Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 104 z 104

Wątek: VIII runda Ekstraligi: Unibax Toruń - PGE Marma Stal Rzeszów 19 maja 2013 godz. 18:30

  1. Powrót do góry    #91
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Alien: a który zawodnik nie jest uzależniony od sprzętu?

    Semen: Nie dwa mecze. Gollob pojechał tu wspaniale ligę, będą lepszym od Ryana i Miedziaka na przestrzeni całych meczów, wygrał finał IMP ze slabym numerem startowym, zaś w GP (to pewnie te mało ważne imprezy) rozbił przeciwników w drobny mak. Od tego czasu taki nokaut był udziałem tylko tego samego Golloba w Vojens. Jego występy w meczu Polska - Reszta Świata, ligowym meczu 2012 i GP 2012 też były najwyższej próby, także takie z palca wyssane to nie jest. Wiesz, taki Sullivan nigdy nie pojechał na MA meczu o poważną stawkę, nie licząc meczu w deszczu o złoto w 2009. Fakty są takie, że Gollob przejechał 4 kółka na tym torze w oficjalnych zawodach najszybciej ze wszystkich + zaliczył tu najlepszy performance w historii istnienia obiektu (GP 2010).

    No ale dobra, nie będę się czepiał o nazewnictwo: król, nie król. Faktem jest, że obiekt opasował do jego stylu jazdy z ostatnich lat. Teraz MA jest nieco twardsza i inaczej przygotowana + Gollob jeździ mniej bojowo, to i nie ma błysku.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Jeżeli oko było szklane to i owszem, mogło się trochę napromieniować przy odbiorniku, takie ładniej błyszczy w oczodole.
    Nie bardzo wiem co masz do powiedzenia na temat wczorajszego meczu skoro wylaczyles po 3 biegu.
    Nie mowie ,ze byl to mecz z kategorii tych ktore sie pamieta na lata,ale w wiekszosci biegow bylo fajne sciganie i jazda w kontakcie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-05-2013 o 13:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Alien: a który zawodnik nie jest uzależniony od sprzętu?
    Och, ja sobie tylko z Galopa żartuję
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie mowie ,ze byl to mecz z kategorii tych ktore sie pamieta na lata,ale w wiekszosci biegow bylo fajne sciganie i jazda w kontakcie.
    Ja np. naliczyłem trzy takie biegi, a oglądałem do końca. W ogóle mnie ten mecz nie porwał, co jest zresztą standardem na MA w ostatnich latach.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Przeca u nas jest zief. Wczoraj może i nie był zief totalny, ale żeby na tym torze się coś działo, to nie powinni go równać co 4 biegi chyba a do tego tak co dwa powinni polewać wodą
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    O dziwo wczoraj po kazdym polaniu odbywaly sie najnudniejsze biegi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wiesz, taki Sullivan nigdy nie pojechał na MA meczu o poważną stawkę, nie licząc meczu w deszczu o złoto w 2009.
    Chyba większej głupoty już dawno nie czytałem.
    A sezon 2010. Bieg 15 decydujący o brązowym medalu 44:40 dla Torunia, żeby brąz zdobył Apator potrzebny jest remis w tym biegu. Wyścig wygrywa Ryan zdobywając w meczu komplet 15 punktów.

    Inny mecz o poważną stawkę. Półfinał 2009 3,2*,1,3,3.

    Ryan miał więcej genialnych meczy na tym stadionie, więc sorry, ale Gollob królem MotoAreny nie jest.

  8. Powrót do góry    #98
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No teraz może i nie jest. A czy więcej, no to dośc zrozumiałe, bo i więcej razy pojechał. Natomiast z tymi meczami o stawkę. Rozmawiamy o meczach o stawkę, czy o meczu o brąz (frytki)? Półfinał 2009 był praktycznie pozamiatany w Częstochowie. Aczkolwiek trzeba przyznać, że pokonaliśmy wtedy mocniejszą ekipę niż ta, z którą przegraliśmy finał.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, olej tego Sullivana ciepłym moczem i oddaj nam medal z zeszłego roku, natentychmiast

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O dziwo wczoraj po kazdym polaniu odbywaly sie najnudniejsze biegi.
    Bo było po rownaniu
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  11. Powrót do góry    #101
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,798
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sobotch: O ten bieg to już pretensje do Nickiego.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Alien: a który zawodnik nie jest uzależniony od sprzętu?

    Semen: Nie dwa mecze. Gollob pojechał tu wspaniale ligę, będą lepszym od Ryana i Miedziaka na przestrzeni całych meczów, wygrał finał IMP ze slabym numerem startowym, zaś w GP (to pewnie te mało ważne imprezy) rozbił przeciwników w drobny mak. Od tego czasu taki nokaut był udziałem tylko tego samego Golloba w Vojens. Jego występy w meczu Polska - Reszta Świata, ligowym meczu 2012 i GP 2012 też były najwyższej próby, także takie z palca wyssane to nie jest. Wiesz, taki Sullivan nigdy nie pojechał na MA meczu o poważną stawkę, nie licząc meczu w deszczu o złoto w 2009. Fakty są takie, że Gollob przejechał 4 kółka na tym torze w oficjalnych zawodach najszybciej ze wszystkich + zaliczył tu najlepszy performance w historii istnienia obiektu (GP 2010).

    No ale dobra, nie będę się czepiał o nazewnictwo: król, nie król. Faktem jest, że obiekt opasował do jego stylu jazdy z ostatnich lat. Teraz MA jest nieco twardsza i inaczej przygotowana + Gollob jeździ mniej bojowo, to i nie ma błysku.
    No właśnie o nazewnictwo czyli określenie chodzi. Nigdzie nie negowałem jego, jak sam napisałem, genialnych występów, ale to był imprezy rozegrane w przeciągu jakiegoś 1,5 roku. Podczas to których miał życiowy sezon 2010.
    W 2012 pojechał bardzo dobrze i tyle, (zdaje się że zaliczył nawet przegraną z Emilem Pulczyńskim).

    Półfinał 2009 wcale nie był pozamiatany po meczu w Czewie. Po XIII biegu na MA było tylko 85-83 dla Torunia w dwumeczu !
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-05-2013 o 17:08
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dalej nie rozumiem. Może jestem za głupi, bo nie chcę Twoich postów traktować w kategoriach aż tak małostkowych.

    Pisałem, że zmiana klubu może być motywacją, wyrażałem takie nadzieje. I co więcej, dalej tak uważam. Zazwyczaj tak jest i u Golloba również wystąpił ten efekt. Tyle tylko, że wygląda (na dziś) na to, że była to chwilówka. I dziś moja obserwacja jest taka. Rozumiem, że jeżeli kiedyś się (hipotetycznie) pomyliłem, to nie mam prawa diagnozować bieżących wydarzeń? Do tego zmierzasz?

    W marcu-maju widziałem nadzieję w tym, że nowy klub pozwoli Tomaszowi prezentować się lepiej niż w 2012. Teraz powoli tę nadzieję tracę, bo wygląda na to, że pewnych rzeczy (czasu) nie da się przeskoczyć żadną dodatkową motywacją. Zwykła ewolucja poglądów wraz z rozwojem wydarzeń. Choć może przedwczesna, bo liczę, że Tomasz utrzyma chociaż przyzwoity poziom. O medalach (w SGP) nie marzę.

    I takie gadanie, że ktoś ma wszystko. Wiesz, Holderowi też nie brakuje nic względem ubiegłego roku, a jednak jest cieniem tego zawodnika, który zdobył tytuł IMŚ. Może zwyczajnie nie ma w nim aż takiej determinacji i głodu, a przez to i pomysłu. Taki jest sport i nie ma sensu obrażać się na rzeczywistość. Co nie zmienia faktu, że klub zrobił dobry transfer, bo lepiej punktującego zawodnika z takim KSM można znaleźć tylko jednego. Ale kto przewidział jego eksplozję w listopadzie? Ja przewidziałem po Auckland, ale to byłoby już za późno.
    Buszmen, Ty nie wyrażasz nadziei, Ty oświadczasz coś zazwyczaj z taką mocą jakoby sam Bóg przemawiał, dlatego zdziwiło mnie wielce że się nie sprawdziło
    I do niczego więcej nie zmierzam.
    Moje posty możesz traktować jak chcesz, to nieistotne, tak jak nieistotna jest dla mnie dogłębna analiza przyczyn niepowodzeń Roberta. Byle trzymał fason na wyjazdach. U siebie jakoś wszyscy dadzą rade.
    I nie rozmawiamy o Holderze
    Robertowi latka lecą. A jeszcze te zaniki pamięci. Przyznasz że to niepokojące.
    Widzisz więc, że ogólnie rzecz biorąc to się z Twoją diagnozą nawet zgadzam.
    Także luz Buszmenie, mnie to naprawdę ani grzeje ani ziębi.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    O meczu chyba już wszystko zostało napisane, Robert złapał lekką zadyszkę i to mecze wyjazdowe pokażą na ile go teraz stać. Cieszy postawa Adriana, mam nadzieję że chłopak już nabrał pewności siebie i nie powtórzy występu z Zielonej Góry na innym wyjeździe. Jak na razie, nie mieliśmy porządnego, nie osłabionego rywala na MA.

    Apropos całej dyskusji na temat Króla MA. O rekordzie toru już ktoś napisał, bardzo zbliżone czasy uzyskiwali Miedziak i Sully co wynikało z innego przygotowania toru, więc moim zdaniem nie ma się co epatować, że Gollob dzierży ten rekord i dziś nikt mu nie zagraża (tak jak Perowi przez wiele lat na Broniewskiego, aż do przyczepnego toru i Rickardssona). Przy obecnej nawierzchni, Gollob nie robi żadnego szczególnego wrażenia na tym torze (od początku sezonu).

    PS. W kontekście rzekomego króla MA (2009-2010), czy ma ktoś z Was nagrany przegrany przez nas mecz ze Stalą Gorzów (43:47) u siebie? (runda zasadnicza, 2010)
    Szukam także całej relacji z finału IMP 2009. Obok GP 2010, jedne z ciekawszych zawodów na naszym torze. Mam nadzieję, że za rok ktoś pójdzie po rozum do głowy i przy wymianie/dosypywaniu nawierzchni przypomni sobie jak to się robiło kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez Andy_ ; 30-05-2013 o 00:32

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •