Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 746

Wątek: XIX runda PÓŁFINAŁ Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa: 31.08.2013 godz.20.00 sobota

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach

    XIX runda PÓŁFINAŁ Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa: 31.08.2013 godz.20.00 sobota

    I zaczynamy.

    Półfinał w Toruniu w nietypowy dzień - bo w sobotę 31.08, o godzinie 20.00.

    W pierwszym meczu było:

    Włókniarz Częstochowa - 40:
    1. Grigorij Łaguta (2,3,3,3,3,d) 14
    2. Rafał Szombierski (0,0,1,-) 1
    3. Rune Holta (0,1,1*,2*,2) 6+2
    4. Michael Jepsen Jensen (1,3,2,2,2,1) 11
    5. Mirosław Jabłoński (1,2,-,1*,0) 4+1
    6. Artur Czaja (3,0,0) 3
    7. Adam Strzelec (1,0,d) 1
    W pierwszym meczu nie jechał Emil Sajfutdinov.

    Unibax Toruń - 50:
    9. Chris Holder (3,2,3,3,0,2*) 13+1
    10. Kamil Brzozowski (1,1,0,1,0,1) 4
    11. Adrian Miedziński (2*,1*,3,2,3,3) 14+2
    12. Darcy Ward - zastępstwo zawodnika
    13. Tomasz Gollob (3,2*,2,2,1,3) 13+1
    14. Paweł Przedpełski (2,0,1*) 3+1
    15. Emil Pulczyński (0,3,0) 3
    Prawdopodobna zmiana: brak z/z bo pojedzie Ward i w miejsce
    kontuzjowanego Holdera - Ryan Sullivan. Chociaż kto to wie...

    Warto podkreślić, że Częstochowa jest jedyną drużyną, która z torunianami zdobyła
    w tym sezonie bonusa. Rozbici brakiem Holdera torunianie w Czewie przegrali, aż 36:54,
    mimo, że w składzie CKM nie było Sajfutdinova.

    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 20-08-2013 o 15:21
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Pokrzyżowali mi plany zmianą terminu. Jestem wkurzony bo szykuje się dobry mecz.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Mam pytanko.
    W meczach wyjazdowych jestem zielony i prosze o pomoc
    Powiedzmy ze jade autem z kumplami do Torunia i chce usiasc na sektorze gosci
    Jak to bylo w poprzednich meczach,wysylało sie jakas liste osob,dane itd?
    I czy byla mozliwosc zakupienia biletu na sektor gosci przez internet?

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    zeby wejsc na sektor gosci trzeba podac swoje dane - imie nazwisko pesel. zadzwonic do klubu ze bedziesz wpisza Cie na liste badz skontaktowac sie z grupa wyjazdowa ktorzy taka liste skladaja do klubu do piatku najpozniej (jesli w niedziele jest mecz)

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    herbie13 (20-08-2013)

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zagadką jest czy Toruń wybierze wariant z Ryanem czy z Z/Z.
    Dodatkowy start Miedziaka, Golloba, Warda i Przedpełskiego w Toruniu może dać przynajmniej 10 punktów (jak nie więcej).

    Jako, że zawsze jestem umiarkowanym optymistą myślę, że mimo wszystko faworytem dwumeczu są gospodarze.
    Dlaczego? Bo Włókniarz z reguły średnio radzi sobie na MotoArenie:

    2009 - 53:37
    2009 - 51:39
    2010 - 60:30
    2011 - 52:38
    2012 - 60:30
    2013 - 50:40

    Wiadomo, że dysponujemy teraz inną siłą rażenia niż chociażby w ubiegłym sezonie, jednak Toruń nawet bez Holdera to piekielnie silny rywal.

    Sam już nie wiem czy pierwszy mecz na wyjeździe to handicap czy utrapienie.
    Teoretycznie lepiej jest wygrać u siebie np. 10 punktami, a na wyjeździe bronić przewagi.

    Plusy Włókniarza:
    - byli Krzyżacy - Holta i MJJ
    - dobrze nastawiony psychicznie Łaguta, który ma za sobą super występ na MA
    - słabi Pulczyńscy

    Czego Włókniarz może się obawiać:
    - forma Sajfutdinova
    - genialny Przedpełski
    - 0 na wyjeździe Szuminy

    Podsumowując:
    Włókniarz musi zdobyć w Toruniu minimum 40 punktów, optymalna zdobycz to poziom 41-42 oczek.
    Ewentualne zwycięstwo będę rozpatrywał w kategoriach cudu.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Sobota jako dzień rozegrania meczu ujdzie, ale godzina katastrofalna.
    Szczególnie dla zamiejscowych ( w tym tych z okolic Torunia - komunikacja publiczna w sobotni bardzo późny wieczór praktycznie nie kursuje) i tych, którzy chcieli przyjść z dziećmi.
    No , ale cóż TV rządzi światem.
    Niestety...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-08-2013 o 19:54
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Podsumowując:
    Włókniarz musi zdobyć w Toruniu minimum 40 punktów, optymalna zdobycz to poziom 41-42 oczek.
    Ewentualne zwycięstwo będę rozpatrywał w kategoriach cudu.
    To ciekawe co piszesz bo Włókniarz przed biegami nominowanymi przegrywał tylko 4 punktami.
    Na pewno Przedpłski pojedzie duży lepszy mecz, tak samo jak u nas Emil w miejsce Mirka pewnie co najmniej podwoi jego wynik.
    Holta też jest raczej w gazie czego nie można napisać o Darcym.

    Do meczu jeszcze trochę czasu więc częstochowianie pewnie liczą, że Emil się pozbiera, a w Toruniu że Ryan wróci do formy sprzed roku
    Na dzień dzisiejszy stawiam na + 40 pkt Włókniarza.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Na miejscu Torunia powiedział bym "sorry Ryan al ważniejsze dobro drużyny od Twoich dziengów" i w obu meczach pojechał ZZ. Owszem Sully dobrze pojechał z Lesznem ale Włokniarz to jednak lepsza półka. Gollob,Ward,Miedziak i ten co sie szybciej zrasta powinni na ZZ zrobić minimum 7-8 pkt a tutaj każdy pkt sie liczy. Pozatym nie wiem czy już w 1 biegu nie walił bym ZZ Przedpełskim (tak mialby 2 biegi pod rzad jesli ZZ byłya oczywiscie pod 9/10) bo on często sie rozkreca od swojego drugiego lub trzeciego biegu i w juniorskim byłby już rozgrzany.

    Sorry Włokniarze ale chyba odpadniecie.Ale to moje odczucia tylko

    Torun - Czewa 51:39
    Czewa - Torun 50:40

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Z Czewa bedzie na noze.Sully w meczu z Unia tylko na 1 luku po dobrym starcie "kozaczyl".W biegu gdzie przywiozl 0 wyraznie bal sie atakowac,bal sie jazdy w kontakcie.
    To niezbyt dobrze wrozy w meczu z Wlokniarzem.Chyba ,ze bedzie wygrywac starty,wygnie sie na pierwszym luku i pogna do mety.
    Kazdy przegrany start Ryana to problem ze zdobyciem jakiegokolwiek punktu.Byc moze duzo ryzykujemy wystawiajac go do skladu.
    Jakies porzadne przetarcie przed polfinalem by sie przydalo,ale skad wziac.Trening,nawet w 4 spod tasmy to jednak nie to samo.
    Z drugiej strony mam obawy co do jazdy Golloba na zyletki ( a tak bedzie ) nawet na MA,Ward tez niepewny a Z/Z wykorzystana w pelni tylko przez Miedziaka i Pawla to za malo.
    Wiec moze az tak duzo nie ryzykujemy wstawiajac go do skladu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-08-2013 o 20:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    To, co napiszę, to niby truizm, ale...
    W Toruniu cholernie ważny będzie każdy mały punkt. KAŻDY. KAŻDY.
    Pod względem taktycznego prowadzenia drużyny w trakcie meczów Włókniarz w sezonie 2013 mnie nie zachwycał. Może nie było jakichś wielkich wpadek, Dymek chyba nawet nauczył się w końcu, że nie ma czegoś takiego jak rezerwa zwykła jednego juniora za drugiego, ale szału też nie było.
    Na MotoArenie nie wyobrażam sobie popełniania jakichkolwiek błędów taktycznych. Wiadomo, że gospodarze są u siebie faworytem. Jest bardzo prawdopodobne, że trzeba będzie korzystać z rezerw taktycznych. Być może trzeba będzie szybko zacząć zastępować Szombierskiego taktykami, a być może podjąć odważną decyzję o zastąpieniu go juniorem z rezerwy zwykłej. Być może jeden junior będzie musiał jechać jako RT za drugiego. Być może zacznie zawodzić jakiś inny senior poza Szuminą (oby nie) i też trzeba będzie zareagować taktykiem. W biegach nominowanych trzeba będzie trafnie dobrać zawodników pod poszczególne pola startowe. To wszystko musi zadziałać jak w sprawnie naoliwionej maszynie - zero niepotrzebnych dyskusji ze strony zawodników, zero defektów wynikających z niedbalstwa, zero problemów z 2 minutami itd. itp.
    Uważam, że wynik na poziomie 40 punktów w Toruniu to absolutne minimum minimorum dla Włókniarza. Dobry w sensie komfortu psychicznego byłby wynik na poziomie co najmniej 43 punktów, ale będzie to piekielnie trudne.
    Patrząc indywidualnie:
    ---jeżeli Grisza powtórzyłby 14 punktów w 6 biegach z rundy zasadniczej, będzie to cudowny wynik
    ---Szumina zdobył 1 w RZ punkt, ale on jest w stanie zdobyć ze 3 punkty na Pulczyńskim i Brzozowskim. Potrzebuje tylko po wyjechaniu ze startu skręcać, a nie mknąć pod bandę na I łuku. Jak to łatwo brzmi, jak się pisze...
    ---Holta w RZ zdobył 6+2 w 5 biegach i na początku zawodów był zagubiony jak dziecko w dżungli. Jest w lepszej formie i ten wynik jest w stanie poprawić.
    ---MJJ w RZ zdobył 11 w 6 biegach i wydaje mi się to nie do powtórzenia. Liglada postrzegam jako naszą największą zagadkę z rozstrzałem 1-10 punktów.
    ---Emil... Kompletu nie zrobi, ale mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z tego, co się ostatnio dzieje, dobije do dwucyfrówki i nie będzie seryjnie zbierał w d... 1-5
    ---Czaja... Na Motoarenie wygrał bieg juniorski z Przedpełskim, a potem zniknął... W sumie to już powtórka tamtego wyniku nie byłaby zła
    ---Strzelec... 1-2 punkty na Pulczyńskim możliwe, ale nie przesądzone.
    Gdybym miał zatypować, to Unibax wygra 48-42.

    I już teraz chcę zwrócić uwagę na to, co się stanie w rewanżu. I to stanie się na pewno, bo Kryjom na taktyce zna się raczej nieźle. O ile u siebie Toruń prawdopodobnie wystawi Sullivana, o tyle na wyjeździe będzie wariant bez ryzyka, czyli ZZ za Holdera. I Unibax zesra się w gacie, żeby wypracowanej (hipotetycznie) przewagi nie stracić. Załóżmy, że wstawią Holdera do składu pod numerem 3, a pod 4 Brzozowskiego. Co to oznacza? W skrajnym przypadku, gdyby Włókniarz od początku zaczął uciekać do przodu, jak to ostatnio ma miejsce, mają do dyspozycji 4 zastępstwa zawodnika i w skrajnej sytuacji 4-5 (!!!) rezerw taktycznych. A czemu tyle? A bo już od pierwszego startu można przy założeniu 6-punktowej straty zastępować Brzozowskiego (załóżmy, że trzy razy inni seniorzy jako RT i raz Przedpełski jako RZ). Raz można jako RT zastąpić Pulczyńskiego Przedpełskim... I do tego 4 razy ZZ za Holdera....
    Hipotetycznie możemy mieć w rewanżu sytuację, że po 7 razy pojadą Ward, Miedziński, Gollob i Przedpełski oraz 2 razy Pulczyński. Jak trudno będzie w takiej sytuacji odskoczyć na więcej niż 10 punktów, nie muszę chyba pisać.
    A zatem - w Toruniu trzeba walczyć o każdy centymetr toru i każdy mały punkt do ostatniej kropli krwi. Ten półfinał nie będzie spacerkiem...
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  12. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sokol za jego przydatny post!

    Często się chowam (22-08-2013), Howard (21-08-2013), Jjasiek (20-08-2013), Lafan (20-08-2013), Sokol jr. (21-08-2013), Syncro (20-08-2013)

  13. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    30-04-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 5 postach
    Mogę dodać tylko tyle ze nic ująć.
    Aczkolwiek mieć nadzieje na Emila, to za mało do wagi meczu.
    Obstawiam wyższa zdobycz Liglada niż ES.
    Oczywiście musi poczynić młody pretendent do MS jakieś ruchy, w celu powrotu do formy
    z początku sezonu, jednak najgorsze jest to, ze dowiemy sie o ich wynikach na Motoarenie.
    Trzeba skupić sie na tym żeby Emil=Grisza, a finał będzie na wyciągnięcie ręki.
    A Sokolowi stawiam skrzynkę czego wskaże, jak sie pomylę co do MJJ>ES.

  14. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Szykuje sie wielki 2 mecz z calym szacunkiem fla Zg I Tar ale nasz półfinał to jakby finał powinien być.Ja wiem ze nasi nie wygrali rz ale przez wiekszosc sezonu byliśmy liderami a to o czyms świadczy. Teraz w kontekście Sprawnego Saletry i ewetualnej zz znow urastamy do miana faworytów. A przypominam ze sport zna wiele ironii i to ze bonusa z Czewa nie mieliśmy moze byc kluczem do sukcesu. Różnice klas pomiedzy drużynami sa tak maly w tym roku ze decydować będą detale i coś mi sir wydaje ze z Cieslakami pojedziemy w finale

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  15. Powrót do góry    #13
    Zbanowany
    Dołączył
    30-04-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    (coś mi sir wydaje)* ze z Cieslakami pojedziemy w finale

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2



    *zdanie klucz

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Mam pytanko.
    W meczach wyjazdowych jestem zielony i prosze o pomoc
    Powiedzmy ze jade autem z kumplami do Torunia i chce usiasc na sektorze gosci
    Jak to bylo w poprzednich meczach,wysylało sie jakas liste osob,dane itd?
    I czy byla mozliwosc zakupienia biletu na sektor gosci przez internet?
    W rundzie zasadniczej wystarczyło podać imię, nazwisko i PESEL przy wejściu.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Kluczem do wygrania dwumeczu z Częstochowa będzie to jak szybko będziemy w stanie połapać się w ustawieniach w meczu rewanżowym. Niestety w tym sezonie zajmuje nam to stanowczo za dużo czasu. Nie może być tak ze zaczynamy jechać od 10 biegu bo do tego czasu będzie juz po zawodach. Oczywiście zakładając że w uda nam się wypracować przynajmniej 8-10 punktów przewagi w pierwszym meczu. Generalnie uważam że Włókniarz jest zdecydowanym faworytem półfinału co akurat mnie nie martwi

    Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 4
    #GetWellDarky

  18. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    ---jeżeli Grisza powtórzyłby 14 punktów w 6 biegach z rundy zasadniczej, będzie to cudowny wynik
    Stać Griszę przy obecnej dyspozycji na 14 nawet w pięciu startach.

    ---Szumina zdobył 1 w RZ punkt, ale on jest w stanie zdobyć ze 3 punkty na Pulczyńskim i Brzozowskim. Potrzebuje tylko po wyjechaniu ze startu skręcać, a nie mknąć pod bandę na I łuku. Jak to łatwo brzmi, jak się pisze...
    Tutaj przewidywanie to jak 6 stka w totka.Mam nadzieje że pokaże klasę i kilka ważnych punktów zdobędzie, chociaż liczę bardziej na prawdziwe show w rewanżu

    ---Holta w RZ zdobył 6+2 w 5 biegach i na początku zawodów był zagubiony jak dziecko w dżungli. Jest w lepszej formie i ten wynik jest w stanie poprawić.
    Ryszard jest wyjątkowo nabuzowany ostatnimi czasy.Prawdziwy fighter Zna tor na MA i myślę że w okolicach dyszki może sie zakręcić

    ---MJJ w RZ zdobył 11 w 6 biegach i wydaje mi się to nie do powtórzenia. Liglada postrzegam jako naszą największą zagadkę z rozstrzałem 1-10 punktów.
    Taki troszkę bezjajeczny ten MJJ ale tor w Toruniu pasuje mu i po tym co widziałem w pierwszym meczu myślę że bliżej będzie mu do dyszki niż 1 Zresztą ostatnio jakby troszkę lepiej jedzie...

    ---Emil... Kompletu nie zrobi, ale mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z tego, co się ostatnio dzieje, dobije do dwucyfrówki i nie będzie seryjnie zbierał w d... 1-5
    Może odpoczynek dobrze mu zrobi bo ostatnio straszną padakę jedzie, ale kto jak nie zawodnik ze ścisłej światowej czołówki może sobie szybko poradzić z kryzysem(sprzętowym?, mentalnym?).Myślę że też dyszka jest w jego zasięgu.

    ---Czaja... Na Motoarenie wygrał bieg juniorski z Przedpełskim, a potem zniknął... W sumie to już powtórka tamtego wyniku nie byłaby zła
    ---Strzelec... 1-2 punkty na Pulczyńskim możliwe, ale nie przesądzone.
    Czaja też ostatnie mecze bardzo dobrze jedzie więc liczę na jakiaś pojedyńczą niespodziankę..może 1:5 w juniorskim


    Gdybym miał zatypować, to Unibax wygra 48-42.
    Wynik marzenie 47:43


    I już teraz chcę zwrócić uwagę na to, co się stanie w rewanżu. I to stanie się na pewno, bo Kryjom na taktyce zna się raczej nieźle. O ile u siebie Toruń prawdopodobnie wystawi Sullivana, o tyle na wyjeździe będzie wariant bez ryzyka, czyli ZZ za Holdera.
    Też jestem ciekwy na jaki warian się zdecydują.Sullivan bardzo dobrze zna nasz tor i śmigał na nim rewelacyjnie więc może postawią na niego?, chociaż większe prawdopodobieństwo jest że będzie ZZ i tak jak pisze Sokol mecz rozegrają we czterech praktycznie.Tylko czy Tomaszek da radę? Po tym co ostatnio pokazuje może mieć ciężko, choć to "szpec" od zawodów o wysoką stawkę, jednak chyba nie tym razem.Za dużo kozaków w drużynie Włókniarza a mecz będzie na żylety.Zarówno pierwszy jak i rewanż.Będzie co oglądać aż się micha cieszy

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Holta znowu coś będzie udowadniać.
    Generalnie to taki zawodnik, że gdzie się nie pojawi, to ma coś "do udowadniania" - Rzeszów, Zielona Góra, Toruń..

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Szykuje sie wielki 2 mecz z calym szacunkiem fla Zg I Tar ale nasz półfinał to jakby finał powinien być.
    No to już się zaczyna festiwal moralnych mistrzów lub vice-mistrzów AD 2013, to może pomińmy połfinały i od razu rozegrajmy wasz finał, a Falubaz i Unia powalczą sobie o brąz
    Tylko Falubaz

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (21-08-2013)

  22. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    30-04-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Holta znowu coś będzie udowadniać.
    Generalnie to taki zawodnik, że gdzie się nie pojawi, to ma coś "do udowadniania" - Rzeszów, Zielona Góra, Toruń..
    Holta nic nie musi.
    Pokazał nam w tym roku na SGPArenie tyle speedwaya, ile widziałeś u siebie przez 3 ostatnie sezony.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W normalnej rywalizacji i przy obecnych składach powinniśmy wygrać ten półfinał.
    Zostało jeszcze trochę czasu i wiele się może wydarzyć, ale jesteśmy faworytem na chwilę obecną.
    Nie obawiam się o formę Naszych zawodników, bo poza Emilem wszyscy notują progres,
    w przeciwieństwie do Torunia (poza Przedpełskim) o czym świadczy fakt, że junior ma najlepszą średnią z ich jeżdżących zawodników.
    Obawiam się czegoś innego. Pozasportowych zagrań, decyzji komisarzy, czerwonych kartek i łysych cwaniaków żeby za uszy wciągnąć Toruń do Wielkiego Finału.
    Pożyjemy, zobaczymy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,432
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Nie doceniacie Kryjoma. Przedpełski zrobił raptem 4 pnkt w Czewie (0,2,1*,1).
    Nietrudno sobie wyobrazić podwójną ZZ w tym meczu. Zatem Ward, Robert i Miedziak jadą po 7 razy z urzędu. Zatem w 7 biegach pojedzie dwójka z tej trójki zawodników.
    Toruń ma ma mocno ograniczone w tym układzie pole manewru z RT, ale myślę, że przy sporej zaliczce z MA i tak ten wariant jest dość sensowny.
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    48-42 a w Częstochowie 53-37 i czekamy na Falubaz
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W normalnej rywalizacji i przy obecnych składach powinniśmy wygrać ten półfinał.
    Zostało jeszcze trochę czasu i wiele się może wydarzyć, ale jesteśmy faworytem na chwilę obecną.
    Nie obawiam się o formę Naszych zawodników, bo poza Emilem wszyscy notują progres,
    w przeciwieństwie do Torunia (poza Przedpełskim) o czym świadczy fakt, że junior ma najlepszą średnią z ich jeżdżących zawodników.
    Obawiam się czegoś innego. Pozasportowych zagrań, decyzji komisarzy, czerwonych kartek i łysych cwaniaków żeby za uszy wciągnąć Toruń do Wielkiego Finału.
    Pożyjemy, zobaczymy.
    Przekaz twojego wpisu jest taki: Sportowo jesteście dużo lepsi i tylko kombinatorstwem Toruń może wejść do finału. Aż się wzruszyłem. Piękna i szlachetna Częstochowa i brzydki zły Unibax. Bajka dla rolników. Nadajecie na tych samych falach.

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Obawiam się czegoś innego. Pozasportowych zagrań, decyzji komisarzy, czerwonych kartek i łysych cwaniaków żeby za uszy wciągnąć Toruń do Wielkiego Finału.
    comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg

    i jakaś chusteczka na otarcie łez.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buka (21-08-2013), alienisko (21-08-2013), apator_uk (21-08-2013), gajewmic (22-08-2013), spitt22 (21-08-2013)

  29. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie doceniacie Kryjoma. Przedpełski zrobił raptem 4 pnkt w Czewie (0,2,1*,1).
    Nietrudno sobie wyobrazić podwójną ZZ w tym meczu. Zatem Ward, Robert i Miedziak jadą po 7 razy z urzędu. Zatem w 7 biegach pojedzie dwójka z tej trójki zawodników.
    Toruń ma ma mocno ograniczone w tym układzie pole manewru z RT, ale myślę, że przy sporej zaliczce z MA i tak ten wariant jest dość sensowny.
    Nie jest chyba możliwa podwójna ZZ w meczu. Chyba można mieć tylko jedną ZZ , jeżeli się mylę to sorry, ale raczej tak jest.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    Hipotetycznie możemy mieć w rewanżu sytuację, że po 7 razy pojadą Ward, Miedziński, Gollob i Przedpełski oraz 2 razy Pulczyński. Jak trudno będzie w takiej sytuacji odskoczyć na więcej niż 10 punktów, nie muszę chyba pisać...
    No i tu jest caly nasz problem. Zeby to wygrac cala czworka musi odjechac swietny dwumecz, a jak to u nas zwykle bywa przynajmniej jeden da ciala. Jak jedzie Miedziak, to nie jedzie Ward, jak pojedzie Ward to Gollob jedzie za 5 pkt. Jakby byl Holder to pol biedy, bo przy jednym cieniujacym mamy jeszcze 4ech, ktorzy jada. A bez Holdera, gdy jeden jedzie piach, to dwumecz jest przegrany, bo w 3ch sie nie wygra

  31. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Jakby tak spojrzeć na to wszystko na logikę i na chłodno... to czwórka Miedziński, Przedpełski Ward i Gollob, jadąc w Częstochowie po 7 razy nie ma prawa nie ukulać 40 pkt. To raptem 1,43pkt/bieg... Jeśli byłoby inaczej to może i nawet lepiej jakbyśmy do tego finału nie awansowali.

    Dlatego uważam, że jeśli w Toruniu zdobędziemy 52 punkty, to brak awansu będzie - jak to zwykł mawiać pewien wódz z lubuskiego - frajerstwem.

    Na nasze nieszczęście połowa drużyny z Czewy uwielbia nasz tor: Holta, Jensen, Sayfutdinov. Nawet Łaguta w tym roku ciśnie, choć rok temu zdobył chyba 3 pkt.

  32. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Stać Griszę przy obecnej dyspozycji na 14 nawet w pięciu startach.



    Tutaj przewidywanie to jak 6 stka w totka.Mam nadzieje że pokaże klasę i kilka ważnych punktów zdobędzie, chociaż liczę bardziej na prawdziwe show w rewanżu



    Ryszard jest wyjątkowo nabuzowany ostatnimi czasy.Prawdziwy fighter Zna tor na MA i myślę że w okolicach dyszki może sie zakręcić



    Taki troszkę bezjajeczny ten MJJ ale tor w Toruniu pasuje mu i po tym co widziałem w pierwszym meczu myślę że bliżej będzie mu do dyszki niż 1 Zresztą ostatnio jakby troszkę lepiej jedzie...



    Może odpoczynek dobrze mu zrobi bo ostatnio straszną padakę jedzie, ale kto jak nie zawodnik ze ścisłej światowej czołówki może sobie szybko poradzić z kryzysem(sprzętowym?, mentalnym?).Myślę że też dyszka jest w jego zasięgu.



    Czaja też ostatnie mecze bardzo dobrze jedzie więc liczę na jakiaś pojedyńczą niespodziankę..może 1:5 w juniorskim




    Wynik marzenie 47:43




    Też jestem ciekwy na jaki warian się zdecydują.Sullivan bardzo dobrze zna nasz tor i śmigał na nim rewelacyjnie więc może postawią na niego?, chociaż większe prawdopodobieństwo jest że będzie ZZ i tak jak pisze Sokol mecz rozegrają we czterech praktycznie.Tylko czy Tomaszek da radę? Po tym co ostatnio pokazuje może mieć ciężko, choć to "szpec" od zawodów o wysoką stawkę, jednak chyba nie tym razem.Za dużo kozaków w drużynie Włókniarza a mecz będzie na żylety.Zarówno pierwszy jak i rewanż.Będzie co oglądać aż się micha cieszy
    No to Grisza 14
    Szumina kilka pkt powiedzmy 3
    Ryszard kolo dyszki
    MJJ blizej dyszki
    Czaja w juniorskim 1:5
    Emil dyszka w zasiegu
    2 junior w juniorskim 1:5 z Czaja

    38:52 dla Czewy wychodzi

    Nie ma sensu rozgrywac tego meczu wszystko jasne

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez piernikowo Zobacz posta
    J
    Dlatego uważam, że jeśli w Toruniu zdobędziemy 52 punkty, to brak awansu będzie - jak to zwykł mawiać pewien wódz z lubuskiego - frajerstwem.
    52 punkty ? Eeee tam przecież zrobimy jak z Tarnowem 57, bo przecież CKM i Unia to taka sama siła (w dwumeczu było 90-90)
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Nie będe się upierał przy swoim, może być i 57

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Podbijam. Zrobimy 66, albo nie, co będziemy się szczypać 75.
    Najlepiej jak Unia Leszno do zera. Wtedy może nie odrobią.
    Trzeba będzie jednak się skoncentrować, bo jak przegramy 0-75 na wyjeździe to Czewa awansuje dzięki wyższej pozycji po rundzie zasadniczej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Nie bądź taki do przodu. Dajmy szansę rywalom. Krakowskim targiem, myślę, że 40:0 zadowoli obie strony. Włókniarz wciąż będzie miał szansę na awans, przyjdą kibice, będzie sianko do klubowej kasy.

  37. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Obawiam się czegoś innego. Pozasportowych zagrań, decyzji komisarzy, czerwonych kartek i łysych cwaniaków żeby za uszy wciągnąć Toruń do Wielkiego Finału.
    Pożyjemy, zobaczymy.
    Ostatnio pomyślałem, że znormalniałeś. Myliłem się

    Ale masz rację, że Czewa i Toruń są na innych biegunach formy w tym momencie. U was wszystkim poza Emilowi (i może Szuminie, ale on jest raczej constans słaby) rośnie lub już urósł max roczny, a u nas tendencja odwrotna. Zdaje się, że Miedziak i Ward wracają do ładu, ale jechali już w tym sezonie lepiej. O Gollobie nie ma co mówić, ciężko liczyć na coś więcej niż 8+1 (6) w Czewie. Grunt, by w Toruniu przegrał max 2 razy.

    Zakładam, że pojedziemy 2x z Sullivanem o ile w pierwszym meczu jakoś strasznie nie zawali. W obecnej sytuacji myślę, że to nie jest katastrofalny pomysł, bo ciężko liczyć tak naprawdę na jakiekolwiek pewne punkty naszych liderów na wyjeździe. Stawiam, że lepszy jeden więcej zawodnik z jakimś potencjałem punktowym (zwłaszcza na tamtym torze) niż cztery biegi cieniującego na wyjazdach Golloba, nierównych Miedziaka i Warda oraz nieopierzonego PP.

    Szanse oceniam na 70-30 na korzyść Włókniarza. Przyznam, że bardzo się zdziwię jeśli wjedziemy do finału, w tym momencie nie za bardzo mieści mi się to w głowie.

  38. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie chcę zasiać niepokoju w szeregach"medalikow'ale jezeli to jest prawda,ze MJJ jest u was zakontraktowany na ten sezon "tylko"to jego ojciec zadba o odpowiedni kontrakt na przyszły sezon.

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A powiedz mi Stev jak to się ma do tematu tego (dwu)meczu.

    Jak chcesz pogadać w sierpniu o pewnych transferach to udaj się na blog pewnego wróżbity ze Śląska pisującego dla PS.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    W razie czego mamy juz kandydata na zastepstwo mlodszego z duetu Ł

  41. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    No to Grisza 14
    Szumina kilka pkt powiedzmy 3
    Ryszard kolo dyszki
    MJJ blizej dyszki
    Czaja w juniorskim 1:5
    Emil dyszka w zasiegu
    2 junior w juniorskim 1:5 z Czaja

    38:52 dla Czewy wychodzi

    Nie ma sensu rozgrywac tego meczu wszystko jasne

    No to Grisza 14
    Szumina kilka pkt powiedzmy 2
    Ryszard kolo dyszki czyli 9
    MJJ blizej dyszki czyli 8
    Czaja w juniorskim 1:5
    Emil dyszka w zasiegu czyli 10
    2 junior w juniorskim 1:5 z Czaja

    42:48 dla Czewy wychodzi

    A to jest już jak najbardziej realne....
    ale nie jestem pazerny więc tak jak już wcześniej napisałem 47:43 dla Torunia mnie usatysfakcjonuje
    Przynajmniej rewanż będzie ciekawszy

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    W razie czego mamy juz kandydata na zastepstwo mlodszego z duetu Ł
    Pod względem postawy na torze obecnie - tak. Ze względu na wypięcie się na nas w barażu ze Startem (był już dogadany w Bydzi) to zdecydowanie nie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    W tym dwumeczu będzie liczył się każdy punkt. Na chwilę obecną faworytem jest Włókniarz, ale nie wolno zapominać, że Unibax jest trudnym rywalem. Trzech mocnych seniorów i świetny junior. Każdy z tej czwórki może zrobić 10+ i to nie będzie żadną niespodzianką. Co do sprawy ZZ czy Ryan to wydaje mi się, że sprawa już jakiś czas temu została przesądzona - jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Ryan wracał z emerytury i inwestował kase w sprzęt tylko na te 3 mecze RZ. Czego się spodziewam? Wyrównanego meczu w Toruniu i wygranej 10-14 pkt w Częstochowie. Grisza, MJJ, Rune są wstanie przywieźć 30 pkt. Do tego dochodzi Emil, który musi sypnąć trochę kaski na sprzęt bo IMŚ przeleci mu koło nosa. Juniorka jest wstanie bieg 2 wygrać 5-1 (sf), ale w ciemno wezmę 3-3 bo podwójna wygrana gospodarzy nie będzie niespodzianką. Na koniec został Szumina czyli Pan ‰. Gość jest wstanie walnąć 10 jak i 0. Jedno jest pewne: jeśli nie pokaże dobrego speedwaya to w przyszłym sezonie może mieć olbrzymie problemy ze znalezieniem klubu.

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ciekawa konfrontacja. Nieprzewidywalna.

    Unibax wbrew wszystkim perturbacjom jest wciąż silny.

    Sęk w tym, że nie mniej silny jest Włókniarz, a kto wie, czy nawet nie bardziej.

    By awansować torunianie będą musieli wymyślić coś "ekstra":

    http://www.youtube.com/watch?v=vdzl0OqqE2o - 1:50 min
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Szombierski nie będzie miał problemu ze znalezieniem klubu bo jest zawodnikiem Włókniarza z ważnym kontraktem na następny sezon. Ale to nie zmienia faktu, że za rok się nie najeździ

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Kluczem do zwycięstwa jest postawa Przedpełskiego. W meczach z Włókniarzem jechał słabo, co nieco zaburza obraz siły Apatora. Jeśli Paweł zacznie zamiatać jak w trakcie ostatnich spotkań to ciężko widzę ten półfinał... inna kwestia, aby twardą (ale czystą) jazdą nie pozwalać Wardowi, Przedpełskiemu czy Gollobowi jeździć "po bandzie" - szczególnie w Częstochowie. We Włókniarzu tendencję do zostawiania metra wolnego pod bandą na prostej ma chyba tylko Czaja

  47. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2013
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Myślę, że mecz będzie fascynujący. Włókniarz jeżeli przywiezie np. 41 lub 42 punkty to u siebie będzie je mógł odrobić i sprawa załatwiona. Ale obawiam się 2 problemów: nazywają się Emil Sayfutdinow i Rafał Szombierski. Szombierski w Toruniu najpewniej przywiezie 1pkt.(0,0,1,-) albo w innej kolejności). Natomiast u nas to może przywiezie te 4-6pkt. Natomiast Emil...ostatnio jego forma się obniżyła, ale myślę, że do meczu w Toruniu się pozbiera i przywiezie ok. 9pkt. U nas to może zrobić nawet komplet(a liczę na to), ale dopiero jak się przyłoży i będzie trenował. Mecz u siebie ma dla nas ważne znaczenie, ponieważ my znamy ten tor lepiej niż ''Anioły''. Nie liczę na to, że w Toruniu wygramy(--------------->cud ), ale mamy atut własnego toru. Mamy dwie misje: przegrać w Toruniu(nie za wysoko) i wygrać u siebie( z przewagą co najmniej 10pkt. na co liczę). I to na tyle.
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Sokol jr. ; 21-08-2013 o 21:15

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    W tym dwumeczu będzie liczył się każdy punkt. Na chwilę obecną faworytem jest Włókniarz, ale nie wolno zapominać, że Unibax jest trudnym rywalem. Trzech mocnych seniorów i świetny junior. Każdy z tej czwórki może zrobić 10+ i to nie będzie żadną niespodzianką. Co do sprawy ZZ czy Ryan to wydaje mi się, że sprawa już jakiś czas temu została przesądzona - jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Ryan wracał z emerytury i inwestował kase w sprzęt tylko na te 3 mecze RZ. Czego się spodziewam? Wyrównanego meczu w Toruniu i wygranej 10-14 pkt w Częstochowie. Grisza, MJJ, Rune są wstanie przywieźć 30 pkt. Do tego dochodzi Emil, który musi sypnąć trochę kaski na sprzęt bo IMŚ przeleci mu koło nosa. Juniorka jest wstanie bieg 2 wygrać 5-1 (sf), ale w ciemno wezmę 3-3 bo podwójna wygrana gospodarzy nie będzie niespodzianką. Na koniec został Szumina czyli Pan ‰. Gość jest wstanie walnąć 10 jak i 0. Jedno jest pewne: jeśli nie pokaże dobrego speedwaya to w przyszłym sezonie może mieć olbrzymie problemy ze znalezieniem klubu.
    Ryan będzie jechał w obu meczach, możecie to przyjąć za pewnik. Co nie oznacza, że przy słabszej postawie pojedzie we wszystkich biegach.
    Dla mnie faworytem (przy braku Holdera) dwumeczu bezapelacyjnie jest Częstochowa i tylko jakiś zbieg okoliczności jest w stanie wprowadzić Unibax do finału. Oczywiście jako kibic z Torunia do końca wierzył będę w cud nad Wisłą
    Tak czy inaczej oba mecze zapowiadają się niesamowicie interesująco i ja osobiście cieszę się, że będzie to właśnie Częstochowa. Nawet jak przegramy, wstydu nie będzie.

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Howard - nie ma się co asekurować. Nasz skład był krojony na złoto. Fakt - nie ma Holdera i mieliśmy kilka mega dzwonków, ale.... mamy Pawełka Jedzie ponad stan i w jakiejś mierze łata dziury po innych grajkach. Jeśli nasz team jest coś warty, jeśli Gollob nie jest już mentalnie na emeryturze, jeśli Ryan nie przyszedł tylko po to żeby dorobić, jeśli Ward chce pokazać coś więcej niż tylko pańszczyznę, to mierzmy wysoko. Dla mnie Czewa jest w tej chwili mocniejsza, ale nie ma co podwijać ogona Trzeba lwom poobcinać pazurki już w Toruniu

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Buka (22-08-2013), kingpin (24-08-2013)

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •