Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 376

Wątek: Finał IMP Tarnów 06.10.2013

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,694
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Oby nie.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Oby nie.
    Tegoroczny Bally , to nawet na Jaśka szprycę się nie załapie w Tarnowie

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Lepszy Karol Baran? Wyluzujcie. Bally jest jaki jest, ale trochę emocji dostarczy. Choć oczywiście Tomasza szkoda. Gdzie jak gdzie, ale w Tarnowie pokazałby kawał świetnego ścigania.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    W takiej sytuacji, nie jestem pewien czy data rozegrania tych zawodów - 6 października jest nadal aktualna.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy ktos wie kto pojedzie za Tomka w finale IMPu?
    A to w tym roku rozgrywamy IMP ? Przecież Papa Gollob odwołał ligę, IMP i GP.

    A tak poważnie mówiąc, to ciekawe jaki będzie kurs u buków za wygraną Janka Kołodzieja. 1,25 za jedną postawioną złotówkę ?

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No Janek Kołodziej pokazue w końcówce sezonu "MOC" i na swoim torze powinien zgarnąć tytuł i nikogo nie powinno to znytnio zaskoczyć.

    Jest paru grajków którzy mogą mu zagrozić, ale gdyby Janusz wygrał to tytuł by trafił w godne ręce. Oby cało i zdrowo.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,694
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    to byloby trzecie złoto Jaśka - dorobek calkiem imponujacy!
    A tych emocji zwiazanych z Balinskim to ja sie obawiam i to mocno. Nie ma chlop sprzetu ale ma ambicje i moze sie to skonczyc zle (odpukac)

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A tych emocji zwiazanych z Balinskim to ja sie obawiam i to mocno. Nie ma chlop sprzetu ale ma ambicje i moze sie to skonczyc zle (odpukac)

    Jakiś czas temu j-rules poprosiłem któregoś z sympatycznych torunian, który to nazwał Damiana bandytą, mordercą, zabijaką, o to, aby przytoczył mi wypadki z udziałem Balińskiego, które skończyły się dłuższym L4.

    Wiesz co mi odpisał i jaki przykład podał?

    K. Ząbik, rok 2007

    Raz - że przykład zupełnie był nie trafiony, bo choć tamtejsza kraksa to oczywista wina Baliny, ale nie spowodowana ostrym i brutalnym atakiem, tylko błędem technicznym. A dwa - jak na ligowego zabijakę 6 lat to trochę jednak dużo, żeby ciągle tego Damiana obwiniać za ,,wszystkie grzechy tego świata''

    Jak masz jakieś świeższe wiadomości o połamanych kościach zawodników przez Damiana to pisz. W przeciwnym razie zamilcz, że tak ładnie powiem

    Bo piszesz i nie wiesz co piszesz.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-09-2013 o 20:31

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Welna, z całym szacunkiem na jaki niewątpliwie zasługujesz, uważam, że bardzo spłycasz temat niebezpiecznej do kwadratu jazdy Damiana za główny argument uznając brak dłuższych przerw w jeździe jego rywali.

    Ja sam widziałem, jak bezpardonowo Damian mnóstwo razy wjeżdżał w innych zawodników, żeby tylko osiągnąć cel. Cel, którym nie były punkty same z siebie, tylko żeby tych punktów nie zdobył rywal.

    I dlatego uważam, że nie potrzeba przykładów dłużej trwających kontuzji, których tak bardzo się domagasz, żeby uznać, że jazda na jednym torze z Damianem jest co najmniej ryzykowna. Dlaczego tak się upierasz przy swoim zdaniu, nie mam zielonego pojęcia.

    Kurna chata, ze stwierdzeniami, że niebezpiecznie jeżdżą Miedziński i Pedersen to już nikt z was nie wchodzi w polemikę.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Sobotch

    Dobrze wiesz, że Damian nie jest moim żadnym wielkim idolem. Denerwuje mnie jednak to, że ktoś od razu doszukuje i obawia się kontuzji u innych, przed wyjazdem na tor!, spowodowanych przez zawodnika, który co prawda, i pełna tu zgoda - jeździ niebezpiecznie, ryzykownie, na granicy faulu, czasami ,,faulując'', ale dawno już nikogo nie wysłał na przysłowiowe L4, ani nikomu wielkiej krzywdy nie zrobił.

    Dlatego staję w takich momentach w obronie Balińskiego.
    Niestety nie miał wielu okazji startować na świetnie dysponowanym sprzęcie, i potem z tą swoją ambicją, na tych swoich ,,motorkach'', doprowadza do takich a nie innych sytuacji.
    Jednak nie jest to na pewno ,,typ'' typu Nicki, który pewne sytuacje na torze robi świadomie i celowo. Tyle w temacie Damiana
    Zresztą mało kto nie lubi Damiana z grona samych zainteresowanych czyli zawodników. Ogólnie to fajny i naprawdę sympatyczny gość.

    I uwierz. Jazda na torze żużlowym jest sama w sobie ryzykowna. Nie ma znaczenia kto na nim się znajduje

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Nie ma sensu rozgrywanie turnieju, w którym nie ma Golloba

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,694
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Sobotch

    Dobrze wiesz, że Damian nie jest moim żadnym wielkim idolem. Denerwuje mnie jednak to, że ktoś od razu doszukuje i obawia się kontuzji u innych, przed wyjazdem na tor!, spowodowanych przez zawodnika, który co prawda, i pełna tu zgoda - jeździ niebezpiecznie, ryzykownie, na granicy faulu, czasami ,,faulując'', ale dawno już nikogo nie wysłał na przysłowiowe L4, ani nikomu wielkiej krzywdy nie zrobił.

    Dlatego staję w takich momentach w obronie Balińskiego.
    Niestety nie miał wielu okazji startować na świetnie dysponowanym sprzęcie, i potem z tą swoją ambicją, na tych swoich ,,motorkach'', doprowadza do takich a nie innych sytuacji.
    Jednak nie jest to na pewno ,,typ'' typu Nicki, który pewne sytuacje na torze robi świadomie i celowo. Tyle w temacie Damiana
    Zresztą mało kto nie lubi Damiana z grona samych zainteresowanych czyli zawodników. Ogólnie to fajny i naprawdę sympatyczny gość.

    I uwierz. Jazda na torze żużlowym jest sama w sobie ryzykowna. Nie ma znaczenia kto na nim się znajduje
    Jak dla mnie to dosc mocno zaklinasz rzeczywistosc. Jazda na zuzlu jest niebezpieczna, ale sa tacy zawodnicy, ktory to ryzyko jeszcze zwiekszaja. Ostatnio wszyscy wsiedli na Miedzina, a nie zrobil nic czego nie robi Balinski przez cala swoja kariere. A ze przez ostatni czas nie sprokurowal zadnej niebezpiecznej sytuacji wynika z tego ze jezdzi na osiolkach daleko z tylu a nie z tego ze bajecznie poprawila mu sie technika i styl jazdy.
    PS piszac 6 lat ukazujesz niezla pamiec wybiorcza. Rok temu prasowania Szuminy to juz nie pamietasz? Celowego wsadzenia w dechy? Przyklad na szybko z glowy.

  13. Powrót do góry    #58
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A tak poważnie mówiąc, to ciekawe jaki będzie kurs u buków za wygraną Janka Kołodzieja. 1,25 za jedną postawioną złotówkę ?
    Mogę ci dać 1.75 od ręki. Ale to będzie dla Ciebie słaby interes Niezależnie od tego, czy trafisz.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak dla mnie to dosc mocno zaklinasz rzeczywistosc. Jazda na zuzlu jest niebezpieczna, ale sa tacy zawodnicy, ktory to ryzyko jeszcze zwiekszaja. Ostatnio wszyscy wsiedli na Miedzina, a nie zrobil nic czego nie robi Balinski przez cala swoja kariere. A ze przez ostatni czas nie sprokurowal zadnej niebezpiecznej sytuacji wynika z tego ze jezdzi na osiolkach daleko z tylu a nie z tego ze bajecznie poprawila mu sie technika i styl jazdy.
    PS piszac 6 lat ukazujesz niezla pamiec wybiorcza. Rok temu prasowania Szuminy to juz nie pamietasz? Celowego wsadzenia w dechy? Przyklad na szybko z glowy.
    Kolego jeśli mogę w ten sposób

    Przeczytaj wyraźnie co napisałem w PIERWSZYM poście odnośnie jazdy Damiana! Pozwól, że ostatni raz zacytuję:

    ,,Jak masz jakieś świeższe wiadomości o połamanych kościach zawodników przez Damiana to pisz''

    Z tego co pamiętam to Rafał po tamtym CELOWYM I EWIDENTNYM faulu Balińskiego wstał i uczestniczył w dalszej części zawodów.

    I powtarzam naprawdę ostatni raz. Damian jeździ niebezpiecznie, na granicy faulu, ale od dłuższego czasu nie posłał nikogo na szpitalne łóżko i mówienie o nim jako bandycie i zabijace torowym jest sporym nadużyciem i nieprawdą!

    Bo jak w takim razie nazwać np. Pawła Przedpełskiego, który w impetem wjeżdża w juniora rywali? Jak nazwać Taia, który kończy sezon Tomasza Golloba i swoją postawą na torze powoduje, że nie ma sensu jechać finału ,,najlepszej ligi na świecie''? Jak nazwać Adriana Miedzińskiego, który przerywa marsz po złoto IMŚ i IME Emilowi? Jak nazwać K.Bjerre, który z półrocznym wyprzedzeniem kończy sezon Jarkowi Hampelowi?

    I podejrzewam,że można by tak wymieniać jeszcze trochę, ale nie wpiszesz na tą listę Damiana B! Co nie oznacza, że jego jazda nie ,,śmierdzi'' gipsem. No właśnie - tyle tylko, że ona tylko ,,śmierdzi'', a rywale Damiana w biegach z jego udziałem zjeżdżają zawsze cali do parku maszyn. Ot cały leszczyński zabijaka

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Welna, ja tam bym się nawet z czystym sumieniem zamknął, ale sam się prosisz

    - Przedpełski (o czym nawet w Toronto mają pojęcie) ciągle jest juniorem, który nie zawsze musi pomyśleć w trakcie biegu, tylko ponosi go brawura połączona z fantazją, ot, zwyczajny brak doświadczenia;
    - o dziwo, to samo zrobił Tai, tylko tu doszła jeszcze presja, która kazała zrobić cokolwiek;
    - mogę założyć, że Bjerre też za bardzo chciał i to przemogło szare komórki;

    Jedynym przykładem podobnym do naszego bohatera jest Miedziak, który (mimo że nie spowodował kontuzji Emila bezpośrednio), pojechał po chamsku. Nasz bohater z kolei, do jazdy po chamsku dokłada wspomniany element bezmyślności i właśnie to kształtuje ryzyko spotykania go na torze.

    To tylko ot tak, żeby oddać sprawiedliwość całej reszcie przykładów

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    (mimo że nie spowodował kontuzji Emila bezpośrednio)
    temat już chyba zakończyliśmy

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,694
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    temat już chyba zakończyliśmy

    Pozdrawiam
    welna, kolego jako, ze rozmowa klei sie na pozimoie to sobie pozwole napisac, ze samo stwierdzenie ze pachnie gipsem to juz brzmi niebezpiecznie i ryzykownie. A, ze Szumina wtedy wstal? Mial duzo farta. Nastpenym razem ktos moze miec szczescia mniej, a nie chcemy byc chyba madrymi Polakami po szkodzie? Pomijajac to ze jest on dosc slaby technicznie i to czesto przez proste szkolkowe bledy stwarza niebezpieczne syutuacje na motorze. Fajnie jest jak iskrzy na torze, ale wiesz jak to jest z zawodnikami gotowymi umierac za swoj klub...
    Podejmiesz temat jak faktycznie Balinski kogos wysle karetka..?
    (tfu tfu)

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,109
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A, ze Szumina wtedy wstal? Mial duzo farta. Nastpenym razem ktos moze miec szczescia mniej, a nie chcemy byc chyba madrymi Polakami po szkodzie?
    (tfu tfu)
    .....ale co proponujesz w takim razie? Zakazać Damianowi uprawiać dyscypliny?

    Ward, Holder, Nicki, Tai, Emil, Gollob,Laguta, Kołodziej, Zmarzlik, Baliński - każdy z nich to fighter, który praktycznie w każdym biegu ociera łokciami bandy i rywali

    Chyba że wolisz:

    Zengota, Bjerre, Janowski, Hancock, Okoniewski, Ułamek, Andersen,Davidsson .........

    Ten sport kocha ,,wariatów''. Nawet jak za nimi nie przepadami, to i tak właśnie dla nich podążamy na stadiony, bo to Oni dostarczają najwięcej emocji.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-09-2013 o 11:12

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,198
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Przecież ten upadek Balińskiego z Zabikiem był w 2006 a nie w 2007.

    W kolejnym sezonie po tej kraksie Karol był jeszcze czołowym zawodnikiem ligi i zdecydowanym faworytem finału IMŚJ, gdzie po prostu nie wytrzymał presji..

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2013
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem kampanii reklamowej zorganizowanej przez Azoty. Cały inertnet niemaj jest "oklejony" banerami reklamowymi. Mam nadzieję, że przyniesie to wymierny skutek i na stadionie pojawi się komplet publiczności i będzie oglądał fajne zawody przypieczętowane zwycięstwem Janusza

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może być ciekawie, oby tylko zrobili fajny torek do walki. Mógł by sobie te zawody wygrać Jasiu Kołodziej, byłby to niezły pozytywny kop na koniec sezonu.

    Albo Jasiu albo Dudek który by dołożył kolejne złoto w tym sezonie co byłoby nie lada wyczynem.

    Oby odjechali zawody bez kontuzji, i wszyscy zakończyli sezon cało.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym to widział tak:
    1. Kołodziej
    2. Hampel
    3. Dudek/Pieszczek

    Fajnie by było gdyby M.Rempała pokazał się w czołówce bo za juniora z Januszem latali aż miło...

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Trochę Cię poniosło z tym Pieszczkiem
    W zawodach juniorskich nie błyszczał a tutaj stawka "trochę" lepsza. Chciałbym zobaczyć dawnego Marcina, ale nie ma się co oszukiwać - on ma problemy z dużymi zdobyczami w 2 lidze. Jeśli Janusz się nie spali , to w cuglach wygra te zawody , nawet mimo niezbyt dobrego systemu ich rozgrywania.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przecież ten upadek Balińskiego z Zabikiem był w 2006 a nie w 2007.

    W kolejnym sezonie po tej kraksie Karol był jeszcze czołowym zawodnikiem ligi i zdecydowanym faworytem finału IMŚJ, gdzie po prostu nie wytrzymał presji..
    Wy na jakimś innym świecie żyjecie? 2006?! 2007?! Mówimy o tym biegu?!

    http://www.youtube.com/watch?v=5-lXgdyeCuc

    W 2010 Karol wrócił na tor w połowie sezonu, nie odjechał jednak nawet meczu w barwach Wybrzeża, bo doznał kolejnej kontuzji.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Wy na jakimś innym świecie żyjecie? 2006?! 2007?! Mówimy o tym biegu?!

    http://www.youtube.com/watch?v=5-lXgdyeCuc
    O tym : http://www.youtube.com/watch?v=EI1xOy8_aos
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    No to się skutki nie zgadzają, bo "końcem kariery" Ząbika był ten drugi upadek. Inna sprawa, że to też trzeba mieć szczęście, żeby dwa najgorsze wypadki mieć z jednym zawodnikiem. I w akurat żadnym nie ma bandyckiej jazdy Balona.

    Co do finału jakoś smutno bez Golloba, ale skoro typowany jest medal Pieszczka, to ja typuję srebro dla Mroczki. Faworytem jednak musi być Kołodziej.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Brawo dla Grupy Azoty za akcję marketingową tego finału prowadzoną z wielkim rozmachem. W samej Częstochowie naliczyłem ze 4 billboardy reklamujące Grupę Azoty i finałowe zawody IMP. Brawo!

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,439
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Janusz prowadzi w memoriale , po 4 seriach ma komplet 4x trójka.
    UNSCARED

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Billboardy billboardami ale gdzie się w sieci nie wejdzie tam baner IMP Mają rozmach sk.......y

    Patrząc na to co dziś Jasiek jedzie w Lesznie, jego latanie w Czewie, nie mówiąc o postawie w Tarnowie - innego faworyta nie widzę
    Tak jak ktoś wyżej pisał, jeśli tylko Koldi nie spali się psychicznie to trzecie złotko może zawisnąć na jego szyi
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No i w IMP-ie zobaczymy też Damiana, ulubieńca wielu forumowiczów.

    Główna Komisja Sportu Żużlowego oficjalnie poinformowała, że kontuzjowanego Tomasza Golloba w finale tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski zastąpi pierwszy rezerwowy zawodów - Damian Baliński.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,439
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No i w IMP-ie zobaczymy też Damiana, ulubieńca wielu forumowiczów.
    Damian zwrócił się z prośbą do Golloba o wypożyczenie jednego silnika celem godnego zastąpienia Tomka w Tarnowie.
    Ponoć Bidon się waha, wszak to ostatnia szansa dla niego na jakiekolwiek trofeum w tym roku.



    Edit: Ponoć jeśli ten pomysł nie wypali, Damian zwróci się do organizatorów o przełożenie finału.
    Popularny Balon ma zamiar pojechać do Tarnowa rowerem i na nim też wystartować.
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 30-09-2013 o 17:58
    UNSCARED

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Damian zwrócił się z prośbą do Golloba o wypożyczenie jednego silnika celem godnego zastąpienia Tomka w Tarnowie.
    Ponoć Bidon się waha, wszak to ostatnia szansa dla niego na jakiekolwiek trofeum w tym roku.



    Edit: Ponoć jeśli ten pomysł nie wypali, Damian zwróci się do organizatorów o przełożenie finału.
    Popularny Balon ma zamiar pojechać do Tarnowa rowerem i na nim też wystartować.

    Gollob i tak omijał te zawody a zwłaszcza jak były rozgrywane na W69. Damian go pewnie godnie zastąpi.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-09-2013 o 18:13
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,694
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    w Tarnowie na pewno Gollob by zawodow nie ominal.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    KKN (30-09-2013), _jaskolka_ (01-10-2013)

  35. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gollob i tak omijał te zawody a zwłaszcza jak były rozgrywane na W69. Damian go pewnie godnie zastąpi.
    Omijał? Może jeszcze powiesz, że celowo?

    2009-złoto
    2010-miał ostatnie GP i złoto do dowiezienia
    2011-dzwon przed IMP w GP
    2012-dzwon przed IMP, nie pamiętam gdzie
    2013-dzwon przed IMP w GP

  36. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    Omijał? Może jeszcze powiesz, że celowo?

    2009-złoto
    2010-miał ostatnie GP i złoto do dowiezienia
    2011-dzwon przed IMP w GP
    2012-dzwon przed IMP, nie pamiętam gdzie
    2013-dzwon przed IMP w GP
    Ależ skądże, nawet mi przez myśl nie przeszło takie określenie. Wszystkie absencje usprawiedliwione w 100%. Przecież nawet rozwolnienie może być przyczyną absencji zawodnika, bo jak tu jechać

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/16...omasza-golloba

    Decyzja Tomasza Golloba o rezygnacji z udziału w sobotnim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze wywołała sporo kontrowersji. Lider klasyfikacji przejściowej cyklu Grand Prix oficjalnie doznał zatrucia pokarmowego, jednak w kuluarach mówi się, że po prostu nie chce ryzykować kontuzji przed decydującymi turniejami czempionatu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ależ skądże, nawet mi przez myśl nie przeszło takie określenie. Wszystkie absencje usprawiedliwione w 100%. Przecież nawet rozwolnienie może być przyczyną absencji zawodnika, bo jak tu jechać

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/16...omasza-golloba
    Jak już cytujesz fragment artykułu to wysil się, aby chociaż go przeczytać w całości, a nie wkleić jedynie to, co ci akurat pasuje do twojej nowej 'bidonowej' teorii. A komentarz twój jak zwykle na poziomie. Niskim, żeby nie było.
    #MistrzJestJeden

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi gulas za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (01-10-2013), lemur6666 (01-10-2013), sobotch (01-10-2013), spitt22 (01-10-2013)

  39. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Jak już cytujesz fragment artykułu to wysil się, aby chociaż go przeczytać w całości, a nie wkleić jedynie to, co ci akurat pasuje do twojej nowej 'bidonowej' teorii. A komentarz twój jak zwykle na poziomie. Niskim, żeby nie było.
    Dla takich jak ty jest link wrzucony do pełnego art. Wystarczy w niego kliknąć i przeczytać całość, tak to działa.
    Ale jak ktoś chce się przyczepić, to przyczepi się nawet do braku przecinka, rozumiem to.

    Możesz nie czytać moich komentarzy, to takie proste.

    Oby Jasiu Kołodziej pozamiatał na tarnowskim torze i wygrał, fajnie jakby przygarnął tytuł. Końcówka sezonu jest jego i taki prezencik powinien sobie zrobić i wygrać na swoim torze IMP.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-10-2013 o 12:03
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,198
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Widziałem billboard na Grabiszyńskiej we Wrocławiu.

  41. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,470
    Kliknij i podziękuj
    431
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Czy będzie jakaś transmisja z IMP ?
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Slyszalem ,ze zawodnicy Falubazu w ramach fair play odmowia jazdy w dzisiejszym finale.
    Stwierdzili,.ze zawody bez najlepszego na dzien dzisiejszy polskiego zawodnika Adriana Miedzinskiego nie maja sensu i beda popierdolka a nie zawodami o IMP.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bezczelne kłamstwo. Adrian Miedziński najlepszym polskim zawodnikiem był wczoraj, zatem nie widzę powodów, aby dziś miały nastąpić jakieś kłopociki

  45. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Racja.Zawsze wiedzalem,ze Falubazy bezczelnie klamia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-10-2013 o 10:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Dam swoje typy na dzisiejszy finał:

    1.Kołdi - o ile nie zrobi z dwóch taśm
    2.Hampel
    3.Pepe

    Miejsca 4 - 8

    Janowski, Dudek, Kasprzak, Walas.

    Ciekaw jestem jaki tor dzisiaj przygotuje Cieślak. Ultrabeton czy może coś zmieni ?

    Kingpin

    Slyszalem ,ze zawodnicy Falubazu w ramach fair play odmowia jazdy w dzisiejszym finale.
    Ten manewr taktyczny jest opatentowany i zastrzeżony. Prawa do niego ma tylko Unibax

    Każda próba złamania praw patentowych zakończy się niechybnie, klęską w starciu z prawnikami Karkosika
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2013 o 11:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dam swoje typy na dzisiejszy finał:

    1.Kołdi - o ile nie zrobi z dwóch taśm
    2.Hampel
    3.Pepe

    Miejsca 4 - 8

    Janowski, Dudek, Kasprzak, Walas.

    Heloł ......a Baliński ..???jakoś go nie widzę na miejscach 8-16 .Troszeczkę widzę ponosi cie fantazaje skoro grajka tego formatu stawiasz na pozycjach 8-16 ....Jeżeli tak się w tej Zielonej na żużlu znacie to nie dziwię się Unibaksikowi że nie miał ochoty z wami rywalizować .

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    kingpin (06-10-2013)

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •