Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1001

Wątek: WIELKI FINAŁ EKSTRALIGI: Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra, 15.09 godz. 18.45

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 796 w 453 postach
    Patrząc na tytuł wątku rozumiem, że faworyt jest jeden i na dodatek jedziemy dwa razy na wyjeździe. Bardzo dobrze, bo już z pozycji pretendenta jechaliśmy z Cz-wą i wyszło super.
    Przypomnę, że pierwszy mecz odbywa się w Toruniu i powinniśmy wrócić do wydarzeń z 21 lipca, czyli spotkania z RZ.

    Falubaz przyjechał bez Jonssona za którego zrobiono 8+1. Tymczasem Toruń jechał bez Holdera, za którego Kenneth zrobił jeden punkt (+1 Przedpełski zastępując z rezerwy).
    Wrócił Jonsson i szału nie robi. W GP słabo, w ligach przeciętnie. W Tarnowie uciułał 7 punktów. Stawiam, że w Toruniu zrobi podobnie, czyli Falubaz ma już z 2 punkty mniej. Za Holdera będzie ZZ, co Toruniowi da co najmniej 7-8 punktów. Zielona będzie jeździła taktycznymi, co powinno parę punktów przynieść. Stawiam, że Toruń wypracuje zaliczkę ok. 10 punktów. Wszystko powyżej będzie sukcesem, wszystko poniżej będzie przybliżać Falubaz do DMP. Zapowiadają się dwa super mecze i tylko nie zróbcie w ZG toru jak wczoraj, bo jak wygrać mistrzostwo to widowiskowo, a nie w bezbarwnej procesji.
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 09-09-2013 o 11:09

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Jestem zaskoczony ilością komentarzy pt. "Falubaz jest faworytem". Dla mnie to najwyżej 50/50 a gdybym nie był z ZG to postawiłbym na Apator.
    Fakty są takie, że w niedawnym meczu w Toruniu jechał Kennett a teraz pojedzie dużo lepszy zawodnik czyli zz. Wówczas też praktycznie nie istniał Miedziński (po kontuzji) i słabo spisywał się Ward.
    W drugą stronę w Falubazie zamiast zz (8 punktów) pojedzie Jonsson, w miejsce Gomólskiego Davidsson, można tez zalozyc niewielka nadwyzke u Hampela.

    Mimo wszystko Apator bedzie faworytem do zdobycia u siebie 48-50 punktow a to moze wystarczyc.

    PS
    Jak porownam radosc Falubazu po 2009 i po 2011 roku to chyba nie ma czego porownywac, bo w 2009 to byla niespodzianka a w 2011 formalnosc, obowiazek postawienia kropki nad i. Tak wiec mi pasuje, ze Apator na papierze wyglada (dla mnie) odrobine lepiej.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Wszystko fajnie, tylko jest jedno ale. My nie mamy ustabilizowanej formy. Co mecz ktoś inny dobrze jedzie. Może się oczywiście trafić, że "ktoś dobrze pojedzie" znów, może się trafić święto lasu i wszyscy dobrze pojadą, a może się okazać, że wszyscy dadzą dupy i co wtedy? Dlatego ja nie wiem czego się po naszych spodziewać.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,709
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 796 w 453 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Wszystko fajnie, tylko jest jedno ale. My nie mamy ustabilizowanej formy. Co mecz ktoś inny dobrze jedzie. Może się oczywiście trafić, że "ktoś dobrze pojedzie" znów, może się trafić święto lasu i wszyscy dobrze pojadą, a może się okazać, że wszyscy dadzą dupy i co wtedy? Dlatego ja nie wiem czego się po naszych spodziewać.
    A Falubazy mają ustabilizowaną formę? Jedynie Hampel do tego miana aspiruje. Podobnie Gollob na MA, więc jest remis ze wskazaniem na Tomka. Cała reszta jest zagadką. Magiczny silnik Przedpełskiego posypał się i trzeba na szybko złożyć mu nową furmankę. Za to Ward awaryjnie wyciągnął z warsztatu torpedę. Do tego wrzucił spida dzięki któremu zwalnia mu rzeczywistość i wygrywa starty. Miedziński odpocznie i stać go na super wynik. Liczę, że E.Pulczas będzie już mógł zastąpić brata i też coś dowiezie. A Brzoza? Niech zrobi 4 punktu z RZ i będzie super (zrobił wszystkie na rywalach).

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    a wg. mnie szanse są 50/50. Siły są wyrównane. Gollob zawsze dobrze czuł się w ZG, nawet za czasów Żyty dawał radę, dlatego taka popierdółka żytowiska jak wczoraj, nie zrobi na nim większego wrażenia.
    Tor, który nie sprawia trudności, wychowanego na gnieźnieńskim betonie Jabolowi, dla Tomka nie powinien stanowić jakiejś dużej przeszkody.
    Obudził się Ward i to duże wzmocnienie Torunian. Z takim składem , na własnym torze gdzie latają Przedpełski oraz Miedziak, Toruń może wygrać 10-12 pkt. a ta przewaga może być trudna do odrobienia w ZG.

    Odnośnie tytułu wątku, to ja w pierwszej chwili odebrałem to jako drugi krok do tytułu mistrzowskiego w wykonaniu zielonogórskiej drużyny po mistrzostwie Zastalu.
    Może autor wątku wyjaśnił by, czy się mylę

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A ja myślę, że będzie odwrotnie bez ZZ w Toruniu i z Saletrą w ZG - takie małe deja vu
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A ja myślę, że będzie odwrotnie bez ZZ w Toruniu i z Saletrą w ZG - takie małe deja vu
    Z tego co wczoraj zapowiedział tłusty Sławomir Anioły jada u siebie i na wyjeździe z Z/Z. Faworytem jest dla mnie Apator (niestety), chociaż serce podpowiada, że Falubaz w koronie

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KeyKa za jego przydatny post!

    BFM (11-09-2013)

  9. Powrót do góry    #53
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Gollob ma więcej medali od Hampela więc to Toruń jest faworytem a Falubaz nie zdobędzie w tym roku żadnego medalu.

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dla mnie dwumecz 50/50. Falubaz w ostatnich latach w Toruniu czuł się świetnie i ujeżdżał dobre wyniki. Z drugiej strony czasy kiedy Unibax dostawał do 23 w Zielonej Górze też już odeszły w zapomnienie. W RZ ZG wygrała minimalnie. Zabrakło Jonssona, ale było ZZ. W Toruniu zetzetki nie było i to powinno zrobić różnicę. Myślę, że 41-42 punkty to absolutne minimum, a i to nie daje gwarancji odrobienia strat. Ward, Gollob i Miedziński mogą trzymać wynik. Ciekawy jestem występu "Defekta". Przydałoby się chociaż te 1 na Brzozowskich i Pulczyńskich wozić. Podobnie dotyczy to Jabłońskiego.
    TeamLindgren

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Teraz będą się prześcigali kto jest faworytem

    Szanse sa 50/50 a przytaczanie tu meczy i punktów ile kto zrobił w zasadniczej można o kant ...

    Tutaj może decydować jeden defekt, taśma, upadek, wykluczenie. Licznik wskazuje 0:0 jak narazie, choć może sie to jeszcze zmienić, jest sporo czasu

    Siły obu zespołów sa podobne i wygra lepszy, jeżeli bedzie to oczywiście w sportowej walce a nie jakiś dziwnych okolicznościach, starczy już tego szamba w lidze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #56
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Teraz będą się prześcigali kto jest faworytem

    Szanse sa 50/50 a przytaczanie tu meczy i punktów ile kto zrobił w zasadniczej można o kant ...

    Tutaj może decydować jeden defekt, taśma, upadek, wykluczenie. Licznik wskazuje 0:0 jak narazie, choć może sie to jeszcze zmienić, jest sporo czasu

    Siły obu zespołów sa podobne i wygra lepszy, jeżeli bedzie to oczywiście w sportowej walce a nie jakiś dziwnych okolicznościach, starczy już tego szamba w lidze.
    nie do końca jest 0:0

    bo przy remisie 90:90 to my bierzemy złoto

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    nie do końca jest 0:0

    bo przy remisie 90:90 to my bierzemy złoto
    Zgadza się, ale na ten czas jest 0:0 , choć kto tam ich wie ile jest
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    nie do końca jest 0:0

    bo przy remisie 90:90 to my bierzemy złoto
    czyli jest dobrze bo to Torun musi gonic, nam wystarczy dowiezc 3:3 w kazdym biegu

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach

    I MECZ - WIELKI FINAŁ 2013 Toruń - Zielona Góra, 15.09 godz. 18.45

    Komunikat klubu:

    WIELKI FINAŁ ENEA EKSTRALIGI!!

    UNIBAX TORUŃ STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA
    15.09.2013, godz. 18.45

    Wielki Finał ENEA Ekstraligi na toruńskiej MotoArenie! 15 września 2013r. odbędzie się pojedynek o złoty medal DMP: UNIBAX TORUŃ STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA!! Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.45, a bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.

    Dużo emocji towarzyszyły spotkaniom półfinałowym ENEA Ekstraligi. O ile Stelmet Falubaz Zielona Góra wyraźnie pokonał w dwumeczu Unię Tarnów, to pojedynki toruńsko-częstochowskie zakończyły się w dramatycznych okolicznościach. Ostatecznie w Wielkim Finale ENEA Ekstraligi spotkają się drużyny Unibaksu Toruń i Stelmet Falubazu Zielona Góra. Pierwsze spotkanie już 15 września na toruńskiej MotoArenie, gdzie naprzeciw siebie staną m.in. Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek z jednej strony oraz Darcy Ward, Tomasz Gollob, Adrian Miedziński i Paweł Przedpełski.

    KST UNIBAX przygotował promocję dla rodziców z dziećmi:
    25 zł za bilet na Strefę Zieloną i tylko 2 zł za dziecko*
    *promocja dotyczy tylko biletów dla rodzin z dziećmi (maksymalnie 4 dzieci). Nie dotyczy grup zorganizowanych. W tej sprawie prosimy o kontakt z Klubem telefonicznie (56) 651 80 66 lub mailowo klub@speedway.torun.pl Tego typu bilety będą dostępne w klubowej kasie i CH Atrium Copernicus.

    Bilety na spotkanie UNIBAX TORUŃ STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA można nabywać za pośrednictwem strony www.unibax.kupbilety.pl od wtorku 10 września do piątku 13 września do godz. 22.00. Kasa klubowa jest otwarta od wtorku 10 września codziennie w godzinach 10.00-18.00. Ponadto bilety można kupować w Centrum Handlowym Atrium Copernicus w dni otwarcia galerii w godzinach 9.00-21.00.
    W sobotę 14 września bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 15 września kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.
    Do każdego biletu dołączona zostanie naklejka z herbem Unibaksu Toruń.

    Ceny biletów:

    Strefa Zielona:
    Rodzic + dziecko: 25 PLN + 2 PLN
    każde następne dziecko: 2 PLN (maksymalnie czworo dzieci)
    BILETY DOSTĘPNE TYLKO W KASIE KLUBOWEJ i CH ATRIUM COPERNICUS

    Strefa Zielona
    normalny: 33 PLN
    studencki: 31 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    ulgowy: 29 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Niebieska
    normalny: 35 PLN
    studencki: 33 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    ulgowy: 29 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    normalny: 35 PLN
    ulgowy: 30 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 85 PLN

    -----------------------
    ps. sorki za drugi temat, ale tamten ma jakiś dziwny tytuł i jakoś mi umknęło, że dwa dublety Falubazu mogą dotyczyć
    finału DMP
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 09-09-2013 o 13:28
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Wiadomo może, o której godzinie ruszy sprzedaż internetowa?

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cieślak
    - Życzę, by to Falubaz został najlepszą tegoroczną drużyną i zdobył złoty medal.
    Nawet Cieślak życzy Falubazowi złota ?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Cieślak


    Nawet Cieślak życzy Falubazowi złota ?
    Wiesz wtedy łatwiej przełknąć porażke w połfinale


    Na te chwile daje 55:45 szans dla Falubazu w dwumeczu. Aczkolwiek Toruń z ZZ napewno nie będzie na straconej pozycji. Mam nadzieje, że w meczu finałowym obie ekipy skupią sie na jeżdzie a nie na żadnych przepychankach i bedziemy świadkiem 2 meczów wysokiej klasy. Niech wygra lepszy.

  19. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Umiłowani w wierze w magię Falubazu. Tak wielu życzy Wam zwycięstwa nie dlatego, że jesteście klubem jakim jesteście.
    To efekt tego z jakim klubem w finale się mierzycie.

    To tak tytułem spuszczenia powietrza, zanim Wasz balonik samozadowolenia nie opuści orbity.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    fiolo (10-09-2013)

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Czyli, że nas nigdy nie kochaliście?

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    alienisko (09-09-2013)

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wiesz wtedy łatwiej przełknąć porażke w połfinale


    Na te chwile daje 55:45 szans dla Falubazu w dwumeczu. Aczkolwiek Toruń z ZZ napewno nie będzie na straconej pozycji. Mam nadzieje, że w meczu finałowym obie ekipy skupią sie na jeżdzie a nie na żadnych przepychankach i bedziemy świadkiem 2 meczów wysokiej klasy. Niech wygra lepszy.
    Oby ten dwumecz był rozegrany na torze w sportowej walce , bo tego szamba już wystarczy. Niech wygra sport a nie jakieś kontrowersje znowu i bardzo kontrowersyjne decyzje sedziowskie.

    Oby było 30 biegów biegów bez interwencji sedziowskich i wszyscy cało odjechali zawody.

    Tylko jak zawsze pozostaje Jarek "czołgista" Hampel i jak będzie ogrywał bidona, to pewnie niesportowo, nieuczciwie i jakby Falubaz zdobył DMP to i tak bedzie nieuczciwie , bo Jarek wyczołgał

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Umiłowani w wierze w magię Falubazu. Tak wielu życzy Wam zwycięstwa nie dlatego, że jesteście klubem jakim jesteście.
    To efekt tego z jakim klubem w finale się mierzycie.

    To tak tytułem spuszczenia powietrza, zanim Wasz balonik samozadowolenia nie opuści orbity.
    Nikt nie lubi Falubazu , ale jeszcze bardziej nikt nie lubi teraz Torunia? Można tez nie kibicować ani jednym , ani drugim
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Oby ten dwumecz był rozegrany na torze w sportowej walce , bo tego szamba już wystarczy. Niech wygra sport a nie jakieś kontrowersje znowu i bardzo kontrowersyjne decyzje sedziowskie.

    Oby było 30 biegów biegów bez interwencji sedziowskich i wszyscy cało odjechali zawody.

    Tylko jak zawsze pozostaje Jarek "czołgista" Hampel i jak będzie ogrywał bidona, to pewnie niesportowo, nieuczciwie i jakby Falubaz zdobył DMP to i tak bedzie nieuczciwie , bo Jarek wyczołgał
    Jeśli, jakimś cudem, wygrałby Toruń to i tak będzie to przecież sukces Grubego Wojtka, Tłustego Sławka, Krzyżaniaka, Wojaczka i ogólnie #spisek

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeśli, jakimś cudem, wygrałby Toruń to i tak będzie to przecież sukces Grubego Wojtka, Tłustego Sławka, Krzyżaniaka, Wojaczka i ogólnie #spisek
    Czyli kto by nie wygrał, to i tak oszustwo Proponuje obustronny walkower i wyłonienie MORALNEGO MISTRZA DMP 2013
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-09-2013 o 14:29
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Nikt nie lubi Falubazu , ale jeszcze bardziej nikt nie lubi teraz Torunia. Można tez nie kibicować ani jednym , ani drugim
    A można jednym i drugim, czy to raczej bez sensu ?
    UNSCARED

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    A można jednym i drugim, czy to raczej bez sensu ?
    To zależy , czy ktoś ma osobowość prawidłową czy nie Można machać dwoma szalikami naraz
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To zależy , czy ktoś ma osobowość prawidłową czy nie Można machać dwoma szalikami naraz
    Jak pomponiary są ładne, to czemu nie
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    W tym finale tylko Falubaz! Myślę, że swobodnie dadzą sobie radę. Czego sobie i Wam życzę!

  30. Powrót do góry    #72
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    zawodnik biegów w
    dwumeczu
    śr pkt
    Hampel 10 2,539 25,39
    Davidsson 4 1,175 4,7
    Protasiewicz 10 2,040 20,4
    Jabłoński 8 1,357 10,856
    Jonssson 10 2,090 20,9
    Adamczewski 8 0,720 5,76
    Dudek 10 2,107 21,07
    SUMA

    109,076
    Miedziński 12 2,106 25,272
    Brzozowski 6 0,845 5,07
    Ward 12 1,985 23,82
    Gollob 12 2,135 25,62
    Przedpełski 12 1,798 21,576
    Pulczyński 6 0,743 4,458
    SUMA 105,816

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Umiłowani w wierze w magię Falubazu. Tak wielu życzy Wam zwycięstwa nie dlatego, że jesteście klubem jakim jesteście.
    To efekt tego z jakim klubem w finale się mierzycie.

    No jak to tak ? Nie kochacie nas ? Ani tyci tyci ? Bajek Dizneja w dzieciństwie nie oglądaliście nawet ?

    To tak tytułem spuszczenia powietrza, zanim Wasz balonik samozadowolenia nie opuści orbity.
    Spuszczaj do woli, Robert ma sprężarkę w zanadrzu a na W69 wielki zbiornik z helem

  32. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2013
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    cudu nie będzie, Falubaz z tytułem.

    Przy obecnej formie liderów Falubazu to ja obstawiam zwycięstwo w obu meczach.

    a różnicę robią Jabłoński, który jest dużo lepszym ksm 2,5 niż Brzozowski oraz Dudek, który pojedzie w obu meczach na wyższym poziomie niż Przedpełski.

    to tak na moje...chłodnym okiem

    aha i Hampel zrobi w Toruniu więcej od Golloba!

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez John_McClane Zobacz posta
    cudu nie będzie, Falubaz z tytułem.

    Przy obecnej formie liderów Falubazu to ja obstawiam zwycięstwo w obu meczach.

    a różnicę robią Jabłoński, który jest dużo lepszym ksm 2,5 niż Brzozowski oraz Dudek, który pojedzie w obu meczach na wyższym poziomie niż Przedpełski.

    to tak na moje...chłodnym okiem

    aha i Hampel zrobi w Toruniu więcej od Golloba!
    Jablonskiego nalezy porownywac z zz i to porownanie wychodzi na korzysc Apatora. Piatym seniorem jest Davidsson i to jego odpowiednikiem jest Brzozowski.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Jak to mówią n[I]a UKŁADY NIE MA RADY
    ale Falubaz powinien rozpykac drukarzy z Torunia.
    No chyba ze znow Grodzki albo Wojaczek wkrocza do akcji

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Oczyma wyobraźni już widzę kto będzie najaktywniejszy w wątkach meczowych. Ciekawe czy Senatorowi też się dostanie O.o
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Na MA Toruń się postawi i liczę na jakieś +8-10 punkciaków.
    Na wyjeździe - cóż, oprócz Warda to się nikt nie postawi

    Falubazy wygląda lepiej kadrowo i do tego zawodnicy są w lepszej formie (niby Czewa też była, a skończyło się zonkiem).
    Liczę na fajny mecz w Toruniu i mam nadzieję na nie-żytowisko w Zielonej.

    Oczyma wyobraźni już widzę kto będzie najaktywniejszy w wątkach meczowych.
    Odprawiliśmy z kwitkiem dwie największe beksy sezonu 2013. To nieuchronne, że płakać będą nadal.

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Na MA Toruń się postawi i liczę na jakieś +8-10 punkciaków.
    Na wyjeździe - cóż, oprócz Warda to się nikt nie postawi

    Falubazy wygląda lepiej kadrowo i do tego zawodnicy są w lepszej formie (niby Czewa też była, a skończyło się zonkiem).
    Liczę na fajny mecz w Toruniu i mam nadzieję na nie-żytowisko w Zielonej.


    Odprawiliśmy z kwitkiem dwie największe beksy sezonu 2013. To nieuchronne, że płakać będą nadal.
    Najwieksza beksa jestescie Wy,nic tego nie zmieni
    Napluc Wam na tor,i juz pretensje
    ALe i tak gratuluje finału i licze na widowisko,byle tym razem bez wałkow.

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mysle, ze ZG pyknie Torun zarowno na wyjezdzie jak i u siebie.

  39. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle, ze ZG pyknie Torun zarowno na wyjezdzie jak i u siebie.
    No nie wiem. Sportowo jesteście silniejsi, ale wiesz jak jest......................

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No nie wiem. Sportowo jesteście silniejsi, ale wiesz jak jest......................
    No właśnie, w sporcie jest tak ,że nie zawsze wygrywa lepszy
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    No nie wiem. Sportowo jesteście silniejsi, ale wiesz jak jest......................
    Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć. Idź na onet, przestań śmiecić w każdym poście wypisując te same bzdety. Daj ludziom korzystać z forum, skoro nie masz nic ciekawego do napisania.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  42. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    Filon (10-09-2013), Malin017 (12-09-2013), blimas (09-09-2013), versus (10-09-2013)

  43. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    706
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No właśnie, w sporcie jest tak ,że nie zawsze wygrywa lepszy
    Znaczy się bardziej przebiegły?

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Znaczy się bardziej przebiegły?
    To już różnie można określać , wedle własnego uznania
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    434
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Jakoś mam przeczucie, że Falubaz wygra obydwa mecze,ale oba nie wysoko.

    Bezwzględu na wynik mam nadzieje, że zwycięży uczciwa walka, a nie komisarze, jury, sędziowie...
    Tylko Falubaz

  46. Powrót do góry    #87
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    wygrana Falubazu oznacza przegraną Stępniewskiego.
    Czy na pewno opłaca nam się to robić?
    Przykład Leszna pokazuje że z Wojtkiem nie ma co zadzierać.
    Zrobimy dziś złoto a za rok trzeba będzie z poziomicą wyprostować cały stadion, a tor ubić na stałe.

    Chociaż nawet Toruń podpisał to śmiesznie pismo że chcą zmian w lidze albo nie wystartują.
    Więc za rok w elidze będziemy walczyli z Rybnikiem............ a Ci pseudo prezesi niech jeżdżą w 10 zespołowej 1 lidze.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 09-09-2013 o 18:19

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    434
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    wygrana Falubazu oznacza przegraną Stępniewskiego.
    Czy na pewno opłaca nam się to robić?
    Przykład Leszna pokazuje że z Wojtkiem nie ma co zadzierać.
    Spokojnie RD nie da sobie wejść na głowę jak Dworakowski, tego jestem pewien ...
    Tylko Falubaz

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jakie to ma znaczenie kto wygra finał ? Za rok w elidze pojadą tylko te same dwie drużyny - oznacza to pewny finał jakby - i przegrany z tego roku se odbije. Reszta zespołów bojkot 2014 ogłasza, to po co się spinać ? Pytam się , pytam . Trza rzucić monetę , ale koniecznie z zastrzeżeniem , że za rok nie losujemy , tylko tegoroczny looser bierze miszcza. W 2015 nowe losowanie , bo od 2016 nowe przepisy i jeszcze kilku jakiś tam wynalazków w lidze wystartuje.

  49. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Żadnych szans dla Falubazu. Na Motoarenie przegracie, na na W69 będzie mecz zagrożony i komisarze dopilnują.

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •