Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 86 z 86

Wątek: XVIII runda Ekstraligi Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów: 18 sierpnia 2013 godz.16.00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie sądzę, by Rzeszów nie jeździł za rok w Ekstralidze Gdańsk już teraz nie ma pieniędzy w 1 lidze, więc z czym do ludzi pytam?

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie sądzę, by Rzeszów nie jeździł za rok w Ekstralidze Gdańsk już teraz nie ma pieniędzy w 1 lidze, więc z czym do ludzi pytam?
    Pytanie czy pani Marta znowu rzuci kasa?

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    PGE Marma żegna się z Ekstraligą. Z początku goście prowadzili podwójnie, ale Walasek na dystansie stracił drugą pozycję, a punkt gwarantujący "Żurawiom" remis przegrał o błysk szprychy z Buczkowskim.

    To Grzesiu Walasek w dwóch ostatnich meczach "pomógł" spaść Marmie

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RaDar za jego przydatny post!

    alienisko (18-08-2013)

  5. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Brawo Grzesiek. W Lesznie będziesz zawsze miło witany

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Pewnie Marta będzie od Grzesia oczekiwać odszkodowania.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Brawo Grzesiek. W Lesznie będziesz zawsze miło witany
    Tak szczególnie za cyrki z tegorocznego meczu.

  8. Powrót do góry    #52
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Teraz drugi Grzesiu- Zengota dał swojej drużynie "6" miejsce

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    Teraz drugi Grzesiu- Zengota dał swojej drużynie "6" miejsce
    Akurat tutaj żadne rozczarowanie. No bo chyba nie wierzysz że Unibexy wygraja w Tarnowie??

    A Unia L. najzwyczajniej swoja postawą nie zasługuje na P-O, i żadna w tym wina Zengoty.

  10. Powrót do góry    #54
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Swoją drogą to chyba pierwszy mecz w sezonie gdzie drużyna która wygrywa nie jest zadowolona z takiego rezultatu. Okaże sie to po meczu w Tarmowie

    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Akurat tutaj żadne rozczarowanie. No bo chyba nie wierzysz że Unibexy wygraja w Tarnowie??

    A Unia L. najzwyczajniej swoja postawą nie zasługuje na P-O, i żadna w tym wina Zengoty.
    Akurat wierze, że mecz będzie wyrównany, przynajmniej chciałbym. Jeszcze wspomnisz moje słowo . Swoja drogą gdyby nie Grzesiu to Unia byłaby piąta prawdopodobnie, ale to nie wiele by zmieniło Oczywiscie, że to nie wina Zengoty, powiedziałem to z przymruzeniem oka, tym bardziej, że Grzesiu odjechał dziś bardzo dobre zawody.
    Ostatnio edytowane przez RaDar ; 18-08-2013 o 18:21

  11. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    PGE Marma żegna się z Ekstraligą. Z początku goście prowadzili podwójnie, ale Walasek na dystansie stracił drugą pozycję, a punkt gwarantujący "Żurawiom" remis przegrał o błysk szprychy z Buczkowskim.

    To Grzesiu Walasek w dwóch ostatnich meczach "pomógł" spaść Marmie
    W 15 biegu Marma prowadziła 5:1 moe kilka metrów na początku, potem Polonia kontrolowała cały czas przebieg biegu a Walas był asystą.

  12. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    W 15 biegu Marma prowadziła 5:1 moe kilka metrów na początku, potem Polonia kontrolowała cały czas przebieg biegu a Walas był asystą.
    Napisz do SF, to być może zmienią. Napisane z początku, czyli co nowego chciałeś dodać?

  13. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No to wygraliśmy i ci którzy sądzili, że się podłożymy powinni się zapaść pod ziemię. Było widać, że nasi walczą. No poza Loktajewem, który ponownie próbował sabotażu defektując Pytanie tylko, czy strategicznie dla klubu to dobre rozwiązanie? Akurat widziałem p. Półtorak po meczu jak szla do parkingu i nie sprawiała wrażenia osoby jakoś specjalnie przejętej. Chyba się już tydzień temu z tym pogodziła. Ale jak nie odejdzie i rzuci kasą, to o awansie w przyszłym roku możemy pomarzyć. Choć w sumie, może niekoniecznie? Bo ten zespół który dziś zobaczyłem to śmiech na sali. Oni wydali na niego 10 mln zł? Słabiutka drużyna, podobnie jak my i to żaden przypadek że razem spadamy. A przykład Wrocka może być przez lata krzepiący dla tych biedniejszych drużyn. Wygrał sport i z tego należy się cieszyć.

    Który to już raz Pedersen i zwłaszcza Walasek spuszczają swoją drużynę z ligi? Każdy przynajmniej po 3 razy. Może prezesi zaczną myśleć przy budowie drużyn. Dziś bieg 15 był bardzo podobny do tego z 2010 Polonia-Włókniarz tylko role się troszkę odwróciły. Wtedy też Walasek wygrał z przewagą pół okrążenia i ani razu nie spojrzał się za siebie. Teraz w tej roli wystąpił Pedersen. A przy odrobinie lepszym rozegraniu pierwszego i ew. drugiego łuku to Marma miałaby 5-1. Wystarczyło że Nickuś by przyblokował Hansa, a nie nasz asior Walaska. Zresztą taktycznie to Stal jest chyba na jeszcze niższym poziomie niż my. Bodajże 3 razy sytuacja, że wystarczyło przepuścić rywala i można by puścić Pedersena z taktyka w następnym biegu. To nie, lepiej liczyć że Okoń, Gaschka czy Sówka się przełamie. Ale to nie nasz problem. Mimo że wygrana nic nam nie daje, to fajnie zakończyć sezon w ten sposób. Zwłaszcza że ojcami wygranej byli juniorzy. W czwartek Woźniak, dziś Curyło.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 18-08-2013 o 19:23

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    bartekdm (18-08-2013)

  15. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    To co prawda nie było do mnie, ale ja odpowiem: jak dla mnie to my ten mecz nawet z Hancockiem byśmy przegrali. Nicki-Walas-Okoń-Sówka spokojnie mogą sami zrobić 45+.
    #sparta_mistrz i kolega z Bydgoszczy pozdrawiam
    A Marta wraz z Kretem specjalistą od przygotowania torów i resztą swojego tim spirit



    Z EKSTRALIGI!

  16. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    ktoś już wstawił bieg 15 do netu:

    http://www.youtube.com/watch?v=-LzN3v_XcZY#at=28

    ciekawe czy po biegu Grzesiu rzucił "kawał szmaty" na to że Nikuś nie poczekał
    Ostatnio edytowane przez daminek ; 18-08-2013 o 19:59

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    haha, Marta, odwołaj się od tego

    Ciekawe, czy teraz musi Hancockowi płacić? w końcu i tak wynik w plecy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    szacunek dla Bydgoszczy za ten mecz. Nie sądziłem, że tak powalczą. Brawo.

    Żal kibiców z Rzeszowa,

    Ale jaka to radość, gdy cwana Marta leci z ligi , bye, bye!

  19. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
    Za dzień dziecka w Lesznie, macie w prezencie sezon w II lidze. Dzięki ci panie!!

  20. Powrót do góry    #63
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Brawo Polonia

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
    Za dzień dziecka w Lesznie, macie w prezencie sezon w II lidze. Dzięki ci panie!!
    A to teraz 2 ligi niżej sie spada od razu?

    Ja mam wrażenie ze Marcie nie za bardzo zależało na pozostaniu. Ma teraz powód aby odejść.

  22. Powrót do góry    #65
    Użytkownik Awatar Haszyszowy
    Dołączył
    28-07-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 27 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ma teraz powód aby odejść.
    Prawdziwy dramat to będzie, jak ten szkodnik nie odejdzie.

  23. Powrót do góry    #66
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem, ale mam wrażenie, że Walasek celowo spuścił drużynę. W czwartek ten dziwny defekt, w sumie niewytłumaczalny i zero załamki przy tym. Dziś występ dno + znowu w 15 zero. Nie wiem, może nie chce już tam jeździć, a spadek daje furtkę do odejścia (2 letni kontrakt)?

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, ale mam wrażenie, że Walasek celowo spuścił drużynę. W czwartek ten dziwny defekt, w sumie niewytłumaczalny i zero załamki przy tym. Dziś występ dno + znowu w 15 zero. Nie wiem, może nie chce już tam jeździć, a spadek daje furtkę do odejścia (2 letni kontrakt)?
    Mam podobne odczucia. Tylko gdzie on pójdzie ? W Zielonej póki rządzi Robert to Walas miejsca nie znajdzie. Musiałby publicznie pocałować senatora w tyłek i przeprosić a w to mi ciężko uwierzyć. Więc gdzie ? Wdzięcznej Krysi stać na niego nie będzie. Beniaminek ? Wątpię. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Czewa.

  25. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobne odczucia. Tylko gdzie on pójdzie ? W Zielonej póki rządzi Robert to Walas miejsca nie znajdzie. Musiałby publicznie pocałować senatora w tyłek i przeprosić a w to mi ciężko uwierzyć. Więc gdzie ? Wdzięcznej Krysi stać na niego nie będzie. Beniaminek ? Wątpię. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Czewa.
    Toruń....

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobne odczucia. Tylko gdzie on pójdzie ? W Zielonej póki rządzi Robert to Walas miejsca nie znajdzie. Musiałby publicznie pocałować senatora w tyłek i przeprosić a w to mi ciężko uwierzyć. Więc gdzie ? Wdzięcznej Krysi stać na niego nie będzie. Beniaminek ? Wątpię. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Czewa.
    Oj, zdziwiłbyś się. Ostatnio relacje na linii Walas - Dowhan uległy znacznej poprawie. Duża w tym zasługa Rafała i Jarka. CZy to jednak może cokolwiek sugerować, tego nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj, zdziwiłbyś się. Ostatnio relacje na linii Walas - Dowhan uległy znacznej poprawie. Duża w tym zasługa Rafała i Jarka. CZy to jednak może cokolwiek sugerować, tego nie wiem.
    Walas ma swoje za uszami, ale miło by było jakby wrócił na koniec do ZG.
    Nie muszą z Robercikiem na piwo chodzić, i mogliby się omijać

    Tylko ewentualnie za kogo? hmm
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tylko ewentualnie za kogo? hmm
    Trudne pytanie. Raczej odejdą Jabol i JD, ponoć AJ dali propozycje nowego kontraktu o 30 % mniejszego od dotychczasowego. To by mogło sugerować, że robią miejsce dla Patryka i ???. Dla kogo jeszcze ? Loktajew, MBJ ? Dziwi jednak wypowiedź Saszy, że nie ma pojęcia gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie. Robi się mocno tajemniczo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Trudne pytanie. Raczej odejdą Jabol i JD, ponoć AJ dali propozycje nowego kontraktu o 30 % mniejszego od dotychczasowego. To by mogło sugerować, że robią miejsce dla Patryka i ???. Dla kogo jeszcze ? Loktajew, MBJ ? Dziwi jednak wypowiedź Saszy, że nie ma pojęcia gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie. Robi się mocno tajemniczo
    Sasza musi być, ciężkie negocjacje mogą być jak zawsze z Dudkiem. Może ewentualnie Walas za AJ. Ale jeszcze wiele może się wydarzyć, nie ma co teraz dywagować o Walasku.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #73
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Sasza musi być, ciężkie negocjacje mogą być jak zawsze z Dudkiem. Może ewentualnie Walas za AJ. Ale jeszcze wiele może się wydarzyć, nie ma co teraz dywagować o Walasku.
    Dokładnie nie ma co dywagować. Właśnie dziś 18.08.2130 FALUBAZ ZOSTAJE- MORALNYM MISTRZEM POLSKI!!!
    Cieszmy się, sezon jeszcze trwa i może uda osiągnąć się coś więcej, czas pokaże!!!

  31. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Bydgoscy kibice nie zasługują na ekstraligę, frekwencja na ostatnim meczu sezonu to obciach przed całym żużlowym światkiem.

    Brawo, Polonia, acz jak przypomnę sobie te zapowiedzi przed sezonowe ...

    Cóż, za rok awansu się nie spodziewam, szmalcu nie ma, a i lista ekip współzawodniczących nie daje powodu do optymizmu.

  32. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Słowa Walasa, przed chwilą w magazynie:

    "Szkoda, bo spada najbardziej poukładany finansowo klub w Polsce"

    "Prezes klubu który awansuje z I ligi pewnie powie, ze zawodnicy powariowali" - jak się dowie ile sobie życzą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ciezko mi sobie wyobrazic Gdansk lub Grudziadz z kasa na kontrakty Walaskow, Pedersenow i podobnych. Rynek sie skurczy troszke i albo zawodnicy zejda ze swoimi wymaganiami szybciutko albo pojada klase nizej za o wiele mniejsze pieniadze. Kto pierwszy to zrozumie to bedzie smigal w EE. Jacys chetni na 2.3 mln za dzika lub tez 2 mln za Grega? Walasek po 1.5 mln wolny na rynku, AJ i cala masa Jablonskich, Davidssonow, Hlibow i Kosciech na rynku bedzie dostepna.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Mam nadzieje, ze Loktajew jednak pozostanie w ZG na nastepny sezon. Bo jak nie to jeszcze coś KK odbije, żeby go do nas wypożyczyć i będziemy zmuszeni oglądać jego defekty cały sezon

  35. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Sasza to porazka sezonu a jednoczesnie przestroga dla innych klubow zeby nie wypozyczali zawodnika z kotraktem waznym w innym klubie dluzej niz biezacy rok bo jak pokazuje jego przyklad taki zawodnik moze byc na smyczy prezesa u ktorego w szufladzie spoczywa jego kontrakt. Odetchnelem z ulga ze w nominowanych go nie wystawili tylko naszych bydgoskich juniorow. Co by bylo gdybysmy jechali bieg o utrzymanie w lidze I Sasza jedzie z punktami dajacymi utrzymanie ale ze nie jest to po drodze prezesowi z jego kontraktem w szufladzie to nagle defekt I spadek. Zlosliwosc rzeczy martwych? Nie chodzi tu dokladnie o Sasze a pokazuje tylko slabosc rozwiazania jakim jest wypozyczanie zawodnika z dlugim kontraktem do zespolu z tej samej klasy rozgrywkowej.

  36. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Sasza to porazka sezonu a jednoczesnie przestroga dla innych klubow zeby nie wypozyczali zawodnika z kotraktem waznym w innym klubie dluzej niz biezacy rok bo jak pokazuje jego przyklad taki zawodnik moze byc na smyczy prezesa u ktorego w szufladzie spoczywa jego kontrakt. Odetchnelem z ulga ze w nominowanych go nie wystawili tylko naszych bydgoskich juniorow. Co by bylo gdybysmy jechali bieg o utrzymanie w lidze I Sasza jedzie z punktami dajacymi utrzymanie ale ze nie jest to po drodze prezesowi z jego kontraktem w szufladzie to nagle defekt I spadek. Zlosliwosc rzeczy martwych? Nie chodzi tu dokladnie o Sasze a pokazuje tylko slabosc rozwiazania jakim jest wypozyczanie zawodnika z dlugim kontraktem do zespolu z tej samej klasy rozgrywkowej.
    Sasza chyba nie poszedł do Polonii liderować i być odpowiedzialny za wynik drużyny.
    Jak Sasza to porażka, to co powiedzieć o innych?

    Myślisz ,że był sterowany przez Robercika i celowo zawalał mecze?

    Zaraz wyjdzie na to ,że Dowhan was spuścił z ligi
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-08-2013 o 00:08
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, ale mam wrażenie, że Walasek celowo spuścił drużynę. W czwartek ten dziwny defekt, w sumie niewytłumaczalny i zero załamki przy tym. Dziś występ dno + znowu w 15 zero. Nie wiem, może nie chce już tam jeździć, a spadek daje furtkę do odejścia (2 letni kontrakt)?
    Wydaje mi sie, ze mocno przesadzasz. Mam dokladnie odwrotne odczucia z tym defektem. Widac bylo u niego to rozczarowanie tuz po biegu, gest wzdechu, opuszczenia ramion i to zostawienie motoru i powolne odejscie ze spuszczona glowa... Poza tym udzielajac wywiadu tez nie ukrywal tego zalu do tej sytuacji o trudny tor, zwlaszcza na drugim luku ktory byl czesciowo przyczyna jego defektu. Nie wiem jak tam w Bydzi, ale mozna uznac Walaska za niezlego pechowca. Niesprawiedliwe jest tez obarczanie tylko jego za spadek Rzeszowa. On obok Pedersena to najjasniejsze postacie a jechac musi cala druzyna...

  38. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Ciekawym jest to, że Rzeszowowi zabrakło w zasadzie 2 małych punkcików do utrzymania.
    Te dwa małe punkty uciekły w dwóch ostatnich meczach. Wystarczyło je zdobyć w jednym z nich, co by się przełożyło na jakże cenne duże punkty.
    Te dwa małe punkty w obliczu 18 kolejek to bardzo mało, ba wręcz śmiesznie mało, nawet pomimo to że się przegrywa mecz 75:0
    Czyżby sprawdziło się powiedzenie "oliwa sprawiedliwa" ?
    Warto też pamiętać o olaniu klubu przez Dzika. Ciekawe czy znajdą się desperaci w EL, którzy go zatrudnią w przyszłym roku.

  39. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Nicki w ostatnim biegu utwierdził mnie w przekonaniu, że żużel to sport indywidualny.

    Była bardzo duża szansa na utrzymanie ligi dla Rzeszowa. Wystarczyło obejrzeć się tylko przez prawe ramię i puścić Grega pod płotem.

    Dzik to jednak jest dzik.

  40. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nicki w ostatnim biegu utwierdził mnie w przekonaniu, że żużel to sport indywidualny.

    Była bardzo duża szansa na utrzymanie ligi dla Rzeszowa. Wystarczyło obejrzeć się tylko przez prawe ramię i puścić Grega pod płotem.

    Dzik to jednak jest dzik.
    Prosiak nie po raz pierwszy pokazał , że czy to liga , czy GP to on ma 3 rywali . Redaktor Radosław Gerlach wcześniej się zorientował:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...o-potwierdzaja

    Swego czasu Mroczka powiedział mu co sądzi o takiej "jeździe parą" , ale został zjechany przez Czekańskiego i część kibiców , że jakim prawem taki gówniarz i słabeusz leci złapami na takiego "mistrza"
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/22...l-przed-oczami

  41. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ciekawym jest to, że Rzeszowowi zabrakło w zasadzie 2 małych punkcików do utrzymania.
    Te dwa małe punkty uciekły w dwóch ostatnich meczach. Wystarczyło je zdobyć w jednym z nich, co by się przełożyło na jakże cenne duże punkty.
    Te dwa małe punkty w obliczu 18 kolejek to bardzo mało, ba wręcz śmiesznie mało, nawet pomimo to że się przegrywa mecz 75:0
    Czyżby sprawdziło się powiedzenie "oliwa sprawiedliwa" ?
    Warto też pamiętać o olaniu klubu przez Dzika. Ciekawe czy znajdą się desperaci w EL, którzy go zatrudnią w przyszłym roku.
    gdyby w meczu Wrocław - Rzeszów w ostatnim biegu Troy na granicy faulu nie zaatakował Pedersena, przez co z 1:5 zrobiło się 3;3, to Stal miałaby 19 a Sparta 18 punktow..widać, jakie detale zadecydowały

  42. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    PGE Marma żegna się z Ekstraligą. Z początku goście prowadzili podwójnie, ale Walasek na dystansie stracił drugą pozycję, a punkt gwarantujący "Żurawiom" remis przegrał o błysk szprychy z Buczkowskim.

    To Grzesiu Walasek w dwóch ostatnich meczach "pomógł" spaść Marmie
    Kiedyś AJ pomylił ilość okrążeń, dał furtkę Holcie i pomógł spaść Polonii. Jak się później okazało był już dogadany z kimś innym.

  43. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    http://www.express.bydgoski.pl/look/...49198&IdTag=17

    nie wiem co ten Wypijewski wypisuje ale z ogolnie dostepnych informacji pierwsza rata kredytu miala byc zaplacona dopiero jesienia wiec chyba normalne ze jeszcze nie jest skoro termin jeszcze daleki
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •