Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 962

Wątek: SWC / DPŚ AD 2013

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    flagon napisał:
    Dzięki Krzysiek za jazdę do końca wiarę w siebie i trójeczkę na koniec,
    KK nie wygrał dzisiaj biegu
    Batch w ostatnim biegu powiózł MJJ jakby to oni jechali o majstra...
    I jeszcze jedno do tych co piszą o pechu Dunów.
    W biegu gdy prowadził Dudek, upadł Milik i pozostał sobie na torze...
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-07-2013 o 22:41
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #857
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    co do SWC i ich rozstrzygnięć. Czy dobrze rozumiem, że w przyszłym roku w półfinałach startują: Polska, Dania, Australia, Czechy, USA i Łotwa. A o dwa miejsca w rundach kwalifikacyjnych walczą m. in. W. Brytania, Rosja i Szwecja ?. No chyba, że ktoś z pierwszej szóstki jest gospodarzem to Brytyjczycy wchodzą do PF.

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    co do SWC i ich rozstrzygnięć. Czy dobrze rozumiem, że w przyszłym roku w półfinałach startują: Polska, Dania, Australia, Czechy, USA i Łotwa. A o dwa miejsca w rundach kwalifikacyjnych walczą m. in. W. Brytania, Rosja i Szwecja ?. No chyba, że ktoś z pierwszej szóstki jest gospodarzem to Brytyjczycy wchodzą do PF.
    Polacy mają być gospodarzami z tego co słyszałem

  4. Powrót do góry    #859
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    flagon napisał:

    KK nie wygrał dzisiaj biegu
    Batch w ostatnim biegu powiózł MJJ jakby to oni jechali o majstra...
    I jeszcze jedno do tych co piszą o pechu Dunów.
    W biegu gdy prowadził Dudek, upadł Milik i pozostał sobie na torze...
    Fakt, mała pomyłka... szło o to, że przyjechał przed Dunem.

  5. Powrót do góry    #860
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma problemu.
    Każdemu chyba dzisiaj włączyły się emocje.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #861
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Słabiutki MJJ do ostatniego biegu?
    A jak mieli rozegrać to lepiej? Jensen przegrywał wszystkie starty, jemu było obojętne, czy idzie z A, B, C, czy D, bo i tak wychodził ostatni. Marnowanie najlepszych pól startowych na Jensena, byłoby... marnotrawstwem. Dlatego, jak najbardziej słusznie został ustawiony w biegu, w którym Dania jechała spod płotu.

    Australia tez najsłabsza od lat, do tego kaleczący Ward, a byli w grze niemal do samego końca.
    Słusznie, w tej "euforii" nie da się zapomnieć, że niemal do ostatniego biegu o tytuł mistrza świata walczyła ekipa mająca w składzie takich asów jak Doyle i Woodward. To podsumowuje cały ten turniej.

    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jak pokazuje życie nie ma ludzi niezastąpionych.
    Nasza młodzież z całą pewnością przeskoczy pana Tomasza w osiągnięciach. Jestem tego pewien.

    Pozdrawiam moich sympatyków
    Myślę, że większość ludzi lubi słuchać (w tym przypadku czytać) zaplutego nienawiścią Niesiołowskiego. Ubaw (szczególnie w taki wieczór) podwójny.

  7. Powrót do góry    #862
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Super zawody.

    Ci, co mieszali Cieślaka z błotem, powinni odszczekać natychmiast swoje wcześniejsze idiotyczne teksty, ale pewnie tego nie zrobią, bo i po co.

    Ludzi niezastąpionych nie ma, a nawet więcej - przez cały turniej było widać rewelacyjną atmosferę w kadrze. Bez jednoczłonkowych rządów, że tak powiem.

    Szczęście trzeba mieć i co ważniejsze, trzeba umieć je wykorzystać. Co też się stało nawet w 200%.

    O Jarku nie ma co pisać. Pozamiatał, po czym popisał się całkiem niezłą angielszczyzną, co bardzo trudno jest przyznać niektórym tutejszym ekspertą.

    Mnie najbardziej podoba się drużyna jako całość. Chłopaki się wspierają, każdy daje z siebie maxa a radość na koniec bezcenna, ja takiej jeszcze nie widziałem, chyba nawet w pamiętnym Lesznie.

    Co do hasła, że nie było połowy Ruskich, Szwedów i Holdera, można odpowiedzieć tylko w jeden sposób. Duńczycy zostali rozwaleni przede wszystkim ciężką pracą, a zawodnicy typu Ward i Batchelor nie stanowili dlaDudków i Janowskich większego problemu. Czego chcieć więcej, ja nie wiem

    ****a, ale się cieszę Dla mnie mogą chlać całą noc

  8. Powrót do góry    #863
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O Jarku nie ma co pisać. Pozamiatał, po czym popisał się całkiem niezłą angielszczyzną, co bardzo trudno jest przyznać niektórym tutejszym ekspertą.
    Ty też sie popisałeś...

  9. Powrót do góry    #864
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Polacy mają być gospodarzami z tego co słyszałem
    OK, czyli nasi w finale. A w takim razie drużyny z miejsc 2 - 7 w SWC 2013 startują w półfinałach 2014 tak ?

  10. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    Ty też sie popisałeś...
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

  11. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Sacher nie wierzył chyba że nasi mogą jeszcze ich dojść, stąd Kenio nie dostał cynka żeby przepuścić Woodwarda.

    Albo po prostu bał się straty choćby punktu na rzecz Kangurów.

    Brawo Polacy! To był piękny, pełen dramaturgii finał!

  12. Powrót do góry    #867
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Zdecydowanie ojcem porażki Duńczyków jest Jaskrawy - to on mógł nas wyeliminować w 15 biegu i to on zawalił 17.

  13. Powrót do góry    #868
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tak, teraz się ratuj

    Naprawdę super finał i rozstrzygnięcia. Takie zwycięstwo dla Polski, sprawia wielką frajdę, a dunów boli, bo to tylko jeden punkcik. Nasza ekipa, młoda, to przyszłość na wiele lat...

  14. Powrót do góry    #869
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Trochę czasu minię zanim dowiemy się dlaczego"łysa pała,sepleniący Cieślak"odsunął Golloba od dzisiejszego startu,jedno jest pewne tą decyzją pole manewru przy ewentualnych kontuzjach jest małe,ale to nie mój problem,gratulacje dla zawodników za charakter Dudek,Kasprzak w nominowanych brawo,brawo i jeszcze raz brawo i piszę to z Torunia,teraz trochę "dziegciu" otóż Cieślak zrobił to z premedytacją wrzucił granat w ognisko dobrze wiedział,że Gollob przed zawodami nic nie powie,a zwycięstwo zamknie usta wszelkim jego oponentom,ale tutaj trzeba było mieć szczęście i miał brawo,ale po raz kolejny powtórze Cieślak specjalnie skłóca środowisko zawodników,kibiców,żeby póżniej się wybielać,wypowiedż Hampela o angielskim Golloba służyło jednemu"już go nie ma teraz jestem ja i dobrze gadaj sobie co chcesz" o kontuzji Golloba nie wierzę jakoś do meczu z Zieloną górą jest przygotowany i tutaj jest działanie Cieślaka a może zamieszamy w Toruniu niech się Gollob po stresuje,kibice go wygwizdają,skoczą sobie do klawiatur,powtarzam i będę powtarzał dopóki cieślak będzie prowadzł reprezentacje będzie widział najpierw interes klubowy następnie reprezentacji,no cóż zawodnikom to pasuje,a i duny też pomogły,to tyle jeszcze raz gratulacje i przypominam wygrała reprezentacja kraju a nie z Zielonej Góry,Gorzowa,Tarnowa.Jeszcze raz gratulacje dla zawodników bo dla tej "łysej sepleniącej pały" NIE

  15. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tak naprawdę to Polacy mogli wystawić 3 równorzędne ekipy i kazda z nich mogła zdobyć złoto.
    W nawiasie miejsce w statystykach EE:
    Hampel(4)
    Gollob(9)
    Miedziak(10)
    Walas(12)
    Pawlicki(13)
    Dudek(16)
    Koldi(19)
    Pawlicki(20)
    KK(21)
    Protas(22)
    Janowski(23)
    Zengota 25)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #871
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie ma co pisać o złej taktyce Duńczyków. Co prawda ja bym to ułożył inaczej i dał Iversena albo Jensena do 18, a Nickiego z C w 19. Jensen wygrał start z B i mógłby to powtórzyć, zwłaszcza że przyszło rywalizować ze słabym w drugiej części Dudkiem. Generalnie zawiódł Bjerre, który był mocnym ogniwem, a przegrał z naszym słabym ogniwem (w tym dniu), ustawionym na najgorszym polu. Tam Duńczycy "powinni" mieć minimum +1, było -1. Moim zdaniem ten bieg decydował. I tu duża pomoc Drymla, który się celowo wg mnie wyłożył (liczył na wykluczenie Bjerre), bo tak to by Kenneth wygrał ten bieg za +2.

    Polacy mieli pecha w biegu z Milikiem, ale jednak defekt Nickiego, joker i wspomniany bieg 17 to niesamowita fura szczęścia dla Polaków. Obiektywnie byliśmy słabsi, ale zachowaliśmy więcej zimnej krwi (zwłaszcza niż Bjerre i Iversen) w decydujących momentach. Hampelowi trzeba przyznać, że doskonale to udźwignął bo joker w biegu 16 to nie był zbyt łatwy moment. Na ostatnią serię wszyscy się zresztą sprężyli na 150%. Kasprzak wycisnął z tego biegu, szczęśliwie czy nie szczęśliwie - mega ponad normę, Dudek jechał słabo cały bieg, ale desperacka akcja na ostatnim łuku dała cenny punkt, no i popis w 19 i 20.

    Janowski i Cieślak triumfują. Trudno tu polemizować, ale nie zmienia to faktu, że i tak Janowski jest cienki w te klocki (żużel). Po prostu tor i warunki idealne dla niego.

  17. Powrót do góry    #872
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Nie wierzyłem, że Patryk wystąpi w kadrze, tymczasem najpierw występ w półfinale a później nominacja na finał. Ten tydzień kosztował go pewnie wiele nerwów, przed biegiem XX i nawet na podium, na jego twarzy wciąż widoczny był duży stres. Ale w trakcie zawodów uniósł ten ciężar. W końcówce 0 i 1, to raczej sprawa pól startowych i kombinacji ze sprzętem. Ciekawostka związana z występem Duzersa, jest taka, że nie przywiózł za sobą żadnego reprentanta... Czech! Raz Milik miał upadek innym razem, nasz południowy sąsiad dotknął taśmy. Za to świetnie walczył z Wardem i Pedersenem.

  18. Powrót do góry    #873
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    hahahahaha zeby walnac byka w slowie ëkspertom i utrzymywac, ze to byla ironia - to trzeba byc z zielonej gory.

    co do zawodow - wiecej szczescia niz umiejetnosci. przepis o jokerze chory i mam nadzieje, ze w przyszlosci juz nie bedzie wypaczac rywalizacji.
    Generalnie, caly ten kadlubowy DPS w tym sezonie to byla parodia, oby ostatni raz w historii.

  19. Powrót do góry    #874
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Najsłabsza polska kadra od wielu, wielu lat zdobywa złoto No nie mogę. Prawda jest taka, że dostaliśmy prezent od losu, bo w normalnych warunkach tj. jeździe Rosji i Australii w pełnych składach to nie zdobylibyśmy nawet medalu ale kto będzie o tym pamiętał za parę lat? Liczy się złoto. A w życiu trzeba mieć szczęście i umieć z niego korzystać. Idealny moment na trochę fuksa. Odchodzi Gollob, wchodzą młodzi. Dudek słabiutki. Kasprzak podobnie. Ale taki wynik może zbudować tą kadrę na lata. Bo nie spękali i wygrali w końcówce w pięknym stylu jako drużyna. A to przecież ta czwórka + może jeszcze Pawlicki będą jej filarami. Bo ja mogę krytykować Dudka i uważać że to nie jest jeszcze poziom międzynarodowy co te zawody dobitnie pokazały ale to przecież jeszcze dzieciak, a mimo że dawał się ogrywać Czechom to talentu mu nie odejmuję. Chłopakom trochę sodówka odbiła po tym półfinale w Czewie, dziś pewnie w ogóle odfruną ale trochę sodówki po sukcesie się należy! Janowski Man of the Match.

    Najśmieszniejsze jest to, że byłby Gollob w składzie, to zrobił by pewnie 11-12 pkt. ale paradoksalnie moglibyśmy przez to przegrać z Dunami. Bo nie byłoby jokera, a po takim starcie Dunów w pierwszych wyścigach to być może wręcz oni mogliby z niego skorzystać, bo może Dania tak kompletnie by się nie posypała w końcówce a to oni by atakowali itd. itp.

    Duny zostały dziś skarcone po całości. Patrzyłem na ich twarze to oni chyba już przed 16 biegiem myśleli czy czyścić kevlary przed wejściem na podium. A tutaj brak rozwagi Bjerre, joker, mega pech Pedersena i mamy remis przed ostatnią kolejką. Duny i tak są faworytem bo mają korzystny układ pól ale spi*** to koncertowo. Jeszcze ten ich trener kompletne rozstał się z mózgiem. Przecież on miał wszystko na talerzu i mógł wybrać dowolną kombinację. Gorzej ustawić tego się nie dało. Słabiutki MJJ do ostatniego biegu? Najlepszy Pedersen na zdecydowanie najsłabszy bieg? To wyglądało jakby oni celowo chcieli oddać złoto. Bjerre i NKI spinka po całości. Frajerzy roku, a frajerstwo trzeba tępić Brawo, brawo brawo. Taki NKI może przez lata dominować w ligach ale do klasy Pedersena to mu daleko, oj daleko.

    P.S. Kolegom którzy widzieli przed zawodami dobry wynik Czechów radzę by od typowania i obstawiania trzymali się z daleka. To nie tylko Czechy były najsłabszą drużyną finału SWC w historii. W ogóle wszystkie te zespoły były gorsze niż chociażby rok temu. Australia tez najsłabsza od lat, do tego kaleczący Ward, a byli w grze niemal do samego końca. Dlatego z tą euforią bym się wstrzymał. Choć w sumie nie. Jednak bycie Mistrzami Świata to coś co nie zdarza się często i trzeba to opić
    Nie zgodzę się że trener Dunów źle rozstawił swoich na finał. Po fakcie każdy jest mądry... On to chciał załatwić PRZED ostatnim biegiem i rozgrywał to bardzo chytrze. I dodajmy że GDYBY Dryml nie usiadł na tyłku poszłoby po jego myśli.

    Czy ja wiem czy Kasprzak i Dudek tacy słabiutcy byli? To był tor dla startowców. Na trasie można było się co najwyżej ze...ć na rzadko jeśli przeciwnik nie popełnił błędu. A jednak to właśnie ci dwaj zawodnicy którzy na starcie przysypiali wyrwali w tej końcówce NA TRASIE ważne punkty. Patryk to w ogóle postawił wszystko na jedną kartę i pokazał że ma jaja. Właśnie dla takich jest/powinna być ta kadra...

    A PUK i Bjerre chyba rzeczywiście nie wytrzymali psychicznie - tym bardziej brawa dla naszych chłopaków że podołali.

  20. Powrót do góry    #875
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Akurat sobotch pisze poprawnie, ironie byla czytelna. Trzeba byc z Wrocławia by tego nie dostrzec

    Co do SWC - tyłek uratował nam przepis ktory bardzo mi sie nie podoba - joker. Nie lubie takich wynalazkow - sztuczne wyrownywanie szans dla podsycenia emocji. Tylko co ma powiedziec druzyna ktora zdobyla najwiecej punktow (tych realnych, nie sztucznie pomnazanych) i musi zadowolic sie srebrem?

    Wystraczy postawic sie na ich miejscu - i juz nie ma wtedy zachwytow nad Dudkiem, Janowskim, geniuszem Cieslaka. Jest zgrzytanie zebow i wsieklosc, ze mimo lepszego wystepu ze zlota ciesza sie slabsi tego dnia zawodnicy z innego kraju.

    Cieszy mnie oczywiscie wydarte tak czy inaczej zloto w ostatnim biegu, ale obiektywnie patrzac to nie Polacy byli tego dnia nalepsi.

  21. Powrót do góry    #876
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    I tu duża pomoc Drymla, który się celowo wg mnie wyłożył (liczył na wykluczenie Bjerre)
    A Dryml jaki miał w tym interes? chyba był też swiadom, że za nim jadą 2 przeciwnicy.Któryś z nich mógł go przejechać a niedawno urodziła mu sie córeczka.

  22. Powrót do góry    #877
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Akurat sobotch pisze poprawnie, ironie byla czytelna. Trzeba byc z Wrocławia by tego nie dostrzec

    Co do SWC - tyłek uratował nam przepis ktory bardzo mi sie nie podoba - joker. Nie lubie takich wynalazkow - sztuczne wyrownywanie szans dla podsycenia emocji. Tylko co ma powiedziec druzyna ktora zdobyla najwiecej punktow (tych realnych, nie sztucznie pomnazanych) i musi zadowolic sie srebrem?

    Wystraczy postawic sie na ich miejscu - i juz nie ma wtedy zachwytow nad Dudkiem, Janowskim, geniuszem Cieslaka. Jest zgrzytanie zebow i wsieklosc, ze mimo lepszego wystepu ze zlota ciesza sie slabsi tego dnia zawodnicy z innego kraju.

    Cieszy mnie oczywiscie wydarte tak czy inaczej zloto w ostatnim biegu, ale obiektywnie patrzac to nie Polacy byli tego dnia nalepsi.
    Bez sensu są te dywagacje na temat Jockera. A kto bronił Dunom jechać tak żeby z niego skorzystać?
    Każdy może z niego skorzystać. Jest Jocker i umiejętne z niego korzystanie to także element taktyki i strategii.
    Jakby trener duński wszystko ogarniał to by powiedział dla Bjerre, że ma nie wygrywać w biegu XV bo Polska ma szansę skorzystać z Jockera.
    A tak był Jocker, były wielkie emocje i był sukces. Bez tego można by tlko zanotować że był finał i nic więcej bo tor do ścigania dziś się kompletnie nie nadawał. Już ten z barażu był znacznie lepszy.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Dryml jaki miał w tym interes? chyba był też swiadom, że za nim jadą 2 przeciwnicy.Któryś z nich mógł go przejechać a niedawno urodziła mu sie córeczka.
    A poza tym ledwie co zrósł mu się obojczyk.

  23. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Ironia nie byla zbyt czytelna. Ja akurat Sobotcha dobrze z forum znam i wiem ze by takiego babola nie strzelil ale ktos, kto tu jest krocej ironii wylapac nie musial.
    I wracajac do postu Sobotcha.
    Nie wiem dlaczego podkreslasz swietna atmosfere w zespole? Czyzbys sugerowal ze za czasow Golloba takiej nie bylo?
    Jak sie zwycieza to atmosfera zawsze jest OK.
    Poczekajmy az straca to zloto i zobaczymy jaka wtedy bedzie atmosfera.

  24. Powrót do góry    #879
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Bez sensu są te dywagacje na temat Jockera. A kto bronił Dunom jechać tak żeby z niego skorzystać?
    Każdy może z niego skorzystać. Jest Jocker i umiejętne z niego korzystanie to także element taktyki i strategii.
    Jakby trener duński wszystko ogarniał to by powiedział dla Bjerre, że ma nie wygrywać w biegu XV bo Polska ma szansę skorzystać z Jockera.
    A tak był Jocker, były wielkie emocje i był sukces. Bez tego można by tlko zanotować że był finał i nic więcej bo tor do ścigania dziś się kompletnie nie nadawał. Już ten z barażu był znacznie lepszy.
    Ja tych dywagacji nie ograniczam do tych konkretnych zawodow. Nie podobal mi sie ten przepis jak funkcjonowal w lidze, cieszylem sie, ze rownie szybko jak go wprowadzono - zrezygnowano z niego.

    Oczywistym jest ze skoro przepis funkcjonuje to trzeba z niego korzystac - tylko jest to niejako oczywistosc ktora wcale nie stoi w sprzecznosci z tym co napisalem. Rzeczy oczywistych natomiast pisac nie trzeba - sa oczywiste

  25. Powrót do góry    #880
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Ironia nie byla zbyt czytelna. Ja akurat Sobotcha dobrze z forum znam i wiem ze by takiego babola nie strzelil ale ktos, kto tu jest krocej ironii wylapac nie musial.
    I wracajac do postu Sobotcha.
    Nie wiem dlaczego podkreslasz swietna atmosfere w zespole? Czyzbys sugerowal ze za czasow Golloba takiej nie bylo?
    Jak sie zwycieza to atmosfera zawsze jest OK.
    Poczekajmy az straca to zloto i zobaczymy jaka wtedy bedzie atmosfera.
    Zgadza się takij nie było...

  26. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No nie wiem. To moja subiektywna opinia, po prostu widzę czarno na białym, że chłopacy są dużo bardziej wyluzowani, coś takiego, jakby im było teraz wszystko wolno i nikt nie patrzył na ręce. Do niedawna był lider, któremu nie można było podskoczyć, teraz jest lider, który nie dyktuje warunków, a robi swoje. Mimo że nie ma wielkiej charyzmy. Ale nie trzeba się z tym zgadzać.

    Nie rozumiem, dlaczego z mojego specjalnie użytego słowa śmieją się ludzie, którzy o poprawnym języku polskim nie mają zielonego pojęcia, ale w sumie niepotrzebna mi ta wiedza

  27. Powrót do góry    #882
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Czyli, reasumując:
    "Łysa, sepleniąca pała" - fart życia (po raz piąty w DPŚ),
    Dudek - słaby, Gollob by zrobił 12,
    KK - dno, pomyłka na ten tor,
    Janowski - i tak jest słaby w te klocki,
    Hampel - coś tam pojechał, ale słuszne zero wykazało, że oszust,

    Trudno, może za rok będzie gorzej.

    Sportsboard - tu nigdy się nie nudzisz
    Ostatnio edytowane przez QB ; 21-07-2013 o 01:23

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi QB za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (21-07-2013), kobra102 (21-07-2013)

  29. Powrót do góry    #883
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Najsłabsza polska kadra od wielu, wielu lat zdobywa złoto No nie mogę. Prawda jest taka, że dostaliśmy prezent od losu, bo w normalnych warunkach tj. jeździe Rosji i Australii w pełnych składach to nie zdobylibyśmy nawet medalu ale kto będzie o tym pamiętał za parę lat? Liczy się złoto.)
    Co proponujesz? Mamy przeprosić duńczyków i oddać im puchar?
    Przecież każda ekipa miała takie same szanse więc po co te teksty o jakimś farcie?
    Mamy najsilniejszą ekipę na świecie i dzisiaj udowodniliśmy na wyjazdowym torze.

    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 21-07-2013 o 01:31

  30. Powrót do góry    #884
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyli, reasumując:
    "Łysa, sepleniąca pała" - fart życia (po raz piąty w DPŚ),
    Dudek - słaby, Gollob by zrobił 12,
    KK - dno, pomyłka na ten tor,
    Janowski - i tak jest słaby w te klocki,
    Hampel - coś tam pojechał, ale słuszne zero wykazało, że oszust,
    No ale to odniosę się tylko do dwóch rzeczy,

    1) Cieślak nie miał dziś szczęścia jakby co najmniej sprzedał duszę diabłu? (Wg mnie to sprzedał i swoją i Janowskiego dorzucił w gratisie, patrząc na tę furę szczęścia...).
    2) Uważasz, że Janowski dobrze jeździ na żużlu?

  31. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Buszmen;1524729
    2) Uważasz, że Janowski dobrze jeździ na żużlu?
    Jak na Jego wiek, osiągnął więcej od platiniego.
    Wiem, że masz z tym duży problem ale nasza młodzież przebije twojego idola. Jestem tego pewien!

  32. Powrót do góry    #886
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeździ jak Hancock lub Hampel. Wychodzi na to, że ci, którzy z nim przegrali powinni się tego głęboko wstydzić Na szczęście potrafią oni pogratulować gościowi, w przeciwieństwie do kibiców z klapkami na oczach. Polskich kibiców.

  33. Powrót do góry    #887
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zigi, Ty jesteś niebywale monotematyczny. Dla Ciebie żużel to jeden zawodnik. Dla mnie Janowski jest po prostu kiepski, a najlepsze odbicie dają jego "popisy" w BEL czy Eliteserien. Nie widziałem w jego wykonaniu ŻADNEGO ataku, który nie byłby wynikiem zdecydowanej dysproporcji sprzętowej. A i wtedy się męczy i rzadko kiedy się udaje. Dla mnie jest naprawdę słaby. Ale pewnie zbyt dużo żużla oglądam, byśmy mieli podobne punkty widzenia.

    Co nie zmienia faktu, że dziś jest bohaterem i ten wieczór był jego. Miał najszybsze maszyny w stawce, no to i zapunktował. Oddać mu trzeba mocne nerwy. No ale jest cieniasem. Po prostu cienki jak sik pająka. Przecież on dysponując IDEALNIE dopasowaną maszyną nie jest w stanie wyprzedzić Birksa na dobrze znanym sobie torze. Sorry
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-07-2013 o 01:44

  34. Powrót do góry    #888
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jak na Jego wiek, osiągnął więcej od platiniego.
    Wiem, że masz z tym duży problem ale nasza młodzież przebije twojego idola. Jestem tego pewien!
    Nie lubię Golloba, ale kolega to chyba powinien poprosić o miejsce w Tworkach albo Gnieźnie w szpitalu.

  35. Powrót do góry    #889
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Nie wierzyłem, że Patryk wystąpi w kadrze, tymczasem najpierw występ w półfinale a później nominacja na finał. Ten tydzień kosztował go pewnie wiele nerwów, przed biegiem XX i nawet na podium, na jego twarzy wciąż widoczny był duży stres. Ale w trakcie zawodów uniósł ten ciężar. W końcówce 0 i 1, to raczej sprawa pól startowych i kombinacji ze sprzętem. Ciekawostka związana z występem Duzersa, jest taka, że nie przywiózł za sobą żadnego reprentanta... Czech! Raz Milik miał upadek innym razem, nasz południowy sąsiad dotknął taśmy. Za to świetnie walczył z Wardem i Pedersenem.
    Czy ja wiem czy Kasprzak i Dudek tacy słabiutcy byli? To był tor dla startowców. Na trasie można było się co najwyżej ze...ć na rzadko jeśli przeciwnik nie popełnił błędu. A jednak to właśnie ci dwaj zawodnicy którzy na starcie przysypiali wyrwali w tej końcówce NA TRASIE ważne punkty. Patryk to w ogóle postawił wszystko na jedną kartę i pokazał że ma jaja. Właśnie dla takich jest/powinna być ta kadra...
    Myślałem, że może oglądałem inne zawody. Dlatego jeszcze raz spojrzałem na wyniki:

    4. A. Dryml, Dudek, Ward, Jensen
    7. Pedersen, Dudek, Woodward, Franc
    10. Bjerre, Dudek, Doyle, Milik (w/u)
    14. Iversen, Batchelor, L. Dryml, Dudek
    18. Pedersen, Milik, Dudek, Doyle

    W pierwszym swoim starcie wykorzystał dobre pole i przywiózł za sobą Warda i najsłabszego z Duńczyków, ale dał też wygrać Czechowi (było to ich jedyne zwycięstwo). Natomiast potem tylko pogarszał nam wynik, bo ANI RAZU nie wygrał z Duńczykiem (fakt że jechał dwa razy z Dzikiem, ale raz dał mu się ograć jak dziecko) a tracił też regularnie punkty na słabych Czechach. Sam stracił na nich więcej niż cała reszta naszej drużyny. I to jest niedopuszczalne. O ile jeszcze porażkę z Alesem można zrozumieć, bo wtopę na nim zaliczył też Hampel, to zwłaszcza ten punkt stracony na Miliku mógłby być strasznie kosztowny. A trzeba dodać że miał zdecydowanie najłatwiejszy układ pól startowych i rywali ze wszystkich naszych reprezentantów. Jakby zabrakło 1 pkt to pewnie on byłby kozłem ofiarnym. Także przestańcie bronić Dudka, tylko dla zasady że jest on młodym magicznym falubazersem bo wierzę, ba jestem wręcz przekonany że Dudek już teraz wymaga od siebie znacznie więcej. Patrząc na ten układ to celem minimum powinno być dla niego 9 pkt. Zaczął nawet z "nadwyżką" a skończył z miernymi 7 pkt.

    A co do nominacji trenera Duńczyków, to dla mnie wystawianie zdecydowanie najgorszego zawodnika na najważniejszy bieg jest po prostu głupotą. Argumenty, że chciał sobie zapewnić wygraną po 3 kolejkach do mnie nie trafiają, bo założenie że nadrobią 4 pkt, czy nawet 3 pkt w 17-19 było mega ryzykowne. Jakby prowadzili przed 17 biegiem przynajmniej 2 punktami to inna sprawa. Ale nie w przypadku remisu. Według mnie puścić analogicznie do nas czyli najgorszego MJJ na najgorszego Dudka + Dzika na ostatni bieg, bo to on jest liderem tej kadry. A ja od zawsze uważam, że o wyniku drużyny powinien przesądzać lider. Trener Dunów chciał "wyd*** rywali, a to rywale wyd*** jego". On stworzył dodatkową presję na swoich zawodnikach, bo przekaz był jasny musimy wygrać z Polakami min. 2 pkt przed ostatnim biegem. To my mieliśmy komfort, że w ostatnim biegu mamy przynajmniej +1 a Duny tak się spinały że NKI i Bjerre wręcz taranowali rywali. Ja bym wolał przenieść presję na Pedersena, a ten akurat go z niej praktycznie zdjął wystawiając go na słabych rywali. Jasne, że gdyby Dryml się nie wywrócił, to zapewne przed ostatnim Jensen musiałby zdobyć tylko 1 pkt ale nawet to nie było tak wcale pewne w tej obsadzie.

    Cieszy mnie oczywiscie wydarte tak czy inaczej zloto w ostatnim biegu, ale obiektywnie patrzac to nie Polacy byli tego dnia nalepsi.
    Kompletnie się nie zgadzam. Jak to nie byli najlepsi? Od wielu lat w żużlu najlepsi są ci którzy wygrywają ostatnie wyścigi (GP) lub mecze (PO). Nasi zawodnicy ograli Duńczykow w biegach nominowanych. Pokazali jaja i za to należą im się brawa. Jakby Nicki zanotował defekt w przedostatnim lub ostatnim biegu, to można by mówić o ich pechu. Tutaj mieli szanse w 4 ostatnich biegach pokazać że są lepsi. Nie zrobili tego a po jeździe NKI czy zwłaszcza Bjerre widać było niesamowitą spinkę. Tak nie jadą mistrzowie. Rzekłbym że pojechali wręcz w stylu starego Hampela który pękał w finałach. Bez cojones. Ten obecny wygrał najważniejsze biegi z palcem w d***. Nie tylko ten ostatni, ale też 16.

    Co proponujesz? Mamy przeprosić duńczyków i oddać im puchar?
    Przecież każda ekipa miała takie same szanse więc po co te teksty o jakimś farcie?
    Mamy najsilniejszą ekipę na świecie i dzisiaj udowodniliśmy na wyjazdowym torze.
    Już dawno tobie pisałem, że nie wymagam od ciebie logicznego myślenia. Jesteś hejterem wszystkiego co nie falubazerskie i to powoduje że tracisz rozum.

    Nie, nie mamy najsilniejszej ekipy na świecie. Ale tak, mamy złoto. I z tego się należy cieszyć. Nie zawsze najlepsza drużyna wygrywa. Taki jest sport. Oddawać puchar to możesz, ale ten za wygraną w loterii lub innym konkursie na pikniku falubazersów czy też innym winobraniu. Od DPŚ z daleka
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 21-07-2013 o 01:58

  36. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zigi, Ty jesteś niebywale monotematyczny. Dla Ciebie żużel to jeden zawodnik. Dla mnie Janowski jest po prostu kiepski, a najlepsze odbicie dają jego "popisy" w BEL czy Eliteserien. Nie widziałem w jego wykonaniu ŻADNEGO ataku, który nie byłby wynikiem zdecydowanej dysproporcji sprzętowej. A i wtedy się męczy i rzadko kiedy się udaje. Dla mnie jest naprawdę słaby. Ale pewnie zbyt dużo żużla oglądam, byśmy mieli podobne punkty widzenia.

    Co nie zmienia faktu, że dziś jest bohaterem i ten wieczór był jego. Miał najszybsze maszyny w stawce, no to i zapunktował. Oddać mu trzeba mocne nerwy. No ale jest cieniasem. Po prostu cienki jak sik pająka.
    Buszmen
    Masz jeden problem w tej swojej percepcji.
    W sporcie liczy się skuteczność, a nie doznania wizualne.

    Monotematyczny może jestem, ale mam ku temu powody. Wielu na tym forum podnieca się jednym gościem, który tak naprawdę w tej skuteczności SWC był słabszy od Hampela - proszę zajrzyj w statystyki i zamilcz w tej kwestii.

    Jeśli chodzi o zmianę pokoleń to sam byłem pełen obaw o postawę Magica i Duzersa. Jak było każdy widział/

    P.S
    Buszmen, a może Ty masz problem ze wzrokiem?

    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Nie lubię Golloba, ale kolega to chyba powinien poprosić o miejsce w Tworkach albo Gnieźnie w szpitalu.
    Gdzie tam, na "dziekankę" się nie nadaję choć to nie daleko mojego mieszkania które mam do wynajęcia .
    Do Tworek ma bliżej Buszmen.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 21-07-2013 o 02:00

  37. Powrót do góry    #891
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No chyba jednak nie. Bo nie wiem do jakiego stopnia trzeba mieć obsesję na punkcie jednego zawodnika, by każdy post pisać o nim. Nie wiem, masz jakieś koszmary z Gollobem? Może takie, że wchodzi do siedziby Falubazu i niszczy po kolei wszystkie puchary? Albo jakieś inne, bardziej osobiste? Coś ewidentnie Cię męczy, bo nie jesteś w stanie o tym zapomnieć. Wszędzie tylko do Golloba i do Golloba. A prawda jest taka, że w 2010 złapałeś karpia i zamknąłeś ryj. Boli do dziś. Do tego stopnia, że dziś kiedy Gollob jest prawie na emeryturze, każda jego porażka daje wylew Twoich fekaliów. To tak jakby upajać się szmacącym się po drugich ligach za bilon słabym, starym Huszczą.

    Nie jesteś w stanie prowadzić żadnej rzeczowej dyskusji. Bo wszystko sprowadzasz do jednego. Rozumiem, że Janowski dobrze i SKUTECZNIE jeździ w Piraternie i Poole. Zresztą o co ja pytam, pewnie nawet żadnego meczu nie widziałeś... W końcu po co oglądać inne ligi skoro a) nie jeździ tam Falubaz, b) nie jeździ tam Gollob - a ujadanie za tym człowiekiem to SENS TWOJEGO ŻYCIA.

    Jeśli chodzi o zmianę pokoleń to sam byłem pełen obaw o postawę Magica i Duzersa. Jak było każdy widział/
    O Magicu zostało wszystko wyżej napisane. Pojechał fantastyczne zawody. Co moim zdaniem nie czyni jeszcze z niego dobrego żużlowca. To generalnie gość pokroju Madsena. Jak wszystko pasuje i tor głównie na starty - może zdziałać wiele. Jak trzeba się czymś wykazać, nie ma przewagi sprzętowej - schody. Natomiast Dudek powinien teraz stawiać Hampelowi oraz Janowskiemu kolejkę za kolejką, bo gdyby nie on, to ewidentnie można by mówić, że zawalił zawody. Ok, starał się i za to szacun - ale umówmy się, nie wyszedł mu żaden bieg. Mimo tego, na żużlu jeździ dużo lepiej niż Janowski.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-07-2013 o 02:09

  38. Powrót do góry    #892
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Jarkowi leciało po skarpecie w pierwszym podejściu finałowego biegu na Mikkela.

  39. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No chyba jednak nie. Bo nie wiem do jakiego stopnia trzeba mieć obsesję na punkcie jednego zawodnika, by każdy post pisać o nim. Nie wiem, masz jakieś koszmary z Gollobem? Może takie, że wchodzi do siedziby Falubazu i niszczy po kolei wszystkie puchary? Albo jakieś inne, bardziej osobiste? Coś ewidentnie Cię męczy, bo nie jesteś w stanie o tym zapomnieć. Wszędzie tylko do Golloba i do Golloba. A prawda jest taka, że w 2010 złapałeś karpia i zamknąłeś ryj. Boli do dziś.

    Nie jesteś w stanie prowadzić żadnej rzeczowej dyskusji. Bo wszystko sprowadzasz do jednego. Rozumiem, że Janowski dobrze i SKUTECZNIE jeździ w Piraternie i Poole. Zresztą o co ja pytam, pewnie nawet żadnego meczu nie widziałeś... W końcu po co oglądać inne ligi skoro a) nie jeździ tam Falubaz, b) nie jeździ tam Gollob - a ujadanie za tym człowiekiem to SENS TWOJEGO ŻYCIA.



    O Magicu zostało wszystko wyżej napisane. Pojechał fantastyczne zawody. Co moim zdaniem nie czyni jeszcze z niego dobrego żużlowca. To generalnie gość pokroju Madsena. Jak wszystko pasuje i tor głównie na starty - może zdziałać wiele. Jak trzeba się czymś wykazać, nie ma przewagi sprzętowej - schody. Natomiast Dudek powinien teraz stawiać Hampelowi oraz Janowskiemu kolejkę za kolejką, bo gdyby nie on, to ewidentnie można by mówić, że zawalił zawody. Ok, starał się i za to szacun - ale umówmy się, nie wyszedł mu żaden bieg. Mimo tego, na żużlu jeździ dużo lepiej niż Janowski.
    A ty dalej swoje!
    Gdyby twój mózg miał większą pojemność to pewnie moglibyśmy prowadzić merytoryczną dyskusję.Póki co brak "wolnych" komórek powoduję, że muszę z tobą prowadzić "dyskusję" niczym z moim 4 letnim synem, A dlaczego?

    Spójrz sobie kolego w CV Magica/ Dudka/ Hampela i porównaj je z osiągnięciami Tomasza jak był w ich wieku.

    P.S
    Tylko nie odpisuj w stylu "Czepiam się Golloba", bo już pisałem na ten temat w sekciarskim wątku.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 21-07-2013 o 02:21

  40. Powrót do góry    #894
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Rozumiem, że jedyną miarą umiejętności/możliwości/jakości jazdy zawodnika jest porównanie z osiągnięciami Golloba. Nie sądziłem, że aż tak go cenisz. Ale jak widać, dla Ciebie wszystko zaczyna się i kończy na Gollobie. Punkt odniesienia.

    Merytoryczna dyskusja z Tobą?



    Idź spać. Może Tomek będzie łaskawy i nie będzie Cię dręczył w dzisiejszym koszmarze.
    Może tę Twoją paranoję da się jednak leczyć?

  41. Powrót do góry    #895
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Zigi - Ivan Mauger w wieku 28 lat nie miał żadnego medalu więc idąc Twoim tokiem myślenia Dudek jest od niego lepszy

  42. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    A ty dalej swoje!
    Gdyby twój mózg miał większą pojemność to pewnie moglibyśmy prowadzić merytoryczną dyskusję.Póki co brak "wolnych" komórek powoduję, że muszę z tobą prowadzić "dyskusję" niczym z moim 4 letnim synem, A dlaczego?

    Spójrz sobie kolego w CV Magica/ Dudka/ Hampela i porównaj je z osiągnięciami Tomasza jak był w ich wieku.

    P.S
    Tylko nie odpisuj w stylu "Czepiam się Golloba", bo już pisałem na ten temat w sekciarskim wątku.
    Ty masz czteroletniego syna???
    Biedne dziecko

    Jak sie tak patrzy w CV to np Jacek Gollob jest lepszy od Protasiewicza i Huszczy a Kujawa od Kurmanskiego.
    I kiedy to pisze, to zawsze zielonogorzanie dostaja piany na ustach
    Ostatnio edytowane przez KrisKiller ; 21-07-2013 o 08:39

  43. Powrót do góry    #897
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie porównujcie osiagniec Golloba z jego mlodych lat a naszych wilczków bo:

    1.Zobazcie ile teraz to maszyna a ile talent
    2 Przypomnijcie sobie z kim Tomek musiał rywalizowac

    jestem z Zielonej jakby co i nie trwie Golloba jako człowieka ale sportowcem jest pierwsza klasa i tego nikt mu nie zabierze

  44. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiecie co ,tego się nie spodziewałem. Cisnąć po odmiennych poglądach można jak najbardziej, ale żeby przypierdzielać się do człowieka i jego rodziny, to jest dopiero wieśniactwo i kretynizm. Nie sądzicie, panowie? Aż tak wam brak argumentów?

    Ludzie, zdobyliśmy niemal niemożliwego mistrza, a tu ujadanie na naszych, że ciency i w ogóle to nie potrafią na motorze jeździć. Paranoja

  45. Powrót do góry    #899
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No nie wiem. To moja subiektywna opinia, po prostu widzę czarno na białym, że chłopacy są dużo bardziej wyluzowani, coś takiego, jakby im było teraz wszystko wolno i nikt nie patrzył na ręce. Do niedawna był lider, któremu nie można było podskoczyć, teraz jest lider, który nie dyktuje warunków, a robi swoje. Mimo że nie ma wielkiej charyzmy. Ale nie trzeba się z tym zgadzać.

    Nie rozumiem, dlaczego z mojego specjalnie użytego słowa śmieją się ludzie, którzy o poprawnym języku polskim nie mają zielonego pojęcia, ale w sumie niepotrzebna mi ta wiedza
    Troche przesadzasz.Sugerujesz,ze atmosfera zrobila sie super dopiero teraz a to nieprawda.Przeciez nawet z Pepe w skladzie do atmosfery nie mozna bylo sie przyczepic.

    Zapominasz tez,ze atmosfera by nam nie pomogla gdyby nie pech Dunow i Jocker.Do tego kontuzja Holdera i Emila + foch Lagutow i zloto nasze.
    Nie zeby mnie to martwilo.Fajnie sie stalo ,ze chlopacy potrafili to wykorzystac,ale z tym "pozamiataniem" w poprzednim poscie to troche przesadziles.

    Mnie cieszy najbardziej ,ze ci mlodzi czyli Maciek i Dudi dali rade.Presja ich nie zzarla a Patryk za jade do konca i wyprzedzenie Kangura na ostatnich metrach w ostatniej kolejce zasluguje na uznanie.Ten punkt byl byc moze na wage zlota,bo Hampel z Dzikiem w dodatkowym to mogla byc loteria.Brawo.
    Jak juz poprzednicy pisali.Za kilka lat nikt nie bedzie o pechu Dunow pamietam ,tak jak i o dosc slabej obsadzie finalu.Mamy 6 zloto i jest sie z czego cieszyc a Gollob jak sobie walna focha to jego sprawa.Moglby konczyc kariere ze zlotem w DPS a tak to prawdopodobnie zakonczy ze zgrzytem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-07-2013 o 09:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #900
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiecie co ,tego się nie spodziewałem. Cisnąć po odmiennych poglądach można jak najbardziej, ale żeby przypierdzielać się do człowieka i jego rodziny, to jest dopiero wieśniactwo i kretynizm. Nie sądzicie, panowie? Aż tak wam brak argumentów?

    Ludzie, zdobyliśmy niemal niemożliwego mistrza, a tu ujadanie na naszych, że ciency i w ogóle to nie potrafią na motorze jeździć. Paranoja
    Do mnie pijesz Sobotch? Ciesze sie ze jestes taki wrazliwy, szkoda tylko ze tak selektywnie.
    Jak twoi ziomale po szalu od lat przypieprzaja sie do Golloba a co jakis czas dojada jeszcze jego zone i mieszaja w to jego corke to jest OK?
    Jakos nigdy nie slyszalem abys wtedy protestowal tak zarliwie.
    Tylko mnie nie rozsmieszaj pseudoargumentami ze Gollob to osoba publiczna wiec mozna.
    No, chyba ze wg was Gollob to nie czlowiek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •