Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 140

Wątek: XV runda Ekstraligi: Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 28 07 2013 godz. 18:30

  1. Powrót do góry    #46
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No co byś nie napisał i jak bardzo się przy tym nie zapluł - to jest nie fair. Pożegnać można się też z klasą. Widać bardzo chcesz równać do tych, których tu tak ochoczo wymieniasz. Po takich zagrywkach - oby skończyli. W mamrze.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No co byś nie napisał i jak bardzo się przy tym nie zapluł - to jest nie fair. Pożegnać można się też z klasą. Widać bardzo chcesz równać do tych, których tu tak ochoczo wymieniasz. Po takich zagrywkach - oby skończyli. W mamrze.
    Co ja mam do równania do nich , nie ja decyduje o składzie na mecz. Jak nie mam kasy np na Auto to go nie ukradnę, inni może i by ukradli ale nie ja. Nie mają kasy więc jadą dziwnym składem. Inna sprawa , że na pensje tych decydentów pewnie kasa cała jest, ale to już sprawa dla innych organów. Niech oni się interesują. Zapewne robią to za przyzwoleniem kolesi z jedynej słusznej partii w tym kraju więc włos im raczej z głowy nie spadnia, a taki Buczek będzie chleb bez smarowania jadł, bo jedzie za friko.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Poza tym to mocno nie fair wobec innych drużyn. Z Wrocławiem Polonia pojechała full składem i wygrała, a tera rozda Marcie gratisowe 3 punkty i tym samym prawdopodobnie to Bydgoszcz zdecyduje o tym kto spadnie... Przykre. Odejście z Ekstraklasy w najgorszym możliwym stylu. Bałagan organizacyjny, dno na torze, a na koniec jeszcze taka farsa.
    Jak Cię lubię, tak teraz bełkoczesz aż miło. Po pierwsze, nikt nie oddaje meczu walkowerem a rezygnuje z zawodzących ogniw z którymi nie można wiązać przyszłości. Praktyka ta jest bardzo często stosowana we wszystkich zawodowych ligach amerykańskich czy też nawet piłkarskich europejskich. Wrocław mógł wygrać wszystkie mecze u siebie, to by się teraz nie martwił. Nas naprawdę mało obchodzi kto spadnie wraz z nami. A już żyłowanie budżetu na chwałę Wrocławian jest idiotyzmem. A byłbyś pierwszym który krytykowałby nasz zarząd że jedzie składem na którego go nie stać i robi długi prawda? W końcu nie raz czytałem w Twoich postach że ograniczenia są głupie i każdy powinien budować składy na które go stać

    Wciąż wszystko jest w rękach i motorach Spartan. Dużo szumu, a przecież obiektywnie rzecz biorąc Marma jest znacznie lepsza i na 99% i tak jadąc w pełnym składzie przegralibyśmy z nimi nie tylko bonus, ale nawet 3 pkt w ostatniej kolejce.

    Odsunięcie Hancocka i Łoktajewa brzmi jak wielkie osłabienie ale czy tak jest naprawdę? Łoktajew to poza 1 meczem, jest najgorszym naszym seniorem podczas spotkań na Sportowej. Hancock zawodzi po całości i miał 1 udany mecz na naszym torze. A na próbie przygotowania toru jego styl, cierpieli inni zawodnicy. Oczywiście nie twierdzę, że Szczepaniak i Bietracki pojadą na zbliżonym poziomie ale jestem w stanie się załóżyć że krok ten pomoże pozostałej czwórce. Także niech ten Falubaz ta się nie rozpędza z lekceważeniem naszej drużyny, bo my zawsze lepiej jeździmy z pozycji underdoga

    Mnie martwi tylko jedno, że zamiast Hancocka i Łoktajewa pojedzie Szczepaniak (bo Bietracki zapewne toru nie powącha) a nie spróbowano dodać choćby jednego obcokrajowca. To oznacza, że z kasą musi być bardzo krucho. No i mimo wszystko, dla "medialności" powinniśmy choć ten jeszcze jeden mecz odjechać w pełnym składzie.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,213
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    Nie, nie. Buszmen ma 100 % racji, a Ty bełkoczesz. Oddanie Marcie 3 punktów za darmo to zwykłe wypaczenie całej ligi. Żenada i tyle. Nie chodzi o żadną chwałę Wrocławia tylko o zwykłą ludzką uczciwość. Albo odpuszczacie cały sezon i jedziecie ze wszystkimi w rezerwowych składach albo walczycie do końca. W obecnej sytuacji Rzeszów dostaje za darmo 3 pkt. Gratuluję "uczciwości".

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Najczarniejszy scenariusz się sprawdził - wstyd mi za mój klub. Zegnaj Polonio, prawdopodobnie na długie lata.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Nie, nie. Buszmen ma 100 % racji, a Ty bełkoczesz. Oddanie Marcie 3 punktów za darmo to zwykłe wypaczenie całej ligi. Żenada i tyle. Nie chodzi o żadną chwałę Wrocławia tylko o zwykłą ludzką uczciwość. Albo odpuszczacie cały sezon i jedziecie ze wszystkimi w rezerwowych składach albo walczycie do końca. W obecnej sytuacji Rzeszów dostaje za darmo 3 pkt. Gratuluję "uczciwości".
    Cz ja wiem? Jeżeli mają przegrać te mecze to w pełnym składzie też by je przegrali Loktayev zdobyłby ze 2 pkt . Tak dostaną do 37 a tak dostaliby do 42. W sumie bez różnicy

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakie wypaczanie? Nie mają kapusty, to niech bezsensownie nie przepłacają. Ogólnie kpina, że taka sytuacja nastąpiła, co nie znaczy, że należy ją pogarszać.

    Niniejszym wycieczka do Bydgoszczy staje się niebyła.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-07-2013)

  9. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Na żużel chodzę od drugiej połowy lat 70, ale takiej hańby nie pamiętam. Mam nadzieje, że dwie ***** klubowe też się wycofują. Dla mnie to już koniec, a mój karnet wysyłam jutro na Sportową niech sobie go w d..... wsadzą.


    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  10. Powrót do góry    #54
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Ja też jestem tym wszystkim zniesmaczony ale co zrobić? Ano można się modlić, pić oranżadę, jeść cynamon po to żeby "ktoś" chciał kupić ten klub bo inaczej, jak już pisałem, będzie to koniec POLONII forever. W dupie mam to czy to uczciwe, że z Wrocławiem jechaliśmy takim składem a z Falubazem z innym. Jeśli ktoś ma z tym problem to polecam- niech wysmradzający zrobią ściepę na "czarną dziurę Deresińskiego" i będzie grało. Niemniej będzie baaaaaaardzo śmiesznie jakby jakimś cudem Zielonka przegrała ...

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Chyba nie ściemniają z tym osłabieniem :

    http://www.speedwaystudio.com/index....a-i-loktajewa/

  12. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Pewnie że to ściema
    to ostatnia szansa
    bydzi na 3 punkty

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,449
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    A ja się zastanawiam dlaczego Wojtek przygląda się temu całkowicie biernie...

    Są pieniądze z kar od Rzeszowa i Leszna łącznie 500 mln. Nic nie stoi na przeszkodzie zapłacić za jazdę Hancocka i Loktajeva oraz sypnąć coś groszem Zagarowi.W niczym nie zmieniłoby to przecież sytuacji obu klubów a mielibyśmy choć namiastkę emocji do końca rundy...
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Są pieniądze z kar od Rzeszowa i Leszna łącznie 500 mln. Nic nie stoi na przeszkodzie zapłacić za jazdę Hancocka i Loktajeva oraz sypnąć coś groszem Zagarowi.
    Stoi, stoi. Zgromadzenie wspólników SE. Oni to bowiem maja zdecydować na co pójdą te środki

    I na pewno nie będą to gaże jakichkolwiek zawodników.

    Pewnie że to ściema
    to ostatnia szansa
    bydzi na 3 punkty
    Nie sądzę, że to ściema. Dzisiaj pojawiło się info w mediach, ze Hancocka i Saszę odsuwają od składu. A Falubaz i tak pojedzie w optymalnym składzie, bez względu na to co będą mówili w działacze Polonii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Stoi, stoi. Zgromadzenie wspólników SE. Oni to bowiem maja zdecydować na co pójdą te środki

    I na pewno nie będą to gaże jakichkolwiek zawodników.
    Pewnie pójdą na premie dla komisarzy. W końcu to oni tą kasę dla SE zarobili .

    Co do spadku Polonii to zawsze uważałem, że klub żyjący z koryta partyjnego nie ma racji bytu w profesjonalnym sporcie.
    Niestety-dla kibiców Polonii- działacze nie wyciągali wniosków z kolejnych spadków i teraz przyjdzie kibicom z Bydgoszczy fascynować się 1 ligą przez kilka dobrych lat.

    Nie mogę tylko przeboleć, że klub z takimi tradycjami idzie na dno a taki Betard kolejny sezon jakimścudem utrzyma się w lidze.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 25-07-2013 o 22:24

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Chyba nie ściemniają z tym osłabieniem :

    http://www.speedwaystudio.com/index....a-i-loktajewa/
    ile to wykonać telefon do Grega?
    Jonas jest z nim w dobrym kontakcie
    powie mu wszystko jak na spowiedzi

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ile to wykonać telefon do Grega?
    Jonas jest z nim w dobrym kontakcie
    powie mu wszystko jak na spowiedzi
    Prędzej Saszka nam powie, jeśli taki scenariusz jest planowany.

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Są pieniądze z kar od Rzeszowa i Leszna łącznie 500 mln.
    mln ?

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    mln ?
    He, he. Mogli by kupić wszystkie klubu żużlowe w Europie i pewnie jeszcze starczyło by na premie prezesa SE
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta





    Nie sądzę, że to ściema. Dzisiaj pojawiło się info w mediach, ze Hancocka i Saszę odsuwają od składu. A Falubaz i tak pojedzie w optymalnym składzie, bez względu na to co będą mówili w działacze Polonii.
    u nas też oficjalnie nikt nie mówi, że Klaudia ma jechać, ale jak są takie osłabienia w bydzi
    to podobno jedzie ((((:

  21. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    u nas też oficjalnie nikt nie mówi, że Klaudia ma jechać, ale jak są takie osłabienia w bydzi
    to podobno jedzie ((((:
    Klaudia pojedzie tylko w meczu z transmisją live.

  22. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Klaudia pojedzie tylko w meczu z transmisją live.
    Prezes wszystko załatwi
    Nasz

  23. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Może warto "odgrzać kotleta" i sięgnąć po Nicka Morrisa. Dzisiaj pocisnął dobry mecz w EL

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...-vue-aces-6033

    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Prezes wszystko załatwi
    Nasz
    To oczywista, oczywistość

  24. Powrót do góry    #68
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Wszyscy tam pocisnęli.

  25. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ale Nick był z nich najmocniejszy

  26. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta

    Nie mogę tylko przeboleć, że klub z takimi tradycjami idzie na dno a taki Betard kolejny sezon jakimścudem utrzyma się w lidze.

    Tradycja nie jedzie ...... tu trzeba zapied....... . szkoda tego wszystkiego , jedzi sie po kraju dopinguje w zamian dostaje sie pakiet kilku kewlarow co maja nas w du....
    Dawajcie tą Klaudie moze jak Buczka Koscieche i w sumie szkoda ze nie ma Hancocka baba zleje to zalapia ze zuzel to nie szachy a mocno odkrecona maneta .

  27. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Może warto "odgrzać kotleta" i sięgnąć po Nicka Morrisa. Dzisiaj pocisnął dobry mecz w EL

    Ipswich Witches :
    3. Rohan Tungate - 15 (3,3,3,3,3) ten też pocsinął , Rozjechał Pijpera i Tabake . Weźmy obu , będzie wesoło . Jak na treningu załapią się na szprycę Klaudii lub Jonas ich nie zdubluje , to kto wie może się przydadzą .
    TYLKO FALUBAZ

  28. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nie mogę tylko przeboleć, że klub z takimi tradycjami idzie na dno a taki Betard kolejny sezon jakimścudem utrzyma się w lidze.
    1) Sparta to nie ma tradycji ?
    2) W czym jest obecnie gorsza od Polonii ?
    3) Właśnie wrocławianie od kilkunastu lat pokazują , że na skład wydaje się tyle pieniędzy na ile klub stać.
    Gdyby w Bydgoszczy działacze wydawali z rozumem prywatne środki, a nie szastali samorządowymi pieniędzmi to nie doprowadziliby Polonii do obecnego stanu.

    Z innej beczki

    Niektórzy plują na M.Półtorak, a prawda jest taka, że takich ludzi jest za mało w tym sporcie.
    Jakoś jak dymali Stal w Lesznie (złamano regulamin) czy w Tarnowie (kpiny w żywe oczy nomen omen Polewaczkowego) to nikt nie zwracał uwagi na to, że kobita wydaje swoje prywatne pieniądze, ciężkie miliony i nie ma prawa głosu, gdy przeciwnik łamie regulamin.

    O meczu ciężko cokolwiek napisać, sytuacja sąsiadów wydaje się być, jak ktoś wcześniej napisał krytyczna. Prawda jest jednak, taka że rządzący bydgoskim klubem "zapracowali" na nią przez lata.
    Tak naprawdę początki tego bagna, to ostatnie tytuły DMP wywalczone na kredyt.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    woojo (27-07-2013)

  30. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Semen jak ty coś napiszesz to naprawdę ... Akurat mistrzostwa na kredyt to robił inny klub. Jego kibice już nawet płakali, bo klub praktycznie upadł ale pojawił się Królewicz i klub zbawił. Politycy wybudowali temu klubowi stadion za 150 milionów, wydają następne miliony na inne imprezy żużlowe a jego kibice się napinają jak to źle przeznaczać publiczne pieniądze na żużel. Ale oczywiście te z innych miast ...

    BTW, właśnie przed chwilą mijałem busa "Duzers". Co tak szybko?

  31. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Pewnie już podpisał kontrakt z Unibaxem na 2014 r.

  32. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Semen jak ty coś napiszesz to naprawdę ... Akurat mistrzostwa na kredyt to robił inny klub. Jego kibice już nawet płakali, bo klub praktycznie upadł ale pojawił się Królewicz i klub zbawił. Politycy wybudowali temu klubowi stadion za 150 milionów, wydają następne miliony na inne imprezy żużlowe a jego kibice się napinają jak to źle przeznaczać publiczne pieniądze na żużel. Ale oczywiście te z innych miast ...

    BTW, właśnie przed chwilą mijałem busa "Duzers". Co tak szybko?

    Dankiewicz zaprosil go na trening po znajomosci jeszce przed dymisja zeby sie chlopak dopasowal, cos w tym dziwnego? Naszym sie nie chce trenowac to chociaz goscie moga wpadac zeby sie cos dzialo, inaczej to tor by chwastami zarosl tak jak trybuny
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    BTW, właśnie przed chwilą mijałem busa "Duzers". Co tak szybko?
    przyjechał sprawdzić czy po parkingu nie kręci się Uśmiechnięty Greg oraz Sasza Defekt

  34. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Semen jak ty coś napiszesz to naprawdę ... Akurat mistrzostwa na kredyt to robił inny klub. Jego kibice już nawet płakali, bo klub praktycznie upadł ale pojawił się Królewicz i klub zbawił. Politycy wybudowali temu klubowi stadion za 150 milionów, wydają następne miliony na inne imprezy żużlowe a jego kibice się napinają jak to źle przeznaczać publiczne pieniądze na żużel. Ale oczywiście te z innych miast ...
    Piszę w wątku Polonii podając fakty dotyczące bydgoskiego klubu, a nie po to żeby Wam dokopać. Dla przykładu w roku 2002 to kto zdobył mistrzostwo nie mając pokrycia finansowego na kontrakty ?

    Pijesz do Torunia ? Żaden z tytułów nie był na kredyt,ani ten w 1986, ani ten 1990, anie ten o który pewni Ci chodzi czyli w 2001, trzymaj się faktów. Długi powstały w kolejnych latach prezesowania Karwana.

    Reszty nie komentuję, bo strzelasz na oślep zamiast odnieść się rzeczowo do tego co napisałem.

    Co do Patryka , to co w tym dziwnego, jak każdy mecz w Toruniu lub Bydgoszczy łączy z pobytem u rodziny w Unisławiu. Zresztą żużlowego fachu uczył się na torach na Broniewskiego i sporadycznie przy Sportowej, a nie przy Wrocławskiej jak myśli większość fanów Falubazu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-07-2013 o 22:02
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Zresztą żużlowego fachu uczył się na torach na Broniewskiego i sporadycznie przy Sportowej, a nie w Zielonej jak myśli większość fanów Falubazu.
    Ale się uśmiałem z tego tekstu. Orientujesz się w ogóle ile godzin wyjeździł Patryk na Broniewskiego a ile przy W69 przed zdaniem licencji ? Widzę, ze w ogóle. Owszem, Dudki często bywali pod Toruniem i też czasami zahaczali o Broniewskiego. Ale rzemiosła Patryk się uczy znacznie dłużej niż tylko do zdania licencji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście, tyle tylko , że ówczesnym władzom Falubazu nie za bardzo było po drodze ze Sławkiem i nie był zbyt mile widziany na waszym owalu.
    Piszesz o krótkim okresie przed samą licencją, gdy zapadła decyzja o zdawaniu w barwach Zielonej, ale we wcześniejszych latach tak nie było.
    Zresztą to że Patryk jest Falubazem zawdzięczacie głupocie toruńskich działaczy , no i jednemu takiemu, powiedzmy, sponsorowi od Was.

    ....aha i jak Zielona Góra leży na Śląsku ? Czy jeszcze do tego nie doszedłeś ?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 26-07-2013 o 21:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oczywiście, tyle tylko , że ówczesnym władzom Falubazu nie za bardzo było po drodze ze Sławkiem i nie był zbyt mile widziany na waszym owalu.
    Co Ty za pierdy popychasz ? Od kiedy to Sławkowi nie było po drodze z Dowhanem ? Dorabiasz ideologie pod swoje potrzeby. W tamtym okresie dudkowie mieszkali dłuższy czas pod Toruniem u rodziny (nawet rozważali pomysł aby zamieszkać tam na stałe) stąd i treningi Patryka na Broniewskiego. Często też Patryk trenował przy W69. Jeśli byłoby tak, że Dudkom było nie po drodze z Dowhanem to licencję Patryk zdawałby pod szyldem Apatora. Nic takiego jednak miejsca nie miało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    W tej sprawie , akurat, jak wynika z tego co napisałeś, mało wiesz.
    W dyskusję nie wchodzę, bo pewnych rzeczy nie napiszę. Z lojalności względem Sławka.
    Ciao !
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #82
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Przecież talent Dudka to zasługa Stępniewskiego i Golloba!!

    Jak mogłeś o tym nie wiedzieć Mariusz?

  40. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Jak zawsze błyskotliwy.
    Czytałeś chociaż o czym piszemy ? Jeśli tak to coś nie bardzo Ci poszło, jeśli nie, to przeczytaj i rusz głową zamiast nabijać się z czegoś o czym nie masz pojęcia.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W tej sprawie , akurat, jak wynika z tego co napisałeś, mało wiesz.
    W dyskusję nie wchodzę, bo pewnych rzeczy nie napiszę. Z lojalności względem Sławka.
    Ciao !
    Tak, tak, mało wiem. I dlatego Sławek razem z Patrykiem są w Falubazie, rządzonym przez Dowhana od początku kariery Patryka. Ile to już lat ? Chyba, że mylisz sytuację ze Smoleniem. Z nim i owszem pewne zatargi Sławek miał. Smoleń nie dawał mu trenować jak jeszcze sam uprawiał żużel. Pogonił go kiedyś jak ten sobie trenował w czasie treningu juniorów. Ale to inna historia.

    Przecież talent Dudka to zasługa Stępniewskiego i Golloba!!

    Jak mogłeś o tym nie wiedzieć Mariusz?
    No fakt, mea culpa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-07-2013 o 21:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak, mało wiem. I dlatego Sławek razem z Patrykiem są w Falubazie, rządzonym przez Dowhana od początku kariery Patryka. Ile to już lat ?
    Oj Mariusz ty w tym swoim zapatrzeniu w Dowhana faktów nie przyjmujesz. Dudkowie byli już dogadani w Toruniu, ale przez długi ozor Stępniewskiego i przywiązanie Pana Sławka do Falubazu Patryk zdawał licencję w Falubazie. Ojciec Patryka nigdy nie ukrywał tego:
    Ojciec spędził większą część kariery w Falubazie, ale synowi nie było po drodze do Zielonej Góry. Trenującym na toruńskim torze młokosem, jako pierwszy zainteresował się prezes tamtejszego Unibaksu Wojciech Stępniewski. Zaprosił seniora Dudka na rozmowę i ustalili najważniejsze punkty umowy. Sternik "Aniołów” nie omieszkał się nią pochwalić Robertowi Dowhanowi. Reakcja była błyskawiczna.

    - W środę byliśmy w Toruniu, a w piątek na rozmowie z prezesem Dowhanem - wspomina pan Sławek, który zdecydował wtedy, że Patryk zacznie karierę w Falubazie. - Mam do dziś trochę moralnego kaca, bo nie lubię łamać słowa. Torunianie naprawdę dużo nam pomagali.
    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...EL01/249677867



    edit: https://www.facebook.com/16755589659...=17&ref=stream

    prawie 1300 lików i ciągle rośnie, nie chce mi się dokładnie sprawdzać, ale to chyba liczba porównywalna z postami dotyczącymi mistrzostwa w 2011 . Laska wyrasta na najpopularniejszego żużlowca Falubazu
    Ostatnio edytowane przez scooby zg ; 26-07-2013 o 22:21

  43. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Oj Mariusz ty w tym swoim zapatrzeniu w Dowhana faktów nie przyjmujesz. Dudkowie byli już dogadani w Toruniu, ale przez długi ozor Stępniewskiego i przywiązanie Pana Sławka do Falubazu Patryk zdawał licencję w Falubazie. Ojciec Patryka nigdy nie ukrywał tego:


    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...EL01/249677867
    Kolego poczytaj najpierw dokładnie o co szedł spór a potem się gorączkuj. Gdzie ja pisałem, że nie było opcji startu Patryka w Toruniu ? Jedyne o czym pisałem to to, że Patryk rzemiosła uczył się w zasadzie w ZG. Owszem, trenował w Toruniudość sporo przed zdaniem licencji, owszem był Sławek po słowie ze Stępniem. Lecz spór z Semenem tyczył się faktu czy Sławek miał kosę z Dowhanem. Ja twierdzę, że nie miał. Zresztą nie mógł mieć skoro tak szybko z Dowhanem doszedł do porozumienia. Między środą a piątkiem chyba nie zdążyli by zakopać toporu wojennego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Oczywiście, że na noże nikt nie szedł i Dudek jak widział Dowhana to nie odwracał się plecami. Były rozbieżności i tak jak pisał w pierwszym poście Semen "nie za bardzo było po drodze".
    Ale jak to w biznesie kochać się nie musimy, ważne żeby inne rzeczy się zgadzały. Dodatkowo doszedł sentyment Pana Sławka do klubu (nie do ludzi nim zarządzających ) i miasta i Patryk wylądował przy W69.

  45. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    scooby zg dziękuje za poważne potraktowanie, tak mnie , jak i tego co napisałem.

    Pozdrawiam !
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Pierwsze słyszę aby Dudek jechał dla Falubazu bo nim Dowhan kierujeTu ma kibiców,swoje miasto i w papierach się zgadza to jedzie.

  47. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Pierwsze słyszę aby Dudek jechał dla Falubazu bo nim Dowhan kierujeTu ma kibiców,swoje miasto i w papierach się zgadza to jedzie.
    A kto tak twierdził ? I gdzie ? Zacytuj może

    Chociaż, bodajże w zeszłym roku, Sławek gdzieś w mediach nadmienił, że póki RD bedzie w Falubazie to on nie obawia się o terminowe realizowanie zapisów w kontrakcie. czytaj o kasę Podobnie, publicznie wypowiadali sie Pepe i AJ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •