Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 136

Wątek: IX runda Eligi: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Gratki dla Sparty. Obić w taki sposób Lwy to wyczyn nie lada.

    Musze dodać, że po wygranej wrocławian w Lesznie i po dzisiejszym pogromie Czewy, całkeim inaczej patrzę teraz na remis Falubazu we Wrocku. Jeszcze niedawno traktowałem ten remis jako wypadek przy pracy Falubazu. Teraz się okazuje, że zremisować we Wrocku to sztuka
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Widzę, że masz pojęcie ...

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gratki dla Sparty. Obić w taki sposób Lwy to wyczyn nie lada.

    Musze dodać, że po wygranej wrocławian w Lesznie i po dzisiejszym pogromie Czewy, całkeim inaczej patrzę teraz na remis Falubazu we Wrocku. Jeszcze niedawno traktowałem ten remis jako wypadek przy pracy Falubazu. Teraz się okazuje, że zremisować we Wrocku to sztuka
    Daj spokój Mario, nasza jazda we Wrocku była beznadziejna i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ekipa za taka kasę powinna była wygrać w cuglach.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (26-05-2013)

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Daj spokój Mario, nasza jazda we Wrocku była beznadziejna i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ekipa za taka kasę powinna była wygrać w cuglach.
    Hmm, jak dobrze wiesz, kasa nie jeździ, nazwiska (jak się okazuje) również. No i jak sie okazuje to nasza jazda we Wrocku, wcale nie była taka beznadziejna skoro wywalczyliśmy remis. Beznadziejnie to dzisiaj we Wrocku pojechała Czewa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak dobrze wiesz, kasa nie jeździ, nazwiska (jak się okazuje) również. No i jak sie okazuje to nasza jazda we Wrocku, wcale nie była taka beznadziejna skoro wywalczyliśmy remis. Beznadziejnie to dzisiaj we Wrocku pojechała Czewa
    Nic nie umniejszając wrocławianom zasłużonej wygranej, ale czy aby na pewno zawodnikom Czewy chciało się chcieć gdy się zorientowali, że mecz będzie w plecy ?
    Może faktycznie w tych opowiastkach Ostafińskiego jest jakieś ziarnko prawdy ?

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, jesteś jak zwykle niereformowalny. Co kogo interesuje, że w Częstochowie cieniuje Łaguta a w Lesznie Lindgren z Bjerre? Nasi pojechali tam cienko i nie ma tego jak wytłumaczyć. Nie mówię, że mają wygrywać wszystko, jak leci - mają trzymać pewien poziom odpowiadający ich klasie sportowej, a tego we Wrocławiu nie widziano.

  8. Powrót do góry    #97
    Zbanowany
    Dołączył
    01-05-2013
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak dobrze wiesz, kasa nie jeździ, nazwiska (jak się okazuje) również. No i jak sie okazuje to nasza jazda we Wrocku, wcale nie była taka beznadziejna skoro wywalczyliśmy remis. Beznadziejnie to dzisiaj we Wrocku pojechała Czewa
    W jednym zdaniu sobie gościu zaprzeczasz.
    Właśnie kasa jeździ, bo jak chłopaki nie maja przelewów, to widać szybciutko.
    Nazwiska by **********ly jakby się konto zgadzało.

  9. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Do pooglądania: wyścigi nagrane z trybun
    Sparta - Włókniarz 58:32

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Ale katastrofa..Nie wiem co powiedziec.
    7 chłopakow,zaden nie potrafi wygrac startu...Czy cos jest nie tak?Wytłumaczcie mi to,prosze! Bieg juniorski to jedyny chyba gdzie obaj nasi chłopcy wyszli najlepiej.
    Czepiacie sie Szuminy?Moze i tak,pokonał Suchego,w drugim biegu walczył z Ljungiem,był przez moment 2.ALe za to punktow nie ma...
    A Holta?Co ten chłop odpierdal*???No ****a...Łaguta ,robi sie z niego gwiazda niesamowita..Dziekuje Mu za poprzednie sezony,ale teraz ****a trzeba sie wziac do roboty....
    2 lata temu mielismy skład,ale ****a były TRENINGI!!!Teraz jeden trening na tydzien,gdzie jezdza juniorzy i Szumina,Holty nie widziałem dawno,powiem tyle,wstrzasnac NIMI trzeba,bo bedzie jeszcze gorzej,a to oznacza niestety spadek....

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Właśnie kasa jeździ, bo jak chłopaki nie maja przelewów, to widać szybciutko.
    Nazwiska by **********ly jakby się konto zgadzało.
    No a Ty księgowy z Czewy jestes czy jak ? Jeszcze niedawno jak Ostafiński coś wspomniał o zaległościach w Czewie to cała masa czestochowian chciała go po sądach targać. Zapewniali, ze to niemożliwe. A Ty tu teraz twierdzisz, ze jednak Ostafiński miał rację ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Gratulacje dla Sparty. Chciałbym, aby się utrzymali. To byłaby meganiespodzianka Przed sezonem Sparta to był dla mnie murowany kandydat do miejsca nr 10
    Może ktoś mi przypomni: kiedy ostatni raz utrzymała się ekipa, w którą dosłownie nikt nie wierzył?
    Wiadomo, ze Sparta się jeszcze nie utrzymała i nie wiadomo jak to się potoczy, ale ciekawi mnie kiedy ostatnio mieliśmy podobną ekipę. Jakoś nie przypominam sobie
    Poza tym tegoroczna Sparta przypomina mi tą z sezonu, w którym przegrali z Tarnowem, bo olewator Greg nie doleciał.

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Nie chcę tu się mądrzyć, ale ten dzisiejszy wynik świadczyć może o tym że nasz remis [Falubazu] to może być najlepsze w tym sezonie co goście wywiozą z Wrocławia

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Wielkie słowa uznana dla Sparty, jej kibiców i Piotrka Barona!
    Sam Tai by tego nie zrobił, wasza drużyna to prawdziwy hit Sparta od paru sezonów skazywana na spadek nie dość, że znowu się utrzyma to w tej chwili jest dla mnie pewniakiem do pierwszej 4! Choć z sporą dozą zazdrości to przesyłam wam z Gorzowa olbrzymie brawa!
    Ostatnio edytowane przez libky ; 26-05-2013 o 23:07

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Już dziś muszę przyznać, że spisałem Spartę na 10 pozycję, a tu się okazuje, że macie realne szanse na utrzymanie.
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    W Sparcie widac ze jest ta atmosfera,Baron potrafi scalic druzyne.
    Treningi zaczelli od czwartku,jak nie idzie komus np Jedrzejak,to bierze sie za siebie i ********** na treningach.
    U nas jeden trening!i na nim tylko juniorzy i Szumina.Az rzygac sie chce.Jest zle,moze byc gorzej.Bonus odjechał,oby nie odjechały play0ffy ,bo posypie sie wszystko,łacznie z finansami....

  17. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Moje dotychczasowe wpisy na temat Włókniarza nie były czarnowidztwem, tylko realizmem (to do Lafana). Czarnowidztwo wystąpi dopiero w dzisiejszym poście...
    Postawiłem w tym wątku przed meczem 4 pytania:
    1.Ile tak naprawdę wart jest Włókniarz jako drużyna?
    32-58, dwie trójki, jeden wygrany bieg - w meczu przeciwko drużynie o zdecydowanie najniższym KSM... Chyba odpowiedź jest mi znana.
    2.Czy nasi juniorzy cofają się w rozwoju, czy jednak nie?
    Jako minimum założyłem naszym juniorom 6 punktów. Zdobyli 1. Słownie JEDEN - urzędowy w biegu juniorskim. W rywalizacji juniorów punkty podzielono 1-7.
    Czy nasi jeździli przeciwko młodzieżowym potentatom ligi? Podpowiedź...
    1) Unia Leszno - 1,86
    2) Falubaz - 1,54
    3) Polonia - 1,50
    4) Unibax - 1,23
    5) Stal - 1,18
    6) Start - 1,00
    7) Marma - 0,88
    8) Unia Tarnów - 0,87
    9) Włókniarz - 0,70
    10) Sparta - 0,65
    Tak to wygląda jeśli chodzi o średnie juniorskie po dzisiejszej kolejce. Blamaż? Kompromitacja? Jak to jest, że oglądam w TV śmigających Lisieckiego, Curyłę, Przedpełskiego, których jeszcze niedawno nasza młodzież objeżdżała z zamkniętymi oczami. W liczbach bezwzględnych nasi juniorzy są na ostatnim, 10-tym miejscu w lidze - 26 zdobytych punktów w 6 meczach.Nie mam wątpliwości co do odpowiedzi.
    3. Czy w tym sezonie warto jeszcze stawiać na Szuminę?
    Rafał Szombierski 1+1 (1*,d,-,-)
    W 4 z 6 meczów w tym sezonie Szumina zdobywał po jednym punkcie. We Wrocławiu powinien w moim przekonaniu dostać jeszcze jeden bieg. Tak, żeby się upewnić...
    4. Czwarte pytanie dotyczyło wariantów składu... Myślę, że Wrocław dał nam sporo odpowiedzi.

    Pokuszę się teraz o małą analizę zjawiska pod nazwą Włókniarz AD'2013 w najważniejszych kwestiach:

    1) Do tej pory twierdziłem, że Włókniarz nie ma drużyny na play-off, co zresztą niektórym się mocno nie podobało. Teraz postawię ten problem dużo brutalniej - być może będziemy musieli stoczyć szaloną walkę o utrzymanie, niekoniecznie uwieńczoną powodzeniem. Przypominam, że miejsce numer 8 w tabeli to miejsce spadkowe. W drugiej rundzie Włókniarz z sześciu dotychczas odjechanych spotkań może liczyć na jeden (JEDEN!!!) bonus. Na Rzeszowie... Zresztą ten wygrany mecz w Rzeszowie straszliwie zaciemnił obraz sytuacji i przewrócił w głowie niektórym w klubie. Przypominam, że w pozostałych meczach: Z NAJWYŻSZYM TRUDEM U SIEBIE POKONALIŚMY 2 NAJSŁABSZE ZESPOŁY W TABELI, ponieśliśmy sromotną porażkę u "teoretycznego" słabeusza, równie sromotną porażkę (tyle, że w osłabieniu) z przeciętnym Lesznem u siebie i przegraliśmy po w miarę przyzwoitym meczu z Toruniem (obie drużyny osłabione).
    2) Dotychczasowe mecze pozwalają postawić wniosek, że absolutnie Włókniarz w tym sezonie nie posiada czegoś takiego jak atut własnego toru. To, co okazuje się pancerną bronią Wrocławia, czego z bólem metodą prób i błędów, ale dopracowały się już Gorzów, Gniezno, co ma od lat Bydgoszcz i Tarnów, tego my nie mamy w żadnym stopniu. Przyjeżdżają do nas za chwilę po kolei Gorzów, Zielona Góra i Wrocław. Obyśmy po dwóch kolejnych meczach nie obudzili się z ręką w nocniku albo we własnej d...e. Jeżeli przegramy jedno lub co gorsza oba te spotkania, SPADNIEMY. To nie jest żadne czarnowidztwo , tylko realizm. Na miejscu ludzi odpowiedzialnych za wynik, od jutra zrobiłbym...
    A właśnie - ludzie odpowiedzialni za wynik sportowy - poświęćmy im kolejny punkt...
    3) Mamy trzyosobowy sztab trenersko-menedżerski. Od jutra zakazałbym pracy z juniorami Drabikowi i Kaflowi - nawet jeśli fajnie się z naszą młodzieżą dogadują. Naszym juniorom potrzeba SZKOLENIOWCA z prawdziwego zdarzenia. Nie takiego od myziania się po ****ach, tylko takiego od zapierd...ania przez cały tydzień. Dlaczego nasi juniorzy praktycznie nie biorą udziału w żadnych imprezach juniorskich poza oficjalnymi, kalendarzowymi zawodami PZM i FIM? Dlaczego nikomu nie przyszło do głowy, żeby zafundować im coś takiego jak treningi na TOTALNIE RÓŻNIE PRZYGOTOWANYCH TORACH, w tym własnym - zabronowanym na kartoflisko, następnego dnia ubitym na beton, jeszcze następnego nierównomiernie przyczepnym, potem śliskim itd. itp. TRENINGI, a nie to badziewie szumnie zwane treningami... Do tego ten mój wymarzony SZKOLENIOWIEC powinien być kimś, kto potrafi stać się autorytetem dla swoich podopiecznych i wziąć się za nich mentalnie. Jest paru takich ludzi w Polsce - Ząbik, Grabowski, Baron, Cieślak. Gdybym miał coś podpowiedzieć, to zaproponowałbym podziękowanie za współpracę CAŁEJ TRÓJCE z naszego sztabu i zatrudnienie JEDNEGO człowieka, ale takiego który ogarnie całokształt. Nie ukrywam, że mam nawet w głowie konkretne nazwisko - Krzysztof Cegielski.
    4) Czy ktoś już zwrócił uwagę na prosty fakt, że nasi zawodnicy poza Sajfutdinowem mają najgorsze starty w całej lidze? Żużel to taka dziwna dyscyplina, że znacznie łatwiej wygrywać biegi i mecze, jak się wygrywa ze startu. No, ale jak się nie trenuje... Obowiązkowe przedmeczowe jedno lub dwudniowe treningi ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM wyjść spod taśmy dla wszystkich poza Emilem i Griszą... Holta i Liglad rozczarowują w nie mniejszym stopniu niż Szumina i juniorzy. Nie powinno być świętych krów.
    5) Skład... Moja propozycja jest taka - dajmy na razie spokój z tym Szuminą, bo już jest zarżnięty psychicznie, a za chwilę będzie jeszcze bardziej. Niech chwilę odpocznie, pojeździ na rowerze albo popracuje na szrocie w Zagłębiu Ruhry. W jego miejsce dajmy do składu juniora... Do tego dajmy w końcu szansę Jabłońskiemu, bo przewyższa większość swoich kolegów o głowę ETYKĄ PRACY (ale czy nasz obecny sztab ma w ogóle pojęcie co to jest etyka pracy?). Aż się prosi, żeby zatrząść składem i rotacyjnie zacząć odstawiać od niego jeźdźca, który najsłabiej wypadł w poprzednim meczu. Po porażce we Wrocławiu na ławkę niech idzie Rune. Niech to usłyszy jutro, niech mu to zostanie przedstawione w takiej formie, żeby się nie obrażał, tylko wziął do pracy nad sobą.
    I niech z Gorzowem jedzie skład: Łaguta, Czaja, Jensen, Jabłoński, Sajfutdinow, Łęgowik, Malczewski/Strzelec.
    Wysyłamy czytelny sygnał:
    - Holcie
    - Szombierskiemu
    - Czai wystawiając go z pozycji seniora (tak, tak - to co się z nim dzieje, to już wręcz arcykompromitacja naszych szkoleniowców).
    Jeżeli to nie wypali, tak jak powinno, to mamy jeszcze szanse na poprawki przed meczem z Zielonką... Wydaje mi się , że ten skład powinien z Gorzowem wygrać. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś w końcu zapanuje nad przygotowaniem toru, da potrenować NA DOKŁADNIE MECZOWYM TORZE WSZYSTKIM naszym zawodnikom (except Emil), mentalnie zbierze ten zlepek do kupy i zrobi z nich drużynę.

    Najważniejsza w moim przekonaniu jest zmiana sztabu trenerskiego - to niestety grupa leni, ignorantów i ludzi, którzy się do tego za co się wzięli nie nadają. Nie każdy dobry żużlowiec musi być dobrym trenerem. Nażelowana fryzura, szpanerskie okularki i afektowane opowiastki przed kamerami nie wystarczą do tego, by być dobrym menedżerem (szczególnie, jak się nie ma pojęcia o regulaminie - w kwestii zmian na przykład). Włókniarzowi potrzeba bata - może być nawet z aksamitu, ale musi boleć - marchewka się skończyła.

    A najlepszy przykład jak się to robi, daje Piotr Baron. Jego na pewno bardziej od nienagannie wymuskanej sylwetki i nażelowanych włosów interesuje ZAPIER.ALANIE dla Sparty - przy torze, przy sprzęcie, przy zawodnikach. Cała banda naszych nieudaczników powinna zostać wysłana do niego na czeladników - niech zobaczą co to znaczy praca. Zobaczymy, co przyniesie jutrzejsze spotkanie zarządu i właścicieli klubu ze sztabem szkoleniowym... Ja swoje wiem - czas na tajemnicze uśmiechy na konferencjach prasowych i opowiadanie pierdół, że Włókniarz w każdym meczu musi do końca trzymać kibiców w napięciu, już się skończył. Klub żużlowy to nie tylko marketing, sponsorzy, reklama i kasa - to także sport. A wynik w sporcie jest zawsze uzależniony od wkładu pracy włożonego w przygotowanie do meczu. Radosną improwizacją można zdziałać cuda raz może dwa razy w sezonie, ale sukcesy odnosi się ciężką pracą. Niedowiarkom polecam powrót do historii i przyjrzenie się sezonowi AD'1996.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  18. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sokol za jego przydatny post!

    Lafan (27-05-2013), ROLAND (27-05-2013), Vojtas (27-05-2013), Wuwu (27-05-2013), artem (27-05-2013), dockm (27-05-2013), veronek (27-05-2013)

  19. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    To teraz porównaj wasza kleske w derbach do zwyciestwa Leszna i Rzeszowa w Gorzowie.Te ekipy są od was lepsze rozumiem?

    A Sparta jedzie niesamowicie.Drużyna z najslabszymi juniorami i najmniejszym budzetem robi furore

  20. Powrót do góry    #108
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    ŻENADA.
    Brawo Sparta.

  21. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem co napisać, bo jeszcze przed meczem niektórzy byli pewni awansu do P-O,
    a najtrudniejsze mecze przed Nami.
    Zaśmiewali się, że Włokniarz może tam nie awansować, lajkowali sobie nawzajem i była to ŻENADA.
    Dość przewrotnie odpowiem, że przegrana we Wrocku była do przewidzenia.
    Do samego końca będziemy walczyli o utrzymanie a/ i może nawet awansujemy do P-O,
    bo liga jest szalenie wyrównana i jeśli nie będzie nerwowych ruchów to cały czas zachowamy szansę.
    Mam nadzieję, że sami się jej nie pozbawimy odsunięciem od składu kluczowego zawodnika.
    (nie chodzi o Szuminę)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Do tego, co napisał Sokół, dodałbym jeszcze - to już oczywiście uwaga na przyszłość - odrobinkę większą rozwagę przy transferach. Rozumiem, że fajnie jest mieć u siebie 5 specjalistów od pojedynków na dystansie, z tym, że trzeba mieć się jeszcze gdzie pojedynkować. W Częstochowie wygląda to efektownie, ale gdy przychodzi jechać np. do takiego Wrocławia, gdzie widok polewaczki lejącej zewnętrzną część toru wywołuje na trybunach odgłosy niedowierzania i zdumienia, to podobna konfiguracja kończy się zazwyczaj kłopotami (które w ekstremalnych przypadkach mogą przybrać obrót taki jak dzisiaj).

    W kontekście tego, co piszę, dodatkowo żal mi utraty Nermarka. Wykpiwany Szwed rok temu w pojedynkę zdobył na Olimpijskim tyle samo punktów, co gwiazdor Holta i drugi gwiazdor, przyszły miszcz świata Jensen.

    Gratulacje dla Sparty i trenera Barona!
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Wielkie gratulacje dla Sparty! Baron to najlepszy trener w kraju, Cieślak na dzień dzisiejszy może mu buty szorować. Wrocław jest tak trudnym torem dla rywali, że stał się od paru lat mega twierdzą - gratuluję - bo to wielki atut w tej wyrównanej lidze

    Wszystko co można było powiedzieć o Włókniarzu zostało już tutaj napisane. Żenujący i kompromitujący występ. Co się stanie po jutrzejszym spotkaniu? NIC, a w czwartek czuję wpier*ol od rozpędzającej się Stali z Gorzowa

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    dockm

    Jeszcze wczoraj czy przedwczoraj ironizowałeś że Sparta czy Stal Gorzów wejdzie do P-O.
    Perfidia czy rozdwojenie jaźni?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ironia. Nadal to utrzymuję - żadnej z tych ekip tam nie będzie Ale nie będzie tam też nas.

  26. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję, że sami się jej nie pozbawimy odsunięciem od składu kluczowego zawodnika.
    (nie chodzi o Szuminę)
    Masz na myśli Ryśka ? Po wariant może być też taki że Jabłoński za Holte, ale chyba najsłabszy to jest Szombierski i juniorzy tu należy szukać zmian wg mnie.
    Od siebie jeszcze dodam tyle, że ściągnięty został Emil MJJ i każdy myśli że teraz mecze same bd się wygrywać nikt już nie naciska na takie mecze jak rok czy dwa lata temu ( widowisko ) bo chyba każdy się zgodzi, że w tym sezonie jest dość nudno ( nie aż tak jak we Wrocławiu, ale skoro wygrali to pewnie im przykro nie jest )

    Wrocław czy Gniezno pewnie tam nie dotrze, ale w tym sezonie spadają 3 drużyny, a my przy takiej jeździe już 1 bonus nam odleciał na "pewnym" Wrocławiu

  27. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie zakładam, że ktoś zostanie odsunięty od składu poza Szuminą.
    Holta ma raczej pewne miejsce no chyba, że nastąpi trzęsienie we Włókniarzu w co wątpię.
    (Osobiście nie widzę takiej możliwości)
    Skład Grisza, Szumina, Holta, MJJ, Emil, Czaja, Strzelec(na wyjazdach) Hubert (u siebie)
    Rozbicie pary Holta/MJJ wskazane
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Może ktoś mi przypomni: kiedy ostatni raz utrzymała się ekipa, w którą dosłownie nikt nie wierzył?
    Polonia Bydgoszcz 2004 Ale w 8-zespołowej lidze. Mieliśmy wtedy Jonssona, który przez cały sezon nie zaliczył ani jednego zera, defektu, taśmy, wykluczenia, upadku i czegokolwiek co sprawiłoby że nie przywiózłby punktów w biegu. W tym sezonie Woffinden jest takim samym gigantycznym zaskoczeniem jak AJ wtedy.

  29. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślę, że Włókniarz 2010 był najsłabszą ekipą która się utrzymała.
    PK, Szumina, Drabik, Bridger, Bubel, Holta i Tai
    Polonia 2004 wygrała 5 spotkań w sezonie zasadniczym i 3 dodatkowo
    Włókniarz 2010 czyba 3 w zasadniczym i 2 dodatkowo przy czym 1 czy 2 mecze w kuriozalnych okolicznościach.
    Nie widzę porównania.
    Włókniarz 2011 i 2012 też "wygrywa" z czterema wygranymi w zasadniczym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 27-05-2013 o 03:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Porównywalne drużyny można powiedzieć.

    Kto został do końca czy Rafał Sz i reszta gwiazd "wyszli" do kibiców ?

  31. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Tym razem to kibice wyszli z sektora by wyrazić dezaprobatę Do naszych wyszedł tylko Tai

  32. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    Polonia Bydgoszcz 2004 Ale w 8-zespołowej lidze. Mieliśmy wtedy Jonssona, który przez cały sezon nie zaliczył ani jednego zera, defektu, taśmy, wykluczenia, upadku i czegokolwiek co sprawiłoby że nie przywiózłby punktów w biegu. W tym sezonie Woffinden jest takim samym gigantycznym zaskoczeniem jak AJ wtedy.

    Nie pisz głupot. W 2004 roku pierwszym kandydatem do ostatniego miejsca był Rybnik. Polonia ku zaskoczeniu wszystkich uniknęła baraży.

    Częstochowianie nie panikujcie, na razie nie wyszedł Wam jeden mecz. Wiem, że żadne to dla Was pocieszenie, ale dalej obstawiam zielony finał: Falubaz - CKM.

    Sparta - nazwa idealnie pasuje do wyczynów wrocławian. Nie ukrywam, że cieszy mnie to niezmiernie, bo im kibicuje od pierwszego biegu tego sezonu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Congrat dla Sparty. Gdyby nie Klocowa to bym nawet trzymał za was kciuki w tym sezonie,
    Możesz trzymać, jednocześnie mając panią Krysię gdzieś. To tak jak 90% u nas

  34. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I co się nie zdarzyło? Chcemy ligi profesjonalnej z samymi gwiazdami i solidnymi zawodnikami, a tu się okazuje, że drużyna bez juniorów, w której istotną rolę odgrywa trio Batchelor-Suchecki-Ljung elegancko ciśnie faworytów. To ja nie wiem, o co chodzi.

  35. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    To jest kolejny mecz który udowodnił, że ograniczanie ligi to 8 zespołów jest beznadziejnym pomysłem.

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Nie zgadzam się z tym.

    Dziesięciozespołowa liga wykończy pozostałe ligi, poza tym mecze są bardziej wyrównane niż w zeszłym roku z dwóch przyczyn:

    1) bardzo niski ksm dla drużyn,
    2) działalności komisarzy torów.

    Nie chcę być złym prorokiem, ale w lipcu prawdopodobnie wyjdzie , które kluby przegięły z wydatkami i wtedy tabela zacznie się wyraźnie dzielić.

    Jako przeciwnik ksm , jestem za ośmioma zespołami, bez tego sztucznego ograniczenia. Ośmioma, bo więcej na to nie stać, a i I i II liga nie będą miały kadłubowego kształtu , jak to jest w tym roku.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czasem trzeba przegrac .
    Zastanawiam sie czy zgrzeblarkowe fany bedą sie tak madrzyc w czerwcu.
    Mamy dwa mecze mniej i 5 miejsce wiec w czym problem ? W jednym zawalonym meczu ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Ja wtrącę takie dwie uwagi:
    1. Tor. Typowy wrocławski dramat. Sucho i kopnie. Zawodnik jadący z tyłu raczej nie miał szans nic zrobić bo był zasypany toną piachu. Jedyne zwycięstwo 5:1 odniesione po dodatkowym polaniu toru. Chyba mocno zluzowano z instytucją komisarza toru. Czy to dobrze czy źle nie chcę oceniać.
    2. Organizacja. Kibice z Częstochowy kupujący bilety po 30 zł były odsyłane ponownie do kasy, bo ochrona nie chciała ich wpuścić. Kupowali więc bilety za 40 zł. Część osób zapłaciła łącznie 70 zł za zasiadanie w sektorach gospodarzy Aha, w okolicach 4-5 biegu ochrona zmieniła zdanie i zaczęła wpuszczać każdego. Osobiście musiałem kupić bilet za 40 zł bo... tych za 30 zł brakło. Gdzie w Polsce tyle kosztuje bilet za stanie na trawie z mizernym widokiem? W dodatku panie kasjerki przez 10 minut nie mogły pojąć jaki chce bilet i po co mi on. Twierdziły, że na sektor na 2 łuku (bo "sektor gości" nie rozumiały) nie ma wstępu i nikogo tam nie ma, a bilety kupował zbiorczo jedynie "jakiś Pan" choć one nie wiedzą po co - bo ochrona nikogo tam nie wpuści No i sama ochrona poustawiała jakiś labirynt z płotów przed sektorem gości, a w dodatku bardzo bawiło ich wskazywanie złych kierunków. W efekcie całego zamieszania przegapiłem 4 biegi.

    Aspekt sportowy pominę. Chciałbym tylko zauważyć, że akurat w tym meczu dużo lepiej od Holty jechał Szombierski. Sam nie wiem kogo powinien w czwartek i niedzielę zastąpić Jabłoński. Czaji mi nie żal, bo jechał jak byle lepszy szkółkowicz.

    Zawodnicy bez ambicji! To zjeżdżanie po 2 okrążeniach było żenujące.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 27-05-2013 o 13:08

  39. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  40. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Piekarnik, dlaczego wszystkim-prawie facjaty zamazałeś?

  41. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2013
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damy widać. A reszta zamazana, bo na kibice.net wieczna walka jest o to.

  42. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Popieram Semena - osiem zespołów wystarczy!
    Bonjo, dawno nie byłeś we Wrocku Galimatias z biletami oraz labirynty dla kibiców gości to na Olimpijskim normalka.

  43. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Dzięki za odpowiedź Piekarnik.
    Nie wiem co to "kibice.net", ale widzi mi się, że w żużlu nie uważamy się za pt. przestępców, ergo identyfikacja nam nie straszna, a takimi durnymi trendami wpisujemy się,(czy ktoś tego chce, czy nie) w ten mniej pochlebny obraz/wizerunek kibica.

  44. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Popieram Semena - osiem zespołów wystarczy!
    Bonjo, dawno nie byłeś we Wrocku Galimatias z biletami oraz labirynty dla kibiców gości to na Olimpijskim normalka.
    Poważnie? Na Olimpijski wpadliśmy kwadrans przed meczem. Dwie minuty na ogarnięcie biletów, przejście przez oba punkty kontrolne idealnie na pierwszy bieg. Kwestia organizacji, ale własnej

  45. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Poważnie? Na Olimpijski wpadliśmy kwadrans przed meczem. Dwie minuty na ogarnięcie biletów, przejście przez oba punkty kontrolne idealnie na pierwszy bieg. Kwestia organizacji, ale własnej
    Wchodziłeś w tym roku na sektor gości? Bo ja słyszałem, że wcale tak różowo nie było (i nie chodzi o kolor koszuli).

  46. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No właśnie o tym piszę Czas operacyjny 15 minut.

  47. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W miastach gdzie kibice piłki nie pałają miłością do tych żużlowych zamazywanie twarzy jest po prostu rozsądne ze względów bezpieczeństwa. Mało to było w różnych miastach dostawania "w pape" z powodu rozpoznania ze zdjęć?

    Semen ma zdecydowanie rację co do wpływu 10 zespołowej ligi na I i II. Z ręką na sercu, kto teraz uważnie śledzi niższe ligi? Spadł poziom i rywalizacja.
    Uważam jednak, dla samej ekstraligi jest to świetne rozwiązanie. Więcej miast, więcej zawodników, większa różnorodność, a w napięciu trzyma nas przede wszystkim to, że spadają, aż trzy drużyny. A po prawie połowie rundy zasadniczej zagrożone spadkiem są prawie wszystkie drużyny w lidze.

    Za rok znowu będą trzy, spadać będzie 1 i znowu będzie nuda

    Na chwilę obecną nie widzę złotego środka. Albo mocna ekstraliga albo 3 równe ligi, w których zazwyczaj część drużyn walczy szybko o nic. Najlepiej byłoby mieć 40 drużyn. 10 w ekstra, 10 w I i 20 w dwóch drugich. No ale...

    Oby nie Szczerze mówiąc chyba nigdy w życiu nawet nie widziałem "kibica" Rakowa na oczy. Co jakiś czas jednak do mediów ogólnopolskich czy tam waszych lokalnych przebijają się informację o ekscesach skierowanych w kierunku kibiców żużla. Jedynie zasygnalizowałem, że zamazywanie zdjęć niekoniecznie musi być wiązane z chęcią stylizowania się na kumatych hoolsów.
    Ostatnio edytowane przez Borysek ; 27-05-2013 o 17:27

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •