Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 376

Wątek: Finał IMP Tarnów 06.10.2013

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach

    Finał IMP Tarnów 06.10.2013

    Lista startowa:

    1. Sebastian Ułamek
    2. Artur Mroczka
    3. Krzysztof Jabłoński
    4. Rafał Okoniewski
    5. Grzegorz Walasek
    6. Krystian Pieszczek
    7. Piotr Protasiewicz
    8. Maciej Janowski
    9. Tomasz Gollob
    10. Marcin Rempała
    11. Tomasz Jędrzejak
    12. Krzysztof Kasprzak
    13. Jarosław Hampel
    14. Janusz Kołodziej
    15. Bartosz Zmarzlik
    16. Patryk Dudek
    R1. Damian Baliński
    R2. Karol Baran


    Faworyt: Janusz Kołodziej. Daje mu 90% szans ze wygra.

    Kto może w pierwszej kolejności powstrzymać Kołodzieja: w pierwszej kolejności Janusz Kołodziej, czyli taśma, lub jakaś nieprzemyślana akcja w 1 łuku.

    Czarny kon: Bartosz Zmarzlik.


    kibice nie powinn narzekac na tegoroczna stawkę. Szykuja sie ciekawe zawody. Oby tylko tor nie był zbyt twardy. Myślę, ze o to powinien zadbać sam faworyt imprezy.

    Ostatnio edytowane przez drozd ; 16-09-2013 o 13:09

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wreszcie zestaw godny IMP: Gollob, Hampel, Kołodziej, Walasek, Zmarzlik, Janowski, Dudek, Protasiewicz... Brakuje tylko Pawlickich i byłaby sama śmietanka .

    Może być bardzo ciekawy turniej !


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Po tym co pokazuje ostatnio Pepe,moze sie zaliczac do faworytow,tym bardziej ,ze na tarnowski owal nie narzeka.
    Zreszta jak sie jest w formie i ma sie czym odepchnac,zaden tor nie jest straszny.
    Dudi tez bedzie grozny a wygra.... Gollob albo Hampel.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Namieszać może też Ułamek. Jako zawodnik Unii notował na Mościcach świetne wyniki, a w Gorican zasygnalizował wysoką formę.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Pytanie czy Gollobowi sie chce i przyjedzie. Osiem IMP-ów już ma. Oby bo szykują sie niezłe zawody a będzie już po lidze

    1.Kołodziej
    2.Protasiewicz
    3.Niespodzianka

    Hampel bez medalu (tor nie jest jego ulubionym choć nie musi wygladac jak na lidze). Jak bedzie Gollob to w top 5 powinien być

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rzeczywiście świetnie się zapowiada. Pytanie tylko, czy Cieślak zrobi tor pod Kołodzieja, czy taki, żeby się mogły asy powyprzedzać.

    Co do pudła, nie umniejszałbym roli Kasprzaka, który na wielu tegorocznych podiumach nie był uwzględniany, po czym nagle nie wiadomo skąd słuchało się pozdrowień dla mamy

  7. Powrót do góry    #7
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wie nikt, czy jakaś stacja pokaże?

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    wydaje mi sie, ze w regulaminie przetargu razem z DMP dostawalo sie w pakiecie IMP, ale nie moge teraz nigdzie znalezc.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    wydaje mi sie, ze w regulaminie przetargu razem z DMP dostawalo sie w pakiecie IMP, ale nie moge teraz nigdzie znalezc.

    Art. 641.
    1. Miejsce rozegrania finału IMP wskaże klub Drużynowego Mistrza Polski z poprzedniego roku i zorganizuje go na warunkach umowy zawartej z PZM nie później niż 6 miesięcy przed datą finału.
    2. Jeżeli nie zostanie zawarta umowa, o której mowa w ust. 1, organizator finału zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert, ogłoszonego przez PZM.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Jeszcze w połowie sezonu nie postawiłbym na Kołodzieja, ale ostatnie wyniki mówią same za siebie. Na tym torze fruwa i wie jak blokować przeciwnika (vide mega szybki Jepsen Jensen wczoraj). Najgroźniejszym jak również niebezpiecznym rywalem będzie Protas. Janowski ma swoją firmową akcję "podkłokciową" na prostej, jednak nie czyta toru tak jak Janusz.

    1.Koldi
    2. Protas
    3. Janowski

    Rozkład jazdy:

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    Ostatnio edytowane przez istanbul ; 16-09-2013 o 15:10

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Bardzo niepodoba mi sie nowa formula w IMP (podobna jak w IME)

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...alcza-o-medale

    Niby ma uatrakcyjnic to ale moim zdaniem mistrzem powinien być ten który zdobędzie najwiecej punktów a tu szanse na mistrza ma nawet zawodnik ktory po 5 biegach bedzie miał np 8-9 pkt (jesli załapie sie z tymi pkt do szóstki). Słabe to

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Falubaz (16-09-2013), alienisko (16-09-2013)

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Zapewniony udział w decydującym etapie rywalizacji miał obrońca tytułu, Tomasz Jędrzejak, a także uczestnicy cyklu Grand Prix: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak
    To ok.
    Pierwszy raz odbędzie się też losowanie numerów startowych. Jest to coś, co stanowi nową jakość w tych zawodach, ponieważ zawodnicy często narzekali na numery, które były im przydzielane z urzędu. Teraz zadecyduje o tym los
    To ok.
    Druga zmiana - po raz pierwszy rozegrany będzie bieg półfinałowy, w którym wystąpią zawodnicy, którzy zajęli miejsca 3-6. Zwycięzca tego biegu pojedzie w finale z pierwszą dwójką zawodników z grupy zasadniczej (Prawdopodobnie chodzi o dwóch najlepszych zawodników w półfinale - przyp. red.).
    To słabe. Nie wszystko musi mieć playoffy. Pojedynczy turniej decyduje o medalu i akurat tutaj forma dnia powinna się liczyć, a nie łut szczęścia w pojedynczym biegu.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Art. 641.
    1. Miejsce rozegrania finału IMP wskaże klub Drużynowego Mistrza Polski z poprzedniego roku i zorganizuje go na warunkach umowy zawartej z PZM nie później niż 6 miesięcy przed datą finału.
    2. Jeżeli nie zostanie zawarta umowa, o której mowa w ust. 1, organizator finału zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert, ogłoszonego przez PZM.
    Przecież kwestia dotyczyła transmisji w TV, a nie organizatora... Swoją drogą nSport ma pokazywać.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bardzo niepodoba mi sie nowa formula w IMP (podobna jak w IME)
    Niby ma uatrakcyjnic to ale moim zdaniem mistrzem powinien być ten który zdobędzie najwiecej punktów a tu szanse na mistrza ma nawet zawodnik ktory po 5 biegach bedzie miał np 8-9 pkt (jesli załapie sie z tymi pkt do szóstki). Słabe to
    Ja nie narzekam, całkiem lubię ten system i uważam go za rozsądny kompromis między sprawiedliwością a emocjami w końcówce zawodów. Na pewno jest dużo lepszy niż ten z Grand Prix, gdzie wygrać może nawet zawodnik z 6 pkt po zasadniczej

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    W takim turnieju, co to nie ma rund, są pojedyncze zawody to co najwyżej po rundzie zasadniczej powinien być finał top4 zawodników.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    W takim turnieju, co to nie ma rund, są pojedyncze zawody to co najwyżej po rundzie zasadniczej powinien być finał top4 zawodników.
    A w jaki sposób byłoby to lepsze od systemu 1-2, 3-6?

    Nie lubię opcji z finałem top4, przez takie coś Holta awansował do GP na 2007 rok i zabrał miejsce jednemu Polakowi. Zresztą kosztem Karlssona, który wykręcił wtedy 14 punktów w zasadniczej i przepadł w wyścigu finałowym. To dopiero było niesprawiedliwe!

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No dlatego w pojedynczym turnieju mistrzowskim PO dla zawodników uważam za gówniany pomysł.

    Ale jak już ma się ścigać o medal ktoś w takim systemie to niech to będzie top 4, a nie prawie 1/3 stawki.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  18. Powrót do góry    #17
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ten system jest taki, że często start w 1/2 ułatwia zadanie. Niby zawodnicy z 1-2 mają pierwszeństwo wyboru pól, ale trochę za długo czekają. Wg mnie przy finale jednodniowym to jednak bez finałów byłoby uczciwie. Natomiast jeśli chodzi o krajowe czempionaty, to najlepszy jest system duński. 2 zawody, rozstrzelone w dużym odstępie czasowym. Z finałem i doliczanymi zeń punktami.

  19. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    ...
    Ale jak już ma się ścigać o medal ktoś w takim systemie to niech to będzie top 4, ...
    ...a dlaczego nie 3. Miejsc na podium więcej nie ma, a pola startowe łatwo przemalować. Przynajmniej 4 farciarz na cudzym pechu się nie używi.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...a dlaczego nie 3. Miejsc na podium więcej nie ma, a pola startowe łatwo przemalować. Przynajmniej 4 farciarz na cudzym pechu się nie używi.
    Też o tym myślałem, ale sobie pomyślałem, że uznacie za kontrowersyjnie, bo "jak to żużel we trzech?"
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    alien, wielka szkoda że nie napisałeś. Wtedy mógłby śmiało powiedzieć, że to jest genialne w swojej prostocie, a tak to mi nie wypada.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    alienisko (17-09-2013)

  23. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    No dlatego w pojedynczym turnieju mistrzowskim PO dla zawodników uważam za gówniany pomysł.

    Ale jak już ma się ścigać o medal ktoś w takim systemie to niech to będzie top 4, a nie prawie 1/3 stawki.
    To jest bardzo przemyślane, majstersztyk wręcz.

    W biegach 1-20 wyłaniamy Moralnego IMP 2013.
    W biegach 21-22 wyłaniamy właściwego IMP 2013.

    Dwóch Mistrzów Polski za jednym zamachem.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    alienisko (17-09-2013)

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    ... ponieważ zawody nie są dla zawodników, tylko dla kibiców

  26. Powrót do góry    #23
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Stawka w końcu godna IMP, ale to IMP psuje się jakimiś bzdurnymi regulaminami. Już komercha totalna i jakieś baraże i finały. Cały czar prysł. Kiedyś było spoko - w rundzie zasadniczej każdy z każdym i wiadomo, że kto ma najwięcej punktów ten jest najlepszy. Niepotrzebny finał.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Mam wrażenie ze w turniejach towarzyskich tego typu pomysły mogą być, ale w imprezach mistrzowskich wole klasykę. W Polsce pierwszy zaczął modzić Janusz Woźniak przy okazji warszawskich turniejów 1993-1995. Później Anglicy. Zaczęło sie od ELRC. Pierwszy raz chyba w 1995 roku. Choc oni i wcześniej czasem kombinowali przy rożnych mniejszych turniejach typu Testimoniale, ale big event to ELRC 95 badz 96. Później poleciało.

    Pierwsza reakcja gdy przeczytałem o nowym formacie - to niesmak i poczucie żalu, ze klasyka ktora powinna zawsze trwać, przeszła do historii.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 17-09-2013 o 13:33

  28. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Oby tylko tor nie był zbyt twardy. Myślę, ze o to powinien zadbać sam faworyt imprezy.
    Wątpię, Koldi ostatni raz na przyczepnych torach komfortowo prezentował się w magicznym sizo 2010. Później po znacznej obniżce formy zdecydowanie polubił twarde nawierzchnie (co najdobitniej uwypukliły mecze na znienawidzonej, gorzowskiej kopie).

    I tak do tej pory z małymi wyjątkami to wyglądało. Ostatnio daje sygnał znacznego wzrostu dyspozycji ale i tak nie sądzę, by miało mu to zapewnić złoto IMP. Za miękki się zrobił i psychicznie wysiada w ważnych eventach, powinien trochę podpatrzeć Miedziaka i Kaspera - jeden i drugi jeżdżą twardo, zdecdyowanie; Kejkej stał się klasowym żużlowcem, nie pęka w decydujących momentach i pokazuje to co najlepsze (Gorican to wg. mnie najlepsze zawody w karierze Kasprzaka).

    Sercem bardziej za sukcesem Janusza (nadal jest to potencjał gigantyczny, lecz uśpiony od 2011); rozum za zwycięstwem Hampela (niesamowicie zasuwa znowu), następnie Kasprzak ,Protasiewicz, Gollob w takiej kolejności.

    W stawce brakuje Miedziaka i Pawlickich by uznać to za najlepiej obsadzony finał in history.

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    tak z reguly jest, ze zawsze kogos braknie. KK jezdzi ostro bo ma cel, ktory go napedza i chce mu sie. niestety nigdy nie posiadzie lekkosci jazdy. to ma Janusz, ktory zluzowal. dla mnie najlepsze zawody KK GP Bydgoszcz 07. Koldek F IMP 10.
    Wątpię, Koldi ostatni raz na przyczepnych torach komfortowo prezentował się w magicznym sizo 2010.
    Nie kope mam na mysli, ale choc taki tor jaki byl w ostatnia niedziele. byleby nie totalny asfalt.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 17-09-2013 o 23:40

  30. Powrót do góry    #27
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A wg mnie najlepsze zawody KK, to jednak Cardiff - tegoroczne. W drugiej kolejności: SWC 2007.

    Kasprzak to w ogóle taka "gorsza" wersja Pedersena. Nie ma lekkości, ale jest skuteczny. Tyle tylko, że nie jeździ tak ostro (za to ma szerszy repertuar w polu) + nie jest aż tak zdeterminowany (na przestrzeni całego sezonu, bo pojedynczy event to inna bajka).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-09-2013 o 23:44

  31. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Panowie, pytanie z troszkę innej beczki: Czy widział ktoś z Was w swoim mieście billboard'y reklamujące Finał IMP ?!
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  32. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Idealny system pod Golloba.

    Doczapie sie do pófinału. Doreguluje sprzęt. A pózniej juz pójdzie z górki. Dziewiąty tytuł w garści

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Dziewiąty tytuł w garści
    O ile pojedzie

    W Częstochowie w dzielnicy północ widziałem bilbord finału IMP.
    Wątpię czy jest to skuteczna reklama
    Już lepiej UT mogła wykupić stronę w programie.

  34. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Brakuje Pawlickich, Miedziaka i Buczka. Niezły sezon miał też Zengota, szkoda, że nie nie uwieńczył go awansem do finału IMP.

    Mój typ:

    1.Kołodziej
    2.Kasprzak
    3.Dudek

  35. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 7 w 5 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Panowie, pytanie z troszkę innej beczki: Czy widział ktoś z Was w swoim mieście billboard'y reklamujące Finał IMP ?!

    Ja widziałem, w Krakowie.

  36. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W Rzeszowie na razie widziałem jeden.

  37. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Gdyby tegoroczny IMP odbywał się wg. starej formuły postawiłbym w ciemno na Janusza. Jednak nowa formuła wg. mnie spowoduje że zawody wygra zawodnik nie koniecznie lepszy w przekroju całych zawodów ale taki który będzie miał więcej szczęścia spośród czołówki turnieju. Moi faworyci Oprócz Jaśka to Hampe który wbrew obiegowej opinii potrafi jechać w Tarnowie.A także Protasiewicz który zawsze sobie tutaj świetnie radził i jest jednym z nielicznych zawodników ktory potrafi się ścigać na tym torze po całej szerokości. Niemal zawsze jest spasowany od I biegu i piekielnie szybki. Nie skreślam Golloba bo w przeszłości potrafił na tym torze wyczyniać cuda ale przez ostatnie 2 lata wyglądał tutaj bardzo niemrawo. I jak zawsze musi być tez jakaś niespodzianka ...

  38. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Panowie, pytanie z troszkę innej beczki: Czy widział ktoś z Was w swoim mieście billboard'y reklamujące Finał IMP ?!
    W Częstochowie nawet dwa zauważyłem. I to nie w ścisłym centrum.
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  39. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemo92 Zobacz posta
    W Częstochowie nawet dwa zauważyłem. I to nie w ścisłym centrum.
    To fajnie, że Azoty ruszyły z akcją promocyjną w żużlowej Polsce, może ściągnie to do Tarnowa kibiców z innych miast. Najwyższy czas, na odbudowanie rangi IMP, a okazja ku temu idealna. Wreszcie mamy zestaw godny IMP, do tego wreszcie ktoś wziął się za promowanie turnieju... Łezka się w oku kręci, gdy wspominam 20 tysięcy ludzi na IMP w 2005 roku i historyczny sukces Janka Kołodzieja...

    http://www.youtube.com/watch?v=rNnTwkXWRPQ

    Swoją drogą, łezka się też kręci na wspomnienie ówczesnej nawierzchni, która czyniła z Tarnowskiego jeden z najlepszych wówczas torów do ścigania w PL.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,921
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Może mógłby ktoś wrzucić zdjęcie takiego billboard'u? Nie wiem czy w Tarnowie też jest ta akcja promocyjna, jeśli tak, to pewnie wcześniej czy później na takowy się natknę.

    Wspomniany wyżej finał z 2005 roku był dla Tarnowa imprezą o randze, której już od dobrych kilku lat nie było. Należy przypomnieć również, że przed tym finałem odbyło się spotkanie osób piszących na tym forum. Bynajmniej nie tylko z Tarnowa. Nie sposób wszystkich wymienić w tej chwili, ale na pewno pozdrowienia dla osób będących wcześniej na rynku, a później spotkanych również na stadionie
    #MistrzJestJeden

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gulas za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (19-09-2013)

  42. Powrót do góry    #38
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    W lesznie billboard tez sie pojawil

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro tak jest, należy pogratulować klubowi z Tarnowa (o ile on jest pomysłodawcą) podejścia do sprawy. Rzadkość w dzisiejszych małomiasteczkowych czasach

  44. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Skoro tak jest, należy pogratulować klubowi z Tarnowa (o ile on jest pomysłodawcą) podejścia do sprawy. Rzadkość w dzisiejszych małomiasteczkowych czasach

    Pomysłodawcą jest Grupa Azoty, czy główny partner IMP. Fajnie, że coś się dzieje wokół imprezy, która kiedyś elektryzowała całą żużlową Polskę, a w ostatnich latach została zdegradowana do rangi Memoriałów...

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  45. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Swoją drogą nSport ma pokazywać.
    dla ścisłości: Finał IMP transmitowany będzie na żywo w stacjach nSport i TVN Turbo

  46. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...39495510_n.jpg
    cyt. "Zdjęcie baneru reklamującego finał IMP zrobione w Gorzowie na ul. Dąbrowskiego, które dostaliśmy na nasz FanPage"
    FanPage https://www.facebook.com/uniatarnowzssa

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KKN za jego przydatny post!

    gulas (20-09-2013)

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Czy ktos wie kto pojedzie za Tomka w finale IMPu?

  49. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Po rundzie zasadniczej na czele Protasiewicz z Kołodziejem, a w finale wygra Hampel

  50. Powrót do góry    #45
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy ktos wie kto pojedzie za Tomka w finale IMPu?
    Damian Baliński?

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •