Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 426

Wątek: 2 kolejka EE: Unia Leszno - Apator Toruń 09.06.2013 godz: 16.00

  1. Powrót do góry    #1
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach

    2 kolejka EE: Unia Leszno - Apator Toruń 09.06.2013 godz: 16.00

    Nie widzę takiego wątku , także zakładam nowy w celu podsunięcia pewnego pomysłu włodarzom Unii ( może to czytają ) ale najpierw awizowane składy :

    Unibax Toruń
    1. Chris Holder
    2. Kamil Brzozowski
    3. Adrian Miedziński
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Paweł Przedpełski

    Fogo Unia Leszno
    9. Przemysław Pawlicki
    10. Damian Baliński
    11. Fredrik Lindgren
    12. Grzegorz Zengota
    13. Kenneth Bjerre
    14. Tobiasz Musielak

    Początek zawodów godzina 16.

    Pomysł mam taki : należy wysłać do włodarzy z Torunia oficjalny list z propozycją lub nawet nakazem przyjazdu w piątek - i przygotowywania toru tak żeby spełniał wszystkie przepisy bezpieczeństwa , regulaminu oraz innych wymogów drużyny przyjedznej .

    Wiadomość oczywiście również podał bym do mediów ,a wszystko to w celu uniknięcia niepotrzebnych nerwów dla wszystkich. W przeciwnym razie na 100 % Sławuś będzie latał z aparatem po torze , a jakiś inny profesjonalny znawca będzie pokazywał mu miejsca , które ma uwiecznić na tych zdjęciach z wdziękiem Marcina Tyszki Nie muszę dodawać , że chłopaki z Torunia będą na gorącej linii z prezesem Enea Ekstraligi Wojciechem Stępniewskim ...

    Nie piszę tego prowokacyjnie TYLKO W 100 % SZCZERZE !!!
    Także Igła jeżeli to czytasz - przemyśl moje spostrzeżenia dobrze i wprowadź w życie !

    Pozdro dla wszystkich kibiców czarnego sportu !


    Ostatnio edytowane przez Petrov ; 05-06-2013 o 16:35
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Petrov za jego przydatny post!

    Martines (05-06-2013)

  3. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Widać, że zaangażowanie w mecz zerowe z każdej ze stron.
    Leszczynianie do soboty zajęci będą rozmyślaniem nad wydarzeniami z poprzedniej niedzieli, a torunianie chyba nas oszczędzają, żeby nas całkowicie nie zdołować

    Pytanie zasadnicze bo już się zgubiłem w kontuzji Warda? Kiedy wraca? Chyba jeszcze nie teraz.

    Myślę, że mecz będzie na styku. Na chwilę obecną 3 liderów Torunia, którzy na głowę bije wszystkich naszych i będą startować łącznie 18 startów.
    Ale druga linia to już jak najbardziej do objechania. Czekam z niecierpliwością na Pawła Przedpełskiego. Sprawdzimy na tle naszych juniorów jak prezentuje się na wyjazdach.

    Nie bez znaczenia będzie też miał wpływ sobotni werdykt. Jak dowalą nam karę za ten mecz to atmosfera klapnie w drużynie całkowicie.

    Obstawiam 46:44, po 3:3 w ostatnim biegu. Kapitan Unii pokona mistrza świata Chrisa i legendę toruńską Roberta i tym samym zrehabilituje się za fakturę z poprzedniego meczu

  4. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Petrov Zobacz posta

    Pomysł mam taki : należy wysłać do włodarzy z Torunia oficjalny list z propozycją lub nawet nakazem przyjazdu w piątek - i przygotowywania toru tak żeby spełniał wszystkie przepisy bezpieczeństwa , regulaminu oraz innych wymogów drużyny przyjedznej .

    Wiadomość oczywiście również podał bym do mediów ,a wszystko to w celu uniknięcia niepotrzebnych nerwów dla wszystkich. W przeciwnym razie na 100 % Sławuś będzie latał z aparatem po torze , a jakiś inny profesjonalny znawca będzie pokazywał mu miejsca , które ma uwiecznić na tych zdjęciach z wdziękiem Marcina Tyszki Nie muszę dodawać , że chłopaki z Torunia będą na gorącej linii z prezesem Enea Ekstraligi Wojciechem Stępniewskim ...

    Nie piszę tego prowokacyjnie TYLKO W 100 % SZCZERZE !!!
    Także Igła jeżeli to czytasz - przemyśl moje spostrzeżenia dobrze i wprowadź w życie !

    Pozdro dla wszystkich kibiców czarnego sportu ![/FONT]
    Nikt nie przyjedzie, nie zapominajcie, że w sobotę jeżdżą parami na MA...

  5. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Dobrze gadasz Piotras. Niech "wypasiony kn.urek pokryjomu" przyjedzie zrobić tor - przecież z niego taaaki "specjalista" - 10 lat był podprowadzającym drużynę do prezentacji, że wszystko juz wie o naszym torze. Zrobią go pod siebie, my założymy maseczki przeciwkurzowe i odbębnimy tą popeline. Jako wieczny pesol obstawiam wygraną wibrat.orów tak z 6-8pktami. No chyba, że zacznie padać to może "ikona" zrezygnuje z jazdy, bo sie błotko zrobi
    Wszyscy na smoka!!! Nawet ci co poszli oddać bilety

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,440
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Wiele zależy od przygotowania toru. To zaś zależeć będzie od decyzji dot. kar, która ma zapaść w sobotę.
    Nie wiadomo dlaczego akurat w sobotę a nie w czwartek przed powtórką rzeszów-leszno.

    Nie wierzę w przypadki i tym razem go nie będzie. UL otrzyma pewnie stosowną karę za przygotowanie toru na mecz z Rzeszowem,
    także nie będzie innego wyjścia jak beton w niedzielę. Na takim torze polegniemy 38-52.
    UNSCARED

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Zapewne byłby to najciekawszy wątek sezonu. Niestety dzięki marnym tak nie będzie. Faworytem Toruń.

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Wielki hit


    Mecz zapowiada się pasjonująco. Trudno typować wynik tego spotkania. Zbyt wiele niewiadomych po obu stronach.

    Czy zawodnicy wyjadą w ogóle na tor czy tylko na niego wyjdą?
    Jeśli zdecydują się jednak pojeździć, to ile biegów odjadą i w ilu zawodników będą startować?

    Jak sami widzicie nie sposób, nawet orientacyjnie, wytypować wyniku tego pojedynku. Ja jednak się pokuszę. Tak więc w niedzielę będzie 18-3, a po 2 dniach 0-40.



    pozdro

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Tak się zastanawiam czy może wyłamałem się teraz z jakiegoś bojkotu tego wątku przez Torunian bo jak dotychczas sami leszczynianie ale co mi tam, póki jest w miarę normalnie można jeszcze się udzielać.

    Dziś na SF przeczytałem wywiad z panem Jackiem Gajewskim w kwestii toru w Lesznie, a ponieważ bardzo szanuję tego człowieka dziś patrzę na całą te sprawę z nowej jakby perspektywy, zresztą do tej pory również byłem zdania, że tor w zeszłą niedzielę nadawał się do jazdy (na podstawie nagrań z meczu).

    Co do pytań marasa: Warda jeszcze nie będzie, próbował już jazd w tym tygodniu ale łapka jeszcze boli więc zapewne odpuści jazdę na przyczepnym.
    Paweł Przedpełski robi w tym roku wielkie postępy ale raczej nie oczekiwałbym od niego zbyt wiele w Lesznie. Dopiero uczy się wyjazdowych torów i ma prawo do dużych wahań formy.

    Co do wyniku, dla nas nie ma to już raczej większego znaczenia ale miło by było wygrać w Lesznie. Poważny pojedynek będzie dopiero w PO.

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Tak się zastanawiam czy może wyłamałem się teraz z jakiegoś bojkotu tego wątku przez Torunian bo jak dotychczas sami leszczynianie ale co mi tam, póki jest w miarę normalnie można jeszcze się udzielać.

    Dziś na SF przeczytałem wywiad z panem Jackiem Gajewskim w kwestii toru w Lesznie, a ponieważ bardzo szanuję tego człowieka dziś patrzę na całą te sprawę z nowej jakby perspektywy, zresztą do tej pory również byłem zdania, że tor w zeszłą niedzielę nadawał się do jazdy (na podstawie nagrań z meczu).

    Co do pytań marasa: Warda jeszcze nie będzie, próbował już jazd w tym tygodniu ale łapka jeszcze boli więc zapewne odpuści jazdę na przyczepnym.
    Paweł Przedpełski robi w tym roku wielkie postępy ale raczej nie oczekiwałbym od niego zbyt wiele w Lesznie. Dopiero uczy się wyjazdowych torów i ma prawo do dużych wahań formy.

    Co do wyniku, dla nas nie ma to już raczej większego znaczenia ale miło by było wygrać w Lesznie. Poważny pojedynek będzie dopiero w PO.
    Gajewski to nie jest karierowicz. Zawsze wypowiada się rzeczowo. Najpierw fakty - potem własna opinia. Nie jakieś bzdety zasłyszane.

    Oczywiście, że Paweł Przedpełski ma prawo przywieźć 3 x 0, ale chcę go zobaczyć w trasie - ostatni wasz mecz z Gnieznem był mega w jego wykonaniu. Kozaka Warda nie zobaczę to chociaż jego

  11. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Tak się zastanawiam czy może wyłamałem się teraz z jakiegoś bojkotu tego wątku przez Torunian bo jak dotychczas sami leszczynianie ale co mi tam, póki jest w miarę normalnie można jeszcze się udzielać.

    Dziś na SF przeczytałem wywiad z panem Jackiem Gajewskim w kwestii toru w Lesznie, a ponieważ bardzo szanuję tego człowieka dziś patrzę na całą te sprawę z nowej jakby perspektywy, zresztą do tej pory również byłem zdania, że tor w zeszłą niedzielę nadawał się do jazdy (na podstawie nagrań z meczu).

    Co do pytań marasa: Warda jeszcze nie będzie, próbował już jazd w tym tygodniu ale łapka jeszcze boli więc zapewne odpuści jazdę na przyczepnym.
    Paweł Przedpełski robi w tym roku wielkie postępy ale raczej nie oczekiwałbym od niego zbyt wiele w Lesznie. Dopiero uczy się wyjazdowych torów i ma prawo do dużych wahań formy.

    Co do wyniku, dla nas nie ma to już raczej większego znaczenia ale miło by było wygrać w Lesznie. Poważny pojedynek będzie dopiero w PO.

    Wątek jak wątek.
    Akurat ja będę w nim tak długo, i na tyle, aż nie zmierzi mnie głupota i nic do tematu nie wnoszące retrospekcje. To, z której strony, nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

    W kwestii samego Jacka - tutaj nie chodzi o dzisiejszy tekst zupełnie. To - i chyba nie jestem odosobniony - szanowany też w Lesznie facet
    ( można porównać np. do estymy, jaką cieszy się tutaj Jaguś ). Pewnie gdyby on został szefem Eligi, w niejednym ośrodku kibice żużla z większymi nadziejami patrzyliby w przyszłość.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Mi Leszno przez ostatnie lata wypełniło lukę po rywalu jakim była Polonia. To walka z Lesznem była najbardziej elektryzująca, ale 1.5 sprawiła, że wszyscy, pewnie też w Toruniu, czekają bardziej na to co zafunduje lidze Wojtuś i jego świta.

    Mam nadzieję, że jednak Leszno ominą wszelkie kary poza ewentualnymi wybrykami chuligańskimi, zawodnicy Unii nie biegali z fakturami za komplety (bo była to tylko złośliwa plota) i w Lesznie będzie dobra atmosfera i typowy dla niej tor. Bo, patrząc na postawę Pawła, najbardziej w tym pojedynku zależałoby mi na tym, by Przedpełski sprawdził się na Smoczyku, na kopie, przeciw zmotywowanej (a nie rozbitej psychicznie ewentualnymi karami) Unii.

    Poza tym, chociaż wybryki marnej nie dotyczyły Apatora w żaden sposób, to sprawiła że odechciało mi się żużla na jakiś czas i średnio czekam na jakikolwiek mecz... :/
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi alienisko za jego przydatny post!

    Ares (06-06-2013), Petrov (06-06-2013), Thomas (05-06-2013), mrozu (07-06-2013)

  14. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Warto zaznaczyć, że Stępniewski wyznaczył w nagrodę do Leszna najlepszego komisarza, który w Lesznie jak dotąd zrobił najlepszy beton i kurzyło się przez 4 biegi tak, że nikt nic nie widział, a to był mecz z Gnieznem. Kiedyś była prawa ręka Andrzeja Rusko,były kierownik drużyny WTS pan Gałańczuk, czyli drużyny z którą Unia walczy o utrzymanie.

    Zatem tor będzie robił nam Komisarz wraz z Kryjomem i Gollobem.

    Po przeczytaniu na SF wywiadu z Gajewskim żałuje, że takich ludzi jak on nie ma już w polskim żużlu.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 05-06-2013 o 22:18

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Pamiętacie finały 2007?

    Kiedy w relacjach między ,,Nami'' było kulturalnie, sympatycznie i panował szacunek jednych względem drugich?

    Z tego co sobie przypominam chyba rok temu też ,,nakłaniałem'' do rzeczowej i w miarę przyjaznej dyskusji. Niestety jak to w życiu bywa, skończyło się jak skończyło

    Być może wydarzenia z ostatniej niedzieli skłonią Nas, aby chociaż teraz trzymać odpowiedni poziom.

    Musimy zdać sobie sprawę, że ten sport obecnie choruje i może się tak zdarzyć, że z tej choroby nie da się go wyleczyć.

    A wówczas zatęsknimy za wątkami Apator-Unia.

    Dlatego trzymajmy poziom i wierzmy, że wysoki poziom również zaprezentuje już w sobotę Komisja Orzekająca podejmując decyzję!!!

    ps. a co do meczu - dla dobra sportu niech wygra teoretycznie słabszy Przecież wszyscy kochamy niespodzianki

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez welna ; 05-06-2013 o 22:50

  16. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Ares (06-06-2013), Hulc (06-06-2013), Phenomenon (05-06-2013), Thomas (05-06-2013), alienisko (05-06-2013), kOrEa (06-06-2013), sobotch (06-06-2013)

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Ja sobie te finaly przypomnialem po wywiadzie z Gajewskim. Fajny tor, duzo walki, atmosfera.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w związku z dziurą w kasetce z kasą w UL przewidują 30:60...

  19. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Na torze ciężko będzie się postawić liderom Unibaxu. Po wydarzeniach z niedzieli mamy pewny beton, a to kolejny atut gości. Liczę jednak, że nasi powalczą, nawet jeżeli w sobotę dostaniemy od KOL kopa w tyłek.

    A Gajewski za wypowiedź odnośnie ostatniego cyrku ma u mnie wielkiego plusa. Fajnie, że są ludzie związani z środowiskiem toruńskim, którzy nie są nastawieni na nie do wszystkiego, co związane z Unią.

    Wystukane w Tapatalk

  20. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Drodzy Toruńscy Przyjaciele ...


    Na wstępie mego pierwszego w tym wątku wpisu chciałem serdecznie przywitać i pozdrowić przeszacownych toruńskich adwersarzy w całej Polsce osławionych ze swych merytorycznych ,wyważonych ,bez kszty pogardy wpisów.Szególnie witam przesympatycznego ,zawsze przyjacielsko nastawionego do rywala kimkolwiek by on nie był Kolegę Kingpina znanego ze swych trafnych i wysoce esensjonalnych postów Morciasza, Howarda - niezwykłego badacza życia ówczesnego leszczyńskiego matadora Damiana .Maciego i wielu wielu innych ,ktorych nie wymieniłem z czystego roztargnienia
    Na znak pokoju przesyłam Wam te o to 15 aniołków które czuwac mają nad Pulkami w każdym z biegów ,szczególnie na łukach .....



    TYMCZASEM W LESZNIE ......


    PS .Ciekawe czy Roman dojedzie do konca lewej czy aby tradycji stało sie zadość zostawi jak jest ...???

    220px-Orga-plug_dwuskibowy.jpg


    Nawet księgowa pomaga ....

    34739_b31d8de1878cb5b4908e3ff758842b65.jpeg

    a tu ,,najmłodsze dziecko ,,agromixu o wdzięcznej nazwie ROMINATOR...tak na wypadek gdyby było bardziej grząsko niż zwykle i traktor się zapadał

    John-Deere-9430T.jpg
    Ostatnio edytowane przez pedrosio ; 06-06-2013 o 00:26

  21. Już 17 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Ares (06-06-2013), Barthez (06-06-2013), Biskupian (06-06-2013), GoTrEk (06-06-2013), Hulc (06-06-2013), JaacPoz (06-06-2013), Klancyk (06-06-2013), Martines (06-06-2013), Mefitzo (06-06-2013), Petrov (06-06-2013), Stev (06-06-2013), alienisko (06-06-2013), darsen (06-06-2013), kOrEa (06-06-2013), macropus (06-06-2013), miki1970 (06-06-2013), woojo (06-06-2013)

  22. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Jak już tak sympatycznie, to życzę, by się skończyło 45-45. Pozdrowienia dla księgowej.

    Swoją drogą tą księgową mnie zmasakrowałeś. I ten gostek z napisem...miodzio! Pewnie jej zięć.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 06-06-2013 o 01:08
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    haha pedrosio księgową przebiłeś wszystko W sobote wiadomo opijamy sukces komisji orzekającej czyt.zawieszenie Marnej , natomiast w niedziele z Wielkopolską gościnnością wygramy mecz dopiero w 15 biegu
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Dawno już w wątku meczowym naszych ukochanych drużyn nie było tak miło i sympatycznie.I to własnie daje mi nadzieję wreszcie na normalność między naszymi klubami.W końcu wszyscy mówia jednym głosem a nie tylko pilnuja własnego podwórka.Mnie też przypomina się 2007r i tak fantastyczna atmosfera.Trzymajmy ten poziom panowie.Mam nadzieje że pogoda nie storpeduje meczu ani nasz Wojtuś ze swoją świtą,Sławek po kryjomu nie będzie fotografował toru a Romek brony użyje z rozsądkiem a będzie w niedzielę fantastyczne ściganie.Niech wygra lepszy.Oczywiście mam nadzieję że to będa nasze aniołki!
    Pozdrawiam wszystkich Leszczyniaków i przesyłam Bycze pozdrowienia!

  25. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Ok, czyli temat toru juz mamy. Juz sa pierwsze teksty o tym, ze Gollob, Kryjom ze Stepniewskim zrobia tor pod siebie. Zaraz sie pewnie rozwinie w temat "panny z torunia jezdzace tylko na betonie" My ze swojej strony przytoczymy "bandyte balinskiego" i "gnojowisko". Po co ta kurtuazja, nie mozemy sie juz od razu normalnie powyzywac?

  26. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    ... Po co ta kurtuazja, nie mozemy sie juz od razu normalnie powyzywac?
    Nie.
    Jak w każdej rasowej piaskownicy jeszcze się liczy, kto pierwszy zaczął.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Buka (06-06-2013), alienisko (06-06-2013)

  28. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Chodzi o to żeby chociaż na pierwszej stronie było miło i sympatycznie.

  29. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Drodzy Toruńscy Przyjaciele ...



    Na znak pokoju przesyłam Wam te o to 15 aniołków które czuwac mają nad Pulkami w każdym z biegów ,szczególnie na łukach .....

    Z braci Pulczyńskich w niedzielę zobaczymy tylko jednego bliźniaka. Chyba, że Sławek K. zagra va banque i zrezygnuje z ZZ za Warda (oraz zrezygnuje z wystawienia Kennetta) i pod numerem 4 wystawi drugiego Pulczyńskiego. To byłoby coś!

    Mecz powinien być ciekawy (mam nadzieję, że tylko pod względem sportowym).

    Jednak dużo zależy od sobotniego werdyktu.

    pozdr

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    spoko, PS donosi, ze komisja moze nakazac zaplacenie 200 tysi na konto Uni od pani 1.5k.

    W ramach wziecznosci oczekujemy betonu, kultury (moga byc bilety do minizoo) i zgrzewki desperadosa dla naszej ekipy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    spoko, PS donosi, ze komisja moze nakazac zaplacenie 200 tysi na konto Uni od pani 1.5k.

    W ramach wziecznosci oczekujemy betonu, kultury (moga byc bilety do minizoo) i zgrzewki desperadosa dla naszej ekipy.
    Jeśli tylko kasa od marnej wpłynie na konto , dorzucamy także karnet całoroczny na basen i kręgielnie Trzeba mieć gest!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    spoko, PS donosi, ze komisja moze nakazac zaplacenie 200 tysi na konto Uni od pani 1.5k.

    W ramach wziecznosci oczekujemy betonu, kultury (moga byc bilety do minizoo) i zgrzewki desperadosa dla naszej ekipy.
    Wejście do minizoo jest bezpłatne

    Jak Wojtek i jego ludzie dobrze się spiszą to nie będę miał nic przeciwko betonowi. Tym bardziej, że zaoszczędziłoby to prawdopodobnie kolejnych żenujących scen... Jakieś inne bonusy też się da załatwić


    PS już zmienia zdanie? Czy artykuł napisał ktoś bardziej obiektywny niż pan DO?


    pozdr

  33. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Wejście do minizoo jest bezpłatne

    Jak Wojtek i jego ludzie dobrze się spiszą to nie będę miał nic rpzeciwko betonowi. Tym bardziej, że zaoszczędziłoby to prawdopodobnie kolejnych żenujących scen...


    PS już zmienia zdanie? Czy artykuł napisał ktoś bardziej obiektywny niż pan DO?


    pozdr

    Wiadomo tyle że jeśli przypuszczenia PS sie sprawdzą to Marna wchodzi na droge sądową i ten pan prokurator jednak będzie Józefa po korytarzu ganiał ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wiadomo tyle że jeśli przypuszczenia PS sie sprawdzą to Marna wchodzi na droge sądową i ten pan prokurator jednak będzie Józefa po korytarzu ganiał ...
    Tylko, żeby nie był to jakiś młody prokurator.
    Rozumiem, że od decyzji KOL jest możlwiość odwołania się - do PZM? do sądu?

    pozdr

  35. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    ...
    Rozumiem, że od decyzji KOL jest możlwiość odwołania się - do PZM? do sądu?
    pozdr
    Do Trybunału PZM. W zasadzie w tym cała nadzieja na rozsądne orzeczenie. Jeśli członkowie KOL odrobili lekcje, wiedzą, że Witkacy nie lubi dymów i w razie czego skieruje sprawę do ponownego rozpatrzenia.

  36. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Ćwierć miliona kary dla PGE Marmy?
    06.06.2013 | 06:12
    Tagi: żużel, PGE Marma Rzeszów, Unia Leszno, Marta Półtorak, Józef Dworakowski, Fredrik Lindgren, Nicki Pedersen, Tomasz Welc, Jerzy Najwer, Stanisław Pieńkowski, Rufin Sokołowski
    - Jeśli faktycznie spotka nas kara, to natychmiast wycofuję drużynę z rozgrywek - mówi
    Fot. Paweł Wilczyński |
    Marta Półtorak
    Żużlowcy PGE Marmy odmówili w niedzielę jazdy w meczu z Unią. Opuścili park maszyn, gdy rywale bez walki zdobywali punkty. Grozi im za to walkower i grzywna w wysokości 250 tysięcy złotych.

    - Jeśli faktycznie spotka nas kara, to natychmiast wycofuję drużynę z rozgrywek - mówi "PS" Marta Półtorak, prezes rzeszowskiego klubu. - Wiem, że to wiąże się z pewnymi konsekwencjami, ale jestem gotowa je ponieść. A później będziemy dochodzili swoich praw na drodze sądowej, bo w tym, co się stało w Lesznie, nie ma naszej winy.


    W Rzeszowie już przygotowują linię obrony. Jeśli mająca obradować w najbliższą sobotę Komisja Orzekająca Ekstraligi Żużlowej zarzuci klubowi opuszczenie parku maszyn i zweryfikuje wynik spotkania (na torze 0:75) jako walkower (0:40), to domagająca się powtórki PGE Marma wytoczy najcięższe działa. Na początku powoła się na protokół sędziego Jerzego Najwera, w którym ma się znajdować przebieg rozmowy arbitra z kierownikiem drużyny gości Tomaszem Welcem. Ten ostatni zadzwonił do Najwera z pytaniem, co żużlowcy z Rzeszowa mają robić w sytuacji, kiedy kibice Unii nieustannie ich lżą, a busy zawodników są obrzucane kamieniami i butelkami. - A czego się spodziewaliście? - miał powiedzieć arbiter do kierownika i to była cała jego reakcja.



    - Właściwie to wydał przyzwolenie na samosąd - tłumaczą nam działacze PGE Marmy. - Wystraszeni żużlowcy opuścili park maszyn i schowali się w swoich wozach, bo bali się, że zostaną pobici. I siedzieli tam do końca parodii zawodów. W dodatku prezes Unii Józef Dworakowski podgrzewał atmosferę krzycząc do miejscowych sympatyków, że to "paranoja, żeby jeden zawodnik decydował o tym, czy mecz się odbędzie". Chodziło mu o Nickiego Pedersena, który zdaniem prezesa nie chciał jechać i zmusił do tego pozostałych.


    Tylko z ciekawości luknąłem, bo znowu narażać się na ewentualne dostrzeżenie w kolejnym art. pewnych informacji o tym, że Włókniarz pojutrze ogłasza bankructwo, a w Nowym Orleanie widziano Elvisa, mogłoby, biorąc pod uwagę skołatane nerwy dni przedostatnich, nawet zabić!
    Swoją drogą fajnie, że nagrano ten filmik z poziomu nad parkingiem, ten uciekający pod gradem kul Nicki, ten bity Jura, kopany Sówka.... - aż dziw, że przeżyli.

    Z okazji zaś meczu niedzielnego - zapytowywuję ( co by za miło być nie mogło / bo i nie może / nawet nie to, że nie musi / po prostu nie wypada ) : gdzie Kingpin, kłamca i oszczerca największy?! *


    * do dziś pamiętam te wpisy, pełne manipulacji, zwykłej nieprawdy i oszczerstw!
    Pisał on zatem, że u nich,w Toruniu, to sklepy otwarte są wieczorem, a nawet ( to już niedorzeczność zupełna ) w nocy!
    Ciekawe kto w to uwierzy? Przecież my dobrze wiemy, że Maciejowa w nocy musi spać, żeby rano wstać i skład otworzyć, to jeszcze w nocy miałaby w nim siedzieć?
    Poza tym pisał, że u nich pekaesy to jeżdżą po mieście, że tam mają przystanki i w ogóle.
    Dobre, nie?! Jak zechcę odwiedzić Mildurę, albo nawet kogoś, hen na końcu Leszna, to nie będę na pekaesa czekał! Zbawi mnie 5 minut spacerkiem się przejść?!
    A on takie kłamstwa wypisywał właśnie.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Mildura (06-06-2013), lemur6666 (06-06-2013)

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,234
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    ****a ten cały OSTAFIŃSKI JAK ZWYKLE ŁŻE JAK PIES!!!

    Kiedy zaczęły się cyrki na 2 łuku? Jak zawodnicy z Rzeszowa byli w trakcie pakowania a Nicki już praktycznie odjeżdżał wiec niech Rzeszów nie ******** że zaczął się pakować bo kibice go zaatakowali. Gdyby siedzieli cały czas w parku maszyn to by się nic nie działo. A co oni robili za parkiem maszyn w strefie swoich samochodów?? Przecież tam poleciały jakieś kamienie i butelki a nie do parku maszyn!

    2 sprawa to tor by równany i szczotkowany tak jak zawsze czyli po 4,7,10 i 13 biegu!!! Niue było żadnego szczotkowania i równania po każdym biegu za wyjątkiem normalnych prac gracarzy jakie można zaobserwować wszędzie!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  39. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    [I] ) : gdzie Kingpin, kłamca i oszczerca największy?! *
    Jestem ,jestem drogi przyjacielu.

    Obiecalem Mildurze,ze tym razem nie bede madrowal w tym watku ,wiec slowa dotrzymuje.
    Nurtuje mnie jednak jedna sprawa.
    Artykul ktory wkleiles i tagi czyli slowa kluczowe ktore sa zwiazane z tematyka.
    Wyraznie dostrzegam manipulacje gdyz na prozno w nich szukac: :Kingpin , Unibax,Stepniewski,Kryjom,Karkosik,porno grubasy.

    ps.

    Aaaaaaaaaaaaa,juz wiem.
    Artykul dotyczy kary dla Marmy a nie Unii z Leszna.
    Qzwa,ja to jednak glupi jestem.


    Czuwaj.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-06-2013 o 10:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ależ ta Marta tupie nóżką. Po takich tekstach, co to ona nie zrobi, że wycofa zespół itp, to powinni jej pomóc i wykluczyć marną z rozgrywek z 3 letnim zakazem startów w elidze.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  41. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    toruń dajcie znać ile zamierzacie płakać to sobie transport nocny załatwię...

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    I za ten artykuł PS już powinien być pozwany do sądu.

    Nawierzchnia po każdym biegu była szczotkowana - kto to mu k... powiedział?
    Dworakowski podgrzewał atmosferę? A kto przez mikrofon prosił kibiców, żeby dać gościom spokojnie opuścić Leszno?

    Zdecydowanie od razu pomówienie, a nie jak to jest z kitą podwiniętą.

    Poza tym nieustanne jednorodny tor - w każdej transmisji, nawet z MA, słychać wjechał w przyczepniejsze miejsce i dostał prędkości? To jak to jest? Poza tym skrajną głupotą wymagać jest, żeby po takich opadach tor przy krawężniku był idealnie tak samo przyczepny jak po zewnętrznej, skoro dostaje tam najwięcej wody.

    KOL powinna jak najszybciej skończyć ten kabaret, a nie dawać się wypisywać znawcom i dziennikarzynom. Jeden z niewielu rzeczowych komentarzy to komentarz Gajewskiego, czyżby już kontrakcik w Lesznie podpisał - Panie Ostafiński nie ma Pan żadnych przecieków? Przecież tak nie może być?
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 06-06-2013 o 11:05

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Chyba powinniście pożyczyć od nas Wenderlicha On by się wszystkim zajął
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Z drugiej strony to nie ten wątek.

  45. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Może coś o samym meczu. Moim skromnym zdaniem ciężko będzie to wygrać Toruń nawet bez Warda może nas rozjechać. Tym bardziej że u nas atmosfera nie najlepsza. Nie mamy lidera w sumie możemy wygrać i przegrać z każdym. Nadzieja mówi że będzie 47:43 mimo tych trudności. Myślę że tym razem nie będzie żadnych szopek. Koledzy z Torunia dajcie po Kryjomu coś na rozwolnienie żeby po torze nie biegał Jakby jakby nie patrzeć to on człowiek z Leszna nakręcił tą całą nagonkę.

  46. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    spirala nakrecila sie z zatargow leszczynskich panow - Dworakowskiego i Kryjoma. Pozniej, jak juz ktos wspomnial, przy braku porzadnego wroga za miedza, szybko podchwycilismy klimat.

    Jesli chodzi o mecz, to stawiam 50:40 dla miejscowych. Naprawde ciezko mi uwierzyc w dobrze jadacego Golloba (obojetnie na jakiej nawierzchni). Miedzinski, najlepszy obecnie Polak w EE, tez potrafi niegatywnie zaskoczyc.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 06-06-2013 o 11:40
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Panowie,a tak pytanie poza konkursem...wie ktoś może czy w TV dziś jakis mecz będzie?miał być z Czewy ale tam odwołany..mogłaby enka na sportową sie wybrać.

  48. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Panowie,a tak pytanie poza konkursem...wie ktoś może czy w TV dziś jakis mecz będzie?miał być z Czewy ale tam odwołany..mogłaby enka na sportową sie wybrać.
    na unibaks sport ma lecieć..

  49. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Słyszałem, że na odejście Józef obiecał w każdym meczu na Smoku 75 punktów na 75-lecie Punktówkę do końca roku zapłaci, więc głowa do góry kibice UNII Leszno!!!

  50. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    toruń dajcie znać ile zamierzacie płakać to sobie transport nocny załatwię...
    A może się nie fatyguj i nie przyjeżdżaj w ogóle?

  51. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Mi też się wydaje, że polegniemy, bo trio Holder, Miedziński, Gollob potraci sporo punktów, a nasza druga linia nie będzie w stanie tego nadrobić. Leszno ma przecież najlepszą parę juniorów w lidze, także po Pawle nie spodziewam się cudów, a Kamilowi P te 15 aniołków od pedrosia na 3 biegi, w których wystartuje powinny wystarczyć na dojechanie do mety w jednym kawałku. Wynik w okolicach 50-40 jak najbardziej realny, w takim układzie powinniśmy spokojnie zrobić bonusa po rewanżu w Toruniu.
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    toruń dajcie znać ile zamierzacie płakać to sobie transport nocny załatwię...
    łzy są potrzebne do posolenia zimnioków. a bez zimnioków będą tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •