Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 472

Wątek: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno !! Niedziela g 16 ! CZAS NA WIELKI KLASYK !!!

  1. Powrót do góry    #406
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Gratulacje dla Falubazów - zarówno dla zawodników jak i NAJLEPSZYCH W POLSCE KIBICÓW.

    Aż łezka się w oku kręci widząć tak jeżdżacego Jarka No ale z drugiej strony należy się cieszyć, że przeszedł do tak wielkiego klubu, jakim jest Falubaz!

    Ogólnie - nasi, tj. Unia dzisiaj bez jaj, sporo błędów taktycznych trenera, co spowodowało aż tak wysoką porażkę.
    Szkoda mi Zengoty, który nie dostał szansy po 1 nieudanym biegu (ten pierwszy to każdy kto był to widział lekki wstrząs z Jonssonem).
    Bjerre też powoli się rozkręcał i wcale nie jechał gorzej od Lindgrena.

    Brak lidera, brak jaj, brak doświadczenia, zły dzień = chłopcy do bicia.

    Poczekajmy na kolejne mecze

    FALUBAZY - SUPER oprawa, akurat siedziałem na sektorze K, także mogłem to podziwiać w pełnej okazałości.
    Gdyby obyło się bez KS, KSO, KS k***** Leszno i Zabierać szmaty.... oraz gwizdów na Piotrka i Przemka wyjeżdzających pożegnać się z publicznością to by bylo jeszcze lepiej!


    btw... 15 bieg PIĘKNY - dla takich momentów przychodzi się na żużel!
    Ostatnio edytowane przez kibicuni ; 12-05-2013 o 22:28

  2. Powrót do góry    #407
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Taki żużel chce się oglądać! Jeszcze kilka godzin temu pisałem, że wieje nudą pod kątem walki na dystansie, a tu proszę. To co robili dzisiaj Jonsson i Pepeta po przegranym starcie poezja. Mówią, że tor był neutralny, że na nim nie trenowali. Jeżeli tak mają startować i walczyć na trasie niech tak będzie co mecz. Akcja Dudka na Balińskim miód. 2. łuk krawężnik a potem po dużej i na prostej przeciwległej nic nie odpuścił zakładając przy samej bandzie Damiana. Decyzja o zmianie Davidssona bieg po biegu dla mnie niezrozumiała. Tor do pierwszego równania i polania wydawał się twardy, później kleiło i chyba to jest recepta. Nasi odjeżdżają i wyprzedzają, goście zagubieni, a tor regulaminowy. Brawa dla Piotrka Pawlickiego. Ma to coś i rośnie zawodnik dużego formatu.

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wreszcie wszystko zagrało tak jak powinno.

    Wynik meczu nie jest dla mnie zaskoczeniem, gdyż wiedziałem że będzie beton. Tłusty Wojtek nie będzie tolerował innej nawierzchni i ci którzy to szybciej zrozumieją będą mieć przewagę.
    Od tego sezonu w EE będziemy oglądać zawody tylko na betonie. Tak postanowił tłuścioch i basta!

    O Protasa byłem spokojny, bo wiedziałem że sobie poradzi lecz nie przypuszczałem że Jabłko pojedzie tak dobrze(choć już w meczu z panienkami miał przebłyski).

    Jeśli chodzi o podziękowania dla Pawlickich to znalazło się oczywiście sporo debili co na nich gwizdali, ale wiele ludzi im klaskało. Najwięcej owacji zdobył jednak Musielak.

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    I jeszcze jedna rzecz.
    Po 14 biegu bracia zrobili sobie rundkę, aby podziękować wszystkim kibicom. Od tych z II łuku zebrali brawa, a te cymbały z trybuny K, zaczęły na nich gwizdać. Dlaczego się pytam? Mam wrażenie, że tam jakieś barany siedzą. Zero myślenia. Pawliccy zrobili to bez żadnej prowokacji, więc nie widzę powodu dlaczego trzeba by było na nich gwizdać. Zwłaszcza, że mieli jaja bo mecz solidnie przerżnęli, a oni wyjechali podziękować. Kibice z trybuny K, myślenie nie boli.
    Bo na wyjeździe to powinni grzecznie pod taśmę i po biegu prościutko do parkingu, bez wychylania się, przy motorkach tu śrubkę poprawić tam oponkę pokopać jak .... Tomek Gollob na Motoarenie.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ten post Dillingera jest przesadzony. Naprawde znaczna wiekszosc uszanowala jazde mlodziezy z Leszna i podziekowali im brawami na stojaco.

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez sputnick Zobacz posta
    Bo na wyjeździe to powinni grzecznie pod taśmę i po biegu prościutko do parkingu, bez wychylania się, przy motorkach tu śrubkę poprawić tam oponkę pokopać jak .... Tomek Gollob na Motoarenie.
    Szacun dla chłopaków, bo zachowali się tak jak należy i wiele osób podziękowało im za to. Niestety zawsze znajdzie się kilku baranów, którzy nie potrafią tego docenić.

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta

    Jak sobie to wyobrażacie, żeby mecz z ZG był pokazywany przez 2-3 kamery, bez komentatorów itp...???
    Lepsze to niz puszczanie powtorki jakiegos starego spotkania. Poza tym polowa ogladajacych kibicow zuzla i tak wylacza dzwiek (bo poziom komentarza kazdy wie jaki jest) i puszcza sobie relacje radiowe a oglada tylko video przekaz. Wiec co za problem?

  8. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Z wielkiej chmury mały deszcz.Spodziewałem się wielkiego pojedynku a Unia pojechała dziś koszmar.Już po kilku biegach było widać że to będzie pogrom skoro nawet taki as jak Jabłoński objeżdzał leszczynian i robił punkty.No ale tak to jest w szajsowatych warunkach.Jako kibic bezstronny bezstronnie podsumuje spotkanie.Tor wielkie g... do dupy jak zawsze,start,rura i do przodu
    Falubaz:
    Po dwóch meczach na których na swoich śmieciach błądzili we mgle dzisiaj idealnie spasowani na ten beton zarówno na starcie jak i na dystansie.To dobra taktyka.Trzeba wygrywać starty i już jest sukces.Inaczej się nie da...
    Pepe - idealnie spasowany był dziś
    Jonsson - zamiatał
    Hampel - jak zwykle szybki i niezawodny
    Dudek - zrobił swoje
    Zgardziński - Adamczewski dużo lepsze wrażenie robi
    Davidsson - cienias totalny,raz start wygrał,reszta w normie
    Jabłoński - robił dziś punkty,tor mu sprzyjał

    Unia:
    Totalnie niedopasowani do toru,przegrywali wszystkie starty,na dystansie nawet wolni.Jeśli coś z tym nie zrobicie to w obecnych warunkach cienko to widzę.
    Musielak:walczył chłopak jak mógł
    Pawliccyróbowali
    Lindgren:start beznadziejny,próbował szarpać ale nawet jak wyszedł to tracił pozycję,walczył ale jak to Fred na betonie jest bezradny
    Baliński:jeszcze gorzej
    Bjerreno,coś jechało,coś przemknęło
    Zengota:Na niego patrze już z politowaniem.W pierwszym biegu już się wykoleił
    Mecz nudny jak flaki z olejem.Jedyne godne zapamiętania to akcja Dudka na trzęsącym się Balim.Z resztą Dudek w następnym biegu miał zero.Protasek idealnie dziś spasowany zaserwował jedną fajną akcyjkę w swoim stylu no i 15 bieg gdzie Leszno wyszło na 5:1 i zostali połknięci na trasie jak dzieci we mgle.

  9. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Rusty my chyba inne spotkania ogladalismy, skoro twierdzisz, ze start rura i do przodu....i ze leszczynianie przegrywali wszystkie starty. Czlowieku odstaw to co bierzesz.

    "to dobra taktyka"...szczegolnie ze tor przygotowywal komisarz toru, a nasi jechali bez zadnego treningu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-05-2013 o 23:50

  10. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rusty my chyba inne spotkania ogladalismy, skoro twierdzisz, ze start rura i do przodu....i ze leszczynianie przegrywali wszystkie starty. Czlowieku odstaw to co bierzesz.

    "to dobra taktyka"...szczegolnie ze tor przygotowywal komisarz toru, a nasi jechali bez zadnego treningu.
    Być może oglądaliśmy dwa inne mecze ale nie popadałbym w huraoptymizm bo myślę że to nie Falubaz był dziś taki mocny tylko Leszno jedzie totalną padakę na betonie.Po prostu byli totalnie niedopasowani.W pojedynku z Toruniem czy Bydgoszczą wyglądało to nieco inaczej.Czasy były bardzo słabe,zauważ że nawet Dudek jak został tak wiózł ogon.Wynik Jabola mnie nie zdziwił,Davidsson jest tak beznadziejnie beznadziejny że aż żal na niego patrzeć.Dobrucki wiedział co ma zrobić na Leszno i plan wykonał perfekcyjnie.Zobaczysz że z takim Gnieznem będzie większa męczarnia jak z Unią.Jabol jest przecież z Gniezna i dzisiaj dobrze mu szło.Oskar Lis będzie wymiatał
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 13-05-2013 o 00:04

  11. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    "to dobra taktyka"...szczegolnie ze tor przygotowywal komisarz toru, a nasi jechali bez zadnego treningu.
    Wbrew pozorom Rusty moze miec racje. Skoro ekipy przyjezdne w tym nasza radza sobie tak dobrze na wyjazdach niemal co kolejke, to moze to jest sposob by wlasny tor, domowy traktowac jak spotkanie na wyjezdzie, czyli z marszu bez treningu.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Zachwyty nad kapitanem są zrozumiałe, gdy spojrzy się na suchą zdobycz punktową, ambicji mu też nie brakowało, jednak przyznam szczerze, że nóż mi się w kieszenie otwierał, gdy widziałem Protasa na torze. Czy on w ogóle widzi kolegę z pary? Za każdym razem mijał Jabola i rura do przodu. Obracał się to fakt, gdy był sporo przed nim i pewnie patrzył, czy Jabłoński jedzie drugi, czy jego miejsce zajął rywal.. W dziesiątym biegu zwycięstwo wypracował mu właśnie Jabłoński, który pojechał z Musielakiem pod bandę, a ten to wykorzystał. Szkoda tylko, że nie poczekał na niego przez co "Jabłko" stracił drugą lokatę.. Na Unię w tej dyspozycji to wystarczyło, jednak w PO możemy gorzko pożałować tak straconych punktów.

  13. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    O jakim betonie wy mówicie?! Beton był, ale do 4. biegu i pierwszego równania + polewaczka. Później było przyczepnie. Protas od zawsze nie jeździ parą, bo jak sam kiedyś stwierdził on jest liderem i z ciężkimi rywalami woli uciec do przodu niż pilnować kolegi czyli lepiej przywieźć 4:2 niż dać się ograć na 3:3. Jak koń z klapkami na oczach pakuje partnera w dechy. Ratuje go fakt, że dzisiaj mijał rywali od małej - w końcu. Dzisiejsze spotkanie potwierdza dziwne zjawisko: lepiej ruszać z marszu niż startować na torze, którym się trenowało przez weekend, a który może być zmieniony przez komisarza/pogodę. No chyba, że przeciwnik na tyle słabszy, że wszystko wychodziło. I starty i mijanki na trasie.

  14. Powrót do góry    #419
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Falubaz pokazał moc. Ale wciąż nie wiadomo na ile ta moc wystarczy. A walka na dystansie była bo nasi popełniali strasznie dużo błędów. A przeważnie biegi wyglądały tak że start pierwszy łuk i trzymanie optymalnego toru tak na 3/4 szerokości łuku. Jak ktoś z tego toru zjechał to od razu spadał niżej. Śmiem twierdzić że gdyby zamiast Unii jechał inny zespół to z wygraną musielibyście się nieźle namęczyć.

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    No to się otrząsłem po tym meczu, myślałem że Unia jest już w stanie powalczyć z każdym wszędzie, ale bariera 40 punktów przy tak jeżdżących falubazach to mrzonka. Schodzimy na ziemię i jedziemy dalej.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tam gdzie jest przynajmniej 2 bardzo silnych liderów w chwili obecnej zawsze będzie w dupę, bo kto ma z nimi wygrać? A oni we dwóch te 8-9 biegów wygrają, reszta z 3 i w jaki sposób mamy wygrywać taki mecz? Dopóki któryś z aspirujących się na lidera się nie ogarnie, to tak będzie.

  17. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez swistak Zobacz posta
    Zachwyty nad kapitanem są zrozumiałe, gdy spojrzy się na suchą zdobycz punktową, ambicji mu też nie brakowało, jednak przyznam szczerze, że nóż mi się w kieszenie otwierał, gdy widziałem Protasa na torze. Czy on w ogóle widzi kolegę z pary? Za każdym razem mijał Jabola i rura do przodu. Obracał się to fakt, gdy był sporo przed nim i pewnie patrzył, czy Jabłoński jedzie drugi, czy jego miejsce zajął rywal.. W dziesiątym biegu zwycięstwo wypracował mu właśnie Jabłoński, który pojechał z Musielakiem pod bandę, a ten to wykorzystał. Szkoda tylko, że nie poczekał na niego przez co "Jabłko" stracił drugą lokatę.. Na Unię w tej dyspozycji to wystarczyło, jednak w PO możemy gorzko pożałować tak straconych punktów.
    To nie tak jak piszesz. Okiem laika może tak to wyglądać, ale nic bardziej mylnego. Po pierwsze to z kimkolwiek jechać w parze na naszym torze to nieopłacalny interes. Zawodnicy musieli by wtedy zrezygnować z optymalnej ścieżki. Jeśli ustawią się parą to mocno zwalniają. Dlatego jada jeden za drugim. Popatrz jak jechał Patryk z Hampelem. Po drugie to z Jabolem ciężko jechać w parze, on jest na trasie za wolny. Pod koniec biegu (jego 4 i 5) baliśmy się, ze zaliczy dmuchawca na 2 łuku tak go wynosiło. Pewnie łapki już nie wytrzymywały. W 10 biegu Protas przyciął do wew. w sytuacji kiedy Jabola targało na zewnętrzna. I dobrze Protas zrobił nie czekając na Jabola. Musielak niewątpliwei wykorzystałby taką jazdę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #423
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    pozwole sobie zacytowac dilingera79 pierniki z torunia sie zleca za chwile i dalej beda nam wpajac do glowy cos zupelnie abstrakcyjnego
    ''Dobrze, że sędzia pozwalał wczoraj wyjeżdżać na tor polewaczce. Chyba nie do końca właściwie odczytał "toruńskie" wytyczne, albo zapomniał o nie zapytać komisarza HEHEHE. Bo ten bał*an komisarz twierdził że jest tak mokro, że nie da się jechać i chciał przyznać walkowera przeciwko Falubazowi.
    Dziwny ten tor, bo około 12 był mega-mokry i chciano odwoływać zawody, a już 4 godziny później przy temperaturze w okolicach 18-20 stopni i pochmurnym niebie, nagle cudownie się osuszył, tak, że co 4 biegi wyjeżdżała polewaczka, była fajne ściganie, ŻADNEJ niebezpiecznej sytuacji na torze.
    To kto tu z kogo próbuje robić deb*la?
    Oj współczuję wszystkim tym, którzy jeszcze nie jechali meczu z Toruniem. Ziemię będą żreć, aby tyko wygrać, a komisarze z nimi.''

  19. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja jestem tylko ciekaw, co Stepniewski wprowadzi w przyszlym sezonie w przypadku, gdy Torun nie zdobedzie DMP w tym sezonie. Jakies propozycje?

  20. Powrót do góry    #425
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Nie wiem czy zauważyliście (ja to dopiero zobaczyłem w powtórkach), ale Balon by miał na sumieniu Waszego podprowadzającego przy tej taśmie... to by był chyba pierwszy taki przypadek w historii, żeby podczas zawodów ucierpiał podprowadzający

  21. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    No wlasnie tam musi byc takie cisnienie na zloto ze masakra ale za chwile sie pojawia i beda pisac ze unas tez

  22. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Fakt, ale za to jaki respekt czuli by przed Balonem kierownicy startów
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja jestem tylko ciekaw, co Stepniewski wprowadzi w przyszlym sezonie w przypadku, gdy Torun nie zdobedzie DMP w tym sezonie. Jakies propozycje?
    A nie zdobędzie. Jestem tego pewien.

  24. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A nie zdobędzie. Jestem tego pewien.
    Pewien to raczej być nie możesz. Bo sezon długi, kontuzje możliwe, komisarze szaleją a i pogoda ma duży wpływ na całość.

    Każdy mówi, że wyniki sa zaskakujące w tym sezonie. Ale czy na pewno ? Czy faktycznie coś się zmieniło w typowaniu drużyn do medali lub do strefy spadkowiczów ? Moim zdaniem nic się nie zmieniło, i o ile jakieś większe kontuzje nie pokrzyżują planów to moim zdaniem dalej Toruń, ZG i Czewa są żelaznymi pretendentami do 1/4. O ostatnie premiowane miejsce walczyć będą Leszno, Tarnów, Bydzia i Rzeszów. STrefa spadkowa to Wrocek, Gniezno i Gorzów. I moim zdaniem tylko jakieś kontuzje liderów poszczególnych drużyn, mogą zmienić ten układ. Oczywiście, nikomu tego nie życzę ale zwróćcie uwagę jak diametralnie stracą na i tak słabej sile takie ekipy jak Gorzów w przypadku kontuzji Puka, Wrocek w przypadku kontuzji Taia czy Gniezno w przypadku kontuzji Zagara. Toruń, ZG czy Czewa, nawet jak dosięgnie ich takie nieszczęście to maja kim jechać, mają zawodników na ZZ ale mają też i rezerwowych i swój cel raczej osiągną. Liga niby ciekawa ale i tak da się przewidzieć na jaki pułap wejdą poszczególne ekipy. I dopiero faza PO pokaże nam znacznie więcej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dla mnie ZG nie może nie zdobyć mistrzostwa. Ale... nieraz już tak bywało.

  26. Powrót do góry    #431
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/518fe211ad6550_51633910.jpg

    Ciekawe którego z zielonogórskich żużloków obgadują i czy mąż bohaterki o tym wie

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    miles (14-05-2013)

  28. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    niekoniecznie musi wiedziec mi sie wydaje ze rozmowa moze dotyczyc mlodego Duzersa chlopak ma wziecie

  29. Powrót do góry    #433
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja jestem tylko ciekaw, co Stepniewski wprowadzi w przyszlym sezonie w przypadku, gdy Torun nie zdobedzie DMP w tym sezonie. Jakies propozycje?
    Nie wiem może wyśle was na stałe już do ligi niemieckiej?

  30. Powrót do góry    #434
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach

  31. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez silur Zobacz posta
    Nie wiem czy zauważyliście (ja to dopiero zobaczyłem w powtórkach), ale Balon by miał na sumieniu Waszego podprowadzającego przy tej taśmie... to by był chyba pierwszy taki przypadek w historii, żeby podczas zawodów ucierpiał podprowadzający
    W 1983 roku Błażejczak i Wolski, walcząc o 1 punkt, zderzyli się przy wyjściu z drugiego wirażu, odbili od bandy i pojechali wprost w kierunku podprowadzającego, którym był Kazimierz Tyliński. Przy okazji przywalili w ten wózek ze sproszkowaną kredą wzniecając niezły biały tuman w okolicy linii startu/mety. Popularny "Karol" w tym karambolu przygryzł sobie język i z obfitym krwawieniem musiał udać się do szpitala na zabieg.

    Pamiętam, jak ten mecz wspominał Bogdan S.:
    "Idę na mecz z Polonią, dość mocno spóźniony, więc wydłużam krok by jak najmniej stracić z widowiska. Niedaleko stadionu, widząc i słysząc pędzącą karetkę, pomyslałem, że szykuje się przerwa, więc zwolniłem kroku. Przy kasie kupuuję bilet, program i wchodzę na stadion. Na trybunach znalazłem siostrę, która zajęła mi miejsce, siadam obok i pytam:
    - Ile biegów opusciłem?
    - Tylko cztery.
    - W piątym był wypadek?
    - Tak
    - Kogo odwieźli do szpitala?
    - Karola
    Zamurowało mnie totalnie! Przez głowę przebiegła myśl: Czyzby Tyliński wrócił na tor? :-O

  32. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Czy ten gosc po lewej w kamizelce ma jarmółkę ?

    Jesli tak, to slynna leszczynska "przyspiewka" na ZG " Falubaz, jude jude jude " okazalaby sie troche smiechu warta
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 13-05-2013 o 12:11

  33. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czy ten gosc po lewej w kamizelce ma jarmółkę ?


    No rzeczywiście jarmuła , ja sie w takim razie pytam co tam do cholery robił kibic falubazu ? Różowy to już niczego nie potrafi doplinować ,ehh
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #438
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czy ten gosc po lewej w kamizelce ma jarmółkę ?
    Czy aby Unia Leszno jest kosher?

  35. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czy ten gosc po lewej w kamizelce ma jarmółkę ?

    Jesli tak, to slynna leszczynska "przyspiewka" na ZG " Falubaz, jude jude jude " okazalaby sie troche smiechu warta
    Ciekawe czy ten gostek , też krzyczy słynne jude Falubaz ?

  36. Powrót do góry    #440
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Eee tam, to przecież zsunięty lekko do tyłu beret z antenką. U rolników taki strój nie powinien wywoływać zdziwienia.

  37. Powrót do góry    #441
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    kiepski fotomontaz
    pyra

  38. Powrót do góry    #442
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kiepski fotomontaz
    żaden fotomontaż, zdjęcie prosto ze sportowychfaktów.pl link

    dziewczyny i dzieciaki już wygoniliście z młyna, Żyda też się wstydzisz?
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 13-05-2013 o 12:55

  39. Powrót do góry    #443
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    żaden fotomontaż, zdjęcie prosto ze sportowychfaktów.pl
    hehe z FAKTU no tak dlatego kiepski fotomontaz
    pyra

  40. Powrót do góry    #444
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Kto był na wyjeździe ten wie że to nie fotomontaż.

    A ci "kibice" to powinni przestać na mecze chodzić bo wstyd przynoszą klubowi.

  41. Powrót do góry    #445
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    żaden fotomontaż, zdjęcie prosto ze sportowychfaktów.pl link

    dziewczyny i dzieciaki już wygoniliście z młyna, Żyda też się wstydzisz?
    Zaraz zaczną się tłumaczyć, że oni tylko wnieśli stend, żeby odróżnić swoich od obcych

  42. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Hehehe jeszcze raz uslysze ze strony lesczynian "jude" to padne ze smiechu chyba

  43. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    żaden fotomontaż, zdjęcie prosto ze sportowychfaktów.pl link

    dziewczyny i dzieciaki już wygoniliście z młyna, Żyda też się wstydzisz?
    W pierwszej chwili pomyślałem że ktoś tam wkleił postać ministra kultury - Zdrojewskiego. No ale to nie może być on bo przecież jest z Wrocławia


    images.jpg


    PS - a propos osławionego "Falubaz jude jude jude" może być tak wykorzystać to nagranie do promocji klubu w Izraelu. Przydałby się nam dodatkowy możny sponsor, a przecież sporo tamtejszych firm weszło ze swoimi produktami na polski rynek
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 13-05-2013 o 13:32

  44. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Jakie kolory ma fladze ma Izrael? Czy nie są to barwy biało-niebieskie?

  45. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kape Zobacz posta
    Jakie kolory ma fladze ma Izrael? Czy nie są to barwy biało-niebieskie?
    Zawsze możemy tłumaczyć że to byli po prostu Polacy wyznania mojżeszowego dopingujący Falubaz

  46. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Co za rewelacja. Jakby ufo to było.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •