Strona 35 z 47 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 2114

Wątek: JESZCZE WIĘKSZY SKANDAL: Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń, 22.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Pokazałeś publicznie właśnie jakim jesteś człowiekiem. A teraz leć prędko do kst unibax złożyć cv, robotę dostaniesz od ręki.
    Jak widać niektórym jest obojetne jak zdobywa się medale. Można odwrócić kota ogonem i mianować się zasłużonym "miszczem" wywalczonym na torze

    Jeszcze mają 7 dni na wszelakie odwołania itp rzeczy, jeszcze wiele moze się wydarzyć. Niedługo po 13 dniach po meczu człowiek nie bedzie pewny czy mecz wygrał
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A może trzeba zadać sobie pytanie, czemu ma służyć te dalsze ośmieszanie się działaczy Unibaxu ?

    Jednym z powodów pewnie jest fakt, iż gdyby Kurzawskiemu i spółce udało się zakombinować ten obustronny walkower to wtedy nie musieli by płacić Falubazowi kasy za organizacje meczu. Czyli coś ok 1 mln. Wyobrażam sobie, ze jak Karkosik pytał kryjoma, ile go będzie kosztował ten walkower to pewnie Kryjom podał mu kwoty jakie figurują w regulaminie w formie kar. Po fakcie okazało sie, że trzeba będzie bulić dużo większe pieniądze. Znając Karkosika to pewnie powiedzial chłopakom, że na kary regulaminowe da ale resztę muszą sobie sami kombinować
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafiozi Zobacz posta
    PYTANIE DO MARIUSZA

    Jeśli art. 713.3 (uzupełniony o 710) wyczerpuje wszystko to po co zwlekano do 18.45 z walkowerem i dopełniano wszelkie inne formalności, np.: zgłaszanie silników, próba toru itp.

    Jeśli tak to po co w ogóle robiono jakiekolwiek inne formalności? Jeśli tak to bezsensu i znowu się okazuje, że nikt nie zna regulaminu i walkower można było ogłosić o 17, a nie o 18.45 po próbie toru.
    bo dopiero w poniedziałek po meczu senator dopisał punkt 713.3 do regulaminu.

  4. Powrót do góry    #1534
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A miasto już zapowiedziało, że na kary kasy dawać nie będzie

    Pytanie czy pozostali sponsorzy zapłacą za tą kompromitację.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #1535
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A miasto już zapowiedziało, że na kary kasy dawać nie będzie

    Pytanie czy pozostali sponsorzy zapłacą za tą kompromitację.
    Chyba Ci co tak teraz usilnie walczą o swoje racje, poproszą o rozłożenie im tego na raty i spłacą
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Niech idą do providenta
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #1537
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    O ja pindole.
    To trzeba mieć tupet!

    Najpierw wywołuje się największy skandal w ostatnich latach w tym sporcie,
    a teraz jeszcze ma się czelność domagać złotego medalu!?
    Witkowski działaj chłopie!
    i spuść to szambo najniżej jak się da.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Falubaz (28-09-2013)

  9. Powrót do góry    #1538
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    O ja pindole.
    To trzeba mieć tupet!

    Najpierw wywołuje się największy skandal w ostatnich latach w tym sporcie,
    a teraz jeszcze ma się czelność domagać złotego medalu!?
    Witkowski działaj chłopie!
    i spuść to szambo najniżej jak się da.
    Postanowili za jednym razem poprzebijać wszystkie dotychczasowe numery ligi . Mają rozmach skurczybyki
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #1539
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    torun i kibice (tak wy tez, bo normalni by juz z taczkami czekali przed klubem) kompfomitujecie sie coraz mocniej

  11. Powrót do góry    #1540
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem,ze zdarzalo sie i innym druzyna wykorzystywac zapisy regulaminowe aby ugrac cos dla siebie.Jakies protesty,bo motocykl zostal wyprowadzony 5 min za wczesnie,udowadnianie co jest jeszcze parkingiem a co juz nim nie jest.Pamietamy. Fratczakowi brewka nie drgnela i wycyckal samego Cieslaka.Regulamin to byla wtedy rzecz swieta.Ale na litosc boska.Po tym co nasi zrobli,powinni skulic lby i prosic o najnizszy wymiar kary a nie szmacic sie dalej.Myslalem ,ze jestesmy juz na dnie,ale nie docenilem tych oszolomow.
    Pełna zgoda. Kompromitacji pewnych osób ciąg dalszy....

  12. Powrót do góry    #1541
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A może trzeba zadać sobie pytanie, czemu ma służyć te dalsze ośmieszanie się działaczy Unibaxu ?

    Jednym z powodów pewnie jest fakt, iż gdyby Kurzawskiemu i spółce udało się zakombinować ten obustronny walkower to wtedy nie musieli by płacić Falubazowi kasy za organizacje meczu. Czyli coś ok 1 mln. Wyobrażam sobie, ze jak Karkosik pytał kryjoma, ile go będzie kosztował ten walkower to pewnie Kryjom podał mu kwoty jakie figurują w regulaminie w formie kar. Po fakcie okazało sie, że trzeba będzie bulić dużo większe pieniądze. Znając Karkosika to pewnie powiedzial chłopakom, że na kary regulaminowe da ale resztę muszą sobie sami kombinować
    I tak wykombinowali,że Frątczak zapomniał o podpisach.Brawo

  13. Powrót do góry    #1542
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    I tak wykombinowali,że Frątczak zapomniał o podpisach.Brawo
    Mogę pochwalić Twój post wzrokowo?
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-09-2013 o 21:27
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    alienisko (28-09-2013)

  15. Powrót do góry    #1543
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No wlasnie. Czyli wbrew temu co Pisze Jacek Fratczak te podpisy nie sa tylko formalnoscia ale sa OBOWIAZUJACE.
    A czy to, ze Unibax zwinal sie przed meczem bedzie mialo jakies znaczenie?
    Sedzia poczekal z ogloszeniem walkowera bodajze do 18:30 (??)
    Do tego czasu Falubaz powinien chyba jednak zlozyc te podpisy.
    W mojej ocenie walkower powinnien być ogłoszony od razu po złożeniu oświadczenia. ( na postawie 713.3)
    Dlaczego się tak nie stało, nie mam pojęcia, to już pytanie do sędziego.
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    I tak wykombinowali,że Frątczak zapomniał o podpisach.Brawo
    Czytaj całość inteligencie, Frątczak nie zapomniał o żadnych podpisach. Jak by Twoi ulubieńcy stawili się na przedmeczowej odprawie to formalności stało by się zadość. A, że uciekli jak szczury, to sędzia nie miał okazji tych formalności dokończyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1545
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Sorki, cały dzień byłem poza domem i nie jestem na bieżąco.

    Napisze mi ktoś, kto tym DMP w końcu został?


    ps. coraz smutniej się robi....... Naprawdę wszystko ma swoje granice

    gdyby jutro rozgrywana była kolejna kolejka ligowa, miałby ktoś z Was ochotę z uśmiechem na twarzy iść na stadion???

    Zabijają Nam coś co było dla Nas ważne, coś z czym się utożsamialiśmy,coś z czym dorastaliśmy, coś czym żyliśmy.

    Zabijają i robią to z premedytacją...........

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Martines (29-09-2013)

  19. Powrót do góry    #1546
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Czytając Wasze wywody o radzie nadzorczej i zarządzie spółki tak sobie myślę, że w końcu gdy Uni$ wyczerpie wszystkie kropki i przecinki to wystąpi na drogę sądową przeciwko... Kryjomowi, bo zakładam że ten decyzji o nie przystąpieniu do meczu na piśmie od zarządu nie ma. Stwierdzą, że to była jego samowola i puszczą go z torbami... Do końca życia będzie robił na spłatę długów.
    Żeby było jasne. Przy całej mojej niechęci do jego osoby nie życzę mu tego, bo sam wykonuję ustne polecenia mojego pracodawcy nie zawsze działające na korzyść firmy i równie dobrze mógłby mi ktoś zarzucić złą wolę.

  20. Powrót do góry    #1547
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mogę pochwalić Twój post wzrokowo?
    To chwal dalej,to nie kierownik drużyny powinien zadbać o podpisy przy zgłoszeniu,to nie zawodnicy powinni się podpisać na zgłoszeniu,ale sędziemu się nie chciało.

  21. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Żeby było jasne. Przy całej mojej niechęci do jego osoby nie życzę mu tego, bo sam wykonuję ustne polecenia mojego pracodawcy nie zawsze działające na korzyść firmy i równie dobrze mógłby mi ktoś zarzucić złą wolę.
    Ważne jest żeby Twoje działanie nie miało negatywnego wpływu na Twoją rodzinę czy przyjaciół itp.
    No chyba, że jest inaczej.

  22. Powrót do góry    #1549
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czytaj całość inteligencie, Frątczak nie zapomniał o żadnych podpisach. Jak by Twoi ulubieńcy stawili się na przedmeczowej odprawie to formalności stało by się zadość. A, że uciekli jak szczury, to sędzia nie miał okazji tych formalności dokończyć.
    Już się poprawiłem,to wina sędziego.A co do mojej inteligencji nie ty ją będziesz oceniał,ale mądrzejsi od ciebie.

  23. Powrót do góry    #1550
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czytaj całość inteligencie, Frątczak nie zapomniał o żadnych podpisach. Jak by Twoi ulubieńcy stawili się na przedmeczowej odprawie to formalności stało by się zadość. A, że uciekli jak szczury, to sędzia nie miał okazji tych formalności dokończyć.
    A to oni mieli sie podpisac za zawodnikow Falubazu?

  24. Powrót do góry    #1551
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Ale się kompromitują
    W poniedziałek pisałem, że jedyna słuszna kara to degradacja, dziś gamonie z Un....u po raz kolejny to potwierdzają.
    Degradacja oczyściłaby trochę atmosferę i zajelibyśmy się sportem.

    W ogóle to zgadzam się z opiniami, że największą karą dla RK byłoby to gdyby zawodnicy w niedzielę nie uciekli ze stadionu.
    Niestety nikt, dosłownie nikt, nie miał jaj, aby się postawić. Zawodnicy, trenerzy, działacze zachowali się jak pieski na smyczy i nic ich nie usprawiedliwia (zwłaszcza jeśli ponoć chcieli jechać).
    Tłumaczenia, że Miedziński przyszedł skruszony na piętro to za mało. Czasami w życiu trzeba mieć jaja, a nie tylko liczyć $$$.
    Plus dla Miedziaka za późniejsze oświadczenie na swojej stronie, ale to i tak nie zmienia faktu, że nic, albo niewiele zrobił, aby zostać.
    Odjechaliby swoje, odebrali medale, a RK dostałby strzała, który o wiele bardziej boli niż wielomilionowe kary.

    Tak więc nie brońcie zawodników, trenerów itd bo zachowali się jak przysłowiowe c..ki.

    P.S. Przed nami jeszcze festiwal spraw sądowych przeciwko Jankowskiemu, już mu współczuję.
    P.S2. Jak w ogóle taki typ dorobił się tak szybko takiego majątku. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce, albo w Rosji Aaaa ponoć na początku lat 90tych ktoś chciał opylić całe KGHM za marne kilkaset mln USD

  25. Powrót do góry    #1552
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    I jeszcze jedno. Niech ogłoszą, że w sezonie 2014 wystąpi tylko 7 drużyn, które będą walczyły o srebro. Złoto oczywiście dostanie Uni$ za wszystkie krzywdy, których doznał na przestrzeni ostatnich lat...

  26. Powrót do góry    #1553
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A to oni mieli sie podpisac za zawodnikow Falubazu?
    Najprościej jak mogę - czy zawodnicy Apatora Toruń podpisali sie pod protokołem meczowym w 2007 roku gdy Sparta Wrocław oddała mecz i nie przyjechała?
    Raczej nie, bo ktos wcześniej poddał zespół i nie było obowiązku dalej ciągnąć procedur, nie trzeba było sie zjeżdżać, podpisywać ani zapychać motory.
    Podobnie było w niedziele, ktoś poddal, ktoś inny to przyjął do wiadomości i było po ptakach...
    Dziś sprawdzamy jak głęboko mozna zaryć w zwykłym gównie, wyzbyć godności i jakichkolwiek zasad. Ja mam dość, zabrano mi mozliwość pelnego cieszenia się z mistrzostwa Polski, czegoś wyjątkowego i dość szczególnego. Dajmy juz spokój i po prostu zapomnijmy o tym sezonie...

  27. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Czasami w życiu trzeba mieć jaja, a nie tylko liczyć $$$.
    No, brawo!
    Widze ze czasem trzeba az kilku lat aby prawidlowo oceniac sytuacje i postawy zawodnikow.
    Rozumiem, ze tak samo surowo jak Miedzinskiego i innych torunczykow oceniasz teraz postepek Protasiewicza kiedy zrezygnowal z GP dla $$$
    Tylko mi nie pisz ze zrobil to z milosci do klubu.

  28. Powrót do góry    #1555
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli rzeczywiście (jak pisały SF) orzeczenie nie zapadło m.in. ze względu na brak wszystkich dokumentów ze strony Falubazu, to teraz towarzystwo toruńskie

    a) będzie się chwytało każdej możliwej opcji, która mogłaby zdyskredytować rywala;
    b) działało zgodnie z zasadą, że każdą możliwą szansę należy wykorzystać.

    Co sprowadza się do stwierdzenia, że końcowe orzeczenie w sprawie finału może zapaść w czasie bliżej nieokreślonym. Bo czy wie ktoś, jakie są dalsze procedury postępowania, gdy werdykt nie zapada w wyznaczonym przez instytucję terminie, czyli dziś?

    Na dobrą sprawę ja też bym dał toruniakom worek z medalami, niech się nimi udławią. Ciekawym tylko obrazka, z jaką satysfakcją odnieraliby je zawodnicy. Miedziński pewnie by coś pomarudził pod nosem, ale koniec końców na ścianie w salonie powiesił z niekłamaną przyjemnością. Ward od razu napisałby we wszystkich możliwych mediach, że Unibax to był do tej pory najlepszy klub na świecie, ale teraz jego prze*****istość przeniosła się na płaszczyzny międzygalaktyczne. Gollob pewnie by przeprosił, ale też już z medalem na szyi. Holder te zaśmiałby się w stylu "haha, ale im dokopalimy"

    Kibice z Torunia to teraz marudzą, że niehonorowo i niefajnie (choć nie wszyscy), a za rok czy dwa i tak z przyjemnością pochwalą się statystyką złotych krążków podczas jakiejś forumowej dyskusji.

    Mógłbym napisać na ten temat całą książkę, ale jakoś mi się kurna chata nie chce

  29. Powrót do góry    #1556
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Rozumiem, ze tak samo surowo jak Miedzinskiego i innych torunczykow oceniasz teraz postepek Protasiewicza kiedy zrezygnowal z GP dla $$$
    Stary, co Ty w ogóle tutaj porównujesz?
    Ucieczka ze stadionu dla kasy vs wybór pomiędzy Falubazem, a GP

    Co miał wg Ciebie zrobić Protas? Zostać w GP i jeździć w Gdańsku?

  30. Powrót do góry    #1557
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    O czym tu dyskutować....ludzie!!
    Unibax spie*****ł z pola walki niczym enerdowscy kolarze w Wyścigu Pokoju.
    Myślałem ,że już bardziej zawstydzić łosia się nie da.... ****usss myliłem się!!!
    Tak się zastanawiam z której strony jeszcze wyskoczy zajączek? ...bo wyobraźnie ten rolnik korpusem owalnym ma kolorową.
    Myślę sobie ,że w Toruniu na samą myśl o zawodach żużlowych kibice będą *********ć w PŁAW

    Czasami w życiu trzeba mieć jaja, a nie tylko liczyć $$$.
    No kiedyś w serwisie oferowałem sporą kasę, by mi przerobili fiestę na mondeo, nie dało rady.... pieniądze to nie wszystko.

  31. Powrót do góry    #1558
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No, brawo!
    Widze ze czasem trzeba az kilku lat aby prawidlowo oceniac sytuacje i postawy zawodnikow.
    Rozumiem, ze tak samo surowo jak Miedzinskiego i innych torunczykow oceniasz teraz postepek Protasiewicza kiedy zrezygnowal z GP dla $$$
    Tylko mi nie pisz ze zrobil to z milosci do klubu.
    Taki duży a nie wie. Nie, nie z miłości do klubu. Z miłości do kibiców tego klubu

    Różnica między Miedziakiem a Pepe jest taka, że występków tego pierwszego, właśni kibice muszą się wstydzić. Występek tego drugiego to powód do dumy jego kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1559
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ...to dno powinno być zignorowane, bo nie ma słów na jakikolwiek komentarz, ale k..., na tym forum są egzemplarze, które bez wstydu to coś podłapują,
    chłopaki! weźcie się ******cie w baniaki!

  33. Powrót do góry    #1560
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    O ja pindole.
    To trzeba mieć tupet!

    Najpierw wywołuje się największy skandal w ostatnich latach w tym sporcie,
    a teraz jeszcze ma się czelność domagać złotego medalu!?
    Witkowski działaj chłopie!
    i spuść to szambo najniżej jak się da.
    Nie przesadzasz??? Moim zdaniem dobrze, że robią to zamieszanie z tym obustronnym walkowerem Mimo , że cenię i podziwiam Falubaz jako drużynę, bo jest naprawdę mocną, zgraną ekipą to oceniając już po ochłonięciu ubiegłotygodniowy wyskok Unibaxu cieszę się, że Toruń zagrał na nosie różowemu. Teraz składa odwołania i mimo, że na pewno zdaje sobie sprawę , że nic nie wskóra to dobrze , że tak robi. Robią tylko to co różowa koszula, polewaczkowy i podobne wynalazki uskuteczniają od dłuższego czasu. To właśnie oni od lat są mistrzami kruczków regulaminowych, furtek, blefu i innych zagrań poniżej pasa, a teraz każdy udaje durnia i przywołuje na Unibexy inkwizycję. Trochę honoru panowie , a zapomniałem, że jeden to senator reprezentujący partię która nie ma żadnych sentymentów. Kanty, machloje są u nich jak chleb powszedni. Przykład idzie od zwierzchników. To tacy panowie jak polewaczka i różowy zapoczątkowali powolną agonię żużla w naszym kraju. Jestem z tym sportem już od 31 lat i widać jak z każdym rokiem robi się coraz większe bagno.

    Ps. Mam już coraz bardziej wylane na ten "sport" tym bardziej , że w naszym ośrodku również zrobiło się szambo. Pozdrawiam kibiców . Więcej luzu i nie grzmijciena tych biednych troluńskich ludków. Wszak co oni mogą jako kibice???

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jacasek za jego przydatny post!

    KrisKiller (28-09-2013)

  35. Powrót do góry    #1561
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ha ha ha a nie mówiłem?Unibax jeszcze tego roku zdobędzie ten złoty medal...bez honoru,bez morali,bez szacunku,bez jakichkolwiek wartości i zasad ale zdobędzie.A Senatorzyna niech jeszcze ze dwa razy usiądzie do łodzi i niczym Mesjasz wypowie im modlitwę z dziesięciu litanii na temat zasad fair play.Dla tego wypaczenia jedynym miejscem jest pierwsza albo nawet druga liga.Ten klub w takiej formie nie ma prawa istnieć.Ich nic nie nauczy,dalej będą szukać dziury w całym i tak będzie każdego roku etcetera,etcetera...Tam się tylko jedno liczy - zdobyć złoto za wszelką cenę wszelkimi możliwymi środkami,reszta nie ma żadnego znaczenia.

  36. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Nie przesadzasz??? Moim zdaniem dobrze, że robią to zamieszanie z tym obustronnym walkowerem Mimo , że cenię i podziwiam Falubaz jako drużynę, bo jest naprawdę mocną, zgraną ekipą to oceniając już po ochłonięciu ubiegłotygodniowy wyskok Unibaxu cieszę się, że Toruń zagrał na nosie różowemu. Teraz składa odwołania i mimo, że na pewno zdaje sobie sprawę , że nic nie wskóra to dobrze , że tak robi. Robią tylko to co różowa koszula, polewaczkowy i podobne wynalazki uskuteczniają od dłuższego czasu. To właśnie oni od lat są mistrzami kruczków regulaminowych, furtek, blefu i innych zagrań poniżej pasa, a teraz każdy udaje durnia i przywołuje na Unibexy inkwizycję. Trochę honoru panowie , a zapomniałem, że jeden to senator reprezentujący partię która nie ma żadnych sentymentów. Kanty, machloje są u nich jak chleb powszedni. Przykład idzie od zwierzchników. To tacy panowie jak polewaczka i różowy zapoczątkowali powolną agonię żużla w naszym kraju. Jestem z tym sportem już od 31 lat i widać jak z każdym rokiem robi się coraz większe bagno.
    Kolejne dno dna.

  37. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Stary, co Ty w ogóle tutaj porównujesz?
    Ucieczka ze stadionu dla kasy vs wybór pomiędzy Falubazem, a GP

    Co miał wg Ciebie zrobić Protas? Zostać w GP i jeździć w Gdańsku?
    Wybacz, ale ja tu wielkiej roznicy nie widze.
    Akurat Falubaz, Unibax i moze Stal Rzeszow to jedyne kluby stabilne finansowo i dobrowolna rezygnacja z jazdy w w/w jest glupota.
    Wszak zuzlowiec to taki zawod jak kazdy i niby dlaczego mialby rezygnowac z duzych i pewnych pieniedzy?
    Napisalem to prowokacyjnie. Nie dziwie sie ani Protasowi ani Miedzinskiemu.
    Mysle, ze jak chwile sie zastanowisz to zgodzisz sie ze mna.
    Postawa Piotrka ucieszyla kibicow Falubazu ale rozczarowala wszystkich innych Polakow ogladajacych GP.

  38. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Kolejne dno dna.
    To ciekawe co mówisz (piszesz) Rozwiń myśl to podyskutujemy. Bezstronnie oczywiście się nie da , bo ty reprezentujesz zainteresowany w sprawie ośrodek żużlowy, Ja natomiast jestem z neutralnego miasta. Żeby nie było uważam, że Falubaz jest w ostatnich latach najlepszą ekipą i w pełni zasługuje na DMP. To o czym rozmawiamy teraz to inna para kaloszy, a mianowicie przejawy niesportowego zachowania zasad fair play. Nieważne czy w zgodzie z regulaminem (kruczkami) czy też obok regulaminu. Dla mnie jedno i drugie zagranie to zagrywka poniżej pasa.

  39. Powrót do góry    #1565
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Postawa Piotrka ucieszyla kibicow Falubazu ale rozczarowala wszystkich innych Polakow ogladajacych GP.
    postawa unibaxu ucieszyła tylko idiotów a rozśmieszyła wszystkich innych oglądających finał ligi.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    JaacPoz (29-09-2013), kapitan bomba (29-09-2013), sobotch (28-09-2013)

  41. Powrót do góry    #1566
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wybacz, ale ja tu wielkiej roznicy nie widze.
    Akurat Falubaz, Unibax i moze Stal Rzeszow to jedyne kluby stabilne finansowo i dobrowolna rezygnacja z jazdy w w/w jest glupota.
    Wszak zuzlowiec to taki zawod jak kazdy i niby dlaczego mialby rezygnowac z duzych i pewnych pieniedzy?
    Napisalem to prowokacyjnie. Nie dziwie sie ani Protasowi ani Miedzinskiemu.
    Mysle, ze jak chwile sie zastanowisz to zgodzisz sie ze mna.
    Postawa Piotrka ucieszyla kibicow Falubazu ale rozczarowala wszystkich innych Polakow ogladajacych GP.
    A ty dalej swoje. I dalej nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz.
    Pepe miał wybór, albo Falubaz, albo GP. I wybrał Falubaz. Pepe nigdzie nie wyjechał z parkingu. Miedziński takiego wyboru nie miał. W którym miejscu regulamin zmusił Miedzińskiego do wyjechania z parkingu? Czego jeszcze nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz? Miałem Ciebie do tej pory za rozsądnego forumowicza.

    Pozdro

    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    To ciekawe co mówisz (piszesz) Rozwiń myśl to podyskutujemy. Bezstronnie oczywiście się nie da , bo ty reprezentujesz zainteresowany w sprawie ośrodek żużlowy, Ja natomiast jestem z neutralnego miasta. Żeby nie było uważam, że Falubaz jest w ostatnich latach najlepszą ekipą i w pełni zasługuje na DMP. To o czym rozmawiamy teraz to inna para kaloszy, a mianowicie przejawy niesportowego zachowania zasad fair play. Nieważne czy w zgodzie z regulaminem (kruczkami) czy też obok regulaminu. Dla mnie jedno i drugie zagranie to zagrywka poniżej pasa.
    Z czym mam dyskutować? z tym Twoim zdaniem?

    "Moim zdaniem dobrze, że robią to zamieszanie z tym obustronnym walkowerem"

    Sam siebie wykluczyłeś z dyskusji na poziomie. Idź do piaskownicy i zacieraj ręcę że - ludzie, którzy już całkowicie siebie skompromitowali - robią dobrze, bo robią zamieszanie.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 28-09-2013 o 23:06

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (28-09-2013), kapitan bomba (29-09-2013), sobotch (28-09-2013)

  43. Powrót do góry    #1567
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Najprościej jak mogę - czy zawodnicy Apatora Toruń podpisali sie pod protokołem meczowym w 2007 roku gdy Sparta Wrocław oddała mecz i nie przyjechała?
    Raczej nie, bo ktos wcześniej poddał zespół i nie było obowiązku dalej ciągnąć procedur, nie trzeba było sie zjeżdżać, podpisywać ani zapychać motory.
    Podobnie było w niedziele, ktoś poddal, ktoś inny to przyjął do wiadomości i było po ptakach...
    Dziś sprawdzamy jak głęboko mozna zaryć w zwykłym gównie, wyzbyć godności i jakichkolwiek zasad. Ja mam dość, zabrano mi mozliwość pelnego cieszenia się z mistrzostwa Polski, czegoś wyjątkowego i dość szczególnego. Dajmy juz spokój i po prostu zapomnijmy o tym sezonie...
    Ale gruby wojtus już szuka takich uchybień , jeszcze sprawdzi ze protas miał w parkingu nie regulaminowo ustawiony motocykl i nici z złotego medalu ! Ciekawe jak wielki będzie musiał być dywan pod który poplecznicy Wojtusia bedą chcieli zamieść winy unibeksu . W końcu wyjdzie ze to gospodarze są winny całej sytuacji , i bedą musieli przeprosić panów z rydzykowa !

  44. Powrót do góry    #1568
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 21 w 6 postach
    Mamy tu dramat speedwaya.
    Pół mln widzów telewizyjnych nie obejrzało finału. 800 negatywnych wiadomości na temat tego finału w medich ogólnopolskich.
    Każdy normalny kibic żużla w takim momencie jest albo załamany albo na maksa w****iony.
    Nasz ukochamy sport własnie dostał *****istego kopa w dupe ,właśnie został całkowicie skompromitowany.
    To na prawde nie jest śmieszne.
    A takie hieny jak Rafiozi i Kriskiller maja zabawe bo *******i Falubazowi.....

    Szmaciarze i błazny.
    ble

  45. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi wolne_benice za jego przydatny post!

    GoTrEk (29-09-2013), Jap (29-09-2013), Kibic_2005 (28-09-2013), anixon (29-09-2013), dillinger (29-09-2013), kapitan bomba (29-09-2013), sfp (28-09-2013), zigi1976 (28-09-2013)

  46. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    postawa unibaxu ucieszyła tylko idiotów a rozśmieszyła wszystkich innych oglądających finał ligi.
    Mnie nie rozsmieszyla. Raczej spowodowala to, ze w przyszlym sezonie bede ogladal lige hiszpanska czy angielska jesli bedzie sie pokrywala z meczami tzw Ekstraligi.
    Nie znam tez nikogo (przynajmniej na tym forum) kogo by ucieszyla.

    Cytat Zamieszczone przez wolne_benice Zobacz posta
    Mamy tu dramat speedwaya.
    Pół mln widzów telewizyjnych nie obejrzało finału. 800 negatywnych wiadomości na temat tego finału w medich ogólnopolskich.
    Każdy normalny kibic żużla w takim momencie jest albo załamany albo na maksa w****iony.
    Nasz ukochamy sport własnie dostał *****istego kopa w dupe ,właśnie został całkowicie skompromitowany.
    To na prawde nie jest śmieszne.
    A takie hieny jak Rafiozi i Kriskiller maja zabawe bo *******i Falubazowi.....

    Szmaciarze i błazny.
    Jestes tak glupi ze szkoda na ciebie klawiatury

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A ty dalej swoje. I dalej nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz.
    Pepe miał wybór, albo Falubaz, albo GP. I wybrał Falubaz. Pepe nigdzie nie wyjechał z parkingu. Miedziński takiego wyboru nie miał. W którym miejscu regulamin zmusił Miedzińskiego do wyjechania z parkingu? Czego jeszcze nie rozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz? Miałem Ciebie do tej pory za rozsądnego forumowicza.

    Pozdro

    No faktycznie nie mozemy znalesc wspolnego jezyka.
    Mnie chodzi o cos innego:
    Piotr mial wybor - albo dobre pieniadze i dobry klub (albo np Gdansk)
    Adrian mial wybor - albo dobre pieniadze i bogaty klub albo co? - przewalone ma prawie wszedzie. Gdzie pojdzie?

  47. Powrót do góry    #1570
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    image.jpg. To ma tez odbicie w speedwayu tegorocznym, panowie z ekstralipy tez tak działają !
    Czy ktoś ma info na temat kary dla Torunia za race we Wrocławiu ?

  48. Powrót do góry    #1571
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    To ma tez odbicie w speedwayu tegorocznym, panowie z ekstralipy tez tak działają !
    Czy ktoś ma info na temat kary dla Torunia za race we Wrocławiu ?
    nie jestem pewien, ale chyba Wrocek dostał jakąś śmieszną karę... 3-4 tyś.
    Unibeks nie brał odpowiedzialności za kibiców Apatora
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  49. Powrót do góry    #1572
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No faktycznie nie mozemy znalesc wspolnego jezyka.
    Mnie chodzi o cos innego:
    Piotr mial wybor - albo dobre pieniadze i dobry klub (albo np Gdansk)
    Adrian mial wybor - albo dobre pieniadze i bogaty klub albo co? - przewalone ma prawie wszedzie. Gdzie pojdzie?
    Carte blanche ma w Gdańsku. Gdyby tam nie wypaliło to spokojnie znalazłby robotę u 1,5k lub Krystyny.

  50. Powrót do góry    #1573
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Jeszcze parę dni i unibaxy oświadczą, że Falubaz nie chciał ich wpuścić na stadion, a nie wypuścić ze stadionu...

  51. Powrót do góry    #1574
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    nie jestem pewien, ale chyba Wrocek dostał jakąś śmieszną karę... 3-4 tyś.
    Unibeks nie brał odpowiedzialności za kibiców Apatora
    image.jpgIdąc tym tokiem to Unibeks nie weźmie odpowiedzialności za zawodników i Kare dostanie falubaz !
    Wojtus już napewno to wie

  52. Powrót do góry    #1575
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Jeszce mogą wyjść dodatkowe jaja, jak się okaże, że Kryjom w tym meczu nie mógł być kierownikiem drużyny i złożone przez niego oświadczenie jest nieważne..
    Ciekawe właśnie dlaczego akurat w tym meczu pełnił te funkcje.

    A co do napinaczy jaką to wielką kasę będzie musiał zapłacic Karkosik i ze po tym będzie mu ciężko...
    Gdyby ten śmieszny klub dostał 2.7 mln kary, najwyższa z możliwych, to dla Karkosika jest to 0.1% jego majątku...
    Faktycznie, chyba będzie musiał iść do normalnej pracy

Strona 35 z 47 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •