Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 962

Wątek: SWC / DPŚ AD 2013

  1. Powrót do góry    #361
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Zawody kiepskie emocji brak i wynikiem nie ma co się podniecać bo z kim oni jechali a Cieślaka to mogę pochwalić za Janowskiego po finale jak pojedzie dobre zawody. Tak mi się wydaje ze DPŚ traci na randze z dużo zmian jakieś nominowane gospodarz w finale nie ciekawie to wygląda kiedyś finały w obsadzie Polska ,Dania,Australia,Szwecja super zawody walka na całego inne też tory tłumiki aaa

    Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    No i gdzie ten Dudek ktory mial pokazac tutaj,ze jest lepszy od Golloba?! Tyle pkt to Tomasz by w 3 biegach zdobyl... dobrze,ze falubazy sie o tym przekonaly na wlasne oczy bo by pisali bez konca o tym co to ten ich pupil potrafi.
    Dudek miał defekt w jednym z biegów na ostatnim łuku, jadąc na pewnym 1 miejscu,
    ponadto 2x jechał wyścig z Wardem.
    Nie ma to jak nagiąć fakty pod swoją, durną tezę.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 14-07-2013 o 18:27

  3. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    W Rosji jeżdżą na starych tłumikach. Na przykładach Laguty czy Emila widać, że można pogodzić jazdę na różnych tłumikach w różnych zawodach. Skoro wg słów Cegielskiego działacze w Polsce już zmądrzeli to co stoi na przeszkodzie w powrocie do starych tłumików w polskich ligach?
    Nie można tego zrobić nie oglądając się na to co powiedzą ci tak zwani międzynarodowi działacze?
    Wtedy wyjdzie kto jak którą ligę traktuje i być może za polską pójdą w ślad inne europejskie ligi.

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    LOL
    Dudek miał defekt na ostatnim łuku jadąc na pewnym 1 miejscu,
    ponadto jako jedyny 2x jechał wyścig z Wardem.
    Nie ma to jak nagiąć fakty pod swoją, durną tezę.
    i dwa razy z Wardem przegrał. Czyli w tych biegach pokonał tylko statystów...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zdzichu328 (14-07-2013)

  6. Powrót do góry    #365
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Po co sie kłocicie.W finale i tak na 100% jedzie Gollob.Gratki dla naszych.Nie ich wina, że była taka stawka.Cała czwórka pojechała dobrze.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    dillinger (14-07-2013)

  8. Powrót do góry    #366
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Punktow za styl nie przyznaja, skoro jest taki dobry to czemu z Wardem przegral? Inni potrafili wygrac. Jak zwykle tlumaczenie... bo defekt, bo walczyl, bo Ward, a prawda jest taka, że byl zdecydowanie slabszy od pozostalej ekipy, co potwierdzają PUNKTY. Rownie dobrze mozna napisac, na kim punkty zrobil? Na kelnerach.

  9. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Hampel tez przegral z Wardem. Kasprzak rowniez. Rozumiem ze wedlug Ciebie to cala druzyna pojechala slabo tylko jeden Maciek dobrze bo jako jedyny nie przegral z Wardem. Szczekasz tylko bo Dudek z Falubazu, szkoda, ze nienawisc do wszystkiego co zielonogorskie zaciemnia Twoj umysl...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    ptaptak (14-07-2013)

  11. Powrót do góry    #368
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie no Dudkowi nie wyszedł jeden bieg w 4 serii, gdzie przegrał z Batchelorem i Podżuksem, ale ogólnie pojechał spoko. Jak zresztą cała drużyna. I co chyba nikogo nie dziwi... Dlatego strasznie mnie śmieszyło, mimo że go bardzo szanuje, zachowanie Cieślaka przed kamerą, jak to on i Maciek udowodnili, kto tu się zna na rzeczy Zobaczymy po Pradze, chociaż tam 10 punktów na papierze to też będzie jakoś wyglądało, ale w praktyce może to być mało.

  12. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Gollob czy Dudek-Janowski?
    Zalezy od samopoczucia Tomasza.Jesli bedzie mogl jechac na 100% niech jedzie.Final spacerkiem nie bedzie.Czeka nas twarda walka z Dunczykami.Nie ma watpliwosci ,ze jesli Robcio zdecyduje sie na start da z siebie 110%,tylko mam taki problem ,ze nie wiem jak te 110% przelozy sie na ilosc zdobytych oczek.Ambicja i umiejetnosci sa ale skutecznosc juz nie ta.Mniej bedzie bolec 8 pkt Patryka czy Macka niz 8pkt Golloba.
    Oni sa mlodzi ,szybciej sie im wybaczy.Gollobowi slabego wystepu nikt nie zapomni.Mreczek z Tomkiem maja dylemat.

    Dzisiejszy trening ( bo powaznym przetarciem dla naszych tego nazwac nie mozna ) wypadl bardzo dobrze.
    Mnie tam sie Dudi bardziej podobal od Macka,ale rzecz jasna temu drugiemu nic nie zarzucam.Pojechal bardzo dobrze ale Patryk jechal bardziej widowiskowo.Tylko tyle.

    Jeszcze kilka slow o Cieslaku ,bo gosc staje sie coraz bardziej irytujacy.
    Po pierwsze tym wystepem Maciek nic nie udowodnil.Moze udowodnic w Pradze i trzeba trzymac za niego kciuki aby Mareczek ( jak i my ) po zawodach nie mial smutnej miny i nie musial sie znowu posilkowac zdaniem Bo Wirebranda.
    Druga sprawa to niech sie Cieslak juz tak nie chwali smialym odmladzaniem repry ,bo gdyby nie kontuzje Miedzina i plecy Golloba,tak Dudi jak i Maciek zawody ogladali by prawdopodobnie z parkingu. Cieslak jaja to ma ale przy mikrofonie i pod warunkiem, ze druzyna wygrywa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-07-2013 o 19:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #370
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Obiektywnie patrzac to oddal rywalom 3-4 krotnie wiecej punktow niz reszta. Tlumaczenia w stylu "bo coś tam ..." przez wielu przypisywane sa Gollobowi, widac jednak ze i Dudka to dotyczy. Nawet przy tak kelnerskiej obsadzie.

    Co jest calkiem normalne. Nie ma o co bic piany. Szczegolnie ze w seniorskiej reprezentacji to on nie mial za wielu okazji jechac.

  14. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No więc właśnie.

    Pojechał w kadrze seniorskiej po raz pierwszy, jeden gorszy bieg plus pechowy defekt i tyle. Wrażenie dobre i tyle można powiedzieć, patrząc przez ogólny pryzmat ogórków, których Patryk w lidze trzaskałby bez problemu.

    Pragi Cieślakowi nie zazdroszczę, bo tor wybitnie startowy będzie wymagał idealnego przełożenia na wyjście spod taśmy, a wszystkie walory typu waleczność i walka na dystansie można będzie sobie w doopę wsadzić.

    Natomiast deprecjonowanie dzisiejszych zawodów spodziewałem się przeczytać u znanych na tym forum ignorantów typu Tomix, nic dziwnego.

    PS. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby zapaleni fani Golloba mieli na tyle mało oleju w głowie, żeby porównywać jego ewentualny występ do debiutanta.

  15. Powrót do góry    #372
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ten turniej obalił dwa mity.

    Po 1 że Dudek to nadaje się do kadry na SWC. Jednak braku objeżdżenia w poważnych zawodach nie da się oszukać. Ale nie jest źle, doświadczenie zebrane z tego turnieju może zaprocentować w przyszłości. Może ale nie musi, bo zielonogórcy to chyba mają zapisane w DNA [uwaga-hejting ] że w ligach wymiatają, a przyjdzie co do czego to ... Ja dalej uważam że to Pawlicki powinien dostać szansę ...

    Po 2 że turniej organizowany w Częstochowie będzie hitem na który przyjdzie komplet widzów. Stadion jako że do najmniejszych nie należy, straszył pustkami. Szkoda, bo chciałbym zobaczyć GP na tym torze.

    Janowski się obronił, ale czy Cieślak miał rację to zobaczymy po finale.

    Na sobotę niech wróci Gollob i może 2 msc. zrobimy, bo do Dunów w chwili obecnej nie mamy startu. No chyba że znów pola startowe będą rozdawać karty jak to podczas ostatniego turnieju SGP na Markecie lub któryś Dun zaliczy dzwona albo dzień wtop. W obiektywnych warunkach jesteśmy od nich po prostu słabsi.

    EDIT

    Wy zielongórcy przechyliliście chyba za dużo tych waszych sikaczy. Dudek obiektywnie był najsłabszym naszym zawodnikiem, więc logiczne że z finału wypada. Nie było źle, ale on żeby zachować miejsce na finał musiał się wykazać coś ponad średnią. Nie zrobił tego, więc do widzenia. Za rok zapewne.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 14-07-2013 o 20:12

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    lego (14-07-2013)

  17. Powrót do góry    #373
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Dudek jako jedyny w Polskiej drużynie przywiózł do mety zero.
    Powinien za to zostać odsunięty od składu przynajmniej na 3 lata!

  18. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gollob czy Dudek-Janowski?
    Zalezy od samopoczucia Tomasza.
    Miłośnik Roberta jakiś ?

    Gollob za Janowskiego. Gollob nawet jeśli nie będzie miało przełożeń w 2 pierwszych biegach potem przywiezie 3 trójki.
    U Janowskiego pewności nie ma żadnej.

    Jeżeli Wyznacznikiem ma być Ward, który przegrywał z jakimiś parasolami z Rosji i Łotwy to gratuluję dobrego humoru.
    UNSCARED

  19. Powrót do góry    #375
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Ten turniej obalił dwa mity.

    Po 2 że turniej organizowany w Częstochowie będzie hitem na który przyjdzie komplet widzów. Stadion jako że do najmniejszych nie należy, straszył pustkami. Szkoda, bo chciałbym zobaczyć GP na tym torze.

    Żarty sobie robisz?! Turniej zapowiadał się niesamowicie, ale zdarzenia losowe obniżyły jego kategorie do poziomu treningu, na którym jest tv. Przełożenie zawodów też miało niestety wpływ na frekwencje. Wynik z góry znany i wiele osób (w tym i ja) serdecznie podziękowało i zostało w domu. Niestety kontuzja Emila i Chrisa, nieobecność braci oraz kochanego w czewie Golloba zrobiła swoje i stadion nie zapełnił się nawet w połowie.

    To niestety również odbije się na finale. Rosja przez wielu było uważana za kandydata do medalu, Australia to samo. Życie sprawiło, że tych pierwszych już nie zobaczymy, a drudzy jeżdżą w okrojonym składzie. To samo w drugim półfinale. Faworyt Dania, mocni u siebie Anglicy i Szwedzi w drugim garniturze będą musieli się namęczyć żeby pojechać w barażu.
    Ostatnio edytowane przez MICHCIO13 ; 14-07-2013 o 20:43

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    KKN (14-07-2013)

  21. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Stadion odwiedziło około 6 tysięcy widzów, w tym ja. Było fajnie, bo dojechałem kawał drogi, wygrzałem się na słońcu, zjadłem w Jurajskiej niezły obiad i zasnąłem w trakcie 17 gonitwy . Aaa, była jeszcze wyprzedaż koszulek i innych akcesoriów Wł okniarza, nie wiem, co to oznacza, ale kilka gadgetów nabyłem na pamiątkę w miejsce zdzierskich śmieci od Monstera

    Dudek nie jechał źle, defekt był pechowy, w ogóle poza jednym nieudanym startem Janowskiego i jednej lipie Dudka cały meczyk był jednostronnym pokazem siły, który stanowił maleńką zagadkę jedynie do momentu, kiedy Darcy przegrał swoją szansę, przywożąc w jokerze zero.

  22. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Poważnie to ja nie wiem co wy chcecie od Dudka. Gdyby nie defekt na prowadzeniu byłoby 11 pkt co jak na debiut nie jest złym wynikiem. Hancock dzisiaj zaskoczył na plus. Zobaczymy co startowiec pokaże w Pradze. Tam też tor typowo pod takich drewniaków jak Magic więc powinien jechać. Podobali mi się Podżuks i Bogdanow. Młodzi Rosjanie wyraźnie nie umieli jeździć na tym torze i uparcie trzymali się krawężnika kiedy chodziła duża. Australia poza Wardem - katastrofa. Znacznie więcej spodziewałem się po Batchelorze, który ma dobry sezon. Dzisiaj był jednak dość bezbarwny. Postawy Watta to już w ogóle szkoda komentować. Taki doświadczony zawodnik, a pojechał totalną padakę.

    Na sobotę niech wróci Gollob i może 2 msc. zrobimy, bo do Dunów w chwili obecnej nie mamy startu.
    Co za brednie. Nie rozumiem tego fatalizmu. Dzisiaj Polska zaprezentowała się naprawdę dobrze. Przecież chyba nikt nie myślał, że wygramy wszystkie wyścigi ? (a może jednak) I na jakiej podstawie uważasz, że do Dunów nie mamy startu ? Co ta ekipa oszałamiającego prezentuje w tym roku ? Ja wcale nie jestem przekonany czy Dania bezpośrednio awansuje do finału, a jeśli nawet to z Brytolami będą mieli bardzo ciężko.
    TeamLindgren

  23. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, na Pragę trzeba jednak bardziej spiąć poslady. Nie wiadomo czy Gollobowi będzie chciało sie chcieć. Jeśli mu się zachce to pewnie Patryk pójdzie w odstawkę. Ale to też ryzyko dla Golloba. Bo tak jak Kingpin pisał, takie 8 punktów Golloba to będzie porażka, 8 pkt. Patryka czy Maćka to będzie dobry występ. Cos mi się jednak wydaje, ze Gollob raczej nie wyleczy tego kręgosłupa. Po co miałby ryzykować ? W Pradze też zawsze może spaść deszcz

    Dzisiaj w Czewie wszyscy nasi pojechali dobre zawody. Hampel i Kasprzak jak na starszych i bardziej zaprawionych pokazali, że mogą ciężar walki wziąźć na swoje barki. Maciek i Patryk bardzo ładnie. Jak na moje to Gollob powinien do Pragi pojechać i służyć radą młodszym kolegom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Po 2 że turniej organizowany w Częstochowie będzie hitem na który przyjdzie komplet widzów. Stadion jako że do najmniejszych nie należy, straszył pustkami. Szkoda, bo chciałbym zobaczyć GP na tym torze.
    To akurat *********ła i pogoda - twardy tor, bez możliwości przygotowania takiej nawierzchni do walki
    oraz kontuzje i inne takie - brak Lagutów, Emila i Holdera.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Bardzo kiepskie zawody.

    W tak kadłubowej obsadzie nie ma to absolutnie sensu!

    Finał z Czechami to też porażka.

  26. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No właśnie. Bezsens totalny. Czesi zdobędą może 10 pkt. To już nie są MŚ.

  27. Powrót do góry    #382
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bardzo kiepskie zawody.
    W tak kadłubowej obsadzie nie ma to absolutnie sensu!
    ...
    W każdym razie paranoją zalatuje. Grisza siedzi na trybunach i wypełnia program, w czasie kiedy jego kamanda bierze ostro w zad.

  28. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie ma dieng nie ma jazdy.

  29. Powrót do góry    #384
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tylko przez to taki Griszka podcina gałąź na której siedzi. To co mieli dostać od federacji rosyjskiej to pewnie mały pryszcz w stosunku do tego co dostaje od Włókniarza. Teraz taka deficytowa impreza może bardzo negatywnie odbić się na finansach klubu.

  30. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Tylko przez to taki Griszka podcina gałąź na której siedzi. To co mieli dostać od federacji rosyjskiej to pewnie mały pryszcz w stosunku do tego co dostaje od Włókniarza. Teraz taka deficytowa impreza może bardzo negatywnie odbić się na finansach klubu.
    Ponoć właśnie nie takie małe, ale sponsor się w ostatniej chwili wycofał przez kontuzje Emila. Swoją drogą spór o kasę Emila i braci z federacją nie trwa od dziś.
    Ostatnio edytowane przez MICHCIO13 ; 15-07-2013 o 08:57

  31. Powrót do góry    #386
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Dudek jako jedyny w Polskiej drużynie przywiózł do mety zero.
    Powinien za to zostać odsunięty od składu przynajmniej na 3 lata!
    W zeszłym roku jak Buczek jechał w barażu, to zielonogórcy mówili, że musi zdobyć 10 "oczek" aby udowodnić, że zasłużył na miejsce w kadrze. Wczoraj Dudek w o wiele słabszej stawce zdobył 9 i jest cacy. Punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #387
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Gwoli ścisłości, gdyby Dudek nie zaliczył wczoraj defektu, miałby wiecej niż 10 "oczek"

  33. Powrót do góry    #388
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ja tam nie mówię, że pojechał źle, chciałem tylko przedstawić ten znany w całej Polsce "obiektywizm". Jak Gollob w barazu przywozi 15 to jest "be", bo zawalił dwa biegi, a jak Dudek przywiezie 9... no nie dyskutujmy już na ten temat Nie było źle.

    Nie wiem skąd ten fatalizm odnośnie finału. A kto tam w Duńczykach jest taki nie do objechania? Jak najbardziej przy dobrych chęciach złoto jest do wyciągnięcia. I nie rozumiem tego "Gollobowi może się nie chcieć". Tyle lat mu się chciało i zostawiał dla repry serce, to czemu ma być teraz inaczej?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    I nie rozumiem tego "Gollobowi może się nie chcieć". Tyle lat mu się chciało i zostawiał dla repry serce, to czemu ma być teraz inaczej?
    Bo np. jeśli Gollob już podjął decyzję (a o tym wie tylko on sam) o zakończeniu kariery wraz z końcem sezonu, to ma prawo mu się już nie chcieć

    Czasami mam takie wrażenie, ze Gollob chce już zakończyć temat żużla, nie wiem czy wypełni on kontrakt dwuletni w Toruniu, może i dojedzie końca sezonu 2014 choć mi się w to wierzyć nie chce. Może Gollob Shrekowi coś tam powiedział na ucho, może Shrek wie więcej w tym temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #390
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo np. jeśli Gollob już podjął decyzję (a o tym wie tylko on sam) o zakończeniu kariery wraz z końcem sezonu, to ma prawo mu się już nie chcieć
    A co on, Australijczykiem jest?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Dobry debiut Dudka. SWC to nie liga i choćby na papierze jechały same parasole, to w praktyce jest ciężko. Presja na wynik, emocje. Patryk, gdyby nie pech, uzbierałby 11 "oczek". To są fakty. Fakty są też takie, że nie wiadomo co po defekcie musiał zrobić team Dudka. Nie było mnie, nie wiem. Ale równie dobrze można przypuszczać, że musiał wprowadzić zmiany / zmienić motocykl. Gdyby nie to, kto wie. Może tych punktów byłoby więcej.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  37. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Fajnie młody pojechał, w ostatnim biegu kąsał w polu Darcy'ego, obiecujący debiut (bo defekty to dla mnie nie jest w żadnym wypadku wina zawodnika, gdyby nie to potknięcie miałby 11 oczek) i pokazał kawałek świetnego speedwaya, jeszcze raz podkreślę stały progres Dudka, coraz inteligentniejszą i zadziorną jazdę w polu. Potrafi wykorzystać większą przestrzeń na torze by zaatakować - jakby mi ktoś 2-3 lata temu powiedział, że tak będzie się prezentować Patryk w 2013 to bym zaproponował delikwentowi aby poszedł zagrać w makao.

  38. Powrót do góry    #393
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No to dziś nie pozostaje nic innego niż oglądanie studia bez glosu - Majewski/Miedziński - masakra dla uszu.

  39. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  40. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Trzymam kciuki za Eddiego Kenneta. Oby nie przydzwonił, bo nam się Unibak$ nie pozbiera do kolejnej kolejki ligowej.

  41. Powrót do góry    #396
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    No to jednak jedziemy bez Tomka w Pradze :
    http://espeedway.pl/news,final_druzy...,63486,10.html

  42. Powrót do góry    #397
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubojenka Zobacz posta
    No to jednak jedziemy bez Tomka w Pradze :
    http://espeedway.pl/news,final_druzy...,63486,10.html
    czyli Dania izzi obroni tytul
    a w dniu dzisiejszym mamy zawody w utrzymaniu się na motocyklu

  43. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Duny zmiazdza Polakow w finale

  44. Powrót do góry    #399
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie ma opcji. Duny w finale. Fajnie że mamy z kim o to złoto walczyć, bo całę do SWC jest aktualnie produktem o wartości zerowej.

  45. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jedyna pocieszająca informacja to równa i stabilna forma Jonasa D. Można na niego stawiać w ciemno!

  46. Powrót do góry    #401
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No co Ty opowiadasz, według nowego speca od żużla to spore zaskoczenie jest jak jeździ Davidsson.

  47. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    mi sie chce smiac z tego goscia z n (TVN-u) w studio pytal dokladnie 4 razy jak to bedzie wygladac a Miedziak tyle samo razy odpowiadal ze Duny wygraja Brytole namieszaja hahah

    ps. Miedziak zuzlowiec a Cooka nie zna?

  48. Powrót do góry    #403
    Super_Ban
    Dołączył
    11-06-2013
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Jak można złamać drugi raz noge w tym samym miejscu?? Toż to chyba z medycznego punktu widzenia nie możliwe

  49. Powrót do góry    #404
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Gruby manewr szwedów z tym jokerem Davidsonem

  50. Powrót do góry    #405
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    może Jonsson się przebrał w kewlar Davidssona??

Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •