Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 166

Wątek: Wimbledon 2013

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Patrząc na trafność moich dwóch pierwszych typów szykuje się półfinał Kubot-Verdasco
    No to poprosimy teraz 2 sety dla Murraya, ostatni na przewagi dla Verdasco i możemy się szykować na polski finał w niedzielę.
    Ostatnio edytowane przez monty_burns ; 03-07-2013 o 19:26
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ha, szkoda trochę, że nie pograli jednak dłużej i jednak Verdasco nie wygrał tak 20:18, ale myślę, że Jerzy ma całkiem spore szanse. Naprawdę Murray się tu nie zaprezentował jakoś specjalnie. Taki mecz jak z Almagro i spotykamy się w niedzielę
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    monty_burns ja z racji wykształcenia chętnie zostanę skarbnikiem skoro posada wice już zajeta .

    Nie wiem jak długo Jurek pogra w tenisa na tym najwyższym poziomie. Serwis i forhend są grane wybitnie siłowo i boję się o jego lokieć. Przecież całkiem nie tak dawno był pewien szwedzki gracz o iniciałach JJ, który wdarł się na salony podobnymi atutami jak nasz rodak, by równie szybko z nich zniknąć i przesiadywać w gabinetach ortopedycznych.
    Cieszmy się jednak tym co jest.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kort Centralny, presja na rywalu, oklaski po każdym błędzie Janowicza, histeria po każdym przepchnięym punkcie panicza. To są powody dla których wygra Jerzy . Grał w tym turnieju już z: młokosem bez doświadczenia, emerytem z fantazją, silnym baselinerem z mocnym serwisem, leworęcznym, solidnym przeciętniakiem i rodakiem grającym romantyczny tenis. Teraz czeka go przepychacz, którego Lendl uczynił z zawodnika 5 lat temu wyglądającego na następcę Federera. Janowicz grający tak jak dziś i tak jak z Almagro ma szansę zarówno z Ryżym jak i z Djoko. Murek grający tak jak dziś nie ma z Serbem żadnych szans a z Janowiczem przeciętne.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    818
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy jest przewidziana jakaś pensja, czy jesteśmy prezesami społecznymi? Poświęcenie dla idei poświęceniem, no ale skoro już mam już być narodową czarną owcą... Dziś widziałem tylko fragmenty lejącego po nogach Berdycha i wymęczającego Murray'a; także chyba szanse Janowicza są niezerowe.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chuchita Zobacz posta
    Hej Misie! Dziś Janowicz 3:0, niech będzie wypoczęty. A tak przy okazji - piękny turniej, bez Feda i w ogóle
    Ojej a kto to zawital do grona siebie nawzajem adorujacych forumowiczow dawna moderatorka

    Final Del Potro vs Jurek niech wygra wyższy
    Ukryta zawartość
    "Z możliwego zła nie ma gorszego nad opinię prostaka."

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juan, nie zapędzaj się tak...
    Jurek ma serce i głowę do tej dyscypliny, ale nie wiem czy z tak ubogim arsenałem wariantów taktycznych i często chaotycznym serwisem można już myśleć o pokonaniu tak solidnego przepychacza jak Maryj. Bardzo ważną kwstią w najbliższym czasie jest dodanie do tego podania siatki, bo ktokolwiek by nie stał po drugiej jej stronie to przy takiej prędkości serwisu kontrolowany return wrócić nie ma prawa.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Na razie będziemy nienawidzić gry Radwańskiej społecznie, potem skupimy wokół siebie tłumy niezadowolonych to będzie się golić frajerów i starczy na pensje

    No wynik myślę idealny. Chłopaki pięknie się zaprezentowali. Trzy zgrabne sety, ani masakra ani za dużo straconych sił przez Jerzego. Pięknie po prostu. Wielka szkoda, że Kubot tak późno koło trzydziestki zaczął lepiej pogrywać. Spokojnie byłby w top 20. Większość moich przepowiedni jest dość wątpliwej jakości więc może nie będę kreślił przebiegu spotkania z Murrayem, ale...
    JANOWICZ W FINALE!!!

    PS. Miejmy nadzieję Roggi, że ten łokieć będzie łokciem Roddicka, któremu też wróżono szybki koniec.
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Monty! Zanim dokonasz wyboru (jedynego słusznego) pamiętaj, że u mnie kasa będzie BEZPIECZNIEJSZA -rower to czysty przypadek
    Co do dzisiejszych pojedynków to w tym polskim wygrał lepszy, mocniejszy i jakoś muszę z tym żyć. Niech nam Dżerzi da jeszcze trochę radości bo nic tak nie cieszy jak triumf nad przebijaczami nie Hiszpanami (którzy mają to we krwi). Tak sobie pomyślałam, że Murray powienien w miksta grać z Radwańską. Jestem przekonana, że Henman byłby przeszczęśliwy i pod ogromnym wrażeniem ich tenisa.
    p.s widzę, że nie tylko ja zauważyłam głos naszego moderatora. W sumie to mnie bardziej awatarek zaciekawił bo zapomniałam jak się ten koleś z Argentyny nazywa bo, że czuczo to wiem.
    p.s 2 jak już przy awatarach jestem to argun-zawsze chciałam spytać czy to Twój dzieciak? bo generalnie śliczny jest
    p.s 3 już wiem! Acasuso! najpierw miałam w głowie Gaudio, ale przecie Gaston to nie to
    Ostatnio edytowane przez Marta_Agassi ; 03-07-2013 o 23:23
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach


    No śliczny, fakt .
    Chuchita była na długich wywczasach w USA, gdzie namawiała Andy Roddicka do powrotu na korty.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dobry meczyk panowie rozegrali, Janowicz serwis wręcz genialny i pewność siebie niczym 26-letni lider rankingu. Najważniejsze piłki rozgrywał znakomicie i wykorzystywał okazje do przełamania rywala. On jest niesamowicie mocny psychicznie, nie boi się też wielkich nazwisk, więc z Murrayem (zwłaszcza tak słabym jak dziś z Verdasco) będzie miał naprawdę duże szanse!

    Łukasz zagrał dzisiaj również solidny tenis, dobry mecz w jego wykonaniu. Zabrakło trochę szczęścia w ważnych piłkach (jak np. przy setbolu w pierwszym secie, czy kilku break pointach w drugim i trzecim), a czasem i skuteczności, gdy mógł coś więcej zrobić po returnie. Te minimalne rzeczy zadecydowały o wygranej Jurka, ale Kubot i jego woleje to po prostu poezja. Szkoda, że ma już 31 lat...

    Wielki dzień dla polskiego tenisa, w końcu mamy swojego półfinalistę w Wielkim Szlemie i czekamy na więcej!

    P.S. Szok, że Del Potro tak gładko wygrał z Ferrerem, a to co zrobił Berdych w drugim secie z Djokovicem (3:0 i serwis!), to woła o pomstę do nieba.
    Ostatnio edytowane przez Grek ; 03-07-2013 o 23:31

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Offtopicznie a propos pięknych dzieci Marto.
    1-DSC_8905.JPG
    Tak, to owoc moich lędźwi jakby powiedział poeta
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roggi Zobacz posta
    Juan, nie zapędzaj się tak...
    Jurek ma serce i głowę do tej dyscypliny, ale nie wiem czy z tak ubogim arsenałem wariantów taktycznych i często chaotycznym serwisem można już myśleć o pokonaniu tak solidnego przepychacza jak Maryj. Bardzo ważną kwstią w najbliższym czasie jest dodanie do tego podania siatki, bo ktokolwiek by nie stał po drugiej jej stronie to przy takiej prędkości serwisu kontrolowany return wrócić nie ma prawa.
    Z tak ubogim arsenałem wariantów taktycznych i często chaotycznym serwisem można pokonać Murraya, Almagro, Gasqueta i Tsongę. Można też napsuć krwi Federerowi i takie tam . A ty jak zwykle marudzisz, zupełnie jak przed meczami Fedka.

    Monty, to jest ta latorośl, która była tuż tuż, gdy wizytowaliśmy z Abrą? Rany, ale się poczułem staro...
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To zaprowadź ją teraz na kort Monty Będzie drugą Radwańską (ups!), znaczy Lisicką

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daleczego nikt jeszcze nie napisał o tym slajsowanym bekhendowym lobie ale Federer z trzeciego seta? Jak coś takiego zagrywa dwumetrowy gość to od razu wiesz, że nie może być kolejnym drwalem.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta
    Monty, to jest ta latorośl, która była tuż tuż, gdy wizytowaliśmy z Abrą? Rany, ale się poczułem staro...
    Nie, to egzemplarz numer 2.
    Pierworodny jest jeszcze piękniejszy ode mnie więc nie będę wrzucał zdjęć, żeby nie przedobrzyć

    No i co da radę nasza "królewna" jutro czy Lisicka ją zmasakruje?
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez monty_burns Zobacz posta
    Nie, to egzemplarz numer 2.
    Poczułem się jeszcze starzej .

    Nie zmasakruje, ale czy da nasza radę, to nie wiem. W sumie wielu znawców i hejterów wieszczyło porażkę z Li Na, to może się uda okiełznać Sabinkę. W finale będzie już chyba prościej.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-04-2004
    Postów
    691
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nasz Janowicz w półfinale!
    To naprawdę brzmi wspaniale.
    Andy Murray słusznie drży,
    Kiedy Jerzy ostrzy kły

    Już zapisał się w historii.
    Czy zakończy turniej w glorii?
    Dowiemy się do niedzieli,
    Obyśmy się wtedy śmieli

    Wiem, trochę mało wyszukany, ale chciałam się wyróżnić
    Więcej do powiedzenia mam na temat drugiego ćwierćfinału. Podglądałam go w przerwach naszego meczu i Verdasco w pierwszym secie wcale nie grał lepiej od Murraya, miał problemy w swoich gemach serwisowych. Tego seta wygrał niemal z niczego, kiedy Andy popełnił kilka błędów a na korzyść Fernanda przemawiała kolejność serwowania. W drugim secie sytuacja nieomal się powtórzyła. Szkot popełnił jeden z największych grzechów, jakie może popełnić tenisista a zwłaszcza faworyt meczu - pozwolił Hiszpanowi nabrać pewności siebie. Pomyślałam z satysfakcją, że nawet jeżeli on wyciągnie ten mecz, to z takim Andym można grać w półfinale!
    Przegranie dwóch setów musiało wystraszyć Maryja, bo w trzecim przyspieszył. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak okrutne byłyby angielskie brukowce, gdyby wtopił 3-0. A jednak wygrał, co niby jest godne szacunku. Ale w dwóch ostatnich setach większość gemów rodziło się w bólach i naprawdę kilka piłek mogło sprawić, że wygrałby Hiszpan. Dla Janowicza to bardzo dobry znak, bo Jurek będzie maksymalnie zmotywowany, a Andy może być znowu spięty. Oby Polak się nie spalił, to może powalczyć o finał.

    Co do Radwańskiej, to ból kibica polega chyba na tym, że ona mogłaby lepiej, ładniej grać. Jako początkująca tenisistka zaskakiwała różnorodnym stylem ale teraz po prostu gra to, co sprawdziło się w jej drodze na szczyt. Ja tam nie będę wybrzydzać, jeśli Aga znajdzie się w finale a jeśli wygra będę z niej szczerze dumna.

    I cześć Chuchita, miło Cię "widzieć"!
    Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2005
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta


    No śliczny, fakt .
    Chuchita była na długich wywczasach w USA, gdzie namawiała Andy Roddicka do powrotu na korty.
    Toć to młody Roger !

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Wzruszające, że najpiękniejsze chwile dla polskiego tenisa p. Bohdan przeżywa po 90-stce...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marta_Agassi Zobacz posta
    p.s widzę, że nie tylko ja zauważyłam głos naszego moderatora. W sumie to mnie bardziej awatarek zaciekawił bo zapomniałam jak się ten koleś z Argentyny nazywa bo, że czuczo to wiem.
    p.s 2 jak już przy awatarach jestem to argun-zawsze chciałam spytać czy to Twój dzieciak? bo generalnie śliczny jest
    Myśle ,ze wstawka Juana wszystko wyjaśnia ale co tam - Ten dzieciak to Fedzio , oj James mnie ubiegł.
    Ostatnio edytowane przez argun ; 04-07-2013 o 09:53
    Ukryta zawartość
    "Z możliwego zła nie ma gorszego nad opinię prostaka."

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abra Zobacz posta
    Co do Radwańskiej, to ból kibica polega chyba na tym, że ona mogłaby lepiej, ładniej grać. Jako początkująca tenisistka zaskakiwała różnorodnym stylem ale teraz po prostu gra to, co sprawdziło się w jej drodze na szczyt. Ja tam nie będę wybrzydzać, jeśli Aga znajdzie się w finale a jeśli wygra będę z niej szczerze dumna.
    I tu leży pies pogrzebany. To co kiedyś (3 lata temu) zapowiadało się ciekawie zaczyna być swoją własną karykaturą. A że konkurencja marna a czołówka strasznie chimeryczna to starcza na te sukcesy. No ale z przyjemnością zaszczekam, co tam zaszczekam, zawyję nawet dla Juana jak ona to wygra
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    818
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Becker>Henman; pytanie tylko, czy kort to potwierdzi.

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jerzyk!!! Co??? Wielki Szlem czeka!!!

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sabinka trafia w kort przelamanie na start drugiego seta tak wiec juz po meczu
    Ukryta zawartość
    "Z możliwego zła nie ma gorszego nad opinię prostaka."

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    818
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janowicz już swój turniej wygrał. W mikście.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez argun Zobacz posta
    Sabinka trafia w kort przelamanie na start drugiego seta tak wiec juz po meczu
    Po meczu powiadasz... Polka jednak wygrała 6 z 7 kolejnych gemów. Ale skoro już po meczu, to trzeci set zagrają sobie for fun dla kibiców, nie?

  28. Powrót do góry    #118
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    I po takim meczu wiadomo ze Aga nigdy nie będzie nr jeden miała ogromna szanse wygrać tego szlema i nie wykorzystała tego

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    818
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę to trwało, ale można się spokojnie zająć poważnym tenisem. Jutro klasycznie, obrona kontra atak, większe szanse tej pierwszej, ale nie traćmy nadziei.

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dopoki Agnieszka bedzie grala pasywnie w ataku i jej akcje beda sie ograniczac do przebijania pilki w srodek i czekania na blad przeciwniczki to nigdy nie wygra szlema

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No to trzeba przyznać, że brzydkim kaczątkiem to Roger nie był. Potwierdza to jeszcze fakt, że łabędź z niego też nie wyrósł
    Enyłej nasza mistrzyni mistrzynią Wimbledonu nie zostanie, a szanse były bo Niemka pomagała co sił w bicku miała.
    Jak słusznie zauważono jutro poważny tenis. Graj nam Dżerzi i niech Ci się kinesio taśmy nie odkleją
    Ostatnio edytowane przez Marta_Agassi ; 05-07-2013 o 11:24
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marta_Agassi za jego przydatny post!

    Juan (04-07-2013)

  33. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jutro Jerzy pokaże podobny tenis do Lisickiej, jeśli Murray pokaże podobny do Radwańskiej, to będzie dobrze.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  34. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Po meczu powiadasz... Polka jednak wygrała 6 z 7 kolejnych gemów. Ale skoro już po meczu, to trzeci set zagrają sobie for fun dla kibiców, nie?
    Trwało to troszke dłuzej ale niestety sie nie pomylilem

    Cytat Zamieszczone przez Marta_Agassi Zobacz posta
    No to trzeba przyznać, że brzydkim kaczątkiem to Roger nie był. Potwierdza to jeszcze fakt, że łabądź z niego też nie wyrósł
    Ja oceniac urody plci brzydkiej sie nie podejmuje
    Ukryta zawartość
    "Z możliwego zła nie ma gorszego nad opinię prostaka."

  35. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy w historii Wimbledonu zdarzył się tak wysoki skład półfinałów? Średnia wzrostu wszystkich półfinalistów to prawie 195cm.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  36. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zapomniałam o najważniejszym! Monty-możesz być dumny ze swoich lędźwi
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  37. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Juan Zobacz posta
    Czy w historii Wimbledonu zdarzył się tak wysoki skład półfinałów? Średnia wzrostu wszystkich półfinalistów to prawie 195cm.
    I jak to zostało już napisane, niech wygra największy
    Co do tego, że Jerzy ma się wzorować na Lisickiej to nie wiem czy to aż taki dobry pomysł. Ma przegrać 5 gemów serwisowych z rzędu? No nie wiem, nie wiem...

    Dzięki Marto jestem nie tylko dumny ale nawet nadęty.

    Kurde a ja jutro wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem. Mam nadzieję, że w Rzeszowie odbierają jakąś telewizję. No nic musicie radzić sobie beze mnie.
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  38. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z jednej strony Radwańska walczyła dzielnie do końca, od drugiego seta grała znacznie lepiej, a później już zabrakło jej sił. Grała czwartą trzysetówkę z rzędu i to jest zrozumiałe.

    Jednak z drugiej strony... taka szansa! 3:0 w trzecim secie, rywalka przez 1,5 seta nie wygrała podania i ona pozwoliła jej wrócić do gry! Później jeszcze odrobiła na 5:5, miała dwie piłki od meczu w kolejnym gemie i znów nie przycisnęła... Za asekurancko, za pasywnie. W finale Bartoli... Po prostu brak słów. Jak tak dalej pójdzie to ona nigdy nie wygra Wielkiego Szlema. Nie wiem czy tak szybko zdarzy jej się taka okazja, że nie będzie Azarenki, Szarapowej i Williams w półfinale lub finale. A zachowanie po meczu i "shakehand" plecami do rywalki? To było niezbyt sportowe zachowanie i nie usprawiedliwia tego nawet ból po porażce.

    Na konferencji prasowej padło wiele cierpkich słów. Może słusznie. Lepiej tu wyładować swoje emocje i żale niż na korcie.

    Janowicz nam już "tylko", a może "aż" pozostał w rywalizacji. Wygraj dziś bitwę o Anglię!

  39. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-04-2004
    Postów
    691
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nasz Monty jest jak delficka wyrocznia na halucynoganach. Czasem przepowie coś, co wydaje się nie mieć sensu a za jakiś czas wszystko się sprawdza No może nie wszystko, ale Pytia też nie była nieomylna A wczoraj popołudniu w Esce Rock jeden redaktor wypowiadał się a propos Radwańskiej tak, jakby czytał jeden wątek z naszego wątku: że może to jednak lepiej nie myśleć tylko o kolejnym meczu, a o wygraniu finału aby się zmobilizować ambitniejszym celem...Zabrzmiało znajomo.

    Mi na na półfinał z Polką szkoda słów.
    Nie śledziłam później artykułów i prognoz przed kobiecym finałem, ale jestem ciekawa jednej rzeczy. Może nasi statystycy mi powiedzą, kiedy ostatnio zdarzył się finał Wimbledonu z tak nisko rozstawionymi tenisistkami? Na pewno Agnieszka wolałaby tego nie wiedzieć ale ja jestem ciekawa.

    Dzisiejsze męskie spotkania będą już bardziej elektryzujące. Generalnie będę kibicować Djokovicowi, chociaż ostatnio objechałam jego styl gry. Ale w sumie byłoby zabawnie, gdyby to del Potro wygrał. A jeszcze ciekawiej byłoby oczywiście, gdyby w finale zagrał z Janowiczem. Tak więc Jurek, banan, bułka i jedziesz!
    Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-04-2007
    Postów
    818
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały, sensacyjny mecz Djokovic-Del Potro. Cóż to za cudowna sprawa po baloniadach Rafa-Djoko, Djoko-Murray i innych Ferrerach, zobaczyć dla odmiany męską grę w tenisa. Piąty set.

  41. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wiemy już, że Djoko jest z tytaniu. Ciekawe z czego jest Delpo? Ja oczywiście kibicuję Wolverinowi, ale żeby wygrać musi użyć nadludzkiej mocy
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  42. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2007
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Djokovic król przebijania + Najlepszy przebijacz w historii tenisa. Śmiało można mu nadać taki tytuł.
    Do tego przebijania na wysokim poziomie dodał niesamowitą kondycję i odporność psychiczną. Słabszy rywali po kilku piłka rozjeżdżać psychicznie i rywal ma dowidzenia.

    3 razy w spotkaniu w różnej fazie poszczególnych setów. Na 10 akcji offensywnych Novaka tylko 2-3 wchodziły w kort, a pkt. dla niego zakończyło się ledwie 1-2.

    Najlepsze przebijanie w historii + nadludzka kondycja+ mentalność dominatora.

    I powstał nam Novak Djoković domiantor męskiego tenisa obecnie.

    Delpo wielki szaczun za to co pokazał. Z przypadku Szlema się nie zdobywa, wyprzeda cały peleton tych świetnie grających do kluczowych momentów jak : Wawrinka,Berdych,Ferrer,Tsonga itd. Jak przychodzi osiągnać cos wiecej niż QF,SF to mokro w majtkach.
    Oby tylko, teraz Juan Martin znowu nie wałczył z kontuzjami 2 lata 

  43. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mina Lendla i irytacja Murraya mówią wszystko. Jeszcze tylko 2 sety!

  44. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Rilax Grzesiu rilax. Póki co to Szkot za dobrze serwuje.
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  45. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Jurek serwuje niestety gorzej. Wynik wciąż otwarty.

  46. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grek Zobacz posta
    A Jurek serwuje niestety gorzej. Wynik wciąż otwarty.
    Owszem wynik otwarty. Golym okiem widac ze Murray gra bardzo dobrze ale skoro on gra bardzo dobrze a Jurek prowadzi w meczu, to rowniez Jerzy gra bardzo dobrze. Najsilniejsza dzis jego bron, serwis, nie jest takim atutem jak nas przyzwyczail, natomiast gra w polu jest swietna. To przelamanie musialo przyjsc, tyle szans nie zdobywa sie tylko szczesciem, takze poki co jest bardzo dobrze. Wedlug mnie gra troszke lepiej od Murraya mimo wszystko i stawiam na niego.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •