Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Szkółka Ostrovia

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkółka Ostrovia

    Witam. Specjalnie rejestrowałem się na tym forum aby zapytać się o to...
    Chodzi mi mianowicie o szkółkę żużlową w Ostrowie Wielkopolskim. Wiem, że jest ona jak na razie zawieszona, ale ponoć od nowego roku ma coś już być.
    Chciałbym przystąpić do takowej szkółki. Mam 16 lat i pytając się trenera szkółki Franciszka Jaziewicza powiedział mi że to już tak naprawde ostatni dzwonek do tego aby zacząć przygodę z żużlem. O wagę się nie boję bo im się jest lżejszym ponoć tym lepiej. Mam tylko taki problem z tym, że ciężko by było u mnie ze sprzętem. Kask, gogle, rękawice i takie tam mógłbym sobie kupić, ale motor było by ciężko, a zaczynam praktyki u jednego dosyć sympatycznego mechanika, który ma cały warsztat oblepiony właśnie naklejkami ze speedway'a, Pedersen racing i takie tam. Jak myślicie? Czy miałbym jakieś szanse jakbym zapytał się tego mechanika o sponsoring? Ewentualnie czy nie wiecie czy szkółka nie miała by jakiegoś swojego sprzętu, który mogłaby udostępniać szkółkowiczą? Ostatnio byłem na treningach przygotowujących się do licencji szkółkowiczów i mieli też kewlary i motory całe w sponsorach także nie wieże że to jest ich bo by napewno tylu sponsorów nie mieli...


  2. Powrót do góry    #2
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    16 lat to trochę późno i jeśli nie nauczysz się sam płynnie przejechać czterech okrążeń to do szkółki Cię nikt nie weźmie. Dlatego wydaje mi się, że zostaje Ci samemu skompletować motor. Prawda jest brutalna - teraz już 15-latkowie mogą normalnie śmigać w zawodach młodzieżowych, dlatego w "gołego" 16-latka nie opłaca się inwestować.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idź na trening, dostaniesz pod dupcię jakiś motor zobaczą czy jest sens w Ciebie inwestować i tyle. A to że późno czy nie to tym się nie przejmuj. Domagała zdał licencję dopiero miesiąc temu a już ma 19 lat skończone.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    ten Krawczyk jezdzic potrafi, ale mecz bez literki, szczegolnie w lub u to mecz stracony.. dzisiaj nawet podbil srednia trzema wykluczeniami, ale mysle, ze srednio z 2 na 5 biegow notuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •