Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 962

Wątek: SWC / DPŚ AD 2013

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    czyli jest tak jak większość myślała... plecy zdrowe... ale w kadrze jeździć nie ma ochoty.
    Dokładnie, zamiast powiedzieć wprost co dla niego najważniejsze, to tanie wymóweczki. Były już alergie i inne szkolne wymówki, miszczu myśli że kibic wszystko kupi.

    Dociera do niego powoli ,ze czas zejść ze sceny i dać szanse młodym. Oby bez niego chłopaki dali radę.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-07-2013 o 11:41
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Miałem Hampela za gościa na poziomie. Wyszła słoma z butów w ciągu kilku sekund tego "dowcipu". Angielski Golloba jest tragiczny jak na tyle lat obcowania ze światem żużlowym, ale on ma to gdzieś. Nie nauczył się wcześniej i nie chce mu się tego robić u schyłku kariery. Sportowo będziemy ich rozliczać , gdy Hampel będzie miał 40 na karku , ale jestem przekonany , że Czołgista nie osiągnie nawet 1/4 tego co Bidon. O stylu jazdy już nie wspominam , bo to ogromna przepaść ...
    Dlatego od nowego sezonu znalazł sobie miejsce w którym doskonale się czuje.Swój ciągnie do swego i już się nawąchał rózowej propagandy więc i szczeka podobnie jak pies gospodarza

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie chcę się z Tobą spierać. Ale przesadzasz, Skóra nie łapał się do składu Unii, ba, ile jobów na tym forum zebrał Kołdi to inna historia. To był zawodnik z zewnątrz. Tzw. najemnik. Zreszta podobnie jak Jarek.
    Skóra odchodząc z Leszna w 1999 nie łapał się do składu?????????A Kołdi to jak inna historia??? Ten niby najemnik i ten. Tylko, że Kołdi przychodząc do Leszna nigdy nie ukrywał, że będzie chciał wracac za jakiś czas do domu. Natomiast słodkopierdzadzy przychodząc do Leszna pi....lił , że nareszcie przyszedł tu gdzie jest jego miejce, gdzie jego klub, że chce w Lesznie jezdzić do końca kariery itp. itd.
    Dziwisz się, że kibice z Leszna darzą szacunkiem Janusza, a słodkopierdzącego nie?????????? Bo ja wcale.
    Teraz jeszcze po tych drwinach z Golloba stracił u mnie jakikolwiek szacunek. Nigdy Golloba nie lubiłem,ale za to co zrobił dla polskiego speedwaya, szanowałem. Jarek na tym etapie kariery powinien do Tomka przez pan mówić i podawać mu bidon, kiedy temu się pić zachce, a nie się naśmiewać.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Buszmen (17-07-2013), Mildura (18-07-2013)

  5. Powrót do góry    #544
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No kolego widzę że jesteś uprzedzony do Golloba strasznie ale to twój problem ..... najciekawiej będzie jak w ostatnim wyścigu w Pradze Dania i Polska będą miały tyle samo punktów i dojdzie do pojedynku Hampela z Nickim ... wtedy pół żużlowej Polski pomyśli gdyby był Gollob ... sukce pewny a Jarek owszem wygra start to jest szansa ze dowiezie no chyba żę Nicki trochę ostrzej pod niego wjedzie to może nie dać rady . Ale mniejsza z tym a Gollob gdyby było trzeba to by wygrał i jeszcze Nickiego tak na wszelki wypadek ustawił na 3 pozycji
    najbardziej prawdopodobne jest, że jak zwykle nie wytrzyma psychicznie i walnie taśmę

  6. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...kandalem-w-tle

    Sprawa się po części wyjaśniła.

  7. Powrót do góry    #546
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Skóra odchodząc z Leszna w 1999 nie łapał się do składu?????????
    dobry żart. Kreowano go wtedy na następcę Jankesa. Zwlaszcza leszczyński TZ. Prowadził parę z juniorem. Występował w MPPK z Jankesem. Ale jak to mi kiedyś Skóra powiedział: ci co mnie znali wiedzieli, ze ja żadnym następcą Jankesa nie będę.

    Dajcie juz spokój z tymi najazdami na Hampela. Trochę trzeba mieć dystansu do siebie.

  8. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A Hampel? Lata lecą a sukcesów jak nie było tak nie ma. Pewnie jak porówna swoje wyniki z wynikami trzydziestoletniego Golloba to do głowy przychodzi mu tylko takie odreagowanie.
    Really? No to porównajmy. 31-letni Gollob vs 31-letni Hampel :

    IMŚ
    Gollob 0 1 3 Hampel 0 1 1 (realna szansa na medal w tym sezonie)

    DMŚ/DPŚ
    Gollob 1 2 0 Hampel 5 1 0 (plus praktycznie pewny medal z tego sezonu)

    IMŚJ
    Gollob 0 0 0 Hampel 1 0 1

    DMP
    Gollob 5 1 4 Hampel 4 4 0 (jw sytuacja z kolejnym medalem)

    IMP
    Gollob 6 2 3 Hampel 1 3 0

    Jak widać jedyne w czym tak naprawdę Hampel ustępuje Gollobowi to Indywidualne Mistrzostwa Polski, czyli o ironio w imprezie notorycznie olewanej przez Golloba ostatnimi czasy.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 17-07-2013 o 13:37

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Mariusz (17-07-2013), MrSelfDestruct (17-07-2013), abarth (17-07-2013), zigi1976 (17-07-2013)

  10. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Really? No to porównajmy. 31-letni Gollob vs 31-letni Hampel :[CENTER]
    IMŚ
    Gollob 0 1 3 Hampel 0 1 1 (realna szansa na medal w tym sezonie)

    Jak widać jedyne w czym tak naprawdę Hampel ustępuje Gollobowi to Indywidualne Mistrzostwa Polski
    Rozumiem, że celowo przeoczyłeś medale IMŚ, a ta realna szansa na medal to marchewka ma być ?
    Kogo z trójki Emil, Ward, Tai wyprzedzi Złotówa, czekam na typ
    UNSCARED

  11. Powrót do góry    #549
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tylko Zabovsky jest drobna różnica. 31-letni Gollob był, jak się później okazało - w połowie swoich sukcesów (piszę o tych międzynarodowych), natomiast Hampel moim zdaniem swoje życiowe sukcesy ma za sobą (indywidualne). Zaś gro drużynowych medali zdobył dzięki Gollobowi i ogólnej mocy naszej kadry. Gollob w "młodości" miał tu nieco trudniej. Już nie wspomnę o tym, jak nieporównywalnie cięższe dla Polaków były to wówczas czasy. Realna szansa Hampela na medal w 2013 jest niewiele bardziej realna niż medal Golloba. Podobnie w DMP. Tu nawet to Gollob ma większe szanse na papierze na złoto.

    Zresztą, statystyki wybiórcze. Może zróbmy np. porównanie wygranych rund GP.

    Hampel: 4 na 76 występów.
    Gollob: 7 na 48 występów.

    Hampel jak dotąd zrobił 2 medale i jedno 8 miejsce w GP. To są jego największe sukcesy indywidualne. A IMP Gollob sobie olewa m.in. dlatego, że nastukał tyle złotych medali. Hampel czekał na swoje pierwsze złoto latami, aż zdobył je w sytuacji kiedy miał absolutnie wszystko na tacy: swój spreparowany tor + nieobecność rywali.

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Jjasiek (17-07-2013), gkm_fan (17-07-2013), lemur6666 (17-07-2013), spitt22 (17-07-2013)

  13. Powrót do góry    #550
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Jaki Ward? Jako kandydat do medalu w tym roku?

    Jakie koniec sukcesów Jarka, jak tak może napisać ktoś znający się na żużlu. Trafi dobry sprzęt i będzie 3x MŚ. Nie sposób przewidzieć jak ułoży się kariera Jarka.

    Plus 31 letni Gollob nie miał w kraju konkurencji w postaci kogoś pokroju 40 letniego Golloba. Każdy kij ma dwa końce, to co zyskiwał w DMŚ tracił w rywalizacji krajowej. Po co takie porównania. Gollob jest najlepszym polskim zawodnikiem w historii, ale Jarek na dziś jest już w absolutnym topie. Obaj mieli też szczęście startować razem w drużynie narodowej, co spowodowało wysyp medali.

  14. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Rozumiem, że celowo przeoczyłeś medale IMŚ, a ta realna szansa na medal to marchewka ma być ?
    Jak przeoczyłem medale IMŚ człowieku? Przecież masz je na samej górze zresztą nawet zacytowałeś ten fragment posta.

    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Kogo z trójki Emil, Ward, Tai wyprzedzi Złotówa, czekam na typ
    A z jakiej paki Hampel ma wyprzedzać Warda? Według mojej wiedzy on ma w chwili obecnej 28 punktów przewagi nad Darcym, co przy obecnym systemie punktacji jest praktycznie nie do roztrwonienia.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zaś gro drużynowych medali zdobył dzięki Gollobowi i ogólnej mocy naszej kadry. Gollob w "młodości" miał tu nieco trudniej. Już nie wspomnę o tym, jak nieporównywalnie cięższe dla Polaków były to wówczas czasy.
    Zgoda, ale z drugiej strony Gollob miał wtedy łatwiej w IMP-ie dzięki czemu nastukał sobie od groma tych medali.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Realna szansa Hampela na medal w 2013 jest niewiele bardziej realna niż medal Golloba. Podobnie w DMP. Tu nawet to Gollob ma większe szanse na papierze na złoto.
    Nawet jak Gollob zdobędzie w tym sezonie jakieś medale to w tej konkretnej klasyfikacji nie będą one miały żadnego znaczenia, bowiem ma ponad 31 lat.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może zróbmy np. porównanie wygranych rund GP.
    Hampel: 4 na 76 występów.
    Gollob: 7 na 48 występów.
    Można pójść jeszcze dalej i porównać wygrane biegi w GP. Ale w ten sposób odchodzimy od osiągnięć (co było istotą mojego zestawienia) a zagłębiamy się w statystyki. Nie trzeba wygrywać turniejów żeby być Mistrzem Świata.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tylko Zabovsky jest drobna różnica. 31-letni Gollob był, jak się później okazało - w połowie swoich sukcesów (piszę o tych międzynarodowych), natomiast Hampel moim zdaniem swoje życiowe sukcesy ma za sobą (indywidualne).
    O tym przekonamy się najwcześniej za 10 lat.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 17-07-2013 o 13:38

  15. Powrót do góry    #552
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niekoniecznie najwcześniej. Bo jak za 5 lat Hampel nie będzie już jeździł w GP, a może i na żużlu w ogóle, to chyba się przekonamy wcześniej Poza tym, no porównanie wg wieku mocno karkołomne. Porównaj tak 22-letniego Małysza do 22-letniego Schlierenzauera. Wyjdzie, że to skoczkowie ze skrajnie różnych poziomów.

    Można pójść jeszcze dalej i porównać wygrane biegi w GP. Ale w ten sposób odchodzimy od osiągnięć (co było istotą mojego zestawienia) a zagłębiamy się w statystyki. Nie trzeba wygrywać turniejów żeby być Mistrzem Świata.
    I tak i nie. Bo niby Hampel ma te dwa medale. Ale tak naprawdę to były jego JEDYNE sezony, gdzie liczył się w GP. Teraz jest powiedzmy trzeci, ale nie jest już pierwszoplanową postacią (niezależnie, czy zrobi medal czy nie).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-07-2013 o 13:46

  16. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Jaki Ward? Jako kandydat do medalu w tym roku?

    Jakie koniec sukcesów Jarka, jak tak może napisać ktoś znający się na żużlu. Trafi dobry sprzęt i będzie 3x MŚ. Nie sposób przewidzieć jak ułoży się kariera Jarka.

    Plus 31 letni Gollob nie miał w kraju konkurencji w postaci kogoś pokroju 40 letniego Golloba. Każdy kij ma dwa końce, to co zyskiwał w DMŚ tracił w rywalizacji krajowej. Po co takie porównania. Gollob jest najlepszym polskim zawodnikiem w historii, ale Jarek na dziś jest już w absolutnym topie. Obaj mieli też szczęście startować razem w drużynie narodowej, co spowodowało wysyp medali.
    Niektórzy już wieszczą powolny koniec kariery Hampelka, a tym czasem to miszczunio bidon ze sceny schodzi. Jeszcze w stylu do siebie podobnym, ale widocznie te typy tak mają. Myślał ,że jest pępkiem świata, i jak zwykle foszki górą. Oby chłopaki pojechali dobre zawody i bez bidona to złoto wywalczyli.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #554
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Trafi dobry sprzęt i będzie 3x MŚ.
    No już trafił, a jednak nie był tym IMŚ i ani razu nie był w sumie jakoś blisko.

  18. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Poza tym, no porównanie wg wieku mocno karkołomne. Porównaj tak 22-letniego Małysza do 22-letniego Schlierenzauera. Wyjdzie, że to skoczkowie ze skrajnie różnych poziomów.
    Zauważ, że mój wpis był jedynie odpowiedzią na stwierdzenie, że jak Hampel porówna swoje osiągnięcia z osiągnięciami trzydziestoletniego Golloba to jedynym co mu pozostanie będzie naśmiewanie się z tego drugiego. Jak pokazuje powyższe zestawienie wcale tak nie jest. No i czym innym jest porównywanie 22-latków, a czym innym 31-latków.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niekoniecznie najwcześniej. Bo jak za 5 lat Hampel nie będzie już jeździł w GP, a może i na żużlu w ogóle, to chyba się przekonamy wcześniej
    To już chyba bardziej prawdopodobne jest, że Schlierenzauera za 5 lat nie będzie w ścisłej czołówce PŚ ; ]

  19. Powrót do góry    #556
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niekoniecznie najwcześniej. Bo jak za 5 lat Hampel nie będzie już jeździł w GP, a może i na żużlu w ogóle, to chyba się przekonamy wcześniej Poza tym, no porównanie wg wieku mocno karkołomne. Porównaj tak 22-letniego Małysza do 22-letniego Schlierenzauera. Wyjdzie, że to skoczkowie ze skrajnie różnych poziomów.



    I tak i nie. Bo niby Hampel ma te dwa medale. Ale tak naprawdę to były jego JEDYNE sezony, gdzie liczył się w GP. Teraz jest powiedzmy trzeci, ale nie jest już pierwszoplanową postacią (niezależnie, czy zrobi medal czy nie).
    DOKŁADNIE!

    Przyszedł do Falubazu zarobić na emeryturę i za 3 lata kończy karierę. Jarek nie będzie walczył o medale bo chce dać szanse młodym zawodnikom.

  20. Powrót do góry    #557
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wiem, że jest czym innym. Ale nie ma zasady i Hampel wcale nie musi być taki długowieczny jak np. Gollob i Hancock, co niektórzy chyba z automatu zakładają, że cały czas wszystko przed JH. Może i tak, ale najlepszy wiek dla żużlowca powoli mu się kończy i dalej nie musi być lepiej. Moim zdaniem szczyt ma za sobą, ale oczywiście mogę się mylić. W przypadku Golloba też tak myślałem.

    Jeszcze odnośnie porównania. W przypadku Golloba było widać, że on jedzie "poniżej" możliwości. Nie raz popełniał głupie błędy, zawalał jakieś pojedyncze turnieje. No ogólnie - nie wykorzystywał na 100% potencjału. Hampel moim zdaniem wyciska maxa, albo niemal maxa. I z jednej strony chwała mu za to, bo to zasługuje na szacunek. Z drugiej - widać, że to nie jest potencjał jakim dysponują inni, bardziej utalentowani i odważni.

    Nie wiem z czego MrSD się śmiejesz. Za 5 lat Hampel będzie miał 36 lat, więc będzie już weteranem.

    ps. Schlierenzauera pewnie za te 5 lat nie będzie, bo trochę inaczej się liczy wiek u skoczków i w żużlu i trochę trudniej utrzymać formę. Dlatego porównanie 22-letnich skoczków, to coś jak porównanie 26-27 letnich żużlowców.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-07-2013 o 14:21

  21. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    DOKŁADNIE!

    Przyszedł do Falubazu zarobić na emeryturę i za 3 lata kończy karierę. Jarek nie będzie walczył o medale bo chce dać szanse młodym zawodnikom.
    Tylko bidon może się ścigać po czterdziestce, inni wręcz powinni kończyć po trzydziestce
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Zawodników będących jeszcze w topie światowym w wieku około 40 lat jest i było niewielu. Standardowo wiek około 36 lat zwiastuje zwykle już tendencję schyłkową.

  23. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Zawodników będących jeszcze w topie światowym w wieku około 40 lat jest i było niewielu. Standardowo wiek około 36 lat zwiastuje zwykle już tendencję schyłkową.
    Są wyjatki od reguły i nikt nie wie jak potoczy się kariera danego zawodnika. Nie można na starcie nikogo skreślać. Można coś zakładać, ale to tylko dywagacje. Dopóki piłka w grze ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło matko. Czyli że Hampel powinien zakończyć karierę międzynarodową, jednym zdaniem. Chyba że podobają mu się apanaże za zajmowanie miejsc 4-10, w sumie za to sponsorzy też płacą

    Uważam, że zwykłą kpiną jest odbieranie szans. Tym bardziej, jeśli czynią to ludzie, którzy na żużlu się ponoć znają i do dziś zdziwieni są postawami Iversena, Holdera (który że niby na tytuł MŚ nie zasłużył, a przynajmniej byli od niego lepsi), dziadka Hancocka i paru innych.

    Odrobina obiektywności, eksperci

  25. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    dyskusja z kibicami z zg nie ma sensu. Przypomnę tylko, że oni kiedyś na 30 stronach udowadniali, że Protasiewicz jest lepszym żużlowcem od Golloba i więcej osiągnął

  26. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Są wyjatki od reguły i nikt nie wie jak potoczy się kariera danego zawodnika. Nie można na starcie nikogo skreślać. Można coś zakładać, ale to tylko dywagacje. Dopóki piłka w grze ...
    Ano dlatego piszę, że standardowo. Wyjątki są i będą i nikt nie powie, że Hampel w wieku 40 lat nie będzie śmigał jak teraz.

  27. Powrót do góry    #564
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No już trafił, a jednak nie był tym IMŚ i ani razu nie był w sumie jakoś blisko.
    A prawda jest taka że Tomek co rok trafiał a mistrza zdobył raz, więc takie gadki o kant dupy rozbić.

  28. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    dyskusja z kibicami z zg nie ma sensu. Przypomnę tylko, że oni kiedyś na 30 stronach udowadniali, że Protasiewicz jest lepszym żużlowcem od Golloba i więcej osiągnął
    Więcej upadków zapewne miał. Czyli w tym jest lepszy.

  29. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ano dlatego piszę, że standardowo. Wyjątki są i będą i nikt nie powie, że Hampel w wieku 40 lat nie będzie śmigał jak teraz.
    Sa tu osobniki co tak twierdzą Bo przecież jedyny nieskazitelny moze zdobywać tytuły mają około czterdziestki. Bidon sam mówił ,że czuje się jak dwudziestolatek, równie dobrze każdy inny zawodnik moze się też czuć młodszy o te 20 lat

    Czy to Hampel czy kto inny , może jeszcze natrzaskać tytułów IMŚ, tym samym zostawiając bidona z tyłu.

    Pogdybać sobie można zawsze, narazie bidon ma jeden tytuł i raczej tak pozostanie. Trzeba czekać na Polaka który sięgnie po ten swój pierwszy tytuł.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-07-2013 o 15:03
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Możecie sobie, cebulaki, nazywać Pana Golloba, jak chcecie, jego, ani jego fanów, ani to ziębi, ani parzy, dowodzi jedynie waszych prymitywnych instynktów i fobii .

    Powodzenia!

  31. Powrót do góry    #568
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    "W kuluarach mówi się jednak, że już co najmniej od miesiąca dojrzewał pan do decyzji o rezygnacji z jazdy w reprezentacji Polski.

    Tomasz Gollob: Dokładnie miesiąc temu powiedziałem Markowi o swoich planach. Stwierdziłem, że najwyższy czas na zmianę warty. Myślałem, żeby zorganizować jakąś miłą uroczystość, na której przekazałbym opaskę kapitana Jarkowi Hampelowi. Od pewnego czasu obserwuję naszych młodych zawodników na zgrupowaniach, widzę ich ogromny entuzjazm i zapał do pracy, a potem ta ich pozytywna energia gdzieś zanika, bo w tym wąskim składzie kadry brakuje dla nich miejsca. Na dłuższą metę taki rozwój zdarzeń zniechęca."


    A Jaruś taki pokazał poziom

    http://www.speedwaystudio.com/index....e-dla-mlodych/

  32. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    31 letni Gollob nie miał w kraju konkurencji w postaci kogoś pokroju 40 letniego Golloba.
    Jak to nie miał konkurencji, sam jeździł?!

    Qweta, znowu Tomek winien

  33. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, dajcie już spokój tym rozważaniom. osobiście za Gollobem nie przepadam ale szanuję jego decyzje. Skoro już miesiąc temu Gollob rozmawiał z Cieślakiem o jego rozstaniu z kadrą to trzeba to uszanować. Chyba Shrek niepotrzebnie zwlekał z tą decyzją. Bez względu na wynik uzyskany w SWC należało ta decyzję ogłosić przed półfinałem w Czewie i z należytym szacunkiem podziękować Gollobowi za lata jakie reprezentował nasze barwy na arenie międzynarodowej. Półfinał w Czewie był doskonałą okazją do tego. Chyba jednak Shrek przestraszył sie trochę, że bez Golloba nie odzyska złota w SWC. I dlatego namawiał Golloba do przemyślenia swojej decyzji. Na turnieju w Czewie powinien Gollob (skoro sam podjął już decyzję dużo wcześniej) przekazać uroczyście opaskę kapitana Jarkowi i byłoby po sprawie. A teraz wielu będzie się doszukiwać teorii spiskowych. Zupełnie niepotrzebnie. Do Pragi mógłby Gollob pojechac jako doradca Shreka i tam mógłby (jeśli by chciał) swoim doświadczeniem wspomagać młodszych kolegów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    abarth (17-07-2013), mhsol (17-07-2013)

  35. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    A ścigał się z najlepszym polskim zawodnikiem w historii, multimedalistą MŚ?

    No nie, inne czasy, całkowicie bez porównania.

    Potrafię sobie wyobrazić Jarka w stylu późnego Rickardssona, wygrywającego wszystkie starty i dowożącego 3. W sumie to wystarczy czasem obejrzeć ligę. Jarka karierę też dość mocno zniszczyły kontuzję, a przecież jeździ on dość delikatnie.


    Wiadomo, że potencjał Golloba jest pewnie najwyższy ze wszystkich zawodników w historii, ale ta jego błyskotliwość i ryzyko powodowało też całą masę błędów. Hampel wcale nie jeździ na swoim maksymalnym potencjale, bo w najważniejszych momentach robi błędy jakie nie zdarzają mu się w środku zawodów. Może jedno przełamanie i skończą się sytuację, że z pierwszego miejsca ktoś wjeżdża mu pod łokieć i Jarek nagle jest ostatni. Może skończą się najgorsze starty, akurat w najważniejszych bieg.


    Należy żałować, że coś się kończy, bo polska drużyna z Jarkiem i Tomkiem była najsilniejszą w historii.

  36. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Buszmen masz dużo racji w tym co powiesz i popieram Cię

    Na Twoim miejscu bym odpuścił (widząc obecny żenujący poziom użytkowników tutaj prawie w ogóle odpuściłem pisanie tutaj) bo oni za głupi albo za mało dojrzali są aby pojąć pewne sprawy

    Hampel jest na tyle zakompleksiony że to dopiero początek jego "wyczynów" co do Golloba więc poczekajmy a zobaczymy

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Czy ty sie Zabowsky dobrze czujesz?
    Porownujac osiagniecia Golloba i Hampela wplatasz w to medale druzynowe??
    Czy to wina Golloba, ze kiedy rozpoczynal swoja przygode z reprezentacja
    jezdzil w towarzystwie ogorkow?
    Tak, ogorkow. Bo te wszystkie Jankowskie, Protasiewicze, Drabiki, Sledzie
    i inne wynalazki na arenie miedzynarodowej najczesciej nagle tracily jaja i jezdzily jak eunuchy.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    gkm_fan (17-07-2013), spitt22 (17-07-2013)

  39. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tak, ogorkow. Bo te wszystkie Jankowskie, Protasiewicze, Drabiki, Sledzie
    i inne wynalazki na arenie miedzynarodowej najczesciej nagle tracily jaja i jezdzily jak eunuchy.
    Pieprzysz jak potłuczony. Chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że mistrz Gollob sam zdobył te złote medale DPŚ ? Przypominam Ci, że w tamtym okresie kadra liczyła 5 zawodników. W tym układzie nawet taki mistrz musiał zdać się na takie "ogórki" jak Walas, Pepe, Hampel, Miedziak, Śledź, Ułamek, Kołodziej itd. Dodam także, że i wielkiemu mistrzowi przytrafiały się występy na poziomie "eunuchów" jak to określiłeś. Chociażby Vojens 2007 - 6 pkt. czy Leszno 2009 - 6 pkt. Więc na przyszłość zamilcz i nie pisz głupot.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Czy ty sie Zabowsky dobrze czujesz?
    Porownujac osiagniecia Golloba i Hampela wplatasz w to medale druzynowe??
    Czy to wina Golloba, ze kiedy rozpoczynal swoja przygode z reprezentacja
    jezdzil w towarzystwie ogorkow?
    Tak, ogorkow. Bo te wszystkie Jankowskie, Protasiewicze, Drabiki, Sledzie
    i inne wynalazki na arenie miedzynarodowej najczesciej nagle tracily jaja i jezdzily jak eunuchy.
    Nikt tu nie pisał o niczyjej winie. Znowu nic nie zrozumiałeś, ale to akurat nie pierwszyzna. W tematach związanych z Gollobem praktycznie zawsze kierujesz się emocjami i trudno ci się zdobyć na logiczne rozumowanie oraz trzeźwy osąd sytuacji, o czym świadczy chociażby twoja sygnatura.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    shelve (17-07-2013)

  42. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nikt tu nie pisał o niczyjej winie. Znowu nic nie zrozumiałeś, ale to akurat nie pierwszyzna. W tematach związanych z Gollobem praktycznie zawsze kierujesz się emocjami i trudno ci się zdobyć na logiczne rozumowanie oraz trzeźwy osąd sytuacji, o czym świadczy chociażby twoja sygnatura.
    Dokładnie jak piszesz, najlepiej wpaść naubliżać i zniknąć. A sygnatura zacna, aż musiałem zejść na ten sam poziom i odpowiedzieć mu tym samym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Łagodnie mówiąc nie przepadam ani za T.Gollobem ani za J.Hampelem. Zadziwia mnie jednak ta dyskusja.

    Zastanawiam się jakie trzeba mieć pojęcie o żużlu żeby nie wiedzieć , ze tych dwóch panów sportowo czy nawet w ilości emocji dostarczanych kibicom dzielą lata świetlne.

    Pan Hampel nawet jak zdobędzie kilka razy IMŚ (co za ładnych parę lat moze wcale nie być takie trudne przy obecnej stale zmniejszającej się liczbie grajków na poziomie i coraz mniejszych pieniadzach ładowanych w żużlowców poza Polską) to i tak nie dorówna panu Gollobowi.

    Nie ta półka umiejętności. O nie przepraszam, w oszukiwaniu sędziego na starcie pan Jarosław przewyższa pana Tomasza Roberta.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    gkm_fan (17-07-2013), lemur6666 (17-07-2013), spitt22 (17-07-2013), veronek (17-07-2013)

  45. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pan Hampel nawet jak zdobędzie kilka razy IMŚ (...) to i tak nie dorówna panu Gollobowi.

    hahaha
    to się uśmiałem.
    To co jeszcze musiałby wówczas zrobić, żeby uznać go za lepszego? Polecieć na Marsa?

  46. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak, na motolotni.

    Najlepiej startując z Airport Zielona Góra/Babimost

    EDIT: Fajnie tak cytować czyjeś zdanie wycinając z niego najważniejszą część, a potem to wyśmiać. Na poziomie naprawdę...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 17-07-2013 o 18:31
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak, na motolotni.

    Najlepiej startując z Airport Zielona Góra/Babimost

    EDIT: Fajnie tak cytować czyjeś zdanie wycinając z niego najważniejszą część, a potem to wyśmiać. Na poziomie naprawdę...
    Przecież zaznaczyłem, że część zdania została wycięta.
    Poza tym to co wyciąłem, akurat kompletnie nie ma wpływu na sens tego co pozostawiłem.

  48. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Gollob w 2001 roku, polecam manewr w 0:25. Jarek musiałby sobie pampersa zmienić, że tak pojechać.

    http://www.youtube.com/watch?v=kTGtp0LAjUc
    UNSCARED

  49. Powrót do góry    #582
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    hahaha
    to się uśmiałem.
    To co jeszcze musiałby wówczas zrobić, żeby uznać go za lepszego? Polecieć na Marsa?
    Zacznijmy od tego, że Hampel mistrzem świata nie będzie.I to nie jest moje widzimisie tylko realna ocena.Tak jak pisał Buszmen on najlepsze lata ma za sobą.A stawka zawodników wcale nie będzie słabsza.Młode wilczki jak Woofi,Emil,Holder czy Ward bedą rządzić przez najbliższe lata.Pozatym Hampel głupi nie jest on nie będzie jeżdził tak długo jak Gollob.Jest ustawiony na lata.Daje mu 3 max 4 lata kariery żużlowej.To inny typ człowieka.

  50. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że Hampel mistrzem świata nie będzie.I to nie jest moje widzimisie tylko realna ocena.Tak jak pisał Buszmen on najlepsze lata ma za sobą.A stawka zawodników wcale nie będzie słabsza.Młode wilczki jak Woofi,Emil,Holder czy Ward bedą rządzić przez najbliższe lata.Pozatym Hampel głupi nie jest on nie będzie jeżdził tak długo jak Gollob.Jest ustawiony na lata.Daje mu 3 max 4 lata kariery żużlowej.To inny typ człowieka.
    Ale ja nie napisałem czy zdobędzie czy nie. Moja odpowiedź odnosiła się do tego co Semen napisał, mianowicie założył on że Hampel może zdobyć kilka tytułów IMŚ. Ubawiło mnie tylko to, że nawet gdyby udało mu się to zrobić, to nadal nie byłby uważany za najlepszego polskiego żużlowca.
    Stąd moje absurdalne zapytanie co jeszcze musiałby wtedy Hampel zrobić?
    Całość tej dysputy to takie hipotetyczne dywagowanie, ale dobitnie pokazuje, że jak jedni nie przepadają za Gollobem, tak inni nigdy nie będą szanować Hampela. Tyle i aż tyle.

  51. Powrót do góry    #584
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pieprzysz jak potłuczony. Chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że mistrz Gollob sam zdobył te złote medale DPŚ ? Przypominam Ci, że w tamtym okresie kadra liczyła 5 zawodników. W tym układzie nawet taki mistrz musiał zdać się na takie "ogórki" jak Walas, Pepe, Hampel, Miedziak, Śledź, Ułamek, Kołodziej itd.
    I kto tu gada jak potłuczony? Zabovsky przytoczył medale przed wiekiem 31-lat, więc wiadomo, że KrisKiller odnośnie Golloba pisał o DMŚ w latach 90, gdzie Tomcio nie miał za partnerów Walasa, Pepe, Hampela i Miedziaka, tylko właśnie Śledzie, Jankowskie czy Drabiki, które na arenie międzynarodowej nie przywoziły nic...
    Nie sposób porównywać medali drużynowych Golloba przed 30-tką, jak i Hampela przed 30-tką, bo zupełnie inaczej wyglądała reszta reprezentacji za czasów młodości Golloba jak i Hampela...

    W wyliczankach Zabovsky'ego Gollob prowadzi z Hampelem w IMP i IMŚ. To chyba bardziej miarodajne niż DMP i DMŚ.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-07-2013)

  53. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zacznijmy od tego, że Hampel mistrzem świata nie będzie.I to nie jest moje widzimisie tylko realna ocena.Tak jak pisał Buszmen on najlepsze lata ma za sobą.
    Bo ? Jakieś argumenty za tą tezą ? Oczywiście żadnych nie ma, bo jest to właśnie wasze widzimisię i chciejstwo, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
    TeamLindgren

Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •