. Wykupi jeszcze Kronopol, Spar i kilku innych większych sponsorów ... .
    Chce się też zemścić się na kibicach i kupi Falubaz S.A. i rozwiąże umowę o korzystanie z nazwy "Falubaz".
    Dla pewności, że upokorzył RD i Jankowskiego złożył już ofertę miastu na zakup W69, ponoć chce rozwalić ten kurnik i postawić sarkofag Falubazu, ponoć ma się dobrze komponować z pobliskim cmentarzem ... zadowolony ???
    Tylko Falubaz

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    kapitan bomba (08-10-2013)

  15. Powrót do góry    #2083
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, tak naprawdę to boję sie już zagladac na SF. Co nie wejdę to nagłówki krzyczą, Unibax to, Unibax tamto

    Kuźwa, ten Unibax to się chyba pomylił, oni się tam biorą za rządzenie SE. Sami sobie wyznaczać chca kary albo sami sobie przyznają walkowery, sami sobie każą KOL zawiesić działania przeciwko Unibaxowi. Jaja jak berety.

    Do I ligi z nimi i basta.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2084
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z pierników tych (zwykłych bez żadnych dodatków, polew i innych badziew) małolaty potrafią zrobić narkotyk.
    Jednym ze składników pierników jest gałka muszkatołowa, która w małych ilościach jest OK.
    Niestety w dużej ilości ma działanie psychaktywne - haluny i inne.
    Kilka łyżeczek tego specyfiku ma swoją moc. Specjaliści łączący ją z innymi substancjami wytwarzają dość niebezpieczne dla organizmu środki.
    Jakoś ten post przeszedł bez echa, a przecież być może kryje się w nim rozwiązanie tajemnicy Unibaxu, Kryjoma, Karkosika (plus - niezależnie - tajemnicy Miedziaka), a także tego, że pojedynczy wątek meczowy ma już 47 stron i końca nie widać...

  17. Powrót do góry    #2085
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    pojedynczy wątek meczowy ma już 47 stron i końca nie widać...
    tylko my tutaj jesteśmy jeszcze w stanie bronić honoru tego sportu. terrax czy inny rafiozi z torunia nastuka jakieś pojedyncze strony, ale raczej nie więcej 20. my dorzucimy miażdżące 70 i na 90. stronie zamkniemy wątek.

  18. Powrót do góry    #2086
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    my dorzucimy miażdżące 70 i na 90. stronie zamkniemy wątek.
    Z przykrością, wielką przykrością, śmiem twierdzić, że się mylisz. 70? 90? stron? Buchacha!
    Toć ta historia nie skończy się przed 200 stroną, nie ma szans.... niekończąca się historia
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Lawin (09-10-2013)

  20. Powrót do góry    #2087
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Marek Jankowski wyjaśnia kwestie warunku jaki musi być zachowany, aby Falubaz zgodził się na KSM. Mówi także o tym, że w tym tygodniu ma zapaść ostateczna decyzja w tej sprawie.

    http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Ma...w-tym-tygodniu
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #2088
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Czy jazda Saszy na pozycji juniora jest jednym z tych warunków? Bez silnego juniora magia już nie będzie taka sama

  22. Powrót do góry    #2089
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    O magie sie nie martw, jest i bedzie wielka. Problemem jest przeciwnik, ktory stanie do walki, a nie podkuli ogon i spi...li ze stadionu

  23. Powrót do góry    #2090
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    O magie sie nie martw, jest i bedzie wielka.
    Tego jestem pewien. Ale żeby nie przybladła trzeba z Rusina zrobić Lacha.

  24. Powrót do góry    #2091
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A kiedy w Toruniu z unibeksów zrobią klub sportowy?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #2092
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Zaraz po tym jak Szumina wstanie z łóżka o własnych siłach.

  26. Powrót do góry    #2093
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    O magie sie nie martw, jest i bedzie wielka. Problemem jest przeciwnik, ktory stanie do walki, a nie podkuli ogon i spi...li ze stadionu
    Magia została przysłoniona przez wielkie skrzydła toruńskich aniołów.

    aaa.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-10-2013 o 20:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #2094
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a ja żądam kary dla wszystkich , którzy biorą pensje z PZM (w szczególe GKSŻ) za wymyślenie wielu przepisów, a w szczególnosci tych mówiących o obowiązku posiadania sztucznego oświetlenia dla klubów I ligi.
    Jest to działanie na szkodę dla całej dyscypliny, mogące spowodować zniknięcie niektórych ośrodków żużlowych z mapy Polski.
    Działanie to jest dużo bardziej szkodliwe dla polskiego żużla niż oddanie meczu walkowerem.

    Domagam się ponadto ukarania wszystkich klubów nie płacących w terminie swoim zawodnikom i powodującym ich absencję w wybranych meczach, co powoduje zdobywanie punktów (lub nie) na wagę wejścia do PO lub utrzymanie się w lidze.
    Jest to o wiele bardziej niesportowe i niemoralne niż oddanie walkowera, który nie ma wpływu na żadną (!) pozycję w tabeli ligi.

    Ponadto apeluję o ukaranie wszelkiej maści kombinatorów , którzy wysyłają karetki lub wozy strażackie w celu osiągnięcia wymiernych (czasowo) korzyści i jednocześnie obniżają skuteczność działania służb ratunkowych w ewentualnych sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia, zdrowia lub mienia.

    Dodam, że dla dobra polskiego żużla:

    Mogę jeszcze podać kilka lub kilkanaście przykładów na to w jaki sposób działacze klubowi wypaczają wyniki rywalizacji i klasyfikacji drużyn za całoroczną rywalizację.
    Napisać o tym , co czuję jak słyszę, że "Anna Maria Wesołowska" ma odczytać w TV wyrok/orzeczenie KOL w sprawie niedoszłego finału farsy , która zwie się EE.

    CarlitosFalubaz nie bronię toruńskiej ekipy za to co zrobiła.
    Należy się kara, kara która odstraszy potencjalnych naśladowców, jednakze kara ta musi być regulaminowa.
    Mądrzejsi ode mnie niech ustalą jaka.

    W swoim sarkastycznym wpisie wskazuję tylko ile patologii (w tym także toruńskich) przechodzi bez mrugnięcia okiem.
    Często są to rzeczy, które decydowały o tytule DMP, spadku, udziale w PO czy barażu.
    Przez lata jednak tzw. środowisko udawało że się nic nie dzieje, oczywiście tylko podnoszono głos tylko w sytuacjach gdy ktoś na tym ewidentnie był poszkodowany.
    Generalnie wyznacznikiem całego tego bagna jest dla mnie to , że za guru polskiego żużla uważa się Marka Cieślaka. Człowieka, który ma najwięcej na sumieniu.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 18-10-2013 o 05:26
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mhsol (17-10-2013)

  29. Powrót do góry    #2095
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Semen masz sporo racji, w tym sporcie była i bedzie patologia, ale czym Unibaxu nie moze być w żaden sposób tłumaczony tym ,ze kiedyś ktoś też coś tam przeskrobał.

    Jak pokazuje sytuacja z ta patologią jest coraz gorzej i te patologiczne czyny idą coraz dalej. Należy takie czyny napiętnować i karać surowo, aby zapobiegać takim sytuacjom w przyszłośći.

    Ten czyn Unibaxu różni się troche od wcześniejszych zachowań, to był finał ligi i jest o wiele medialniej niz to było kiedyś. Jawnie zakpiono sobie z wielu tysięcy ludzi i podmiotów związanych z tym finałem.
    Do tego ta konferencja Unibaxu i żądanie kasy od Faklubazu za walkower, to tylko obraz zacietrzewienia kilku ludzi.

    Co do kary to pewnie rzucą jakieś minus 7-8 pkt i kary personalne i moze jakieś zawiasy. Chociaż dla dobra dyscypliny powinno być znacznie surowiej , ale nie my o tym bedziemy decydować i poczekajmy co wymodzą Panowie w marynarkach.

    W tym wszystki szkoda najbardziej tylko kibiców, reszta ma za to przeważnie płacone.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (17-10-2013)

  31. Powrót do góry    #2096
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wszystko to prawda i kara musi być skuteczna tak, aby nikt nie zrobił tego więcej.

    To co napisałem adresowane jest do tych, którzy "żądają krwi", a jednoczesnie ewidentne szwindle, które wypaczają wyniki (afera w ZG nie miała wpływu na ligowe rozstrzygnięcia) , doprowadzają np. do spadków i upadków klubów, chowają pod dywan.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #2097
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wszystko to prawda i kara musi być skuteczna tak, aby nikt nie zrobił tego więcej.

    To co napisałem adresowane jest do tych, którzy "żądają krwi", a jednoczesnie ewidentne szwindle, które wypaczają wyniki (afera w ZG nie miała wpływu na ligowe rozstrzygnięcia) , doprowadzają np. do spadków i upadków klubów, chowają pod dywan.
    Moim zdaniem powinni się rządzenie tym cyrkiem wziąć zupełnie nowi ludzie, ze swieżym spojrzeniem i bez żadnych uprzedzeń i kolesiostwa.
    Powinno się trzymać surowo zasad i karać każde przewinienie dosyć surowo i powoli tą patologię dusić w zarodku.
    Za ta dyscyplinę biorą się niewłaściwi ludzie (politycy, biznesmeni) którzy traktują to jako zabawe czy trampolinę i psują to co my kochamy najbardziej.

    Dochodzi do tego ,ze nawet po meczu kibic nie bedzie pewny czy w ogóle wynik meczu bedzie utrzymany , czy może cos zmienią
    Bardziej jest emocjonująco nie na stadionach tylko po za nimi, jest afera to jest o czym dyskutować i tam maja pole do popisu włodarze klubów i oni grają główne role w tym cyrku a nie zawodnicy na torze.

    Trzeba mieć nadzieje ,że nie popsują tej kameralnej dyscypliny sportu do końca!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #2098
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Moim zdaniem powinni się rządzenie tym cyrkiem wziąć zupełnie nowi ludzie, ze swieżym spojrzeniem i bez żadnych uprzedzeń i kolesiostwa.
    Powinno się trzymać surowo zasad i karać każde przewinienie dosyć surowo i powoli tą patologię dusić w zarodku.
    Za ta dyscyplinę biorą się niewłaściwi ludzie (politycy, biznesmeni) którzy traktują to jako zabawe czy trampolinę i psują to co my kochamy najbardziej.

    Dochodzi do tego ,ze nawet po meczu kibic nie bedzie pewny czy w ogóle wynik meczu bedzie utrzymany , czy może cos zmienią
    Bardziej jest emocjonująco nie na stadionach tylko po za nimi, jest afera to jest o czym dyskutować i tam maja pole do popisu włodarze klubów i oni grają główne role w tym cyrku a nie zawodnicy na torze.

    Trzeba mieć nadzieje ,że nie popsują tej kameralnej dyscypliny sportu do końca!
    jeżeli kara się należy to powinna być regulaminowa i surowa w takich granicach, w jakich były orzekane inne kary w minionym sezonie - więc jeśli mówimy o jakiś karach finansowych to +/- jakieś 25 tys. zł, o jakiś punktach karnych nie może być mowy... a inna sprawa, że od następnego sezonu można zaostrzyć kary, tylko co zrobią kluby ee jeśli przynajmniej z nich połowa to bankruci i zdechlaki, których nie byłoby stać nawet na karę 25 koła

  34. Powrót do góry    #2099
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    jeżeli kara się należy to powinna być regulaminowa i surowa w takich granicach, w jakich były orzekane inne kary w minionym sezonie - więc jeśli mówimy o jakiś karach finansowych to +/- jakieś 25 tys. zł, o jakiś punktach karnych nie może być mowy... a inna sprawa, że od następnego sezonu można zaostrzyć kary, tylko co zrobią kluby ee jeśli przynajmniej z nich połowa to bankruci i zdechlaki, których nie byłoby stać nawet na karę 25 koła
    Ale regulamin przewiduje kare punktów ujemnych.
    Komisja może powołać się na ten punkt regulaminu.

    http://sport.tvp.pl/12546404/jaka-ka...ub-musi-czekac

    Obradująca w Bydgoszczy komisja rozpatruje dwa wnioski dyscyplinarne, jeden wobec klubu Unibax Toruń, drugi w stosunku do menedżera zespołu Sławomira Kryjoma. Dotyczą one podejrzenia o naruszenie kilku istotnych przepisów regulaminu sportu żużlowego oraz "podejmowania niegodnych działań polegających na uniemożliwieniu udziału zawodników w zawodach".
    art.316. 36)

    za usiłowanie bądź podejmowanie niegodnych działań przez działaczy lub osoby powiązane (przewinienia korupcyjne, szantaż, zastraszenie,
    uniemożliwienie udziału w zawodach, oszustwo, itp.
    - przyznanie punktów ujemnych,
    - zawieszenie dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści,
    - przeniesienie drużyny do niższej klasy rozgrywek,
    - pozbawienie drużyny tytułu mistrza kraju albo zdobywcy nagrody PZM / SE,
    - zakaz reprezentowania sportu polskiego w zawodach międzynarodowych lub międzynarodowych rozgrywkach pucharowych,
    - odszkodowanie dla podmiotu zarządzającego,
    - kara pieniężna,
    - dyskwalifikacja dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści

    Trzeba poczekać te pare dni i wszystko bedzie jasne. Interpretacja przepisów należy do KOL i oni zadecydują co i jak.

    A jeżeli kogoś nie stać na kare 25 tys. zł w następnym sezonie, to nie powinien jezdzić w tej lidze. 25 tys. to koszt tyle co za 5 punkcików klasowego zawodnika
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-10-2013 o 00:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #2100
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    regulamin przewiduje różne drastyczne kary, jednak przy orzeczeniach w obecnym sezonie (i w poprzednich) do nich nie sięgano, więc dlaczego miano by to robić w przypadku Torunia czy też klubu z gryzoniem na plastronie?
    byłoby to stronnicze i niesprawiedliwe traktowania, do podważenia przed sądami powszechnymi, mało tego, narażające PZM i EE na spore odszkodowania


    ps. przecież wiesz że w EE są kluby które zalegają z płatnościami wobec zawodników za mecze z początku ubiegłego sezonu ale to problem tych klubów

  36. Powrót do góry    #2101
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    regulamin przewiduje różne drastyczne kary, jednak przy orzeczeniach w obecnym sezonie (i w poprzednich) do nich nie sięgano, więc dlaczego miano by to robić w przypadku Torunia czy też klubu z gryzoniem na plastronie?
    byłoby to stronnicze i niesprawiedliwe traktowania, do podważenia przed sądami powszechnymi, mało tego, narażające PZM i EE na spore odszkodowania


    ps. przecież wiesz że w EE są kluby które zalegają z płatnościami wobec zawodników za mecze z początku ubiegłego sezonu ale to problem tych klubów
    Każda sprawa jest inna. Podobnej sytuacji w tym sezonie raczej nie było. Sytuacja Leszno -Rzeszów miała nieco inny charakter, tam nie było walkowera i nie odbyło się to w tak perfidny i arogancki sposób, ale to już KOL bedzie o tym decydowało.

    Stronnicze i niesprawiedliwe? Kolego narobili bałaganu i olali wszystko wokoło to kara musi być. Nie wiem o jakiej stronniczości tu piszesz i niesprawiedliwości.
    Sądy powszechne nie zajmuja się sprawami regulaminów jakiś rozgrywek, to SE ustala tu zasady gry i ma organ KOL do rozstrzygania co jest przewinieniem, a co nie i ona ustala tu kary.

    Odwoływać się można , ale do PZM a nie do Sądu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-10-2013 o 11:13
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #2102
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    regulamin przewiduje różne drastyczne kary, jednak przy orzeczeniach w obecnym sezonie (i w poprzednich) do nich nie sięgano, więc dlaczego miano by to robić w przypadku Torunia czy też klubu z gryzoniem na plastronie?
    byłoby to stronnicze i niesprawiedliwe traktowania, do podważenia przed sądami powszechnymi, mało tego, narażające PZM i EE na spore odszkodowania


    ps. przecież wiesz że w EE są kluby które zalegają z płatnościami wobec zawodników za mecze z początku ubiegłego sezonu ale to problem tych klubów
    Ano dlatego, że Unibax, działecze klubu, zachowali się arogancko, butnie i bezczelnie. Ano dlatego, ze 22 wrześnie (i później w mediach) swoim zachowaniem pokazali, ze za nic mają ideę sportu, że za nic mają tysięcy kibiców, że za nic mają zawodników Falubazu. Pokazali, ze nie wiedzą co to jest honor i walka do końca. I właśnie takie zachowanie trzeba tępić wszelkimi możliwymi środkami.

    Sądy powszechne ? Widzę tu tylko możliwość ingerencji sądów administracyjnych. I to tylko w sytuacji gdyby w orzeczeniu KOL lub trybunału PZM, były uchybienia formalne. W innej sytuacji żaden sąd nie będzie rozpatrywał pozwu Unibaxu. Bo niby kogo i o co miałby Unibax podawać do sądu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2103
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sądy powszechne ? Widzę tu tylko możliwość ingerencji sądów administracyjnych. I to tylko w sytuacji gdyby w orzeczeniu KOL lub trybunału PZM, były uchybienia formalne. W innej sytuacji żaden sąd nie będzie rozpatrywał pozwu Unibaxu. Bo niby kogo i o co miałby Unibax podawać do sądu ?
    Słuszna uwaga. Z tym, że nawet sąd administracyjny nie ma w kompetencjach zajmowania się tego typu sprawami. Decyzję administracyjną w tej sprawie mogłoby podjąć dopiero ministerstwo sportu, gdyby okazało się, że PZMot, nad którym to sprawuje władzę podjął decyzję niezgodną ze swoimi regulaminami bądź statutem. No i od tej decyzji odwołać mógłby się PZMot, a nie Unibax. Dla tego klubu droga odwoławcza kończy się na trybunale PZmot, a straszenie sądami powszechnymi to zwykła dziecinada, do której zresztą zdążyłem się przyzwyczaić jeżeli chodzi o wypowiedzi tego użytkownika

  39. Powrót do góry    #2104
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Szykuje się dobre schow http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...rawie-unibaksu Brakuje tylko Maciara i Laska

  40. Powrót do góry    #2105
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Unibak$$ już chyba zna werdykt i pracuje nad tym, jak zagwarantować sobie w przyszłych latach złoto:

    http://www.karkosik.pl/skup-zlota/
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #2106
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Odwoływać się można , ale do PZM a nie do Sądu.
    bzdura, Konstytucja gwarantuję ochronę sądową

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano dlatego, że Unibax, działecze klubu, zachowali się arogancko, butnie i bezczelnie. Ano dlatego, ze 22 wrześnie (i później w mediach) swoim zachowaniem pokazali, ze za nic mają ideę sportu, że za nic mają tysięcy kibiców, że za nic mają zawodników Falubazu. Pokazali, ze nie wiedzą co to jest honor i walka do końca. I właśnie takie zachowanie trzeba tępić wszelkimi możliwymi środkami.

    Sądy powszechne ? Widzę tu tylko możliwość ingerencji sądów administracyjnych. I to tylko w sytuacji gdyby w orzeczeniu KOL lub trybunału PZM, były uchybienia formalne. W innej sytuacji żaden sąd nie będzie rozpatrywał pozwu Unibaxu. Bo niby kogo i o co miałby Unibax podawać do sądu ?
    tak, ale z kolegi znawca przedmiotu... w sumie, że tylko tyle widzisz mnie nie dziwi, bo skąd masz na tym się znać

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Słuszna uwaga. Z tym, że nawet sąd administracyjny nie ma w kompetencjach zajmowania się tego typu sprawami. Decyzję administracyjną w tej sprawie mogłoby podjąć dopiero ministerstwo sportu, gdyby okazało się, że PZMot, nad którym to sprawuje władzę podjął decyzję niezgodną ze swoimi regulaminami bądź statutem. No i od tej decyzji odwołać mógłby się PZMot, a nie Unibax. Dla tego klubu droga odwoławcza kończy się na trybunale PZmot, a straszenie sądami powszechnymi to zwykła dziecinada, do której zresztą zdążyłem się przyzwyczaić jeżeli chodzi o wypowiedzi tego użytkownika
    ty to strachliwy jesteś, jakiś dudek czy co, wszystkiego się boisz i masz psychozę na punkcie straszenia, nikt nikogo tu nie straszy

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Unibak$$ już chyba zna werdykt i pracuje nad tym, jak zagwarantować sobie w przyszłych latach złoto:

    http://www.karkosik.pl/skup-zlota/
    a ty wiesz przynajmniej co to za Karkosik, czy tylko piszesz byle pisać, bo nie jest to ten, który jest właścicielem Unibaxu

  42. Powrót do góry    #2107
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    tak, ale z kolegi znawca przedmiotu... w sumie, że tylko tyle widzisz mnie nie dziwi, bo skąd masz na tym się znać
    No widzisz, nie znam się a mimo to i tak wiem sporo więcej niż Ty.

    a ty wiesz przynajmniej co to za Karkosik, czy tylko piszesz byle pisać, bo nie jest to ten, który jest właścicielem Unibaxu
    A to nie ten sam co wykupił blisko połowę Stelmetu, Mohera żonę i miał zwolnić Jankowskiego z roboty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2108
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Szykuje się dobre schow http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...rawie-unibaksu Brakuje tylko Maciara i Laska
    Ot, nowoczesna kultura medialna: hitem weekendu jest relacja na żywo w TV z rozstrzygania przez adwokatów czy walkower był regulaminowy czy też nie.

    Może w przyszłym sezonie NC+ w poniedziałki powinna robić relacje live z oficjalnej weryfikacji wyników przez zarząd ekstraligi? Naturalnie z oprawą jak na ceremonii Oskarów, z uroczystym otwieraniem koperty i suspensem: "dwa duże punkty meczowe otrzymuje...".
    Emocje gwarantowane
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    alienisko (19-10-2013)

  45. Powrót do góry    #2109
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No widzisz, nie znam się a mimo to i tak wiem sporo więcej niż Ty.



    A to nie ten sam co wykupił blisko połowę Stelmetu, Mohera żonę i miał zwolnić Jankowskiego z roboty ?
    Cholera, też już się gubię... żeby tylko zwrotu nie było, bo już zainwestowałem w adidasy...

  46. Powrót do góry    #2110
    Użytkownik Awatar abecede
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No widzisz, nie znam się a mimo to i tak wiem sporo więcej niż Ty.



    A to nie ten sam co wykupił blisko połowę Stelmetu, Mohera żonę i miał zwolnić Jankowskiego z roboty ?
    Twoja wiedza jest powalająca, Elizę nie prowadzi Roman, znawco
    powala mnie i irytuje gdy ktoś o wiedzy przeciętnego Polaka (czyli statystycznie wiedzy człowieka bez matury) wypowiada się na temat regulacji prawnych, jestem w stanie zrozumieć gdy przyzna się że powtarza tylko to co ktoś mu powiedział, ale tego nie rozumie, natomiast niewybaczalne dla mnie jest gdy taki parweniusz prawny bez znajomości podstaw sili się na wysnuwanie własnych teorii - bo przez takich mądralów powstają takie dziwne zespoły jak zespół Maciarewicza, a może ty jesteś jednym z ekspertów komisji, poziom wiedzy do tego masz wystarczający, cwaniaku

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi abecede za jego przydatny post!

    Yozayan (19-10-2013)

  48. Powrót do góry    #2111
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    bzdura, Konstytucja gwarantuję ochronę sądową
    Konstytucja powiadasz? Już widze jak Sąd Najwyższy rozstrzyga sprawe Unibaxu i nałożonych na niego kar
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-10-2013 o 12:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #2112
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez abecede Zobacz posta
    Twoja wiedza jest powalająca, Elizę nie prowadzi Roman, znawco
    powala mnie i irytuje gdy ktoś o wiedzy przeciętnego Polaka (czyli statystycznie wiedzy człowieka bez matury) wypowiada się na temat regulacji prawnych, jestem w stanie zrozumieć gdy przyzna się że powtarza tylko to co ktoś mu powiedział, ale tego nie rozumie, natomiast niewybaczalne dla mnie jest gdy taki parweniusz prawny bez znajomości podstaw sili się na wysnuwanie własnych teorii - bo przez takich mądralów powstają takie dziwne zespoły jak zespół Maciarewicza, a może ty jesteś jednym z ekspertów komisji, poziom wiedzy do tego masz wystarczający, cwaniaku

    No i widzisz cwaniaczku, człowiek "bez matury" jednak wie więcej niż "magister prawa" (domniemam, że nim jesteś skoro zarzucasz mi, że nie mam prawa się znać skoro ja nim nie jestem). A wiedz, ze to jeszcze nie koniec upokorzeń zachowania działaczy Unibaxu. Ciąg dalszy nastąpi. I mówi ci to człowiek "bez matury"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #2113
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i widzisz cwaniaczku, człowiek "bez matury" jednak wie więcej niż "magister prawa" (domniemam, że nim jesteś skoro zarzucasz mi, że nie mam prawa się znać skoro ja nim nie jestem). A wiedz, ze to jeszcze nie koniec upokorzeń zachowania działaczy Unibaxu. Ciąg dalszy nastąpi. I mówi ci to człowiek "bez matury"
    On jest jednym z tych co to myślą że słono opłacony prawnik wszystko odkręci.
    Kryjom miał swojego przedstawiciela i jak się skończyło?
    Został najdotkliwiej ukarany i nie pomógł nawet krawaciarz z kodeksem pod pachą.
    Pokazano temu sztabowi z kancelarii prawnej, że mogą im naskoczyć wobec ewidentnych przykładów łamania prawa.
    Oby tylko Wicia to wszystko przyklepał i będzie cacy.

  51. Powrót do góry    #2114
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    On jest jednym z tych co to myślą że słono opłacony prawnik wszystko odkręci.
    Kryjom miał swojego przedstawiciela i jak się skończyło?
    Został najdotkliwiej ukarany i nie pomógł nawet krawaciarz z kodeksem pod pachą.
    Pokazano temu sztabowi z kancelarii prawnej, że mogą im naskoczyć wobec ewidentnych przykładów łamania prawa.
    Oby tylko Wicia to wszystko przyklepał i będzie cacy.
    Kryjom się poddał bez walki i przyjął karę. Jak by tego nie zrobił to komisja odwoławcza pewnie tą karę by zmniejszyła.

Strona 47 z 47 PierwszyPierwszy ... 37454647

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •