Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 260

Wątek: V runda Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 28 kwietnia 2013 godz. 16:00

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale brawo, za telefon do Sullivana Podziwiam
    Do Sullivana dzwonili? Mogli jeszcze z Crumpem próbować .

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Plus jest taki, że w obliczu problemów nie ma siedzenia na tyłku i biadolenia tylko sprawne działanie

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Brawa przede wszystkim dla Jensena, który elegancko pokazał środkowym palcem co sądzi o duńskich działaczach L4 i ch**, cmoknijcie mnie w pompkę frajerzy z reprezentacji Danii - to się chwali - młody dun nie da sobie w kaszę dmuchać
    I kto wie czy z tego powodu nie wyleci z kadry na SWC. Może z perspektywy kibica Włókniarza jest to pokrzepiająca wiadomość, ale straci na tym widowisko.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    czarno widzę dzisiejszy mecz i to nie tyle co przez brak Emila, MJJ i Czaji w składzie ale.... przez pogodę.... od ok trzech godzin w Częstochowie cały czas pada, nie jest to duży deszcz ale jednak ciągłe opady i nie zanosi się aby pogoda miała się zmienić....
    CKM&AZS

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wszystko wskazuje na 2 pkt Leszna. Nie jestem zwolennikiem odwoływania meczu i ten wolałbym, żebyśmy już przejechali i szybko zapomnieli o całej aferze, ale fakt faktem, cały czas pada.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Opady ustaną za godzinę.

    http://www.radareu.cz/

    Inna sprawa czy tor się będzie nadawał o 16.

    Wydaje mi się, że może być krucho z zawodami w ZG i Tarnowie

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Od 30 min niebo płacze bardzo mocno , aktualnie silna ulewa. Na ten moment mecz mało realny. Niestety niebo zasnute ołowianymi chmurami.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tramw za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-04-2013)

  9. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Uraaaaaaaaaatowani (przez deszcz) Pierwszy raz się tak cieszę, że pada deszcz przed meczem.Pada i nie zanosi się żeby przestało, a pada teraz dość mocno.Nie wydaje mi się żeby za 8 godzin odbył się mecz.Na meteo zapowiadają opady do 14-14.30 http://new.meteo.pl/php/meteorogram_...type=2n&id=689 więc jednym słowem znowu cud pod Jasną Górą
    A w przełożonym już w pełnej obsadzie, a na pewno z MJJ i niestety Uni się nie pofarci

  10. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    No i znowu ojciec dyrektor maczal w tym swoje paluchy,. Ale ten Toruń nas nienawidzi
    A tak na poważnie, to bardzo dobrze ze pada. Niech zawody odbędą sie w pełnych składach i niech wygra lepszy.
    Wspolczuje Emilowi....
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 28-04-2013 o 09:16

  11. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tampax Zobacz posta
    Do Sullivana dzwonili? Mogli jeszcze z Crumpem próbować .
    Nie tylko, dzwonili do Grudziadza po Drymla ale Fijalkowski odprawil ich z kwitkiem.

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Chociaż niebiosa nam sprzyjają.

    Parę osób z tego co widzę doskonale zrozumiało mój przekaz. Ja absolutnie nie zamierzam nic przeciwko Emilowi i jego aktualnej sytuacji wyśmiewczo pisać, bo to jest chłopak w moim wieku i osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u mnie w domu. Jestem daleki od winienia Emila za nieobecność na meczu i całymi siłami go wspieram, ale bardziej rozchodzi mi się o klub i przepływ informacji.

    Cóż z tego że o sponsorze potrafią napisać parę dni wcześniej, skoro informacje negatywne są skrupulatnie trzymane do końca, a gdyby nie przecieki pewnie w ogóle nie byłyby podane do wiadomości? Kibic ma być z klubem na dobre i na złe, musi czuć więź z klubem. Nie można go oszukiwać!

    Jak widać przeciek informacji się przydał, grono kibiców udało się na kolanach na Jasną Górę prosić o deszcz i deszcz mamy

    Gadol napisał wyżej że jestem tępy, gdyż logicznym jest że Leszno nie zgodzi się na przełożenie meczu. Jakbyś przeczytał dokładnie co napisałem, to zauważyłbyś że sam to stwierdziłem. Chodzi jedynie o pewną grę psychologiczną, o pewne wzbudzenie zaufania fanów ewentualnie wzbudzenie delikatnej pogardy dla grającego nie fair przeciwnika.

    Dlaczego Włókniarz mógł w ubiegłym roku w sytuacji losowej zgodzić się na przełożenie spotkania z Unią Tarnów? Przecież tam były łatwe punkty w postaci walkowera! My to spotkanie odjechaliśmy (przegraliśmy) ale żadnego walkowera nie było! Bo zachowaliśmy się fair, co więcej to my jechaliśmy bez Bjerre...

    Wystarczyło wystosować odpowiednie pismo, zawierając wspomnianą sytuację i już klub zyskałby w oczach wszystkich. A teraz? Pozostaje niesmak, gdyż wszystko robi się za plecami.

  13. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Ciężko pisać, że Leszno się nie zgodzi na przełożenie meczu. Przecież Jankes o absencji Emila i MJJ dowiedział się pewnie dziś rano w drodze już do Częstochowy. Skoro Dymek wiedział o tym już 1 czy 2 dni wcześniej mógł poinformować go z prośbą o przełożenie meczu.

  14. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2010
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Opady ustaną za godzinę.http://www.radareu.cz/Inna sprawa czy tor się będzie nadawał o 16.Wydaje mi się, że może być krucho z zawodami w ZG i Tarnowie
    hahaha w czewie? tor ma sie nadawać do jazdy jak mają jechać w osłabieniu? nawet jakby słonce teraz grzało to sie okaze ze na torze woda stoi.....

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Szczerze pisząc to w takiej sytuacji jak znalazła się Częstochowa wolałbym, aby opady deszczu jednak spowodowały przesuniecie meczu na inny termin. Boję się, że zarząd Unii w obliczu nadarzającej się szansy może honorowo się nie zachować. Ale to dlatego, że jestem człowiekiem małej wiary .
    Pozdrawiam
    PS. Współczuję Emilowi.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  16. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrT Zobacz posta
    hahaha w czewie? tor ma sie nadawać do jazdy jak mają jechać w osłabieniu? nawet jakby słonce teraz grzało to sie okaze ze na torze woda stoi.....
    Tak, tak... pamiętam jak pewnego słonecznego czwartku oszukano mnie w Częstochowie...nawet bilet mi sprzedano Ale okazało się, że tylko jeden ciągnik mają "na chodzie"... więc skoro tak lamentujecie to ... może powtórka z rozrywki Trzeba będzie jeszcze jakiś zakrapiany obiadek Milicjantowi (o sorry Komisarzowi) Kowalskiemu postawić..., ale sporo sponsorów podobno jest...(Ostafiński pisze inaczej), więc jakoś da się to załatwić
    Deszcz ma padać tylko do 11:00, więc trochę czasu do meczu jest. Zobaczymy jakie będzie tegoroczne podejście do tematu działaczy z Częstochowy, czy będzie to Fair-Play, czego niektórzy domagają się od działaczy z Leszna. Poza tym siłę drużyny poznaje się w kłopotach kadrowych, z czym Unia zmagała się w zeszłym roku i jeszcze poprzednim. Pamiętajcie też, że dzisiaj mamy niedzielę a powtórka może być np. w czwartek, więc frekwencja będzie mniejsza

    pzdr

  17. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Brawa przede wszystkim dla Jensena, który elegancko pokazał środkowym palcem co sądzi o duńskich działaczach L4 i ch**, cmoknijcie mnie w pompkę frajerzy z reprezentacji Danii - to się chwali - młody dun nie da sobie w kaszę dmuchać
    Nawet jak doszlo do nieporozumienia nie uprawnia Cie to do takich tekstow.
    Gdyby zrobil to ktos inny niezwiazany z Wlokniarzem spiewalbys inaczej.
    Kiedys wystep w barwach narodowych to byl zaszczyt,czasy sie zmienily i traktowanie wystepu w reprezentacji jak scierwo na kiju ma widze swoich zwolennikow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-04-2013 o 09:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Slaw (28-04-2013)

  19. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    przydaloby sie odjechac ten mecz bo w normalnych warunkach bysmy w zyciu nie wygrali.
    zobaczymy co zrobi wielki komisarz. ciekawe czy pogoni mietka i henka ktorzy specjalnie beda sie obijac zeby toru nie zrobic na czas. tor jest jak najbardziej do zrobienia - az tak mocno nie pada a poza tym pogoda niedlugo ma sie poprawic. do konca dnia sporo czasu wiec mozna trocje opoznic spotkanie.... jesli komisarz ma jaja to mecz na 100 sie odbedzie.

  20. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mrT Zobacz posta
    hahaha w czewie? tor ma sie nadawać do jazdy jak mają jechać w osłabieniu? nawet jakby słonce teraz grzało to sie okaze ze na torze woda stoi.....
    Teraz komisarz musi byc znacznie prędzej na torze niż kiedyś sedzia. Zobaczymy, ale wolał bym żeby ten mecz odbył sie w pełnych składach.
    Ostatnio edytowane przez bullfan ; 28-04-2013 o 09:36

  21. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    no mam nadzieje ze komsarz nie da d..y i pokaze ze na cos ta funkcja sie przydaje w tym sezonie (na razie wiecej przeskadzali)
    jezeli mecz sie nie odbedzie (a podkreslam ze nie ma powodow aby odwolywac spotkania) to nalezy pierd...ć taką karę finansową żeby cz-wie odechciało się takich zagrywek.

  22. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,
    Mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
    żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie.


    Pomimo osłabienia też byłbym za tym aby ten mecz dzisiaj odjechać, pewnie by się to zakończyło porażką ale by byłą możliwość porównania formy Holty, Szombierskiego i Jabłońskiego... byłbym za meczem dzisiaj ale... ale nie przy takiej pogodzie, nawet jak przestanie padać to dzisiaj jest cholernie zimno, w Częstochowie są super widowiska, miał być komplet publiczności, a po takich opadach nie wiadomo co z torem, czy nie będzie antyżużla czyli jazdy gęsiego...


    Pozdrawiam
    CKM&AZS

  23. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez mloody Zobacz posta
    no mam nadzieje ze komsarz nie da d..y i pokaze ze na cos ta funkcja sie przydaje w tym sezonie (na razie wiecej przeskadzali)
    jezeli mecz sie nie odbedzie (a podkreslam ze nie ma powodow aby odwolywac spotkania) to nalezy pierd...ć taką karę finansową żeby cz-wie odechciało się takich zagrywek.
    No to skończyła się kurtuazja, odsłania się prawdziwe oblicze niektórych Panów. Widzę że siedzisz w Częstochowie i widzisz co się dzieje za oknem od 6 rano, że z pełną świadomością piszesz iż nie ma powodów aby odwołać?

    Aż tak zależy Ci na tej wygranej? Jesteś w stanie napisać że po takiej wygranej byłbyś dumny?

    Najgorsze że przestało padać... Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego to mecz się odbędzie. A szkoda.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 28-04-2013 o 09:54

  24. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja proponuję iśc krok dalej i przekładać WSZYSTKIE mecze, które mialyby odbyć się w niepełnych składach!
    Chociaż nie, najlepiej te, w których moja drużyna jest w niepełnym składzie.

    W zeszłym roku to Unia pół sezonu jechała w poważnie okrojonym składzie, 2 lata temu panował pełen szpital, a trzeba było zakasać rękawy i jechać.
    Dlaczego kibice Częstochowy tak słabo wierzą w swój zespół? Z góry zakładacie przegraną, a gdzie wola walki i doping?

    Właśnie jestem w drodze do Częstochowy, nie zdziwię się, gdy mecz zostanie odwołany. Modlenie się Częstochowian jest niepotrzebne. Bardzo dobrze pamiętam sytuacje, w ktorych przyjeżdżając na stadion i wchodząc do parkingu maszyn, rozmawiając z zawodnikami i działaczami, nie mogłem wyjść z podziwu w jaki sposób, przy pięknej pogodzie i bardzo małych opadach wcześniej, tor nie nadaje się do jazdy?

    Takie rzeczy TYLKO w Częstochowie. Gdyby nie deszcz, to pewnie by zarządzono całonocne polewanie toru tylko po to, żeby mecz się nie odbył.

    Pożyjemy, zobaczymy - ja cały czas mam nadzieję, że mecz się odbędzie.

    No a z MJJ to nie wierzę w winę tylko i wyłącznie duńskich działaczy. Coś mi się wydaje, że sprawa została przespana przez częstochowskich działaczy. Może nie wynika to z ich zaniedbania, a ze zbyt dużego zaufania duńskiemu menagerowi juniorów.

    Jak nie o 16, to o 18, Częstochowianie - jeśli nie umiecie jeździć traktorem, to ROLNICY bardzo chętnie Wam pokażą, jak to się robi!
    Ostatnio edytowane przez kibicuni ; 28-04-2013 o 10:04

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibicuni za jego przydatny post!

    Martines (28-04-2013), sobotch (28-04-2013)

  26. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    No to skończyła się kurtuazja, odsłania się prawdziwe oblicze niektórych Panów. Widzę że siedzisz w Częstochowie i widzisz co się dzieje za oknem od 6 rano, że z pełną świadomością piszesz iż nie ma powodów aby odwołać?

    Aż tak zależy Ci na tej wygranej? Jesteś w stanie napisać że po takiej wygranej byłbyś dumny?

    Najgorsze że przestało padać... Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego to mecz się odbędzie. A szkoda.
    Spokojnie! Zawsze sie ktos taki znajdzie. Taka mala prowokacja a tu juz zaraz bedzie wielkie halo ze Unia niehonorowa albo cos. A z ta pogoda to troche przesadzacie. Ogladam wszystkie serwisy pogodowe i na ta chwile jakiegos specjalnego zalamania pogody nie widac.
    Ostatnio edytowane przez bullfan ; 28-04-2013 o 10:04

  27. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Właśnie mój sen dobiegł końca. Wyjrzałem przez okno i stwierdzam, że już po deszczu i kałuże nie są za wielkie.
    Śródmieście, 2-3km od stadionu.

  28. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    364
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/35...e-bedzie-padac

    możliwe opady w niedziele rano. sorry jezeli to jest powod aby odwolywac spotkanie to domagam sie wysokiej kary finansowej dla godpodarzy. jeszcze raz podkreslam nie ma ani jednego powodu aby odwolywac to spotkanie.

    poza tym znajomy z czestochowy mowi ze nie jest tak zle, cytuję "coś tam kropiło ale już przestało i jest ok, poprawia się" (przed chwila dzwonilem) , wiec bez sciemy tu.

  29. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez bullfan Zobacz posta
    Spokojnie! Zawsze sie ktos taki znajdzie. Taka mala prowokacja a tu juz zaraz bedzie wielkie halo ze Unia niehonorowa albo cos.
    Mów za siebie, każdy może mieć swoje zdanie,... nikt tu adwokata w Twojej osobie nie potrzebuje... niestety ja przez praktyki Częstochowy zostałem oszukany .... i podejście do tematu Częstochowa - tor mam tylko jedno !!!

  30. Powrót do góry    #117
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co takiego sie stalo aby Unia miala nie grac fair-play? Wszyscy tu larum podnosza. Czy wina nasza jest sprawa zawirowan w reprezentacji Dani z MJJ? Zal Emila i nic po za tym. Rola profesjonalnie zarzadzanej firmy ( czytaj klubu ) jest aby zaloga byla tak skompletowana aby gdy jeden pracownik zaniemoze byl na jego miejsce inny. Tu wchodza miliony przed sezonem wydawane bez umiaru a jak sie cos nie pouklada to larum i ktos jest be a nie nieudacznictwo dzialaczy. Swiadom jestem, ze Unia mecz by przegrala w pelnym skladzie Wlokniarza i to dosc wysoko. NIe jestem taki pewien ze przy oslabieniu ten mecz wygramy! Smiesza mnie natomiast Wasze komentarze.
    Komin
    Unia Leszno Fan

  31. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie pozostaje nic innego jak mobilizacja kibicow, doping przez 15 ciezkich biegow a na koniec najlepszy smak wygranej w tym sezonie. Modlcie sie, by Oleg nie stal sie katem Leszna Zawodnik malo znany, wiec moze namieszac

  32. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    Nie wiem co takiego sie stalo aby Unia miala nie grac fair-play? Wszyscy tu larum podnosza. Czy wina nasza jest sprawa zawirowan w reprezentacji Dani z MJJ? Zal Emila i nic po za tym. Rola profesjonalnie zarzadzanej firmy ( czytaj klubu ) jest aby zaloga byla tak skompletowana aby gdy jeden pracownik zaniemoze byl na jego miejsce inny. Tu wchodza miliony przed sezonem wydawane bez umiaru a jak sie cos nie pouklada to larum i ktos jest be a nie nieudacznictwo dzialaczy. Swiadom jestem, ze Unia mecz by przegrala w pelnym skladzie Wlokniarza i to dosc wysoko. NIe jestem taki pewien ze przy oslabieniu ten mecz wygramy! Smiesza mnie natomiast Wasze komentarze.
    Nareszcie głos rozsądku i rzeczowa wypowiedź - szkoda, że tutaj takich mało!

  33. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2005
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Ja również nie widzę sensu aby przekładać mecz. Częstochowa i bez Sajfutdinova powinna sobie poradzić. Za dużo tych przełożonych kolejek, potem mecze odbywają się w takie środy przy prawie pustych trybunach. Jeżeli jest szansa na odjechanie meczu to jedźmy. Pokażcie charakter (Unia też kiedyś jechała w osłabieniu- ale cały sezon i bez 6 zawodników -skończyło się medalem).

  34. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    oj jak leje http://www.popler.tv/dolinamilosierdzia

    a na ziemi to nie sa juz kaluze to sa JEZIORA !
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 28-04-2013 o 10:14

  35. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Veronek, ja wiem, że nerwy napięte, i dziwić się nie ma czemu, ale kibice Unii jakiegoś wielkiego parcia na rozegranie meczu nie wykazują.
    Ja również.
    Ale.
    Zadałbym pytanie odwrotne, czy dziesiątki przykładów z najnowszej chociażby historii ( zdaje się, że jedynym chlubnym wyjątkiem była postawa Włókniarza przed meczem w Tarnowie ) kiedy tak klecono terminy, przekładano mecze, by wykorzystać osłabienie przeciwników były powodem do dumy?
    W extra ważnym meczu fazy PO w 2010 przełożono mecz Unii w Tarnowie na czwartek, dzień na który Unia zgodzić się nie chciała - mecze w Anglii L.Adams, ASchields, T.Batchelor ( dla " zrównoważenia " sił także - bodajże - D.Andersson! ) I wiesz, co tutaj pisała znakomita większość kibiców z Polski?
    " Leszno jest cienkie, wstyd, płacze bo nie może jechać ze słabszym zespołem bez kilku zawodników, silna drużyna powinna... itd. "
    To tylko przykład, jest takich wiele, nikt o dumie, honorze itp. wartościach nie rozpisywał się wtedy, a oburzenie pokrzywdzonych lub " pokrzywdzonych " często po prostu wyśmiewano.

  36. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Aż tak zależy Ci na tej wygranej? Jesteś w stanie napisać że po takiej wygranej byłbyś dumny?

    Najgorsze że przestało padać... Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego to mecz się odbędzie. A szkoda.
    Zdaje się, że w zeszłym sezonie, jak osłabiona Unia przegrała w Czewie to dumni byliście bardzo, więc nie uderzaj w takie tony. Jestem ciekaw, co się wydarzy w Częstochowie dzisiaj. Szkoda Emila, współczuję sytuacji.

  37. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibicuni Zobacz posta
    Dlaczego kibice Częstochowy tak słabo wierzą w swój zespół? Z góry zakładacie przegraną, a gdzie wola walki i doping?
    Nie wiem jak koledzy z Częstochowy, ale mimo mojej olbrzymiej wiary w tym sezonie, nie wróże sukcesów parze Jabłoński-Malczewski. Tym bardziej że Jabol jedzie z juniorem nie 3 a 4 razy (bieg 11, zakładam zmianę za Ruska, który nie będzie mógł nawet potrenować przy Olsztyńskiej).

    Wierzę w swój zespół, ale ze składu wypada gość ze średnią 2,6 oraz gość ze średnią 2.0 na torze w Częstochowie. Zamiast nich wskakuje zawodnik z Rosji, którego nazwiska bez kontaktu z wujkiem google nie jestem w stanie teraz przytoczyć oraz Mirek Jabłoński, który owszem może być alternatywą ale dla Rafała Szombierskiego a nie Emila.

    Dodatkowo nie jesteśmy w stanie odbyć treningu na torze, gdyż jest po prostu mokro. Warunki stworzone dla młodzieży Leszczyńskiej wychowanej na torach przyczepnych. My podstawowym składem w tych warunkach mielibyśmy kłopot.

    Oczywiście na meczu będę, z całą rodziną i nie obchodzi mnie jak wysoko przegramy. Chodzi mi o sytuacje losowe które pokazują jakim jesteśmy narodem.

    Dlaczego przytaczacie tutaj ubiegły sezon? Hampel miał kontuzję nie od soboty przed meczem, tylko od paru tygodni. Poza tym Włókniarz nie cierpi z powodu kontuzji zawodników. Włókniarz cierpi gdyż posiada w podstawowym składzie dobrego zawodnika, który ma zawody rangi światowej w dniu rozgrywania meczów Enea Ekstraligi. Dlaczego te eliminacje nie mogły być wczoraj? Dlaczego musimy w takiej sytuacji jechać w osłabieniu? To nie jest wina Włókniarza.

    Poza tym nadal przypominam zachowanie aktualnych działaczów Włókniarza przed meczem z Tarnowem. Czysta ludzka wyrozumiałość, chociaż walczyliśmy o utrzymanie i każdy punkt był na wagę złota.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 28-04-2013 o 10:19

  38. Powrót do góry    #125
    Użytkownik Awatar komin
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://kamery.czestochowa.pl/
    tu na zywo mozna zobaczyc jaka ulewa nad Czestochowa !
    Komin
    Unia Leszno Fan

  39. Powrót do góry    #126
    Użytkownik Awatar Kucharz00
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    A czy jest szansa na to żeby mecz pokazali live w tv jakby w Tarnowie odwołali? Który mecz jest rezerwowy, ten z Czewy??

  40. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez komin Zobacz posta
    http://kamery.czestochowa.pl/
    tu na zywo mozna zobaczyc jaka ulewa nad Czestochowa !
    Ogólnie rzecz biorąc ... jest mokro

    W zasadzie tyle kamer wszędzie i nie można było dać kamery ze stadionu, może nie trzeba by wydawać kasy na Komisarzy...
    Przecież jest tyle kamer z monitoringu...

    Tylko, że Polak potrafi... i zawsze można by było ... puścić coś z odtworzenia

  41. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz00 Zobacz posta
    A czy jest szansa na to żeby mecz pokazali live w tv jakby w Tarnowie odwołali? Który mecz jest rezerwowy, ten z Czewy??
    Tak, mecz z Częstochowy jest meczem rezerwowym

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibicuni za jego przydatny post!

    Kucharz00 (28-04-2013)

  43. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A ch** z tym, niech się odbędzie!

    46-44 dla Włókniarza!

  44. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA
    Zdaje się, że w zeszłym sezonie, jak osłabiona Unia przegrała w Czewie to dumni byliście bardzo, więc nie uderzaj w takie tony. Jestem ciekaw, co się wydarzy w Częstochowie dzisiaj. Szkoda Emila, współczuję sytuacji.
    Częstochowa w tym meczu jechała bez jaskrawego zawodnika.

    Ja jako kibic Włókniarza powiem przewrotnie i chciałbym, aby mecz się odbył.
    Jeśli tylko tor będzie sie nadawał do jazdy, a pewnie był robiony na twardo, obecnie juz nie pada, sądze ze jakby wszystkim na meczu zalezalo to by spokojnie sie odbył. Pytanie tylko czy zalezy na pojechaniu tego meczu?

    Jesli tylko tor bedzie bezpieczny to uwazam że pojedzmy!
    Pokażmy sie w duzej liczbie na stadionie.
    Pokazmy naszym rodzimym chłopakom, że damy rade!



    A tak BTW. czemu Ci komisarze to są jakies garnitury wyciagniete zza biurka w ZUSie, a nie np. emerytowani żużlowcy którzy się lepiej znaja na torze?

    No np. Plech, Huszcza, Drabik, Pawliczek???

  45. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    A tak BTW. czemu Ci komisarze to są jakies garnitury wyciagniete zza biurka w ZUSie, a nie np. emerytowani żużlowcy którzy się lepiej znaja na torze?

    No np. Plech, Huszcza, Drabik, Pawliczek???

    Z tego co sie orientuje to Plech jest komisarzem. Do tego Czecze, ktory zna sie na przygotowaniu torow, reszty teraz z glowy nie pamietam,

  46. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kolejny raz polski klub musi cierpieć przez to, zawodnik, któremu płaci niemały hajs, przymuszany jest przez swą ogórkową federację do startu w jakichś ogórkowych zawodach. A E-liga oczywiście problemu nie dostrzega (ma wszakże inne rzeczy na głowie).

    Dlatego NIEBIOSA PŁACZCIE - nie dopuśćcie, by Leszno zdobyło na nas łatwe, niezasłużone punkty.
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Co w sytuacji, jeśli od godziny 13 nie będzie nic padać a tor nie zrobią do 16 ? Mogą przesunąć mecz na 18 ? Czy godzina 16 i do tego czasu ma być wszystko jasne ?

  48. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A co to ma do rzeczy? Klub jest klubem i odpowiednie osoby powinny się zatroszczyć o rozwiązanie sytuacji. Nie jest niczyją winą, że Włókniarz za pięć dwunasta obudził się z ręką w nocniku, bo nikt nie pomyślał, że tak się to rozwinie. To nie jest jakiś przypadek losowy tylko coś, czemu spokojnie można było przeciwdziałać.

    Nic do Włókniarza nie mam, ale jak czytam teksty zwalające winę na wszystkich oprócz klubu, to naprawdę mam ochotę napisać, że życzę Unii eleganckich dwóch punktów, żeby gospodarze łaskawie przejrzeli na oczy i zaczęli myśleć bardziej intensywnie od włodarzy swojego klubu.

    Ze sportowym pozdrowieniem.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Martines (28-04-2013), domino2321 (28-04-2013)

  50. Powrót do góry    #135
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Wszystko zależy od komisarza jak każe robić tor to trzeba go przygotować on nie patrzy czy jakaś drużyna jest osłabiona czy nie
    Ostatnio edytowane przez tomason ; 28-04-2013 o 11:04

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •