Strona 1 z 282 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach

    Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

    Obcokrajowcy:
    Rene Bach (Dania) - 6,50
    Chris Holder (Australia) - 9,28 (+0,82) - uczestnik GP 2013
    Ryan Sullivan (Australia) - 8,64 (-0,73)
    Darcy Ward (Australia) - 8,41 (+0,51)
    - uczestnik GP 2013

    Seniorzy:
    Tomasz Gollob
    - 7,46 (-2,22) - uczestnik GP 2013
    Mateusz Lampkowski - 2,50
    Adrian Miedziński - 7,49 (-0,40)
    Karol Ząbik - 2,78 (+0,28)


    Juniorzy:
    Oskar Gollob - 2,50
    Wojciech Gołos - 2,50
    Mateusz Krywald - 2,50
    Dawid Krzyżanowski - 2,50
    Mateusz Kwiatkowski - 2,50
    Dawid Mroczkowski - 2,50
    Bartosz Pietrykowski - 2,50
    Łukasz Przedpełski - 2,50
    Paweł Przedpełski - 2,50
    Tomasz Przywieczerski - 2,50
    Emil Pulczyński - 3,83 (+0,18)
    Kamil Pulczyński - 3,70 (+1,20)
    Patryk Rumiński - 2,50

    Patryk Sikora - 2,50
    Adrian Śliwiński - 2,50
    Paweł Wolender - 2,50

    Menadżer:
    Mirosław Kowalik

    Trener:
    Jan Ząbik


    Terminarz i wyniki:

    Per Jonsson - wspomnienia z żużlowych torów
    okładka miękka
    okładka twarda

    Przydatne linki

    KSM zawodników w sezonie 2013

    Internetowy zakup biletów

    Oficjalna strona KS Toruń Unibax S.A.

    Fanpage klubu na Facebooku

    Strona Kowala - toruński żużel w pigułce

    Stal Toruń 2011-2013 - wątek klubowy


    Apator Toruń 2012 - wątek klubowy

    Apator Toruń 2011 - wątek klubowy


    Strona Net-Fans

    Strona "Krzyżaków"

    Spotkania toruńskiego sporstboardu

    Ostatnio edytowane przez alienisko ; 11-12-2012 o 12:51
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    http://www.espeedway.pl/news,nowy_pr...,58040,12.html

    Kolejny artykuł o składzie Apatora na przyszły sezon w kontekście KSM-u. Znowu ani słowa o tym, że zamiast kombinować jak konie pod górę możemy po prostu wymienić jednego z Pulczasów na zawodnika z 2,50. Nie rozumiem czym to jest spowodowane.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ojcem Pulczasów
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,nowy_pr...,58040,12.html

    Kolejny artykuł o składzie Apatora na przyszły sezon w kontekście KSM-u. Znowu ani słowa o tym, że zamiast kombinować jak konie pod górę możemy po prostu wymienić jednego z Pulczasów na zawodnika z 2,50. Nie rozumiem czym to jest spowodowane.
    też tego nie rozumiem, tym bardziej, że PP nadaje się do składu obecnie bardziej niż Kamil/Emil (jeden chu , się chłopaki będą mogły w kiblu przebierać ) pomijając wszystkie KSMy. taki regulamin sprawia tylko, że musimy się rzucić na Artura, bo skład z wychowankami-juniorami jest nieregulaminowy. "osom".

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Witam wszystkich,jestem"świerzakiem",naszą drużynę szanuję jak każdy z was "starych",ale panie i panowie w tej drużynie potrzebny jest wstrząs tylko menagerski i finansowy,przykład podwyżka dla Holdera-5%,jakby powiedziała "Gabrysia,Rysia na waciki".

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A dziś w Nowościach ogłoszenie o tym, że Klub poszukuje osoby na stanowisko sekretarki Zatem dziewczyny do boju
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Kurcze,to Stepien nawet sekretarke zabral na salony?

    5% podwyzki dla Holdera wynikalo z umowy kontraktowej wiec nie wiem w czym problem.Obie strony sie tak dogadaly i tyle.

    Tak na marginesie Stev,witamy na forum.
    Pytanko,jestes moze spokrewniony z Mhsolem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Wiec ja to widzę tak :

    Zakładając, ze czwórka liderów jest nie do ruszenia to trzeba jakąś trójkę pozostałych do nich dobrać. Ja bym ściągnął do Torunia o ile to możliwe Mroczke i Pieszczka z Gdańska do tego Pulczynski i Paweł, trochę chłopaki by porywalizowali o skład.
    W żadnym wypadku bym nie oddawał Warda, Holdera czy Sullivana, by można zastanowić się nad wymiana Adriana ale tylko na jedynego (tak mi się wydaje) rozsądnego zawodnika z podobnym KSM czyli Buczkowskiego. Ale nie wiem czy bym dal rade Miedziaka oglądać w innym plastronie a Buczka w Apatorze . Wiec ja bym widzial to tak:

    1. R.Sullivan
    2. A.Mroczka / P.Przedpełski
    3. D.Ward
    4. A.Miedzinski / eweeeeeeeeeentualnie K.Buczkowski
    5. Ch.Holder
    6. E.Pulczynski / K.Pulczynski / P.Przedpelski
    7. K.Pieszczek / P.Przedpelski

    Czwórka zawodników czyli bracia, Pawel i Pieszczek mogą startować w rożnych konfiguracjach oprócz jednej a mianowicie Kamil i Emil by nie mogli razem jechać w jednym meczu.

    To tak na szybko chyba dobrze policzyłem

    Aaaaaa i rezerwowy dla naszej czwórki to Peter Kildemand

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pytanko,jestes moze spokrewniony z Mhsolem?
    Kingpinie - skąd te podejrzenia ? Żadnych peanów ku chwale Warda nie zamieścił, więc na pewno nie jest spokrewniony

    Sullivan
    Mroczka
    Ward
    Miedziński
    Holder
    Pulczas
    Przedpełski
    I nie ma co rzeźbić w kupie

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    1. R.Sullivan
    2. A.Mroczka / P.Przedpełski
    3. D.Ward
    4. A.Miedzinski / eweeeeeeeeeentualnie K.Buczkowski
    5. Ch.Holder
    6. E.Pulczynski / K.Pulczynski / P.Przedpelski
    7. K.Pieszczek / P.Przedpelski

    Czwórka zawodników czyli bracia, Pawel i Pieszczek mogą startować w rożnych konfiguracjach oprócz jednej a mianowicie Kamil i Emil by nie mogli razem jechać w jednym meczu.

    To tak na szybko chyba dobrze policzyłem

    Aaaaaa i rezerwowy dla naszej czwórki to Peter Kildemand [/QUOTE]

    Dlaczego nikt nie wspomina ,że przy nie zmienionym składzie ksm może przekroczyć 41 pkt. Poza tym dotyczy to składu na mecz a nie zakontraktowanych zawodników. Chomiki mogą jechać przy wariancie z Ząbikiem czy inny juniorem. Tylko jak w składzie na mecz będzie "nowy"to obowiązuje ksm 41 i wówczas jeden z Pulczasów grzeje ławę.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta
    1. R.Sullivan
    2. A.Mroczka / P.Przedpełski
    3. D.Ward
    4. A.Miedzinski / eweeeeeeeeeentualnie K.Buczkowski
    5. Ch.Holder
    6. E.Pulczynski / K.Pulczynski / P.Przedpelski
    7. K.Pieszczek / P.Przedpelski

    Czwórka zawodników czyli bracia, Pawel i Pieszczek mogą startować w rożnych konfiguracjach oprócz jednej a mianowicie Kamil i Emil by nie mogli razem jechać w jednym meczu.

    To tak na szybko chyba dobrze policzyłem

    Aaaaaa i rezerwowy dla naszej czwórki to Peter Kildemand

    Dlaczego nikt nie wspomina ,że przy nie zmienionym składzie ksm może przekroczyć 41 pkt. Poza tym dotyczy to składu na mecz a nie zakontraktowanych zawodników. Chomiki mogą jechać przy wariancie z Ząbikiem czy inny juniorem. Tylko jak w składzie na mecz będzie "nowy"to obowiązuje ksm 41 i wówczas jeden z Pulczasów grzeje ławę.
    Tak miało być. Ale skoro Ostafiński który tworzy regulamin wraz z innymi mówi ,że nie będą mogli przekroczyć 41 to najwyraźniej nie będą mogli i tyle w temacie.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kingin dzięki za pozdrowienia,spokrewniony z Mhsolem nie jestem,ale przy kilku browarach moge być jego brachem,sądzisz że te 5% to za "majstra"????? to nisko cenią jego umiejętnosci,a jeszcze jedno napewno zauważyłeś którzy podwyższyli,którzy obniżyli swoje ksm.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie za majstra a tak mial zapisane w kontrakcie.5% podwyzki na 2013 rok i gra gitara.Latwo policzyc,ze jak pojezdzi w Unibaxie jeszcze 9 lat,w 2022 bedzie zarabial 50% wiecej niz w 2012 czyli sporo.Majstra zdobyl dla Australii a nie dla Unibaxu ,wiec po premie niech sie uda do tamtejszej federacji.

    Wygladales mi na krewniaka Mhsola,bo juz w pierwszym wpisie marudziles,stad tez myslalem ,ze ta sama krew.
    Piwa z nim nie pij,bo On po alkoholu agresywny sie robi i szwendaczka mu sie wlacza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-11-2012 o 18:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a to Stępniewski nam/swojemu następcy chomika podłożył... miał być taki regulamin a on nam jednego Chomika ze składu wyrzuca. nie ładnie

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    maci78
    a może nie miał innego sposobu aby wprowadzić nowy narybek do składu? Pulczasy jak widać są, że tak napiszę "przyspawane do składu" więc trzeba było znaleźć jakiś sposób, a że mamy taki wpływ na regulamin, to trzeba było z tego skorzystać.
    Uważam, że start bliźniaków na zasadzie albo jeden albo drugi wyjdzie chyba wszystkim tylko na dobre (im samym również). Musimy w sezonie 2013 rozjeździć dwóch nowych juniorów tak aby byli w stanie przejąć schedę w roku 2014. Paweł już się nadaje, potrzebny jeszcze jeden.

    Nie wiem czemu się tak tego Mroczki uczepiliście ale skoro już tak nalegacie to oponował nie będę. To kontuzjogenny sport i jakieś zaplecze zawsze się przyda. Nie wierzę jednak w jego nagłe olśnienie i odrodzenie.

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    On się nie musi odradzać.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Buszmen - mimo avatara w końcu muszę się z tobą zgodzić

    Pulczasy na przemian... Mroczka w skład i jedziemy... oby tylko TT się pozbierały do kwietnia

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mam nadzieję , że włodarze naszego klubu, dalej "monitorują" głosy/opinie kibiców.
    Myślę, że opcja, o której piszemy jest bardzo dobra. Wierzę, że Artur odpowiednio dosprzętowiony jest w stanie zdobywać ważne punkty. Ten chłopak naprawdę umie bardzo dobrze jeździć, poza tym jest praktycznie na miejscu.
    Szkoda, że nie trafił do nas już wcześniej, ale może w myśl powiedzenia: Co się odwlecze, to nie...
    Kwestia juniorów jest bardziej skomplikowana, ale przyjmując najróżniejsze rozwiązania,włącznie z pozostawieniem składu, Mroczka mając ksm 2,5 pasuje zawsze.

    W Gorzowie był traktowany jak zapasowe koło. Miał pod górę, w swoim pierwszym seniorskim sezonie przeszedł z I ligi do Ekstraligi, w kolejnym sezonie nie wystawiano go w składzie w ogóle i był w zasadzie wiecznym rezerwowym(zapasowym).
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-11-2012 o 09:41

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wygladales mi na krewniaka Mhsola,bo juz w pierwszym wpisie marudziles,stad tez myslalem ,ze ta sama krew.
    Piwa z nim nie pij,bo On po alkoholu agresywny sie robi i szwendaczka mu sie wlacza.
    Kingpin - przywołuję Cię do porządku. Agresywny jestem tylko wówczas, kiedy kelnerka jest niemiła
    Marudzenie i picie - wszystkiego nauczyłem się od Ciebie, więc... przyganiał kocioł garnkowi

    Odnośnie TT to również mam nadzieję że uda się ich poskładać do kwietnia.
    W końcu Darek wziął się za największą bolączkę w swoim żużlowaniu - starty (choć i tak jest dużo lepiej niż dwa lata temu). Tylko on do nauki potrzebuje nie obecnego kolegi od "butelki", ale swojego byłego kumpla od butelki Tylko nie wiem czy ten drugi będzie taki skory do pomocy. Bo jeszcze chwila (ja Wam to mówię) i Holder będzie miał poważne kłopoty żeby dorównać swojemu siusiakowi
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 04-11-2012 o 10:50

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Taa,jestes taki agresywny jak nasz przyjaciel Howard.

    Ward nie bedzie zadnym zagrozeniem dla Holdera.Jak Chris zauwazy,ze ten probuje deptac mu po pietach,wezmie go raz czy dwa do pubu i zostawi na chwile samego.Wystarczy.

    Tak na powaznie,to chlopcy moga rzadzic zuzlem na zmiane kilka lat,ale czy Darcy bedzie chcial poswiecic nieco wiecej czasu na zuzel?Zobaczymy.Mam taka nadzieje.
    Wierze rowniez w zdrowie psychiczne nowego prezesa,wiec te wszystkie spekulacje dotyczace zmian w skladzie seniorskim sa wymyslone przez dziennikarzy.Oprocz Mroczki rzecz jasna.
    Miedzin tez mnie mierzi coraz bardziej,ale dalbym mu jeszcze jedna szanse.Zreszta Adrian z nadziei bycia jednym z liderow mnie juz wyleczyl,wiec tego juz nie wymagam.Wystarczy ,ze bedzie bardzo solidna i przede wszystkim stabilna druga linia.On pewnie ma caly czas inne plany bo ambicji mu nigdy nie brakowalo,ale coz,poki co na ambicji sie konczy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-11-2012 o 12:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #21
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Tak miało być. Ale skoro Ostafiński który tworzy regulamin wraz z innymi mówi ,że nie będą mogli przekroczyć 41 to najwyraźniej nie będą mogli i tyle w temacie.
    Nie miało być, tylko było w tym sezonie, wystarczy wejść na stronę PZM i sprawdzić w regulaminie. Oczywiście nie jest powiedziane, że musi ten przepis być w przyszłym sezonie, ale ja uważam, że logicznym jest gdy ksm będzie dalej 41, to przepis o nieobowiązywaniu maksymalnego ksm w przypadku nie zimeniania składu powinien zostać. Może więc Apator nie będzie musiał przemeblowywać składu.

    No chyba, że źle rozumuje tegoroczny regulamin, to proszę o poprawkę.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    Nie miało być, tylko było w tym sezonie, wystarczy wejść na stronę PZM i sprawdzić w regulaminie. Oczywiście nie jest powiedziane, że musi ten przepis być w przyszłym sezonie, ale ja uważam, że logicznym jest gdy ksm będzie dalej 41, to przepis o nieobowiązywaniu maksymalnego ksm w przypadku nie zimeniania składu powinien zostać. Może więc Apator nie będzie musiał przemeblowywać składu.

    No chyba, że źle rozumuje tegoroczny regulamin, to proszę o poprawkę.
    Ja wiem, że w tym roku można było przekroczyć. Mi w tej wypowiedzi chodziło o przyszły sezon. Gdzie pierwotnie miało być 41 a gdy ktoś nie zmieni składu to 43. W tym roku było 41, a gdy ktoś nie zmieni to nie ma w ogóle.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Tylko nie wiem czy ten drugi będzie taki skory do pomocy. Bo jeszcze chwila (ja Wam to mówię) i Holder będzie miał poważne kłopoty żeby dorównać swojemu siusiakowi
    Od 2009 roku to słyszę Lubię Warda, to aktualnie numer 3/4 w moim prywatnym rankingu, ale ta chwila trwa coś nad wyraz długo

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    To nie wina Warda, ze Holder tez sie rozwija ;0
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Epokowe odkrycie.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 04-11-2012 o 19:28

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ja zakładam, że Darcy będzie ogień w przyszłym roku, bo ten to ewidentnie na przeczekanie i zorganizowanie zaplecza. Chrispy właściwie osiągnął już szczyt w tym sporcie, może trochę spuścić z tonu w przyszłym roku, młodszy ma jeszcze trochę do zdobycia.

    Oczywiście polska liga a GP to dwie różne bajki. Na naszym podwórku będę bacznie obserwował wyczyny perełek SGP będzie super ciekawe, mam swojego cichego faworyta, ale nie jest to żaden z Turbo Twins, choć pudło jak najbardziej w zasięgu jednego czy drugiego.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Czy ten twój faworyt to taki czarny koń ?

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    szczyt to osiagnal Rickardsson.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    W 2011 Ward nie był słabszy od Holdera. W 2012: różnie. Całościowo OK: bez dwóch zdań, ale na torach brytyjskich lepszy. Darcy poświęca dużo czasu na speedway, ale musi po prostu spoważnieć i spokornieć. A taki pionek jak Holder nie będzie mu do pięt dorastał. Tragedia, jaka go spotkała moim zdaniem może być przełomowym punktem w jego karierze. Albo nauczy go pokory i przełoży się to na profesjonalizm, albo... nie i wtedy ciężko o lepszy wstrząs, albo... spowoduje złapanie kabla (największe prawdopodobieństwo).

    szczyt to osiagnal Rickardsson.
    Rickardsson przy Nielsenie jest nikim.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Chrispy właściwie osiągnął już szczyt w tym sporcie
    Jeśli porównany z Pulczyńskimi to napewno. Ale już przy wspomnianym Rickardssonie jest to mała górka a nie szczyt.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Darcy poświęca dużo czasu na speedway, ale musi po prostu spoważnieć i spokornieć. A taki pionek jak Holder nie będzie mu do pięt dorastał.
    Buszmen błagam. Jeżeli Holder jest pionkiem to co najmniej 95% czynnych żużlowców nie zasługuje aby w ogóle dostać się na szachownicę. Możesz wyżej cenić sobie Warda, ale wypadałoby używać nieco bardziej trafnych określeń.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmena nawet rozumiem, bo ocenia zawodników na podstawie talentu i "papierów na jazdę", ale nic poza tym. Doda ewentualnie hasło w stylu "jak spoważnieje, to nie będzie mocnych".

    A przecież jak nie spoważnieje, to będzie nikim. Właśnie dlatego klasowego zawodnika ocenia się przez talent, warsztat, profesjonalizm, technikę i wyniki. Wyciągnięcie jednego z tych czynników i stwierdzenie "ten jest lepszy od tamtego, bo lepiej się łamie na motorze" można sprowadzić do przykładu, że Zengota jest lepszy od Holty, bo więcej pracuje. Absurd.

    To gdzie ta obiektywność?

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tragedia, jaka go spotkała moim zdaniem może być przełomowym punktem w jego karierze. Albo nauczy go pokory i przełoży się to na profesjonalizm, albo... nie i wtedy ciężko o lepszy wstrząs, albo... spowoduje złapanie kabla (największe prawdopodobieństwo).
    ... która tragedia ? Ta w hotelowym pokoiku z finałem w sali sądowej czy to, że dostał po ryju zwiedzając British Museum ?
    Myślisz może jednak o jakiejś przygodzie w Polsce i Anglii, o których głośno się nie mówi ?
    Złapanie kabla to z tego co zaobserwowałem przez wszystkie swoje kibicowskie lata i z tego co mówili starzy kibice to skutek poważnego upadku i ciężkiej kontuzji.
    Holder pionkiem powiadasz? W sumie nie dziwi mnie takie stwierdzenie twego autorstwa, bo jeśli dla Ciebie Loram to przy Harris cienki Bolek to dlaczego ma mnie to dziwić.

    Co do Rickardssona i Nielsena to Hansior to Hansior ( nie mylić z Andersenem), a Ricki to Ricki.
    Przez sentyment będę Nielsena uważał za swój ideał żużlowca. ale przyzna szczerze , że Rickardssona długo nie ceniłem tak jak na to zaslugiwał ale parę imprez ze schyłku jego kariery zmieniło moje zdanie diametralnie.
    Uważam , że był to rajder z drużyny(szóstki) co najmniej ostatnich 30 lat , jak nie wszech czasów

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    czy to, że dostał po ryju zwiedzając British Museum ?
    Nie po ryju, a po głowie. Lepiej mieć obie nogi złamane niż obrażenia głowy. Te właśnie przekładają się na zmiany w psychice.

    bo jeśli dla Ciebie Loram to przy Harris cienki Bolek to dlaczego ma mnie to dziwić.
    Gdzie tak napisałem? Krótki cytat i po sprawie.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volter Zobacz posta
    przy wspomnianym Rickardssonie jest to mała górka a nie szczyt.
    Rickardsson, Nielsen czy Mauger to już historia. Dziś na szczycie jest Holder i kropka. Czy mu się będzie chciało kolekcjonować tytuły i czy rywale na to pozwolą to już inna sprawa.

    Semen, czytasz w moich myślach?

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Nie po ryju, a po głowie.
    Buszmen mnie uprzedził Tam się jakimś krwotokiem zdaje się skończyło.
    Anglię Darcy pojechał na poziomie, którego Holder nigdy nie przeskoczy (cięzko będzie komukolwiek). Dajta mu Panowie jeszcze ze 2 sezony i wtedy pogadamy
    Szkoda, że nie pojechał dwóch finałów w BEL - bo po postawieniu kropki nad "i" mógłby spokojnie odpuścić sobie tamtejsze ściganie z napisem - po 3 latach startów w BEL pozamiatałem wszystkich i wszystko Zresztą nie wiem czy ten rozbrat nie jest nieunikniony.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 04-11-2012 o 21:42

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Jakoś British Museum się nie uczepiliście, przeca to nie było dosłownie, że już tak łopatologicznie napiszę.

    Buszmen pomyliłem autorów postów o Loramie, mea culpa !
    Dla Ciebie to zdaje się ten sam poziom był.

    Co do kabla, to jak dla mnie strach przed odniesieniem kontuzji i odpuszczanie w sytuacjach kontaktowych, spowodowany wypadkiem na torze , nie ważne czy skończonym złamaniem czy innym urazem. To o czym Ty piszesz to po prostu zmiany w główce nie mające związku z wykonywaną profesją.
    Krótko mówiac, mnie chodzi o kalkulację na torze, odpuszczanie by nie złapać ponownej kontuzji.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 05-11-2012 o 08:21

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A taki pionek jak Holder nie będzie mu do pięt dorastał.
    Prowokujesz jak zwykle. Mowisz o IMS, czyli o czyms na co Twoj idol czekal 40 lat i pewnie nigdy wiecej nie powtorzy. Nie ukrywam, ze 2gi tytul dla Golloba bardziej by mnie cieszyl niz ten dla Chrisa, ale nazywanie tego drugiego pionkiem jest niesprawiedliwe. Jak na razie to Chris jest mistrzem świata, a Darcy mozliwe, ze nigdy nie bedzie.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie sadze aby uraz Warda byl powazny.W koncu po dwoch dniach wyszedl ze szpitala i nikt nie doniosl by zaczal mowic plynnie po polsku.
    Choc z drugiej strony jak czytam o jego planach na zimie to sie zastanawiam czy to ten sam Darcy.

    Spekulacji ciag dalszy.Ward out,Jensen wraca.
    Mam nadzieje,ze na spekulacjach sie skonczy,bo to juz bylaby glupota.
    Raz ,ze Ward jest lepszym zawodnikiem a dwa chyba jednak tanszym.No i nasz wychowanek.
    http://http://www.sport.pl/sport/1,7...jego.html?bo=1
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    kingpin widzę że już wkleił.

    http://www.sport.pl/sport/1,78989,12...jego.html?bo=1

    masakra jakaś... mam nadzieję że to tylko plotki. wywalić Ward'a żeby Pulczasy się zmieściły. ehh....

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Nie wierzę w to, że nasi zamienią Warda na Jensena. Jeżeli by do tego doszło to strzelimy sobie w kolano :/

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Jeśli jest w informacji o chęci ściągnięcia Liglada ziarno prawdy to tylko kolejny dowód na amatorszczyznę toruńskich żużlowych decydentów.
    Puścić gościa, po żeby teraz przepłacić i mieć go z powrotem. Koń by się uśmiał.

    Wątku z Darcym nie rozwijam, bo on tyle rzeczy ma na sumieniu ,ze ciężko oceniać jego status w naszym klubie.

    Co do Pulczyńskich, może znowu się jednemu koledze narażę, ale powtórzę szkoda kasy na opieranie na nich najważniejszej formacji składu. Jeśli mają zostać to budżet o 2 mln PLNów zmniejszyć i jechać oszczędnie , bo niewielu ludzi bawi w Toruniu walka o miejsca 3-5. za kasę ,za którą można walczyć o tytuł.
    Albo, albo.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Jedyną osobą podlegającą wymianie na MJJ jest Adrian ale z powodu limitu polaków w składzie nie do zrobienia.
    mam nadzieję że to tylko kaczka.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Na razie lepiej z radykalnymi komentarzami lepiej się wstrzymać. Z największym prawdopodobieństwem można orzec, że to kolejna, tysiąc trzydziesta piąta, kaczka w dorobku Rzekanowskiego. Jak widać i on lubi podczytywać Ostafińskiego (choć trzeba przyznać, że ten drugi umie nakręcić sobie koniunkturę i tak jak kiedyś na jego bloga pies z kulawą nogą nie zaglądał, tak teraz ma po 300 komentarzy pod wpisami i wciaż podjudza czytelników na więcej).

    Niemniej, coś mi w kościach strzela, że przez tę całą akrobatykę regulaminową w przyszłym sezonie już całkowicie będę miał wy***ne na wyniki Unibaksu i z zainteresowaniem śledził tylko GP i SWC.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie wierze w te brednie Rzekanowskiego,bardziej ciekaw jestem decyzji Rayana na starty w przyszłym,następnym sezonie to jest pytanie????jeżeli pojedzie to nawierzchnia,przygotowanie MUSI być zmieniona,pokazał w Zielonej że pojedzie na lekkiej kopie,najlepiej coś podobnego do SGP tj do walki,i jeszcze jedno,co dalej z Kowalikiem????? ON czy KTO NOWY-Gajewski?????

Strona 1 z 282 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •