Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 203

Wątek: XIII runda EE: Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń (07.07.2013, g. 18:30, nSport HD)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    XIII runda EE: Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń (07.07.2013, g. 18:30, nSport HD)

    Jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy mecz dla Włókniarza w walce o play-off. Przegrywając mocno oddalamy się od tego celu, szczególnie biorąc pod uwagę wyjazdy do Leszna i Zielonej Góry (oba mecze u nas przegrane) oraz raczej stracony bonus z Tarnowem. Zagadką będzie forma i zdrowie Emila, a wiele zależeć będzie także od jadącego w kratkę Rafała Szombierskiego - oby doszedł w końcu do ładu ze sprzętem. W drużynie z Torunia praktycznie nie ma słabych punktów, z juniorami włącznie. Gollob, Holder, Ward, Miedziński i Przedpełski mogą pokonać absolutnie każdego zawodnika Włókniarza.

    Będzie się działo

    Początek meczu: 07.07.2013 (niedziela), godzina 18:30. Transmisja na żywo w nSport HD.
    Miejsce: SGP Arena Częstochowa

    Wynik pierwszego meczu obu drużyn:

    Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - 40
    1.
    Grigorij Łaguta - 14 (2,3,3,3,3,d)
    2.
    Rafał Szombierski - 1 (0,0,1,-)
    3.
    Rune Holta - 6+2 (0,1,1*,2*,2)
    4.
    Michael Jepsen Jensen - 11 (1,3,2,2,2,1)
    5.
    Mirosław Jabłoński - 4+1 (1,2,-,1*,0)
    6.
    Artur Czaja - 3 (3,0,0)
    7. Adam Strzelec - 1 (1,0,d)

    Unibax Toruń - 50
    9.
    Chris Holder - 13+1 (3,2,3,3,0,2*)
    10.
    Kamil Brzozowski- 4 (1,1,0,1,0,1)
    11.
    Adrian Miedziński- 14+2 (2*,1*,3,2,3,3)
    12.
    Darcy Ward- ZZ
    13.
    Tomasz Gollob - 13+1 (3,2*,2,2,1,3)
    14.
    Paweł Przedpełski - 3+1 (2,0,1*)
    15. Emil Pulczyński - 3 (0,3,0)

    Zapraszam do dyskusji



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    W drużynie z Torunia praktycznie nie ma słabych punktów, z juniorami włącznie.
    Co zrobić? Bogatemu to i byk się ocieli.

    Emil (podobno) ma sobie dać kilka dni na zalizanie ran.
    Rafał ma już mieć dwa nowe motóry, a jeśli by nie miał, to tor robimy jak na Zieloną z tym, że dwa dni treningu. To rozwiązanie ma tę dodatkową zaletę, że komisarz nam nic nie zbresi.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Mimo że pochodzący z Saławatu zawodnik radzi sobie na torze z urazem stopy, to jednak ma on wpływ na jego kondycję. To sprawia, że najbliższe występy Rosjanina stają pod znakiem zapytania. – Chcę do Pucharu Świata zrobić sobie przerwę. Mam zamiar polecieć do domu i tam przejść rehabilitację. Muszę przemyśleć, czy wystartuję w najbliższym meczu Włókniarza. Na razie nie czuję się najlepiej i chcę odpocząć – zdradził.
    espeedway.pl

    Cóż. Jabłoński czy ZZ?

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Czy taka opcja czy taka. Bez różnicy. Bez takiego lidera nie mamy się czym postawić Apatorowi. Dokładnie tak jak rok temu bez Griszy. Góra na co będzie nas stać to remisy w biegach z Brzozowskim i Pulczyńskim(bo Przedpełski raczej będzie nas bił). Ten mecz należy spisać na straty, a meczami o wszystko okażą się wyjazdy. Kolejno do: Leszna, Bydgoszczy, Zielonej Góry(jeśli pojadą bez AJ).

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W trójkę też z wami wygramy

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    muuu (02-07-2013)

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja to widzę tak: robimy b. przyczepny tor, zmuszając komisarza do interwencji. Znając kompetencje komisarzy w kwestii prac torowych skończy się to na 90% tak, że nawierzchnia będzie skrajnie niezdatna do jazdy. Wojtkowcy zaczną robić raban i przy dobrym wietrze mamy 40:0 i bonusik, a winny będzie tylko komisarz (odrobinę mniej optymistyczny scenariusz to 75:0, bonusik + duży ból głowy Mizgalskiego).
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Jabłoński ma w tym roku mało jazdy.
    A tam gdzie jezdzi,to raczej nie pokazuje nic nadzwyczajnego.Z całym szacunkiem dla Niego ale Holder,Ward,Miedziak,Gollob,to raczej za wysokie progi.
    ZZ musi być i tyle.
    Mówi sie ze nadzieja umiera ostatnia.
    Trening,trening,trening,trening i jeszcze raz trening.
    Aby powalczyc z Toruniem,trzeba byc idealnie spasowanym.
    Byle tylko Szumina w koncu uporał sie z tymi silnikami.Mowił ze ma dostac w tym tygodniu w koncu ten najlepszy,bo rozleciał sie z Gorzowem.

  9. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Jesli pojedziemy z Jabłońskim, to mecz mamy przegrany już przed pierwszym biegiem. Jeśli będzie z/z i nasi należycie się przygotują i potrenują, to być może wyszarpiemy 46:44. Kluczowym meczem w walce o play-off będzie mecz w Lesznie i w ten dzień będzie odpowiedź, czy pojedziemy my, czy Leszno w play-off

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Jesli pojedziemy z Jabłońskim, to mecz mamy przegrany już przed pierwszym biegiem. Jeśli będzie z/z i nasi należycie się przygotują i potrenują, to być może wyszarpiemy 46:44. Kluczowym meczem w walce o play-off będzie mecz w Lesznie i w ten dzień będzie odpowiedź, czy pojedziemy my, czy Leszno w play-off
    Niekoniecznie. Jezeli wygracie z Toruniem u siebie (za 2, bez bonusa oczywiscie), to mozecie przegrac w Lesznie o ile wygracie w Bydgoszczy lub w ZG . Chyba ze Tarnow polegnie u siebie z Toruniem w ostatniej kolejce wtedy mozecie przegrac nawet z Toruniem u siebie, przegrac z Lesznem i przegrac w ZG(ale musicie wygrac w Bydzi) i bedziecie w PO. Takze spokojnie, troche tych kombinacj i szans jeszcze zostalo.

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    dockm: To skoro Przedpełski będzie bił Grisze, Holte, Jensena to po co startować w ogóle w tym meczu ? Wiem, że ma *****isty sprzęt i sezon ale jedzie się tak jak przeciwnik pozwala.
    Trzeba się spinać potrenować kto może w piątek lub sobotę i liczyć na cud ( z Toruniem zdarzało się to już wielokrotnie)

    Z/Z w parze najlepiej z MJJ, przyczepny tor i jakoś to może będzie. Remisować można w 3 więc nie patrzeć na tor pod Rafała tylko naszych liderów, a Szumina może coś dorzuci...

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    pobawiłem sie troszke w managera
    zakładam ze Torun ustawienia par nie zmieni.
    1.Holder
    2.Brzozowski
    3.Miedziak
    4.Darcy
    5.Gollob
    6.Przedpełski
    7.Pulczynski


    9.Rysiek Holtański
    10.Szumina
    11.MJJ
    12.EMil(zz)
    13.Grisza
    14.Strzelec
    15.Czaja

    Rozpiska biegów
    1.Holder,Brzoza,HOlta,Szumina
    2.Przedpełski,Pulczynski,Czaja ,Strzelec
    3.MJJ,ZZ(HOlta),Ward,MIedziak
    4.Gollob Pulczynski,Grisza,Czaja
    5.HOlder ,Brzoza,MJJ,Szumina(ZZ)
    6.Miedziak,Ward,Grisza,Strzelec
    7.Gollob,Przedpełski,Holta,Szumina
    8.Holder,Brzoza,Czaja Grisza
    9.Miedziak,Ward,HOlta,Szumina
    10.Gollob,Pulczas,MJJ,Grisza
    11.Brzoza,Miedziak,Szumina,Grisza
    12.Przedpełski,HOlder,Strzelec,MJJ
    13.Ward,GOllob,HOlta,MJJ(ZZ)

    Starałem sie tak zrobic zeby Szumina jezdził jak najwiecej z Brzozowskim(oczywiscie jesli ten nie bedzie sie dobrze spisywał beda zmiany,np Przedpełski).
    Z Zielonka miało byc tak ze aby wygrac nie mozna było przegrywac z Jabolem i Davidssonem.Wiadomo jak sie skonczyło.
    Wiec dziwic sie nie bede jak Brzozowski bedzie punktowac.Wtedy jednak to oznacza nasza porazke.
    Brak Emila bedzie odczuwalny,ciezko go bedzie zastapic,ale wierze w chłopakow.
    Grisza musi byc prawdziwym liderem.Jego 3 sa potrzebne.
    Rysiek ustabilizował forme,u siebie jest naprawde szybki.
    Martwi kameleonowa dyspozycja MJJ,ale wierze ze jesli potrenuje(z tego co sie orientuje to nie startuje nigdzie w sobote).Grisza musi w piatek potrenowac,bo w sobote ma IME.
    Mam nadzieje ze kibice dopisza!
    WŁÓKNIARZ!

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A może tak?

    9. Z/Z
    10. Szombierski
    11. Holta
    12. MJJ
    13. Grisza
    14. Junior
    15. Junior
    Ostatnio edytowane przez Vojtas ; 02-07-2013 o 18:58

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak sobie myślę, że ten mecz może decydować nawet o tytule DMP'2013.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak sobie myślę, że ten mecz może decydować nawet o tytule DMP'2013.
    Nie jest to pozbawione sensu, stąd bezpieczniej dla nas będzie wygrać w Częstochowie. Jeśli Czewa nie wejdzie do PO wówczas w przedbiegach odpadnie jeden z głównych rywali do złota.

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak sobie myślę, że ten mecz może decydować nawet o tytule DMP'2013.
    A to ciekawe jak?
    Apator wygra a Włókniarz i tak awansuje do play offs. Żadna z/z nie jest w stanie zastąpić Emila.
    Wszystko rozstrzygnie się w play offach gdzie z trójki Apator-Falubaz-Włókniarz każdy może wygrać z każdym. Jeśli czwartym do brydża będzie Unia Leszno to każda z ww. ekip powinna z nią spokojnie wygrać.
    Natomiast jeśli jakimś cudem awansuje Tarnów to różnie może być. Polewaczkowy torem może skutecznie wykończyć nawet najsilniejszego rywala (i widowisko). Kto wie, może zdołają obronić przewagę w rewanżu i awansować nawet do finału.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie bądź jak Mariusz człowiekiem o ograniczonych horyzontach.

    W zdaniu , które napisałem jest słowo może. Co ono w mej wypowiedzi oznacza wyłuszczył Howard.

    Przed sezonem stawiałem na zielony finał. Dalej, co moze Cię zaskoczyć na taki stawiam, o ile nie spotkacie się z Medalikami w półfinale lub któraś z tych drużyn nie zawali RZ.

    W PO wygrywa się torem (tzn. bezczelnością i chamstwem) i szczęściem (czytaj pechem przeciwników) co słusznie zauważyłeś w drugiej części swojej wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-07-2013 o 18:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie bądź jak Mariusz człowiekiem o ograniczonych horyzontach.

    W zdaniu , które napisałem jest słowo może. Co ono w mej wypowiedzi oznacza wyłuszczył Howard.

    Przed sezonem stawiałem na zielony finał. Dalej, co moze Cię zaskoczyć na taki stawiam, o ile nie spotkacie się z Medalikami w półfinale lub któraś z tych drużyn nie zawali RZ.

    W PO wygrywa się torem (tzn. bezczelnością i chamstwem) i szczęściem (czytaj pechem przeciwników) co słusznie zauważyłeś w drugiej części swojej wypowiedzi.
    Usiadałem i policzyłem Prorokowanie wyszło mi tak:

    1. Apator 36 pkt (dwie wtopki na wyjazdach: Wrocław, Tarnów ale z bonusami)
    2. Falubaz 26 pkt (wtopy na wyjazdach do Torunia, Bydgoszczy, Reszy i bez bonusów).
    3. Czewa 26 pkt (wygrana bez bonusa w Lesznie, wtopa z Apatorem i Falubazem bez bonusów, strata bonusa z Tarnowem)
    4. Leszno 25 pkt (u siebie z Czewą wtopią broniąc bonus, reszta zgodnie z przewidywaniami).
    5. Tarnów 24 pkt (bonus w Czewie, wygrana u siebie z Apatorem ale bez bonusa, wtopa w Gorzowie, bonus w Lesznie).
    6. Rzesza 21 pkt (wygrana z ZG za 3, przegrana ale bonus w Bydgoszczy).
    7. Polonia 19 pkt (wygrana za 3 z ZG,wygrana w Gnieźnie, wtopa z Czewą, z Lesznem za 2 pkt).
    8. Stal 18 pkt (założyłem że tylko obronią bonus w Gnieźnie, pojadą Spartę i Tarnów za 3, wtopy w Rzeszy i Lesznie)
    9. Sparta 18 pkt (wygrana bez bonusa z Apatorem i Bydgoszczą, wtopy na wyjazdach i 3 pkt na Gnieźnie).
    10 Start 9 pkt (same wtopy oprócz wymęczonej wygranej z Gorzowem za 2).

    Jak widać ekstrawagancji nie zakładałem. Małe niespodzianki takie jak przegrana Apatora we Wrocku tak naprawdę niewiele zmieniły. O zgrozo zapowiada się na utrzymanie Niespadającej i degradacja Gorzowa (muszą wygrać w Gnieźnie! i pokochać Falubaz ).
    Tarnów trochę chyba przeceniłem, bo nie zdziwi mnie jak Czewa tego bonusa na nich zrobi. W końcu ma super tor do walki i prawdziwych rajderów a nie drewnialdo Madsen czy lidera hobbystę, którego speedway już znudził. Podobnie ich wyjazd do Leszna i obrona bonusa.
    Uważam, że Leszno nie wygra u siebie z Czewą ale bonusa obroni. Obie ekipy raczej sobie krzywdy nie zrobią ...
    Warto jeszcze brać pod uwagę to, że w ostatniej kolejce Falubaz ma u siebie Czewę i tam się cuda mogą dziać, bo w zależności od sytuacji w tabeli Falubaz będzie sobie mógł wybrać rywala a na pewno nikt w tej lidze nie będzie chciał się użerać z Cieślakiem...
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 02-07-2013 o 19:32

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Bardzo realistycznie podszedłeś do sprawy.

    Zobacz nawet twoje przymiarki potwierdzają to co napisałem. Założyłeś , że Włókniarz wygra w Lesznie. OK
    Równie dobrze mozna założyć, ze Unia u siebie wygra ten mecz, a wtedy CKM-u zgodnie z pozostałymi twoimi prognozami nie ma w czwórce.

    To co napisałem o najbliższym meczu w Częstochowie, to w zasadzie tylko takie małe spostrzeżenie, ale jak wczytałem się w to co całkiem rozsądnie napisałeś, to utwierdzam się w przekonaniu, że dla Włokniarza moze to być mecz o wszystko.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-07-2013 o 19:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Bardzo realistycznie podszedłeś do sprawy.

    Zobacz nawet twoje przymiarki potwierdzają to co napisałem. Założyłeś , że Włókniarz wygra w Lesznie. OK
    Równie dobrze mozna założyć, ze Unia u siebie wygra ten mecz, a wtedy CKM-u zgodnie z pozostałymi twoimi prognozami nie ma w czwórce.

    To co napisałem o najbliższym meczu w Częstochowie, to w zasadzie tylko takie małe spostrzeżenie, ale jak wczytałem się w to co całkiem rozsądnie napisałeś, to utwierdzam się w przekonaniu, że dla Włokniarza moze to być mecz o wszystko.
    Ok racja, tamten wpis był sprzed wyliczeń. Ale i tak się na 100 % nie sprawdzi
    Mi tam intuicja (a mam niezłą!, moja żona może potwierdzić ) podpowiada że Czewa trafi do półfinałów i biada temu kto się na nich natnie. Oni się rozkręcają powoli, ale jak zatrybi to będzie złoto. Apator tradycyjnie, mistrz rundy zasadniczej ale znowu zabraknie wisienki na torcie.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dlatego uważam, że wbrew pozorom to jest dla Torunia równie ważny mecz jak dla CKM-u.

    EDIT: Ważne, że się dogadalim.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zobacz nawet twoje przymiarki potwierdzają to co napisałem. Założyłeś , że Włókniarz wygra w Lesznie. OK
    Równie dobrze mozna założyć, ze Unia u siebie wygra ten mecz, a wtedy CKM-u zgodnie z pozostałymi twoimi prognozami nie ma w czwórce.

    podobne wyliczenia, znudzony brakiem "realistycznej" tabeli, popełniłem jakiś czas temu. trzymam w arkuszu i dopisuje wyniki zastępując nimi swoje wcześniejsze widzimisię. IMO w chwili obecnej sprawa wygląda tak, że w PO w zasadzie jesteśmy tylko my. z kolei o wejście walczą 4 drużyny, niby nic nowego, ale są one dosyć blisko siebie i każdy niespodziewany wynik wywala inną drużynę poza PO. niedawno CKM miał u mnie drugie miejsce robiąc w pełnym składzie bonusa na nas i na jaskółkach. jeden mecz i jedna decyzja Emila sprawiły, że najbliższy mecz staje się dla nich meczem o wszystko. z perspektywy jesiennej pewnie tak na niego patrzeć nie będziemy, ale póki co tak to wygląda. z drugiej strony mecz CKMu w ZG też może być meczem o wszystko dla obu drużyn, zwłaszcza w przypadku porażki częstochowian w niedzielę. to zrodzi z kolei konieczność wyszarpania przez magicznych Loni co najmniej bonusa, pieczętując spadek brzydgoszczan.

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    podobne wyliczenia, znudzony brakiem "realistycznej" tabeli, popełniłem jakiś czas temu. trzymam w arkuszu i dopisuje wyniki zastępując nimi swoje wcześniejsze widzimisię. IMO w chwili obecnej sprawa wygląda tak, że w PO w zasadzie jesteśmy tylko my. z kolei o wejście walczą 4 drużyny, niby nic nowego, ale są one dosyć blisko siebie i każdy niespodziewany wynik wywala inną drużynę poza PO. niedawno CKM miał u mnie drugie miejsce robiąc w pełnym składzie bonusa na nas i na jaskółkach. jeden mecz i jedna decyzja Emila sprawiły, że najbliższy mecz staje się dla nich meczem o wszystko. z perspektywy jesiennej pewnie tak na niego patrzeć nie będziemy, ale póki co tak to wygląda. z drugiej strony mecz CKMu w ZG też może być meczem o wszystko dla obu drużyn, zwłaszcza w przypadku porażki częstochowian w niedzielę. to zrodzi z kolei konieczność wyszarpania przez magicznych Loni co najmniej bonusa, pieczętując spadek brzydgoszczan.
    A wedlug mnie niezagrozonym obok Torunia jest ...Falubaz. Owszem musimy sie troche bardziej wysilic ale nie az tak, mozemy po drodze zgubic jeszcze punkty a i tak zajmiemy miejsce w PO i to z duzym prawdopodobienstwem, ze na drugim miejscu. Najtrudniej ma Czestochowa. Ma 3 wyjazdy: Bydgoszcz, Leszno i ZG i nie jest powiedziane ze jakikolwiek z nich wygra. Bydzia musi spiac poslady jezeli chce utrzymac E-Lige, Leszno wiadomo to ciezki teren, u nas Czestochowy nie widze bo tor robimy podobny do tego z Tarnowa od czasu porazki u nich. Jak przegraja teraz u siebie z Toruniem to bardzo im to skomplikuje sprawe i to wlasnie ich widze poza PO. Od tego meczu wiele zalezy. Oczywiscie nie beda jeszcze na straconej pozycji, moga wygrac ktorys wyjazdowy mecz i znowu zaczna sie liczyc w walce o PO. Jednak wedlug mnie, wygrac na wyjezdzie w Bydgoszczy, Lesznie i ZG bedzie im trudniej niz u siebie z Toruniem.

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Emil woli IMŚ....DMP ma tam gdzieś w tyle...

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Zle sie stalo ,ze Emila nie bedzie w niedziele.W perspektywie play-off i ewentualnych pojedynkow z CKM czy Falubazem to wcale tak korzystne byc nie musi.Mam tylko nadzieje,ze beda pamietali o tym ,ze mecze z RZ mocno zafalszowaly sile tych druzyn i podejda do tych pojedynkow na maxa skoncentrowani.Niemniej jednak jakas lampka ostrzegawcza przed play-off by sie przydala,zeby Anioly nie popadly w samouwielbienie.
    Jak nie wciry w niedziele,to moze manto na MA z Falubazem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    A wedlug mnie niezagrozonym obok Torunia jest ...Falubaz.
    nie chcę za bardzo polemizować, bo dyskusja o niczym i dopóki odbywa się w luźnej atmosferze to jest ok. jednak wg mnie pewniejszą udziału w PO od Falubazu jest Unia z Leszna. na koniec rundy punktów na 2gie miejsce pewnie nie wystarczy i ktoś ją przeskoczy, ale te które ma do zdobycia są dużo pewniejsze (że się tak wyrażę), choć nadrabiać ew. strat też nie ma gdzie.

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Emil woli IMŚ....DMP ma tam gdzieś w tyle...
    przesadzasz. Dwa mecze w weekend odjechal. Patrzac na gp az sie prosilo, zeby potrzasnal nim jakis lekarz. Moze teraz przyszedl ten moment, kiedy trzeba wybrac? Zwlekanie z odpoczynkiem moglo miec katastrofalne skutki. IMS w pis du, a na PO w lidze padaka.

    Wlokniarz duzo nie straci. Z ZZ sa mocni, a Emil przyda sie pozniej. Obstawiam 48:42.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wszyscy częstochowianie stawiają na Toruń, torunianie natomiast na nas.
    Ciekawe
    Ja niestety optymistą nie jestem.

  29. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Wszyscy częstochowianie stawiają na Toruń, torunianie natomiast na nas.
    Ciekawe
    Ja niestety optymistą nie jestem.
    Vojtas, proszę przeprowadź się do Torunia.

  30. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Vojtas racjonalnie patrzy na ten mecz, który Z Emilem w składzie byłoby ciężko wygrać. Żeby wygrać wszyscy muszą pojechać maksa bo Apator ma 4 świetnych seniorów i juniora, który jedzie życiówke.

    PS
    Nie wiem co robią nasi działacze, ale śmierdzi mi występem Jabola.

  31. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Wielka szkoda, że nie będzie Emila, bo to mógł być absolutny hit rundy zasadniczej, przebijający mecz Włókniarza z Falubazem. Świetny tor + kapitalna stawka (same walczaki po obu stronach i minimalna liczba ogórków). Teraz obawiam się, że Lwy trochę pokombinują z torem, żeby nie dawał pełnej możliwości wykorzystania atutów Torunia (Golloba, Holdera, Warda). Czyli wariant Cieślaka z Tarnowa, który kiedy tego potrzebuje to zabija orbitę na Mościcach. Ryzyko jest takie, że wtedy Grisza i Holta też mogą tracić przy słabym spasowaniu na start. Zobaczymy, ja sobie życzę nawierzchni takiej jak na ZG, z wyraźnie ciemniejszym pasem pod bandą

  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Teraz obawiam się, że Lwy trochę pokombinują z torem, żeby nie dawał pełnej możliwości wykorzystania atutów Torunia (Golloba, Holdera, Warda). Czyli wariant Cieślaka z Tarnowa, który kiedy tego potrzebuje to zabija orbitę na Mościcach.
    Lepiej niech się za coś takiego nie biorą, bo skończy się jakimś 55:35 dla Torunia...
    Pzdr,
    Garfield

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-07-2013)

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie ma co z torem kombinować. Zrobić tor jak na Falubaz. Jeśli faktycznie Szumina dostanie na niedzielę z powrotem ten najlepszy silnik od tunera po remoncie to raczej nie pojedzie źle. Holta też sobie dobrze radził. Czaja nie najgorzej. A reszta cóż. Musi się dopasować i koniec kropka. Jeśli przegramy, ale po dobrej walce to nikt nie będzie miał za złe. Gdy wróci Emil to zacznie się prawdziwie ostra walka o Play-Off na wyjazdach w Lesznie i Bydgoszczy.

  35. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Tylko to maksymalnie do walki. W przeciwnym razie Włókniarz nie ujedzie 40 pkt. U nas startowców nie brakuje

    Jesli Grisza będzie zamiatał bande, to reszta składu sie ładnie wkompnuje i bedzie dosc ciekawy meczyk.
    Mieliscie nieco szczescia przy meczu z Gorzowem i ich składem, zatem teraz oddajecie to u siebie

  36. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Z ZZ mecz do wygrania. Bez ZZ szans mniej niż zero. Nie wiem skąd taki pesymizm u was ten Apator na wyjazdach nie jest wcale taki rewelacyjny , typuje 47:43 dla Włókniarza ( jak będzie ZZ )

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Mieliscie nieco szczescia przy meczu z Gorzowem i ich składem, zatem teraz oddajecie to u siebie
    Powiedział co wiedział...

    A kolega zapomniał w jakim składzie Włókniarz jechał u siebie mecz z Lesznem? Bieszczastnow? Kojarzysz typa? U Was też jechaliśmy bez Emila i bez Z/Z. Jeszcze mało?

  38. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    ... Teraz obawiam się, że Lwy trochę pokombinują z torem, żeby nie dawał pełnej możliwości wykorzystania atutów Torunia (Golloba, Holdera, Warda). ...
    Jeśli tak się stanie, liczę na ostry wpieprz, żeby znów na długo takie pomysły z głów sztabu wywalić. Gdyby jakimś cudem ten eksperyment się udał, istnieje ryzyko graniczące z pewnością, że na pojedynczym wybryku się nie skończy i ani w tym sezonie, ani w następnym ścigania nie uświadczymy. Ja za takie coś dziękuję uprzejmie. Kosztem dodatkowego meczu lub dwóch, rozdoopcyć to co jest teraz? Oooo nie!
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    ...
    Mieliscie nieco szczescia przy meczu z Gorzowem i ich składem, zatem teraz oddajecie to u siebie
    Szczęście w Gorzowie zaliczkowane było pechem z Lesznem.

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...5. Tarnów 24 pkt (bonus w Czewie, wygrana u siebie z Apatorem ale bez bonusa, wtopa w Gorzowie, bonus w Lesznie).
    6. Rzesza 21 pkt (wygrana z ZG za 3, przegrana ale bonus w Bydgoszczy).
    7. Polonia 19 pkt (wygrana za 3 z ZG,wygrana w Gnieźnie, wtopa z Czewą, z Lesznem za 2 pkt).
    8. Stal 18 pkt (założyłem że tylko obronią bonus w Gnieźnie, pojadą Spartę i Tarnów za 3, wtopy w Rzeszy i Lesznie)
    9. Sparta 18 pkt (wygrana bez bonusa z Apatorem i Bydgoszczą, wtopy na wyjazdach i 3 pkt na Gnieźnie).
    10 Start 9 pkt (same wtopy oprócz wymęczonej wygranej z Gorzowem za 2)"

    Carlitos, jeszcze się nie nauczyłeś , że jakiekolwiek prognozy w tym sezonie się nie sprawdzają ? Co najmniej 30% z tych typów się nie sprawdzi choćbyś był najlepszym typerem ever - taki wniosek z przebiegu tego sezonu

  40. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to ciekawe jak?
    Apator wygra a Włókniarz i tak awansuje do play offs. Żadna z/z nie jest w stanie zastąpić Emila.
    Wszystko rozstrzygnie się w play offach gdzie z trójki Apator-Falubaz-Włókniarz każdy może wygrać z każdym. Jeśli czwartym do brydża będzie Unia Leszno to każda z ww. ekip powinna z nią spokojnie wygrać.
    Natomiast jeśli jakimś cudem awansuje Tarnów to różnie może być. Polewaczkowy torem może skutecznie wykończyć nawet najsilniejszego rywala (i widowisko). Kto wie, może zdołają obronić przewagę w rewanżu i awansować nawet do finału.

    Co ty piszesz człowieku???????
    Na jakiej podstawie twierdzisz że z trójki Apator-Falubaz-Włókniarz każdy może wygrac z każdym???
    Apator i Włókniarz jak najbardziej zespoły porównywalne i moim zdaniem ta dwójka między sobą powalczy o złoto.
    Ale Falubaz?????Zespół który dostał becki od jak twierdzisz słabego Tarnowa
    Fuksem wygraliścieu siebie z RzeszowemA co do waszego toru to raczej nie jest on ani o kszte lepszy niż ten w Tarnowie.
    Dlatego nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie stawiasz swój kiepski jakby nie patrzył zespół w roli faworyta ?????????
    Ja osobiscie ubolewam nad tym iż tak dobry zawodnik jak Hampel jeżdzi w tak kiepskim zespole.I te wasze wszędobylskie wpisy tutaj na forum nie zmienią faktu że Falubaz jest przeciętnym zespołem.

  41. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Co ty piszesz człowieku???????
    Na jakiej podstawie twierdzisz że z trójki Apator-Falubaz-Włókniarz każdy może wygrac z każdym???
    Apator i Włókniarz jak najbardziej zespoły porównywalne i moim zdaniem ta dwójka między sobą powalczy o złoto.
    Ale Falubaz?????Zespół który dostał becki od jak twierdzisz słabego Tarnowa
    Fuksem wygraliścieu siebie z RzeszowemA co do waszego toru to raczej nie jest on ani o kszte lepszy niż ten w Tarnowie.
    Dlatego nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie stawiasz swój kiepski jakby nie patrzył zespół w roli faworyta ?????????
    Ja osobiscie ubolewam nad tym iż tak dobry zawodnik jak Hampel jeżdzi w tak kiepskim zespole.I te wasze wszędobylskie wpisy tutaj na forum nie zmienią faktu że Falubaz jest przeciętnym zespołem.
    Włókniarz tez dostał becki w Tarnowie
    Liga jest nieprzewidywalna.
    W Zielonce nikt nie spodziewał sie ze AJ bedzie tak cieniował.
    Stawiam ze gdyby nie JEgo wpadki,mieli by podobna ilosc pkt co Unibax.

  42. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Carlitos, jeszcze się nie nauczyłeś , że jakiekolwiek prognozy w tym sezonie się nie sprawdzają ? Co najmniej 30% z tych typów się nie sprawdzi choćbyś był najlepszym typerem ever - taki wniosek z przebiegu tego sezonu
    Oby, bo chcę za rok derby. Dopiero jak policzyłem to zdałem sobie sprawę w jak czarnej d upie jest Stal. Wygrać w Gnieźnie bez Linusa a przede wszystkim Nermarka (on by tam śmigał), będzie *****iście trudno. Musicie nam koniecznie pożyczyć Jankowskiego, to my pogadamy z Saszką&Gregiem i wygramy z Niespadającą



    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    Co ty piszesz człowieku???????
    Hmm, dokładnie to co napisałem ?

    Na jakiej podstawie twierdzisz że z trójki Apator-Falubaz-Włókniarz każdy może wygrac z każdym???
    Na podstawie tego co prezentują ww. drużyny i potencjału jaki posiadają, a który jeszcze się nie przełożył na wyniki (Włókniarz).


    Apator i Włókniarz jak najbardziej zespoły porównywalne i moim zdaniem ta dwójka między sobą powalczy o złoto.
    Ale Falubaz?????Zespół który dostał becki od jak twierdzisz słabego Tarnowa
    Bo Tarnów jest słaby. Gdyby nie Cieślak to zamiast o play off's toczyłby teraz walkę o utrzymanie. Ekipa która nic nie wygrywa na wyjazdach (tak tak, wiem odnieśliście mega sukces w Rzeszy bez Nikusia i z/z) a cała jej siła to paskudnie zrobiony tor, z którego widowiska można oglądać jak chce się szybko zasnąć. Spośród tych wszystkich ekip najmniej zasługuje na play offs.


    Fuksem wygraliścieu siebie z RzeszowemA co do waszego toru to raczej nie jest on ani o kszte lepszy niż ten w Tarnowie.
    Lepszy jest, można na nim zrobić tor do naprawdę ciekawej walki. Problem polega na tym że nasz trenejro ma chyba kompleks Cieślaka i koniecznie chce wygrać ligę przygotowując takie gówno jak Szrek w Tarnowie. Niestety do mistrza mu daleko i efekty są takie że nie mamy atutu własnego toru a widowisko jest równie pasjonujące co tarnowskie.


    Dlatego nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie stawiasz swój kiepski jakby nie patrzył zespół w roli faworyta ?????????
    LOL. A przeczytałeś ile ja punktów policzyłem temu "faworytowi" za RZ? W play offach wszystko możliwe, a Falubaz przez ostatnie lata udowodnił, że w fazie pucharowej sprawdza się znakomicie. Tak czy siak dla mnie faworytem ligi jest Apator bo ma najsilniejszą ekipę i wsparcie komisarzy. Tyle że jeden bieg, jedna kontuzja i wszystko się może zmienić.


    Ja osobiscie ubolewam nad tym iż tak dobry zawodnik jak Hampel jeżdzi w tak kiepskim zespole.I te wasze wszędobylskie wpisy tutaj na forum nie zmienią faktu że Falubaz jest przeciętnym zespołem.
    Jaruś na pewno zalał się krokodylimi łzami jak przeczytał o twoim ubolewaniu.

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Apator i Włókniarz jak najbardziej zespoły porównywalne i moim zdaniem ta dwójka między sobą powalczy o złoto.
    Ale Falubaz?????Zespół który dostał becki od jak twierdzisz słabego Tarnowa
    Hmm, gdzie tu sens a gdzie logika. Ten sam Falubaz jednak wygrywa w Czewie. No to jeżeli już zrównujesz Apator z Włókniarzem, to tym bardziej powinieneś umiejscowić tam również Falubaz.

    Rzecz w tym, że zawodnicy Falubazu (każda ekipa ma swoje preferencje) dobrze czują się na torach w Czewie, Toruniu, Rzeszowie czy Lesznie. Awersje czują do torów we Wrocku, Bydzi czy Tarnowie. Załóżmy teoretycznie, że po RZ kolejność będzie taka 1.Apator, 2.Falubaz, Włókniarz, 4. Unia Leszno. I tu nie ukrywam, że dla Falubazu jest idealnie. Ale już wejście np. Tarnowa do 1/4 byłoby dla nas niewskazane. I to nie ze względu na siłe tarnowskich zawodników ale właśnie ze względu na specyfikę tarnowskiego toru.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Awizowane składy:

    Unibax Toruń
    1. Chris Holder
    2. Kamil Brzozowski
    3. Adrian Miedziński
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Paweł Przedpełski

    Dospel Włókniarz Częstochowa
    9. Michael Jepsen Jensen
    10. Emil Sajfutdinow
    11. Rune Holta
    12. Rafał Szombierski
    13. Grigorij Łaguta
    14. Artur Czaja
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Biegi z ZZ moim zdaniem powinny wygladac tak:
    1.MJJ,ZZ(Szumina),Holder,Brzozowski
    7.MJJ,ZZ(Holta),Gollob,Przedpełski
    9.MJJ,ZZ(Grisza),Miedziński,Ward
    11.ZZ(MJJ),Grisza,Brzozowski,Miedziak

    Zastanawiać moze 2 pozycja juniorska,ale obecnie zdecydowanie stawiam na Strzelca.
    Łęgowik ostatnio obniżył loty,Malczewski tez zdecydowanie odpada.

  46. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, gdzie tu sens a gdzie logika. Ten sam Falubaz jednak wygrywa w Czewie. No to jeżeli już zrównujesz Apator z Włókniarzem, to tym bardziej powinieneś umiejscowić tam również Falubaz.

    Rzecz w tym, że zawodnicy Falubazu (każda ekipa ma swoje preferencje) dobrze czują się na torach w Czewie, Toruniu, Rzeszowie czy Lesznie. Awersje czują do torów we Wrocku, Bydzi czy Tarnowie. Załóżmy teoretycznie, że po RZ kolejność będzie taka 1.Apator, 2.Falubaz, Włókniarz, 4. Unia Leszno. I tu nie ukrywam, że dla Falubazu jest idealnie. Ale już wejście np. Tarnowa do 1/4 byłoby dla nas niewskazane. I to nie ze względu na siłe tarnowskich zawodników ale właśnie ze względu na specyfikę tarnowskiego toru.
    Mariuszu drogi
    Właśnie to chciałem przekazać w odpowiedzi Carlitosowi
    Skoro spycha na dół tabeli Unie z Tarnowa ,tę która rozbiła tak przez niego wychwalany Falubaz to gdzie tu własnie jest logika????
    A reszta mojego postu to ironiczna kopia tego co on wypisuje na temat innych drużyn.
    Ot co

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Załóżmy teoretycznie, że po RZ kolejność będzie taka 1.Apator, 2.Falubaz, Włókniarz, 4. Unia Leszno.
    jeżeli Leszno wygra u siebie z Gorzowem (czyli za 3), z Tarnowem (bez bonusa), z Czewą (czyli za 3) i na wyjeździe: przegra ale ugra bonusa z Gnieznem, przegra z Marma- bonus już jest, ugra bonusa w Bydgoszczy i nie zdobędzie żadnego punktu na Toruniu, to wg mnie nie ma takiej opcji, żeby się nie znaleźli na miejscu 2-3. scenariusz w zasadzie jedyny pewny w tegorocznej SE, niespodzianki in plus- miejsce numer 2, niespodzianki in minus? no gdzie? z Czewą, ale równie prawdopodobne jest odrobienie tych strat w Gnieźnie i Bydgoszczy.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •