Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 442 z 442

Wątek: VII kolejka ENEA Ekstraligi 12.05.2013 Polonia Bydgoszcz - Apator Torun.

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Skad sie wziela ksywa Robert?
    To drugie imię Tomasza.

    Obstawiałem wygraną Torunia, ale nie w takich rozmiarach.

    Dobrze, że jak Bydgoszcz jechała w Lesznie to nie było Hancocka i tor był bardzo trudny i przyczepny...

    pozdr

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    drozd (29-05-2013)

  3. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Kingpin.... a kiedy to Kamil jechał przeciwko trójce przeciwników i ich pokonał

    odstaw soczek
    Celowo napisalem,ze dal rade a nie pokonal.

    Robert to jego drugie imie.

    Tak poza tym :

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta


    Z 30-stki wyjdziemy.Po 8 biegu.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Mow mu wuju?

    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-05-2013 o 21:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (29-05-2013)

  5. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a to przepraszam

    w sumie to mi nawet żal sąsiadów...

  6. Powrót do góry    #409
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Już o tym wspomniano, żenujące było zlewanie przez liderów naszej drugiej linii. Holder przez cały piąty wyścig nawet nie wysilił się, by spojrzeć, że za nim jedzie i niemal prosi o pomoc Brzózka. Dopiero jak debil na linii mety zaczął się oglądać. Potem dołączył do niego Miedziński olewający Pulczasa. Najmniej można przy tym zarzucić Gollobowi. Duże gratulacje dla drugiej linii, która musiała walczyć w każdym wyścigu z trójką rywali.
    Na niedzielę w ramach podziękowań Kamil powinien zostać w składzie. Pora sprawdzić go w tym sezonie ligowym na własnym torze.
    Świetne zawody, choć i mi żal braci mniejszych, gdyż trzeci spadek niespadającej może sprawić, że na dłużej cieszyć się będą towarzystwem w derbach GKM-u.

  7. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Po raz pierwszy oglądałem juniorów Unibaxu z rozdziawioną gędą. Liczyłem, że w Bydgoszczy zdobędą 1pkt, a tu taki szok. W Pawła wierzę, że będą z niego ludzie ale Kamil dziś powalił mnie na glebę i to z kim?
    Super jest czuć się tak po DERBACH ale jednocześnie chciałbym się czuć tak również w roku 2014

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    mhsol (29-05-2013)

  9. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Howard - a co to jest gęda?

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  10. Powrót do góry    #412
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Że sezon będzie stracony pisałem od Tarnowa.
    Że Toruń nam wsadzi pisałem od niedzieli. Oczywiście nie spodziewałem się takiego stylu, bo w pierwszej części zawodów najgorszy z sąsiadów był na trasie szybszy od naszego najlepszego zawodnika. Nie wiem co nie zagrało, ale coś z tą drużyną stać się musiało.
    Brawo dla Apatora.
    Widziałem Polonie w tym sezonie 4 razy i w zupełności mi to starczy. Wyleczyli mnie skutecznie. Nie sposób im kibicować, utożsamiać się z nimi, czy zwyczajnie trzymać za nich kciuki. W najbliższym czasie nie mam ochoty ich oglądać, po kolejnym meczu sprawdzę wynik i tyle. Wolę spożytkować ten czas na coś innego.
    Mam tylko nadzieję, że dzisiejsze spotkanie otworzyło oczy niepoprawnym optymistom, którzy tak ochoczo pokrzykiwali, że trzeba w naszych zawodników wierzyć, że już za chwilę się odbiją, że jest w nich potencjał nawet na play-offy. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Polonia w tym sezonie spadnie. Bardzo prawdopodobne, że z miejsca 10.
    C'mon You Gunners!

  11. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    powiedzcie mi co to k...a jest że ciągnikiem po naszym torze ********** przyjaciel Golloba Marek, który z Tomkiem jest na prawie wszystkich zawodach.

  12. Powrót do góry    #414
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Po pierwsze gratki. Po drugie, mam wrażenie, że jeśli "forma" naszych żużloków się utrzyma to pożegnamy się se speedwayem na Sportowej na zawsze. Jeśli spadniemy to nie będzie reaktywacji. Po trzecie, poziom żenady w wykonaniu towarzystwa z toruńskiego młyna oceniam całkiem wysoko tak 10/10. Muszę powiedzieć, że sam sadziłem się dość aktywnie na Tomasza (nigdy nie będę jeździł dla Torunia) ale to co zaprezentowali wierni kibice (APATORRA) przekroczyło moje wyobrażenie o zgnojeniu własnego zawodnika, który zdobędzie Mistrzostwo Polski dla TORUŃSKIEGO MŁYNA. Na całe szczęście są jeszcze wśród Was NORMALNI, którzy kibicują DRUŻYNIE z Torunia a nie ch...u.j wie czemu.
    Dziękuję za uwagą. OVER.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Solek za jego przydatny post!

    lego (30-05-2013), md_15 (30-05-2013), mhsol (29-05-2013)

  14. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak poza konkursem....Szczepaniak mimo wszystko lepszy od Kościechy.

    Najbardziej w Polonii martwi cały czas słaba forma Buczkowskiego i jazda w kratkę Loktajewa.
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  15. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez pumeks Zobacz posta
    jazda w kratkę Loktajewa.
    Gdyby Wasz prezes nie popierał Zmory w dążeniu do pozostawienia KSM i 10 zespołów w ekstralidze, to i Sasza jeździłby na maksa

  16. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez pumeks Zobacz posta
    Tak poza konkursem....Szczepaniak mimo wszystko lepszy od Kościechy.
    po tej klesce to juz nawet takie zarty nie smiesza...

    Kolejny mecz przy Sportowej w czwartek z Gnieznem, dobrze ze nie w niedziele, bo by bylo wiecej przyjezdnych niz miejscowych, oj ten dzisiejszy wstyd odbije sie dluga czkawka w klubie, oj dluga!!!

  17. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Już o tym wspomniano, żenujące było zlewanie przez liderów naszej drugiej linii. Holder przez cały piąty wyścig nawet nie wysilił się, by spojrzeć, że za nim jedzie i niemal prosi o pomoc Brzózka. Dopiero jak debil na linii mety zaczął się oglądać. Potem dołączył do niego Miedziński olewający Pulczasa.
    Dokładnie. Współczuję obu Kamilom, takich kolegów . Z resztą obaj pojechali świetne spotkanie. A walka Brzózki z Buczkiem i Szczepanem młodszym, palce lizać.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    hmmmm gratulacje dla krzyżactwa byliście dziś lepsi i na torze i na trybunach . Wku...... mi minęla nie ma co sie wpieniac, na cos na co nie mam wpływu.
    Nie będe wystawiał ocen poszczególnym zawodnikom ( ??? ) Polonii nie byli nawet tłem dla calej duzyny Apatora. szczescie ze Tomasz G . "litowsciwy" postanowil nie upokorzyc nas do samego konca i "zawiódł" Go sprzet.

    Jeszcze raz graty dla Krzyzactwa
    Kingpin a mowilem ze wyjdziecie z 30stki tylko sie nieco jeb...... i zapomnialem ze pod 30stce jest 40 i 50

  19. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    BFM (30-05-2013), Howard (30-05-2013), Malin017 (30-05-2013), alienisko (30-05-2013), bartekdm (30-05-2013), kingpin (30-05-2013), mhsol (29-05-2013), miki1970 (30-05-2013)

  20. Powrót do góry    #420
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Przy takiej nawierzchni jak wczoraj to panny* z Torunia jeździłyby na końcu stawki, lamentując przed każdym biegiem.
    Wczoraj przyjechała do nas drużyna, która potrafi jeźdźić na dziurawej i przyczepnej nawierzchni. O mały włos a dostalibyśmy bęcki. Jedno jest pewne - taki kozak jak Iversen już na Sportową2 w tym sezonie nie zawita.
    Jeśli chodzi o Kamila Pulczyńskiego - w zeszłym sezonie bardzo ładnie pojechał w Bydgoszczy.

    *oprócz Holdera
    Jednak panienki z Torunia sobie poradziły. A tor był podobny, miejscami dziurawy, dość przyczepny (czasy takie jak z Gorzowem). Cieszy postawa drugiej linii w toruńskim zespole (ładna walka na dystansie), szkoda tylko, że prowadzący parę (Miedziński czy Holder) czasem nie zwracali uwagi na kolegę z pary.

  21. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Coś jednak niestety w tym jest, że derby nie cieszą już tak jak kiedyś (choć pozostaje przy tym, że bezapelacyjnie każdego roku mają być!!!). Pewnie to efekt składów drużyn i tego, że czasy się zmieniły.

    Przyznaję się bez bicia, byłem pewien, że Woźniak i Curyło wozić będą naszych juniorów i po części seniorów również po torze wedle własnego uznania, a tu takie zdziwienie. Uważam jednak, że to był efekt fatalnego ich spasowania z torem, bo umiejętności już mają. Mecz Polonii zawalili wszyscy i nikt nie zasługuje na wyróżnienie.
    Będę jednak trzymał mocno kciuki aby Polonia utrzymała się w ekstralidze, bo DERBY w 2014 być muszą!

    Co do Unibaxu - powszechnie uważano, że brak atmosfery w drużynie w roku 2012 był winą Ryana i teraz kiedy go już nie ma będzie cudownie. Jak było wczoraj mogliśmy zaobserwować w obrazie z parkingu. Drużyna wygrywa mecz lekko, łatwo i przyjemnie, a zawodnicy wyglądali jakby to oni przegrywali 20pkt. Nawet zawsze wesołek Holder jakiś zupełnie zasmucony był wczoraj. Do tego te wzajemne "uprzejmości" po biegach. Nie ma już drużyny, każdy jedzie sam dla siebie i ma gdzieś, który będzie kolega z pary. Nikt nie wie jaki jest wynik meczu w trakcie jego trwania.
    To taka moja łyżka dziegciu do beczki miodu po wczorajszych derbach.

    Cieszy jednak ogromnie postawa Pawła i Kamilów w tym meczu oby tak dalej. Emil chyba idzie na dłuższą odstawkę.

    ps. trzymajcie się sąsiedzi jeszcze nie wszystko stracone, dopóki sezon trwa.

  22. Powrót do góry    #422
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta

    ps. trzymajcie się sąsiedzi jeszcze nie wszystko stracone, dopóki sezon trwa.
    No właśnie nie.. dla mnie sie wlasnie zakonczyl. Nie bede sciemnial ze moze to kwestia folkloru ale derby to derby i te dwa mecze a szczególnie ten u siebie sa najwazniejsze w sezonie. Nawet przez mysl mi nie przyszlo ze dostaniemy takie ******** . Spodziewalem sie taktykow z waszej strony aby trzymac wynik i wynik sie rozstrzygnie w 13-14 biegu. Ku... a a bylo tak ze my ich nie mielismy kim zrobic fuck fuck fuck. Jeszcze jest mniej wazny mecz z wami w Toruniu i spoko luz sezon oficjalnie zamkniety.
    Aby nie bylo ze jestem kibicem sukcesu na mecze dalej bede chodzil klub potrzebuje mojej kasy w koncu pracownikow przybywa a wyplaty trzeba robic.
    trzy sprawy na ktore po wczorajszym meczu warto zwrócic uwage
    jesli to prawda to kur.. ja czegos nie rozumiem podobno kasa dla zawodnikow nie jest wyplacana bo ........ leźy na lokacie . Noo ja pierd..... Buczek nie ma na czym jechac Loktajewowi pojawil sie podobny syndrom a tu kuswa takie zagrania .
    druga sprawa co za debil w trakcie sezonu . Ktory nie dosc , ze jest opoźniony , do tego mocno sponiewierany przez pogode wpada na pomysl na dosypanie nawierzchni??
    trzecia sprawa kus... czy nikt nie widzi ze lykaja nas jak bolkow pod banda na pierwszym luku ????? sami kuswa dżentelmeni na tylnych blotnikach naszych zawodnikow powinna byc strzaleczka w lewo i napis wyprzedzac tędy ehhhhhhhhh
    Nie ze szukam przyczyn bo zawsze jada dwie druzyny . Jednak ta druga potrafi sobie poradzic z dopasowaniem. Pierwszym sygnalem ze jest dupa blada byl mecz z Gorzowem Apator ( szacun ) pokazal nam miejsce w szyku. Podniecalismy sie wynikami z dwoch pierwszych spotkan ale Czewa jedzie padake Zielonka dopiero zaczyna jechac , poczatek miala tez do dupy. Wiec caly nasz optymizm byl mocno zafałszowany. Teraz juz mamy czarno na bialym jak bedziemy w lidze rzadzic . Amen ide sobie odreagowac i wyciagam motocykl

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    atomenda (30-05-2013)

  24. Powrót do góry    #423
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ciekawe jakie wnioski wyplynely po wczorajszym zebraniu i wyjasnianiu po meczu
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  25. Powrót do góry    #424
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,779
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    trzecia sprawa kus... czy nikt nie widzi ze lykaja nas jak bolkow pod banda na pierwszym luku ????? sami kuswa dżentelmeni na tylnych blotnikach naszych zawodnikow powinna byc strzaleczka w lewo i napis wyprzedzac tędy ehhhhhhhhh
    Woźniak, Curyło, Łoktajew i nawet Szczepaniak mieli ostre momenty z dociskaniem torunian do bandy
    i wymachiwaniem nóżkami i zarzucaniem motocykla w tor jazdy torunian. Dwa ostrzeżenia na początku
    dla Woźniaka i Łoktajewa nie wzięły się znikąd.
    A to, że torunianie łykali bydgoszczan, brało się chyba stąd, że wyglądało jakby miejscowi jeździli
    na rowerach... i tego nie potrafię zrozumieć skąd taka dramatyczna różnica, że nawet liderzy (sic!)
    polonistów mieli problemy z drugą i trzecią linią torunian - Pulczyński przecież jechał pierwszy mecz w elidze
    w tym roku!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #425
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Teraz to się obudzili k* z ręką w nocniku … Że jest źle to było widać już w niedziele gdy Hlib zdobył tutaj 5 pkt. Każdy średnio rozgarnięty kibic to widział. No ale jak duża część kibiców i zawodników była zadowolona po minimalnym pokonaniu zespołu z 1,5 zawodnikiem to o czym my dyskutujemy ...
    Niech dalej się cieszą i klepią po tyłkach to nie wygramy już żadnego meczu. Mimo wszystko spodziewałem się, że chociaż niektórzy zawodnicy się ogarną a tutaj dupa. Nawet ci którzy w niedziele jako tako wyglądali (juniorzy+Hans) wczoraj nie istnieli …
    Wymęczyliśmy zwycięstwo ze Stalą, bo Gorzowianie są po prostu słabi gdy Zmarzlik nie punktuje. Nie chcę umniejszać tutaj zwycięstwu pierników ale wczoraj pokonała by nas każda drużyna Ekstraligi. Osobiście żałuję że wyszliśmy z 30 i nie był to Start Gniezno, bo być może co niektórzy by przejrzeli na oczy.

    A prawda jest taka że w naszym klubie jest burdel jakich mało. Można dużo Kanclerzowi zarzucać ale z jednym ma rację. Ten klub jest rządzony przez idiotów.
    I to zarówno na najwyższym szczeblu jak i menadżerskim. Bo jak nazwać człowieka, który dopiero co otrzymał pracę a już zmienia nawierzchnię toru i dokonuje idiotycznych zmian personalnych przed najważniejszym okresem w sezonie i gdy nie ma czasu na treningi?

    Finał jest taki, że zawodnicy są kompletnie pogubieni i zawodnicy gości, którzy też wcale nie są idealnie spasowani wyglądają przy naszych jakby jechali na motorach Woffindena.

    Każdy start przegrany, zawodnicy nie wiedzą jaką obrać ścieżkę bo przyzwyczajeni są do innej jazdy. Nie chcę tutaj ich bronić, bo ich postawa też była żenująca, ale to wczoraj wyglądało jakbyśmy jechali np. w Lesznie a nie w Bydgoszczy. Ale jak ma być inaczej skoro zmienia się nawierzchnię przed dwoma ważnymi meczami i jednocześnie brak jest czasu na treningi bo zawodnicy są ciągle w rozjazdach …

    Niech nikt mi nie wmawia, że trener/menadżer drużyny w żużlu to zbędna fucha. A ten cały Dankiewicz nie tylko nic nie pomaga ale wręcz przeszkadza. Do tego większą charyzmę ma 3-letnia dziewczynka rzucająca kwiatkami. Ogólnie wygląda jak pajac i tak też się zachowuje i wypowiada. Niech sp***. Tutaj nie ma przypadku. 2 mecze i stracony bonus z Gorzowem i przegrana u siebie. Teoretycznie po zawodach ale wciąż można go jeszcze wyp*** i przynajmniej spróbować obronić ten sezon. Tutaj potrzebny jest facet podobny do Kanclerza, który nie klęka przed zawodnikami ale wymaga obecności na treningach i ma zmysł taktyczny do ustawiania par. Paru kandydatów by się jeszcze znalazło.

    Taki Sawina którego nie raz na tym forum krytykowałem bo zabijał widowisko i podejmował nieracjonalne decyzje. Ale prawda jest taka że potrafił się postawić i poprzez treningi przygotować zespół do jazdy na torze który był olbrzymim handicapem. Nikt nam nie podskoczył poza Tarnowem gdy tor był po deszczu i wiadomym wałkiem z Czewą ...

    Teraz powtarza się sytuacja ze spadkowych sezonów. Dosypuje się nawierzchni, tor nie tylko nie jest atutem ale jest przeciwnikiem drużyny. Dopóki ten pajac będzie menadżerem Polonii to ja już na meczach się pojawiać nie będę. Nie ma po co. Analogiczna sytuacja była przed laty. Spadniemy z hukiem, tyle tylko że tym razem będzie to koniec żużla w Bydgoszczy.

    Jak Deresiński ma choć odrobinę oleju w głowie to już wysłał zwolnienie dla Dupkiewicza a w ręce ma telefon np. do Mourinho.

    P.S. Bo zapomniałem. Gratulacje dla krzyżactwa. Piękna wygrana.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 30-05-2013 o 11:40

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    JD (30-05-2013), bartekdm (30-05-2013), never_mind (30-05-2013), pumeks (30-05-2013)

  28. Powrót do góry    #426
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Co do Unibaxu - powszechnie uważano, że brak atmosfery w drużynie w roku 2012 był winą Ryana i teraz kiedy go już nie ma będzie cudownie. Jak było wczoraj mogliśmy zaobserwować w obrazie z parkingu. Drużyna wygrywa mecz lekko, łatwo i przyjemnie, a zawodnicy wyglądali jakby to oni przegrywali 20pkt. Nawet zawsze wesołek Holder jakiś zupełnie zasmucony był wczoraj. Do tego te wzajemne "uprzejmości" po biegach. Nie ma już drużyny, każdy jedzie sam dla siebie i ma gdzieś, który będzie kolega z pary. Nikt nie wie jaki jest wynik meczu w trakcie jego trwania.
    Za to Hancock z Andersenem usmiech po pachy w momencie gdy Unibax uzyskał znaczna przewage.Może Chris tak dla równowagi "posmutniał"

  29. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    … Że jest źle to było widać już w niedziele gdy Hlib zdobył tutaj 5 pkt...............
    hehe ten Hlib bedzie nam sie snil jeszcze do konca sezonu na poczatku kazdego koszmaru

    Zeta nie mów ze kanclerz to wyjscie, potafi ladnie pary poukladac i to wsio, moim zdaniem to wiekszy szkodnik niz pozytwna postac .

    moze i ja piknik jestem ale ro****....... mnie jak nasz kinder mlyn zaszalal z sektorówka sklady wegla brakowalo czapeczek i wiaderka koksu jaka kiedys byla afera gdy kujawiak cos takiego ufundowal a teraz paluszek prosto i jejeje sklady węgla


    podobno LT jest czestym gosciem w parkingu

  30. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,827
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Jak Deresiński ma choć odrobinę oleju w głowie to już wysłał zwolnienie dla Dupkiewicza a w ręce ma telefon np. do Mourinho.
    Hmm, Deresiński rozmawiał już nie tylko z CzeCzenem ale i Gajewskim, Plechem i cholera wie z kim jeszcze. Żaden z nich nie chciał wchodzić do Polonii. A podstawowym powodem jest brak stabilizacji w waszym klubie. Ciągłe problemy finansowe, ciagłe konflikty personalne pomiędzy działaczami czy na linii klub - miasto. Żaden z szanujących się menago nie będzie chciał pracować w takich warunkach. Dankiewicz zgodził się ponieważ dopiero zaczyna zabawę w menago, on w zasadzie nie miał nic do stracenia. Mógł jedynie zyskać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    mimo wszystko, smutnie sie to ogladalo (w tv tylko). Atmosfery derbow brak, jedynie kulturalne okrzyki torunskiej klatki sie przebijaly, wiec moze nie byl tak zle.

    Tym torem nie przesadzajcie. Nawet w Toruniu tak zenujace biegi nie powinny sie wam zdarzac. To, co Przedpelski zrobil z Gregiem moglo zabolec. wszystkich, ale nie Grega. Jesli chodzi o Kamila Pulczynskiego, to tym jednym meczem chyba zrobil wiecej punktow chyba, niz we wszystkich tegorocznych jego wystepach w Orle Lodz.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 30-05-2013 o 16:58
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #430
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    moze i ja piknik jestem ale ro****....... mnie jak nasz kinder mlyn zaszalal z sektorówka sklady wegla brakowalo czapeczek i wiaderka koksu jaka kiedys byla afera gdy kujawiak cos takiego ufundowal a teraz paluszek prosto i jejeje sklady węgla
    Co ty porównujesz geniuszu, kujawiak nie zrobił sektorówki w barwach Polonii, barwy im się pomyliły. Ta mała sektorówka od składów węgla jest ok, małe logo sponsora nie przeszkadza. Nawet taka ekipa jak Legia Warszawa ma sektorówke z napisem królewskie http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxl...019822f45d.jpg

  33. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,827
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    He, he, ten Hansio mnie rozwala, za SF, fragment :

    Andersen znów wraca do swojego "firmowego" problemu. Jeden mecz jedzie bardzo dobrze, następny już znacznie gorzej. - Sam nie wiem, dlaczego tak jest. Wszyscy się trochę pogubiliśmy. Niepotrzebnie słuchałem rad kolegów z zespołu. W końcówce się obudziliśmy i dwa razy pokonaliśmy Golloba, ale to już było za późno. Jestem naprawdę zawiedziony, liczyłem na znacznie więcej - zakończył.
    Nieźle ten Hansio musiał popierdzielać skoro udało mu się pokonać Golloba na defektującym (lub markującym defekt) sprzęcie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy juniorzy Polonii zawiedli? Trochę tak ale po tych informacjach z dosypywaniem na torze można się tego było spodziewać.
    Motory pewnie zostały z ustawieniami z niedzieli ale okazało się, że jakiś idiota klubowy wpadł na rewelacyjny pomysł utrudnienia w nawiązaniu jakiejkolwiek walki z piernikami.
    Czy może mi ktoś wyjaśnić regulaminowe sprawy związane z treningiem na swoim torze? Jak jest transmisja w TV to od której godziny nie wolne już jeździć na torze? Kto i w jakim terminie podejmuje decyzję o tym, czy mecz jest zagrożony, bo przewidywane są opady deszczu?
    To może znacznie utrudnić właściwe dopasowanie gospodarzy do swojego toru.
    W przypadku Polonii Bydgoszcz treningi na swoim torze zostały mocno ograniczone, co w znacznym stopniu miało wpływ na przebieg meczów.
    Zauważcie każdy z trzech meczów w Bydgoszczy rozgrywany był na innej nawierzchni.
    Jeżeli nikt nie wpadł na to (w co wątpię) żeby ustalić z zawodnikami jaki preferują rodzaj nawierzchni i ułożenie toru to jeszcze nie jest za późno to ustalić i ostro potrenować.
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pumeks za jego przydatny post!

    zeta (30-05-2013)

  36. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez pumeks Zobacz posta
    wpadł na rewelacyjny pomysł utrudnienia w nawiązaniu jakiejkolwiek walki z piernikami.
    Za mało Leszna w Bydgoszczy było

  37. Powrót do góry    #434
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez HJK Zobacz posta
    Co ty porównujesz geniuszu, kujawiak nie zrobił sektorówki w barwach Polonii, barwy im się pomyliły. Ta mała sektorówka od składów węgla jest ok, małe logo sponsora nie przeszkadza. Nawet taka ekipa jak Legia Warszawa ma sektorówke z napisem królewskie http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxl...019822f45d.jpg

    Fakt male , mozna by rzec niedostrzegalne

  38. Powrót do góry    #435
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas1920 Zobacz posta
    jacasek, zwracam honor. czas pakowac manatki. zal zal zal.
    Rozumiem, że wypowiadając te słowa po dwóch jakże niby udanych meczach w czewie i zielonce, naraziłem się niektórym. Cóż niestety pan Realista teraz już na mnie nie wyskakuje, chyba zmieni nick na niepoprawny optymista. Czułem w moczu, że będzie jednak ciężko się utrzymać, a po tych kilku meczach vide Leszno, Tarnów, Po stylu w jakim przegrali z Toruniem jak i wygrali ze słabym Gorzowem sam jestem przerażony. Tego nie przewidywałem , a okazuje się , że jeśli nie wygramy w niedzielę w Gorzowie, a wszystko na to wskazuje, to już będzie "z górki" niestety. Polonia jest niesamowicie wolna i dostaje łomot od każdego. Takie Gniezno które też zapewne poleci z nami stawia opór. Tak jak i my postawili się w czewie, postawili się w Gorzowie w Lesznie, ba wygrali z Toruniem. Śmiem twierdzić , iż nawet wtedy kiedy leciałaby jedna drużyna , nasi mieliby wielkie kłopoty znowu jadąc w dwumeczu o miejsca 9 - 10. Jak to się dwukrotnie kończyło wszyscy pamiętają. Pisałem również , że Sparta to taki dziwny klub, że zawsze ucieknie spod topora. Niestety to się jak na razie sprawdza. Przecież ten zespół składany był z tego co zostało na rynku do wzięcia i o dziwo jakoś jadą. Nie dość , że u siebie wymęczyli pierwsze 3 punkty, to zaczęli podskakiwać na wyjeździe + roznieśli czewe w drobny mak. Przypomina mi to sytuację z 2007 roku kiedy z każdym, kolejnym meczem niektórzy pisali, że przecież jeszcze dużo meczy zostało do końca. Łudzili się wtedy tak bardzo , że przegapili koniec rundy zasadniczej

    Cóż fakt jest jeszcze szansa i mam nadzieję, że się ogarną i powalczą , inni mogą jechać a w Polonii niemoc??? Chyba, że faktycznie ktoś od kilku lat powolnie świadomie lecz ostrożnie wykańcza ten klub , aby pozbyć się go raz na zawsze z miasta. Mnie już nic nie zdziwi wystarczy, że widzę co nasi kochani rządzący wyczyniają z tym krajem, to co tam taka drużynka dla nich, co tam sport, tradycja. jeśli jest kasa do zrobienia.

  39. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie rozumiem, dlaczego wszystko jest zwalane na nowego menadżera i że niby nowy tor, zamiast czepić się profesjonalnych żużlowców, którzy tak naprawdę to jeżdżą bardziej do tyłu, niż w lewo.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Morciasz (31-05-2013)

  41. Powrót do góry    #437
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,779
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie rozumiem, dlaczego wszystko jest zwalane na nowego menadżera i że niby nowy tor, zamiast czepić się profesjonalnych żużlowców, którzy tak naprawdę to jeżdżą bardziej do tyłu, niż w lewo.
    Wow - a czepiać można się tu:
    http://www.polonia.bydgoszcz.pl/cont...o-parku-maszyn

    Wybrane biegi i kolejność w nich:
    II. Pulczynski Wozniak Curylo
    IV. Pulczynski Wozniak
    V. Brzozowski Andersen Loktajew
    VII. Przedpelski Hancock Szczepaniak
    X. Pulczynski Loktajew
    XIV. Pulczynski Loktajew Buczkowski

    Nie ujmując ambicji i umiejętności toruńskim zawodnikom, ale naprawdę takiej kolejności
    w tych biegach chyba nie można tłumaczyć wyłącznie tym, że ścieżka pod bandą inaczej chodziła....
    jaki byłby komentarz do takiej kolejności w tych biegach, gdyby ktoś napisał tu takie przewidywanie
    przed meczem?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 31-05-2013 o 07:35
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Do czego to doszlo, zebym ja - rodowity torunianin nie cieszyl sie jakos specjalnie z wyniku derbow. Wygrana niby cieszy, ale taki pogrom dosc przykro mi sie ogladalo. Po cichu kibicuje sasiadom. Wydaje mi sie, ze druzyna jedzie ponizej swoich mozliwosci, a porazka w tym meczu, to kwestia spasowania sprzetu, a nie takich dysproporcji w umiejetnosciach zawodnikow (nie liczac tego, ze dopasowanie sprzetu jest czescia umiejetnosci).

    Pozdrawiam i powodzenia!

  43. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Niby jadą poniżej możliwości ale jak się popatrzy na składy to moim zdaniem na papierze takie Gniezno wygląda lepiej.

  44. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Smutny to był mecz dla Kibiców bydgoskiej Polonii. Jedynie kilku kolesi potrafiło rozładować atmosferę krzycząc z uśmiechem w stronę sektora gości "coście tak cicho" po wygranym biegu przez polonistów. Oczywiście był to śmiech rozpaczy bo tak kiepskiej Polonii na własnym torze dawno już nie było. Co do kibiców z Torunia to szacun za ilość i generalnie za doping ale prowokowanie załamanych kibiców Polonii było nie potrzebne i dodatkowo nie miało sensu gdyż najbardziej dobili nas nasi żużlowcy. A bezradność naszych aż nazbyt była widoczna po wykluczeniu Loktayewa. Najlepszy był i tak bieg XIV - widać, iż nasi byli strasznie zagubieni i zapomnieli że po równaniu toru po szerokiej się nie napędzą, a oni co - trzymali się szerokiej. Poprawcie mnie ale o ile pamiętam to Gollob zawsze odpuszczał u nas ostatnie biegi - oczywiście jak jeździł dla innej drużyny. Może sobie obiecał, że więcej niż 12 pkt przeciw nam nie zrobi Zresztą czasy osiągane przez polonistów w wygranych wyścigach powinny mówić same za siebie. I nie wiem czy się cieszyć że wyszliśmy z 30 czy jeszcze bardziej być zdołowany, że Toruń z litości odpuścił nam te kilka biegów.

  45. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez bogiman Zobacz posta
    Poprawcie mnie ale o ile pamiętam to Gollob zawsze odpuszczał u nas ostatnie biegi - oczywiście jak jeździł dla innej drużyny. Może sobie obiecał, że więcej niż 12 pkt przeciw nam nie zrobi Zresztą czasy osiągane przez polonistów w wygranych wyścigach powinny mówić same za siebie. I nie wiem czy się cieszyć że wyszliśmy z 30 czy jeszcze bardziej być zdołowany, że Toruń z litości odpuścił nam te kilka biegów.

    Przy 18pkt Golloba, nie byłoby juz mozliwej ZZ za Warda w nastepnych meczach. Stąd kontrolowane obnizanie sredniej

    Pozdrawiam
    P.S. Ileżtu litowania sie nad lokalnym rywalem. Wygrana smakuje pięknie......życzę Polonii utrzymania, ale zanosi sie na kolejną pikę to niższej ligii

  46. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Kto oprocz Golloba wyprzedzilby Darka? Miedziak przeciez nie mial szans.
    Chyba nawet Gollob z 18pkt by sie tylko zblizyl a nie wyprzedzil.
    Byc moze dmuchali na zimne,bo mecz ze Startem w Toruniu tez sie bedzie liczyl i po nim Gollob moglby juz Warda wyprzedzic.
    Miedzin nawet jak z Gnieznem trzepnie duzy komplet,pozostanie na trzecim miejscu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-05-2013 o 15:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •