Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 140

Wątek: XV runda Ekstraligi: Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 28 07 2013 godz. 18:30

  1. Powrót do góry    #1
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach

    XV runda Ekstraligi: Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 28 07 2013 godz. 18:30

    Za Jonssona pewnie znów pojedzie ZZ
    Protas jest w formie, a na torze w Bydgoszczy czuje się bardzo dobrze.
    Dudek uporał się już z problemami i znów powinien stanowić jednego z liderów drużyny
    Na Hampela możemy liczyć zawsze

    Bardzo prawdopodobnie jest że Falubaz odjedzie kolejny mecz bez żadnego zawodnika zagranicznego.

    Jako że przeciwnik nie jest zbyt wymagający możemy się spodziewać pierwszych punktów Gomólskiego.
    Swoje na pewno dorzuci Adamczewski i Jabłoński.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gomóła niech jedzie ile wlezie. Starty ma, sprzętu na dwa kółka tyż, ale braki w objeżdżeniu są wielkości dziur w Lesznie

    W Bydgoszczy wszystko jest ostatnio na 'nie', zatem powinno się obejść bez toruńskich zawałów

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Jako że przeciwnik nie jest zbyt wymagający możemy się spodziewać pierwszych punktów Gomólskiego.
    Ostatnio sporo defektów w Polonii, więc jest szansa że jakiś przypadnie na bieg Gomólskiego i ten doturla się po jakiś punkt, bo na punkt w biegu który wszyscy ukończą to raczej szans nie ma.
    Gomólski powinien być ostatni w kolejce do jazdy. Jeżdżący Alex to inwestycja na przyszłość, jeżdżący Jonas to zawsze cień nadziei że akurat odpali i walnie dwucyfrówkę, jeżdżąca Klaudia to dobry marketing i szansa że dzięki szumowi jakiś sponsor może wpadnie a i poziom seksowności Falubazu wzrasta , a jeżdżący Gomólski to pewne zero, albo jeden w programie i pewność że w przyszłości i tak nie będzie nam przydatny
    Ostatnio edytowane przez scooby zg ; 23-07-2013 o 19:37

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Jako że przeciwnik nie jest zbyt wymagający możemy się spodziewać pierwszych punktów Gomólskiego.
    Jeśli Gomóła nie poprawi nic w swojej jeździe, to nie widzę żadnego zawodnika w składzie Polonii, z którym może wygrać. Widać, że walczy, że chce ale nie z taką dyspozycją. Nie wiem jak jest u niego ze sprzętem więc się nie wypowiadam.

    Zastanawiam się, czy by nie spróbować ze Zgardzińskim pod dwójką. Myślę, że na tę chwilę Gomólski i Alex mają takie same możliwości.


    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Bardzo prawdopodobnie jest że Falubaz odjedzie kolejny mecz [B]bez żadnego zawodnika zagranicznego.
    Całkiem fajnie to brzmi i ogląda. Toruń też teraz jechał z tylko jednym obcokrajowcem, a 15. bieg składał się z samych Polaków. Wydarzenie od niepamiętnych czasów.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Dostaniemy ******** konkretny, minimum kary to 55:35 dla antyfanów Golloba

  6. Powrót do góry    #6
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeśli Gomóła nie poprawi nic w swojej jeździe, to nie widzę żadnego zawodnika w składzie Polonii, z którym może wygrać
    Sasza "defekt" Łoktajev.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Gdyby każdy z Polonistów pojechał na miarę swoich mozliwości, pokonaliby Falubaz bez problemu. Bo potencjał ta drużyna ma.
    Ale co z tego, skoro nie ma ani atmosfery ani pieniędzy (tak przypuszczam). Nie widać w tych zawodnikach, żeby im jakoś specjalnie zależało. A sztab trenersko-menadzerski mozna porównać do Leszna. Czyli obraz nędzy i rozpaczy.
    Na moje, skończy się 50:40 dla Zielonej.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Dostaniemy ******** konkretny, minimum kary to 55:35 dla antyfanów Golloba
    Nie przesadzaj, możecie to nawet wygrać. Każdy mecz jest inny i mecz meczowi nie jest równy.
    Wygrać choćby 1 pkt i bedzie ok. bez jakiś pogromów, chyba że zawodnicy Polonii oleją całkowicie mecz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Chciałbym być takim optymistą, ale niestety...
    Kolego, nie wiem czy wiesz, ale mamy jechać składem rezerwowym...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Chciałbym być takim optymistą, ale niestety...
    Kolego, nie wiem czy wiesz, ale mamy jechać składem rezerwowym...
    Do meczu jeszcze troche czasu, jeżeli wystawicie jakiś rezerwowy skład to będzie świadczyło o pełnej olewce i o wygrana będzie wam ciężko.

    Falubazowi bedzie zależąło na wygranej, bo punkty potrzebne. Jak pojadą u was rezerwy to wynik meczu dla was powinien być nieistotny, bo znaczyć to bedzie o rzuceniu rekawic. Także głowy do góry, bo nie macie już nic nie stracenia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kolego, nie wiem czy wiesz, ale mamy jechać składem rezerwowym...
    Hmm, a to ciekawe, skąd takie info ?

    Chyba byłby to błąd włodarzy Polonii, przecież jeszcze macie matematyczne szanse na obronę miejsca w SE. Kto u was podjął tak beznadziejną decyzję ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Dzisiejszy Express Bydgoski wspomina, że wczoraj było w klubie zebranie i w zwiazku z tym,że szanse na utrzymanie sa prawie zerowe, klub szuka oszczędności i chce odsunąć od składu kilku zawodników, a w ich miejsce wstawić młodzież.

  13. Powrót do góry    #13
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A minimalny KSM?

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Dzisiejszy Express Bydgoski wspomina, że wczoraj było w klubie zebranie i w zwiazku z tym,że szanse na utrzymanie sa prawie zerowe, klub szuka oszczędności i chce odsunąć od składu kilku zawodników, a w ich miejsce wstawić młodzież.
    Może chce szukać, ale jeszcze nie w tym meczu. Bo jakbyście wygrali ten mecz za 3 pkt, to jakieś tam szanse jeszcze by były.
    Po tym meczu jeżeli byście go przegrali , to taki krok byłby bardziej zrozumiały, także może jeszcze ten mecz odjedziecie w pełnym składzie. Walczyć trzeba dopóki sa jakieś szanse.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2009
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 101 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez barthezz23 Zobacz posta
    Dzisiejszy Express Bydgoski wspomina, że wczoraj było w klubie zebranie i w zwiazku z tym,że szanse na utrzymanie sa prawie zerowe, klub szuka oszczędności i chce odsunąć od składu kilku zawodników, a w ich miejsce wstawić młodzież.
    Większe oszczędności byłyby, gdyby jeszcze odstawić Deresińskiego i menedżera na etacie w leszczyńskim MZO.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Dankiewicz to się pogrąża każdą wypowiedzią. Zero charyzmy, nawet nie potrafi powiedzieć zawodnikom w oczy co o nich myśli. Tylko wyraża opinie w lokalnej prasie. Jak był czas na motywację, to siedział cicho albo go nie było (vide opuszczone treningi i mecze). Ewentualnie wieczne poklepywanie po plecach i usprawiedliwianie. Bo tak było mu wygodnie i kilkanaście tysi mu wpadało w komfortowych warunkach.

    Ja ten mecz przejechałbym w pełnym składzie, ale z jasną informacją. Wygrywacie z bonusem albo będzie rotacyjnie zamieniani do końca sezonu. Inna sprawa, że jestem wręcz przekonany że Deresiński chce jechać "drugim" składem nie dlatego że spadliśmy, tylko po prostu budżet mu się nie dopina jak min. Vincentemu.

    A minimalny KSM?
    Wystarczy wrzucić jakiegoś asa z KSM 6,50 to Szymek może jechać na seniorce. Potem już wymiana KSM 6,50 za dowolnego rajdera bez problemu.

    Jest lipa bo akurat w tym sezonie nasza młodzież nie robi żadnego postępu. Już nie wspominam o dwójce podstawowej, ale taki Bietracki czy Jóźwik (nie mówiąc o innych) po prostu nie zasługują na dane im szansy. Już lepszą opcją jest wypożyczenie Ajtnera-Golloba.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Większe oszczędności byłyby, gdyby jeszcze odstawić Deresińskiego i menedżera na etacie w leszczyńskim MZO.
    W sumie to się Polonii nie dziwię, ale jak wystawią rezerwy to będzie strasznie smutny mecz. A najsmutniejszy to będzie Robert i księgowa.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jak wystawia rezerwowy skład, to Was (kibiców) będzie więcej niż nas.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Smutne to i wręcz tragiczne obserwując co dzieje się przy Sportowe 2 .
    Nie chce mi się już pisac i myśleć bo i nie ma za bardzo o czym wiec napisze krótko: 50:40 dla Falubazu to najniższy wymiar kary jaki czeka Bydgoszczan i będzie to bardzo smutne pozegnanie z extralipą przy 1000(jak dobrze pójdzie) kibicach.
    Żegnajcie panie i panowie pewnie na dłuższy czas z extraligową Polonią

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    32 - 58 dla Falubaziakow, takie czasy nadeszly a bywalo ze sie w Zielonce na inauguracje kuku magicznym sprawialo

    http://www.youtube.com/watch?v=NcKGEsPP3qA
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cholera myślałem, że Polonia mając szansę na punkty, a nawet bonusy postawi się Falubazowi i Włókniarzowi.
    No cóż szkoda.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Klaudia zadebiutuje ?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    A co z wystepem Saszki ?
    może jechac...?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    http://polonia.bydgoszcz.pl/aktualno...m-zielona-gora

    czy mogę kupić bilet rodzinny dla mnie i małżonki za 29,90 jeżeli pójdę na mecz bez dziecka?

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Koledzy z Zielonki odpuście sobie przyjazd do klubu gdzie mają głęboko w d......kibiców, gdzie skrzynka żołądkowej gorzkiej jest ważniejsza niż pojęcie sportowej walki do końca. Założę się , że przeciętny kibic Falubazu wie więcej o dokonaniach Polonii niż nasz prezes i menago razem wzięci. Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda, bo plany wyjazdowe w pełni, trasa do Bydzi zawsze fajna, a tu z meczem zapowiada się lipa. Aczkolwiek może coś się jeszcze zmieni do weekendu...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Szkoda, bo plany wyjazdowe w pełni, trasa do Bydzi zawsze fajna, a tu z meczem zapowiada się lipa. Aczkolwiek może coś się jeszcze zmieni do weekendu...
    Zmienić to się może, na gorsze

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kurna, kto tam u was tak naprawdę rządzi w tym klubie ? Póki są jakiekolwiek szanse, nawet iluzoryczne to Polonia nie powinna rzucać białego ręcznika. Taki stan rzeczy przede wszystkim ubliża bydgoskim kibicom. Najbardziej tym najwierniejszym. Poza tym jeśli wasz klub będzie tak postępował to w środowisku nie będziecie traktowani poważnie. Pogońcie tego waszego prezesa gdzie pieprz rośnie bo on wam tylko kupę wstydu przynosi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta
    A co z wystepem Saszki ?
    może jechac...?
    Jechał w pierwszym meczu przecież, to teraz tez może.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    W obecnej sytuacji pokombinowałbym trochę ze składem. Przede wszystkim zrezygnowałbym w tym meczu z ZZ i pojechał z Jensenem. Duńczyk rok temu na DPŚ jeździł tutaj wybornie. Co prawda ten sezon dla MBJ jest fatalny to jednak dałbym mu szansę (podobnie zresztą jak z Gnieznem u nas). Niewiele ryzykujemy biorąc pod uwagę fatalną sytuację w Bydgoszczy (brak kasy, motywacji i niemal pewny spadek). Po drugie zaprosiłbym na ten mecz Davidssona. Gomólski pojechał dwa razy i dwukrotnie 0. Ja nie widzę żadnych przesłanek żeby jakieś rozjeżdżanie gościa miało nam dać w dłuższej perspektywie jakiekolwiek punkty.
    TeamLindgren

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    W obecnej sytuacji pokombinowałbym trochę ze składem. Przede wszystkim zrezygnowałbym w tym meczu z ZZ i pojechał z Jensenem. Duńczyk rok temu na DPŚ jeździł tutaj wybornie. Co prawda ten sezon dla MBJ jest fatalny to jednak dałbym mu szansę (podobnie zresztą jak z Gnieznem u nas). Niewiele ryzykujemy biorąc pod uwagę fatalną sytuację w Bydgoszczy (brak kasy, motywacji i niemal pewny spadek). Po drugie zaprosiłbym na ten mecz Davidssona. Gomólski pojechał dwa razy i dwukrotnie 0. Ja nie widzę żadnych przesłanek żeby jakieś rozjeżdżanie gościa miało nam dać w dłuższej perspektywie jakiekolwiek punkty.
    Jak już tak kombinować ze składem to może znalazłoby się też miejsce dla Klaudii?


    pozdr

  32. Powrót do góry    #32
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z tą wyborną jazdą to mocno płyniesz MBJ trochę się podniósł z kolan w PL. Zobaczymy jak dziś pojedzie na Norfolk, co da jakiś obraz jego dyspozycji. Wg mnie Falubaz złapał wiatr w żagle i nie ma co eksperymentować, zwłaszcza że AJ niebawem wraca. No ale co ja tam wiem

    No właśnie, co z Wodzianką ?

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No właśnie w kwestii Jonssona to nie jest takie "niebawem" jak mogło się wydawać wcześniej. Co do MBJ to ok, nie wybornie - po prostu dobrze. Chciałbym w końcu się przekonać na co go stać w polskiej lidze, bo słabe występy w zawodach juniorskich czy zagranicznych rozgrywkach nie zawsze mają przełożenie na "najsilniejszą ligę świata" (btw. dlaczego w TV notorycznie powtarzają te bzdury ?). Teraz jest najlepsza okazja, bo przed nami dwa stosunkowo proste mecze (na tle tych co pozostały).
    TeamLindgren

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Ja bym postawił na Patryka na pozycji seniorskiej, żeby łapał doświadczenie w tej kwestii pod kątem przyszłego sezonu, niech jedzie w meczu od razu z seniorami, bez handicapu w postaci biegu juniorskiego. Może i Kamil jak będzie tym lepszym juniorem od którego sporo zależy to złapie większą pewność siebie i pomoże mu to w końcówce sezonu.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Ja bym postawił na Patryka na pozycji seniorskiej, żeby łapał doświadczenie w tej kwestii pod kątem przyszłego sezonu, niech jedzie w meczu od razu z seniorami, bez handicapu w postaci biegu juniorskiego. Może i Kamil jak będzie tym lepszym juniorem od którego sporo zależy to złapie większą pewność siebie i pomoże mu to w końcówce sezonu.
    Duduś startuje cześto w biegach seniorskich i ustawienie go na seniorce to z punkty widzenia taktycznego zły pomysł.

    zawsze może wskoczyć za seniora w razie taśmy w ważnym biegu też. Większe pole manerwru ma trener i nikt raczej nie strzeli sobie w kolano stawiając dudiego na seniorce.
    Ten mecz jakimś spacerkiem może nie być, trzeba dmuchać na zimne bo każdy mecz decyduje o ewentualnej pozycji w tabeli.

    Juniorzy z Bydzi , też nie sa szkółkowiczami i mogą pojechać u siebie dobre zawody, co im się nieraz zdarzało punktując solidnie.

    Dudek jest już otrzaskany w begach z seniorami i dla niego to żadna nowość.

    Skład norma :

    Falubaz Zielona Góra:
    1. Andreas Jonsson
    2. Adrian Gomólski
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Jarosław Hampel
    6.
    7. Kamil Adamczewski


    Polonia Bydgoszcz:
    9. Krzysztof Buczkowski
    10. Bartosz Bietracki
    11. Mateusz Szczepaniak
    12. Robert Kościecha
    13. Hans Andersen
    14. Szymon Woźniak

    Bydgoszczanie awizują natomiast skład bez dwóch czołowych zawodników - Grega Hancocka oraz Aleksandra Loktaeva. Trudno wyobrazić sobie aby obaj nie wystartowali w niedzielnym spotkaniu. Bydgoszczanie nadal walczą o utrzymanie w Ekstralidze i mecz z Falubazem będzie dla nich kluczowy. Herbi prawdopodobnie zastąpi Mateusza Szczepaniaka, natomiast Sasza wystartuje z numerem drugim
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 24-07-2013 o 16:14
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    a niby z kim te wazne biegi mialby jechac Falubaz w Bydgoszczy, takich biegow nie bedzie bo 1-5 to bedzie czesty widok i raczej bym sie zastanawial nad puszczaniem mlodych na koniec meczu jak juz wszytko bedzie jasne, skoro Nowak Malitowski Suchecki bez problemu lupia naszych liderow to czym wy sie martwicie, zadnych waznych biegow nie bedzie tylko gladka nudna wygrana Magicznych bo u nas to nawet Greg moze 3 pkt na mecz przywiezc
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  37. Powrót do góry    #37
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Falubaz Zielona Góra:
    1. Andreas Jonsson
    2. Adrian Gomólski
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Jarosław Hampel
    6.
    7. Kamil Adamczewski

    Polonia Bydgoszcz:
    9. Krzysztof Buczkowski
    10. Bartosz Bietracki
    11. Mateusz Szczepaniak
    12. Robert Kościecha
    13. Hans Andersen
    14. Szymon Woźniak

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...nym-oslabieniu

    Wobec powyższego w najbliższym spotkaniu nie zobaczymy Grega Hancocka i Aleksandra Loktaeva.
    Jednak Polonia się poddaje, no szkoda.

    Falubazowi przyda się każdy punkt w tabeli i ten mecz trzeba wygrać, szkoda że takie okolicznośći.

    Polonia już nie walczy, za to Falubaz ma o co walczyć, w takim razie mecz trzeba wygraći 3 pkt bardzo się przydadzą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...nym-oslabieniu



    Jednak Polonia się poddaje, no szkoda.

    Falubazowi przyda się każdy punkt w tabeli i ten mecz trzeba wygrać, szkoda że takie okolicznośći.

    Polonia już nie walczy, za to Falubaz ma o co walczyć, w takim razie mecz trzeba wygraći 3 pkt bardzo się przydadzą.
    Jednego nie kumam. Cały czas Prezes trąbił niby o tym, że Polonia nie musi się martwić o finanse, a teraz pierniczy o uniknięciu bankructwa??? Mydlił oczy od początku. Takich to powinni pod lupę brać.

  40. Powrót do góry    #40
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Poza tym to mocno nie fair wobec innych drużyn. Z Wrocławiem Polonia pojechała full składem i wygrała, a tera rozda Marcie gratisowe 3 punkty i tym samym prawdopodobnie to Bydgoszcz zdecyduje o tym kto spadnie... Przykre. Odejście z Ekstraklasy w najgorszym możliwym stylu. Bałagan organizacyjny, dno na torze, a na koniec jeszcze taka farsa.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Jednego nie kumam. Cały czas Prezes trąbił niby o tym, że Polonia nie musi się martwić o finanse, a teraz pierniczy o uniknięciu bankructwa??? Mydlił oczy od początku. Takich to powinni pod lupę brać.

    Mydlenie oczy przez Prezesów to częsta praktyka, nikt nie wyciąga syfu na światło dzienne, ale widocznie sytuacja jest krytyczna i rzucili recznik.

    To oczywiste ,że szkoda kibiców, i widowisk i nie w porządku co do innych walczących o utrzymanie, ale sytuacja może jest krytyczna i dalsze zastaw się a postaw się nie ma sensu.

    Żal kibice mają słuszny i inne zespoły też, ale w Polonii wrzało nie od wczoraj, widocznie przekroczyli już granice krytyczną.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Szkoda Polonii, ale my lepszej okazji do przetestowania MBJ czy tam Zgardzińskiego (pewnie tego pierwszego) już mieć nie będziemy.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    Szkoda Polonii, ale my lepszej okazji do przetestowania MBJ czy tam Zgardzińskiego (pewnie tego pierwszego) już mieć nie będziemy.
    Zeby to sie nie okazalo podpucha tylko. Falubaz oslabi sie wystawiajac MBJ w parze z Gomolskim a oni jednak pojada najsilniejszym zestawieniem.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Poza tym to mocno nie fair wobec innych drużyn. Z Wrocławiem Polonia pojechała full składem i wygrała, a tera rozda Marcie gratisowe 3 punkty i tym samym prawdopodobnie to Bydgoszcz zdecyduje o tym kto spadnie... Przykre. Odejście z Ekstraklasy w najgorszym możliwym stylu. Bałagan organizacyjny, dno na torze, a na koniec jeszcze taka farsa.
    Nie fair ??? a co jest fair?? tor przygotowywany przez Leszno?? Zagrywki Marmy Rzeszów, Wieloletnie haczyki Cieślaków i różowej koszuli to jest fair??? Co ma Polonie obchodzić jakiś Wrocek czy inny Rzeszów. Wrocek poprzegrywał u siebie z Gorzowem, Lesznem więc niech się martwi o utrzymanie. Nie lubie Rzeszowa za tegoroczne wybryki, ale pewnie mecz w Bydgoszczy i tak nie będzie miał dla nich już znaczenia, no chyba, że Gorzów odda punkty Sparcie. Wszędzie kombinują , a ten mi tu wypisuje , że nie fair. Niech Wrocek i inne drużyny co im zależy opłacą starty Polonistów to pewnie pojadą w pełnym składzie. Sam jestem zły, że się poddali, ale widać, że jest lipa. Żeby tylko nie skończyli jak Poznań czy też Ś-wice

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Zeby to sie nie okazalo podpucha tylko. Falubaz oslabi sie wystawiajac MBJ w parze z Gomolskim a oni jednak pojada najsilniejszym zestawieniem.
    Podpucha z awizowanym składem to jeszcze by przeszła. Ale wydawać fałszywe oświadczenie? Eee, bez przesady

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •