Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 442

Wątek: VII kolejka ENEA Ekstraligi 12.05.2013 Polonia Bydgoszcz - Apator Torun.

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach

    VII kolejka ENEA Ekstraligi 12.05.2013 Polonia Bydgoszcz - Apator Torun.

    Kolejne Derby.
    Nie mam zamiaru sie tu rozpisywac.
    Wszyscy wiedza,ze Roman nie po to wydawal 3mln na Golloba,ze 2mln na komisarzy i kolejne 2mln na telewizje aby Unibax przegral w Bydgoszczy i zeby nie mozna bylo tego zobaczyc na zywo w telewizji.Kolejne 2mln dla nc+ aby ignorowac Unie Leszno pomijam,bo ten kaprys nie ma nic wpolnego z Derbami.
    Zastanawiam sie tylko czy skromne 50-40 dla Torunia zadowoli Bossa.Oby,bo bez Warda o wiecej bedzie ciezko.
    Oczywiscie w zwiazku z tymi faktami ,dyskusje w tym watku uwazam za bezcelowa.
    Proponuje zachowac sily na pomeczowe bluzgi na Romana,Torun,komisarzy i Stepnia.
    Leszczynianie po wpier...lu w Zielonej,ze swoimi frustracjami beda mile w tym watku widziani.

    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-05-2013 o 19:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, gdyby ten mecz był ze dwa tygodnie temu to śmiało bym pisał, że Polonia rozpyka Apatora na swoich śmieciach. Teraz to sam nie wiem co myślec o Polonii. Hancock i Sasza swoje pojadą ale już pozostała część ekipy jakoś w Lesznie, zbytnio, ochoty do walki nie przejawiała. Na domiar złego coś tam zdymisjonowany Kanclerz się odgraża na SF, że niedługo opowie co nieco w temacie Polonii. Coś tam zaczyna się psuć, cała ta sytuacja może mieć negatywny wpływ na postawę zawodników na torze. Czy tak będzie ? Tego nie wiem, stawiam na wyrównany pojedynek i nieznaczną wygrana Polonii
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jaki Apator? Przecież Apatora już nie ma! Tak powiedział Tomasz Gollob, słynny żużlowiec toruński. Ten sam, który w najbliższą niedzielę będzie mógł co najwyżej powąchać sobie gazy z rury Curyły. A swoją drogą ciekawe, czy sektor gości znowu podzieli się na konsumentów Golloba i kiełbachy i kibiców nieistniejącego Apatora, jak to było w jakiś z ostatnich meczów, i jakie będą proporcje... Może będą krzyczeć na siebie nawzajem, podczas gdy na torze zdezorientowane pierniki dostaną łomot większy niż regularnie dostaje Równe w II lidze. Ja też uważam dyskusję za bezcelową i sugeruję w ogóle zamknięcie tematu i toast za nieodwołalne zwycięstwo Polonii

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Tak powiedział Tomasz Gollob, słynny żużlowiec toruński.
    Zaraz, zaraz, to w końcu czyj on ci jest ? Tarnowski ? Bydgoski ? Toruński ? Gorzowski ? Czy może najzwyczajniej w świecie Władkowy ? No bo już różne wersje słyszałem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, to w końcu czyj on ci jest ? Tarnowski ? Bydgoski ? Toruński ? Gorzowski ? Czy może najzwyczajniej w świecie Władkowy ? No bo już różne wersje słyszałem
    Robert to tak naprawdę jest zielonogórsko-leszczyński

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, to w końcu czyj on ci jest ? Tarnowski ? Bydgoski ? Toruński ? Gorzowski ? Czy może najzwyczajniej w świecie Władkowy ? No bo już różne wersje słyszałem
    Na to pytanie to chyba on sam nie zna odpowiedzi. Ja bym powiedział, że jest... WSZECHPOLSKI!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Wolnorynkowy.
    C'mon You Gunners!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, to w końcu czyj on ci jest ? Tarnowski ? Bydgoski ? Toruński ? Gorzowski ? Czy może najzwyczajniej w świecie Władkowy ? No bo już różne wersje słyszałem
    Mariusz szacun , przyszlo mi ponosic konsekwencje nabijania z Protasa wiec teraz uroczyscie odszczekuje i stwierdzam ze Protas przy Gollobie jest spoko

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zaraz, zaraz, to w końcu czyj on ci jest ? Tarnowski ? Bydgoski ? Toruński ? Gorzowski ? Czy może najzwyczajniej w świecie Władkowy ? No bo już różne wersje słyszałem

    Wolnorynkowy, tarnowsko-toruńsko-gorzowski, pochodzący z Bydgoszczy, ulubiony zawodnik Władka
    CKM&AZS

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez makan Zobacz posta
    Wolnorynkowy, tarnowsko-toruńsko-gorzowski, pochodzący z Bydgoszczy, ulubiony zawodnik Władka
    OK, to takiej wersji się trzymajmy

    Mariusz szacun , przyszlo mi ponosic konsekwencje nabijania z Protasa wiec teraz uroczyscie odszczekuje i stwierdzam ze Protas przy Gollobie jest spoko
    O Protasie można wiele rzeczy powiedzieć ale już dziś można stwierdzić, ze Protas to raczej domator. 13 lat w Kumli, w lidze Polskiej najkrócej chyba zabawił we Wrocku i Toruniu. W Bydzi startował jakieś 8 sezonów chyba, w ZG od przenosin z Bydzi śmiga 7 sezon. Domyślam się, ze gdyby nie spierdzieliła się sytuacja w finansowa w Bydzi to do Torunia by nie odszedł. Pamiętać należy, że z ZG do Wrocka odchodził w zasadzie z przymusu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Skąd ta ksywka Robert?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,473
    Kliknij i podziękuj
    2,152
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    To jego drugie imię.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cóż ciężko wytypować zwycięzcę w tym meczu. Wszystko rozstrzygnie się w nominowanych. Toruń ma po swojej stronie ogromny atut jakim jest Gollob, który bardzo dobrze zna ten tor. Wynik będzie zależał od formacji młodzieżowej obydwu drużyn.

    Ciekawi mnie jak Gollob zostanie powitany przez kibiców Polonii. Pamiętam jak w 2003 roku pojechałem do Bydgoszczy na derby i widziałem jak witali Protasiewicza w barwach Apatora może teraz będzie podobnie

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta

    Ciekawi mnie jak Gollob zostanie powitany przez kibiców Polonii. Pamiętam jak w 2003 roku pojechałem do Bydgoszczy na derby i widziałem jak witali Protasiewicza w barwach Apatora może teraz będzie podobnie
    jak to jak, wygwizdają krzyżaka ja tez
    a wynik hmm będą nas krzyzaki meczyc taktykami Holdery i inne wynalazki bedą jezdzic po 7 razy a i tak dostaną w dupsko TYLKO POLONIA

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Holdery i Golloby - wynalazki Ciesz się że Warda nie będzie, bo głupio byłoby Polonistom nie wyjść z 30
    Twój doby humor potrwa do 12 biegu - zaręczam
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 06-05-2013 o 22:41

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    W Uni$ie Holder i Gollob powinni zrobić tyle co ostatnio w meczu z Włókniarzem. Reszta ekipy zrobi połowę tego co ostatnio z Włókniarzem. Strata Warda będzie dla Was odczuwalna.
    Hasło przewodnie na te derby - Olać Kanclerza, lać Krzyżaków... zwłaszcza tych farbowanych.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Byle mecz do przodu.
    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Robert to nie krzyżak, to tyfus z krwi i kości. "Prawdziwi" krzyżacy się na niego wypięli - dosłownie, bo oglądają jego biegi tyłem do toru

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Mecz wybitnie jednostronny
    Jest szansa ,ze bydgoska młodzież z Kostkiem i Hansem banda sie łapać na szpryce Pulczasa (choć niewielka).
    Herbi ,Sasza i Buczek powinni powalczyć z Brzoza lecz raczej ze zmiennym szczęściem.
    Trójka toruńskiego liderów pomyli sie góra raz.
    Nie chce być inaczej niż 25-65

    PS Jak to lecialo?
    "Odwroc tabele Polonia będzie na czele" chyba jakoś tak
    Ostatnio edytowane przez Lawin ; 07-05-2013 o 00:02

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Mecz oczywiście wygra Unibax , wkońcu jadą na swoim torze , dodatkowo TV będzie robiła wywiady tylko z zawodnikami Unibaxu , tak aby Wojtek był zadowolony , po meczu oczywiście 37 minutowe studio i zachwyty nad Robertem , ku chwale pewnym na beton , amen.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    ale nudy nawet dobrej napinki przedmeczowej nie ma , kuswa kiedys to byly czasy , wystarczylo napisac Gollob was rozjedzie i bylo 30 postow jaki to Gollob zły niedobry a teraz kzyzaki go nawet bronia całkiem sie *****.........
    Kostek u nas zawsze na tym samym wózku jedzie, jak przywiezie 3 to zrobil swoja robote jak O to ma wyper.... do Torunia nie jestesmy jak chorągiewki zasady sa jasne
    Apatory tfu tfu unibaxy wierza ze wygaja .. dobre mocny towar maja

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem czy mocny,wegla nic nie przebije co widac po Kanclerzu.Obornika tez ,ale to przy okazji innego meczu.
    Wy nie dosc ,ze sie sami rozpierdzielacie od srodka,to jeszcze podobno czarnym zlotem placicie.Troche to potrwa zanim chlopaki z lapanki beda mogli to u jubilera spieniezyc.
    W dodatku to czarne zloto nie jest podobno takie biale o czym nawet w zuzlowej tv mowili.
    Kapitan dorabia jako ochroniarz bylego menago,obecny menago bez telefonu ani rusz,prezes chodzi po nocach z lomem i trudni sie szpiegostwem przemyslowym a lidera przed meczami glowa boli.Oto Polonia 21 wieku.Z czym Wy do wielkiego Unibaxu?

    JD,sponsorujesz caly czas Curyle?Wegiel sie chlopakowi nie znudzil? Moze w ramach tego sponsoringu i jakiejs odmiany,podrzuc mu salceson,ale uwaga,koniecznie bialy,bo wiesz...
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-05-2013 o 07:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Gira
    Dołączył
    10-10-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Po sąsiedzku...

    Nie zdziwię się jak Toruń przegra w Bydgoszczy 46-44. Pamiętam sezon, w którym Toruń rządził i dzielił na wyjazdach i u siebie, a w Bydgoszczy po sąsiedzku przegrał, tak żeby sąsiady jakieś w końcu punkty zdobyli. Może i w tym roku Toruń podłoży się biednej Bydzi? szkoda gdyby tych punktów Tyfusom zabrakło i nasz najgorszy wróg (jednakże na własnej krwi hodowany) miałby spaść do niższej ligi.
    ...w życiu piękne są tylko chwile... -R.R.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gira Zobacz posta
    Nie zdziwię się jak Toruń przegra w Bydgoszczy 46-44. Pamiętam sezon, w którym Toruń rządził i dzielił na wyjazdach i u siebie, a w Bydgoszczy po sąsiedzku przegrał, tak żeby sąsiady jakieś w końcu punkty zdobyli. Może i w tym roku Toruń podłoży się biednej Bydzi? szkoda gdyby tych punktów Tyfusom zabrakło i nasz najgorszy wróg (jednakże na własnej krwi hodowany) miałby spaść do niższej ligi.
    To chyba nie będzie żadne zaskoczenie. Patrząc najprostszym sposobem.
    Woźniak i Curyło na własnym torze nie tylko powinni zdecydowanie dominować
    nad Pulczyńskim i Przedpełskim, ale też są w stanie urwać punkty każdemu z torunian.
    Hancock, Buczkowski i Łoktajew na własnych śmieciach są w stanie zrównoważyć
    siłę Golloba, Holdera i Miedzińskiego - ba nie tylko zrównoważyć, bo wydaje się,
    że i Chris i Adrian mogą mieć poważne problemy z torem przygotowanym przez
    gospodarzy.
    I zostaje nam Kościecha i Andersen kontra Brzozowski i biegi z/z. I tutaj też
    Kostek i żądny zrehabilitowania się po audi w Lesznie Andersen mogą sporo
    urwać.
    W Zielonej byli gubiący punkty Davidsson, Jabłoński i Adamczewski, tutaj druga
    i hm... sic! trzecia linia bydgoszczan prezentuje się solidniej. Torunianie co prawda
    mogą mieć zabójcze zmiany w ramach z/z i ew. taktycznych ale wątpię, żeby
    wystarczyło to do zwycięstwa. Choć nie wiem czy Buczkowi, Curyle i Woźniakowi
    pomoże ostatnie zamieszanie w klubie i cykl konferencji prasowych i procesów
    jaki być może się szykuje. Na dziś stawiałbym 48:42 dla gospodarzy.
    A z poboczy... cóż pod względem atmosfery na trybunach mogą być to jedne
    z najdziwniejszych derbów w historii.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gira Zobacz posta
    Nie zdziwię się jak Toruń przegra w Bydgoszczy 46-44. Pamiętam sezon, w którym Toruń rządził i dzielił na wyjazdach i u siebie, a w Bydgoszczy po sąsiedzku przegrał, tak żeby sąsiady jakieś w końcu punkty zdobyli. Może i w tym roku Toruń podłoży się biednej Bydzi? szkoda gdyby tych punktów Tyfusom zabrakło i nasz najgorszy wróg (jednakże na własnej krwi hodowany) miałby spaść do niższej ligi.
    Widzę, że mentalnie już się przygotowujecie na porażkę.

    Mimo animozji zarządy klubów zawsze dobrze żyły. Polonia może nie mieć lekko. Apator po stracie przed sezonem Sullivana, a teraz Warda nie czuje się tak mocny i zbiera punkty póki może.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Polonia umie zmobilizowac sie na mecz z nami, także obiektywnie patrząc bez Warda , dzieki ZZ i pewnie jakiejs taktycznej ukulamy jakies 43 punkty. ....

    No ale skoro nasi umieli zmobilizować sie w Zielonej, komisarz zrobi tor jaki trzeba , to można w optymizmem czekac na zawody

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    UNIbak$ nie ma prawa zdobyć 40 pkt. Bo kto ma to zrobić Brzoza? Albo Pulczas? Nawet Miedzak jedzie u nas na wstecznym. Nie ma Sullego to nie będzie miał wam kto podganiać wynik. Bo chyba nie Gollob Optymistycznie 62-28. Mam nadzieję że będzie coś koło 55-35.

    To będzie mecz Roberta
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 07-05-2013 o 11:02

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Chris i Adrian mogą mieć poważne problemy z torem przygotowanym przez
    gospodarzy.
    Przez kogo?! Zaraz zbiegnie się tu leszniańska falanga i wyjaśnią Ci, że wszystkie tory przygotowywane są pod Toruń

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Podobno wszedzie jezdzimy u siebie wiec i w Bydzi bedziemy gospodarzami.
    Tylko nie rozumiem dlaczego mamy robic sobie pod gorke.
    Niech Miedzin z Holderem powiedza jaki chca tor i taki sie przygotuje.
    Nie szukajmy na sile problemow tam gdzie ich nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buka (07-05-2013), sobotch (07-05-2013), spitt22 (07-05-2013)

  31. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar Gira
    Dołączył
    10-10-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Holder 15 pkt w 6 startach
    Gollob 13 pkt w 6 startach
    Miedziński 9 pkt w 6 startach
    Brzozowski 4 pkt w 6 startach
    Pulczyński 2 pkt
    Przedpełski 1 pkt

    Razem 44 jak w mordę strzelił
    ...w życiu piękne są tylko chwile... -R.R.

  32. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    ZETA, tylko , żeby po meczu Kościecha nie miał takiej miny jak na fotce u Ciebie Chociaż jak wygramy 62:28 to jednak może mieć taką minę w końcu gość jest z miasta na T.

  33. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zeszłoroczne Derby były piękne i mam nadzieję że takie też będą tym razem. Wydaje mi się, że u pierników może zawieźć ktoś z liderów, natomiast pozytywnie zaskoczyć Pulczyński (którykolwiek by nie jechał, bo oni znają dobrze nasz tor). Tak jak to było w zeszłym roku:

    Unibax Toruń - 41
    1. Ryan Sullivan - 13 (1,2,3,3,3,1)
    2. Karol Ząbik - 1+1 (0,1*,-,-)
    3. Adrian Miedziński - 2 (2,0,0,-,-)
    4. Darcy Ward - 9+2 (1*,2,1,1,1*,3)
    5. Chris Holder - 9+1 (0,1*,3,0,2,3)
    6. Emil Pulczyński - 0 (w,-,w)
    7. Kamil Pulczyński - 7 (1,2,2,1,1)

    Polonia Bydgoszcz - 49
    9. Emil Sajfutdinow - 13+1 (3,3,2*,3,2)
    10. Wiktor Kułakow - NS (-,-,-,-)
    11. Krzysztof Buczkowski - 6 (0,3,2,1,0)
    12. Tomasz Gapiński - 5 (3,0,0,0,2)
    13. Robert Kościecha - 6 (1,3,w,2,0)
    14. Mikołaj Curyło - 10+2 (2*,2*,1,3,2)
    15. Szymon Woźniak - 9+1 (3,3,0,2,1*)

    I wynik też mógłby się powtórzyć

  34. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Derby, jak to Derby!
    Faworytem jest... ten słabszy

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeśli Tomusiowi będzie się chciało chcieć a Miedziński zrobi sobie przed meczem lobotomię, to Apator powinien ten mecz wygrać.
    Pytanie też w jakiej dyspozycji będzie Hancock i na co pozwoli gospodarzom marionetka Stępniewskiego.
    Zapowiada się wyrównane spotkanie ale ja mimo wszystko zaryzykuję 47-43 dla Apatora (głównie dzięki temu że Hancock zawali mecz).

  36. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O Protasie można wiele rzeczy powiedzieć ale już dziś można stwierdzić, ze Protas to raczej domator. 13 lat w Kumli, w lidze Polskiej najkrócej chyba zabawił we Wrocku i Toruniu. W Bydzi startował jakieś 8 sezonów chyba, w ZG od przenosin z Bydzi śmiga 7 sezon. Domyślam się, ze gdyby nie spierdzieliła się sytuacja w finansowa w Bydzi to do Torunia by nie odszedł. Pamiętać należy, że z ZG do Wrocka odchodził w zasadzie z przymusu.
    Piotr Protasiewicz:
    11 sezonów w ZG (1991-1994; 2007-2013) 47,8%
    8 sezonów w Bdg (1997-2002; 2005-2006) 34,8%
    2 sezony we Wrocq (1995-1996) 8,7%
    2 sezony w Toruniu (2003-2004) 8,7%

    Tomasz Gollob:
    14 sezonów w Bdg (1988; 1990-2003) 56%
    5 sezonów w Gorzowie (2008-2012) 20%
    4 sezony w Tarnowie (2004-2007) 16%
    1 sezon w Gdańsku (1989) 4%
    1 sezon w Toruniu (2013*) 4%

    *) jubileuszowy 25-ty

  37. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    1,129
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    No niestety też muszę się przyłączyć do opinii tych, którzy przewidują przegraną Unibaxu. Coś myślę, że może zawieść Adrian. Do tego nie ma co liczyć na Pulczyńskiego - oby chociaż podczas jakiegoś swojego biegu ni stąd, ni zowąd nie zeskoczył z motoru i przez to znowu nie stworzył zagrożenia dla pozostałych zawodników. Bo inaczej kolejna kompromitacja i jego, i toruńskiego sztabu szkoleniowego.
    Jak przegrana będzie w granicach umożliwiająca odrobienie strat na MA, to też nie będzie źle. W końcu to RZ, a nie PO. W klubie muszą sobie przed każdym meczem powtarzać, aby nie walczyć o mistrzostwo w RZ, tylko wprowadzić zespół to PO i aby wtedy żeby wszyscy byli w formie i zdrowi. Bez choćby jednego chorego nadgarstka.

  38. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Coś myślę, że może zawieść Adrian.
    Latwiej w ostatnich czasach pogode przewidziec niz poczynania Adriana
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Poleze na stadion mojej kochanej Polonii i bede kibicowal krzyzakowi (Robertowi). Przyjada ci ktorych nazwy miasta nie wolno wymawiac i beda kibicowac NASZEMU (Tomkowi). W jakich ja czasach zyje?
    Moze dla zabawy zamienmy sie.
    Mecz bez historii juz wpisalem 2 pkt. Ciekawy moze byc tylko rozmiar kary jaka Unibak$y dostana, oraz sciganie naszej mlodziezy z mistrzami Swiata. Miedziaki, Brzozowskie i inne Pulczynskie to tylko opony. Gdyby nie KSM to mogliby nie przyjezdzac.
    70:20 To tylko sport i mozemy gdzies z 5 punktow stracic.

  40. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Apolonii humory dopisują. Jak prezesa nie zawina, manager dodzwoni się do bydgoskiego wroga nr 1 z pytaniem o ustawienie par, Hancockowi w końcu zapłacą, Hans nie zapomni się obudzić, to może zepną wątłe muskulki. Choćby na kredyt. Zastaw się, a postaw.

    Słyszałem, że toromistrz też się wam rozchorował biedak. Czy to ten pan, który potrafi przejechać traktorem cały luk, wychylony, z wyciągniętym środkowym palcem, w kierunku naszego sektora? Wirtuoz brony. Na pewno spod Poznania.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Szanowni Państwo,

    wynik wydaję się być oczywisty. Wygrać może TYLKO Polonia bo tak. Nie ma Sullivana więc nie ma komu zrobić 19 pkt. Trochę tam uskubie Tomasz "Mogę odejść do Gdańska,Wrocławia na pewno jednak nie do Torunia", który zostanie zacnie przywitany. Choć z drugiej strony Gollob "Mogę jeździć wszędzie, tylko nie w Apatorze" paradoksalnie może walnąć trzy fochy a jak każdy wie, trzy fochy to już wk.u..rw i może chcieć nam zrobić na złość... Szykują się bardzo ciekawe derby pod warunkiem, że Greg nie załapie sraczki a Hans się ogarnie. O resztę chłopaków jestem spokojny i myślę, że będą chcieli urwać jaja Krzyżakom. Przede wszystkim liczę na Roberta, w którego głęboko wierzę.
    OVER.

  42. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Solek... my też wierzymy w Roberta

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Słyszałem, że toromistrz też się wam rozchorował biedak. Czy to ten pan, który potrafi przejechać traktorem cały luk, wychylony, z wyciągniętym środkowym palcem, w kierunku naszego sektora? Wirtuoz brony. Na pewno spod Poznania.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Przecież i tak każdy doskonale wie, że nawet gdyby był zdrowy, to bankowo zrobiono by za niego ZZ w wiadomej postaci

  44. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Solek... my też wierzymy w Roberta
    Tylko którego ?


    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  45. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Otóż to... Mamy WIELKIE DERBY pod hasłem: " Uwierz w swojego Roberta" .

  46. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Problem jest taki, że jeden z tych Robertów jest niczyj

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •