Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 168

Wątek: 07.09.2013 Grand Prix Słowenii - Krsko

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja jednak czytałem ostatnio, że Cegła to wytykał. To było po prostu niesprawiedliwe. W 21 rerun, w 23 jedziemy. 2x premiowany jeden zawodnik i 2x pokrzywdzony też ten sam zawodnik. Dlaczego?
    Wyścig z Tai'em nie był do powtórzenia, tu się zgadzam.
    Często niestety sędziowie reagują tak na idealne wstrzelenie się w start przez zawodnika, a tak było w tym przypadku.
    Za mało jest czasu na reakcję w takim przypadku i dlatego najczęściej, asekuracyjnie nakazują powtórkę biegu.

    Co do Hampela, to te jego przesuwanie się na starcie pewnie już im na tyle spowszedniało, że dają sobie z tym spokój

    A co do Cegły, to jest z Polski

  2. Powrót do góry    #92
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tak, ale trochę konsekwencji. Tu nastąpił ewidentny druk dzisiejszych zawodów. W punktach w klasyfikacji ma to może niewielkie znaczenie, ale sam fakt wygrania rundy też jest prestiżowy.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ciekawe jest że czołganie Hampela bardziej irytuje Polaków niż inne nacje.
    Jakoś ŻADEN zawodnik/dziennikarz/kibic NIGDY oficjalnie nie wytknął Hampelowi tego, że kradnie starty.
    Ale polskie patryjoty wszystko wiedzą lepiej.
    Ty chyba nie ogarniasz tego, że ludzie, którzy to komentują mają w dupie czy to chodzi o Hampela, Golloba, Polaka, Holendra, czy Hiszpana. Tu chodzi o zasady fair-play.
    Jak oglądasz piłkę nożną to podniecasz się zawodnikami, którzy łapią przeciwnika z koszulkę, leżą pół godziny na murawie po lekkim faulu itd? Pewnie nie. I o to tu chodzi. Postaraj się to zrozumieć.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Czołgista upokorzył bidona i już lament

    Czołgista gra całemu światu na nosie i nikt nic nie moze zrobić Magia?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    W nawiązaniu do hasła z DPŚ - Polski nigdy nie zbawiały czołgi, tylko husaria

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jak oglądasz piłkę nożną to podniecasz się zawodnikami, którzy łapią przeciwnika z koszulkę, leżą pół godziny na murawie po lekkim faulu itd? Pewnie nie. I o to tu chodzi. Postaraj się to zrozumieć.
    Jak oglądam piłkę to takich delikwentów w mig dyscyplinuje sędzia.
    Hampela nigdy żaden nie upomniał.
    Wobec tego niby dlaczego mam go krytykować za takie starty?
    Sędziowie go nie karają, inni zawodnicy nie mają nic przeciwko
    to do czego tu się czepiać?

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Hampel wobec braku reakcji sędziów ostatnio z tym czołganiem się bardzo rozbestwił, lecz jak ktoś wcześniej na forum napisał "to też trzeba umieć".
    Tym niemniej chylę głowę i gratuluję.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Czołgista upokorzył bidona i już lament

    Czołgista gra całemu światu na nosie i nikt nic nie moze zrobić Magia?
    Stary nie rób dziecinady tylko odnieś się do tematu, po raz kolejny uprawiasz dziecinadę. Nikogo nie boli wygrana Hampela, choć pewnie Ty tak to sobie wkręcasz. Ustosunkuj się do czołgania i nie pie...l po raz setny, że jak sędziowie to puszczają to to jest ok, bo w tym temacie jesteś już meganudny.
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Jak oglądam piłkę to takich delikwentów w mig dyscyplinuje sędzia.
    Hampela nigdy żaden nie upomniał.
    Wobec tego niby dlaczego mam go krytykować za takie starty?
    Sędziowie go nie karają, inni zawodnicy nie mają nic przeciwko
    to do czego tu się czepiać?
    Nie pisałem o dyscyplinowaniu przez sędziego, tylko o Twoją ocenę cwaniactwa.

    K..., czy wy nie rozumiecie, że wielu osobom nie pasi typowe cwaniactwo, niezależnie czy to chodzi o Golloba, Hampela czy innego zawodnika?
    I nic tu nie zmieni pajacowanie co kolejne zawody.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 07-09-2013 o 22:20

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Sędziowie go nie karają, inni zawodnicy nie mają nic przeciwko
    to do czego tu się czepiać?
    Taka już rola forumowicza: piętnować naganne zachowania, których inni nie zauważają.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Stary nie rób dziecinady tylko odnieś się do tematu, po raz kolejny uprawiasz dziecinadę. Nikogo nie boli wygrana Hampela, choć pewnie Ty tak to sobie wkręcasz. Ustosunkuj się do czołgania i nie pie...l po raz setny, że jak sędziowie to puszczają to to jest ok, bo w tym temacie jesteś już meganudny.
    Hampel, odkąd zawitał do klubu z grodu Bachusa, ma specjalną "ochrankę" na forum. Niezależnie od "czystości" jego startów.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-09-2013 o 06:43

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Mam wrażenie że stękają i szukają "sprawiedliwości" ci którzy wtopili u buka stawiając na zwycięstwo Woffiego. Świetnie POLACY, nawet kk pozostawił dobre wrażenie mimo 9 pozycji.

  11. Powrót do góry    #101
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty chyba nie ogarniasz tego, że ludzie, którzy to komentują mają w dupie czy to chodzi o Hampela, Golloba, Polaka, Holendra, czy Hiszpana. Tu chodzi o zasady fair-play.
    Jak oglądasz piłkę nożną to podniecasz się zawodnikami, którzy łapią przeciwnika z koszulkę, leżą pół godziny na murawie po lekkim faulu itd? Pewnie nie. I o to tu chodzi. Postaraj się to zrozumieć.
    Zasady fair play w sporcie?????? sfp przecież nie jesteś naiwną blondynką, chyba, nie znam Cię. Dopracowaliśmy się już określenia faul taktyczny, które wręcz jest cichym przyzwoleniem na bezwzględne oszukiwanie. Doping jest tak powszechny, że tylko ostatnie naiwne łosie nie biorą, albo dają się złapać. W sporcie rządzą pieniądze, więc miejsca na fair play już dawno tam nie ma. Wejdź do wątku o Unibax - Włókniarz. Czytać się nie da. W każdym meczu przekręty - z torem, z decyzjami sędziego, z pracą komisarza, z Wojtkiem Stępniewskim, z wypowiedziami Komarnickiego i Dowhana etc. Przerażające, ale to fakt. A czołganie się na starcie to pikuś w tym wszystkim.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Hampel, odkąd zawitał do klubu z grodu Bachusa, ma specjalną "ochrankę" na forum. Niezależnie od "czystości" jego startów.

    Hampel, odkąd zawitał do klubu z grodu Bachusa, jest wyjątkowo pilnowany na starcie przez forum. Niezależnie od "czystości" jego startów.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Zasady fair play w sporcie?????? sfp przecież nie jesteś naiwną blondynką, chyba, nie znam Cię. Dopracowaliśmy się już określenia faul taktyczny, które wręcz jest cichym przyzwoleniem na bezwzględne oszukiwanie. Doping jest tak powszechny, że tylko ostatnie naiwne łosie nie biorą, albo dają się złapać. W sporcie rządzą pieniądze, więc miejsca na fair play już dawno tam nie ma. Wejdź do wątku o Unibax - Włókniarz. Czytać się nie da. W każdym meczu przekręty - z torem, z decyzjami sędziego, z pracą komisarza, z Wojtkiem Stępniewskim, z wypowiedziami Komarnickiego i Dowhana etc. Przerażające, ale to fakt. A czołganie się na starcie to pikuś w tym wszystkim.

    Oni chcą szukać sprawiedliwośći
    Przejęli się rolami i chcą tutaj prostować wszystko jeden z drugim.

    Hampel robi to od dawna a oni tutaj becza jak baby bo Hampelek gra innym na nosie. Dlaczego taki bidon nie złoży protestu ,że Hampelek się czołga? Bo by został wyśmiany.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Zasady fair play w sporcie?????? sfp przecież nie jesteś naiwną blondynką, chyba, nie znam Cię. Dopracowaliśmy się już określenia faul taktyczny, które wręcz jest cichym przyzwoleniem na bezwzględne oszukiwanie. Doping jest tak powszechny, że tylko ostatnie naiwne łosie nie biorą, albo dają się złapać. W sporcie rządzą pieniądze, więc miejsca na fair play już dawno tam nie ma. Wejdź do wątku o Unibax - Włókniarz. Czytać się nie da. W każdym meczu przekręty - z torem, z decyzjami sędziego, z pracą komisarza, z Wojtkiem Stępniewskim, z wypowiedziami Komarnickiego i Dowhana etc. Przerażające, ale to fakt. A czołganie się na starcie to pikuś w tym wszystkim.
    Widzisz problem polega na tym, że "faul taktyczny" jest nazywany "faulem taktycznym" i nie ma pajacowania, że to nie był faul taktyczny. Tu nie chodzi o samego Hampela, tylko o zasady. A parę osób na tym forum tego nie ogarnia, bo albo nie cierpią Golloba, albo akurat Hampel jeździ w Falubazie

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Buszmen (07-09-2013)

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Stary nie rób dziecinady tylko odnieś się do tematu, po raz kolejny uprawiasz dziecinadę. Nikogo nie boli wygrana Hampela, choć pewnie Ty tak to sobie wkręcasz. Ustosunkuj się do czołgania i nie pie...l po raz setny, że jak sędziowie to puszczają to to jest ok, bo w tym temacie jesteś już meganudny.

    .
    Jesteś tym co bedzie mówił innym co mają pisać? Pełnu tu debilnych postów i weż wszystkich tutaj prostuj.

    Ja się śmieje z tych frustracji , co to wszyscy mądrzy przed monitorem. Sedzia jest od decyzji i tyle w temacie.

    Jak ktoś twierdzi ,że taki czołgista łamie regulamin to powinien złożyć protest czy cóś.

    Przestań tutaj mówic ludziom co mają pisać, bo to troche przypomina byłą epoke.

    Ja też mogę znależć coś co njie jest zgodne z regulaminem i co z tego? Mam beczeć na forum?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Widzisz problem polega na tym, że "faul taktyczny" jest nazywany "faulem taktycznym" i nie ma pajacowania, że to nie był faul taktyczny. Tu nie chodzi o samego Hampela, tylko o zasady. A parę osób na tym forum tego nie ogarnia, bo albo nie cierpią Golloba, albo akurat Hampel jeździ w Falubazie
    Jak coś się nazywa faulem taktycznym to też jest za to kara [w piłce nożnej]
    Za ruszanie na starcie kary nie ma, nie był to więc żaden faul.
    A fair-play w sporcie, w kulminacyjnym momencie walki o medale, to chyba tylko w bajkach.

  17. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ciekawe jest że czołganie Hampela bardziej irytuje Polaków niż inne nacje.
    Jakoś ŻADEN zawodnik/dziennikarz/kibic NIGDY oficjalnie nie wytknął Hampelowi tego, że kradnie starty.
    Ale polskie patryjoty wszystko wiedzą lepiej.
    Bo im wystarczy, że widzą nazwisko Hampel. I nawet gdyby Jarek stał na starcie nieruchomo jak posąg, wygrywając bieg, oni i tak by widzieli czołgającego się Hampela. Zawsze będą widzieli jak się czołga. Nawet we śnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jesteś tym co bedzie mówił innym co mają pisać? Pełnu tu debilnych postów i weż wszystkich tutaj prostuj.

    Ja się śmieje z tych frustracji , co to wszyscy mądrzy przed monitorem. Sedzia jest od decyzji i tyle w temacie.

    Jak ktoś twierdzi ,że taki czołgista łamie regulamin to powinien złożyć protest czy cóś.

    Przestań tutaj mówic ludziom co mają pisać, bo to troche przypomina byłą epoke.

    Ja też mogę znależć coś co njie jest zgodne z regulaminem i co z tego? Mam beczeć na forum?
    Przestań nudzić po raz kolejny i nie wyskakuj tu z poprzednią epoką. Nikomu nie narzucam jak ma myśleć. Każdy mysli tak jak chce. Wk... mnie tylko taka dziecinada jaką Ty uprawiasz co zawody z bronieniem rękami i nogami czołgania się na starcie.
    My tu rozprawiamy o tym czy czołganie jest fair czy nie, a Twój tok rozumowania kończy się na tym co powiedział sędzia. A właściwie to próbujesz ironizować dyskusję w dziecinny sposób w 30 postach.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Jak coś się nazywa faulem taktycznym to też jest za to kara [w piłce nożnej]
    Za ruszanie na starcie kary nie ma, nie był to więc żaden faul.
    A fair-play w sporcie, w kulminacyjnym momencie walki o medale, to chyba tylko w bajkach.
    Widzisz cały czas rozprawiamy o tym ,czy to jest fair Nie jest, podobnie jak łapanie za koszulkę, symulowanie fauli itd. I pewnie nie byłoby dyskusji, gdyby parę osób przyznało, że to jest nie fair. Zgodzisz się?

    Pozdrawiam

    EDIT
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zbierz podpisy i wyślij do władz speedwaya , pewnie z całą powagą podejdą do tego ,ze Hampel was wkurza czołganiem .
    Shelve, nic nie zrozumiaiałeś z tego co pisałem Dalej uprawiasz dziecinadę sugerując zbieranie podpisów. Nie ma najmniejszego sensu z Tobą dyskutować. Pa
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 07-09-2013 o 22:41

  19. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo im wystarczy, że widzą nazwisko Hampel. I nawet gdyby Jarek stał na starcie nieruchomo jak posąg, wygrywając bieg, oni i tak by widzieli czołgającego się Hampela. Zawsze będą widzieli jak się czołga. Nawet we śnie.
    I zaraz pojawia się jad i jazda Do tego jeszcze jeden z drugim chce zakneblować innym usta ,bo np ja mam z tego ubaw.
    Zlinczują cię , bo sedzia nie śmiał przerwać biegu i wykopać Hampelka z biegu

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przestań nudzić po raz kolejny i nie wyskakuj tu z poprzednią epoką. Nikomu nie narzucam jak ma myśleć. Każdy mysli tak jak chce. Wk... mnie tylko taka dziecinada jaką Ty uprawiasz co zawody z bronieniem rękami i nogami czołgania się na starcie.
    My tu rozprawiamy o tym czy czołganie jest fair czy nie, a Twój tok rozumowania kończy się na tym co powiedział sędzia. A właściwie to próbujesz ironizować dyskusję w dziecinny sposób w 30 postach.
    Jest takie cos jak ignorowanie postów, przestań beczeć albo nie czytaj moich postów.
    Ja mam uba\w z takich jak ty, powaznie to mozesz sobie pogadać w kościele. Tu jest forum publiczne i każdy moze pisać jak chce i co chce.

    Zbierz podpisy i wyślij do władz speedwaya , pewnie z całą powagą podejdą do tego ,ze Hampel was wkurza czołganiem .

    A co i jak kto ma pisać i co popierać , możesz mówić w swoim domciu a nie tutaj.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-09-2013 o 22:40
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Trza sie cieszyc z sukcesu Polaka, a nie wiecznie narzekac, że chłop wiecznie kombinuje na starcie.

    Jak nam Golloba zabraknie, to nam tylko Jareczek bedzie osładzał to Dzipi. Także nie takie czołganie straszne jak je malują. A ze z takim człoganiem nigdy sie tytułu misia nie dochłapie , to juz inna kwestia. No moze jak jeszcze bardziej krwawy sezon przyjdzie i cała czołówka sie rozpierd....li, to wtedy.....kto wie ?


    Co do Tomka, to upokorzy Jareczka na zakonczenie cyklu i wszystkie strony będa zadowolone i Jarek z medalem

  21. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Shelve, nic nie zrozumiaiałeś z tego co pisałem Dalej uprawiasz dziecinadę sugerując zbieranie podpisów. Nie ma najmniejszego sensu z Tobą dyskutować. Pa

    Pisz sobie co chcesz, mi nie bedzie nikt mówił co mam pisać i jak podchodzić do sprawy.

    Ja podchodze do tematu z ironią i mam ubaw z tych ciągłych płaczów.
    I taki ktoś jak Ty nie zabroni mi tutaj takiego podejścia.

    Od wykluczania i upominania jest sedzia i on decyduje co jest słuszne a co nie, ot tyle.

    Jednym polewka, drudzy maja palpitacje serca z tego powodu.
    Ja mam ubaw. Dziekuje
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #111
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Widzisz cały czas rozprawiamy o tym ,czy to jest fair Nie jest, podobnie jak łapanie za koszulkę, symulowanie fauli itd. I pewnie nie byłoby dyskusji, gdyby parę osób przyznało, że to jest nie fair. Zgodzisz się?
    Stary nie jest to fair. Ale ja nie oczekuję, że nagle jeden zawodnik stanie się męczennikiem i zacznie być fair, w czasie kiedy inni będą łamać przepisy. Hampel nie jest jedynym zawodnikiem, który rusza się na starcie, nie wiem czemu nagle on ma to przestać to robić. Problem dla wszystkich polega na tym, że on to robi najlepiej. Nie zdarza mi się siadać blisko taśmy startowej, ale w tym roku miałem okazję, we Wro siedzieć kilka metrów od startu. Może w jednym wyścigu nikt się nie ruszał i nie kombinował, ale efekty nie były tak rewelacyjne jak u Jarka. Oszukuje? Oszukuje. Ale czemu ma tego nie robić, skoro ma przyzwolenie od sędziów. Startuję w regatach żeglarskich, fauli od cholery, ale są one uznane za faul dopiero po złożeniu protestu i uznaniu przez sędziego. Nikt nie protestuje, to Hampel fauluje (nie jako jedyny - ale najlepiej).

  23. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Widzisz cały czas rozprawiamy o tym ,czy to jest fair Nie jest, podobnie jak łapanie za koszulkę, symulowanie fauli itd. I pewnie nie byłoby dyskusji, gdyby parę osób przyznało, że to jest nie fair. Zgodzisz się?
    Pytanie, jak bardzo to 'czołganie' faktycznie pomocny jest przy starcie.
    Tego nigdy tak naprawdę się nie dowiem, bo nie ścigałem się na żużlu.
    A od rozstrzygania czy coś jest fair czy nie jest sędzia.
    Powiem tak: jeśli sędziowie zaczną go za to karać to ja to zrozumiem. Nie karają i też to rozumiem.
    Ale nie jest tak, jak sugerują tu co niektórzy, że Hampel czołga się w każdym swoim starcie.
    To czepianie się zahacza już czasem o jakąś manię i tyle

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Pytanie, jak bardzo to 'czołganie' faktycznie pomocny jest przy starcie.
    Tego nigdy tak naprawdę się nie dowiem, bo nie ścigałem się na żużlu.
    A od rozstrzygania czy coś jest fair czy nie jest sędzia.
    Powiem tak: jeśli sędziowie zaczną go za to karać to ja to zrozumiem. Nie karają i też to rozumiem.
    Ale nie jest tak, jak sugerują tu co niektórzy, że Hampel czołga się w każdym swoim starcie.
    To czepianie się zahacza już czasem o jakąś manię i tyle
    Możesz tłumaczyć, on wie lepiej co mozna a czego nie. Sedzia się nie zna i nie widzi momentu startu

    Czołgista wszystkich oszukuje na oczach milionów ludzi, niesprawiedliwe to strasznie ale cóż zrobić, jak żyć ?
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-09-2013 o 22:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    My tu rozprawiamy o tym czy czołganie jest fair czy nie,
    I to jest błąd. Bo dyskusję zacząć by trzeba od stwierdzenia czy te rzekome czołganie (o ile występuje) ma wpływ na wynika Jarka. A to już takie oczywiste nie jest. 99% piszących o czołganiu Jarka jest przekonanych, ze przez ten manewr Jarek wygrywa biegi. A to nie do końca jest prawdą. Tak się złożyło, że mam nagranych kilka meczy ligowych Falubazu i kilka SGP. Pewne rzeczy przepatrzyłem sobie na nagraniach w zwolnionym tempie. I co się okazuje ? Ano to, że w 9 przypadkach na 10 zaobserwowałem, że Jarek faktycznie delikatnie pełza na starcie. Ale dalej mamy taką sytuację, że sędzia z reguły czeka aż wszyscy staną w miejscu. Włącznie z Jarkiem. Idealnie to było widać w Tarnowie na ostatnim meczu. Nawet inni zawodnicy byli wkrewieni, że przez Jarka sędzia za długo trzyma taśmę.

    Jeśli te czołganie Jarka faktycznie miało by miejsce w takich rozmiarach jak tu piszą, jeśli byłoby to powodem wygranych biegów jarka, jeśli sędziowie faktycznie mieliby problem z upilnowaniem Jarka to Jarek miałby już dzisiaj kilkanaście upomnień za utrudnianie startu. A ile on ich ma ? Z tego co wiem to żadnego. Zresztą jak przeglądałem materiały to wychodzi na to, ze połowa zawodników rusza się w różny sposób, na starcie, po zapaleniu zielonego światła. W tym przypadku sędziowie również czekają aż towarzystwo znieruchomieje. No ale tu wszyscy widzą tylko czołgającego się Jarka. Czyli szukają problemu tam w zasadzie gdzie go nie ma
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    shelve, skoro tak bronisz sędziego, to ciekawe jaka była twoja reakcja na wykluczenie Emila w starciu z Miedzianym Pierwszy plułeś w monitor na sędziego. No, ale on ponoć jest nieomylny

  27. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    shelve, skoro tak bronisz sędziego, to ciekawe jaka była twoja reakcja na wykluczenie Emila w starciu z Miedzianym Pierwszy plułeś w monitor na sędziego. No, ale on ponoć jest nieomylny
    Możesz przytoczyć mój post w którym plułem na sędziego i odnosiłem się do tego zdarzenia?
    Był wogóle taki?

    Widze ,ze już nawet zmyslanie sie pojawa.

    Nie bronie tu sedziów, tylko to on decuduje co wolno a czego nie i on podejmuje decyzje.

    Tak aż bardzo boli ,ze czołgista utarł nosa bidonowi? Życie

    Dziś dobry dzień Falubazu, Jarek czołgista Hampelek wygrywa GP, Duduś mistrzem Polski juniorów i niektórzy mogą mieć kiepski humorek.

    Spokojnej nocy życzę
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 07-09-2013 o 23:18
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Szczecin i Dillinger,

    O to chodzi, że możemy sobie podyskutować, czy to jest fair, czy nie fair, albo ewentualnie podyskutować o tym, czy to zawodnikowi przynosi jakieś korzyści.
    Domyślam się, że dla wielu osób czołganie się nie jest specjalnie fair. I tu nie chodzi o Hampela, żeby nie sprowadzać tego do sympatii klubowych, czy sympatii do zawodnika.
    Ale o Hampelu cały czas piszemy, bo akurat on ewidentnie najwięcej się czołga.

    Natomiast dla mnie słaba jest argumentacja w stylu "sędzia nie widział, tzn że wszystko jest ok, albo dozwolone".

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo im wystarczy, że widzą nazwisko Hampel. I nawet gdyby Jarek stał na starcie nieruchomo jak posąg, wygrywając bieg, oni i tak by widzieli czołgającego się Hampela. Zawsze będą widzieli jak się czołga. Nawet we śnie.
    tylko, ze Jarek nigdy nie wygral biegu "stojac nieruchomo jak posag" ! We snie... wystarczy obejrzec powtorki, szczegolnie to ujecie tylnych opon, po prostu magia

    Ale nie wazne, suma sumarum... Jarek zbliza sie do srebra, Tomek utrzymanie ma juz praktycznie w kieszeni... jest ok, oby tylko bezpiecznie do konca sezonu!

  30. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Panowie i Panie można się tu wykłucać ale fakty są takie że suchy tor zdecydowanie służy zarówno czołgiście jak i profesorowi.W pierwszych dwóch seriach tor był jeszcze nieco odmoczony a Polacy jadą kaszanę,z biegiem zawodów się odszusza i zaczynają łapać bluesa.Na początku nawet Lindback któremu nic nie leży woził Hampela jak młodzieżowca,potem czołgista wykorzystywał już swój największy atut,Gollob latał na suchym a generalnie ten tor to pierwszy łuk bo potem nawet Ci najszybsi mieli problem z jakimkolwiek wyprzedzaniem.To jeden z turniejów zabijaczy dobrego żużla,coś w stylu Auckland.

  31. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawody były tak nudne, że tak naprawdę nie miałem żadnej przyjemności nawet z końcowych wyników. Człowiek oglądał, w połowie stwierdził, że z chęcią dałby sobie spokój, ale wypada doczołgać do końca. Nawet piwo nie smakowało jak zawsze, życie.

  32. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    W zawodach ciekawa jest tylko postawa Madsena i AJ w kontekście PO.

    Ciekawe była też jedna podprowadzająca. Oraz fakt że był wielki Toni, choć miał dalej ze Szwecji niż na połowę innych zawodów SGP w tym roku.

    Czołgista zrewanżował się Gollobowi za pamiętny finał z Leszna i zabrał Tomciowi przypuszczalnie przedostatnią szansę na 1msce w rundzie SGP.

    Sędzia się zbłaźnił widząc rzekomy lotny u Taia a oczywistego w Finale nie widział.
    UNSCARED

  33. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I to jest błąd. Bo dyskusję zacząć by trzeba od stwierdzenia czy te rzekome czołganie (o ile występuje) ma wpływ na wynika Jarka.
    zacząć albo skończyć. trzeba by poczytać o siłach tarcia statycznych i dynamicznych, o doświadczeniach koncernów samochodowych w pokonywaniu oporów statycznych przy ruszaniu i innych tego typu pierdołach. nie wiem na ile cm na wejściu w łuk to się przekłada w przypadku Jarka, ale z całą pewnością nie jest bez znaczenia.
    jak dalej będziesz miał z tym problem, to idź popchać jakąś szafę w domu i porównaj ile siły wkładasz w jej ruszenie a ile później w samo pchanie.

  34. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    zacząć albo skończyć. trzeba by poczytać o siłach tarcia statycznych i dynamicznych, o doświadczeniach koncernów samochodowych w pokonywaniu oporów statycznych przy ruszaniu i innych tego typu pierdołach. nie wiem na ile cm na wejściu w łuk to się przekłada w przypadku Jarka, ale z całą pewnością nie jest bez znaczenia.
    jak dalej będziesz miał z tym problem, to idź popchać jakąś szafę w domu i porównaj ile siły wkładasz w jej ruszenie a ile później w samo pchanie.
    Na przyszłość czytaj całość, a nie tylko fragment, i potem odnoś się do tekstu. W swoim tekście twierdziłem, ze Jarek i tak przed puszczeniem taśmy stoi w miejscu. W większości przypadków mimo, ze faktycznie po zapaleniu zielonego światła, delikatnie pełza to i tak sędziowie czekają aż się zatrzyma. I własnie w tym kontekście pisałem, ze te rzekome czołganie i tak mu przy samym starcie nie pomaga. No chyba, że liczyć fakt, iż inni zawodnicy mają podniesione ciśnienie ze względu na zbyt długo trzymaną taśmę.

    Fizykiem może i jakimś tam jesteś ale ze zrozumieniem prostego tekstu masz spore problemy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Sedzia jest od decyzji i tyle w temacie.

    Hipokryto!!!Szkoda,ze nie pamietasz o tym piszac w innych watkach,szczegolnie w meczowym z pewnego polfinalu.


    GP nudne ,od poczatku do konca.Dwie ,trzy akcje tego nie zmienia.
    Gollob po raz kolejny wycyckany na wlasne zyczenie przez Jarka.
    W sumie to nawet dobrze,bo Tomek jednak nie walczy juz o medal a Hampel tak.
    Z tym czolganiem dajcie juz spokoj.Hampel jest pod ochrona,nie od dzis.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W swoim tekście twierdziłem, ze Jarek i tak przed puszczeniem taśmy stoi w miejscu. W większości przypadków mimo, ze faktycznie po zapaleniu zielonego światła, delikatnie pełza to i tak sędziowie czekają aż się zatrzyma. I własnie w tym kontekście pisałem, ze te rzekome czołganie i tak mu przy samym starcie nie pomaga. No chyba, że liczyć fakt, iż inni zawodnicy mają podniesione ciśnienie ze względu na zbyt długo trzymaną taśmę.
    Wczoraj ,przynajmniej w finale ewidentnie nie stal w miejscu w momencie puszczenia tasmy.
    Mniejsza z tym.My mozemy Jarkowi to wytykac ale nmic innego zrobic nie mozemy.
    Jak sedzia nie reaguje to dupa zbita.Przydalo by sie jednak tak z raz postawic Hampela do pionu,tak jak Bryla w meczu z Wrockiem postawil Miedzina.

    ps.
    Co sie dziwisz? Hampel z wieloma sedziami jest na "ty".To towarzyski chlopak,wie jak sie ustawic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-09-2013 o 10:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Z tym czolganiem dajcie juz spokoj.Hampel jest pod ochrona,nie od dzis.
    Czyja ochroną ? Grubego Wojtka ? To on też ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na przyszłość czytaj całość, a nie tylko fragment, i potem odnoś się do tekstu. W swoim tekście twierdziłem, ze Jarek i tak przed puszczeniem taśmy stoi w miejscu. W większości przypadków mimo, ze faktycznie po zapaleniu zielonego światła, delikatnie pełza to i tak sędziowie czekają aż się zatrzyma. I własnie w tym kontekście pisałem, ze te rzekome czołganie i tak mu przy samym starcie nie pomaga. No chyba, że liczyć fakt, iż inni zawodnicy mają podniesione ciśnienie ze względu na zbyt długo trzymaną taśmę.

    Fizykiem może i jakimś tam jesteś ale ze zrozumieniem prostego tekstu masz spore problemy.
    To, że Ty piszesz, że sie nie czołga to nie znaczy, że sie nie czołga. Wiekszość jednak widzi, zę sie czołga i są mlodsi od Ciebie wiec może masz problmy ze wzrokiem. Oczywistym jest, że czołganie Hampela daje mu delikatną przewage po starcie. Oczywistym jest też, że nie robi tego w każdym biegu. No i oczywistym jest też, że skoro sie czołga i sędziowie to dopuszczają to nie robi nic niezgodnego z regulaminem. Pomijam kwestie fair-play.

  38. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To, że Ty piszesz, że sie nie czołga to nie znaczy, że sie nie czołga. Wiekszość jednak widzi, zę sie czołga i są mlodsi od Ciebie wiec może masz problmy ze wzrokiem. Oczywistym jest, że czołganie Hampela daje mu delikatną przewage po starcie. Oczywistym jest też, że nie robi tego w każdym biegu. No i oczywistym jest też, że skoro sie czołga i sędziowie to dopuszczają to nie robi nic niezgodnego z regulaminem. Pomijam kwestie fair-play.
    Bo większość ma schizę zbiorową na punkcie Hampela. Jak kiedys będziesz się nudził to poświęć troszkę czasu i puść sobie w zwolnionym tempie, starty biegów z udziałem Hampela. Zwróć uwagę na to co się dzieje po zapaleniu zielonego światła. To może wtedy dostrzeżesz to o czym pisałem wyżej. Trzeba tylko troszkę chęci, nic więcej.

    Co sie dziwisz? Hampel z wieloma sedziami jest na "ty".To towarzyski chlopak,wie jak sie ustawic.
    To fakt, że jest z wieloma na ty. Zresztą nie tylko on. Czemu jednak inni zawodnicy, działacze klubowi, trenerzy itd. nie protestują. Czyżby tolerowali takie zachowanie sędziów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Oczywistym jest, że czołganie Hampela daje mu delikatną przewage po starcie.
    Mógłbyś to jakoś uzasadnić?

    Na mój skromny gust czołganie Hampela zwyczajnie jest jego manierą, która niekoniecznie idzie z duchem czystej rywalizacji, ale też nie przesądza o końcowych wynikach. Za to zawsze można dzięki temu wjechać w taśmę

    Tym niemniej, na pewno nie jest to mniej fair play niż niektóre zachowania ostro jeżdżących zawodników na ten przykład.

  40. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ja tam nie wiem... na zuzloku nie jezdzilem... ale zawsze stojac na czerwonych swiatlach, czolgam sie jak nasz narodowy Czolgista i mam takie wrazenie, ze mniejszy badz wiekszy handicap w konfrontacji ze stojacym obok autem jednak mam Ale moze to tylko... taka maniera!

  41. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Proszę bardzo, niedowiarki:

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=-q86RsTJeFs

    Powtórka startu od momentu 4:44 i widok tylnych kół. Wszystko widać jak na tacy...

  42. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Proponuję 25 lat pierdla z możliwością ubiegania się o wcześniejsze wyjście po dwunastu

    PS. Nawiasem pisząc, widzę że niewielu tutejszych pojmuje różnicę między czołganiem a wstrzeleniem w taśmę (jak to zrobił Tai). Na szczęście nigdy nie będą sędziami
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-09-2013 o 11:22

  43. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To, że Ty piszesz, że sie nie czołga to nie znaczy, że sie nie czołga. Wiekszość jednak widzi, zę sie czołga i są mlodsi od Ciebie wiec może masz problmy ze wzrokiem. Oczywistym jest, że czołganie Hampela daje mu delikatną przewage po starcie. Oczywistym jest też, że nie robi tego w każdym biegu. No i oczywistym jest też, że skoro sie czołga i sędziowie to dopuszczają to nie robi nic niezgodnego z regulaminem. Pomijam kwestie fair-play.
    Nie rozumiem czemu wyjeżdżasz-nie tylko Ty- z fair play?

    A co on niby takiego nie fair robi? Czy regulamin zabrania "czołgania" się na starcie?Nie! Więc robi wszystko zgodnie z zasadami i to właśnie dlatego sędziowie nie reagują.
    Równie dobrze można napisać, że to nie fair jak jeden zawodnik wyprzedza drugiego zawodnika od wewnętrznej, wiedząc o tym że zawodnik wyprzedzany nigdy nie potrafił jeździć przy kredzie. Czy to jest fair?

    Co nie jest zabronione, jest dozwolone.
    Jestem pewien, że gdyby to czołganie dawało tak straszną przewagę na starcie wszyscy żużlowcy jak jeden startowałoby w ten sam sposób.

    Tylko głupi by nie skorzystał !
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 08-09-2013 o 11:50

  44. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Te zawody Hampelsztajn wygrał czołganiem. Drugie miejsce zdobył świetny Wooffie dzięki blokowaniu rozpędzonego Tomka, na czym znowu skorzystał Jarosław. Podnieta Zyzia1976 wynika z faktu, że po pierwsze nienawidzi Pana Tomasza Golloba, którego nieudolnie stara się obrazić w jego mniemaniu obelżywymi określeniami, dyktowanymi przez jego zielonogórski szowinistyczny garnek, a po drugie Jarosław jeździ teraz dla Zgrzebła, więc należy go popierać, co w/w robi od zupełnie niedawna. Wcześniej często gęsto dworował sobie z Jarosława, a jego mistrzem świata, w tym i moralnym, jest Pepeg Portasiewicz .

  45. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa Polaka tylko frustracje, pretensje i jechanie od "czołgistów". Takie rzeczy tylko w Polsce. Ten kraj to jednak ewenement na skalę światową. Smutne.

    Same zawody mega nudne. W trakcie biegów wolałem przełączyć na Djokovica z Wawrinką niż oglądać tą żenadę. Na szczęście Krsko zostanie zasłużenie wyoutowane z cyklu.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 08-09-2013 o 12:26
    TeamLindgren

  46. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ja piernicze.
    To forum schodzi na psy.
    Jak Wam tak zal dupe sciska , ze Jarek wygrał to napiszcie zażalenie do Fim-u albo BSI ze Jarek kradnie starty.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (08-09-2013), Reptile (08-09-2013), sobotch (08-09-2013), zigi1976 (08-09-2013)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •