Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 472

Wątek: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno !! Niedziela g 16 ! CZAS NA WIELKI KLASYK !!!

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Wszystko będzie zależało od 14 zawodników, 14 ekip mechaników, 2 trenerów, 1 sędziego, 1 komisarza oraz 1 toromistrza
    Za Władkiem: 43-47 i żadnego innego wyniku sobie nie wyobrażam.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    W finale o złoto MY wygramy

    a z kim, co to za różnica


    Z Lesznem w niedzielę +25 dla Nas

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    Patrząc na poczynania naszych żużlowców uważam wszystko będzie zależeć od Protasiewicz, Jonsona i Davidssona.
    Może warto by było zamienić nasze pary. Ustawił bym Protasiewicza do pary z Hampelem a Davidssona z młodzieżowcem
    Zawsze należy zakładać że któryś z liderów może trochę zaniżyć loty ale po to jest w zespole druga linia aby to nadrabiać.Leszno taką posiada.Tam każdy jest nieprzewidywalny.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Dużo zależy od Komisarza, jeśli będzie Kowalski i pod koło to macie łupnia czterema. Prędzej bałem się Polonii z Gregiem, bo to drużyna bez dziur.
    Bez jaj. Z Komisarzem, bez Komisarza, na kopie czy betonie - przy takich prowadzacych jakich ma Falubaz to My do 40 nie powinnismy dobić...

    Pozostaje sie postawić i stworzyc fajne widowisko jednak faworyt w tym meczu jest jeden - i tak w/g mnie do tego meczu trzeba podejść...

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filek Zobacz posta
    Bez jaj. Z Komisarzem, bez Komisarza, na kopie czy betonie - przy takich prowadzacych jakich ma Falubaz to My do 40 nie powinnismy dobić...

    Pozostaje sie postawić i stworzyc fajne widowisko jednak faworyt w tym meczu jest jeden - i tak w/g mnie do tego meczu trzeba podejść...
    Komisarz chyba nie będzie miał za wiele do powiedzenia. Będzie twardy tor, więc zgodny z jedynie słuszną linią papy Wojtka. Nie chce mi się wierzyć żeby przyjechał i kazał bronować tor. Dlatego uważam, że na takim twardym torze mimo wszystko prędzej odnajdą się miejscowi niż goście.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Wojtek to funfel Koszuli i wrog Jozwy. 59:31.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Wojtek to funfel Koszuli i wrog Jozwy. 59:31.
    No to mi poprawiłeś samopoczucie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Jedyna szansa na zwycięstwo , to od piątku ostry trening startów . Hampel bierze pod skrzydła Protasa i łupią ostro w World Of Tanks .
    TYLKO FALUBAZ

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (08-05-2013)

  10. Powrót do góry    #54
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Chociaż wszyscy nas skazują na srogie lanie to licze na 40 pkt naszych Falubaz musi wygrać a my bez presji patrząc na formę to liderzy Falubazu nie imponują ale wiadomo jak działa taki mecz

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z małym zdziwieniem stwierdzam, że moim kolegom po szalu to się lekko w głowach poprzewracało. Tak na dobrą sprawę, to dysponujemy na dzień dzisiejszy 3,5 zawodników, którzy 45 punktów pewnie przekroczą, ale o pięciu dychach raczej bym głośno nie mówił. Poza tym, przyjeżdżają do nas ludzie, którzy albo bardzo lubią tu jeździć, albo tor przy Wrocławskiej nie stanowi dla nich żadnej tajemnicy :roll:

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz7 (07-05-2013), chloroform (07-05-2013)

  13. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-02-2006
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 41 w 21 postach
    Marzy mi się Zengota z kompletem Myślę, że dla wielu miejscowych również byłby to miły dla oka obrazek. Co do toru to bankowo będzie bardzo twardy. Na przyczepnym Falubaz zaliczył małą wtopę we Wrocku, zupełnie inaczej było na gnieźnieńskim betonie. Poza tym to nie tajemnica, że dla Leszna twardy=tragedia, co widzieliśmy w Tarnowie.

  14. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Dawno tu nie zaglądałem, ale dziwny optymizm Falubazerskiej braci trochę mnie zaskoczył. Jedyne dwa pewne ogniwa w naszej drużynie to Jaras i Duzers. Jonsson wcale nie musi być lepszy od Davidssona, Protas nie musi być lepszy od Jabola. Poza dwójką liderów każdy wynik wchodzi w grę. Owszem, Leszno farci, ale pamiętajcie, że oni nasz tor znają równie dobrze jak swój. Pawliccy czują się jak ryby w wodzie, Balon zawsze lubił u nas jeździć, do tego Fredka, swego czasu bywał królem W69, był po prostu nie do pokonania. Ponadto Leszno ma Zengiego. Faworytem jest Falubaz, ale Leszno akurat w meczu z nami może być cholernie mocne. Jeśli balon zrobi 8, lub więcej będziemy mieli ciężką przeprawe. Nawet Bjerre z reguły zostawiał po sobie dobre wrażenie. Obawiam się tego meczu jak cholera i strasznie mnie dziwi optymistyczna postawa Falubazów. Faktem jest, że Toruń sfarcił w tym meczu strasznie, ale obstawiałbym że Leszno jest groźniejsze na naszym torze niż Toruń, mało tego, według mnie jest to najmocniejsza drużyna na torze w ZG w całej lidze (nie licząc FZG oczywiście). Tak więc 2 pkt będą na wagę złota, co w naszej sytuacji w tabeli może mieć wydźwięk dosłowny.

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,438
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    http://www.zielonagora.sport.pl/spor...epsi.html?bo=1

    " Ruszył sezon żużlowy w Szwecji. W pierwszej odsłonie zmagań w Elitserien wystartowało aż sześciu zawodników Stelmetu Falubazu Zielona Góra.
    Najlepiej ścigał się Jonas Davidsson. Szwed dla Piraterny Motala zdobył 13 pkt. W ekipie "Piratów" doskonale spisał się Przemysław Pawlicki z Unii Leszno, nie wyprzedził go ani jeden zawodnik gości z Eskilstuny. Dla Smederny 10 pkt wywalczył inny Szwed jeżdżący w Stelmecie Falubazie, Andreas Jonsson.

    Lider zielonogórskiego zespołu Jarosław Hampel był najlepszy (11 pkt) w drużynie z Vetlandy, która nieznacznie pokonała Vargarnę. Dla gości 12 "oczek" zdobył wychowanek zielonogórskiego klubu, obecnie jeździec leszczyńskiej Unii Grzegorz Zengota.

    Najsłabiej sezon rozpoczęła Indianerna Kumla, której kapitanem jest... kapitan Stelmetu Falubazu Piotr Protasiewicz. Zielonogórzanin rozpoczął źle, ale po dwóch nieudanych startach ścigał się bez zarzutu, zdobył 11 pkt.

    W kratkę jeździli inni zawodnicy zielonogórskiego klubu - Patryk Dudek (Dackarna Malilla) i Mikkel B. Jensen (Elit Vetlanda). "Duzers" zdobył sześć punktów, a Duńczyk - pięć."

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falu Zobacz posta
    Dawno tu nie zaglądałem, ale dziwny optymizm Falubazerskiej braci trochę mnie zaskoczył. Jedyne dwa pewne ogniwa w naszej drużynie to Jaras i Duzers. Jonsson wcale nie musi być lepszy od Davidssona, Protas nie musi być lepszy od Jabola. Poza dwójką liderów każdy wynik wchodzi w grę. Owszem, Leszno farci, ale pamiętajcie, że oni nasz tor znają równie dobrze jak swój. Pawliccy czują się jak ryby w wodzie, Balon zawsze lubił u nas jeździć, do tego Fredka, swego czasu bywał królem W69, był po prostu nie do pokonania. Ponadto Leszno ma Zengiego. Faworytem jest Falubaz, ale Leszno akurat w meczu z nami może być cholernie mocne. Jeśli balon zrobi 8, lub więcej będziemy mieli ciężką przeprawe. Nawet Bjerre z reguły zostawiał po sobie dobre wrażenie. Obawiam się tego meczu jak cholera i strasznie mnie dziwi optymistyczna postawa Falubazów. Faktem jest, że Toruń sfarcił w tym meczu strasznie, ale obstawiałbym że Leszno jest groźniejsze na naszym torze niż Toruń, mało tego, według mnie jest to najmocniejsza drużyna na torze w ZG w całej lidze (nie licząc FZG oczywiście). Tak więc 2 pkt będą na wagę złota, co w naszej sytuacji w tabeli może mieć wydźwięk dosłowny.
    To wszystko racja, tyle że Unia w tym roku składa się praktycznie z samych zawodników preferujących przyczepne tory. Zrób im kopę a wygrają z każdym i wszędzie w tej lidze. Dlatego m. in. przed sezonem typowałem ich na czarnego konia rozgrywek. To po prostu właściwie dobrana ekipa a nie bezładny zlepek niepasujących do siebie zawodników jak np. Gorzów.
    Prognozy na najbliższe dni nie wieszczą jakiś opadów deszczu, dlatego Falubaz raczej spokojnie będzie mógł przygotować twardy tor do którego komisarz nie powinien się przyczepić. Na takiej nawierzchni znacznie traci na wartości praktycznie każdy zawodnik gości.
    Zengota i Lindgren wiadomo lubią pod koło, chociaż z racji znajomości naszego toru, mogą się odnaleźć najszybciej na betonie (Grzesiek to o ile nie spali się psychicznie).
    Bjarre - owszem śmigał u nas pięknie ale na żytowisku czyli dawno temu w zupełnie innej epoce
    Pawliccy zawsze są groźni ale my mamy Hampela i Dudka, którzy w ZG robią najczęściej odjazd na starcie i tyle ich zobaczą.
    Dlatego uważam, że 50-40 jest jak najbardziej realne. Nieciekawie to się może zrobić jak się pogoda popsuje i tor przed niedzielą przyjmie dużo wody. Wówczas szanse przyjezdnych rosną.

  17. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Moim skromnym zdaniem Unia zrobi max 37pkt. Problem w tym, że nie widzę u nas zawodników, którzy mieliby pokonać Hampela oraz skutecznie walczyć z Dudkiem. Na domiar złego zawsze wyskoczy jakiś Davidsson czy Jabłoński, który zrobi 10pkt. i będzie pozamiatane.

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Hmm, co by nie mówić i tak raczej wróżymy z fusów. Trzeba pamiętać o tym, że pierwsze pięć, sześć kolejek do docieranie się drużyn. Sprawdzanie sprzętu, sprawdzanie równych ustawień taktycznych itd. W meczu z Unia dosłownie każdy wynik jest możliwy. Leszczynianie jadą na całkowitym luzie, przyjadą w zasadzie po to aby nastukać jak najwięcej pkt. Oni pewnie w swojej taktycznej rozkmince mają ten mecz zapisany jako jeden z przegranych meczy wyjazdowych. Podobnie jak mieli rozpisany swój mecz w Czewie Jednak ewentualne punkty które Byki zdobywają na wyjeździe, szczególnie te których mieli nie zdobyć, mogą spowodować ich obecność w 1/4.

    Sam mecz z istoty musi być ciekawy. Nie zapominajmy jednak, ze my mamy również duży potencjał. Wierze, że Pepe i AJ w końcu się przebudzili z tego zimowego snu. JD jedzie z meczu na mecz lepiej. Ten wczorajszy występ w Szwecji musi mu dodać dodatkowej pewności. Ten mecz trzeba wygrać pewnie i wyraźnie i na to liczę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Pozwolę również wrzucić kamyczek do ogródka.

    Nie pojmuję dlaczego część kibiców - powtarzam część - zielonogórskich na takim pełnym luzie, i z absolutnym przekonaniem o zwycięstwie podchodzi do niedzielnego pojedynku. Aby ich troszeczkę zaniepokoić poinformuję tylko tę grupkę fanatyków Pilskiej Parówy i jego ukochanego Falubazu, że najbliższy mecz jedziecie nie z Gorzowem a z Lesznem.

    A jak wiadomo Unia to nie Stal.
    I jeśli ktokolwiek ma tu jakieś kompeksy, ciśnienie podniesione i strach względem drugiej drużyny to na pewno nie jest nią Unia. Ostatnie lata idealnie obrazują, kto rządzi w pojedynkach tych dwóch ekip.

    Pisanie o szczęściu jakie towarzyszy Jedynej w tym roku też jest nie na miejscu, mając w pamięci dwa ostatnie sezony, w których to może w 10 meczach łącznie ekipa ze Strzeleckiej wystąpiła w optymalnym zestawieniu. Pamiętajmy, że to żużel. Pamiętać o tym też powinni sternicy przed sezonem budując drużyny! W tym sporcie wszystko się może zdarzyć.

    Pamiętać też należy, że tor przy wrocławskiej leży praktycznie każdemu zawodnikowi Unii. No może nie każdemu. Jedynym wyjątkiem tu jest Kamil Adamczewski, ale to już nie nasz problem

    Aby nie było tej grupce falubazowej, pewnych zwycięstwa, tak wesoło napomknę jeszcze, że poza pierwszym meczem w Tarnowie, zwycięstwa biało-niebieskich były wyraźne, pewne i cały czas kontrolowane. Jak to było w przypadku ekipy Pilskiej Parówy sami dobrze wiecie

    Pamiętajmy zatem, że nazwiska nie jeżdżą! Nazwiska tylko dobrze kasują.

    I dziś mamy sytuację taką, że to drużyna naszpikowana gwiazdami, zbudowana za grube miliony obawia się zbliżającej niedzieli, i trzęsie portkami przed ekipą złożoną ze średniaków ligowych i pewnie połowę tańszą w utrzymaniu. Ekipą dla której celem jest utrzymanie się w lidze i ewentualne zrobienie niespodzianki swoim fanom.

    Dlatego umiłowani. Zepnijcie mocno pośladki, bo przyjeżdza Leszno z Grzesiem, którego nie chcieliście, a który o dziwo śmiga aż miło, i głupio by chyba było, gdyby ten Grześ woził Waszą gwiadkę z Piły

    ciao

    ps. cel na niedzielę? Co mi tam Napsuć trochę krwi, wpuścić Parówę dwa razy w taśmę, dojechać do 40-42 oczek, a w rewanżu 30.06. dobić, znokautować i zgarnąć bonusa.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 08-05-2013 o 09:52

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Biskupian (08-05-2013)

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Dlatego umiłowani. Zepnijcie mocno pośladki, bo przyjeżdza Leszno z Grzesiem, którego nie chcieliście, a który o dziwo śmiga aż miło, i głupio by chyba było, gdyby ten Grześ woził Waszą gwiadkę z Piły
    Jak wam pisałem w okresie transferowym, że z Zengigo będziecie mieli dużo pożytku to wtedy byłeś jakoś nieprzekonany.

    Aby nie było tej grupce falubazowej, pewnych zwycięstwa, tak wesoło napomknę jeszcze, że poza pierwszym meczem w Tarnowie, zwycięstwa biało-niebieskich były wyraźne, pewne i cały czas kontrolowane. Jak to było w przypadku ekipy Pilskiej Parówy sami dobrze wiecie
    He, he. Fajnie się czyta teraz takie teksty. Jeszcze neidawno czytałem mnóstwo wpisów leszczynian któży obawiali się o spadek Unii A teraz słyszę o "zwycięstwach wyraźnych, pewnych i kontrolowanych"

    Pisanie o szczęściu jakie towarzyszy Jedynej w tym roku też jest nie na miejscu, mając w pamięci dwa ostatnie sezony, w którch to może w 10 meczach łącznie ekipa ze Strzeleckiej wystąpiła w optymalnym zestawieniu.
    Zaraz, zaraz, przecież tu nikt nie pisze, że w ubiegłym sezonie nie mieliście pecha. Oczywiście, że mieliście. W tym jednak sezonie, póki co, macie dużo farta. Wywieźliście z Czewy 2 duże pkt ( w obliczu rewanżu pewnie 3) jadąc z mocno osłabioną Czewą. Jasne, ze to nie wasz problem ani wasza wina. Ale to fakt.

    W zasadzie teraz dopiero przyjdzie pokazać Unii swoją siłę na tle silniejszego przeciwnika. Oczywiście, ze to Falubaz musi. I dlatego liczę, że zepnie poślady i wygra ten mecz zdecydowanie. Co zapewni owocną dyskusję w wątku Unii na długie kolejne tygodnie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Mariuszu, a jaki to wynik uzyskany przez Falubaz będzie dla Ciebie zdecydowanym zwycięstwem?


    pozdr

  23. Powrót do góry    #65
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ps. cel na niedzielę? Co mi tam Napsuć trochę krwi, wpuścić Parówę dwa razy w taśmę, dojechać do 40-42 oczek, a w rewanżu 30.06. dobić, znokautować i zgarnąć bonusa.
    tyle się chłopie napisałeś, a swoje marzenie zawęziłeś tylko do 42 pkt

    Tak jak Unii dobrze się jeździ w Zielonej, tak Falubazowi dobrze idzie na Smoku. Tak że te 42 pkt dla Unii biorę w ciemno, a do rewanżu w czerwcu to jeszcze daleka droga.

    Adam

  24. Powrót do góry    #66
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    tak sie zastanawiałem czemu tego meczu nie ma w tv? O_O ktos zna logiczna odpowiedz?

    Aussie dla mnie zdecydowane zwyciestwo to 50-40
    Wiara czyni cuda...

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez nierobmitego Zobacz posta
    tak sie zastanawiałem czemu tego meczu nie ma w tv? O_O ktos zna logiczna odpowiedz?

    Aussie dla mnie zdecydowane zwyciestwo to 50-40
    Bo jedzie Leszno, a tam na górze nas nie cierpią

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Mówicie o farcie. Takowy to miał Toruń w zeszłym sezonie, kiedy 4-5 przyjeżdżał do osłabionych miejscowych, w 6 meczach wyjazdowych miał pomoc obserwatorów, a jak sam się osłabiał, to nadrabiała to pełna Z/Z. A wy mi o jednym mecu w Częstochowie, Bydgoszcz byłaby rozjechana niezależnie od Grega, casus Kanclerza, etc

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    tyle się chłopie napisałeś, a swoje marzenie zawęziłeś tylko do 42 pkt
    No widzisz W przeciwieństwie do Was , znam wartość ekipy z którą przyjdzie się Nam zmierzyć.

    Poza tym czy 42 pkt to mało, mając na uwadze z kim jedziemy i czym My dysponujemy? Jeszcze miesiąc temu obstawiłbym max 33 oczka, jednak sport jest nieprzywidywalny, a to co jedzie ,,Zen'' to pewne jemu samemu się nawet nie śniło.

    I jeszcze jedno - 42 pkt Adasiu to nie marzenia Marzenia mam zupełnie inne. Ale ponoć te wypowiedziane na głos nie spełniają się, dlatego poczekajmy do niedzieli, a może Ci powiem czy się spełniły

    Mariusz napisałeś:

    ,,He, he. Fajnie się czyta teraz takie teksty. Jeszcze neidawno czytałem mnóstwo wpisów leszczynian któży obawiali się o spadek Unii A teraz słyszę o "zwycięstwach wyraźnych, pewnych i kontrolowanych''

    I w dalszym ciągu tak jest. Cały czas jest walka (tak jak zresztą napisałem) o utrzymanie. To jest główny cel. Ale czy nie prawdą jest również to, że dotychczasowe zwycięstwa Unii są pewne, wyraźne i kontrolowane???? W tym przypadku jedno z drugim absolutnie nie koliduje. Można bić się o utrzmanie, wygrywając swoje mecze pewnie i wyraźnie

    pozdr

  28. Powrót do góry    #70
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    ok, wrócimy do rozmowy w niedzielę ok 18.00

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Mariuszu, a jaki to wynik uzyskany przez Falubaz będzie dla Ciebie zdecydowanym zwycięstwem?


    pozdr
    Wygrana Falubazu 12 -14 oczkami mnie zadowoli. To będzie dla mnie przekonywująca wygrana

    I w dalszym ciągu tak jest. Cały czas jest walka (tak jak zresztą napisałem) o utrzymanie. To jest główny cel. Ale czy nie prawdą jest również to, że dotychczasowe zwycięstwa Unii są pewne, wyraźne i kontrolowane???? W tym przypadku jedno z drugim absolutnie nie koliduje. Można bić się o utrzmanie, wygrywając swoje mecze pewnie i wyraźnie
    I tego wam życzę, naturalnie poza meczami z Falubazem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To wszystko racja, tyle że Unia w tym roku składa się praktycznie z samych zawodników preferujących przyczepne tory. Zrób im kopę a wygrają z każdym i wszędzie w tej lidze. Dlatego m. in. przed sezonem typowałem ich na czarnego konia rozgrywek. To po prostu właściwie dobrana ekipa a nie bezładny zlepek niepasujących do siebie zawodników jak np. Gorzów.
    Prognozy na najbliższe dni nie wieszczą jakiś opadów deszczu, dlatego Falubaz raczej spokojnie będzie mógł przygotować twardy tor do którego komisarz nie powinien się przyczepić.
    czyżby? Ja tu widzę niezłą polewaczkę.

    [img=http://imageshack.us/scaled/thumb/6/mgrampict.png]

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    czyżby? Ja tu widzę niezłą polewaczkę.

    [img=http://imageshack.us/scaled/thumb/6/mgrampict.png]
    Ale to czwartek i piątek. Ważne żeby nie padało w sobotę i w dniu meczu. Szczegółowej prognozy na meteo jeszcze nie ma.


    PS - Welna rozumiem że jak Hampel woził wam komplety w 2010 r. to był Jareczkiem a teraz to już parówa tak ?

  32. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale to czwartek i piątek. Ważne żeby nie padało w sobotę i w dniu meczu. Szczegółowej prognozy na meteo jeszcze nie ma.


    PS - Welna rozumiem że jak Hampel woził wam komplety w 2010 r. to był Jareczkiem a teraz to już parówa tak ?
    Jak dobrze kojarzę, to dla welny Hampel nigdy nie był Jareczkiem...

    pozdr

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    welna (08-05-2013)

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    PS - Welna rozumiem że jak Hampel woził wam komplety w 2010 r. to był Jareczkiem a teraz to już parówa tak ?
    Dla mnie to był zawsze najemnik, który wykonywał bardzo dobrze powierzone zadanie! Oczywiście byłbym kłamcą, gdybym nie napisał, że ta jego ,,praca'' czyli jazda była przyjemna dla oka, skuteczna i dawała mi dużo radości.

    Jednak również zawsze o tym pisałem (wystarczy trochę poszperać w archiwum), że zdecydowanie bliżej mi było do Janka z Tarnowa, który choć krócej w Lesznie zadomowił, to jednak dużo większą rzeszę sympatyków zyskał. I to samo się tyczy GP. W nich zawsze kibicowałem i kibicuje bardziej TG. Nawet wówczas, kiedy JH jeździł z bykiem na piersi.

    Hampel to typowy rzemieślnik. Profesjonalista przez duże ,,P''. Dlatego jest tak *****isty. Jednak dla niego Unia, Falubaz to tylko pracodawca. Absolutnie nic więcej. I wystarczą dwa, trzy zgrzyty i nie będzie się wahał przywdziać plastron zardzewiałej.

    Wiem również, że w dzisiejszym świecie to ,,niby'' normalne, ale My w Lesznie mamy jeszcze w pamięci i mieć będziemy chyba zawsze Leigh Adamsa, dla którego liczyło się coś więcej aniżeli ilość zer na koncie.

    i na koniec Carlitos nie bierz wszystkiego na serio. Mam już kilka wiosen za sobą i za stary jestem, żeby emocjonować się przynależnością klubową do tego stopnia, aby kogoś obrażać. A Pilska Parówa - ktoś gdzieś, kiedyś przy wódeczce rzucił i tak w towarzystwie zostało Znam gorsze określenia na zawodników i to zasłyszane na zielonogórskich ulicach Przypomnij sobie tylko jak wołacie w ZG na Sebę Ułamka

    Więc trochę więcej luzu

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez welna ; 08-05-2013 o 13:42

  35. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez nierobmitego Zobacz posta
    tak sie zastanawiałem czemu tego meczu nie ma w tv? O_O ktos zna logiczna odpowiedz?

    Aussie dla mnie zdecydowane zwyciestwo to 50-40
    Ale czy taki mecz 2 kandydatów do złota przy pełnych trybunach, gdzie jedzie najprawdopodobniej 3 z 4 naszych reprezentantów na DPŚ (Jarek, Przemek i Patryk) do tego 2 z 3 klubów najbardziej utytułowanych w ostatnich 5 latach to dobry produkt do TV?
    Ważniejszy jednak jest beniaminek z Gniezna i Marek Cieślak z koszulką z logo Azotów.

    ps.
    Najgorsze jest to, że przez brak TV zabraknie biletów dla kibiców zarówno z ZG jak i Leszna. A to nie jest dobre dla żużla.
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 08-05-2013 o 13:49

  36. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ... Przypomnij sobie tylko jak wołacie w ZG na Sebę Ułamka...
    A Colgate nam się czymkolwiek kiedykolwiek naraził?

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tor na pewno będzie twardy żeby się Fredka z karzełkiem za bardzo nie rozkręcili.Lesznu w ostatnich czasach to nie leży a pod Jabola nikt brony nie zrobi

  38. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Tor na pewno będzie twardy żeby się Fredka z karzełkiem za bardzo nie rozkręcili.
    pamiętam 2010r i mecz ze Spartą - z tego co pamiętam zawody odbyły się na twardym torze, a Kenneth zrobił 17 pkt

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/13...lubaz-zielona-

  39. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Jak słyszę takie opinie, żeby Jensen pojechał za Jonssona albo za Protasa to nie wiem czy śmiać się czy płakać. AJ i Protas nie są w formie, ok ale i tak są sto razy lepsi od młodego Duńczyka, który nie zrobił ani jednego kółka na naszym torze (chyba, że coś mnie ominęło). Poza tym jak na razie nic nie wiemy o Jensenie, to że wystąpił w kilku turniejach młodzieżowym w tym roku i zrobił fajne wyniki to nie znaczy, że będzie tak samo się prezentował w Ekstralidze. A jak już takie pomysły są przed meczem z Unią Leszno to co nie którzy chcą abyśmy strzelili sobie w stopę. Nie będę bronił Protasa bo jak wcześniej napisałem nie jest w formie, ale we Wrocławiu czy w poprzednich meczach mimo że nie był szybki pokazał waleczność i chęć wygrywania. Dziwię się, że większość widzi problem w zawodnikach a nie w trenerze. Przy całym szacunku do Dobruckiego ale teraz przydałby nam się trener z doświadczeniem, który umie przewidzieć sytuacje podczas meczu i do nich odpowiednio zareagować. Trzymają Dobruca jakby na siłę, bo nie wypada mu podziękować, a na domiar złego znów widzę, że powtarza się sytuacja jak za kadencji Żyto. Jak przychodzi ustalić obsadę do nominowanych to robią to wszyscy i każdy ma inne zdanie. Za Cieślaka takiego czegoś nie było, on decydował i ewentualnie dogadywał się z samymi zawodnikami. W klubie znów, lub cały czas jest za dużo osób, które próbują wmieszać swoje trzy grosze do wszystkiego.

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    pamiętam 2010r i mecz ze Spartą - z tego co pamiętam zawody odbyły się na twardym torze, a Kenneth zrobił 17 pkt

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/13...lubaz-zielona-
    Twardym ? Może Piotruś Ż. nie zrobił wtedy swojego selektywnego bagienka, ale też jakiegoś strasznego betonu nie było. To było 3 lata temu, Bjerre wtedy jeździł bez porównania lepiej niż teraz. Ja już się bardziej obawiam że Zengota będzie wygrywał starty i ciężko go będzie dogonić.


  41. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    SKŁADY NA MECZ
    Falubaz Zielona Góra - UNIA Leszno

    Unia Leszno:

    1. Grzegorz Zengota
    2. Damian Baliński
    3. Fredrik Lindgren
    4. Kenneth Bjerre
    5. Przemysław Pawlicki
    6. Piotr Pawlicki

    Falubaz Zielona Góra:

    9. Andreas Jonsson
    10. Jonas Davidsson
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Krzysztof Jabłoński
    13. Jarosław Hampel
    14. Alex Zgardziński
    15. Patryk Dudek

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    pamiętam 2010r i mecz ze Spartą - z tego co pamiętam zawody odbyły się na twardym torze, a Kenneth zrobił 17 pkt

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/13...lubaz-zielona-
    I tradycyjna układanka towarzysza.Fredek jedno zero i dziękujemy Panu
    Co do Jensena.To byłby świetny pomysł gdyby ten gość mógł wskakiwać za Jabola lub Davidssona.Wstawiać go jednak za któregoś z liderów to może być sepuku.
    Co do Grzesia to również chciałbym aby powiózł gwiazdę pilską...Problem w tym że Grzesiu dalej jest jak rozpędzona lokomotywa która dość często wykoleja się z szyn
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-05-2013 o 18:41

  43. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Mam przykrą wiadomość do kolegów z Zielonej Góry. Unia przegra w rundzie zasadniczej jeszcze tylko 1 mecz, ale to nie będzie przy W69. Dziś mamy 75 urodziny Unii Leszno. I prezent dla fanów z tej okazji może być tylko jeden. Prosimy z tej okazji o wybaczenie. Cofając się przy okazji do historii naszych pojedynków to mam prośbę aby Jarek Hampel, zanim wypowie słowa "jestem 100% falubaz", nie wchodził w niedzielę na drabinę.

    Życzę falubazowi doczekania podobnego jubileuszu.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 08-05-2013 o 18:27

  44. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Podobno jubileuszowy bankiet z okazji 75-lecia
    leszczyniaki planują zorganizować
    tuż po przegranym meczu z Falubazem
    w MacDonaldzie w Zielonej

  45. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Podobno jubileuszowy bankiet z okazji 75-lecia
    leszczyniaki planują zorganizować
    tuż po przegranym meczu z Falubazem
    w MacDonaldzie w Zielonej

    Wydaje mi się, że stałym miejscem bankietów po zwycięstwach w Zielonej jest knajpka Złoty Kłos (chyba w Nowej Soli?). I tam zostanie opity Jubileusz Unii Leszno włącznie z "tradycyjnym" zwycięstwem nad Kargulami

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,041
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Wczoraj byłem pewny zwyciestwa Unii.Dziś już niestety tak nie jest.BEDZIE REMIS !

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wczoraj byłem pewny zwyciestwa Unii.Dziś już niestety tak nie jest.BEDZIE REMIS !
    Jeszcze wczoraj byłem pewien że Falubaz z 30 nie wyjdzie , dziś stawiam że jednak te 33-34 zrobią.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Wydaje mi się, że stałym miejscem bankietów po zwycięstwach w Zielonej jest knajpka Złoty Kłos (chyba w Nowej Soli?). I tam zostanie opity Jubileusz Unii Leszno włącznie z "tradycyjnym" zwycięstwem nad Kargulami
    to gratuluje najbardziej wyliniala knajpa w nowej soli gust to trzeba miec i niezloty klos tylko zloty łan akurat knajpa dla takich tubylcow jak wy z leszna

  49. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Falubazy!

    Chyba ciężko będzie Wam przygotować beton w niedzielę.

    http://www.pogodynka.pl/polska/zielo...a_zielona-gora

    Wg powyższej prognozy w piątek i sobotę ma być pochmurnie i słabe opady deszczu. Temperatura ok. 14 stopni, tak więc nie powiedziane, że tor będzie Waszym mocnym handicapem.
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •