Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Wątek: III kolejka Ekstraligi: Unibax Toruń - Sparta Wrocław 14.04.13 pierwszy bieg 18.00!!!

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Zadziwia mnie, że nikt nie zauważył i nie wspomniał tutaj o dość ciekawym wątku - mianowicie w drugim biegu nasi zawodnicy mieli startować z pól A i C pojechali natomiast z pól B i D podobnie jak w biegu 1 i 3 Ot taka ciekawostka geograficzna. Sędzia jak widać widzi kręcące się koła ale na zawodników już nie patrzy. Miść śfiata powiedziałbym.

    Co do toruńskiego młyna napiszę tylko tyle - spodziewaliście się czegoś lepszego? Idealiści

    Co do drużyny - dzięki Darek, że jednak przyjechałeś. Nigdy już nic złego nie popełnię na Twój temat.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wiadomo - Ward musi być
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 14-04-2013 o 23:40

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Siedząc jak zawsze wsród pikników słyszałem mnóstwo **** i ****** w strone młyna, ale pewnie były to w pełni kulturalne przekleństwa. Żenujące jest że tak przecietny zawodnik, bedacy tylko wspomnieniem, dzieli toruńską publiczność.
    Mam nadzieje, że ci kulturalni tego forum dzisiaj walczyli o brak przekleństw wsród swoich sasiadów na trybunach.
    Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz. Myślisz że stadion by reagował gdyby tylko pod nosem sobie Golloba wyzywali. Konsumenci mieli się przyłączyć do tego buractwa, czy jak? Byłeś wśród pikników więc może g... widziałeś. Ja byłem tuż obok tego bydła z "L" i "Ł". Chociaż robię wielkie faux pas porównują tę chuliganerię do przyzwoitych zwierząt z łąki. Powtórzę to - zwykli chuligani.* Jak kilku dresów chce bić gościa tylko za to, że klaszcze po skończonym biegu Gollobowi, to już jest to zwykłe bandyctwo i żadne wystawy, świąteczne paczuszki, petycje o ulice i inne pozorowane działania tego nie zmienią. Hitler i Stalin też muzea otwierali, nosili dzieci na rękach, nawet im cukierki dawali, ale mieli też swoje NSDAP i NKWD. Wy za to macie "ekipy sportowe", które narzucają co jest jedynie słuszne. To jest dokładnie to samo, tylko w mikro skali. Z jednej strony paczki dla dzieci, z drugiej podobne dzieci gonicie bo ma szalik Unibaxu lub na policzku flagę w barwach klubowych. Zafajdani hipokryci! Trzeba w końcu nazywać rzeczy po imieniu i nie bawić się w dyplomację, określając ich "prawdziwymi kibicami", bo to co oni wyprawiają nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Żeby na własnym stadionie nie móc klaskać swojemu zawodnikowi, to się w głowie nie mieści. I żeby to jeszcze działo się w ich zasmarkanych sektorach "L" i "Ł", ale gdzie tam. Ta hołota musiała się pchać z łapami do sąsiednich sektorów i tam rządy wprowadzać. O wieszaniu stęchłych szmat w innych częściach stadionu nie wspomnę. Tylko jedna rzecz wam dzisiaj wyszła. Udało wam się zjednoczyć pikników, miód na serce, gdy cały stadion was wygwizdał. Ja od siebie dodam używając czasownika który powinniście zrozumieć - Wy....ć z konsumenckiego stadionu. Chuliganom won!
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 15-04-2013 o 23:58

  4. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zubr za jego przydatny post!

    BFM (15-04-2013), Buszmen (15-04-2013), Hrabia (15-04-2013), Mattolek (15-04-2013), Stev (15-04-2013), _jaskolka_ (15-04-2013), alienisko (15-04-2013), aniolek_666 (15-04-2013), el_kwas (15-04-2013), lego (15-04-2013), p00lie (15-04-2013), shatter (15-04-2013)

  5. Powrót do góry    #49
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Postawiły się nasze chłopaki, a co! Możliwości zwycięstwa oczywiście nie było, a wynik jaki padł ujmy Sparcie nie przynosi, wręcz przeciwnie. Duże zaskoczenie "in plus" to dla mnie oczywiście Troy i Peter (po Tajskim spodziewałem się sporej zdobyczy), zawiódł trochę Ogór. Młodzieżowcy raczej mizernie, chociaż brak przegranej 1:5 w biegu juniorskim to i tak niezły prognostyk w porównaniu z zeszłym sezonem W sumie rezultat drużynowy o niebo lepszy od spodziewanego, tyle że punktów za to, jak na razie, nie dają. Dlatego pierwszym prawdziwym egzaminem dla Sparty będzie mecz w Gnieźnie, bo swych wątłych szans na utrzymanie powinniśmy szukać w pojedynkach z potencjalnie niezbyt mocnymi przeciwnikami, a nie z pretendentami do podium. Jeśli uda się zakręcić koło remisu, to będzie nieźle i może jakieś światełko na dobre zaświeci się w czarnym tunelu
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Stev (15-04-2013)

  7. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unibax Torun - Betard Wrocław w obiektywie:



    www.speedway-photography.pl

    zapraszam
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  8. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Postawiły się nasze chłopaki, a co! Możliwości zwycięstwa oczywiście nie było.......
    Czy ja wiem? Z Z/Z lub juniorem za Warda wyjezdzalibyscie z Torunia z bananem na ustach.
    Jednak wystarczyl telefon do Kryjoma i krotkie " nie bierz pod uwage tego co na forum wypisuja......" i honor uratowany.To znaczy Wardzik nam honor uratowal.

    Pierwsze koty za ploty.Z Pulczasow nic nie bedzie,Miedzin znowu bedzie szukal,Robert sie starzeje,Holder bez rakiety pod dupa,tylko Brzoza,Pawel i Darcy zrobili swoje.
    Jeszcze mlyn,tez zrobil swoje.Mam nadziej ,ze na pierwszym meczu upuscili pare ktora od momentu zakontraktowania Tomasza uchodzila im wszystkimi otworami a na nastepnym beda juz bardziej cywilizowani.
    Wiedzialem ,ze beda musieli pokazac niezadowolenie,ale nie wiedzialem,ze poziom frustracji jest az tak wielki.Mi ta najwieksza przeszla po tygodniu,im najwidoczniej nie.Sie chlopaki meczyli prawie 5 miesiecy.Wspolczuje.No ale teraz jak juz spuscili z krzyza beda mogli normalnie funkcjonowac.
    Szczerze mowiac jestem troche zaskoczony,bo przygotowania do tego meczu naszych forumowych pupili nie wskazywaly na tak wysoki poziom agresji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-04-2013 o 07:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Oni krzyczeli "wyp****laj" w stronę Golloba, a Ty piszesz "wyp*****lać" do nich.
    do prostych ludzi, prostym językiem

    BTW, czy o wykluczeniu Miedzinskiego sędzia decydował sam, czy również zasugerował się mową ciał podprowadzających )
    Ostatnio edytowane przez lego ; 15-04-2013 o 08:17
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Postawiły się nasze chłopaki, a co! Możliwości zwycięstwa oczywiście nie było, a wynik jaki padł ujmy Sparcie nie przynosi, wręcz przeciwnie. Duże zaskoczenie "in plus" to dla mnie oczywiście Troy i Peter (po Tajskim spodziewałem się sporej zdobyczy), zawiódł trochę Ogór. Młodzieżowcy raczej mizernie, chociaż brak przegranej 1:5 w biegu juniorskim to i tak niezły prognostyk w porównaniu z zeszłym sezonem W sumie rezultat drużynowy o niebo lepszy od spodziewanego, tyle że punktów za to, jak na razie, nie dają. Dlatego pierwszym prawdziwym egzaminem dla Sparty będzie mecz w Gnieźnie, bo swych wątłych szans na utrzymanie powinniśmy szukać w pojedynkach z potencjalnie niezbyt mocnymi przeciwnikami, a nie z pretendentami do podium. Jeśli uda się zakręcić koło remisu, to będzie nieźle i może jakieś światełko na dobre zaświeci się w czarnym tunelu
    O... jest trochę o meczu... a nie o pokazie siły w stylu pięciu na jednego, wobec pikników, czy też konsumentów.

    Ja uważam, że Ogór nie zawiódł. Jechał dobrze i dynamicznie i swoje zrobił. W niektórych biegach po prostu ktoś musi być ostatni - a tor był trudny dla Ogóra, bo dość twardy. Batchelor faktycznie szalał, do tego doszły cenne punkty Ljunga i Taya. Zabrakło tak naprawdę punktów Malitowskiego - coś mu znowu nie pasowało.... i Sucheckiego - ale tu trudno było się czegoś spodziewać. In plus zaskoczył może nie zdobyczą, ale stylem jazdy Bojarski. Tu trzeba powiedzieć, że Wrocław ma zgraną ekipą i na parę niespodzianek ich będzie stać - z przyjemnością zobaczę ich w czwartek w Gnieźnie. I czapki z głów przed Piotrem Baronem i jego ekipą za ambicję. Przydałby się wywiad z nim w kolejnym programie, bo Cieślaka już nie trawię na wszystkich frontach.

    U nas - napiszę tylko o dwóch chłopakach. Przedpełskiego trzeba było puszczać rok temu od połowy sezonu, a nie na ostatnie trzy mecze. I cieszę się, że spełniają się tu moje przewidywania, które rok temu wrzuciłem na forum. A będzie jeszcze lepiej, bo chłopak zdaje się czeka na świetny silnik... ech.... Brzozowski - szybki i bojowy, widać, że trochę się miota jakby tu było dla niego za szeroko. Zrobił to o miał zrobić i bardzo pozytywnie. Ale boję się meczów z bardziej renomowanymi przeciwnikami. Ogólnie cała drużna kaszaniła starty... i tyle na tę chwilę...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #54
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z Z/Z lub juniorem za Warda wyjezdzalibyscie z Torunia z bananem na ustach.
    Niewykluczone, ale miałem na myśli stan faktyczny, czyli Ward jedzie (i wymiata zgodnie z oczekiwaniami).

    Pytanie do osób obecnych na meczu: jak wyglądała jazda parowa w wykonaniu Spartan? Ze względu na "kosmetyczne" zmiany składu zeszłoroczne ustawienia wzięły w łeb, więc ciekaw jestem jak chłopaki współpracują na torze w obecnym układzie.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Franz żartowniś z Ciebie, kto teraz parą jeździ ?

    Nic takiego nie miało miejsca, ani torunianie ani wrocławianie parą nie jeździli, zresztą tak po prawdzie okazji ku temu prawie nie było.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Franz żartowniś z Ciebie, kto teraz parą jeździ ?

    Nic takiego nie miało miejsca, ani torunianie ani wrocławianie parą nie jeździli, zresztą tak po prawdzie okazji ku temu prawie nie było.
    I nie wiem, czy niedzielne ścieżki na tym torze na coś takiego pozwalały. Chyba przez moment Gollob z Brzozowskim próbowali,
    ale się nie ułożyło. A co do tego, czy ktoś jeździ parą... ma być wielki turniej par. Ale to nie ten temat....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •