Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 293

Wątek: II mecz półfinału Ekstraligi Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
    No "praaawie", jak napisałem, ale skoro lubisz semantykę to wyjaśnię na przykładzie:
    - W ilu filmach zagrał Karolak ? Praawie we wszystkich.
    - Za którym podejściem udaje się w Zielonej Górze zorganizować finałowy mecz DMP, zwłaszcza w październiku ? Praawie za pierwszym.
    - ile medali zdobył cieślak dla tarnowa?
    - praaaawie dwa!

    hahahahahaha haaaaampel!!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Jacazg (08-09-2013)

  3. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Drużynie Unii Tarnów brakło 7 punktów na finał z Toruniem. Bardzo prawdopodobny jest fakt, że gdyby nie 4 taśmy w dwumeczu Unii, to ww. jechała by teraz o złoto.

    Lecz nie ma się co oszukiwać (w perspektywie nadziei kibiców Jaskółek), Falubaz to zespół lepszy od Unii Tarnów w tym sezonie i zasłużenie będą się bić z Piernikowem o złoto (choć Unibax dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności fuksem wszedł do Finału).

    Nam (tj. kibicom Jaskółek) pozostaje walka o brąz.

    Gratulacje dla Zielonej Góry za zwycięstwo i awans.
    Toruniowi życzę wygrania dwumeczu z ww. i ZŁOTA!!

  4. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    - ile medali zdobył cieślak dla tarnowa?
    - praaaawie dwa!

    hahahahahaha haaaaampel!!
    Ile medali zdobyliscie po odejsciu Cieslaka?
    - praaaawie dwa!

    haha.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wschodniak za jego przydatny post!

    j-rules (08-09-2013)

  6. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ciekawe to co piszesz. Prawda jest taka, że w dzisiejszym meczu Tarnów nie powinien zrobić 35 punktów, a że się udało to wpływ pecha - defekty Davidssona raz gdy jechał trzeci i raz przy 5-1 dla Falubazu. Do tego Protasiewicz odpuścił ostatni bieg, który na pewno skończyłby się 5-1.

    Moim zdaniem dzisiaj za dużo było straconych punktów w głupi sposób. Nie miało to konsekwencji, bo mecz z Tarnowem od początku był kontrolowany, ale już z Toruniem takich błędów być nie może. Adamczewski walecznie, ale na takim sprzęcie to on się może na treningach ze szkółką ścigać. Dziwne defekty Davidssona, który miał dzisiaj dobre starty, ale i tak odstawiał cyrki. Nieporozumienie Protasa z Jabolem jak wychodzili na 5-1. Do tego bardzo słaby mecz Dudka, który po dwóch zwycięstwach jechał totalną padakę. Jonsson dzisiaj dobrze, ale starty dalej ma słabe i powinien nad tym popracować, bo w finale z komisarzami i Wojtkami już nie będzie takich kelnerów jak dzisiaj, a więc o punkty na dystansie będzie trudniej.
    TeamLindgren

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (09-09-2013)

  8. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Widzę, że na forum mały seansik nienawiści pod adresem Falubazu. Przykro mi Panowie i Panie ale Falubaz w finale
    Celebryci dopisali, mięcho było, browar i wino lało się strumieniami i tylko qwa korki wywaliło przez co się lody rozpłynęły
    Aha i Mohera nie widziałem. Byłeś aby ?

    Co do toru, nie wiem czyja to wina że było tak dziurawo, Wojtuś miał nietęgą minę więc pewnie będą nas chcieli pokarać przyjaciele z Unibaxu tfu Ekstraligi. Trzeba poczekać na relację Mariusza. On na pewno pogada z Wareckim i będzie wiedział kto tak kazał zrobić tor. Na moje to chyba były efekty ubijania przyczepnego toru na rozkaz komisarza. Tak to się właśnie kończy.

    Co do meczu, pełen luz i kontrola od początku do końca. Parę fajnych mijanek było i mimo dziur widowisko było 100 razy lepsze niż tydzień temu w Mościcach. Na Apator trzeba przygotować Cykorowi motocykle które oprócz tego że dobrze startują to jeszcze mogą odjechać 4 pełne okrążenia.

    PS - nie chcę Walaska w Falubazie. Wolę AJ. Nawet jak przegrywa starty !
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-09-2013 o 21:39

  9. Powrót do góry    #231
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Brawa dla was Falubazy mam nadzieje ze w finale zlejecie dwa razy Unibeksy bo MA wam leży i u siebie pod koło i jazda z Panienkami

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Brawa dla was Falubazy mam nadzieje ze w finale zlejecie dwa razy Unibeksy bo MA wam leży i u siebie pod koło i jazda z Panienkami

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk
    Bedzie pewnie się działo, ale już słychać coś o protestach o tor w ZG w rewanżu
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #233
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2013
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tez macie wrazenie ze mecz sie jeszcze nie odbyl?

    wpisy kolegow z polski c w ogole sie nie zmienily.

    dalej cos wkrecaja, ze Falubaz jest gorszy, bla, bla, bla...

    ciagle jakies okolozuzlowe tematy. przeciez kazdy normalny od poczatku wiedzial, ze to sie tak skonczy. tak wiem, wiem, a w rundzie zasadniczej to...................................

  12. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Mijanek tyle co tydzien temu w Tarnowie ale to maly szczegol. Adamczewski w 15 to sie malo co nie polamal, nie mowiac o Dudku MIMP ktory mial problemy na wlasnym torze z plynna jazda.. Ale spoko, nie placze. Roznica punktowa po RZ miedzy Unia a Falubazem nie byla przypadkowa. Nasza szansa upatrywana byla w pierwszym meczu i odpowiedniej przewadze. I smiem twierdzic ze przewage ok.12 pkt daloby rade wybronic.

    Reptile - Ciebie nie podejrzewalem o takie glupotki jak tu wypisujesz. Wyliczasz latwo oddane punkty Falubazu a zapominasz o prezentach Jaskołek w 1 meczu? A ze Jonas to dramat to wiemy nie od dzis i pojechal tak jak sie spodziewano. No i skad ta pewnosc ze w 15 Jasiek by nie wygral z Pepkiem? Nie byl az tak szybki jak Hampel, ale na Pepka mogloby styknac

    W Tarnowie nie specjalnie placzemy, zawód byl po pierwszym meczu teraz wszyscy raczej byli realistami. Jak na ten sezon i tak jest niezle - mamy realna szanse na brazowy medal (zakladam niedyspozycje Emila i brak Szuminy )

    Oho, juz jestemy Polska C. Kurcze, jeszcze troche i alfabetu wam braknie
    http://www.youtube.com/watch?v=-BVApZimRH8

  13. Powrót do góry    #235
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    trenejro składów_węgla jakieś praktyki odbywa w Falubazie ?

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chrostowicz za jego przydatny post!

    Thomas (08-09-2013)

  15. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Reptile - Ciebie nie podejrzewalem o takie glupotki jak tu wypisujesz. Wyliczasz latwo oddane punkty Falubazu a zapominasz o prezentach Jaskołek w 1 meczu? A ze Jonas to dramat to wiemy nie od dzis i pojechal tak jak sie spodziewano. No i skad ta pewnosc ze w 15 Jasiek by nie wygral z Pepkiem? Nie byl az tak szybki jak Hampel, ale na Pepka mogloby styknac
    Odniosłem się tylko do dzisiejszego meczu więc nie wiem o co Ci chodzi z tymi głupotami. Twój kolega po szalu zasugerował, że gdyby nie taśmy w Tarnowie to bylibyście w finale, a ja myślę, że to i tak byłoby za mało. Oddane punkty wyliczyłem tylko w kontekście finału z Toruniem. Moim zdaniem zarówno Hampel i Protas byli dzisiaj poza zasięgiem i 15 bieg skończyłby się 5-1, ale teraz to już nie ma żadnego znaczenia.

    trenejro składów_węgla jakieś praktyki odbywa w Falubazie ?
    Dankiewicz jest kumplem Dobruckiego nie od dzisiaj więc jego obecność w parkingu nie dziwi.
    TeamLindgren

  16. Powrót do góry    #237
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez John_McClane Zobacz posta
    tez macie wrazenie ze mecz sie jeszcze nie odbyl?

    wpisy kolegow z polski c w ogole sie nie zmienily.
    Wychyliłeś kiedyś swój nochal z tego śmiesznego wojewówdztwa, że piszesz takie bzdury?

  17. Powrót do góry    #238
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach

  18. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    100 tys kary za piro, 100 tys za tor. A co tam Czas zacząć dobierać się do Falubazu
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Thomas (08-09-2013)

  20. Powrót do góry    #240
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Forumowicze z Tarnowa, moze wiecie dlaczego Janusz jezdzi w pidzamie zamiast w kewlarze? Powiedzcie mu tylko, zeby sobie gumke w spodniach sciagnal bardziej bo chyba mu spadaja te galoty i musi wkladac bluze w srodek a spodnie podciagac prawie pod pachy i jaskolki calej nie widac potem Bluza zreszta tez jakby za duza i powiewa cala na nim podczas jazdy.

    A tak na powaznie to pokazali dzisiaj Cieslakowi cwaniaczkowi i Jaskolkom, ze jakby nie kontuzje w Unii Leszno to Tarnow wcale by nie mial szans na play offy i nie zaslugiwal uczciwie mowiac na nie.

    Dobrze, ze w finale pojedzie lepszy!

    Gratulacje dla kibicow, ktorzy z Tarnowa przejechali taki szmat drogi i dopingowali swoich w Zielonej Górze. Szacunek.

  21. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Mecz był tragiczny!

    Na szczęście oglądałem z odtworzenia same biegi, bo tyle czasu bym chyba nie wysiedział przed tv.

    Takie tory zabijają żużel.

  22. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mecz był tragiczny!

    Na szczęście oglądałem z odtworzenia same biegi, bo tyle czasu bym chyba nie wysiedział przed tv.

    Takie tory zabijają żużel.
    Zaraz tu przyleci Pain i powie ze bredzisz

  23. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    100 tys kary za piro, 100 tys za tor. A co tam Czas zacząć dobierać się do Falubazu
    Zakaz stadionowy dla wszystkich w zielonych koszulkach. Co się będą rozdrabniać!

  24. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Piszę co myślę. Wcześniejszych wpisów nawet nie czytałem.

    Ten mecz to był antyżużel! Sorry, ale czegoś takiego nie da się oglądać.

  25. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Zakaz stadionowy dla wszystkich w zielonych koszulkach. Co się będą rozdrabniać!
    Najlepiej to niech odrazu walkowera dowalą, starczy już tych szopek
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Jacazg (08-09-2013)

  27. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Finał jest nasz

    Co do meczu, to prócz Jonasa wszyscy dziś pojechali swoje. Może dudek trochę poniżej oczekiwań, ale 9 pkt to też nie jest zły wynik. Jonsson to jest mega kozak i jeden z najlepszych na świecie jeśli chodzi o wyprzedzanie, co nie zmienia faktu, że jeśli nie poprawi startów to w finale jego punktów może nam braknąć.

    Wracając do Jonasa - też macie wrażenie, że te jego defekty były jakieś takie markowane?

    Tor - z tego co widziałem, to zawodników najmocniej poniewierało na pierwszym łuku, czyli w miejscu gdzie praktycznie do samej próby toru intensywne prace rolne prowadzili komisarz i sędzia pod czujnym okiem Cieślaka. Trudno tu więc wskazać winowajcę takiego stanu rzeczy. Ja wcale nie obraziłbym się za taki tor w finale, ale wątpliwym jest, czy Tłusty do tego dopuści. Jeśli chodzi o ilość mijanek to tak na oko było ich z 3 razy więcej niż tydzień temu na Mościcach więc nie bardzo wiem o co chodzi.

  28. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Piszę co myślę. Wcześniejszych wpisów nawet nie czytałem.

    Ten mecz to był antyżużel! Sorry, ale czegoś takiego nie da się oglądać.
    A to co powiesz o pierwszym meczu w Tarnowie ?

  29. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to co powiesz o pierwszym meczu w Tarnowie ?
    Tam przynajmniej były równe szanse.

  30. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta


    Tor - z tego co widziałem, to zawodników najmocniej poniewierało na pierwszym łuku, czyli w miejscu gdzie praktycznie do samej próby toru intensywne prace rolne prowadzili komisarz i sędzia pod czujnym okiem Cieślaka. Trudno tu więc wskazać winowajcę takiego stanu rzeczy. Ja wcale nie obraziłbym się za taki tor w finale, ale wątpliwym jest, czy Tłusty do tego dopuści. Jeśli chodzi o ilość mijanek to tak na oko było ich z 3 razy więcej niż tydzień temu na Mościcach więc nie bardzo wiem o co chodzi.

    Jak to czyja?? Zg, a kogo . Od ponad 2 latach podobny proceder trwa w Lesznie, a wszyscy mordy drą, że toru nie umiemy zrobić. Co mądrzejsi twierdzą, że skoro przyczyepny ubijają, o czym wiadomo, to należy przygotować "na twardo" !!! Tak więc kara musi być .
    Dodatkowo dołożyć za race. Było ich więcej niż w Lesznie, a więc co najmniej 5 tysi. Bandę krzywą też dało się zauważyć .

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Pisałem przed meczem, że tor ma być do ścigania bo mamy u nas w składzie "ścigantów" którzy po przegranym starcie potrafią zaatakować.
    Dziś było to widać jak na dłoni.
    Taki sam tor ma być na finał.

    W magazynie śmiesznie wypowiedział się Artiom Łaguta, mając obiekcje co do toru:
    nie wiem czemu oni tam bronowaly, laly, bronowaly, laly

    Szkoda, że jak w Tarnowie jest beton i kurzy się już po 2 biegu to wtedy jest pięknie, ładnie i przyjemnie.
    Coś czuję że jak taki tor będzie na finał to gruby Wojtek, jeszcze grubszy Sławek i wszyscy komisarze do kupy wzięci wybiją nam żużel z głowy.

    Dziś Jonas o dziwo na starcie wychodził przyzwoicie, szkoda tych defektów.
    Hampel i Protas pojechali dziś kosmos.
    Jabol ambitnie, szkoda że go PePe wywiózł.
    Man of the Match to AJ. Przegrywał starty, ale potem na trasie jechał znakomicie. Oby tak w finale.
    U rywali jakoś nikt się szczególnie nie wyróżnił.
    Chociaż słowa uznania dla młodego Edwarda Mazura. Szombierski ucz się od młodziaka.

  32. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tam przynajmniej były równe szanse.
    A możesz rozwinąć tę złotą myśl ?

  33. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A możesz rozwinąć tę złotą myśl ?
    Jeśli twierdzisz, że dzisiejszy tor był równy dla obu drużyn, to gratuluję.

    Jak chcesz oglądać takie widowiska, to również gratuluję.

  34. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Jeśli twierdzisz, że dzisiejszy tor był równy dla obu drużyn, to gratuluję.

    Jak chcesz oglądać takie widowiska, to również gratuluję.
    Kolego, powiedz po prostu że nie lubisz Falubazu i żal ci dupę ściska że to my awansowaliśmy do finału, a nie pleciesz takie androny. Tor równy dla obu drużyn, rotfl, Cieślak by się uśmiał.

  35. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Oni sa od Żyty, nie zrozumieja

  36. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Akurat bardzo lubię Falubaz.

    Mecz mi się bardzo nie podobał. Tyle.

  37. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Bandę krzywą też dało się zauważyć
    I to w nie jednym miejscu. Ale cicho, tak głośno już nie krzycz. Wróg nie śpi

    Odnośnie toru. Tor przede wszystkim równy jak autostrada u Niemców. Fakt, że bardziej namoczony niż zwykle. Spowodowane to było wietrzną pogodą, a co za tym idzie szybkim osuszaniem się. No ale tu własnie było pole do popisu dla Cieślaka. Bardzo szybko ogarnął on temat namoczonego toru swoim wprawnym okiem i tu zwietrzył jakąś szansę. Wobec powyższego zaczął od tego, ze wziął w obroty komisarza toru. Wydarł na niego japę, ze ten nie ma pojęcia o swojej robocie i dosłownie kazał mu osuszać i ubijać nawierzchnię. Komisarz cały osrany, po konsultacji z Kuśmierzem zaczął latać jak poparzony i wydawać odpowiednie polecenia. Resztę już znacie z przekazów TV.

    Jak na moje to Cieślak, doskonale zorientowany w ZG realiach torowych, jak zobaczył przyczepniejszą niż zwykle, nawierzchnię zielonogórskiego toru to już był osrany po pachy. Więc wykombinował sobie, ze uderzy starym sprawdzonym sposobem "na Leszno". I ropoczął histerię. Ja tylko dodam, że tydzień temu w Tarnowie na betonowym torze, w pierwszym łuku była spora koleina (Pepe_Kołodziej) oraz na wyjściu z pierwszego łuku były miejsca mocno przyczepne. Tam gdzie dwa razy pociągnęło Madsena i Protasa w 15 biegu. Dopowiem tylko, że nikt z Falubazu nie płakał na stan nawierzchni, ani zawodnicy ani trener Falubazu. A pusty śmiech mnie ogarnia jak słysze, ze dzisiaj tor był typowo jak za Żyty. Takie tezy mogą głosić tylko ci co nie widzieli nawierzchni przygotowywanych prze z Żytę


    Mecz od początku do końca pod kontrolą Falubazu. Wynik chyba nikogo specjalnie nie zaskoczył. Podobał mi się wywiad z Hampelem i Kołodziejem w magazynie. Kołdi szczerze przyznał, że tarnowianie nie są przygotowani na przyczepniejsze nawierzchnie. Jest to podobno skutek zbyt czesto stosowania betonowych nawierzchni w tarnowie. To są słowa Janusza i ja raczej się z nim zgodzę. Falubaz ma ekipę której liderzy potrafią się odnaleźć i na twardych, betonowych nawierzchniach i na tych przyczepniejszych. I to własnie jest powód, ze Falubaz w tym sezonie przegrał tylko dwa razy na wyjazdach w RZ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-09-2013)

  39. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Czytam posty pisane w trakcie meczu i widzę że leszczyńsko-gorzowsko-toruńskie głąby siedzące przed tv widziały lepiej jaki był tor.
    A te późniejsze mijanki po trasie to pewnie wynikały z tego, że Jonsson i Protas dostali od Jarka po Red Bullu.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 08-09-2013 o 23:00

  40. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Oni sa od Żyty, nie zrozumieja
    Fakt tor był dziurawy i był daleki od ideału, ale i tak było na nim 10 razy tyle walki co na betonowym gównie które w zeszłym tygodniu obserwowaliśmy w Tarnowie. Przecież tam była tylko jedna opcja wyprzedzania, gdy ktoś odjechał od krawężnika. Duża nie istniała kompletnie a po tym jak wystartowali tak można było wypełniać program. Gdyby dzisiaj tak było, to Tarnów świętowałby awans bo wygrywali większość startów.
    Dlatego jak czytam takie brednie, że tydzień temu było cacy i równe szanse a dzisiaj to kicha i profanacja żużla to mogę napisać tylko to co do kolegi bartkadm.

    PS - j-rules ty byłeś kiedykolwiek w ZG ? Widziałeś żytowisko ? jak to porównujecie do żytowiska to nie macie pojęcia o czym mówicie.

  41. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez no comment Zobacz posta
    co się stało że wozy policyjne na sygnale stoją za sektorem gości?
    Tam zawsze policja stoi w trakcie meczu.
    Byłeś ty kiedyś na meczu w ZG?

  42. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt tor był dziurawy i był daleki od ideału, ale i tak było na nim 10 razy tyle walki co na betonowym gównie które w zeszłym tygodniu obserwowaliśmy w Tarnowie. Przecież tam była tylko jedna opcja wyprzedzania, gdy ktoś odjechał od krawężnika. Duża nie istniała kompletnie a po tym jak wystartowali tak można było wypełniać program. Gdyby dzisiaj tak było, to Tarnów świętowałby awans bo wygrywali większość startów.
    Dlatego jak czytam takie brednie, że tydzień temu było cacy i równe szanse a dzisiaj to kicha i profanacja żużla to mogę napisać tylko to co do kolegi bartkadm.

    PS - j-rules ty byłeś kiedykolwiek w ZG ? Widziałeś żytowisko ? jak to porównujecie do żytowiska to nie macie pojęcia o czym mówicie.
    Wskaz gdzie porownalem tor do Żytowiska?

  43. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wskaz gdzie porownalem tor do Żytowiska?
    Twój poprzedni post niby co miał oznaczać ?

  44. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Co prosze??
    Ty głupi czy ślepy?
    A może jedno i drugie?
    Nie widziałeś w tym meczu mijanek na torze?
    Gratuluję obiektywizmu.

  45. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fakt tor był dziurawy i był daleki od ideału, ale i tak było na nim 10 razy tyle walki co na betonowym gównie które w zeszłym tygodniu obserwowaliśmy w Tarnowie. Przecież tam była tylko jedna opcja wyprzedzania, gdy ktoś odjechał od krawężnika. Duża nie istniała kompletnie a po tym jak wystartowali tak można było wypełniać program. Gdyby dzisiaj tak było, to Tarnów świętowałby awans bo wygrywali większość startów.
    Dlatego jak czytam takie brednie, że tydzień temu było cacy i równe szanse a dzisiaj to kicha i profanacja żużla to mogę napisać tylko to co do kolegi bartkadm.
    Tam przynajmniej zawodnicy jechali w kontakcie, a nie w trzydziestometrowych odległościach od siebie.
    O jakiej walce mówisz? Bo AJ i Protas wyraźnie wyprzedzali po błędach wynikających z trudności pokonywania łuków przez zawodników gości.

  46. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja też uważam, że przesadzają.

    Chwilę wcześniej zakończył się meczsezonu/dekady/wieku czy jakiejś innej jednostki czasu, to zawody w Zielonej z wiadomych powodów nie mogły równać poziomem. A jeśli każdy się spodziewał, że będzie do końca na styku, to ja mówię - sorry. Nie zawsze się tak da.

    Wyprzedzać można było, co pokazywali Jonsson, Hampel i chyba nawet lala Łaguta. A jak się jeździ bez pomysłu i sprzętu, jak Janowski i Madsen, to przecież logiczne, że fajnie nie będzie.

    PS. Nawiasem pisząc, nie podobała mi się trudna nawierzchnia. Ale też jestem zdania, że z kim jak z kim, ale z Cieślakiem nie ma się co bawić. Albo my jemu, albo on nam i sam Mareczek też to doskonale rozumie.

  47. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tam przynajmniej zawodnicy jechali w kontakcie, a nie w trzydziestometrowych odległościach od siebie.
    O jakiej walce mówisz? Bo AJ i Protas wyraźnie wyprzedzali po błędach wynikających z trudności pokonywania łuków przez zawodników gości.
    Sorry ale ja odpadam. Oglądaliśmy inne spotkania widać. Tyle że ja byłem na tym meczu a ty sobie tylko przewinąłeś biegi z dekodera.

  48. Powrót do góry    #266
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    CarlitosFalubaz...nie kłóćmy się, ledwo mecz się zakończył a już co niektórzy zaczepiają nas kibiców z ZG. Jak nie celebryci, to czołgiści, dziurawy tor etc. Najlepiej nie dać się prowokować, i zacząć rozmawiać o zbliżającym się finale z Toruniem.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja też uważam, że przesadzają.

    Chwilę wcześniej zakończył się meczsezonu/dekady/wieku czy jakiejś innej jednostki czasu, to zawody w Zielonej z wiadomych powodów nie mogły równać poziomem. A jeśli każdy się spodziewał, że będzie do końca na styku, to ja mówię - sorry. Nie zawsze się tak da.

    Wyprzedzać można było, co pokazywali Jonsson, Hampel i chyba nawet lala Łaguta. A jak się jeździ bez pomysłu i sprzętu, jak Janowski i Madsen, to przecież logiczne, że fajnie nie będzie.

    PS. Nawiasem pisząc, nie podobała mi się trudna nawierzchnia. Ale też jestem zdania, że z kim jak z kim, ale z Cieślakiem nie ma się co bawić. Albo my jemu, albo on nam i sam Mareczek też to doskonale rozumie.
    Trzeba mieć jaja aby nie bać sie wyprzedzać na takim torze, trzeba być wojownikiem. Nie bać się zaryzykować i wjechać tam gdzie inni sie boją. Na pewno do takich zaliczają się Hampel, Dudek, Protas, AJ czy choćby Artiom bądź Janek.

  49. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,478
    Kliknij i podziękuj
    435
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Żytowisko, obrażacie Żytę

    Tor był przyczepny, ale do żytowiska mu lata świetlne brakuje.
    Taki tor powinnien być na finał, bo będzie sprzyjał walce i z pewnością nie pomoże rywalą.

    Co do meczu, to biegi były ciekawe jak Falubazy przegrywały starty, w innym przypadku był odjazd, ale czy to winna Falubazu, że przeciwnik jest pewny tylko na beton ?

    Co do naszych:
    Jarek - miodzio
    Pepe - minus za bieg 10, trzeba jednak patrzeć na partnera
    AJ - starty słabe, dystans szacun, jeśli ktoś ma wątpliwości czy ma zostać AJ to chyba już nie ma
    Dudek - średnio, ale też nie zawsze moża błyszczeć
    Jabol - bardzo solidnie, szkoda 10 biegu, mogło być super
    Adamzewski - zero sprzętu, ale coś się udało ukulać
    Jonas - RD już powinnien molestować Grega, aby wpadł na dwumecz( to może by decydujący czynnik)

    Co do Tarnowa to jedynie można pochwalić Janusza, reszta słabo lub bardzo słabo.

    Co do toru to nie wiem jak można się czepiać, bardzo fajny tor !!!
    Tylko Falubaz

  50. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja też uważam, że przesadzają.

    Chwilę wcześniej zakończył się meczsezonu/dekady/wieku czy jakiejś innej jednostki czasu, to zawody w Zielonej z wiadomych powodów nie mogły równać poziomem. A jeśli każdy się spodziewał, że będzie do końca na styku, to ja mówię - sorry. Nie zawsze się tak da.

    Wyprzedzać można było, co pokazywali Jonsson, Hampel i chyba nawet lala Łaguta. A jak się jeździ bez pomysłu i sprzętu, jak Janowski i Madsen, to przecież logiczne, że fajnie nie będzie.

    PS. Nawiasem pisząc, nie podobała mi się trudna nawierzchnia. Ale też jestem zdania, że z kim jak z kim, ale z Cieślakiem nie ma się co bawić. Albo my jemu, albo on nam i sam Mareczek też to doskonale rozumie.

    Kołodziej w magazynie nic złego na tor nie powiedział. Stwierdził, że po prostu źle go odczytali i nie potrafią na takim jeździć. I tyle.
    Zaś tutejsze spece forumowe, które nigdy pod tyłkiem motoru żużlowego nie miały wiedzą lepiej i jada z koksem.
    Wypadałoby chyba stwierdzić:

    Janek ty głupku! nie znasz się, a te twoje osiągnięcia w żużlu, tj.

    IMP złoto 2005, brąz 2009, złoto 2010
    MPPK – złoto 2007, srebro 2004, 2009
    MIMP – złoto 2004, srebro 2005, brąz 2002
    MDMP – srebro 2005, brąz 2004
    MMPPK – złoto 2004, srebro 2005
    KPE – złoto 2006
    Złoty Kask – 2005, 2009, 2010
    Srebrny Kask – 2005
    Brązowy Kask – 2004

    to jedna wielka schizofrenia!

  51. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Pepe - minus za bieg 10, trzeba jednak patrzeć na partnera
    Też na stadionie byłem zły na Pepe. jednak w TV w magazynie pokazywali tą sytuację i tam już widac było, ze Pepe po prostu pociągneło na koleinie. Tym sposobem gwałtownie zmienił tor jazdy o mało nie taranując Jabola.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    dillinger (08-09-2013)

  53. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Żytowisko, obrażacie Żytę

    Tor był przyczepny, ale do żytowiska mu lata świetlne brakuje.
    Taki tor powinnien być na finał, bo będzie sprzyjał walce i z pewnością nie pomoże rywalą.

    Co do meczu, to biegi były ciekawe jak Falubazy przegrywały starty, w innym przypadku był odjazd, ale czy to winna Falubazu, że przeciwnik jest pewny tylko na beton ?

    Co do naszych:
    Jarek - miodzio
    Pepe - minus za bieg 10, trzeba jednak patrzeć na partnera
    AJ - starty słabe, dystans szacun, jeśli ktoś ma wątpliwości czy ma zostać AJ to chyba już nie ma
    Dudek - średnio, ale też nie zawsze moża błyszczeć
    Jabol - bardzo solidnie, szkoda 10 biegu, mogło być super
    Adamzewski - zero sprzętu, ale coś się udało ukulać
    Jonas - RD już powinnien molestować Grega, aby wpadł na dwumecz( to może by decydujący czynnik)

    Co do Tarnowa to jedynie można pochwalić Janusza, reszta słabo lub bardzo słabo.

    Co do toru to nie wiem jak można się czepiać, bardzo fajny tor !!!
    Nie do końca się z Tobą zgadzam. Rozumiem zamysł, aby utrudnić wyprzedzanie na ostatnim wirażu po dużej, tam gdzie w czasach Cieślaka Falubazy zazwyczaj łykały rywali. Marek pewnie tak poinstruował swoich kolarzy a jak to się skończyło to było widać na początku meczu gdy z 1-5 po wyjściu z ostatniego wirażu zrobiło się 4-2.
    Tyle że potem torowe kombinacje bardziej nam szkodziły niż pomagały. Patryk 2 razy się tam wpierdzielił przez co stracił masę dystansu i zaliczył 2 zera. Ja już bym wolał tor przyczepny ale bez pułapek i dziur.
    Powiedzmy sobie szczerze - w dobie komisarzy nie ma najmniejszych szans na taki tor w finale z Apatorem. W najlepszym razie komisarz każe ubijać i wtedy będziemy mieć kartoflicho gorsze od dzisiejszego. Dlatego lepiej szykować się na twardy i śliski tor (pogoda) bo jest to bardziej prawdopodobny wariant niż to co było dzisiaj przy wysokiej temperaturze cały dzień i idealnej pogodzie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też na stadionie byłem zły na Pepe. jednak w TV w magazynie pokazywali tą sytuację i tam już widac było, ze Pepe po prostu pociągneło na koleinie. Tym sposobem gwałtownie zmienił tor jazdy o mało nie taranując Jabola.

    A mi się wydaje, że Protas celowo wypuścił motor i dał się "pociągnąć" żeby nabrać większej prędkości. W efekcie stracił cześciowo kontrolę nad motocyklem i mało nam nie skasował Jabola. Można powiedzieć - Protas klasyka.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-09-2013 o 23:54

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •