Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 581 z 581

Wątek: I mecz Półfinału Ekstraligi: Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #541
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Nas w Tarnowie ok 300 osób , od początku ochroniarki robią cyrk na naszą flagą , ostatecznie nie godzą sie na wejscie , część osób wycofuje sie z sektora po czym ochroniarki bez przyczyny bo nic sie nie działo zaczynają gazować , pałować (teleskopami) wszystkich !!!!
    Naewt tych którzy byli na sektorze , kobiety , dzieci i z bliskiej odległości osobę na wózku !!!
    Lecą krzesełka , butelki itp.
    Od nas sporo osób zawiniętych zostaje w Tarnowie...

    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 02-09-2013 o 14:05

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Relacja Radia Kraków dot. ww.
    http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9B6DA6

    Poniżej ta sama relacja tarnowskiej Policji.
    http://tarnow.policja.gov.pl/pl/aktu...ice-zatrzymani

  3. Powrót do góry    #543
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    za próbę przemycenia flagi powinni od razu strzelać

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez bart89 Zobacz posta
    a to nie jest punkt regulaminowy zabraniający jednoznacznie "czołgania" się?
    Nie, to przepis ktory kaze ci zjechac z toru jak na starcie zgasnie ci "motór".

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ciekawy temat z tym regulaminem.

    4) od chwili podanego sygnału ostrzegawczego zawodnicy mają 2 minuty czasu
    na wyjazd z parku maszyn i ustawienie się na polu startowym

    Wydaje mi się, że ustawienie się, to właśnie stanie w miejscu. Bo zawodnik przemieszczający się nie jest ustawiony.
    Ale jakoś jasno i precyzyjnie chyba żaden zapis na to nie wskazuje. Hm
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Kibicow z ZG szczegolnie Mariusza prosze o wytlumaczenie jak mozna stac ruchomo bo mi sie w moim malym rozumku nie miesci.

    Z gory dziekuje za oswiecenie w tej kwestii.

    P.S. Jeszcze wyjasnie ze chodzi mi o zawodnika na motocyklu a nie stojacego czlowieka machajacego rekami na przyklad.

  7. Powrót do góry    #547
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Kibicow z ZG szczegolnie Mariusza prosze o wytlumaczenie jak mozna stac ruchomo bo mi sie w moim malym rozumku nie miesci.

    Z gory dziekuje za oswiecenie w tej kwestii.

    P.S. Jeszcze wyjasnie ze chodzi mi o zawodnika na motocyklu a nie stojacego czlowieka machajacego rekami na przyklad.
    a umiesz chodzić na stojąco? czy wciąż raczkujesz?

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    a umiesz chodzić na stojąco? czy wciąż raczkujesz?
    A rozumiesz jezyk polski? Czy wciaz sie uczysz?

  9. Powrót do góry    #549
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A rozumiesz jezyk polski? Czy wciaz sie uczysz?
    "Gdy wszystko gra
    Zawsze znajdzie się
    Burak, albo dwa
    Którzy mądrzą się
    Najgorsze, że
    Burak mało wie
    Ale będzie piał
    Bo on bystry jest"

    stać - 1. o istotach żywych: być na nogach


    przed taśmą trzeba stać, nie siedzieć

    przed taśmą można siedzieć? nieruchomo?
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 02-09-2013 o 15:52

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Kibicow z ZG szczegolnie Mariusza prosze o wytlumaczenie jak mozna stac ruchomo bo mi sie w moim malym rozumku nie miesci.

    Z gory dziekuje za oswiecenie w tej kwestii.

    P.S. Jeszcze wyjasnie ze chodzi mi o zawodnika na motocyklu a nie stojacego czlowieka machajacego rekami na przyklad.
    Och, tu się otwiera nowe pole do dyskusji na nowych 5 stron wątku - bo faktycznie: co to znaczy "stać nieruchomo na motocyklu"? Ruszysz łokciem - i jesteś wykluczony? Strasznie nieprecyzyjne te regulaminy

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Jakby Kopernik stwierdził, że przegraliśmy, bo gospodarze za mało razy wjechali w taśmę, też byłby z tego wytłumaczony, na jakim świecie żyjecie, ludziska?
    Czepiasz się. Niby co by było nieprawdziwego w powyższym zdaniu? Przecież dlatego właśnie Falubaz przegrał! (między innymi)

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie wiem w jakim sektorze stadionu trzeba było siedzieć, aby nie móc jednoznacznie zinterpretować sytuacji Kołodziej - Protasiewicz.
    Już mówię: przy samym starcie, a jeszcze bardziej w bramie parku maszyn.

  11. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Kurde, niektóre wątki na tym forum osiągają tak wysoki poziom onanii... Niektórzy chyba mają za dużo wolnego czasu, bo dywagacje, jakie tutaj prowadzicie, ocierają się o Latający Cyrk Monty Pythona.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Byłem na stadionie, widziałem sytuację na żywo, ludzie na I, II łuku i trybunie gwizdali ile sił w płucach na Protasiewicza - co to oznacza ? Ano zapewne to, że ocenili tę sytuację tak samo jak ja. Moim zdaniem była to jedna z łatwiejszych i klasycznych akcji do oceny.
    No, jeśli tym by się miał posiłkować sędzia przy ocenie takich sytuacji, to Gollob w Zielonej nigdy by nie pojechał w żadnej powtórce biegu

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W trakcie zadymy kibiców Falubazu z ochrona akurat siedizalem w najblizej odleglosci sektora przyjezdnych. Ochrona zaczepiała i byla agresywna. Falubazy zachowywały sie bardzo spokojnie. do tamtego momentu żadnych tekstów na Unie. Ogólnie to byli piknikowcy. starsi goście, kobiety. Pierwszy raz w życiu widziałem jak komorka może ratować zdrowie. Gdy ochrona chciała wejść tłuc i gazować wszyscy stanęli z włączonymi kamerami w komórkach. Zabawnie to wyglądało, jakby te male urządzenia mialy magiczna moc zatrzymującej lawiny. Ciekawy widok.

    Zal mi bylo tych ludzi, ktorzy za własne pieniądze przyjechali kawał drogi na swoje hobby i musieli przeżywać jeszcze spory strach. Caly ten widok na tyle mnie zniesmaczył, ze resztę meczu oglądałem bez przyjemności.

    Najlepszy był dość młody (okolo 28 l.) koleżka za mna. Cały mecz wyzwiska na co sie dało. Na kibiców Falubazu, na zawodnikow Falubazu, no i oczywiście na zawodników Unii. Przed 15 biegiem skapnąłem sie ze coś cicho za moimi plecami. Odwracam sie a po gościu i jego dziewoi pusto. No tak finał odpłynął to po ch... siedzieć i wyzywać. Mozna iść do dom. Wierny kibic klubu i zagorzały koneser speedwaya - pomyślałem.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 02-09-2013 o 17:18

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Jacazg (02-09-2013), MrSelfDestruct (02-09-2013), SiostraIrena (02-09-2013), alienisko (03-09-2013), duncan (02-09-2013)

  15. Powrót do góry    #554
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    a falubaz.com cenzuruje wczorajsze wydarzenia i z galerii kibicowskiej znikają zdjęcia z gazowania sektora gości

  16. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Kibicow z ZG szczegolnie Mariusza prosze o wytlumaczenie jak mozna stac ruchomo bo mi sie w moim malym rozumku nie miesci.

    Z gory dziekuje za oswiecenie w tej kwestii.

    P.S. Jeszcze wyjasnie ze chodzi mi o zawodnika na motocyklu a nie stojacego czlowieka machajacego rekami na przyklad.
    Ja Ci wyjasnie. Siedzac na motorze mozesz tupac, machac, ogolnie ruszac nogami. Mozesz tez ruszac lokciami jak Ci pasuje. Nie mowiac o kreceniu glowa jak masz ochote. Mozesz tez sie wiercic dupa na siodelku. Jest to ruchomo czy nie? Co do tego rozumku, to moglbys sobie przybic piatke z Kubusiem Puchatkiem. Zeby nie bylo, zajefajny mis.

    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    a falubaz.com cenzuruje wczorajsze wydarzenia i z galerii kibicowskiej znikają zdjęcia z gazowania sektora gości
    Bo falubaz.com to MEDIA tylko kibicowskie. Hipokryzja pelna geba.
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 02-09-2013 o 17:51

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Thomas (02-09-2013), apator_uk (02-09-2013)

  18. Powrót do góry    #556
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Jestem kibicem Falubazu od nie pamietnych czasow, szanuje kazde zdanie. W momencie gdy Jankowski powiedzial, ze Koldi rowniez mogl byc wykluczony rozesmialem sie na caly dom. Odreagowalem troche stres, bo jak wiadomo wiekszosci on towarzyszyl w trakcie meczu. Z tego wszystkiego zsunely mi sie skarpetki. Prezes powienien wazyc slowa, i chociaz przed kamerami zachowac fason. Jesli bylo tak, ze nie widzial dokladnie tego zdarzenia powinien go nie komentowac bo relacje z meczu ogladala cala Polska i nie fortunie sie osmieszyl. Jesli zas widzial je dokladnie, bo zakladam, ze widzial, to prezes powinien ocenic ta sytuacje jednoznacznie, blad Protasa i wbitka na Koldiego. Nie ma tutaj zadnej dyskusji i tlumaczen, gdyz sytuacja byla ewidentna do oceny. Jak to w zyciu bywa, zawsze mozna znalesc usprawiedliwienie i doszukiwac sie drugiego dna. Nawet morderca przed sadem probuje sie tlumaczyc.

  19. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    a falubaz.com cenzuruje wczorajsze wydarzenia i z galerii kibicowskiej znikają zdjęcia z gazowania sektora gości
    Dobrze robią, po co mają "milicji" pomagać , może na fotkach jest coś co może "milicji" pomóc.

    Niech się wezmą za bandziorów , a nie za kibicowskie flagi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Ja Ci wyjasnie. Siedzac na motorze mozesz tupac, machac, ogolnie ruszac nogami. Mozesz tez ruszac lokciami jak Ci pasuje. Nie mowiac o kreceniu glowa jak masz ochote. Mozesz tez sie wiercic dupa na siodelku. Jest to ruchomo czy nie? Co do tego rozumku, to moglbys sobie przybic piatke z Kubusiem Puchatkiem. Zeby nie bylo, zajefajny mis.
    Pytanie czy mozna sie czolgac - stojac?

  21. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Sorry za OT, Edit.

    Hampelek się czołga nie od dziś, nikt nie reaguje więc nie robi nic niezgodnego z regulaminem widocznie.

    Przecież on wygrywa mecze, jakby coś było nie tak, już by był lament na ten temat. Ani sedzia ani nikt inny zastrzeżeń nie widzi, więc jazda.

    Pytałem wcześniej czy jest zapis zabraniający oglądanie się na torze, gdzieś o tym słyszałem? Powinni wykluczać tak samo za każde oglądnięcie się zawodnika.

    Znajdz zawodnika , a paragraf się znajdzie
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-09-2013 o 18:23
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-kontuzji-em/2



    Grubo poleciał, chyba Miedziak narobił sobie nowych wrogów po tym meczu.
    Stwierdzam ze w Czestochowie musi byc cos dodawane do wody. Lepiej kupowac butelkowana bo bedziecie bredzili jak ten pan albo Laguta.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 02-09-2013 o 18:23

  23. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Stwierdzam ze w Czestochowie musi byc cos dodawane do wody. Lepiej kupowac butelkowana bo bedziecie bredzili jak ten pan.
    Wrzuciłem to nie w ten watek, już edytowałem. Ostro jadą, ale stawka meczu wysoka i emocje też wielkie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    idac Waszym tokiem rozumowania gdzie jest napisane ile cm od tasmy ma stac zawodnik?

  25. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Grubo poleciał, chyba Miedziak narobił sobie nowych wrogów po tym meczu.
    W ten weekend to Miedziak awansował na 1. miejsce w liczbie wrogów, tym samym zepchnął na 2. miejsce wieloletniego lidera Damiana.
    Ostatnie miejsce na podium od kilku tygodni zajmuje Bartek Z.

  26. Powrót do góry    #564
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Zobaczcie na wiarygodność tych informacji ....rzecznik POlicji , radio....do zadymy doszło przed meczem a na tablicy 5 bieg.....
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 02-09-2013 o 21:17
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (02-09-2013)

  28. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Zobaczcie na wiarygodność tych informacji ....rzecznik POlicji , radio....do zadymy doszło przed meczem a na tablicy 5 bieg.....
    Toż to rozpiskę na cały mecz podawali

  29. Powrót do góry    #566
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dobrze robią, po co mają "milicji" pomagać , może na fotkach jest coś co może "milicji" pomóc.

    Niech się wezmą za bandziorów , a nie za kibicowskie flagi.
    na ocenzurowanej fotce nie było widać twarzy kibiców.
    Tylko ochroniarkę gazującą cały sektor sektor przez płot.

    Zresztą, kto chce niech sobie wyciągnie zdjęcie z cachu przeglądarki (DSC_0181.jpg), nie będę wrzucał jeśli tak bardzo im nie pasuje i nie chcą aby było dostępne
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 02-09-2013 o 19:41

  30. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Wynik na tarnowskim torze jest w miarę przyzwoity, ale rewelacji w jeździe Falubazu nie było. Dobrze Hampel, w kratkę Dudek i Protas, bardzo średnio Jonson, na równym poziomie Davidsson. Moment startowy w większości przegrany przez naszych zawodników, na całe szczęście gospodarze polubili kontakt z taśmą, a także tracili pozycje na dystansie. Swoją drogą nie pamiętam tegorocznej relacji z Tarnowa, gdy gospodarze pogubili tyle punktów na dystansie. Na ogół po wygranych startach odjeżdżali rywalom, wczoraj jednak Słowak, Duńczyk i Rosjanin wykazali się staropolską gościnnością. Mam nadzieję, że za tydzień nasi zawodnicy na czas meczu o gościnności zapomną i nie będziemy przeżywać huśtawki nastrojów. Gościnnością możemy popisać się my kibice, przyjmując sympatycznie tarnowskich kibiców, którzy wraz z nami zechcą obejrzeć mecz rewanżowy i oczekiwany sukces naszej drużyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    duncan (02-09-2013)

  32. Powrót do góry    #568
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2013
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    WYPOWIEDŹ CEGIELSKIEGO: Oglądając te zawody miałem swoje przemyślenia i każdy, kto się mocniej wgłębiał w analizę wyścigów widział, że sędzia długo wstrzymywał w niektórych biegach taśmę. Nie twierdzę jednak, że była to wina sędziego. On próbował doprowadzać do sprawiedliwych startów z pozycji nieruchomej. Niektórzy zawodnicy próbowali po prostu zwieść sędziego i bardzo łatwo przeanalizować, że taśmy nie z powodów sprzętowych, czyli taśma Łaguty w biegu dwunastym i taśma w biegu piętnastym Janusza Kołodzieja, zdarzyły się wtedy, gdy startowali z Jarkiem Hampelem. Jarek próbował startować ze startu lotnego, sędzia to widział i stąd takie długie oczekiwanie na puszczenie taśmy przez sędziego. Oczywiście zawodnicy tarnowscy mogą mieć pretensje tylko do siebie, bo błąd zawodników tarnowskich polegał na tym, że stojąc na starcie, nie wytrzymywali tej presji. Być może mogliby temu zapobiec, gdyby byli poinformowani przed wyjazdem na tor, że w niektórych wyścigach sędzia może trzymać dłużej taśmę, bo zdarzają się sytuacje, że nie wszyscy stoją równo. Być może gdyby zawodnicy tarnowscy byli świadomi takich sytuacji, to byliby przygotowani na dłuższe oczekiwanie i nie mieliby problemów z utrzymywaniem nerwów na wodzy. To ich w żaden sposób nie usprawiedliwia, bo tacy zawodnicy powinni sobie w takich sytuacjach radzić. Takie były jednak tego okoliczności i akurat to zawodnicy tarnowscy tego napięcia nie wytrzymali. Chyba w związku z tym, że ten mecz od początku nie układał im się najlepiej, co przeniosło się zarówno na taśmy, jak i błędy na dystansie w czasie wyścigów. Zielonogórzanie te błędy wykorzystali.
    Cieszę się, że chociaż jedna osoba oglądała wczoraj ten sam mecz co ja. No chyba, że Cegielski także widział białe myszki. To też byłoby jakieś wytłumaczenie...

  33. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Pytanie czy mozna sie czolgac - stojac?
    A miales kiedys owsiki? Dupa tak swedzi ze nijak nie usiedzisz w miejscu...

  34. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Pytanie czy mozna sie czolgac - stojac?
    Czołgać nie. Ale pełzać już tak

    Cieszę się, że chociaż jedna osoba oglądała wczoraj ten sam mecz co ja. No chyba, że Cegielski także widział białe myszki. To też byłoby jakieś wytłumaczenie...
    Cegła, jeszcze jak sam startował, miał często pretensje do Hampela o te starty. W szczególności jak z nim przegrywał.

    Teraz ciśnienia nie trzymał (na starcie) Kołdi, koleś Cegły. I stąd te wywody i uszczypliwości Cegły do Jarka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #571
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wracając do zadymy. Ponoć ochroniarki spałowały i zagazowały "kobiety, dzieci i z bliskiej odległości osobę na wózku" - http://www.kibice.net/forum/viewtopi...4510&start=240 Jak rzeczywiście dostali "za nic", to Dowhan powinien oskarżyć Unię. A może jednak takie a nie inne działanie ochroniarek było czymś spowodowane? A pamiętacie jak ciągneliście łacha z "kobiety w ciąży" w 2009 roku? To teraz się nie ośmieszajcie "osobą na wózku". Podejrzewam, ze było podobnie jak w 2009na W69. Zadymiła garstka a wp..dol dostali wszyscy. Współczuję, ale jak ktoś wchodzi do klatki, to niech później nie płacze.

  36. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rany boskie, Cegła naprawdę zrobił się straszny w swoich wywodach. Przez pół godziny będzie marudził, że prawo to słowo składające się z pięciu liter, żeby dojść do wniosku, że tego prawa nie ma. Niech mnie drzwi ściskają

  37. Powrót do góry    #573
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Ja-rek Ham-pel Ja-rek!
    Chłopaku, nie przejmuj się!
    Moje pokolenie kochało Cię jeszcze zanim się urodziłeś: http://www.youtube.com/watch?v=mJl9kQU7ISM
    (zwraca uwagę kopa po jaja i ewidentna awaria polewaczki: Cieślak już wtedy mieszał?)

  38. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach

    Moralność Kalego?

    Cytat Zamieszczone przez tatek Zobacz posta
    Wracając do zadymy. Ponoć ochroniarki spałowały i zagazowały "kobiety, dzieci i z bliskiej odległości osobę na wózku" - (...) A pamiętacie jak ciągneliście łacha z "kobiety w ciąży" w 2009 roku? To teraz się nie ośmieszajcie "osobą na wózku".
    Hier ist der Hund begraben - jak mawiają Rosjanie

  39. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Ile można ogrzewać tego samego kotleta

    Falubaz wygrał RZ, przywiózł z Tarnowa przyzwoity wynik, to trzeba jakoś dokopać Falubazowi.
    Dziś czytam, że Jarek to "złodziej", jutro pewnie usłyszymy, że nie należy się nam medal, bo Falubaz zatrudnia złodziei

    Psy szczekają, Falubaz jedzie dalej
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #576
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Moim zdaniem trzeba na sprawę popatrzeć z boku, obiektywnie.

    Otóż problem czołgania się na starcie, jest znany i poruszany już od paru lat. Każdy wie, że czołga się Hampel, ale każdy wie, że czołga się także Janowski (chociażby). Moim zdaniem w speedway'u jest zbyt wiele martwych przepisów, które nie egzekwowane stają się po prostu śmieszne. Przykładów można mnożyć:

    1) Stanie nieruchomo pod taśmą : ileż to razy każdy z nas jest świadkiem czołgania ?! Czy to w TV, czy na stadionie ? Widzieliście kiedykolwiek, aby sędzia zareagował ? Ja nie... Rachunek jest prosty: Jest przepis, nie ma reakcji = wolno się czołgać.

    2) Przekroczenie białej linii krawężnika oboma kołami: Sam w Tarnowie w tym sezonie widziałem z 3-4 takie akcje, sędzia nie. Podobnie podczas relacji w tv, parę razy zawodnicy ewidentnie jechali poza torem, ale sędzia milczy: ani ostrzeżenia, ani wykluczenia. Apogeum było w Finale w zeszłym roku, kiedy Iversen przejechał poza torem, sędzia oglądnął powtórki i cała niemal Polska widziała jedno, a on drugie. Efekt ?! Przepis jest, ale go "nie ma"

    3) Czerwone i żółte kartki. Sami widzicie ?! Za co te kartki mają być rozdawane, skoro ewidentne faule, złośliwe i bezmyślne zachowania nie są karane nawet ostrzeżeniami ?! Kolejna fikcja.


    Podsumowanie jest takie: Hampel robi to na co pozwalają mu sędziowie, którzy kompletnie olewają regulamin (nie tylko w tym przypadku). Dlatego nie można mieć do Jarka pretensji. Jest wielkim żużlowcem i kropka. Po prostu ta dyscyplina i coroczne aktualizowanie regulaminów to jedna, wielka farsa.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Jacazg (03-09-2013)

  42. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi_ Zobacz posta
    idac Waszym tokiem rozumowania gdzie jest napisane ile cm od tasmy ma stac zawodnik?
    Zdziwisz się, ale jest

    Regulamin Zawodów Motocyklowych na Torach Żużlowych
    Art. 61.
    Przy wyjeździe na start obowiązuje następująca procedura:

    5) zawodnicy zajmują na polu startowym miejsca ustalone rozkładem biegów,
    ustawiając się wg następujących zasad:
    a) równolegle do wewnętrznej krawędzi toru,
    b) przednie koło motocykla w odległości nie większej niż 10 cm od taśm
    maszyny startowej,

    c) żadna część motocykla i ciała zawodnika nie przekraczają linii zewnętrznych,
    wyznaczających miejsce startowe,



    .

  43. Powrót do góry    #578
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Zdziwisz się, ale jest

    Regulamin Zawodów Motocyklowych na Torach Żużlowych
    Art. 61.
    Przy wyjeździe na start obowiązuje następująca procedura:

    5) zawodnicy zajmują na polu startowym miejsca ustalone rozkładem biegów,
    ustawiając się wg następujących zasad:
    a) równolegle do wewnętrznej krawędzi toru,
    b) przednie koło motocykla w odległości nie większej niż 10 cm od taśm
    maszyny startowej,

    c) żadna część motocykla i ciała zawodnika nie przekraczają linii zewnętrznych,
    wyznaczających miejsce startowe,



    .
    Ustawiaja sie rownolegle do wewnetrznej krawedzi toru haha to tez przepis, ktory jest martwy. Czyli Maly stoi nie dalej niz 10cm od tasmy ba w koncowej fazie stoicjuz tylko 1 cm

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  44. Powrót do góry    #579
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Dlatego się dziwię, że sędziowie mu pobłażają. Chyba, że nie znają Regulaminu, to wtedy nie powinni sędziować.

  45. Powrót do góry    #580
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Sedziowie boja sie wykluczyć Hampela za czołganie. Wiedza, ze byłoby to bardzo kontrowersyjne wykluczenie i będą mieć "na głowie". Zwłaszcza na poziomie rywalizacji w play-off. Po drugie dotyczy to największej gwiazdy rodzimego speedwaya po Gollobie. Arbitrzy częstokroć bardzo dobrze znają sie z Hampelem z wielu rozgrywanych imprez rangi FIM w Polsce gdzie obskakują rozne funkcje typu komisarz środowiska, czy kontroler motocykli i czeszą dobry szmal. Hampel to od wielu lat motor napędowy naszego zuzla dzięki któremu maja te imprezy, odnosimy sukcesy, jest frekwencja,a oni mogą zarabiać. Jednym słowem Familia.

    Gdy przed zawodami widziałem gdzie koleś z obsługi maluje linie krawężnika czułem ze nie może obyć sie bez wyjechania dwoma kolami za obręb.

  46. Powrót do góry    #581
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Sedziowie boja sie wykluczyć Hampela za czołganie.
    Jedynym wyjściem jest zakupienie sędziemu Ryszardowi Bryle posiadłości na Mazurach i wyznaczanie na arbitra w meczach Falubazu. Oj, działo by się, działo...

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •