Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 517

Wątek: 12 kolejka Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (30.06.13, godz 18:30)

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Dlaczego wszyscy czepiacie się toru?!?!?!

    Przecież zgodnie z regulaminem tor był równy na całej szerokości i długości - równo dziurawy i spierd...lony!

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    - komisarz toru Krzysztof Gałańdziuk
    to chyba o nim taką bajeczkę znalazłem w sieci

    "Chcecie bajeczki o komisarzu?
    Opowiem, więc wam o Gałandiarzu.
    Gość ten miał głowę tęgą jak walec,
    zbyt ciężką stopę i sztywny palec
    przez co gdy tylko funkcję przejmował
    wtaczał się na tor i asfaltował.
    Nie ważne jakie obrabiał tory
    zawsze zostawiał tam problem spory,
    bo notorycznie przy tej robocie
    kluby traciły czas oraz krocie.
    Gdy już tak ubił nawierzchnię całą
    nijak się po niej ścigać nie dało.
    Start, łuk i meta - trzy elementy,
    nie był wyścigów program napięty.
    Tam gdzie Gałandiarz nękał stadiony
    mecz zawsze nudny był i kończony
    przy ziewającej kibiców grupce.
    "Złapię Gałana i go rozdupce!"
    krzyczał niejeden włodarz żużlowy,
    ale mu nigdy włos z pustej głowy
    nie spadł, bowiem wszyscy się bali
    jego kolegów z samej centrali.
    Wszystko przemija - to nie nowina,
    wiatr zmian w centralę dmuchać zaczynał.
    U steru też się zmieniła sfora,
    na komisarza nadeszła pora.
    W klubach euforia, gdy pracę stracił,
    że go puszczono boso, bez gaci.
    Lecz los tym razem był bardzo szczodry
    dla klubów, jednak i ten niedobry,
    prosty komisarzyna
    wreszcie karierę w miejscu zaczynał,
    gdzie jego kiepskie umiejętności
    mogły dać ludziom dużo radości.
    Czerpiąc z doświadczeń z pracy nad torem
    został on walca operatorem.
    Wreszcie pożytek z tego koleżki
    - utwardza gminne drogi i ścieżki."

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To ja powiem tak. Nie życząc nikomu niczego złego, dobrze, że na leszczyńskich dziurach wywrotkę zaliczyło dwóch unistów i być może tych dwóch punktów zabrakło. Podpowiem, że chodzi o biegi, w których na trzecich miejscach doturlali się Alex i Cienias.

    I tak jak pisze tu całe mnóstwo osób - się nie dziwcie, że frekwencja zwyczajowo jest taka se. Połowa wczorajszej publiki nie wróci na stadion zbyt szybko, jak mniemam.

  4. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Normalny ty jesteś ? Wyobraź sobie, że często zdarza się tak, że pada deszcz przez kilka dni przed meczem. Przyjeżdża komisarz widzi, że na torze jest powódź i daje walkowera ??
    Podobna sytuacja była przed meczem z Rzeszowem. W Lesznie padało pite 4 dni , nasi działacze ruszyli tor by go ratować , resztę pewnie znasz . Według ciebie powinni nie ruszać tego toru ? Przyjeżdza pożal się Boże komisarz i wlepia walkower bo przez kilka dni padał deszcz haha
    Albo nie precyzyjnie się wyraziłem albo nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
    Gospodarza można ukarać tylko wtedy kiedy tor jest niewłaściwie przygotowany. Idiotycznie było by dawać karać Gospodarza w przypadku opadów deszczu. To tzw siła wyższa. Problem w tym że są różne definicje niewłaściwie przygotowanego toru. Ta cała instytucja z komisarzem na czele tak jest do dupy.

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To ja powiem tak. Nie życząc nikomu niczego złego, dobrze, że na leszczyńskich dziurach wywrotkę zaliczyło dwóch unistów i być może tych dwóch punktów zabrakło. Podpowiem, że chodzi o biegi, w których na trzecich miejscach doturlali się Alex i Cienias.

    I tak jak pisze tu całe mnóstwo osób - się nie dziwcie, że frekwencja zwyczajowo jest taka se. Połowa wczorajszej publiki nie wróci na stadion zbyt szybko, jak mniemam.
    Poczytaj sobie Sobotch co rozważniejsze posty, przeczytaj to, co powiedział Igielski między wierszami, bo więcej nie mógł. Może zrozumiesz, choć wzorem Mariusza wiesz lepiej. Wbrew komisarzowi trzeba było robić, bo Wielki Brat z Zielonej Góry tylko czuwał... Jak o tym słyszałem co się działo wczoraj przed meczem, to przypomniał mi się pewien kurs na menadżerów bynajmniej nie żużlowych... Tak mniej więcej w skrócie wyglądała rozmowa na temat prac na torze . Szkoda, że ta cała szopka naszym kosztem.

    Cytat Zamieszczone przez Havel
    Albo nie precyzyjnie się wyraziłem albo nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
    Gospodarza można ukarać tylko wtedy kiedy tor jest niewłaściwie przygotowany. Idiotycznie było by dawać karać Gospodarza w przypadku opadów deszczu. To tzw siła wyższa. Problem w tym że są różne definicje niewłaściwie przygotowanego toru. Ta cała instytucja z komisarzem na czele tak jest do dupy.


    Dobre, dobre . A co poszło nie tak w meczu w Rzeszowem?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja nie wiem. Permanentne problemy z torem, jeśli nie wynikające z własnej działalności, to z powodów komisarzy i regulaminów... Czyli że tak naprawdę to nic nie idzie zrobić. Współczuję.

    A tak bez ironii, to ktokolwiek mądry powinien przeorać całego Smoczyka i zrobić nawierzchnię od podstaw. Oczywiście nie teraz, tylko między sezonami. Milduś, jak myślisz, ile razy temat Smoczyka będzie powracał w najbliższym czasie? Albo jeszcze inaczej - czy kiedyś się skończy?

    Przecież nikomu nie zależy, żeby Unia miała notoryczne kłopoty. Ale skoro sama ich chce...

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przecież nikomu nie zależy, żeby Unia miała notoryczne kłopoty. Ale skoro sama ich chce...
    Pozwól, że sobie to mądre zdanie oprawię i powieszę nad łóżkiem!
    Nie będę wałkował dalej tematu bo jest nudny jak flaki z olejem. Idź Sobi i ubijaj sobie błoto. Powodzenia.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta



    Dobre, dobre . A co poszło nie tak w meczu w Rzeszowem?[/COLOR]
    Uważam że z Rzeszowem kara za tor była niesłuszna, przyczepili sie do tego że był bronowany przed przyjazdem J.W. Komisarza o tym chyba wiadomo

  9. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Pozwól, że sobie to mądre zdanie oprawię i powieszę nad łóżkiem!
    Nie będę wałkował dalej tematu bo jest nudny jak flaki z olejem. Idź Sobi i ubijaj sobie błoto. Powodzenia.

    Ale co to za gadka? Masz jakiś pomysł na to, żeby nikt się was nie czepiał? Bo do tego zmierzałem.

  10. Powrót do góry    #460
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To ja powiem tak. Nie życząc nikomu niczego złego, dobrze, że na leszczyńskich dziurach wywrotkę zaliczyło dwóch unistów i być może tych dwóch punktów zabrakło. Podpowiem, że chodzi o biegi, w których na trzecich miejscach doturlali się Alex i Cienias.

    I tak jak pisze tu całe mnóstwo osób - się nie dziwcie, że frekwencja zwyczajowo jest taka se. Połowa wczorajszej publiki nie wróci na stadion zbyt szybko, jak mniemam.
    Podpowiedz sobotch co w takim razie mamy robić??????Co takiego komisarza obchodzi frekwencja na Smoku??????? Mamy się przeciwstawić takiemu gościowi i robić swoje?? To dostaniemy walkowera. Co ja mogę że komisarz *********ł nam tor????

    Danielu wełno mój drogi co do Twojego postu, to powiem Ci tak. Nagonka na leszczynski tor jest od czasów szpikulca Czeczena, płaczącego Golloba i płaczący Toruń. Tak jak zauważyłeś w meczu z Ukraińcami dostaliśmy karę za super przygotowany tor. Jedną za to że ruszyliśmy tor przed przyjazdem komisarza, kolejną za nieregulaminowy tor...... O co tu k....wa chodzi???????????A prawda jest taka ze ruda nie chciała jechać i rzuciła dupą. Na mecz z Zieloną przyjechał komisarz i ze względu na to że za poprzedni mecz Leszno dostało karę, uznał że on przygotuje tor lepiej. No i k...wa przygotował.
    Kiedyś ktoś tu mądrze napisał. Józef powinien wystosować pismo do gksż-tu, żeby drużyny przyjeżdżające do Leszna same sobie przygotowywały nasz tor. Udostępnić im sprzęt i niech se ryją. Może wtedy odj.....bali by się od najbardziej zasłużonego Polskiego Klubu........
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 01-07-2013 o 21:39
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Petrov (02-07-2013)

  12. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale co to za gadka? Masz jakiś pomysł na to, żeby nikt się was nie czepiał? Bo do tego zmierzałem.
    Jaki pomysł? Przecież nawet jak transmisja w tv jest 500 km od Leszna to na wieść tego co się dzieje w Lesznie wszyscy już wiedzieli kto był winny i jak wyglądał tor. Po kopać się z koniem? Ja już napisałem dużo wcześniej - piepr*yć taki żużel. Lepiej zacząć od drugiej ligi. Tylko co zrobić z tymi, dla których to jednak chleb powszedni...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  13. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Twardogłowi rządzą w Lesznie. Udowodnili, że komisarz od toru jest be.
    Ile jeszcze razy udowodnią - TRZYSTA. A jak będę chcieli to PIĘĆSET a nawet TYSIĄC.

    Mildura, renoma jest jak dupa nie podtarta, trzeba dni, tygodni i lat, żeby temat ogarnąć i przywrócić do stanu jako takiej używalności.
    W niedzielę doszło do kolejnego wypróżnienia, i znów nikt nie kupił papieru...
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 01-07-2013 o 21:46
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Twardogłowi rządzą w Lesznie. Udowodnili, że komisarz od toru jest be.
    Ile jeszcze razy udowodnią - TRZYSTA. A jak będę chcieli to PIĘĆSET a nawet TYSIĄC.

    Mildura, renoma jest jak dupa nie podtarta, trzeba dni, tygodni i lat, żeby temat ogarnąć i przywrócić do stanu jako takiej używalności.
    W niedzielę doszło do kolejnego wypróżnienia, i znów nikt nie kupił papieru...
    Oj Lemur - poczytaj sobie moje wczorajsze wpisy, dopóki się dopytałem tego i owego to się nie wyrażałem tak prowodzowsko. A wcale nie jestem wielkim zwolennikiem Jozina i tego całego, prywatnego folwarku. A w dodatku z tą Twoją "gastryką" to nawet polemizować nie bardzo jest jak.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  15. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Welna - zgadzam się z Tobą w 100%, ale...
    Czekano na przyjazd komisarza z ubitym torem, po przyjeździe tegoż zaproponowano zbronowanie zamiast tego kolejny raz było ubijanie i równanie. Komisarz był nieugięty. Nasz tor tak reaguje na ubijanie, mnie już to nie dziwi. W klubie sobie odpuścili, Jozin w gumiakach nie pilnował. Był komisarz z paluszkiem.
    Kolego Mariusz, co powiesz na to, że ktoś z Waszego klubu od rana czekał na zbronowanie toru? Przypadek? Nie, według Ciebie trzeba było jednak robić swoje. Tak jak przed meczem z Rzeszowem. Wiesz co? Nie stać nas.

    Szkoda tylko kibiców, że wszystko odbywa się ich kosztem. Szkoda, że nikt z klubu nie zajął żadnego stanowiska zadowolony, że "widowisko było emocjonujące". Żenujące widowisko...
    Hmm, jestem zaskoczony tym co piszesz. Ale załóżmy, że masz rację i ktoś faktycznie obserwował wasze poczynania na torze. Tylko co z tego jak od momentu przyjazdu komisarza to on zezwala bądź nie na różne prace torowe.

    Oczywiście, że jesteście na świeczniku. Zgadzam się również, że są tacy którzy by wam sami zbronowali tor tylko po to aby narobić wam bałaganu. Ale wiem też, że jeśli jankes czy Józef by chciał to tor wyglądałby przynajmniej tak jak na mecz z Rzeszowem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #465
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale wiem też, że jeśli jankes czy Józef by chciał to tor wyglądałby przynajmniej tak jak na mecz z Rzeszowem.
    Zdaje się, że Jankes z Józefem już raz w tym sezonie chcieli zrobić tor po opadach i się na tym nieźle przejechali. Obecna sytuacja regulaminowa z meczami zagrożonymi i komisarzami jest idiotyczna. Sytuacja z waszym wyjazdem do Gorzowa. Skoro nie macie tam kontroli nad kibicami, to dlaczego macie ponosić odpowiedzialność za ich zachowanie. Podobnie, skoro gospodarz nie ma wpływu na decyzje komisarza, dla dlaczego klub ma ponosić odpowiedzialność za wynik tych decyzji? Już nie chodzi, tu o wczorajszy mecz, bo nie znam kulis przygotowania toru, ale do takich sytuacji może dochodzić, że gospodarz będzie cierpiał przez komisarza.

  17. Powrót do góry    #466
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Obecna sytuacja regulaminowa z meczami zagrożonymi i komisarzami jest idiotyczna.
    komisarz to nic innego jak sędzia, tyle, że jak widać w tej całej regulaminowej paranoi, musi być ich dwóch (sędziów), gdyż zwyczajnie jednemu (dzisiejszemu sędziemu zawodów) brakuje jaj do podejmowania odważnych decyzji, w końcu we dwóch zawsze raźniej.

    mecze zagrożone - ciekawe jaki debil z kolei ten termin wymyślił. Nie żyjemy w takiej strefie klimatycznej, gdzie jest pora sucha i pora deszczowa. W zasadzie, to meczem zagrożonym powinien być każdy rozgrywany w SE, w końcu mamy np. teraz lato i burze i nawałnice zdarzają się często i niespodziewanie. Wychodzi na to, że ubijanie to jedyny sposób przygotowania toru! Tak sobie wymyślił sympatyczny, grubiutki Pan z SE

    Mamy jako klub prawo przygotowywać nawierzchnię odpowiadającą naszym zawodnikom, a jak wiadomo jest to nawierzchnia przyczepna równa i bez dziur i taka byłaby z pewnością przygotowywana, gdyby nie "fachowcy" typu pan Gałacośtam, zresztą wszystko zostało już chyba napisane przez kolegę Mariano Italiano, którego w 100% popieram.

    Sposób rozumowania niektórych zielonogórzan tutaj jest godny pożałowania.
    Dlaczego mamy , tak jak napisał tu jakiś "znafca" falubaziak, przygotować tor do zawodów już na tydzień przed meczem? z drzewa się chłopcze urwałeś? w imię czego? bo ma być beton? bo mamy robić ukłon w stronę gości, żeby było twardo, bo jakiś palant jeden z drugim wymyślili terminologie meczu zagrożonego?

    i mimo, że takich widowisk na odparzonym torze nie lubię oglądać, to jednak popieram to, jak zachował się Roman i nie maczał palców w tym g..nie serwowanym przez tego pożal się Boże komisarza. Roman jest fatalnym strategiem, ale za to, że umył ręce od tej paranoi, to akurat go nie winię.

  18. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    i mimo, że takich widowisk na odparzonym torze nie lubię oglądać, to jednak popieram to, jak zachował się Roman i nie maczał palców w tym g..nie serwowanym przez tego pożal się Boże komisarza. Roman jest fatalnym strategiem, ale za to, że umył ręce od tej paranoi, to akurat go nie winię.
    Tymi slowami dales sie poznac jako totalnie niemyslacy ignorant, zeby nie powiedziec debil. Ignorujac najwazniejsza rzecz w speedwayu, czyli BEZPIECZENSTWO zawodnikow, w imie obrazania sie na system i komisarzy dales tylko swiadectwo swojej totalnej glupoty.

  19. Powrót do góry    #468
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Tymi slowami dales sie poznac jako totalnie niemyslacy ignorant, zeby nie powiedziec debil. Ignorujac najwazniejsza rzecz w speedwayu, czyli BEZPIECZENSTWO zawodnikow, w imie obrazania sie na system i komisarzy dales tylko swiadectwo swojej totalnej glupoty.
    nie ubliżaj mi smarkaczu - tu nie chodzi o obrażanie się, tylko naszego klubu najzwyczajniej nie stać na kolejne kary. Co miał zrobić Jankowski, gdy komisarz uparł się by ubijać? położyć się na torze jak Łabędzki i narazić klub na kolejne straty? Myslisz, że on by chciał kontuzji któregokolwiek z zawodników, w tym Falubazu? Nachyl się i podnieś to, co Ci z głowy wypłynęło.
    Ignorantem są przede wszystkim odpowiedzialni za ten cały bajzel na szczeblu SE.

    ps. nie zastanawia Cię dlaczego jakaś taka cisza jest po tym meczu ze strony centrali?
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 02-07-2013 o 01:24

  20. Powrót do góry    #469
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Tymi slowami dales sie poznac jako totalnie niemyslacy ignorant, zeby nie powiedziec debil. Ignorujac najwazniejsza rzecz w speedwayu, czyli BEZPIECZENSTWO zawodnikow, w imie obrazania sie na system i komisarzy dales tylko swiadectwo swojej totalnej glupoty.
    Nie wiem ile masz lat, ale jeśli więcej niż 11 to współczuję intelektu i chamstwa.

    Nie rozumiesz, że to komisarz decyduje wg aktualnego regulaminu, jaki będzie tor. Wobec tego w tym kierunku szczekaj. Unia nie będzie płacić kar, by przeciwstawiać się komisarzom, bo jeden czy drugi kibic z przed telewizora tak sobnie wymyślił...

    Dopóki jest taki regulamin, to cóż. Nie warto się podkładać. Niech komisarze odpowiadają za tor i za bezpieczeństwo, skoro muszą wpychać swoje łapy w przygotowanie nawierzchni..
    ..

  21. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie wiem ile masz lat, ale jeśli więcej niż 11 to współczuję intelektu i chamstwa.

    Nie rozumiesz, że to komisarz decyduje wg aktualnego regulaminu, jaki będzie tor. Wobec tego w tym kierunku szczekaj. Unia nie będzie płacić kar, by przeciwstawiać się komisarzom, bo jeden czy drugi kibic z przed telewizora tak sobnie wymyślił...

    Dopóki jest taki regulamin, to cóż. Nie warto się podkładać. Niech komisarze odpowiadają za tor i za bezpieczeństwo, skoro muszą wpychać swoje łapy w przygotowanie nawierzchni..
    ..
    To wam nalezy wspolczuc krotkowzrocznosci i intelektu. Jezeli czynnik bezpieczenstwa nie jest dla was wazniejszy niz ewentualne kary, ktore wedlug mnie nie powinny miec miejsca, bo chodzi o prawidlowe przygotowanie toru do bezpiecznej jazdy to serio nie mamy o czym mowic. Unia nie powinna placic kar o co powinna juz walczyc po wydarzeniach z Marta. Macie za to dupy nie dzialaczy, ktorzy daja sie doslownie dymac w mysl "regulaminu". ktorego notabene nie zlamaliscie.
    To UL powinna powinna przygotowac odpowiedni tor do meczu i zrobic wszystko by byl on przygotowany regulaminowo i bezpiecznie. O mnie sie nie martw i nie o moje widzimisie tu chodzi, ja sie czuje bezpiecznie za monitorem za to Dudek, wypowiadal sie ze nie moze jechac na 100% mozliwosci bo sie boi ze go pociagnie gdzies na jakiejs dziurze. Dwoch od was notuje grozne wypadki, na szczescie konczace sie na strachu. Pomyslales co by bylo gdyby na skutek tych upadkow byly jakies grozne kontuzje? Ale Unia nie zamierza walczyc z komisarzem, ktory nie zna sie na przygotowaniu ich toru i robi partacza robote. Najlepiej umyc od tego rece i przygladac sie jak zuzlowcy kalecza ten sport i sa narazeni na utrate zdrowia. Wedlug was nalezy milczec i nic z tym nie robic? Rozumiem, ze na nastepny mecz tez polecicie wedlug schematu i dokladnie tak samo przygotujecie tor? Czyli ubijanie w piatek, jak beda opady to w niedziele przyjezdza komisarz i niech robi tor po swojemu. Tak?
    Jak sie bedzie milczec tak jak to robia wasi dzialacze to tak bedzie, a ze brakuje im jaj to widac golym okiem. Gdyby chodzilo o moj klub, spotkalo by sie to z taka sama krytyka z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 02-07-2013 o 02:03

  22. Powrót do góry    #471
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Czyli czekam na przykład walki Falubazu z komisarzami. Powodzenia

    A co do meczu w Lesznie.. W razie takiej draki - przekonany jestem - Falubaz stałby z boku i nie mieszał się. Skończyłoby się to walkowerem na korzyść falubazu..

    Uwaźam, że Unia dobrze zrobiła. Jeszczekilka takich wtop i komisarze sami się wycofają z tą swoją nadgorliwością...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-07-2013 o 02:48

  23. Powrót do góry    #472
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czyli czekam na przykład walki Falubazu z komisarzami. Powodzenia

    A co do meczu w Lesznie.. W razie takiej draki - przekonany jestem - Falubaz stałby z boku i nie mieszał się. Skończyłoby się to walkowerem na korzyść falubazu..

    Uwaźam, że Unia dobrze zrobiła. Jeszczekilka takich wtop i komisarze sami się wycofają z tą swoją nadgorliwością...
    U nas tor jest bezpieczny. My nie robimy dziur i nie odwalamy z tym popeliny. Ze nie ma widowiska i jest tylko start i meta to jedno ale nie mozna powiedziec ze nie jest bezpiecznie, nikt nie ma problemow ze zlozeniem sie w luk, jest plynna jazda. U was nie dosc ze nie ma widowiska to zuzlowcy walcza z torem i panowaniem nad maszyna by sie nie wy*****. Jest niebezpiecznie! Wszedzie da sie przygotowac tor bezpieczny tylko nie w Lesznie? Jeszcze kilka takich wtop (tak przygotowanego toru) i mozecie nie miec kim konczyc sezonu. Obym sie mylil...

  24. Powrót do góry    #473
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Najgorsze jest to ze jankesowi pewnie wydaje sie ze zremisowal bo za malo zaoral

  25. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    U nas tor jest bezpieczny. My nie robimy dziur i nie odwalamy z tym popeliny. Ze nie ma widowiska i jest tylko start i meta to jedno ale nie mozna powiedziec ze nie jest bezpiecznie, nikt nie ma problemow ze zlozeniem sie w luk, jest plynna jazda. U was nie dosc ze nie ma widowiska to zuzlowcy walcza z torem i panowaniem nad maszyna by sie nie wy*****. Jest niebezpiecznie! Wszedzie da sie przygotowac tor bezpieczny tylko nie w Lesznie? Jeszcze kilka takich wtop (tak przygotowanego toru) i mozecie nie miec kim konczyc sezonu. Obym sie mylil...
    No i dokąd zmierzasz żużlowo dyscyplino! Grunt, że jest bezpiecznie jak nigdy dotąd. Proponuję, co oczywiste, dla bezpieczeństwa zamontować hamulce oraz skrócić biegi do jednego okrążenia. Reszta za chwilę nie będzie miała sensu.

    Nie popieram bierności naszych działaczy, ale... Na większe kary już nas pewnie nie stać. I masz rację, trzeba było kolejny mecz zakończyć finansową klapą, to na pewno bardzo by nam pomogło. Grunt, że się postawiliśmy.

    Cytat Zamieszczone przez SidiZG
    Najgorsze jest to ze jankesowi pewnie wydaje sie ze zremisowal bo za malo zaoral
    Jest dokładnie zupełnie odwrotnie - chciał zbronować, a musiał ubijać...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  26. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Płaczki z Leszna, a nie przyszło wam na myśl, że jakby Jankes [i ktoś tam jeszcze] nie miał zakodowanego we łbie, że wszystkich chce torem załatwiać to nie byłoby tych całych szopek z komisarzami i dziurawymi torami?
    TO JEGO PODEJŚCIE jest winne wszystkiemu. To z założenia ciężki tor przygotowany niby pod swoich powoduje, że dzieje się co się dzieje.
    Zachowujecie się jak wypędzeni Niemcy. Wygonili ich z ze Śląska i Ziem Zachodnich, a oni jęczą o zadośćuczynienia i odszkodowania. Szkoda, że przy okazji zapominają, że to oni całe to piekło rozpętali. U was jest dokładnie to samo, bo to wy przygotowujecie ciężkie tory od zawsze i jak popada to robi się taki gnój, że nawet obiektywni kibice z Leszna mają tego dość. Od tego roku są komisarze i dobrano się wam do tyłka, to teraz wielki płacz i lament.
    I nie ma co tu analizować konkretnie co w sobotę i w niedzielę robił a czego nie robił komisarz. Tu trzeba działać od podstaw i wyplenić to bandyckie myślenie raz na zawsze. Kopa w dupę i tyle, a jak nie pomoże to następne 150 tys. I tak do skutku!.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Lipa_PL (02-07-2013), spitt22 (02-07-2013)

  28. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Żygam jak słysze to pier..dolenie o bezpieczeństwie zawodników.W dupie mam ich bez..pieczeństwo skoro oni maja gdzieś całą resztę w przedsezonowych kontraktacjach .Jak słysze filozofa Cegielskiego to mi sie niedobrze robi .Chca zarabiac miliony to niech za te miliony się narażają .Ja można na siłe tłoczyć temat bezpieczeństwa w sporcie ,który w istocie bezpieczny nie jest .Debilizmy i tyle .Walczą jak lwy o każde 5 zł przed sezonem to niech też walczą na dziurach i gnojowiskach adekwatnych do wielkości kontraktów ....Ja nie wiem co się z ludźmi dzieje ,ale normalnie większośc jeszcze wierzących w ten sport zachowuje się jak wyznawcy sekty prowadzonej przez ,Stepniewskiego ,Kryjoma i innych bohaterów od betonowehgo bezpieczeństwa ....w żuzlu za mało jest sportu a za wiele filozofii Cegielskiego ...nawet w transmisjach 50 % czasu antenowego jest poświęcone pierdloeniu o torze jaki jest ,fale ,koleiny ,ściezki ,guma ...itp ...żygam ...a to wszystko dlatego że tak naprawde nie ma o czym innym wiedzy , a *******..enie o torach to sztuczny tłok w takiej transmisji ,mowa trawa ...

    mam to dup..ie kto tu ma rację bo nie mam zamiaru się wku,,rwiać i tracić swój czas ,ale śmiech mnie ogarnia jak takie Falubazy będa teraz pouczac kiedy to już powinno się ubić ten tor i czekać na niedzielny mecz ....Szkoda ,że w słynnym meczu finałowym z Toruniem już tego toru w lipcu nie ubiliście ..wtedy by nie było problemów z notorycznym jego przekładaniem ....ale ale ...wiem wy wtedy mieliście prawo jeździć na takim torze jaki wam pasuje ....a po kilku latach już uważacie że inny trzeba zabetonowac na zawsze ....

    Ja nie uwarzam ,że tor który był w niedzielę był dobry ,ale tez daleki jestem od histerii panującej w polsce ..wiem natomiast ,że to kto za to odpowiada nie jest prostą odpowiedzią ,bo mało w tym temacie wiemy ,a nasi śmieszni działacze nawet nie kwapią się by takie pomyje wylewac we własnej obron ie w mediach ..

    po to aby zużel był piękny potrzebne są dobre widowiska ,ściganie ,różnorodnośc nawierzchni ,dobrze przygotowane tory ,odwaqżne akcje na granicy ryzyka ,walka ......wam się na tyle **********..ło w głowach ,że myslicie ze potrzebne jest do tego ..betonowy tor ,bezpiecznie jadacy zawodnik ustawiony na pozycji po stracie ,bezpieczne odległości w walce między zawodnikami ,bezjajeczne ale bezpieczne szarże waszych bohaterów ...i to wszyztko za ledwie kilkanaście milionów złotych na drużynę ....

    czy życie jest po to żeby żyć ,czy tak jak w przypadku waszego podejścia aby przeżyć ..?
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 02-07-2013 o 08:04

  29. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Iras72 (02-07-2013), Kibic_2005 (02-07-2013), Kucharz00 (02-07-2013), Martines (02-07-2013), Mildura (02-07-2013), Petrov (02-07-2013), lemur6666 (02-07-2013), macropus (02-07-2013)

  30. Powrót do góry    #477
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    po to aby zużel był piękny potrzebne są dobre widowiska ,ściganie ,różnorodnośc nawierzchni ,dobrze przygotowane tory ,odwaqżne akcje na granicy ryzyka ,walka ......wam się na tyle **********..ło w głowach ,że myslicie ze potrzebne jest do tego ..betonowy tor ,bezpiecznie jadacy zawodnik ustawiony na pozycji po stracie ,bezpieczne odległości w walce między zawodnikami ,bezjajeczne ale bezpieczne szarże waszych bohaterów ...i to wszyztko za ledwie kilkanaście milionów złotych na drużynę ....
    Czyli rozumiem, że równy i lekko przyczepny tor w Częstochowie czy z ostatniej niedzieli w Gorzowie to "antyżużel"? To właśnie na takich nawierzchniach są widowiska i walka na granicy ryzyka!

    Leszno od zawsze kojarzyło mi się z tym, że po nawet największej ulewie przed meczem w kilka minut nawierzchnia była gotowa. Nie kojarzę również kiedy ostatni raz był tam odwołany tam mecz. Niestety w sezonie 2013 w całej Polsce się DA, natomiast w Lesznie się NIE DA. Bo się tor odparzył. No bez jaj Widząc planowane opady w czwartek/piątek czy kiedy tam padało należało ubić nawierzchnię PRZED nimi, a nie trenować na "kopie" która następnie przyjęła sporo wody i na koniec to bagno ubijać.

    Aha, wcześniej zawaliliście z Rzeszowem, więc nie dziwcie się dziwnym decyzjom komisarza.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 02-07-2013 o 09:40

  31. Powrót do góry    #478
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Widząc planowane opady w czwartek/piątek czy kiedy tam padało należało ubić nawierzchnię PRZED nimi, a nie trenować na "kopie" która następnie przyjęła sporo wody i na koniec to bagno ubijać.
    A skąd Ty wiesz geniuszu na czym trenowali, ile przyjął wody i co ubijali? Kolejny ekspert zza klawiatury 500 km od Leszna.

    Aha, wcześniej zawaliliście z Rzeszowem, więc nie dziwcie się dziwnym decyzjom komisarza.
    Piszę za klub. PIE****SZ. Tor został przygotowany zgodnie "ze sztuką". Marma odmówiła jazdy na regulaminowym torze. Dupy dał sędzia nie przyznając Unii walkowera (no... trzeba prostować ).
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 02-07-2013 o 10:17
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  32. Powrót do góry    #479
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Dlaczego Hampel za symulowanie defektu w 13 biegu czyli niesportowego zachowania nie dostał żółtej kartki?

    Wszyscy jadą po Jankesie, ze nie przygotował Przemka na brudne i haniebne zagrywki Zielonej Góry w 13 biegu.
    Jako trener ma uczyć młodzież sportowego k.u.r..e.s.t.w.a?
    Co byłoby jak Przemek zacząłby hamować, mieli by poprzewracać się przed metą? Z tyłu jechał Jabłoński, też miał się przewrócić? Paranoja!

    Wystarczyło utrzymać w 14 biegu 3-3 i byłoby pozamiatane.

    ps.
    Do zielonogórzan. Karać to możecie sobie wasze leszczyńskie złotówy Hampela - Dobruckiego za niesportowe zachowanie, co nie licuje z najlepszą ligą świata. Takie zachowanie należy piętnować bo niszczą żużel. Zwycięstwo za wszelką cenę i do tego jakiś błazen wydający cudze pieniądze opowiada bajki o sadzeniu ziemniaków.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 02-07-2013 o 10:38

  33. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Karać to możecie sobie wasze leszczyńskie złotówy Hampela - Dobruckiego [/B]
    boli??
    MA BOLEĆ!

  34. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    boli??
    MA BOLEĆ!
    Boli to Różową Koszulę jak Jarek i Rafał co miesiąc przynoszą fakturę.

  35. Powrót do góry    #482
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Kiedyś ktoś tu mądrze napisał. Józef powinien wystosować pismo do gksż-tu, żeby drużyny przyjeżdżające do Leszna same sobie przygotowywały nasz tor. Udostępnić im sprzęt i niech se ryją. Może wtedy odj.....bali by się od najbardziej zasłużonego Polskiego Klubu........
    Napisałem to ja , rozpoczynając wątek na mecz z zaprzyjaźnionym klubem z Torunia i dalej podtrzymuje swoją tezę ...
    Niech tor przygotowują przyjezdni i będzie spokój , nikt nie będzie płakał że znowu preparujemy .
    Gdyby do tego doszło w niedzielę na przykład byśmy mieli równiusieńki jak stół selektywny tor i gra muzyka
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  36. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Boli to Różową Koszulę jak Jarek i Rafał co miesiąc przynoszą fakturę.
    150 tys. już zapłacone ?

  37. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Dlaczego Hampel za symulowanie defektu w 13 biegu czyli niesportowego zachowania nie dostał żółtej kartki?
    A kto Tobie powiedział, że Jarek symulował defekt ? Kto Ci powiedział, ze w ogóle miał defekt ? Z tego co ja widziałem to za mocno wyrzuciło go na zewnętrzną co skrzętnie wykorzystał Przemek. Po prostu popełnił błąd który kosztował go utratę pozycji. WIęc jaka podstawę miał sędzia aby karać Jarka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #485
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Dlaczego Hampel za symulowanie defektu w 13 biegu czyli niesportowego zachowania nie dostał żółtej kartki?

    Wszyscy jadą po Jankesie, ze nie przygotował Przemka na brudne i haniebne zagrywki Zielonej Góry w 13 biegu.
    Jako trener ma uczyć młodzież sportowego k.u.r..e.s.t.w.a?
    Co byłoby jak Przemek zacząłby hamować, mieli by poprzewracać się przed metą? Z tyłu jechał Jabłoński, też miał się przewrócić? Paranoja!

    Wystarczyło utrzymać w 14 biegu 3-3 i byłoby pozamiatane.

    ps.
    Do zielonogórzan. Karać to możecie sobie wasze leszczyńskie złotówy Hampela - Dobruckiego za niesportowe zachowanie, co nie licuje z najlepszą ligą świata. Takie zachowanie należy piętnować bo niszczą żużel. Zwycięstwo za wszelką cenę i do tego jakiś błazen wydający cudze pieniądze opowiada bajki o sadzeniu ziemniaków.
    Ale Was to boli najpierw Torun wygrzebał się z 12 punktów w plecy jadąc w trzech, teraz Falubaz wykonał piękny manewr Dobruca z 13 biegu i wam również zabrał punkty. Dziwnym trafem leszczynianie Kryjom i Dobrucki czyli osoby znienawidzone przez Dworakowskiego do szpiku kości dały wam takiego pstryczka w nos, że nawet nie widzicie badz nie chcecie widziec ze sztab szkoleniowy waszego klubu to malointeligentny osobnik Jankowski i mechanik adamsa pawel jader. Sami sobie podziekujcie ze jest na was nagonka i za to mozecie podziekowac temu trenerowi i prezesowie "pojawiam sie i znikam" Dworakowskiemu. albo zaczniecie akceptowac rzeczywistosc w ktorej sie znajdujecie albo w koncu z hukiem wylecicie z tej ligi jako najbardziej karany klub zuzlowy w Polsce. Tyle w temacie

  39. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    150 tys. już zapłacone ?
    ...a Unia jest zawieszona? To co głupio pytasz? Termin pękł 22.06.

  40. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wytłumaczcie mi tylko jedną rzecz - dlaczego takie problemy z torem występują tylko w Lesznie ? W Gorzowie mecz też miał status zagrożonego, padało a mimo to przygotowano bardzo przyzwoity tor, na którym była fajna walka zawodników pomiędzy sobą a nie z torem.
    Czy aby na pewno wszystkiemu winni są wyłącznie komisarze ?

  41. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Wszyscy jadą po Jankesie, ze nie przygotował Przemka na brudne i haniebne zagrywki Zielonej Góry w 13 biegu.
    Jako trener ma uczyć młodzież sportowego k.u.r..e.s.t.w.a?
    Co byłoby jak Przemek zacząłby hamować, mieli by poprzewracać się przed metą? Z tyłu jechał Jabłoński, też miał się przewrócić? Paranoja!

    Wystarczyło utrzymać w 14 biegu 3-3 i byłoby pozamiatane.
    Jarek zrobił to tak idealnie, że ciężko się przyczepić, że specjalnie to zrobił.

    Nie uczyć człowieku młodego cwaniactwa tylko uświadomić mu, że jak jadą na 4-2 to ma jechać 20m za Jarkiem aby ten nie mógł takiego numeru zrobić na ostatnim łuku. Po cholerę jechał tak blisko a nawet chciał go wyprzedzać? Miał bezpiecznie pilnować 3 pozycji i jechać jak najdalej się da od Jarka. To chyba nie jest takie trudne?

    Rzucasz się wielce a wychodzi tylko Twój brak wyobraźni i dobrze rozegranie tego biegu.

    Nasi jak zwykle dali dupy i tyle. Przykre jest tylko to, że oni w ogóle nie wyciągają wniosków i ciągle pod względem taktycznym są w czarnej dupie. Najbardziej mnie dziwi, że Józef tego nie widzi i takie głąby typu Jąder jeszcze zatrudnia.

    Tak samo Bjerre powinien jechać z 1 pola w 14 biegu a w 15 Zengota z Balińskim.

    Nie rozumiem kompletnie ich myślenia.
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 02-07-2013 o 11:22

  42. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    mądry Falubaz po szkodzie, dopiero jak się sam sparzy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #490
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Haha niesportowe zachowanie Hampela ale głupoty tu ludzie wypisują

    Co innego upaść na ostatnim miejscu jak sie przegrywa 1:5 a co innego zagrać taktycznie i dać sie wyprzedzić.Przecież Unia tylko powiększyła przewage.Nikt wam nie bronił wygrać jednego biegu i było by po meczu.

    Za takie coś Dobrucki i Hampel powinni dostać medal a nie kartki

    Pozatym prosze o opisanie reakcji kibicow w tym momencie.Jestem pewny, że cały stadion wył z radości
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 02-07-2013 o 11:40

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (02-07-2013), Petrov (02-07-2013), sobotch (02-07-2013)

  45. Powrót do góry    #491
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez cancer807 Zobacz posta
    nawet nie widzicie badz nie chcecie widziec ze sztab szkoleniowy waszego klubu to malointeligentny osobnik Jankowski i mechanik adamsa pawel jader.
    Zastanawia mnie jak to jest możliwe że pisać potrafi ktoś, kto nigdy nie nauczył się czytać. Temat "możliwości" naszego sztabu wałkujemy juz z 1,5 roku.

    albo zaczniecie akceptowac rzeczywistosc w ktorej sie znajdujecie albo w koncu z hukiem wylecicie z tej ligi jako najbardziej karany klub zuzlowy w Polsce. Tyle w temacie
    Tak... miliony much nie mogą się mylić!
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  46. Powrót do góry    #492
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    boli??
    MA BOLEĆ!
    Nie boli już do tego się przyzwyczajamy,że skoro Falubaz nie na nic macierzystego co się nadaje to podpierda*a innym ... i tak masz trenera do nie dawna z przydupasem , krajowego lidera i nawet o zgrozo juniora Kamila " bam bam " Adamczewskiego rodem z Leszna
    Tak szkolicie młodzież , że oprócz Dudka to reszta wychodziła tylko dobrze na zdjęciach przedmeczowych i dlatego musieli oddać zabawki .
    Kopernik( zielonogórski Miediediew ) już nie pamięta jak był nadzorującym przygotowywania selektywnego toru ...
    Ps.Ale i tak najbardziej boli to(skoro pytasz o ból) , że wszyscy polscy celebs są za Falubazem
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petrov za jego przydatny post!

    There_is_no_spoon (02-07-2013)

  48. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mądry Falubaz po szkodzie, dopiero jak się sam sparzy
    Myśmy się nie sparzyli, na takim torze można jechać, tylko nie ma ścigania. Nikt od nas nie płakał, nie odwalał szopek w stylu Marty czy Kryjoma. Chłopaki jechali jak potrafili najlepiej (nie licząc jednego Cykora, któremu każdy tor przeszkadza). Widowisko było beznadziejne i o to mam pretensje, bo wiem że na lekko przyczepnym torze w Lesznie show może być porównywalne z Czewą.
    Zresztą, gdyby Leszno zrobiło właśnie taki tor do walki to prawie na pewno zakończyłby się zwycięstwem Unii.

  49. Powrót do góry    #494
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta

    Pozatym prosze o opisanie reakcji kibicow w tym momencie.Jestem pewny, że cały stadion wył z radości
    Cały stadion to może nie ale jakieś 75 % które na żużlu w tym roku były 1 raz i to w większości przypadków porobić sobie fotki na fejsbuka

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    spitt22 (02-07-2013)

  51. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wytłumaczcie mi tylko jedną rzecz - dlaczego takie problemy z torem występują tylko w Lesznie ? W Gorzowie mecz też miał status zagrożonego, padało a mimo to przygotowano bardzo przyzwoity tor, na którym była fajna walka zawodników pomiędzy sobą a nie z torem.
    Czy aby na pewno wszystkiemu winni są wyłącznie komisarze ?
    To może być jeszcze kwestia nawierzchni. Z tego co kiedyś mówił Józef tę nawierzchnię co jest w Lesznie mamy tylko my. Możliwe, że ona zachowuje się inaczej.

    U was niby łatwy, a ścigania też nie ma, do tego tumany kurzu utrudniają śledzenie meczu kibicom, nie chcę myśleć nawet jak się jedzie żużlowcom, ale chyba nie najlepiej.

    A odnośnie dziur - to tak dziurawego toru w Lesznie jeszcze nie widziałem.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •