Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1405

Wątek: II Półfinał Enea Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach

    II Półfinał Enea Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń

    6 dni zostało do wielkiego meczu w Częstochowie.
    W pierwszym meczu półfniałowym padł wynik 49-41 dla Unibax-u
    Kontuzji nabawił sie Emil Sajfudtinov.
    Obie druzyny najprawdopodobniej zastosuja zastepstwo zawodnika.

    Wynik z RZ:

    Unibax Toruń - 36 pkt.
    1. Kamil Pulczyński - 0 (0,0,-,-)
    2. Kamil Brzozowski - 6 (3,1,2,0,0)
    3. Adrian Miedziński - 6 (1,3,0,1,1)
    4. Darcy Ward - 11 (2,1,1,2,2,3)
    5. Tomasz Gollob - 8+2 (3,1*,0,2,0,2*)
    6. Paweł Przedpełski - 4+1 (0,2,1*,1)
    7. Emil Pulczyński - 1 (1,0,-)

    Dospel Włókniarz Częstochowa - 54 pkt.
    9. Michael Jepsen Jensen - 11+3 (2,0,2*,2*,3,2*)
    10. Emil Sajfutdinow - zastępstwo zawodnika
    11. Rune Holta - 10 (u,3,3,3,0,1)
    12. Rafał Szombierski - 10+2 (1*,3,2*,0,1,3)
    13. Grigorij Łaguta - 12+1 (1*,2,3,3,3,0)
    14. Artur Czaja - 5+1 (2*,0,3)
    15. Adam Strzelec - 6 (3,2,1)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Pulczas Kamil powtórzy swój wyczyn, Brzozowski Kamil nie powtórzy swojego wyczynu. Miedziak zależnie od tego jak zniesie presję może pojedzie trochę lepiej. Ward to trudno powiedzieć. U siebie daje się wozić na 1:5 więc ta jego forma jest niewiadomą. Gollob pojedzie swoje, pewnie lepiej niż ostatnio. Oby Pawełek też. Armat nie mamy nawet z ZZ. Prawdopodobnie dwóch zawodników będzie bronić wyniku i na tym koniec. Przy dobrej passie może zakręcimy się koło 40 i to będzie na tyle.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Już kiedyś jedna drużyna się cieszyła po przegranym pewnym meczu 49-41. W rewanżu przeciwnicy utarli nosa.
    Coś sprawa z Emilem brzydko pachnie. Niby złamania itd. a tutaj zero informacji konkretnych. Żeby nie skończyło się na braku ZZ i udziale Emila w jednej z najbliższych rund SGP.

    Włókniarz w finale to będzie sukces jakiego dawno nie byliśmy świadkami, tego sobie i wam życzę.

    Z lekką nutką obaw o sprawy poza czysto sportowe stawiam 44-46 dla przyjezdnych.






    TYLKO Włókniarz Częstochowa!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Wynik meczu zależy od jednego zawodnika, a zwie on się Rafał Szombierski. Wiadomo, że trio Łaguta-Holta-Jensen +ZZ zrobi po 12-13 punktów (Łaguta może i 16). Dajmy, że będzie to 40 punktów. Czaja i Strzelec 6-7 punktów. I potrzeba 2-3 Szombierskiego. W meczu z nami w rundzie zasadniczej zrobił masę punktów. Jednakże w ostatnim meczu w Cz-wie zrobił cały jeden punkt.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Jedyna szansa Torunia bedzie brak zz za Emila. W innym przypadku w ogole nie ma o czym mowic. Syndrom GP zrobi swoje.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Mam nadzieje ze piatek i sobota Nasi zawodnicy beda trenowac na torze,najlepiej w godzinie zblizonej do tej z meczu.
    Tak,zeby nie bylo zadnych niespodzianek.
    Po tym czy Tomek w koncu sie obudzi,bedzie cos wiadomo po GP w sobote,jesli znow pojedzie padake to w Czestochowie królowac nie bedzie.
    Cos czuje ze w niedziele bedzie piekło,komplet publicznosci,fantastyczna atmosfera.
    WŁÓKNIARZ!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Mam nadzieje ze piatek i sobota Nasi zawodnicy beda trenowac na torze,najlepiej w godzinie zblizonej do tej z meczu.
    Pocieszaj się, nasi też trenowali, a w pierwszych biegach, byli gorzej spasowani od Cz-wy.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    5x9 z ZZ = 45 czyli 45:45


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Belktot bełkot nic wiecej.Z wypowiedzi żużlowców czewy jak i kibiców wynika ze wszyscy beda polować na Adriana a moze to jedynie przynieść odwrotny skutek.
    Ja znam Adiego i wiem jaki on jest kiedys nawet się podsmiewali w parky maszyn ze in liscia powonien dodtac orzed kazdym meczem, po akcji Łaguty wiedzialem ze Miadziak da czadu in tak ma a zapewne czytal rozne wypowiedzi i jedynie zemsci sie to na czewie nic wiecej. A jak wiadomo Lagyta zistawil mniej miejeca Adrian owi niz ten Eemilowi
    .Szkoda emila ale jak sam jeździ bez glowy to trudno tak samo Chris to samo jak sie mysli o nie wiadomo czym tak jest ze sa kontuzje.
    A jezeli czewa myśli ze tym nastawieniem sie na Adiego go złamią to sir bardzo mocno mylą jedynie go zmobilizuja do lepszem i ostrzejszej jazdy
    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Szkoda emila ale jak sam jeździ bez glowy to trudno tak samo Chris to samo jak sie mysli o nie wiadomo czym tak jest ze sa kontuzje.
    Ty w ogóle widziałeś ten upadek Holdera?

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Podstawowa sprawa to prognozy pogody. To one zadecydują, czy Toruń będzie mógł wytoczyć swoje najmocniejsze działo - status meczu zagrożonego. Jeśli Ekstraliga kierowana przez prezesa Stępniewskiego coś takiego ustanowi, to szanse Włókniarza idą radykalnie w dół. Tym bardziej, że - jak znam życie - sędzia znów będzie pewnie sterowany radiem.
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #12
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Zdecyduje Szumina. Jak dobrze zacznie i wejdzie w rytm, to zwiezie ważne punkty i przechyli szalę na korzyść Włókniarza. Ale równie dobrze może położyć mecz i wtedy wynik (meczowy) będzie koło remisu. Wg mnie przed 15 biegiem, obie drużyny będą miały jeszcze szanse na awans.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Przed ostatnim biegiem ostatnio w Czewie było 55:29
    a było to kilka tygodni temu. Bodajże 8.
    Składy będą podobne jeśli nie takie same.
    Będzie fajne spotkanie i wynik w granicach 52:38
    Jeśli nie zostanie wcześniej przerwane.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-09-2013 o 16:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Podstawowa sprawa to prognozy pogody. To one zadecydują, czy Toruń będzie mógł wytoczyć swoje najmocniejsze działo - status meczu zagrożonego. Jeśli Ekstraliga kierowana przez prezesa Stępniewskiego coś takiego ustanowi, to szanse Włókniarza idą radykalnie w dół. Tym bardziej, że - jak znam życie - sędzia znów będzie pewnie sterowany radiem.
    Człowieku co ty wypisujesz-znasz życie,sędzia będzie pewnie sterowany radiem,załóż szaty pokutne i na pielgrzymkę do świętego miasta,ludzie przestańcie się nakręcać,macie dowody,że wszyscy są przeciw wam zgłoście to organom,płacz nic wam nie pomoże.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Włókniarz do boju, sytuacja z Emilem dodatkowo zmobilizuje wszystkich i oby udało wam się wejść do wielkiego finału.

    Nawet z ZZ za Emila może zrobić sporo pkt, Czaja i Strzelec też mogą swoje dołożyć.

    A może Strzelec, Czaja, Szombierski też upokorzy bidona i odbierze mu ważne punkty?!

    50-40 i wynik rozstrzygnięty w ostatnim biegu - to byłoby coś
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Podstawowa sprawa to prognozy pogody. To one zadecydują, czy Toruń będzie mógł wytoczyć swoje najmocniejsze działo - status meczu zagrożonego. Jeśli Ekstraliga kierowana przez prezesa Stępniewskiego coś takiego ustanowi, to szanse Włókniarza idą radykalnie w dół. Tym bardziej, że - jak znam życie - sędzia znów będzie pewnie sterowany radiem.
    Siur fing. Jakbyś nie zauważył, to nasi w tym sezonie są tak *****iście przełożeni na wyjazdach, że zazwyczaj ogarniają się w połowie zawodów i dopiero zaczynają odrabiać straty i robić wynik. Głównie zresztą puszczając niemal bieg po biegu Pawełka.

    Demonizowanie komisarzy to szukanie przed meczem tanich wymówek ewentualnej wtopy. Zresztą Wasz trenejro zdaje się jeszcze nie tak dawno temu był komisarzem i doskonale wie co zrobić, żeby mu inny komisarz nie podskoczył.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2013)

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Przed ostatnim biegiem ostatnio w Czewie było 55:29
    no i pasuje. jechaliśmy bez ZZ za Holdera, Paweł szału nie robił (takiego, do jakiego nas przyzwyczaił ostatnio), Miedzin też powinien przywieźć punkt-dwa więcej. Wydaje mi się, że Gollob pojedzie dużo lepiej, co potwierdzi me domysły, że najlepsze fury po prostu odłożył na PO. 47-46:38-37 przed 15 biegiem. Chyba, że Suskiewicz Was wystawi (na co się zanosi, mówiąc szczerze).

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Czestochowianie powoli przejmuja paleczke najwiekszych placzkow ligi od Leszczynian.

    Do boju Banditos Torun!

  20. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Uważam, że w tym meczu wiele będzie zależeć czy lepiej pojadą Szombierski z juniorami czy Brzozowski z juniorami, która drużyna w tym wypadku będzie lepsza to ta pojawi się w finale. A Miedzińskiego pewnie spotka takie piekiełko jak kiedyś Bjerre w półfinale w 2007 roku na torze Apatora (kibice pewnie pamiętają tą sytuację).

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jak Łaguta tak klnie i mówi że dadzą z siebie 250% to ja w ten finał na prawdę wierzę. Takiej determinacji nie widziałem już dawno.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  22. Powrót do góry    #21
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ja pamiętam, że wtedy Bjerre pokazał kawał dobrego żużla. No ale Adrianowi dużo brakuje do jego klasy (sportowej).

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja pamiętam, że wtedy Bjerre pokazał kawał dobrego żużla. No ale Adrianowi dużo brakuje do jego klasy (sportowej).
    Dokładnie nieźle wtedy jechał Może Adrian pójdzie w ślady Bjerre

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Włókniarz do boju, sytuacja z Emilem dodatkowo zmobilizuje wszystkich i oby udało wam się wejść do wielkiego finału.

    Nawet z ZZ za Emila może zrobić sporo pkt, Czaja i Strzelec też mogą swoje dołożyć.

    A może Strzelec, Czaja, Szombierski też upokorzy bidona i odbierze mu ważne punkty?!

    50-40 i wynik rozstrzygnięty w ostatnim biegu - to byłoby coś
    i przywiezc Bidona w ostatnim 5;1 i wszyscy zadowoleni

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    przecież bidon na naszym torze punktowo się nie załapie do 15-go biegu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    i przywiezc Bidona w ostatnim 5;1 i wszyscy zadowoleni
    Wszystko możliwe, Szumina i juniorzy na swoim owalu mogą powieżć każdego.

    W nominowanych tym bardziej taki Grisza, Holta czy MJJ sa w stanie to zrobić.

    Oby udało wam się wygrać min 49-41 i awansować do finału.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Zacytuję niegdysiejszego spikera z Broniewskiego "Niech zwycięża lepszy !"

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-kontuzji-em/2

    Artur Sukiennik
    Udziałowiec Włókniarza nie pozostawił również suchej nitki na Adrianie Miedzińskim. - Wracając do osoby Adriana Miedzińskiego. Dla mnie to jest odmieniec. Bardzo proszę to zacytować. Uważam tak, ponieważ po wyrządzeniu drugiemu człowiekowi krzywdy, tak naprawdę koledze, z którym dobrze się zna, nie stać go na ludzkie odruchy. Po pierwsze, nie czuje się winny upadkowi Emila. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to ja stwierdzam, że jego mózg nie funkcjonuje prawidłowo i w ogóle nie ma o czym rozmawiać. To również proszę napisać. Jeżeli nie dostrzega w sobie żadnej winy, to więcej na tor nie powinien wyjeżdżać. Sam doświadczył wielu wypadków, jak chociażby tegoroczny w Czechach. Sam doskonale wie, jak to wygląda. On ze starcia z Emilem wyszedł bez szwanku i nawet nie zdobył się na to, by do niego podjechać i zainteresować się jego stanem zdrowia. Tym bardziej, że w wypadku uczestniczył jego klubowy kolega, którego los Adrianowi najwidoczniej też był obojętny. Zwykły ludzki odruch powinien mieć miejsce. On pojechał do parku maszyn, jakby w ogóle nic się nie wydarzyło. W niedzielę w Tarnowie mieliśmy przykład, jak należy się zachować. Gdy Piotr Protasiewicz wpadł w Janusza Kołodzieja, od razu był przy nim i natychmiast wszystko sobie wyjaśnili. A stawka meczu w Tarnowie była taka sama, jak w Toruniu. Osobę Adriana Miedzińskiego określiłbym jednym słowem, ale jest ono niecenzuralne - powiedział nasz rozmówca.
    Zaczyna się niezła jazda. Miedziak stracił pewnie sympatie wielu. Może nawet przeskoczy pewnego rajdera którego określa się mmianem "bandziora" torów.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-09-2013 o 18:39
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    http://www.czestochowa.sport.pl/spor...jfutdinow.html

    http://www.czestochowa.sport.pl/spor..._decyzja_.html

    Zacząłem ten temat w wątku klubowym, ale myślę, że sytuacja wymaga tego, aby go pociągnąć tu.

    Tworzy się jakiś niedobry precedens. Nie znam z najnowszej historii sportu żużlowego drugiej takiej sytuacji, żeby żużlowiec UTAJNIAŁ swoją kontuzję przed całym światem.
    Zwracam uwagę na ten fragment artykułu:

    ...."Do momentu powrotu Emila na tor, bez względu na to, czy to nastąpi za miesiąc czy za dwa, nie będę miał nowych informacji na temat stanu jego zdrowia. Oczywiście my wiemy, jakich doznał obrażeń, ale lekarze, którzy się nim zajmują, prosili, abyśmy tego nie ujawniali - powiedział portalowi czestochowa.sport.pl Tomasz Suskiewicz prosząc jednocześnie, aby uzbroić się w cierpliwość.
    - My też nic więcej nie wiemy - zarzeka się prezes Włókniarza Paweł Mizgalski."........

    Moje pytanie brzmi - po co to wszystko?

    1) Jeżeli chodzi o to, że wcale nie jest tak źle z Emilem, jak się wydaje, a ściemniactwo ma zadanie zaskoczyć Apatora, ewentualnie finałowego rywala w lidze, to jakiś w tym koślawy sens jest, aczkolwiek uważam to za nieco trącące zabawą w podchody, harcerzyków itp. Oczywiście w tym wariancie prezes Mizgalski ściemnia dziennikarza, ile wlezie...
    2) Jeżeli wcale nie jest tak źle z Emilem, jak się wydaje, a Emil chce ZA WSZELKĄ CENĘ wrócić na Grand Prix i nie ma zamiaru udawać się na żadne L-4, to właśnie wkroczył na bardzo niebezpieczną ścieżkę pod hasłem "Nicki Pedersen 2". W tym wariancie mamy nową jakość kontaktów na linii klub-zawodnik. Zawodnik nie chce powiedzieć klubowi, co właściwie mu jest i ile to potrwa. Paradne...
    3) Jeżeli Emil jest kontuzjowany, jeżeli jest to kontuzja poważna i PRAWIE przekreślająca jego starty w tym sezonie, to:
    ---Po co w ogóle ta szopka?
    ---Dlaczego jeszcze Suskiewicz nie przekazał klubowi L-4? (Dla jasności sprawy byłoby fajnie, gdyby wpłynęło do klubu JAK NAJSZYBCIEJ - czyli najpóźniej jutro, bo klub póki co jest w bardzo niezręcznej sytuacji).
    ---Czy na zachowanie managera ma wpływ nadchodzący sezon transferowy?
    ---Czy z szacunku dla kibiców nie należałoby jednak COKOLWIEK więcej powiedzieć?

    Lubię Emila, to fajny i sympatyczny chłopak, ale chyba ktoś ma niego nie zawsze dobry wpływ...
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sokol za jego przydatny post!

    dawidm (02-09-2013)

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    http://www.czestochowa.sport.pl/spor...jfutdinow.html

    http://www.czestochowa.sport.pl/spor..._decyzja_.html

    Zacząłem ten temat w wątku klubowym, ale myślę, że sytuacja wymaga tego, aby go pociągnąć tu.

    Tworzy się jakiś niedobry precedens. Nie znam z najnowszej historii sportu żużlowego drugiej takiej sytuacji, żeby żużlowiec UTAJNIAŁ swoją kontuzję przed całym światem.
    Zwracam uwagę na ten fragment artykułu:

    ...."Do momentu powrotu Emila na tor, bez względu na to, czy to nastąpi za miesiąc czy za dwa, nie będę miał nowych informacji na temat stanu jego zdrowia. Oczywiście my wiemy, jakich doznał obrażeń, ale lekarze, którzy się nim zajmują, prosili, abyśmy tego nie ujawniali - powiedział portalowi czestochowa.sport.pl Tomasz Suskiewicz prosząc jednocześnie, aby uzbroić się w cierpliwość.
    - My też nic więcej nie wiemy - zarzeka się prezes Włókniarza Paweł Mizgalski."........

    Moje pytanie brzmi - po co to wszystko?

    1) Jeżeli chodzi o to, że wcale nie jest tak źle z Emilem, jak się wydaje, a ściemniactwo ma zadanie zaskoczyć Apatora, ewentualnie finałowego rywala w lidze, to jakiś w tym koślawy sens jest, aczkolwiek uważam to za nieco trącące zabawą w podchody, harcerzyków itp. Oczywiście w tym wariancie prezes Mizgalski ściemnia dziennikarza, ile wlezie...
    2) Jeżeli wcale nie jest tak źle z Emilem, jak się wydaje, a Emil chce ZA WSZELKĄ CENĘ wrócić na Grand Prix i nie ma zamiaru udawać się na żadne L-4, to właśnie wkroczył na bardzo niebezpieczną ścieżkę pod hasłem "Nicki Pedersen 2". W tym wariancie mamy nową jakość kontaktów na linii klub-zawodnik. Zawodnik nie chce powiedzieć klubowi, co właściwie mu jest i ile to potrwa. Paradne...
    3) Jeżeli Emil jest kontuzjowany, jeżeli jest to kontuzja poważna i PRAWIE przekreślająca jego starty w tym sezonie, to:
    ---Po co w ogóle ta szopka?
    ---Dlaczego jeszcze Suskiewicz nie przekazał klubowi L-4? (Dla jasności sprawy byłoby fajnie, gdyby wpłynęło do klubu JAK NAJSZYBCIEJ - czyli najpóźniej jutro, bo klub póki co jest w bardzo niezręcznej sytuacji).
    ---Czy na zachowanie managera ma wpływ nadchodzący sezon transferowy?
    ---Czy z szacunku dla kibiców nie należałoby jednak COKOLWIEK więcej powiedzieć?

    Lubię Emila, to fajny i sympatyczny chłopak, ale chyba ktoś ma niego nie zawsze dobry wpływ...
    Może czekają jak to bedzie wyglądało za pare dni i czy Emil jeszcze ma szanse wystąpić w GP czy nie.

    Ale powinni chociaż rzucić jakieś info , to wszystko jakieś tajemnicze. Klub przecież musi wiedzieć jak ustawić skład na mecz w niedziele.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Fakt. Miedzin do sympatycznych raczej nie należy.Pewnie kolegów za wielu nie ma, ale ocena tego wypadku przez Sukiennika jest niezbyt obiektywna.

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Po wywiadach z panem Sukiennikiem i Laguta stwierdzam ze powinno sie cala ekipe Czestochowska zbadac pod katem niedozwolonych uzywek. Bo co do tego ze na trzezwo nikt by takich bredni nie opowiadal nie mam najmniejszych watpliwosci.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Tak jest. My wszyscy jestesmy chorzy. Tylko Wy i miedzinski jestescie zdrowi, a adrianek to do tego taki mily i empatyczny chlopiec.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Tak jest. My wszyscy jestesmy chorzy. Tylko Wy i miedzinski jestescie zdrowi, a adrianek to do tego taki mily i empatyczny chlopiec.
    W d***e mam czy jest empatyczny czy nie. Fakt jest jeden - winy Adriana w upadku Emila nie bylo zadnej. Takich hipokrytow jak Laguta, Sukiennik czy Grzegorz (przyciskac ich do bandy) Dzikowski to ze swieca szukac na calym swiecie.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 02-09-2013 o 18:54

  36. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wiem. Zawiniła brzoza( )Zupełnie jak w Smoleńsku. Nawet strzały były po meczu.

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Demonizowanie komisarzy to szukanie przed meczem tanich wymówek ewentualnej wtopy. Zresztą Wasz trenejro zdaje się jeszcze nie tak dawno temu był komisarzem i doskonale wie co zrobić, żeby mu inny komisarz nie podskoczył.
    Zgadza się. A czy ja użyłem w ogóle słowa "komisarz"?
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Zabrałem głos na temat Emila, a zapomniałem napisać o samym nadchodzącym żużlowym święcie.
    1) Pogoda. Fatalna informacja dla grubych Wojtków, ewentualnie wszystkich miłośników ubijanych torów. Od jutra do niedzieli ma być słonecznie, ciepło i ABSOLUTNIE BEZDESZCZOWO. Piękna końcówka lata Mecz NIEZAGROŻONY
    2) Tor. Jutro odbędzie się na nim egzamin na licencję "Ż" z udziałem m.in. Maxa Drabika, ale niestety Maksiu i tak w tym sezonie w lidze nie pojedzie (16 urodziny ma w lutym). Widziałem go na torze solo i we dwóch. Tak naprawdę najciekawsze będzie, kiedy przyjdzie kolej na ściganie się w czwórkę. Szykuje się kolejny grajek do walki o miejsce w składzie, ale oby nam młodego nie zagłaskano. Ale napiszę to - tak, to jest talent na miarę młodego Przedpełskiego.
    3) W środę na naszym stadionie finał MDMP oczywiście z udziałem juniorów Włókniarza i Unibaxu. Jedno, czego jestem pewien, to że odbędzie się na INNYM TORZE niż na lidze. Betonik?
    4) W sobotę w Tarnowie finał MIMP. Ten termin jest cholernie niewygodny, z tym że tak naprawdę bardziej dla naszych juniorów z uwagi na brak możliwości potrenowania w tym dniu u siebie. Udział biorą wszyscy: Czaja, Strzelec, Łęgowik, Malczewski a także Kamil Pulczyński i Paweł Przedpełski. Oby odpukać w MIMP i MDMP obyło się bez upadków i kontuzji.
    5) Uważam, że drugi raz takich bęcków Unibax jak w pierwszym meczu u nas nie zbierze, to są w końcu profesjonaliści i pewnie wnioski wyciągnęli. Jeżeli nasi zaczną od razu mocno przewiduję skrajny wariant rotowania składem. Przypominam, to co już napisałem - regulamin daje przy odpowiednim ustawieniu składu możliwość pojechania 7 razy Gollobem, Miedzińskim, Wardem i Przedpełskim, 2 razy Pulczyńskim, a Brzozowski może robić za plastron. U nas przy braku Emila NIKT nie może mieć słabszego dnia. O ile w przypadku 1-punktowego występu np. Strzelca tragedii jeszcze nie będzie, o tyle przy analogicznym dorobku Szombierskiego jesteśmy raczej pozamiatani.
    6) Prognoza wyniku. Po biegach nominowanych 41-37, ponieważ Unibax rzuci do boju rezerwy taktyczne, ZZ i nie pozwoli nam odskoczyć dalej niż na 10 punktów.
    W 14 biegu zwycięży ku rozpaczy stadionu Przedpełski, ale Rune i MJJ fantastycznie współpracując w parze zatrzymają wszystkie ataki słabiej tego dnia dysponowanego Golloba.
    W 15 biegu pod taśmą staną Łaguta, świetnie tego dnia dysponowany Szumina, Ward i Miedziński, któremu koncert gwizdów doda niespodziewanie w tych zawodach adrenaliny. Przez 3 okrążenia Miedziński będzie odpierał ataki obu naszych naciskających z dwóch stron naraz, po czym na ostatnim kółku najpierw Grisza wciśnie się pod bandą, mimo że Miedziński zostawi mu jeszcze mniej miejsca niż Emilowi na Motoarenie, po czym po krawężniku minie go także na ostatnim łuku Szumina. Zrozpaczony Miedziak po przejechaniu linii mety położy motocykl na wejściu w I łuk, przewróci się i będzie płakał, jak w 1995 r. Piotr Świst po słynnej szarży Joe Screena.
    49-41 - czego sobie i wam życzę...
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    po czym na ostatnim kółku najpierw Grisza wciśnie się pod bandą, mimo że Miedziński zostawi mu jeszcze mniej miejsca niż Emilowi na Motoarenie
    To niemozliwe, przeciez Adrian nie zostawil mu w ogole miejsca a nawet jak mowi dzentelmen polskich torow G. Laguta "wbil go w bande"

  40. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Panowie, niestety, ale na ostatni mecz Torunia z Czewą i kontrowersji z tym związanych trzeba spojrzeć trochę szerzej. Otóż jak to z upadkami i wykluczeniami w żużlu bywa, kontrowersje są zawsze i prawie nigdy nie ma pełnej zgodności. Ja jako kibic Włókniarza, choć staram się z tym walczyć, ostatni mecz widzę przez pryzmat osoby grubego Wojtka, który rządzi całym tym bajzlem.

    Pytanie 1 - czy gdybyście siedzieli w sobotę na miejscu sędziego, a Waszym pracodawcą byłaby osoba mocno związana z Toruniem (która daje sporo zarobić),to w kontrowersyjnej sytuacji na kogo korzyść podjęlibyście decyzję - Torunia czy ich przeciwnika?

    Pytanie 2 - rządzicie SE, możecie wszystko -oczywiście jesteście obiektywni i działacie dla dobra speedwaya, nie kusi Was, żeby chociaż trochę pomóc Waszemu ukochanemu klubowi?

    I szczerze powiedziawszy to patrząc na kontrowersyjne sytuacje w sobotnim meczu to zastanawiam się jak zachowałby się sędzia gdyby zamiast Stępniewskiego na tronie zasiadał Mizgalski.

    I żeby nie było to ewidentnie widać, że ktoś na górze ma tendencje do mszczenia się - Leszno jest sobie samo winne, ale karanie za krzywą bandę? Paranoja.

    Teraz Stępniewski ma chyba nowego wroga - Czewę, bo za dużo osób mówi głośno to co myślą wszyscy, tylko czekać na kary.

    A szkoda, ba na przykładzie Włókniarza, widać, że można mieć fajne widowiska, dobrą frekwencję, fajny wynik sportowy. Tylko po takich szopkach jak ostatnio ja osobiście mam dosyć tego sportu, a Tworzymy go my kibice i oby szybko zrozumieli to Ci na górze, bo nie Wiem, czy Pan Stępniewski i spółka będą mieć ubaw, jak liga będzie składała się z Torunia i Zielonej Góry.

  41. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To niemozliwe, przeciez Adrian nie zostawil mu w ogole miejsca a nawet jak mowi dzentelmen polskich torow G. Laguta "wbil go w bande"
    Powiem tylko tyle.
    jezus-cie-kocha-ale-uwaza-cie-za-frajera.jpeg

  42. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zgadza się. A czy ja użyłem w ogóle słowa "komisarz"?
    Taki był przecież podtekst
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar Speedway Piknik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ktoś coś wie na temat biletów na niedzielę? Czy będą dostępne w Toruniu tak jak nasze, toruńskie w Częstochowie?

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez bladymis Zobacz posta
    Panowie, niestety, ale na ostatni mecz Torunia z Czewą i kontrowersji z tym związanych trzeba spojrzeć trochę szerzej. Otóż jak to z upadkami i wykluczeniami w żużlu bywa, kontrowersje są zawsze i prawie nigdy nie ma pełnej zgodności. Ja jako kibic Włókniarza, choć staram się z tym walczyć, ostatni mecz widzę przez pryzmat osoby grubego Wojtka, który rządzi całym tym bajzlem.

    Pytanie 1 - czy gdybyście siedzieli w sobotę na miejscu sędziego, a Waszym pracodawcą byłaby osoba mocno związana z Toruniem (która daje sporo zarobić),to w kontrowersyjnej sytuacji na kogo korzyść podjęlibyście decyzję - Torunia czy ich przeciwnika?

    Pytanie 2 - rządzicie SE, możecie wszystko -oczywiście jesteście obiektywni i działacie dla dobra speedwaya, nie kusi Was, żeby chociaż trochę pomóc Waszemu ukochanemu klubowi?

    I szczerze powiedziawszy to patrząc na kontrowersyjne sytuacje w sobotnim meczu to zastanawiam się jak zachowałby się sędzia gdyby zamiast Stępniewskiego na tronie zasiadał Mizgalski.

    I żeby nie było to ewidentnie widać, że ktoś na górze ma tendencje do mszczenia się - Leszno jest sobie samo winne, ale karanie za krzywą bandę? Paranoja.

    Teraz Stępniewski ma chyba nowego wroga - Czewę, bo za dużo osób mówi głośno to co myślą wszyscy, tylko czekać na kary.

    A szkoda, ba na przykładzie Włókniarza, widać, że można mieć fajne widowiska, dobrą frekwencję, fajny wynik sportowy. Tylko po takich szopkach jak ostatnio ja osobiście mam dosyć tego sportu, a Tworzymy go my kibice i oby szybko zrozumieli to Ci na górze, bo nie Wiem, czy Pan Stępniewski i spółka będą mieć ubaw, jak liga będzie składała się z Torunia i Zielonej Góry.
    Koniec końców żużlem rządzi Witkowski, a TV chce mieć dobry, a nie gówniany produkt więc nie przeceniałbym tak Stépnia, który zwyczajnie potrafi się zaczepiać na ciepłych posadkach i będzie dbał głównie o siebie.

    Tak po prawdzie patrząc wstecz na ligę to w zasadzie zawsze mamy syf związany z finałami, kto by ligą nie rządził. Ot nasze piekiełko i brak profesjonalizmu z góry do dołu od lewa do prawa.

    A co gorsza przy każdej kontrowersji, my kibice, mający się za rozsądniejszych wojujemy ze sobą jak wściekłe psy

    W skrócie to ujmując "tato, kupa!"
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    mam nadzieję, że wejdzie Toruń. Finały z Zieloną Górą byłby świetnymi widowiskami...

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ja Torunia jednak nie chcę. Miedziński mógłby sobie zwichnąć oba kciuki, a ja i tak bałbym się o koncowy wynik przy Wrocławskiej

    Żarty żartami, ale jak już dyskusja idzie w stronę Emila, dodałbym tu jeszcze jakiś motyw finansowy. Może rzeczywiście mają do niego jakieś zaległości i od ich uregulowania zależy decyzja Emila? Taka tam luźna myśl, bez napinki.


    I na koniec, cóś mi się zdaje, że pijany Szombierski, który zdaje się bardzo lubić mecze pod presją, znów zawalczy na Olsztyńskiej jak za dawnych czasów i tak 7-8 z bonusem trzaśnie, obawiam się

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Oczywiście Sobotch. Po dokładniejsze info udaj się na bloga guru dziennikarstwa żużlowego - Dariusza O.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •