Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 160

Wątek: DERBY POŁUDNIA Unia Tarnów - Stal Rzeszów 07.07.2013, g 16 (transmisja w NSport)

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach

    icon14.gif DERBY POŁUDNIA Unia Tarnów - Stal Rzeszów 07.07.2013, g 16 (transmisja w NSport)

    W najbliższą niedzielę kibiców na południu Polski interesować będzie tylko jedno spotkanie - odwiecznych rywali zza miedzy Unii Tarnów oraz rzeszowskiej Stali. W pierwszym meczu górą niespodziewanie byli goście z Tarnowa, którzy wykorzystali brak w szeregach Żurawi Nickiego Pedersena i pewnie wypunktowali rzeszowian 49:41. Teraz do zdobycia pełnej puli 3 punktów wystarczy im nawet jednopunktowe zwycięstwo.

    "Jaskółki" meczem ze Stalą zakonczą maraton trzech spotkań na własnym obiekcie: w niedzielę pokonali Start Gniezno 49:41, tracąc w ostatnim biegu bonus, by dzień później pewnie i wysoko pokonac rywali do PO Włókniarzy z Częstochowy. Rzeszowianie również nadrabiają zaległości - w czwartek na Hetmańskiej podejmą Unię z Leszna.

    Oba zespoły do derbowego pojedynku przystąpią w najmocniejszych składach: goście już z Nicki Pedersenem, gospodarze z jego rodakiem Leonem Madsenem, co tylko gwarantowac może spore emocje na Zbylitowskiej 3.

    Faworytem wydaja się byc gospodarze, którzy są świetnie spasowani do mościckiego toru, co szczególnie widac było w spotkaniu z Włókniarzem. Niesamowicie szybki był w tym meczu Artiom Łaguta, do dobrej formy po kontuzji wraca Leon Madsen. W kratkę startują Janusz Kołodziej, Martin Vaculik a i Maciej Janowski wydaje się być wolniejszy niż na początku sezonu. Ciekawe pojedynki z Łukaszem Sówką powinien toczyć Kacper Gomólski, a Mateusz Borowicz z drugim juniorem rzeszowian (Gashka, Kret?).

    Wśród gości pewniakami wydają się być Pedersen i Walasek, obaj w świetnej formie. Słabiej niż na początku sezonu jadą Okoniewski i Pavlic, ale zwłaszcza ten pierwszy nieraz w Tarnowie był pierwszoplanową postacią i tak też może być w niedzielę. Skład gości uzupełni Dawid Lampart na którego przybycie szczególnie czekają tarnowscy kibice Mocnym punktem Stali jest junior Łukasz Sówka, który dobrze czuje tarnowski tor.

    Faworytami tego meczu są gospodarze, którzy muszą zdobyć 3 punkty by wciąż walczyc o PO. Gościom po porażce we Wrocławiu zajrzało w oczy widmo spadku i również nie poddadzą się bez walki, a to tylko zwiastuje duże emocje.

    Wszyscy na Z3 albo przed TV

    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Za 4 dni mecz derbowy, a wątku cisza Napisze tak: jeżeli przegramy (a na to są duże szanse) to o utrzymaniu nie ma mowy! Nawet nic nie da czwartkowa wygrana z osłabionym Lesznem :wink:

    Wysłane z mojej nokii 1610 za pomocą tetris

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Awizowane składy:

    PGE Marma Rzeszów
    1. Nicki Pedersen
    2. Dawid Lampart
    3. Rafał Okoniewski
    4. Jurica Pavlic
    5. Grzegorz Walasek
    6. Łukasz Sówka

    Unia Tarnów
    9. Maciej Janowski
    10. Leon Madsen
    11. Artem Laguta
    12. Martin Vaculik
    13. Janusz Kołodziej
    14. pewnie Borowicz
    15. Kacper Gomólski
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Za 4 dni mecz derbowy, a wątku cisza Napisze tak: jeżeli przegramy (a na to są duże szanse) to o utrzymaniu nie ma mowy! Nawet nic nie da czwartkowa wygrana z osłabionym Lesznem :wink:
    Przegrać oczywiście przegracie, ale spadek raczej Wam nie grozi. Są inni kandydaci, niektórzy bardzo zasłużeni

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Nic to - jakby nie było: przyjedzie Lampart i porozstawia miejscowe gwiazdeczki po kątach - na czele z Lagutami, Jankowskimi, Vaculikami i Kołodziejami

    Wysłane z mojej nokii 1610 za pomocą tetris

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Nic to - jakby nie było: przyjedzie Lampart i porozstawia miejscowe gwiazdeczki po kątach - na czele z Lagutami, Jankowskimi, Vaculikami i Kołodziejami
    A to przegapiłam jakiś transfer z Gorzowa?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    z Leszna Jankowski czy Janowski phiii - co za różnica? i tak nie będą łapać się na szprycę Divi Lampartowi

    Wysłane z mojej nokii 1610 za pomocą tetris

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ja to raczej boje się czy dmuchana banda wytrzyma wszystkie uślizgi Dawidka, który jest wręcz pewniakiem do gleby, jak z resztą na większości zawodów W

    I Dawid Lampart... W swoim niepowtarzalnym stylu... JEB!



    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez savage ; 04-07-2013 o 10:30
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ja to raczej boje się czy dmuchana banda wytrzyma wszystkie uślizgi Dawidka, który jest wręcz pewniakiem do gleby, jak z resztą na większości zawodów W
    Młodzi patrzą i uczą się

    W niedzielę we Wrocławiu:

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Za 4 dni mecz derbowy, a wątku cisza Napisze tak: jeżeli przegramy (a na to są duże szanse) to o utrzymaniu nie ma mowy! Nawet nic nie da czwartkowa wygrana z osłabionym Lesznem :wink:

    Wysłane z mojej nokii 1610 za pomocą tetris
    Macie juz zaklepany remis i 1punkcik od sasiadów z Polski

    Nie możemy pozwolić aby nasz wróg najwiekszy ,na naszej piersi wychodowany spadł z extra

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    remisu nie będzie ale za to wskoczymy na 3 miejsce a to całkiem dobra pozycja
    pozdrowienia
    McGregor
    --------------------
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez McGregor Zobacz posta
    remisu nie będzie ale za to wskoczymy na 3 miejsce (...)
    Całkiem niezłe pod warunkiem, że Fogowcy albo Dospelowcy nie sprawią Wam psikusa w niedzielę - wygrywając swoje mecze

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wystarczy, że sami nie zrobimy sobie psikusa i wygramy wszystko, co powinniśmy wygrać, to awansujemy do pierwszej 4, a to już będzie spory sukces.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Noo Paczpan - taki zespół niby bez żadnych gwiazd, a tak się wybił a inne drużyny montowane za miliony wożą...ogony

    Wysłane z mojej nokii 1610 za pomocą tetris

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jeszcze się nie wybił - to raz.

    Co do budowania zespołu, to przyznać muszę, że w wydawaniu pieniędzy bez sportowego efektu, Marta jest przodowniczką zdecydowaną Ciekawe czy teraz żałuje pobłażliwości wobec Pedersena, kiedy okazuje się, że prawdopodobnie punktów, które straciła przez jego absencję brakuje jej do PO i musi drżeć o utrzymanie ?!


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Macie błąd w temacie - nie "Derby POłudnia" a "Derby POpołudnia" bo już PO PLAYOFFACH dla obu teamów.
    PO Ptokach jak to mawiają.
    UNSCARED

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Oj lemur, lemur, próbujesz być dowcipny, a jednocześnie uszczypliwy, ale nie wychodzi

    To, czy to są Derby "Popołudnia", to nie wiadomo, bo jeszcze może się okazać, że Unia w PO pojedzie. Zapraszam do przeanalizowania terminarza na spokojnie - wcale nie jest to takie nieprawdopodobne

    A co do derbów - nawet jeśli okażą się derbami dwóch klubów, które nie awansują do PO, to i tak pewnie będzie na nich więcej kibiców, niż na jakimkolwiek meczu na Smoczyku w tym sezonie, mimo, iż (jak wynika z Twojej sugestii), macie lepszą drużynę


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Oj lemur, lemur, próbujesz być dowcipny, a jednocześnie uszczypliwy, ale nie wychodzi

    To, czy to są Derby "Popołudnia", to nie wiadomo, bo jeszcze może się okazać, że Unia w PO pojedzie. Zapraszam do przeanalizowania terminarza na spokojnie - wcale nie jest to takie nieprawdopodobne

    A co do derbów - nawet jeśli okażą się derbami dwóch klubów, które nie awansują do PO, to i tak pewnie będzie na nich więcej kibiców, niż na jakimkolwiek meczu na Smoczyku w tym sezonie, mimo, iż (jak wynika z Twojej sugestii), macie lepszą drużynę


    Pozdrawiam
    No nie wiem czy będzie więcej. Na Smoku w meczu z Falubazem to ze 12 tys. ludzi było spokojnie. To naprawdę pojemny stadion i te puste sektory mogą być mylące, dla kogoś kto obserwuje mecz w tv. Życzę wam takiej frekwencji na derbach południowej Polski.

    Co do meczu to każdy inny wynik jak wygrana miejscowych będzie dużą sensacją. Obstawiam 50-40.
    Ciekawe jak się zachowa komisarz, bo coś mi się zdaje że z Tarnowem w play offach to nikt nie będzie chciał jechać, więc komisarz może bruździć Szrekowi.

    Nadal uważam, że szanse Tarnowa na awans do 4 są niewielkie.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekawe jak się zachowa komisarz, bo coś mi się zdaje że z Tarnowem w play offach to nikt nie będzie chciał jechać, więc komisarz może bruździć Szrekowi.
    A mnie się wydaje że Toruń nie miałby nic przeciwko meczowi z Tarnowem w PO biorąc pod uwagę że Apatory u nas dobrze się czują, a siła wyjazdowa Jaskółek jest jaka jest. Na pewno bardziej pasuje im Tarnów niż Leszno czy Częstochowa.

    I co ma do tego komisarz?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No cóż, aby w ogóle analizować nadal jakiekolwiek nasze szanse na PO, to najpierw trzeba wygrać z derbowym rywalem. Od tego zacznijmy, a potem będziemy się skupiać na walce o bonus w Lesznie, Czewie i u siebie z Toruniem.

    No nie wiem czy będzie więcej. Na Smoku w meczu z Falubazem to ze 12 tys. ludzi było spokojnie. To naprawdę pojemny stadion i te puste sektory mogą być mylące, dla kogoś kto obserwuje mecz w tv. Życzę wam takiej frekwencji na derbach południowej Polski.
    No, to się okaże. Mam nadzieję, że nie powiedziałem tego nad wyraz , ale cóż - słowo się rzekło

    Ciekawe jak się zachowa komisarz, bo coś mi się zdaje że z Tarnowem w play offach to nikt nie będzie chciał jechać, więc komisarz może bruździć Szrekowi.
    Wydaje mi się, że kto jak kto, ale najbardziej to obawiają się nas, a właściwie naszego toru, właśnie nie w Toruniu, a w Zielonej Górze. Ostatnie wyniki pokazują to dobitnie: w zeszłym sezonie był zbijany KSM, w tym już chyba nie . Toruń dobrze sobie radzi na Zbylitowskiej, ale dla Was na pewno bylibyśmy niewygodni...


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez savage ; 05-07-2013 o 12:05
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    A mnie się wydaje że Toruń nie miałby nic przeciwko meczowi z Tarnowem w PO biorąc pod uwagę że Apatory u nas dobrze się czują, a siła wyjazdowa Jaskółek jest jaka jest. Na pewno bardziej pasuje im Tarnów niż Leszno czy Częstochowa.
    No zobaczymy w ostatniej kolejce. Leszno jest porozbijane, ich tor przestał już być skuteczną bronią na Toruń. Dlatego wcale nie jestem przekonany, że Toruń wolałby jechać z Tarnowem niż np. Lesznem. Czewa jest zagrożeniem dla wszystkich to fakt. Jak u nich wreszcie zatrybi to wygrają z każdym.
    Wasz atut to Szrek. Reszta zdaje sobie z tego sprawę i wcale się nie pali do użerania z nim


    I co ma do tego komisarz?
    Ano to, że ci przyjedzie i zacznie grzebać przy torze tak, że miejscowi będą zdezorientowani i praktycznie stracą atut własnego toru.


    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Wydaje mi się, że kto jak kto, ale najbardziej to obawiają się nas, a właściwie naszego toru, właśnie nie w Toruniu, a w Zielonej Górze. Ostatnie wyniki pokazują to dobitnie: w zeszłym sezonie był zbijany KSM, w tym już chyba nie . Toruń dobrze sobie radzi na Zbylitowskiej, ale dla Was na pewno bylibyśmy niewygodni...
    No jasne, dlatego ostatni mecz kolejki w ZG gdzie spotykamy się z Czewą to może być cyrk. Jeśli np. ułoży się tak, że mamy miejsce 2-3 i jedziemy z Lesznem bez konieczności pokonywania Czewy, która to z kolei dzięki wygranej z nami awansowałaby kosztem Tarnowa na 4 miejsce po RZ to masz jak w banku że Falubaz grzecznie ten mecz przegra. Nikt nie chce się użerać ze Szrekiem. My go znamy i wiemy jaki to szpec
    Dla nas nawet wygodniej byłoby jechać półfinał z Toruniem. Nasi lubią się ścigać na Motoarenie.
    A po sezonie kto wie, może do nas wróci, bo coś za szczęśliwy w Tarnowie to nie jest.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz;1521724[B
    ][/B]No nie wiem czy będzie więcej. Na Smoku w meczu z Falubazem to ze 12 tys. ludzi było spokojnie. To naprawdę pojemny stadion i te puste sektory mogą być mylące, dla kogoś kto obserwuje mecz w tv. Życzę wam takiej frekwencji na derbach południowej Polski.

    Co do meczu to każdy inny wynik jak wygrana miejscowych będzie dużą sensacją. Obstawiam 50-40.
    Ciekawe jak się zachowa komisarz, bo coś mi się zdaje że z Tarnowem w play offach to nikt nie będzie chciał jechać, więc komisarz może bruździć Szrekowi.

    Nadal uważam, że szanse Tarnowa na awans do 4 są niewielkie.
    Nie ma dziwotyw końcu z wielkim Falubozem jechali

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Nie ma dziwotyw końcu z wielkim Falubozem jechali
    A żebyś wiedział. Ze 2 tys. to byli kibice Falubazu. Zaliczcie kiedyś taki wyjazd z Tarnowa to pogadamy.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A żebyś wiedział. Ze 2 tys. to byli kibice Falubazu. Zaliczcie kiedyś taki wyjazd z Tarnowa to pogadamy.
    My mamy tylko jednego naturalnego wroga. Wy macie wielu...

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    My mamy tylko jednego naturalnego wroga. Wy macie wielu...
    Wroga ? Przecież ludzie jadą na mecze speedway oglądać, a nie wrogów szukać. Zawsze jest tam jakaś grupka idiotów, która jedzie robić dym, ale to jest margines. Może kilkadziesiąt osób na te pare tysięcy.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wroga ? Przecież ludzie jadą na mecze speedway oglądać, a nie wrogów szukać. Zawsze jest tam jakaś grupka idiotów, która jedzie robić dym, ale to jest margines. Może kilkadziesiąt osób na te pare tysięcy.
    No nie osłabiaj mnie. wiadomo ze na derby przyjdzie/wyjedzie wiecej niz na jakis zwykly meczyk. A podales przyklad meczu z LEsznem, ktory jak smai piszecie traktujecie niemal tak smao jak derby ze Staluchną. Jak wrogów nie szukacie, tylko jedizecie na zuzel zeby ogladac, to po co do klatki

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie osłabiaj mnie. wiadomo ze na derby przyjdzie/wyjedzie wiecej niz na jakis zwykly meczyk. A podales przyklad meczu z LEsznem, ktory jak smai piszecie traktujecie niemal tak smao jak derby ze Staluchną. Jak wrogów nie szukacie, tylko jedizecie na zuzel zeby ogladac, to po co do klatki
    Napisałem o Lesznie a propos tego co mówi Savage. Przyjedź kiedyś na taki mecz to zobaczysz jak to naprawdę wygląda. Ta cała "wrogość" to jest z przymrużeniem oka (nie liczę małych grup wariatów po obu stronach). W Lesznie oprócz sektora ultrasów (klatki), pikniki z Zielonej najczęściej zajmują jeszcze jeden zwykły sektor + sektor przy starcie gdzie są przemieszani z miejscowymi. Nie ma żadnych problemów. Dzieciaki w szalikach i barwach klubowych łażą tam bezproblemowo.
    Ludzie po prostu przyszli na mecz z Falubazem bo zapowiadało się świetne widowisko. I byłoby takie gdyby nie ten nieszczęsny tor.

    PS - w klatkach to zamyka się w Polsce zorganizowane grupy kibiców. Nikt ich o zdanie nie pyta czy chcą siedzieć w sektorach otoczonych kratami ...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Nie dogadamy sie - uczepiles sie słówka >wróg< i brniesz na slepo odwracajac kota ogonem od tematu ktory podjałem - frekwencji. Do Mariusza Ci jeszcze daleko, ale trenuj, trenuj..

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cisza przed burzą?
    Nie, no chyba burzy w Tarnowie nie będzie oczywiście poza tą na Z3
    Rzeszowscy kibice zjadą zapewne z wielkimi nadziejami po wczorajszym występie Pavlica w Żarnowicy. Ale czy to wystarczy na mocny u siebie zespół Jaskółek?

    Oprócz liderów rzeszowskiej drużyny, wielkim zagrożeniem dla Unistów będzie zapewne Lampart. Było nie było, jest to były zawodnik "Złotej Drużyny" z ubiegłego sezonu i spędził na tarnowskim torze w czasie treningów wiele godzin. To że te treningi nie zmieniły jakości zawodnika na torze, to już inna inszość, ale kto by o tym pamiętał

    No dobra, dosyć wspomnień. Czeka nas zapewne wiele emocji na torze i jeszcze więcej na trybunach. Przecież to są odwieczne Derby Południa i niczego z góry nie można przewidzieć

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie dogadamy sie - uczepiles sie słówka >wróg< i brniesz na slepo odwracajac kota ogonem od tematu ktory podjałem - frekwencji. Do Mariusza Ci jeszcze daleko, ale trenuj, trenuj..
    No jeśli potrzebujecie meczu z "wrogiem" żeby zapełnić stadion, to mogę tylko współczuć.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    szykuje się kolejne "super" widowisko.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    W Tarnowie nie wiedzą co to woda chyba. Aż żal oglądać takie zawody na takim betonie. Antyżużel.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Za wszelką cenę do celu. Żenujące zabijanie żużla.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    W Tarnowie nie wiedzą co to woda chyba. Aż żal oglądać takie zawody na takim betonie. Antyżużel.
    Żałosny jest Rzeszów totalnie przepłacona ekipa skończy się 59:31

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    O dziwo, coś się zaczęło dziać

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    lac wode. 14-10 tylko dlatego ze defekt Kolodzieja i blad Janowskiego tak to byloby 16-8. Walasek i Pedersen reszta dno. Sowka tez nic. musza sie przelozyc na betonik i bedzie.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Za wszelką cenę do celu. Żenujące zabijanie żużla.
    Dlaczego? Cegielskiemu bardzo się podoba, super emocje, super wyścigi.
    On już niczym mnie nie zdziwi w swoich opiniach.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Dlaczego? Cegielskiemu bardzo się podoba, super emocje, super wyścigi.
    On już niczym mnie nie zdziwi w swoich opiniach.
    Tarnow wykorzystuje atut swojego toru w 100%. Sa spasowani z nim swietnie i to nie ich problem ze goscie nie potrafia sie na tym torze odnalezc. Tor jest rowny i bezpieczny, jazda szybka i plynna. To ze nie ma widowiska to pretensje do gosci. Wyprzedzac sie da co udowadnil Vaculik i Walasek.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ale jaja. Totalna kompromitacja !

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Ciekaw jestem po ilu biegach Olkowicz zorientuje się jaki jest wynik meczu. A pomylić Madsena z Borowiczem to chyba tylko on by potrafił.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Robi (07-07-2013)

  42. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,808
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    lac wode pisalem, ale nie wylac caly zapas

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    No to jak narzekali, ze nie bylo lane tak teraz z ta woda przesadzono. Swoja droga co to za organizacja, zeby straz pozarna angazowac do polewania toru. Organizacyjnie fatalnie.

  44. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    zeby straz pozarna angazowac do polewania toru. Organizacyjnie fatalnie.
    Czuję że Mariusza maczał w tym palce

  45. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    No to jak narzekali, ze nie bylo lane tak teraz z ta woda przesadzono. Swoja droga co to za organizacja, zeby straz pozarna angazowac do polewania toru. Organizacyjnie fatalnie.
    Mnie aż ciarki przeszły na myśl, że mogłoby się to wydarzyć u nas...
    Z dwieście trzydzieści naruszonych paragrafów by naliczono, od błędów sztuce po psucie wizerunku, a media to przez czternaście dni miałyby używania.

  46. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    Czuję że Mariusza maczał w tym palce
    Przy czym słowo "maczał" może miec znaczenie nie tylko symbliczne

    Kto wie, lubi lać wode na forum i w pracy - to i mógł w swojej pasji ciutek przesadzić.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •